FANDOM


Tvp1 logo
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów; odc.12 Księżniczka Moya cz.3; serial prod.USA/z teletextem/
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 Cybermania
09:35 Walt Disney przedstawia; Mała Syrenka; odc.8 Rezygnacja; serial anim.prod.USA/z teletextem/
10:00 Walt Disney przedstawia; Rycerz Zamku Camelot; cz.2; serial prod.USA / z teletekstem/
10:50 Niegrzeczne aniołki; odc.5; 1997  serial prod.USA; wyk: Steve Monroe,David Lipper
11:15 Historia filozofii po góralsku według ks. Józefa Tischnera; Demokryt z Abdery,czyli Sobek Walczak z Ryniasu
11:30 Lista przebojów; [stereo]
12:05 Z kamerą wśród zwierząt; Mity i zwierzęta
12:30 Kwadrans na kawę
12:45 Kobiety Białego Domu; Lucretia Garfield
13:00 Wiadomości
13:10 Graj z Kuroniem
13:45 Słoneczny patrol; odc.24; serial prod.USA
14:30 Kochamy polskie seriale; odc.62
15:05 Zwierzęta świata; Cień rekina; odc.2/6 Pokochać rekiny cz.2; film dok.prod.australijskiej [stereo]
15:35 Co Pani na to?
16:15 Moda na sukces; odc.1564; serial prod.USA
16:40 Teleexpress
17:00 Plebania; odc.149; serial TVP
17:30 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; Slalom M.,Bieg 50km.M.
19:15 Wieczorynka; Vivi i Levi
19:30 Wiadomości
19:52 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Błękitny grom; Blue Thunder; 1983  film fab.prod.USA / za zgodą rodziców//z teletekstem/; reż: John Badham; wyk: Roy Scheider,Malcolm McDowell
22:00 Kabaret Olgi Lipińskiej; Po prostu elegancja
22:45 W szponach lęku; film fab.prod.USA
00:20 Guzikowcy; Knoflikari; 1997  film fab.prod.czeskiej; reż: Petr Zelenka; wyk: Frantisek Czerny,Michaela Davlatova
02:00 Schizofrenia; Scihzophrenia; 1997  thriller polityczny prod.rosyjskiej; reż: Wiktor Siergiejew; wyk: Aleksander Abdułow,Aleksander Zbrujew
04:35 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA
07.00 Echa tygodnia
07.30 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
08.00 Program lokalny
09.00 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: hokej na lodzie - półfinały, łyżwiarstwo figurowe - pokazy mistrzów
10.40 Na maksa - teleturniej
11.10 Arka Noego - magazyn przyrodniczy
11.35 Kino bez rodziców: Flinstonowie - serial animowany
12.00 Odczarowanie Hortona - film przygodowy, USA 1997
13.30 Misjonarze w Rwandzie - film dokumentalny
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (395): Niech żywi nie tracą nadziei - telenowela, Polska
15.00 Wielka gra - teleturniej
16.00 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
17.00 30 ton! Lista, lista - lista przebojów
17.30 Kocham kino - magazyn filmowy
18.00 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Pół żartem, pół serial, czyli Ostry dyżur w Leśnej Górze - teleturniej
19.50 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: hokej na lodzie - mecz o 3 miejsce, narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn, łyżwiarstwo szybkie kobiet, w przerwie meczu o 21.30 Panorama
22.20 Panorama
22.35 Sport telegram
22.50 Stary Gringo - western, USA 1989
00.50 Akcja! (5) - serial komediowy
01.10 Skrywane grzechy ojca - film kryminalny, USA 1993
02.40 Zakończenie programu

Tvp3-katowice.svg
7.00 Wyspa Noego - serial anim.
7.30 Czerwony pies Clifford - serial animowany dla dzieci
8.00 Spotkania z tradycją
8.20 Telewizyjne ogłoszenia drobne
8.25 Pogoda dla narciarzy
9.00 Randall i duch Hopkirka - serial prod. brytyjskiej (1974)
9.55 Kino familijne: Szkoła mistrzów
10.25 Nowe przygody Pippi Pończoszanki - film familijny prod. USA
12.05 Cel podróży - serial dokumentalny prod. australijskiej
13.00 Skarbiec
13.30 Serial dokumentalny
14.00 Siedem szczytów - serial dokumentalny prod. chorwackiej
14.30 Gościniec - magazyn kulturalny
14.55 Kino familijne: Eugenia Sandler - serial dla młodzieży prod. australijskiej
15.30 Rozrywka
16.15 Szczęśliwej podróży
16.35 Zaproszenie - magazyn krajoznawczy
17.00 Planeta muzyka
17.40 Palce lizać - kuchnia regionalna
18.00 Aktualności
18.15 Wiadomości sportowe
18.20 Oj, ni ma jak Lwów
19.00 Bliźniaczki z farmy (2) - serial obyczajowy prod. USA
20.40 Telekurier bis
21.00 Piosenki z San Remo - program rozrywkowy
21.30 Aktualności
21.40 Sportowa sobota
22.00 Konwój - film prod. USA
23.35 Film fabularny
1.10 Zakończenie programu

Polsat-2
06.00 Disco Relax
07.00 Twój lekarz - magazyn
07.15 Wystarczy chcieć
07.30 Magazyn religijny
08.00 Seriale animowane: Mumia Niania (15), Batman dwadzieścia lat później, Casper 3 (33)
09.25 Power Rangers (167) - serial fantastyczny
09.55 Disco Polo Live (310) - program muzyczny
10.55 Klucz do szczęścia - komedia, USA 1985
12.35 Bóg jeden wie, panie Allison - film wojenny, USA 1957
14.30 Benny Hill - pr. rozrywkowy
15.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.30 Niewiarygodne, ale prawdziwe - serial dokumentalny
15.45 Informacje
16.05 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
16.35 Miłość czy kochanie (5) - serial obyczajowy
17.25 Apetyt na miłość - pr. rozrywkowy
17.55 Jezioro marzeń (61) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.10 Rozbij bank - teleturniej
20.00 Świat według Kiepskich (97) - serial
20.35 Kocham Klarę (13) - serial komediowy
21.10 Żyj i pozwól umrzeć - film sensacyjny, Wlk. Bryt. 1973
21.30 Losowanie LOTTO
23.25 Akt zdrady - thriller, USA 1997
01.05 Bóg jeden wie, panie Allison - film wojenny, USA (powt.)
02.50 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

Logo-19
6.30 Telesklep
8.00 Punky Brewster [73/88] - serial
8.25 Maska [6/54] - serial anim.
8.50 Oliver Twist [12/52] - serial anim.
9.15 Omer [22/26] - serial anim.
9.40 Świat Bobby'ego [19/29] - serial
10.05 Uczniowskie manewry [25/26] - serial komed., USA
10.30 Automaniak - mag. motoryzac.
11.00 Maraton uśmiechu - prog. rozrywk.
11.30 VIVA Polska! - prog. muz.
13.30 Granice - serial fab-dok.
14.00 Przygody Supermana [66/66] - serial przygodowy, USA
14.55 Ananasy z mojej klasy - prog. rozrywkowy
16.00 Kto Was tak urządził
16.30 Wielka niespodzianka Klaudiusza - prog. rozrywkowy
17.00 Kochane kłopoty [20/21] - serial obycz., USA
17.55 13 posterunek 2 [25/42] - serial kom., Polska
18.30 Ale plama - prog. rozrywk.
19.00 TVN Fakty
19.35 Extra Wizjer - magazyn
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 Droga do gwiazd - prog. rozrywk.
21.45 Włamywaczka - komedia sensac.
23.35 Operacja wieczność [19/26] - serial sensacyjny, USA
0.35 Drogie panienki - film obycz., USA
2.15 Nic straconego

TV 4 2000-2006 logo
6.00 Rudzielec
6.30 Czarny Królewicz (39) - serial przygod. bryt.
7.00 V Max
7.30 Natural Mystery - serial dok. (powt.)
8.30 Hoboczaki
9.00 Rudzielec
9.30 Biały Kieł (40) - serial przygod. kanad.-franc.
10.00 Capitain Star
10.30 Super VIP
11.15 Z afrykańskiego pamiętnika (19) - serial przygod. USA
12.00 Natural Mystery - serial dok.
13.00 TV4 Kropka pl
13.30 V Max
14.00 Cartouche - zbójca - film przygod. franc.-wł., 1970 (101 min)
16.00 Tajne przez poufne (2) - serial sens. USA
16.50 Niewiarygodne, ale prawdziwe 2 (11) - serial dok.
17.45 Dziennik
18.05 XXL - kom. franc., 1997, (94 min)
20.00 Melanie Darrow prowadzi śledztwo - dramat obycz., USA 1997 (88 min)
21.50 SS: Wizerunek zła (2/3) - dramat wojenny amer.-bryt., 1985 (55 min)
22.50 Wokanda - program dok.
23.20 Drogówka - magazyn policyjny
23.50 Konflikt interesów - film sens. USA, 1997 (92 min)
1.40 Muzyczny VIP
2.15 Zakończenie programu

RTL 7
7.00 Teleshopping 
8.20 Odjazdowe kreskówki 
10.10 Koncert Party in the Park 2000 
11.00 Zwariowana kamera 
11.50 Ciężka droga - film dla młodz. bryt., 1988 (90 min)
13.20 Lano i Woodley 2 (4) - serial kom. austral. 
13.50 Hotel (16) - serial USA 
14.40 Goryle--wrażliwe giganty - film przyr.
15.40 Gwiaździsta noc - kom. rom. USA, 1999 (95 min)
17.20 Czynnik PSI 3 (13) - serial s.f. kanad.
18.10 Słoneczny patrol (37) - serial przygodowy, USA
19.00 Koncert Party in the Park 2000 (powt.)
20.00 Zemsta - thriller USA, 1990 (90 min)
21.35 Krzywe odbicie - thriller USA, 1998 (100 min)
23.20 Lustrzane odbicia - thriller erot. USA, 1991 (89 min)
0.55 Zemsta - thriller USA, 1990 (powt.) 

Tvpoloniaekran
06:00    Na dobre i na złe; odc. 75 - Szczęśliwy strażak; serial prod. TVP
07:00    Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30    Pegaz; magazyn kulturalny; powt.
08:00    Wiadomości
08:10    Tradycje; Złotogłowie i parzenice; reportaż Grażyny Dybowskiej
08:40    Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05    Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
09:30    Dzieło arcydzieło; magazyn dla dzieci
09:45    Mapeciątka; odc. 86 - Tylko na niby; serial anim. prod. angielskiej
10:15    Tam gdzie jesteśmy; Domowe spotkania; - Niemcy cz. 2; reportaż Grzegorza Gołębiewskiego
10:45    Wieści polonijne; powt.
11:00    Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka; powt.
11:20    Zaproszenie; Kraina piękna jak baśń; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
11:45    Klan; odc. 544; telenowela TVP; powt.
12:10    Klan; odc. 545; telenowela TVP; powt.
12:35    Klan; odc. 546; telenowela TVP; powt.
13:00    Wiadomości
13:15    Każdemu wolno kochać; 1932 komedia muzyczna prod. polskiej (82', cz.-biały); reż: Mieczysław Krawicz, Janusz Warnecki; wyk: Adolf Dymsza, Mariusz Maszyński, Mira Zimińska, Józef Orwid, Lili Zielińska
14:45    Od przedszkola do Opola
15:25    Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy (STEREO)
16:00    Wojna domowa; odc. 5 /15/ - Dwójka z azymutu; 1965 serial prod. polskiej; reż: Jerzy Gruza; wyk: Irena Kwiatkowska, Kazimierz Rudzki, Krzysztof Musiał, Alina Janowska, Andrzej Szczepkowski
16:30    Tam gdzie jesteśmy; Domowe spotkania; - Niemcy cz. 2; reportaż Grzegorza Gołębiewskiego; powt.
17:00    Teleexpress
17:15    Kurier z Waszyngtonu; program z udziałem Jana Nowaka Jeziorańskiego
17:30    Na dobre i na złe; odc. 75 - Szczęśliwy strażak; serial prod. TVP; powt.
18:21    Pogoda
18:30    Panorama
18:50    Zaproszenie; Kraina piękna jak baśń; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15    Dobranocka; Przygody Misia Colargola; odc. 33 - Colargol w Anglii; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:50    Pogoda
19:53    Sport
20:00    Statek szalony czyli płyniemy na do Rio...; cz. 2
21:00    Tu mówi Hemar; film dokumentalny Leszka Platty
21:30    Każdemu wolno kochać; 1932 komedia muzyczna prod. polskiej (82', cz.-biały); reż: Mieczysław Krawicz, Janusz Warnecki; wyk: Adolf Dymsza, Mariusz Maszyński, Mira Zimińska, Józef Orwid, Lili Zielińska; powt.
22:50    Nie chcę żadnego jubileuszu - Mira Zimińska; widowisko z okazji 85 urodzin Miry Zimińskiej
00:00    Ze sztuką na ty; Album krakowskiej sztuki; Teresa Bujanowska; program Andrzeja Korneckiego
00:25    Na dobre i na złe; odc. 75 - Szczęśliwy strażak; serial prod. TVP; powt.
01:15    Przygody Misia Colargola; odc. 33 - Colargol w Anglii; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:52    Sport-telegram
02:00    Klan; odc. 544; telenowela TVP; powt.
02:25    Klan; odc. 545; telenowela TVP; powt.
02:50    Klan; odc. 546; telenowela TVP; powt.
03:10    Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
03:30    Każdemu wolno kochać; 1932 komedia muzyczna prod. polskiej (82', cz.-biały); reż: Mieczysław Krawicz, Janusz Warnecki; wyk: Adolf Dymsza, Mariusz Maszyński, Mira Zimińska, Józef Orwid, Lili Zielińska; powt.
04:50    Nie chcę żadnego jubileuszu - Mira Zimińska; widowisko z okazji 85 urodzin Miry Zimińskiej; powt.
06:00    Kurier z Waszyngtonu; program z udziałem Jana Nowaka Jeziorańskiego; powt.
06:20    Zakończenie programu


Reality TV
06.00    Na służbie (In the Line of Duty) (50 min.)
06.50    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
07.15    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (30 min.)
07.45    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.)
09.00    Fabryka snów (Dream Factory) (30 min.).
09.30    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.55    Poszukiwania supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
10.20    Sprawa Curtisa (Curtis Court)(25 min.)
10.45    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (20 min.)
11.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
11.30    Na służbie (In the Line of Duty) (50 min.)
12.20    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
12.45    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (30 min.)
13.15    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.)
14.30    Fabryka snów (Dream Factory) (30 min.).
15.00    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.25    Poszukiwania supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
15.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
16.15    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (20 min.)
16.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00    Najgorsi kierowcy świata (World's Worst Drivers) (50 min.).
17.50    Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
18.15    Bohaterscy ratownicy (Wild Heroes of...) (30 min.)
18.45    Wbrew prawu (Against The Law) (50 min.)
19.35    Polowanie na mordercę (Manhunt in the Heartland) (55 min.).
20.30    Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
21.00    W walce o życie (Critical Incident) (55 min.).
21.55    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
22.20    Specjalny dokument: Nawiedzeni porywacze (Documentary Special: Holly Hijacker) (55 min.).
23.15    Najgorsi kierowcy świata (World's Worst Drivers) (50 min.).
24.05    Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
24.30    Bohaterscy ratownicy (Wild Heroes of...) (30 min.)
01.00    Wbrew prawu (Against The Law) (50 min.)
01.50    Polowanie na mordercę (Manhunt in the Heartland) (55 min.)
02.45    Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
03.15    W walce o życie (Critical Incident) (25 min.).
04.10    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.).
04.35    Specjalny dokument: Nawiedzeni porywacze (Documentary Special: Holly Hijacker) (55 min.). 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.