FANDOM


TVP 1 HD

06:10 Moda na sukces - odc. 5934 (The Bold and the Beautiful ep. 5934); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Zły Po, odc. 13 (Bad Po); serial animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 8 W amazońskiej dżungli; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
10:10 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Soczi 2014 - Bobsleje - czwórki mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Soczi 2014 - Bobsleje - czwórki mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 Świat się kręci - the best of - /22/; Dla małoletnich od lat 12
13:40 BBC w Jedynce  - Świat z lotu ptaka odc. 5. Azja i Australia (Earthflight) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cyrk na kółkach (Carpool)  85'; komedia kraj prod.USA (1996); reż.:Arthur Hiller; wyk.:Tom Arnold, David Paymer, Rhea Perlman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
16:45 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Soczi 2014 - Ceremonia Zamknięcia; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:50 Zakochana Jedynka - Legalna blondynka (Legally Blonde) -  txt. str. 777  92'; komedia kraj prod.USA (2001); reż.:Robert Luketic; wyk.:Reese Witherspoon, Selma Blair, Luke Wilson, Raquel Welch, Matthew Davis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Miami Vice (Miami Vice) -  txt. str. 777  126'; film sensacyjny kraj prod.Paragwaj, URUGWAJ, USA, Niemcy (2006); reż.:Michael Mann; wyk.:Jamie Foxx, Collin Farrell, Li Gong, Naomie Harris; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Soczi 2014 - Dzień na Igrzyskach; STEREO, 16:9
01:15 Wygrany (Winner, The); film obyczajowy kraj prod.USA, Polska (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Homeland [ser. II] - odc. 7 (Homeland II, ep. 7); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:20 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 24/26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 24/ 26 Behind the scenes s. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Ostoja - odc. 133; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 M jak miłość - odc. 1041; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Soczi 2014 - Biegi narciarskie - bieg 50 km mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (44) - Israelitas -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Pod wulkanem (11); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Rejs z kabaretem; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn - FINAŁ ( 1 tercja); STEREO, 16:9, Na żywo
13:45 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn - FINAŁ ( 2 tercja ); STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 I kto to mówi? - (12); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na dobre i na złe - odc. 547 - Operacja, której nie było.; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Janusz Głowacki i Waldemar Dąbrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (22); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 XV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2009 - Kabaret TV; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Spot wizerunkowy The Voice of Poland: - mówią Trenerzy; STEREO, 16:9
21:10 Zaginiony - odc. 9/10 (Missing ep. Promise); serial sensacyjny kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Zaginiony - odc. 10/10 (Missing ep. Rain on the Evil and on the Good); serial sensacyjny kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Spot wizerunkowy The Voice of Poland: - mówią Trenerzy; STEREO, 16:9
22:45 WOK - Wszystko o Kulturze - (108); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Keb' Mo' Band (Rawa Blues Festival 2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Zatopieni (Submerged(Seagal)) -  txt. str. 777  92'; film akcji kraj prod.USA (2005); reż.:Anthony Hickox; wyk.:Steven Seagal, Christine Adams, Nick Brimble; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 W przebraniu mordercy (Dressed To Kill)  100'; thriller kraj prod.USA (1980); reż.:Brian De Palma; wyk.:Michael Caine, Nancy Allen, Keith Gordon, Angie Dickinson; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
04:20 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

07:10 Sen opętanej

07:30 Pogoda

07:35 Szlakiem gwiazd

08:00 Rączka gotuje

08:25 Wokół nas

08:35 Małe ojczyzny

09:00 Warmia i Mazury na zimę

09:15 Listy do PRL-u

09:25 Leśne rezerwaty Podkarpacia

09:45 Mój pies i inne zwierzaki

09:55 Wokół nas

10:00 Program lokalny

11:00 Kościoły Pomorza Zachodniego

11:30 Podwodna Polska

12:00 Głos regionów

12:30 Zapraszam na kawę

13:00 Męska strefa

13:30 Przystanek Ziemia

14:00 Kultowe rozmowy

14:30 Podróż Piotra

14:40 Echa tygodnia

14:45 Wokół nas

14:55 Tętno pierwotnej puszczy

15:25 Puchalszczyzna

16:00 Młodzież kontra

17:00 Leśne rezerwaty Podkarpacia

17:30 Program lokalny

21:00 Echa tygodnia

21:10 Pogoda

21:15 Dziennik regionów

21:40 Pogoda

21:45 Reportaż

22:00 Program lokalny

23:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

23:35 Soczi 2014

05:00 Wokół nas

05:05 Telekurier

05:30 Wokół nas

05:35 Raport z Polski

06:00 Wokół nas

06:05 Czas na pracę! Praca na czasie!

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

07:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (26-ost.)

08:10 Jeźdźcy smoków (5)

08:40 Co nowego u Scooby'ego? (1)

09:10 Co nowego u Scooby'ego? (2)

09:35 Co nowego u Scooby'ego? (3)

10:15 Herkules - film animowany (USA,1997)

12:00 Piłka nożna: Euro 2016 - losowanie grup eliminacyjnych

13:00 Moja macocha jest kosmitką - komedia (USA,1988)

15:25 Medalion - film sensacyjny (Hongkong,USA,2003)

17:05 Świat według Kiepskich (138)

17:45 Nasz nowy dom (2)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny

20:05 Gala finałowa plebiscytu "Niegrzeczni 2014" - widowisko (Polska,2014)

22:00 Kości 8 (154)

23:00 Sommersby - melodramat (USA,Francja,1993)

01:20 Świat według Bundych 6 (106)

01:50 Świat według Bundych 6 (107)

02:20 Świat według Bundych 6 (108)

02:50 Świat według Bundych 6 (109)

03:20 Magazyn sportowy

TVN

05:35 Uwaga!

05:50 Mango

07:55 Maja w ogrodzie (8)

08:25 Akademia ogrodnika (8)

08:30 Dzień dobry TVN

11:00 Kobieta na krańcu świata: Zapaśniczka z Boliwii (5)

11:35 Co za tydzień

12:10 Prawo Agaty (12)

13:10 Lekarze (12)

14:10 Akademia policyjna 6: Operacja "Chaos" - komedia (USA,1989)

15:55 Polowanie na mysz - komedia (USA,1997)

18:00 Ugotowani (1/15) - program kulinarno-rozrywkowy

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Godziny szczytu 3 - komedia sensacyjna (USA,Niemcy,2007)

21:55 Kosmiczni kowboje - film SF (USA,2000)

00:35 Agenci NCIS 8 (11)

01:35 Uwaga!

01:50 Arkana magii

03:10 Nic straconego

TV 4

06:00 Mega Chichot (50) - program rozrywkowy

06:30 Benny Hill (51) - program rozrywkowy

07:10 Łowca krokodyli: Dzienniki (23) - serial przyrodniczy

07:40 Łowca krokodyli: Dzienniki (24) - serial przyrodniczy

08:10 Dekoratornia - magazyn

08:40 Australijskie rekordy Guinnessa (6)

09:10 Buddy, siatkarz - komedia (Kanada,2003)

11:00 Galileo (360)

12:00 Ludzkość - historia nas wszystkich (2)

13:00 Dekoratornia

13:30 Frank i dżungla (7)

14:35 Łowca krokodyli: Dzienniki (25) - serial przyrodniczy

15:10 Łowca krokodyli: Dzienniki (26) - serial przyrodniczy

15:40 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (7)

16:35 Mega Chichot (49) - program rozrywkowy

16:50 Mistrzowie miecza (2)

19:00 Galileo (361)

20:00 Pustka - thriller (Francja,2010)

21:50 Polowanie na piranie - thriller (Rosja,2006)

00:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (4)

01:20 Dragons' Den - jak zostać milionerem? 3 (6)

02:20 Dekoratornia - magazyn

02:50 STOP Drogówka - magazyn policyjny

03:55 mała Czarna (223)

04:55 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

06:00 Tygrysy Europy: Urodziny (2)

07:05 Kręcimy z gwiazdami 2: Paulla (11)

07:55 Krwawa uczta rekinów- film przyrodniczy (USA,2007)

08:55 Wojciech Cejrowski. Boso: Etiopia - Po co komu taka ziemia (2)

09:30 Wojciech Cejrowski. Boso: Etiopia - Jak było na początku (3)

10:00 Wiktor i tajemnica krokodylowego domu - film przygodowy (Niemcy,2012)

12:00 Lucky Luke na Dzikim Zachodzie - film animowany (Francja,2007)

13:55 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Stańcowane pantofelki - baśń filmowa (Niemcy,2011)

15:10 Ella zaklęta - film fantasy (USA,Irlandia,Wielka Brytania,2004)

17:05 Nibylandia (2-ost.) - film fantasy (USA,2011)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Ostrożnie z życzeniami/Prima Aprilis (8)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zaraza!/Dorwać kierowcę (10)

20:00 Niedziela z gwiazdami: Król Skorpion 3: Odkupienie - film przygodowy (USA,2012)

22:15 Spartakus: Bogowie areny: Missio (15)

23:30 Spartakus: Bogowie areny: Głowa rodu (16)

00:40 Człowiek z blizną - dramat gangsterski (USA,1983)

04:00 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 2: Paulla (11)

04:40 Taki jest świat (242)

05:30 Menu na miarę (10)

TVN 7

05:50 Misja Martyna 2: Poznać życie oceanu (6/12)

06:30 Mango

08:35 Przepis na życie 5 (6)

09:40 Czterej pancerni i pies: Fort Olgierd (12/21)

10:55 Jak zdobyto Dziki Zachód - western (USA,1962)

14:00 Gdzie jest generał - komedia wojenna (Polska,1963)

16:00 Narzeczona dla geniusza - komedia romantyczna (USA,1994)

18:00 Dr House 4 (9/16)

19:00 Kobra: Oddział specjalny 17: Pieniądze żądzą światem (16-ost.)

20:00 Hity na niedzielę: Kongo - film przygodowy (USA,1995)

22:15 Premiera: Revolution (2/20)

23:15 Słoneczny wojownik - film przygodowy (USA,1986)

01:30 Arkana magii

03:35 Druga strona medalu: Jolanta Szczypińska (1/8)

04:05 Druga strona medalu: Aleksander Gawronik (3/8)

04:35 Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4/8)

05:05 Zakończenie programu

Puls 2

06:00 Złotopolscy: Vendetta (29)

06:30 Złotopolscy: Tu mieszka glina (30)

07:05 Angry Birds (50)

07:10 Max Steel (24)

07:50 Max Steel (26)

10:00 Gęsia skórka (7)

10:30 Gęsia skórka (8)

11:00 Przygody młodego Indiany Jonesa 2 (13)

12:55 Ogniem i mieczem - film historyczny (Polska,1999)

16:35 Dynamo: więcej niż magia (2)

17:35 Steve Irwin: człowiek, który zmienił nasz świat (1)

19:00 Wojciech Cejrowski. Boso: Etiopia - Po co komu taka ziemia (2)

19:30 Wojciech Cejrowski. Boso: Etiopia - Jak było na początku (3)

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (23-ost.)

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (1)

22:00 Tuż przed tragedią 4 (3) - serial dokumentalny

23:00 Śnieżny Armagedon - film katastroficzny (USA,2011)

00:55 Zakazane praktyki (10)

01:30 Piękni i ambitni (28) - serial erotyczny

02:30 Menu na miarę (3) - program kulinarny

03:00 Z archiwum policji (13) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (4) - program kulinarny

03:50 Dyżur (40) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (5) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur (41) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny

05:30 Dyżur (15) - program rozrywkowy

TV 6

06:00 Rodzina zastępcza: Płazy i gryzonie (63)

06:30 Rodzina zastępcza: Zaskórniak (64)

07:05 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (15) - program rozrywkowy

07:35 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (16) - program rozrywkowy

08:00 Galileo (138)

09:05 Stary Testament (1)

09:40 Królewna Śnieżka (2)

10:10 Przyjaciele z Kieszonkowa (24)

10:35 Ostatnia posługa - komedia (Francja,2008)

12:40 Młody mistrz - film sensacyjny (Hongkong,1980)

14:50 Juliusz Cezar (2-ost.) - dramat biograficzny (Włochy,USA,Niemcy,Holandia,2002)

16:40 Jak zostać milionerem (2)

18:00 Mistrz kuchni: Juniorzy 2 (8) - program rozrywkowy

19:00 Śmierć na talerzu (12)

20:00 Włatcy móch: Hore mięho (97)

20:30 Włatcy móch: Nie jestem cyfrom (98)

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (11)

21:30 Seks w wielkim mieście (22)

22:05 Seks w wielkim mieście (23)

22:35 Seks w wielkim mieście (24)

23:20 Stalowy grom - film sensacyjny (Hongkong,2000)

01:00 Tysiąc złych uczynków (8) - serial animowany dla dorosłych

01:30 Włatcy móch: Hore mięho (97)

02:00 Włatcy móch: Nie jestem cyfrom (98)

02:25 Dekoratornia - magazyn

02:55 Jazda Figurowa: Ilona Łepkowska i Tymon Tymański (39)

03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł (456) - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:05 Łyżwiarstwo szybkie: Zbigniew Bródka - łyżwiarstwo szybkie/short track

08:00 Sport Flash

08:05 Łyżwiarstwo szybkie: Zbigniew Bródka - łyżwiarstwo szybkie/short track

09:00 Sport Flash

09:05 Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - Telenet Ostenda

10:00 Sport Flash

10:05 Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - Telenet Ostenda

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven

13:00 Sport Flash

13:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

14:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar

16:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam

18:40 Trans World Sport

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk

22:00 Sport Flash

22:05 Magazyn alpejski

22:45 Studio Soczi News - program informacyjny

23:00 Studio Soczi - magazyn sportowy

23:30 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

01:00 Zakończenie programu

Eska TV

08:00 Hity na czasie

09:00 Hity na czasie

10:00 Fresh mix

11:00 Weekend z Jankesem

12:00 Miejska lista

13:00 Hity na czasie

14:00 Glamki

15:00 Teenage lista

16:00 grotESKA

17:00 School lista

18:00 Hip-Hop TV Top 10

19:00 Hot plota tygodnia

20:00 ESKA TV News

21:00 Hity na czasie

22:00 Touch 2 (2)

23:00 Rap Time

00:00 Polska noc

TTV

05:55 Blisko ludzi

06:25 Ukryta prawda (35/72)

07:25 Jeszcze raz Dzień Dobry 4 (13-ost.) - magazyn

07:55 Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2 (13-ost.)

08:55 Cała prawda o jedzeniu 2 (7/8)

09:30 Licytuj i niszcz (2/12)

10:00 Usterka (11/17)

10:30 Świat bez fikcji 5 (8-ost.)

11:00 Wojny magazynowe 2 (27/33)

11:30 Wojny magazynowe 2 (28/33)

12:00 Piekielna autostrada (4/8)

13:00 Na noże (5/12)

14:00 Ostre cięcie 2 (12-ost.)

14:40 Koszmarna wyprawa: W głębi dżungli (8/9) - serial dokumentalny

15:45 Express

16:05 Pogoda

16:10 4 wesela (8/13)

17:10 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (11/15)

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Orzeł czy reszka? 2 (9/16)

19:10 Świat bez fikcji 5 (7/8)

19:45 Express

19:57 Pogoda

20:00 Dzieciaki (4/12)

20:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja (12/14)

21:00 Ludzie na sprzedaż - film dokumentalny (Kanada,2012)

22:00 Cela - cykl reportaży

22:30 7 grzechów 2 (7/9)

23:00 Wakacyjne piekło: Indie (6)

00:00 Usterka (10/17)

00:30 Kartoteka 4 (10/13)

01:25 Świat bez fikcji 5 (7/8)

01:55 7 grzechów 2 (7/9)

02:25 Na noże (5/12)

03:20 Zdesperowane Brytyjki (7/8)

04:15 W ostatniej chwili (2/11)

04:45 W ostatniej chwili (3/11)

05:15 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Weekend w Polo TV

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Najlepsze z najlepszych!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Szalone lata 90.

14:00 Weekend z...

14:14 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:20 Weekend z...

15:35 Kuchnia polowa - program muzyczny

16:05 Weekend z...

16:21 Dance w Polo TV

17:45 Profesorre Toplalala - program rozrywkowy

18:00 Gwiazdy Polo TV - wywiad

19:00 Vipo-disco polo hity

19:57 Najlepsze z najlepszych!

20:06 Koncert w Polo TV

21:15 Discopolot!

22:00 Hit dnia

22:05 Przeboje na czasie

23:05 Święta wojna: Europejczyk (27)

23:31 Święta wojna: Frak (26)

23:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś

08:10 Mały Pingwinek Popolo

08:20 Lisek Pablo (32)

08:25 Lusia (32)

08:30 Szpital na Leśnym Wzgórzu (10)

08:45 Hydronauci (10)

09:00 Pierwsza miłość (1836)

09:30 Pierwsza miłość (1837)

10:15 Pierwsza miłość (1838)

11:00 Pierwsza miłość (1839)

11:45 Pierwsza miłość (1840)

12:30 Na rybę (4) - magazyn wędkarski

13:00 Ewa gotuje (180)

13:30 Ewa gotuje (181)

14:00 Synowie: Wściekły kibic (2)

14:30 Synowie: Tajemnica spowiedzi (3)

15:00 Synowie: Mściciel (4)

15:30 Synowie: Rozwódka z dzieckiem (5)

16:00 Świat według Kiepskich: Salto (361)

16:30 Świat według Kiepskich: Więcej lepiej taniej weselej (362)

17:00 Świat według Kiepskich: Uczeń czarnoksiężnika (363)

17:30 Świat według Kiepskich: Krew z krwi kość z kości (364)

18:00 Doręczyciel: Dziecko (9/14)

19:00 Doręczyciel: Kinderbal (10/14)

20:00 Dwa dni - dramat obyczajowy (USA,2003)

21:55 Wielka pustka - komediodramat (USA,2003)

00:00 Świat według Kiepskich: W kamasze (50)

00:30 Świat według Kiepskich: Zrób sobie babkę (51)

01:00 Synowie: Dwie dziewczyny (7)

01:30 Gra w ciemno (196) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (196) - teleturniej

03:30 Czas na kulturę (3) - program kulturalny

04:00 Na rybę (2) - magazyn wędkarski

04:30 Synowie: Dwie dziewczyny (7)

TV Trwam

08:00 Słowo życia

08:05 Polski punkt widzenia

08:30 Z Parlamentu Europejskiego

09:00 Spotkanie z Magdą Buczek

09:15 Przegląd tygodnika rodzin katolickich „ŹRÓDŁO"

09:20 Przegląd Tygodnika Katolickiego „Niedziela"

09:30 Transmisja Mszy Świętej

11:55 Święty na każdy dzień

12:00 Modlitwa „Angelus" z Ojcem Świętym Franciszkiem

12:20 Wieś - to też Polska

13:30 By odnowić oblicze ziemi

15:50 Święty na każdy dzień

15:55 Słowo Życia

16:00 Informacje dnia

16:10 Koncert życzeń

17:30 Reportaż dnia

18:00 Modlitwa „Anioł Pański"

18:15 Informacje dnia

18:15 Rozmowy niedokończone

19:30 Program dla dzieci

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Zaczerpnij ze źródła

21:00 Apel Jasnogórski

21:20 Informacje dnia

21:40 Vatican magazine

22:10 Jak My to widzimy

00:05 Słowo Życia

00:10 Informacje dnia

01:00 Modlitwa „Anioł Pański" z Ojcem Świętym Franciszkiem

01:15 Rozmowy niedokończone

02:30 Program dla dzieci

03:00 Informacje dnia

03:50 Myśląc Ojczyzna

04:00 Apel Jasnogórski

04:20 Informacje dnia

04:40 Vatican magazine

05:10 Msza Święta

07:05 Święty na każdy dzień

TVP ABC

07:00 Lippy and Messy

07:05 Babcia Róża i Gryzelka (5)

07:15 Nela - mała reporterka (2)

07:30 Kasztaniaki (8)

07:35 Maurycy i Hawranek (8)

07:45 Baśnie i bajki polskie (8)

08:00 Wirtul@ndia (70)

08:25 Tabaluga (15)

08:50 Smerfy (15)

09:10 Domisie

09:35 Miś Uszatek (8)

09:45 Dziwne przygody koziołka Matołka (8)

09:55 Piosenki pana Tenorka (2)

10:00 Lippy and Messy

10:05 Babcia Róża i Gryzelka (5)

10:15 Nela - mała reporterka (2)

10:30 Kasztaniaki (8)

10:35 Maurycy i Hawranek (8)

10:45 Baśnie i bajki polskie (8)

11:00 Wirtul@ndia (70)

11:25 Tabaluga (16)

11:50 Smerfy (16)

12:15 Pszczółka Maja (32)

12:25 Miś Uszatek (8)

12:35 Dziwne przygody koziołka Matołka (8)

12:45 Kangurek Hip-Hop (6)

12:50 Fabryka bajek (8)

13:00 Lippy and Messy

13:05 Babcia Róża i Gryzelka (5)

13:15 Nela - mała reporterka (2)

13:30 Kasztaniaki (8)

13:35 Maurycy i Hawranek (8)

13:45 Baśnie i bajki polskie (8)

14:00 Wirtul@ndia (70)

14:20 Tabaluga (16)

14:50 Smerfy (16)

15:15 Pszczółka Maja (32)

15:25 Miś Uszatek (8)

15:30 Dziwne przygody koziołka Matołka (8)

15:40 Kangurek Hip-Hop (6)

15:50 Film pod strasznym tytułem (9)

16:00 Plecak pełen przygód (1)

16:25 Angielski z Jedynką, czyli The Best Guest Show (1)

16:35 Kamienna tajemnica (8)

17:00 Lippy and Messy

17:05 Ziarno

17:25 Kasztaniaki (9)

17:35 Maurycy i Hawranek (9)

17:45 Baśnie i bajki polskie (9)

18:00 Domisie

18:25 Podróże do bajek (2)

18:30 Tabaluga (17)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (17)

19:20 Wieczorynka: Pszczółka Maja (33)

19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek (9)

19:40 Wieczorynka: Dziwne przygody koziołka Matołka (9)

19:50 Wieczorynka: Kangurek Hip-Hop (7)

20:00 Plecak pełen przygód (2)

20:20 Angielski z Jedynką, czyli The Best Guest Show (3)

20:30 Kamienna tajemnica (9)

20:55 Zakończenie programu

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne 

08:25 3 x Majewski: C.K. Dezerterzy - komedia (Polska,Węgry,1985)

10:05 Informacje kulturalne 

10:25 Kontrakt - film obyczajowy (Polska,1980)

12:20 Zagraj ze mną - film krótkometrażowy (Polska,2010)

13:00 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Sukces (8)

13:20 Klasyczne albumy rocka: The Who - "Who's Next" - film dokumentalny (Wielka Brytania,1999)

14:30 Hala odlotów 2: Islam. Uprzedzenia czy uzasadniony lęk? (23)

15:20 Cecilia Bartoli: Sacrificium - muzyka kastratów - koncert (Niemcy,Francja,2009)

16:35 Tygodnik kulturalny

17:30 Niedziela z... Robertem Więckiewiczem - wywiad

18:45 Niedziela z... Robertem Więckiewiczem: Pół serio - komedia (Polska,2000)

20:25 Niedziela z... Robertem Więckiewiczem: Wszystko będzie dobrze - dramat obyczajowy (Polska,2007)

22:20 Więcej niż fikcja: Berlińska burleska - film dokumentalny (Niemcy,2010)

23:15 Teraz animacje!: Tajemnica Góry Malakka - film animowany dla dorosłych (Polska,2011)

23:45 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Sukces (8)

00:05 Kino nocne: The Limits of Control - thriller (USA,Japonia,2009)

02:10 Nocne czytanie w wannie (29)

02:25 Awatary jako prostytutki - film dokumentalny (Polska,2012)

03:20 Zakończenie programu

TVP Historia

07:30 Dziennik telewizyjny - 23.02.1989

08:10 Święty Stanisław - film dokumentalny (Polska,2013)

09:15 Czas honoru 6: Plecak pełen dolarów (75)

10:10 Na południu - film dokumentalny (Polska,2013)

10:35 Dzieje kultury polskiej: Słowiański świt (3)

11:35 Polska i świat z historią w tle: Dzień wolności

12:00 Gdy świat się wali: Protokół z Kioto (25)

13:05 Tropem łosia - film przyrodniczy (Polska,1990)

14:05 Wielka gra - teleturniej

15:05 Zapomniana melodia - komedia muzyczna (Polska,1938)

16:40 Ex Libris

17:00 Czas honoru 6: Wolny wybór (76)

17:55 Góry Stołowe - film dokumentalny (Polska,2002)

18:35 Kalendarium historyczne: Sam przeciw wszystkim... czyli pierwszy wolny związkowiec - film dokumentalny (Polska,2007)

19:10 Dziennik telewizyjny - 23.02.1989

19:45 Władysław hrabia Zamoyski - Pan z Wielkopolski. Władca Tatr - film dokumentalny (Polska,2011)

21:00 Pomiędzy wilki - dramat wojenny (Polska,1988)

22:45 Religie i Kościoły w Polsce: Świadkowie Jehowy. Dobra nowina o Królestwie

00:00 Boża podszewka: Juryszki Wileńskie, lata 1941-1942 (12/15)

01:10 17. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '79. Koncert laureatów 

03:00 Zakończenie programu

TV Polonia

06:10 Galeria - odc. 112; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Galeria - odc. 113; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Galeria - odc. 114; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Galeria - odc. 115; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Galeria - odc. 116; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (36); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Zapiski Łazęgi - Dobrzany; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka
09:05 Panna z mokrą głową - odc. 5* - Podróż do krainy marzeń -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Tygrysy Europy - odc. 6/18* - Zakręcona -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Saga rodów - Ród Piekarskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Mały alczyk, wielka sprawa  51'; film dokumentalny; reż.:Dorota Adamkiewicz, Joanna Łęska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Czarnej; STEREO, 16:9, Transmisja
14:30 Sprzedawcy używanego rock'n'rolla - 25 lat T. Love; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia żydowska czyli dawna kuchnia polska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:10 Skarby prowincji. Kruszwica; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Popielate życie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1033; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Opole 2008 na bis - recital zespołu Bajm; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie (ep. 10 - Scandale dans la) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 XI Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne Karkonosze 2014 - Koncert Galowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Tygrysy Europy - odc. 6/18* - Zakręcona -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Ciepło na lata - Niezwykłe okna; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1033; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie (ep. 10 - Scandale dans la) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 XI Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne Karkonosze 2014 - Koncert Galowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Kulturalni PL - (181); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

06:20 Wideoteka dorosłego człowieka

07:15 Szansa na sukces

08:15 Dzieciaki górą - teleturniej

09:10 Podróże z żartem

10:15 Kabaretowa Liga Dwójki

11:15 Dzięki Bogu już weekend

12:15 Smaki czasu z Karolem Okrasą

12:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Polowanie

13:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

13:50 Kabaretowy Klub Dwójki

14:40 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju

14:55 Karnawał w rytmie disco (3)

15:35 Mój pierwszy raz

16:25 Tylko jeden skecz

16:45 Szansa na sukces

17:50 Rozrywka non stop

18:10 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju

18:30 Hi way - komedia (Polska,2006)

20:05 Karnawał w rytmie disco (5)

20:40 Last Night of the Proms

21:35 14. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93

22:35 Hit dekady

23:50 Kabaretowa Noc Listopadowa

00:55 Kabaretowa Noc Listopadowa

01:55 Kabaretowa Noc Listopadowa

02:55 Sopot 2006 na bis

03:40 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:07 Serwis sportowy

06:11 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:40 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:07 Serwis sportowy

07:11 Pogoda

07:15 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

07:45 Gość poranka

08:00 Serwis info

08:07 Serwis sportowy

08:11 Pogoda

08:15 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:36 Pogoda

08:40 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:10 Pogoda

09:15 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:36 Pogoda

09:40 Poranek TVP Info

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:06 Pogoda

10:15 Woronicza 17 (26) - program publicystyczny

11:30 Serwis info weekend

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda

12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia - program informacyjny

12:30 Serwis info weekend

12:50 Serwis sportowy

12:55 Pogoda

13:00 Głos mediów - magazyn

13:30 Serwis info weekend

13:51 Serwis sportowy

14:00 Równo-ważni: Województwo śląskie

14:30 Serwis info weekend

14:51 Serwis sportowy

15:00 Kościół z bliska (77) - magazyn religijny

15:30 Serwis info weekend

15:50 Serwis sportowy

15:55 Pogoda

16:00 INFOrmacje - program informacyjny

16:13 Pogoda

16:18 Reguły gry - magazyn informacyjny

16:45 Serwis info - Soczi 2014

17:00 Serwis info - Soczi 2014

17:30 Serwis info weekend

17:50 Serwis sportowy

17:55 Pogoda

18:00 Serwis info - Soczi 2014

18:30 Sąsiedzi - program publicystyczny

18:55 INFOrmacje - program informacyjny

19:15 Serwis sportowy

19:20 Pogoda

19:30 Serwis info weekend

20:13 Pogoda

20:25 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:40 Minęła dwudziesta

21:15 INFO Newsroom (24) - program publicystyczny

21:40 Studio LOTTO

21:48 Pogoda

21:51 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:55 Panorama dnia - program informacyjny

22:50 Pogoda

22:55 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:32 Olimpijska niedziela

00:10 Dziś wieczorem - program publicystyczny

00:25 Minęła dwudziesta

01:02 Pogoda

01:10 Panorama dnia - program informacyjny

02:00 Pogoda

02:05 Reportaż TVP Info

02:20 Głos mediów - magazyn

02:50 Z dnia na dzień - program informacyjny

03:22 Pogoda

03:30 Olimpijska niedziela

03:56 Woronicza 17 (26) - program publicystyczny

05:05 Sąsiedzi - program publicystyczny

05:30 Równo-ważni: Województwo śląskie

05:50 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.