TVP 1
05:30 Klan - odc. 2949; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 TELEZAKUPY
06:25 BBC w Jedynce - Zaloty w świecie zwierząt (Animal Attraction)  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Mark Fletcher; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Jaka to melodia? - odc. 3341; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 94 (seria VII, odc. 12) - Przytułek -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Grzech Fatmagül - odc. 21 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 21) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 18/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 18) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /378/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Brazylia. Historia Naturalna. Zagrożony las (Wild Brazil.)  50'; serial dokumentalny kraj prod.Austria (2014); reż.:Christian Baumeister, Paul Reddish; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 22 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 22) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia białostocka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Świat się kręci - /532/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:50 Pegaz - Flesz - /58/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3343; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia - /379/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2950 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 19/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 19) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Biało - czerwone żagle. Puchar PZŻ - spotkanie pokoleń; felieton; STEREO, 16:9
20:07 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Portugalii; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Jedziemy do Francji; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Znieważona ziemia (La terre outragee (Land of Oblivion)) -  txt. str. 777  103'; dramat kraj prod.Niemcy, Francja, Polska, Ukraina (2011); reż.:Michale Boganim; wyk.:Olga Kurylenko, Andrzej Chyra, Nicolas Wanczycki, Vyacheslav Slanko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Oto historia - Marsz wyzwolicieli -  txt. str. 777  56'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Grzegorz Braun; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Trzy metry nad niebem (Tres metros sobre el cielo)  117'; film obyczajowy kraj prod.Hiszpania (2010); reż.:Fernando Gonzalez Molina; wyk.:Maria Valverde, Mario Casas, Diego Martin, Nerea Camacho; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Miłosny galimatias (Frisch gepresst (aka Freshly Squeezed))  91'; komedia kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Christine Hartmann; wyk.:Diana Amft, Tom Wlaschiha, Alexander Beyer, Jule Ronstedt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Notacje - Krystian Lupa. Upór marzenia; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Świat się kręci - /532/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zagadkowa Jedynka
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 1067; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Polska 1050; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1068; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1461 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Postaw na milion - odc. 131; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Tylko z Tobą - odc 57 (odc 57); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Śniadanie na Trawie (odc. 12); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Na sygnale - odc. 32 "Powrót Wiktora" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Rodzinka.pl - odc. 95 "Strachy na lachy" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 96 "Kuzyn Artur" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju (1) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 58 (odc 58); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 17/93; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1461 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1462 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1226 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 959; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Sonda 2; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Sonda 2; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 "Dwa Teatry - Sopot 2016" - gala otwarcia XVI Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Czy świat oszalał? - Dyktator: Zajęcie dla wariatów (Dictator one crazy job. Dictateur - un boulot de dingue)  53'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Alain Charlot; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Tulipan - odc. 3/6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Windykatorzy (Repo Men)  106'; film science fiction kraj prod.Kanada, USA (2010); reż.:Miguel Sapochnik; wyk.:Jude Law, Forest Whitaker, Alice Braga; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:25 Dyktator: Zajęcie dla wariatów (Dictator one crazy job. Dictateur - un boulot de dingue)  53'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Alain Charlot; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie programu

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Rusz się człowieku - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 601; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Plebania - odc. 602; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Przystanek Ziemia - odc. 132; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:25 Herbaciany Smok  44'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Wojciech Piotrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 TELEZAKUPY
12:35 Europa z bliska - odc. 73 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 603; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Plebania - odc. 604; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Pułapka Stalina (One Way Ticket to The USSR)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; Dla małoletnich od lat 12
15:30 ŚDM - Wiadomości - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:42 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 120; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Pułapka Stalina (One Way Ticket to The USSR)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; Dla małoletnich od lat 12
00:40 ŚDM - Wiadomości - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Rusz się człowieku - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Przystanek Ziemia - odc. 132; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 23.05 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 23.05 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pułapka Stalina (One Way Ticket to The USSR)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; Dla małoletnich od lat 12
04:20 ŚDM - Wiadomości - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 120; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Trudne sprawy (629) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (536) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (537) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (137) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (184) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (209) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (630) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2303) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (456) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (705) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Małolaty (58) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2304) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (41) - serial komediowy
20:00 Wysmakowani (10) - magazyn kulinarny
20:10 Megahit: Elizjum - dramat SF, USA 2013
22:40 Mściciel - film sensacyjny, Francja/Niemcy/RPA/USA 2004
0:30 Za linią wroga - film sensacyjny, USA 2001
2:50 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:50 Uwaga! - magazyn reporterów
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Detektywi: Gdzie jest Pia? (1004) - serial fabularno-dokumentalny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja Campo di Fiori, Nowy Sącz (7) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (292) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (529) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (640) - serial paradokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Restauracja Rybka, Gdańsk (3) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (293) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (641) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (530) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (10) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2277) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (137) - telenowela
21:30 Sekrety lekarzy (1/12) - reality show
22:30 Najgorszy polski kierowca (1/12) - program rozrywkowy
23:15 Agent - Gwiazdy (13-ost.) - reality show
0:15 Wybrani 3 (10) - serial sensacyjny
1:15 Ocalić Grace 3 (8) - serial obyczajowy
2:15 Uwaga! - magazyn reporterów
2:40 Klub Magii (137)
4:00 Kuchenne rewolucje: Restauracja Rybka, Gdańsk (3) - program rozrywkowy

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (60) - serial obyczajowy
7:05 Jake i piraci z Nibylandii: Ukryć kryjówkę (1) - serial animowany
7:35 Kacper: Szkoła postrachu (3) - serial animowany
8:05 Jake i piraci z Nibylandii: Pan zamawiał na wynos? (4) - serial animowany
8:35 Kacper: Szkoła postrachu (6) - serial animowany
9:00 Nieśmiertelny (16) - serial przygodowy
10:00 Moja nadzieja (63) - telenowela
11:00 Włoska narzeczona (151) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji: Narkotyki w samochodzie. Wolna chata (9) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (177) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania 3 (75) - reality show
16:00 Moja nadzieja (64) - telenowela
17:00 Włoska narzeczona (152) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji: Konie mechaniczne. Odrzucić i uciec (10) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (178) - serial obyczajowy
20:00 Śmierć na 1000 sposobów (3) - serial dokumentalny
20:30 Śmierć na 1000 sposobów (4) - serial dokumentalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (8) - serial kryminalny
22:00 Galileo (556) - program popularnonaukowy
23:00 Galileo (557) - program popularnonaukowy
0:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
1:00 Mega Chichot (26) - program rozrywkowy
1:30 Interwencja - magazyn reporterów
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Cafe Futbol (15/16) - magazyn piłkarski
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:15 Racja stanu - (48); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc.142; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Przygody Smoka Pola - (21) Zwiedzamy Polskę; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Nasze podwórko - odc. 5 Co zbierać?; serial; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Podróże z historią - odc. 10 Rozmowy z Wartburgiem; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Z drugiej strony - (10); program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Krótka historia - (60) Konflikt 1961 - 62; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1393 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 11* "Międzynarodowy biznes" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Oczy w oczy - (10); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Teatr Telewizji - Koncert życzeń -  txt. str. 777  66'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2008); reż.:Beata Dzianowicz; wyk.:Katarzyna Herman, Ewa Kaim, Ewa Gorzelak, Władysław Kowalski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Polskie talenty na eurofestiwalach; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Zapiski Łazęgi - Z biegiem Krąpieli; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (61) Migracje XX w.; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Kulturalni PL - (298); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1393 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc.142; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dixie - Odc 3 Szalony kelner; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 O mnie się nie martw - s. II odc. 6/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Józef Czapski - świadek wieku 1896 - 1993 (Józef Czapski - świadek wieku 1896 - 1993)  58'; film dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (2014); reż.:Andrzej  Wolski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Wolny Ekran - (12); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Galeria - odc. 13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Nasze podwórko - odc. 5 Co zbierać?; serial; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dixie - Odc 3 Szalony kelner; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 O mnie się nie martw - s. II odc. 6/13; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (61) Migracje XX w.; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1393; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:15 Bibi Blocksberg - odc 22/26 Urodziny czarownicy (Bibi Blocksberg ep. Der Hexengeburtstag); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Babcia Róża i Gryzelka - Lubię siebie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Gimnastyka buzi i języka - Głoski wybuchowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Gimnastyka buzi i języka - Głoska "r"; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Świnka Peppa, seria III - Praca i zabawa, odc. 1 (Work and Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masza i niedźwiedź - Pierwsze spotkanie, odc. 1 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem z piratami, odc. 5 (The Pirate Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 3 - W naszym sklepie jest wszystko, odc. 7 (Our Shop Sells Everything); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Petersburski Music Show - odc. 42; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Littlest Pet Shop - Co mówiliście?, odc. 19 (What Did You Say?); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Przygody słoniczki Elli - Światła, kamera, Ella, odc. 18 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Domisie - Nogi i nie tylko; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Smerfy - Od przybytku głowa boli, odc. 149 (Papa Smurf, Papa Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Strażak Sam, seria 6 - Stopy wody pod kilem, odc. 7 (Best Foot Forward); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Tabaluga - Nieuczciwa transakcja, odc. 5 (Dubious dealings); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
10:15 O czym one mówią - odc. 84; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Świnka Peppa, seria III - Praca i zabawa, odc. 1 (Work and Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Masza i niedźwiedź - Pierwsze spotkanie, odc. 1 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Peg + kot - Problem z piratami, odc. 5 (The Pirate Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Charlie i Lola, seria 3 - W naszym sklepie jest wszystko, odc. 7 (Our Shop Sells Everything); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Petersburski Music Show - odc. 42; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Littlest Pet Shop - Co mówiliście?, odc. 19 (What Did You Say?); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Domisie - Nogi i nie tylko; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przygody słoniczki Elli - Światła, kamera, Ella, odc. 18 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Od przybytku głowa boli, odc. 149 (Papa Smurf, Papa Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Strażak Sam, seria 6 - Stopy wody pod kilem, odc. 7 (Best Foot Forward); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Tabaluga - Nieuczciwa transakcja, odc. 5 (Dubious dealings); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 O czym one mówią - odc. 84; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Tęcza, odc. 2 (The Rainbow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Pierwsze spotkanie, odc. 1 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Nela Mała Reporterka - odc. 48 Nurkowanie w głębinach -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9
15:05 Noksu - Senna przejażdżka, odc. 41 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 67 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Teleranek - odc. 11 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Muzykalny Domiś; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 84; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Bibi Blocksberg - odc 22/26 Urodziny czarownicy (Bibi Blocksberg ep. Der Hexengeburtstag); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z zasypianiem, odc. 6 (The Sleepover Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 3 - Najprzydatniejszy wynalazek na świecie, odc. 8 (I Am Inventing a Usefullish Invention); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Littlest Pet Shop - Cukiernicy i oszuści, odc. 20 (Bakers and Fakers); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Przygody słoniczki Elli - Bezsenna nocowanka, odc. 19 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Podróż do środka ziemi, odc. 150 (Jurney to the Centre of the Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Rozbeczane dziecko, odc. 8 (Baa Baa Baby); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - O jednego smoka za dużo, odc. 6 (One dragon too many); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Pan Kuleczka - Plaża; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Przygody Bolka i Lolka - Lotnia, odc. 49; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Reksio - Reksio żeglarz, odc. 24; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Bibi Blocksberg - odc 23/26 Duchy na zamku (Bibi Blocksberg ep. Die Schlossgespenster); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Niejadki i inne przypadki - odc. 21 Wszystkie warzywa są zdrowe; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 8 Cynk; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Jak to działa - odc. 4 GPS -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na biwaku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Poznaj swoją naturę - odc. 3 Bieszczadzkie tropy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Alpejska Górna Adyga (2); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 81 "Pytania egzystencjalne" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 82 "Idzie lato" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ranczo - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 72 (seria VI, odc. 3) - Fatum -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Hi way -  txt. str. 777  88'; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Jacek Borusiński; wyk.:Jacek Borusiński, Dariusz Basiński, Maciej Słota, Jadwiga Basińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:40 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 7; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Polska Molskiej - odc. 4 Bydgoszcz; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Makłowicz w podróży - Podróż 29 Lanzarote "Wyspa wulkanów" (107) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 637 - Druga połowa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (67) Wyprawa na Madagaskar -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 21 (77) Austria i Szwajcaria - "Silvretta"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 73 (seria VI, odc. 4) - Zatruta woda -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 115 (seria IX, odc. 11) - Brzytwa dla tonącego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 83 "Orzeł czy pilot" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Bodo - odc. 11 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Downton Abbey - odc. 3/8 (Downton Abbey IV, ep. 3) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ranczo - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Rodzinka.pl - odc. 81 "Pytania egzystencjalne" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Rodzinka.pl - odc. 82 "Idzie lato" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Pułkownik Kwiatkowski  122'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Strefa 3D - Bali - Rafa Koralowa; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 KFPP Opole - 52 KFPP Opole 2015 - SuperJedynki  47'; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:12 Zakończenie programu

TVP Historia
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Dawnych wspomnień smak (82); Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Sprint przez historię Przemysława Babiarza; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Ginące cywilizacje - Lud Yi z Syczuanu odc. 22 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Dama w czarnym welonie - odc. 4/12 (Dama velata, La (Woman with the Black Veil), 4 serata); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Koło historii - Zwiadowcy z Lidzbarka; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Ostatnie powstanie  52'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1995); reż.:Grzegorz Braun; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Zapomniany Legion  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:40 Polska i świat z historią w tle - Wzgórze róż; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Spór o historię - Średniowiecze: wieki ciemne czy nieznane?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Cafe Historia - Kto wygrał II wojnę światową?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Dziedzictwo i tajemnice morskiego świata - Paleontologiczne tajemnice wymarłych zwierząt (Heritage & Enigmas of The Marine World)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Zoltan Moll, Vincent Perazio; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Sensacje XX wieku - Czerwona orkiestra -  txt. str. 777; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Historia dla Ciebie - pamięć.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Ex Libris - odc. 261; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Tajemnice, zamki i podziemia - Sobótkowa zagadka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Flesz historii - odc. 287; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Czarne chmury - odc. 6/10 - Intryga -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Były sobie odkrycia - Lekarze (Etait Une Fois... Les Dcouvreurs); serial animowany kraj prod.Francja (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Tajemnice III Rzeszy (sezon II) - odc. 5/5 Śmiertelne misje (odc. 5/5 The Hess Enigma)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Friedrich Schrerer, Steffi Schlobel, Thomas Staehler; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Sensacje XX wieku - Historia nikczemności -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Wyzwanie rzucone ptakom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Historia kryminalistyki - Balistyka 3/6 (History of Criminalistics) -  txt. str. 777  40'; serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Jewgienij Sannikow; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Mistrzowie dokumentu z historią w tle - Marcel Łoziński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Polski Ikar; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
00:40 Dziedzictwo i tajemnice morskiego świata - Paleontologiczne tajemnice wymarłych zwierząt (Heritage & Enigmas of The Marine World)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Zoltan Moll, Vincent Perazio; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Janosik - odc. 5/13 - Tańcowali zbójnicy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
02:45 Janosik - odc. 6/13 - Worek talarów; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:45 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:47 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 24 minuty; wywiad; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:33 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Echa stadionów; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:16 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:20 Echa stadionów; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:05 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Kultura fizyczna - Komuna // Warszawa - cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Afisz kulturalny - 23 - 25 maja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Niedziela z.... Olafem Lubaszenką; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Informacje kulturalne ekstra - Andrzej Seweryn; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Którędy po sztukę - Edward Dwurnik; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Głuchy telefon -  txt. str. 777  74'; dramat kraj prod.Polska (1989); reż.:Piotr Mikucki; wyk.:Hanna Mikuć, Katarzyna Latawiec, Maciej Orłoś, Waldemar Kownacki, Marek Brodzki; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Parada oszustów - odc. 4/4 - Ładny gips; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Koncert życzeń -  Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej - Grzesiuk, Gaertner; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 3 x Feliks Falk - Obok -  txt. str. 777  53'; film TVP; reż.:Feliks Falk; wyk.:Ewa Dałkowska, Wojciech Alaborski, Andrzej Szalawski, Krzysztof Zaleski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:40 3 x Feliks Falk - Nocleg  28'; film TVP; reż.:Feliks Falk; wyk.:Marek Walczewski, Zbigniew Zapasiewicz, Zbigniew Bielski, Edward Kusztal; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Pajęczarki -  txt. str. 777  104'; komedia kraj prod.Polska (1993); reż.:Barbara Sass; wyk.:Maria Pakulnis, Adrianna Biedrzyńska, Jan Nowicki, Marian Opania, Wojciech Malajkat, Danuta Szaflarska, Maciej Robakiewicz, Marek Walczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Umberto D. (Umberto D.)  84'; dramat kraj prod.Włochy (1952); reż.:Vittorio De Sica; wyk.:Carlo Battisti, Maria-Pia Casilio, Lina Gennari, Ileana Simova; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Portrety - Królowe Popu - Mariah Carey (The Queens of Pop (6))  26'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Nicole Kraack; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:00 "Dwa Teatry - Sopot 2016" - gala otwarcia XVI Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:05 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat (11) - Czy transhumanizm nas potrzebuje?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Panorama kina polskiego - Uwikłanie -  txt. str. 777  122'; film kryminalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Olgierd Łukaszewicz, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Piotr Adamczyk, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Młoda Polska - Oczy mojego ojca  26'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2015); reż.:Bartosz Blaschke; wyk.:Katarzyna Herman, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Jowita Chwałek, Joanna Telecka, Anna Moskal; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Którędy po sztukę - Karolina Kowalska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Videofan - Portrety: Bogna Burska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Kino nocne - Egoiści -  txt. str. 777  103'; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Mariusz Treliński; wyk.:Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Jan Frycz, Rafał Mohr; STEREO, Dozwolone od lat 18
03:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:25 Zmowa  93'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1989); reż.:Janusz Petelski; wyk.:Jerzy Łapiński, Artur Pontek, Danuta Kowalska, Ewa Szykulska, Stanisław Celińska, Adam Ferency, Bogusław Sochnacki, Jan Jurewicz, Włodzimierz Musiał, Marcin Troński; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat (11) - Czy transhumanizm nas potrzebuje?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (263) Propaganda sukcesu; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Okrasa łamie przepisy - Pieczarki z czekoladą -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (104) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U wrót Sahary" (106); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jeden z dziesięciu - odc. 18/88; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Śpiewające fortepiany - (67); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /66/ - "Talerzyk" - Raz Dwa Trzy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ale numer - /18/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Przygarnij mnie - odc. 1; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Hity kabaretu - (4) - Kabaret LIMO to, co najlepsze; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Laskowik & Malicki Niedziela Wieczór - (12); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Familiada - odc. 2236; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Kabaretowa Mapa Polski - Najśmieszniejsi nad morzem - Gwiazdy Festiwalu Kabaretu w Koszalinie (mont.); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (86) Znachor -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 29 Lanzarote "Wyspa wulkanów" (107) -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Śniadanie na Trawie (12); magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (68); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Kabaretowy Klub Dwójki - z kabaretem Jurki (62); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Kocham Cię, Polsko! - odc. (12); zabawa quizowa; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 A la show - (35) - Michał Bajor; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Niezapomniane Koncerty - Rock Opole 1991 /3/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Niezapomniane Koncerty - Night of the Proms; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Życie to Kabaret - M jak majówka (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Rozrywka Retro - Skansen Studia Gama; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Święta wojna - (280) Czipendejsiok; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Rodzinka.pl - odc. 152 "O miłości i zimniej wodzie" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl - odc. 153 "Edukacja seksualna" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Zmiennicy - odc. 8/15 - Fartowny dzień -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:45 M jak miłość - odc. 301; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Na dobre i na złe - odc. 242 Lepsza córka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ojciec Mateusz - odc. 197 - Bransoletka (Ojciec Mateusz XV odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Ranczo - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 101 (seria VIII odc. 6) - Tajemnica cmentarza -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz - odc. 102 (seria VIII odc. 7) - Pani sierżant -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 243 Małżeńskie porachunki; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 154 "Wiosno wrócisz?" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 155 "Człowiek maszyna" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 103 (seria VIII odc. 8) - Fatalna diagnoza -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 227 (s. 4, odc. 8) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 227 (s. 4, ep. 8)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 81 (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 104 (seria VIII odc. 9) - Komediant -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Miasto z morza - odc. 2/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Pitbull - odc. 11 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Pitbull - odc. 12; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zmiennicy - odc. 8/15 - Fartowny dzień; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:55 M jak miłość - odc. 301; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
08:45 Triathlon - Elemental Olsztyn 2016; relacja; STEREO, 16:9
09:20 Runmageddon. Górski festiwal; felieton; STEREO, 16:9
09:55 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: mecz o 3 miejsce; STEREO, 16:9
12:05 Żeglarstwo - Extrem Sailing Series (Extrem Sailing Series) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
12:40 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finał; STEREO, 16:9
14:55 Z archiwum TVP - Drużyna Górskiego -  txt. str. 777; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Żużel - Nice Polska Liga: Wanda Instal Kraków - Orzeł Łódź; STEREO, 16:9
17:30 Rywale - Copa America 2016 - odc. 1 (odc. 1); magazyn kraj prod.Australia (2016); STEREO, 16:9
18:05 Piłka nożna - Puchar Niemiec: FINAŁ: Bayern Monachium - Borussia Dortmund; STEREO, 16:9
20:10 ME w karate - Tbilisi 2016; transmisja; STEREO, 16:9
21:15 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:40 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:15 Jedziemy do Francji; felieton; STEREO, 16:9
22:30 Kierunek Rio - odc. 59 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Echa stadionów; STEREO, 16:9
23:25 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finał; STEREO, 16:9
01:35 Mój najcenniejszy medal - Zenon Plech; film dokumentalny; STEREO, 16:9
01:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.