FANDOM


TVP 1
05:10 Rue Wiertz 60 - Polacy w Parlamencie Europejskim; cykl reportaży
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wielkie sprzątanie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Snobs kraj prod.Australia (2003)
09:00 Jedyneczka - Kraina lalek; program dla dzieci
09:25 Domisiowe Bajki - Szklana Góra
09:40 Teletubisie ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:10 Skarby Damaszku odc.3; serial kraj prod.Włochy (1998)
10:55 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży
11:20 Cygański baron; reportaż kraj prod.Polska (2005)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3261; serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces odc.3262; serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Faceci do wzięcia - Z ogniem i Mieczem; serial TVP
13:25 Oczywiście odc.5; widowisko
13:40 Kogutto; magazyn muzyczny
14:00 Od przedszkola do Opola - Majka Jeżowska
14:30 Interpretacje - IX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej; reportaż
15:00 Wiadomości
15:10 Puchar Świata w skokach narciarskich - Planica - loty
17:35 Teleexpress
17:55 Dwie strony medalu - odc. 32 - (TXT - str.777); serial TVP
18:25 Dwie strony medalu - odc. 33 - (TXT - str.777); serial TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy-Poeta i Malarz ; serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
20:25 Piątkowe kino akcji - Duch i mrok - (TXT - str.777); film fabularny kraj prod.USA (1996)
22:25 Niesamowity jeździec - (TXT - str.777); western kraj prod.USA (1985)
00:25 Kino nocnych marków - Wiedźma; dramat kraj prod.Wielka Brytania, Holandia, Luksemburg (2001)
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości odc. 212/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
06:15 Statek miłości odc. 213/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Suplikacje. Świat według księdza Jana Twardowskiego.; felieton
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 25/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)
08:05 Na dobre i na złe odc.188-Niedomówienia
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40
10:40 Święta wojna - Interes życia (i śmierci)
11:10 Sąsiedzi - Francuski wieczór; serial komediowy TVP
11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny par tanecznych)
12:40 Dolina Kreatywna
13:10 Oko w oko z grizzly; film dokumentalny kraj prod.USA (2003)
14:05 Ryzykanci s.4 odc.11/16 kraj prod.USA (2002)
14:50 Dr Quinn s.III odc.27 kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dzika Australia - odc. 1 (Wild Australia); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
17:10 Robin Hood odc.7/13-Towarzysze broni; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
18:00 Biuro kryminalne - Prawo pięści; serial TVP
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju dogrywki i repleye (3); program kabaretowy
20:00 Wielki Poker - odc. 2; teleturniej
20:55 Podróże z żartem - Gruzja ; program rozrywkowy
21:50 Już w sobotę mecz - Polska - Azerbejdżan
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika
22:30 Pogoda
22:40 Mała Brytania odc.2 - (TXT - str.777); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003)
23:15 Moje przyjęcie; dramat kraj prod.USA (1996)
01:05 Talki z resztą odc.2/6 - Trzydzieste urodziny Moniki; serial komediowy TVP
01:35 Załóż się cz.I ; widowisko rozrywkowe
02:20 Załóż się cz.II ; widowisko rozrywkowe
03:05 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny
12:58 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kurier Świat; program publicystyczny
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:54 Serwis Kulturalny
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:02 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Pogoda; STEREO
20:45 Ślizg; magazyn
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16; cykl reportaży
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Skazani na wieczne zimno; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:07 Plus - minus; magazyn
02:20 Skazani na wieczne zimno; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:00 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kamera Kuriera; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:40 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
15:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
15:45 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:55 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:02 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
17:55 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy; STEREO
18:15 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:35 Raport na gorąco; STEREO
18:35 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:45 Tele Motor Sport ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Kuźnia talentów ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Kulturalny wywiad - Jarosław Modzelewski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Płacę i wymagam ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12; Magazyn konsumencki
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Pogoda; STEREO
20:45 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Emigracja; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Skazani na wieczne zimno; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:07 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Skazani na wieczne zimno; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Wstawaj! Gramy!, odc. 243
6.50 Sidła miłości, odc. 59
7.45 TV Market
8.00 Halo! Kasa!, odc. 123
8.55 Roseanne 3, odc. 48
9.25 Rodzina zastępcza, odc. 58
10.00 Sekret Laury, odc. 37
11.00 Ambush Makeover, odc. 17
11.30 Samo życie, odc. 862
12.00 Dom nie do poznania, odc. 45
13.00 Jesteś moim życiem, odc. 59
14.00 Pierwsza miłość, odc. 471
14.45 Świat według Bundych, odc. 199
15.15 Rodzina zastępcza, odc. 59
15.45 Wydarzenia, Pogoda
16.20 Interwencja, odc. 843
16.35 Exclusive, odc. 199
17.00 Gra w ciemno, odc. 297
18.00 Pierwsza miłość, odc. 472
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Samo życie, odc. 863
20.00 Doktor Dolittle - komedia, USA, 1998
21.55 Studio Lotto
22.05 Na samym dnie - dramat, USA, 2001
0.15 Duchy Marsa - horror, USA, 2001
2.15 Dziewczyny w bikini
5.15 Nocne randki
5.55 Pożegnanie

TVN
5.35 Uwaga! - magazyn
5.55 Telesklep
6.45 Weronika Mars - serial kryminalny
7.35 Firma - magazyn
8.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska
9.05 Wykręć numer
10.10 Fabryka Gry
11.10 Detektywi - serial
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej - serial obyczajowy
13.20 W-11 Wydział Śledczy - serial
14.00 Weronika Mars - serial kryminalny
15.00 Prawo pożądania - telenowela
16.00 Fakty Popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.00 Odwróceni - serial sensacyjny
21.05 Peacemaker - film sensacyjny, USA, 1997
23.40 Złodziej życia - film sensacyjny, Kanada, 2004
1.45 Uwaga! - magazyn
2.05 Nocne igraszki
3.05 Telesklep

TV 4
5.45 Sztukateria - program kulturalny
6.05 KINOmaniak - nowa formuła
6.30 VIP - program kulturalno-rozrywkowy
6.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market
8.30 Super Robot MonkeyTeam Hyperforce Go! odc. 18 - serial animowany
9.00 Pokemon - serial animowany
9.30 Pensjonat pod różą - serial obyczajowy
10.30 Jesteś moim życiem - serial
11.35 Łowcy skarbów - serial przygodowy
12.35 Na Topie
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Gram.Tv - program o grach komputerowych
15.50 Młodzieńcza miłość - telenowela
16.55 Polska Liga Siatkówki- Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - EnergiaPro Gwardia Wrocław
19.00 Jesteś moim życiem - serial
20.00 Kuba Wojewódzki - gośćmi programu będą Katarzyna Cichopek i Numer raz
21.05 Gorące Hawaje - serial obyczajowy
22.05 Kości - dramat, USA, 2005-2006
23.05 Playboy
1.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda
1.45 Casino Night - program interaktywny
3.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
4.35 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
5.00 V-max - magazyn motoryzacyjny
5.20 Zakończenie programu

TVN 7
05:50 Maraton uśmiechu 
06:20 Telesklep 
07:20 Maraton uśmiechu 
07:50 Kobra – oddział specjalny, odc. 5 
08:50 Grzesznica, odc. 39: serial 
09:50 Ostry dyżur, odc. 21: serial
10:50 Nash Bridges, odc. 85 
11:50 Strażnik kasy 
12:50 Telesklep 
14:05 Grzesznica, odc. 40: serial 
15:05 Maraton uśmiechu 
15:35 Maraton uśmiechu 
16:05 Alf, odc. 38: serial 
16:35 Joey, odc. 1: serial 
17:05 Ostry dyżur, odc. 22: serial 
18:05 Nash Bridges, odc. 86 
19:05 Alf, odc. 39: serial 
19:40 Joey, odc. 2: serial 
20:10 Telefon: film 
22:20 Miasteczko Salem, odc. 1: serial
00:15 Zabójcze ślicznotki: Powrót na Dziką Plażę: film

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tylko Kaśka odc.7-Masz czas do jutra; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Jest takie miejsce - Wieżyca (wspomnienie zimy); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Poranek z muzyką - Wojciech Kilar "Pan Tadeusz" Suita do filmu Andrzeja Wajdy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonusi w Europie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy odc. 817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Teatr TV - Dwa teatry; spektakl teatralny; reż.:Gustaw Holoubek; wyk.:Gustaw Holoubek, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Kowalewski, Marzena Trybała, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Rafał Mohr, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Magdalena Zawadzka, Sylwia Zmitrowicz; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Jasiński, Zimerman - nieprzerwana lekcja muzyki; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Zwyczajny bohater (ks.Ignacy Skorupka); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Tajemnice lasu - Wiosna w lesie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:35 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Teleexpress
17:50 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hity satelity
18:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
20:15 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kochaj mnie odc.169; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
01:59 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
02:05 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

TVP Sport
09:00 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (solistki, short)
10:00 TV Moto Sport - powt.
11:00 Liga Mistrzów - Chelsea Londyn-FC Porto
12:45 KO TV Classics boks
13:35 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (tańce dowolne)
15:35 Jazda nowej generacji - powt.
16:05 TV Moto Sport
17:00 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (solistki, short)
19:00 Polska Liga Hokejowa - 6 mecz finałowy
21:40 Wschodzące gwiazdy hokeja
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Trzecia tercja
23:00 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (tańce dowolne)
00:55 Zakończenie dnia

Perszyj kanał
05.50 Dzieci usługę wyszukiwania
06.00 Dzień dobry, na Ukrainie!
09.00, 13.10, 16.35, 21.40, 01.20 Puchar Świata w łyżwiarstwie figurowym
10.40 Sprzedaż TV
11.00 Konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Ukrainy V.F. Janukowycz. "Rok po wyborach"
13.00, 15.00, 19.00, 21.00 Aktualności
15.10, 00.50, 01.18 Pogoda
15.15 M / s "Przygody Tentena"
15.40 Miejska Nadzieja
16.00 Krok do gwiazd
18.30 Wymiar ukraiński
19.15, 02.40 Mistrzostwa Świata w sportach wodnych
20.00, 04.25 Hit parada "Złote organy na baryłki"
21.20 Świat biznesu
21.30 Świat sportu
22.40 Dzień parlamentu
22,55 "Trojka", "Keno"
23.00 Dni tygodnia
23.50 Sport
00.00 Temnik
01.00 Meridian

1+1
05.05 Dokument +
05.35 T / s "Mężczyźni za słabą kobietę"
06.20 Usługa znalezienia dzieci
06.30, 07.40, 08.30 Śniadanie z "1 + 1"
07.00 M / s "Guffy i jego zespół"
08.00 T / s "Luba, dzieci i fabryka ..."
09.00 T / s "Kadetów"
10,05 T / s "Moja jasna niania"
10.40 T / s "Miss Office-2"
11.40 Sprawy sądowe
12,35 T / s "Anioł Stróż"
13,30, 19,30 TSN
14,00 T / s "Nadzieja pozostawia ostatnią"
14.55 Sprawy rodzinne
15.50 T / s "Romans miejski. Zwrot za grzechy "
16.50 Т / с "Moja Jasna Niania"
17.25, 04.00 Т / с "Nie rodzisz się piękna"
18.30 Ń Anioł Stróż
20.05 ТСН. Prosport
20.15 Т / с " Kadety "
21,20 Х / ф "Psychopata"
23,50 / "Martwa materia-2"
00.55 Х / ф "Morze Salton"
02.40 Х / ф "Gorące dni"
04.45 Dokument +

Inter
05.20 Aparat na służbie
05.45, 15.00
S / F 06.00, 07.00, 08.00, 12.00, 18.40, 01.25 Aktualności
06.10 Światowy przewodnik
07.20, 08.10 Rano z Inter
08.45 T / s inaczej "
09.15 Kluczowa chwila
10,00 Т / с" Skazany na gwiazdę "
11.00 Т / с" Ścigaj się na szczęście "
12,10 t / s" Moskwa saga "
13,20 / / с" Historie kobiet "
14,20 D / f" Wielka miłość K. Shulzhenko"
15.40 T / s" 9 miesięcy "
16.45 Kluczowa chwila
17.30 T / s" Moskwa saga "
19.00 T / s" Rasa po szczęściu "
20.00 T / s" Skazany na gwiazdę "
21.00 Szczegóły. Intersport
21.30 Nowe utwory o głównej
rzeczy 23.25 X / f "Individuals-2"
01.40 Z szykownym stylem!
02.30 Poczekaj na mnie
03.40 X / f "Bracia"

ICTV
05.25 T / z "bostońskiej sprawiedliwości"
06.10 Śledzenie dziecka
06.15, 02.45 Fakty 06.30
Informacje biznesowe
06.45, 08.35 300 sekund / godz.
06.50 M / s "Sabrina"
07.15 M / s "Magiczny świat Tack Eyvori"
07.45, 08.45 Fakty. Poranek
07.55, 08.55, 19.10, 01.25 Sport
08.10 , 09.10 Punsmith
09.40 C / F "Germanicus"
11.45 T / s "Lesya + Roma"
12.20 T / s "Medycy"
12.45 Fakty. Dzień
13.05 T / s "Północne wybrzeże"
14,20 T / s "Policjanci na rowerach"
15,25 Galop po całej Europie - 2
16,35 C / F "Najszybszy" Indian "
18.45 Fakty. Wieczór
19.20 H / f "Dom do góry nogami"
21.30, 03.05 Wolność wypowiedzi
01.10 Fakty. Łącznie dnia
01.45 Sushi-TV

STB
05.00, 02.40, 03.25, 04.25 Strefa nocy
06.00 Usługa poszukiwania dzieci
06.05, 17.00 T / s "Buffy jest zwycięzcą wampirów"
06.45, 07.25, 08.05, 08.20, 08.55 Wstawanie!
06,50, 14,00 m / s "Godzilla"
07.40, 15.30 Spotkanie z matki,
08.30, 16.05 obr / s "Sabrina - młodych czarownic"
09.00, 17.55 T / S "Cobra 11"
10,05 T / S "Rzecznik Rex"
11,10 x / f "Ostrożnie, teściowa!"
13.30, 19.00, 00.50 Reporter
13.35 wielki rysunek pokazują
13.40 M / s "Przygody Jackie Chana"
14.30 M / s "Przygody Jimmy Neutron - Mały geniusz"
15,00 Pimp My Ride
16:30 T / s „Jim wie lepiej "
19.10, 01.05 Sport reporter
19.20 T / s" Śmiertelna siła. Lazurowe Wybrzeże "
21,35 C / c" Colonia "
23,45 Exclusive
00,20" Sex "z A. Chekhova
01.15 C / c "Killing Passion"
02.45 Dzikie zwierzęta
03,30 nieznane Ukraina

Ukraina
06.00 M / F
06.30, 09.00, 11.00, 13.00, 15.40, 17.00, 20.00, 02.30, 04.30 Wydarzenia
07.05, 09.15, 11.15, 13.15, 17.15, 20.35, 00.15, 02.50, 04,50 Wydarzenia Sport
07.20, 16.00 Srebro Pomarańczowy
07,50, 18,00 t / a "klon"
09.30, 12.20, 19.00 Spowiedź
10:00 T / s "Lost the Sun"
11.30, 17.30 Gwiazdy humor
13.30 / f "gość z przyszłości"
20.50 X / f „atak na "Korolew"
23.20 Piłka nożna w twarzach
00.00 Wydarzenia na świecie
00.30, 03.00 C / f "Cesarz i morderca"

Sportklub
12:00    Liga włoska Gry zespołowe
14:00    Wyścigi samochodowe z cyklu Grand America w Sonoma Sporty motorowe
15:00    Indy Racing League Sporty motorowe
17:00    Wyścigi samochodowe z cyklu Grand America w Mexico City Sporty motorowe
18:00    2. Bundesliga Gry zespołowe
20:00    Świat lekkiej atletyki Inne
20:30    Bundesliga Gry zespołowe
22:30    V. Pereira - T. Mashaba Sporty walki
0:00    Powtórki Inne

AXN Crime
12:00    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
13:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
14:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
15:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
16:00    Bez pardonu Serial kryminalny
17:00    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
18:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
19:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
20:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
21:00    Bez pardonu Serial kryminalny
22:00    Wydział zabójstw Baltimore Serial kryminalny
23:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
0:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
1:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
2:00    Bez pardonu Serial kryminalny

AXN Sci-Fi
12:00    Sheena Serial przygodowy
13:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
14:00    Siedmiu samurajów Serial fantastyczny
14:30    Siedmiu samurajów Serial fantastyczny
15:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
16:00    Andromeda Serial fantastyczny
17:00    Sheena Serial przygodowy
18:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
19:00    Siedmiu samurajów Serial fantastyczny
19:30    Siedmiu samurajów Serial fantastyczny
20:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
21:00    Andromeda Serial fantastyczny
22:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
23:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
0:00    Siedmiu samurajów Serial fantastyczny
0:30    Siedmiu samurajów Serial fantastyczny
1:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
2:00    Andromeda Serial fantastyczny

MiniMini
06:00     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 37     
06:10     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 38     
06:20     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 39     
06:30     Tabaluga - serial animowany odc. 15     
06:55     Krecik - serial animowany odc. 15     
07:05     Olinek Okr±glinek Piosenka - serial animowany odc. 28     
07:30     Witaj, Franklin - serial animowany odc. 20     
07:55     Pingu - serial animowany odc. 122     
08:00     Noddy - serial animowany odc. 17     
08:10     Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci     
08:15     Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 16     
08:25     Pingu - serial animowany odc. 43     
08:35     Listy od Feliksa - serial animowany odc. 14     
08:45     Rumcajs - serial animowany odc. 26     
09:00     Zdjęciaki: Ada¶ - program dla dzieci odc. 42     
09:05     Listonosz Pat - serial animowany odc. 4     
09:20     Czerwony traktorek - serial animowany odc. 4     
09:30     Hydronauci - serial animowany odc. 3     
09:45     Bracia koala - serial animowany odc. 3     
10:00     ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 24     
10:15     Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 74     
10:40     Globtroter Grover - serial animowany odc. 13     
10:45     Sesame English - serial animowany odc. 15     
11:00     Noddy - serial animowany odc. 16     
11:10     Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci     
11:15     Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 15     
11:25     Pingu - serial animowany odc. 41     
11:35     Listy od Feliksa - serial animowany odc. 13     
11:45     Rumcajs - serial animowany odc. 25     
12:00     Tęczowe rybki - serial animowany odc. 47     
12:15     Tęczowe rybki - serial animowany odc. 48     
12:30     Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 53     
12:55     Przygody kota Filemona - serial animowany odc. 3     
13:05     Pszczółka Maja - serial animowany odc. 68     
13:30     Clifford - serial animowany odc. 8     
14:00     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 34     
14:10     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 35     
14:20     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 36     
14:30     Tabaluga - serial animowany odc. 14     
14:55     Krecik - serial animowany odc. 14     
15:05     Olinek Okr±glinek Piosenka - serial animowany odc. 27     
15:30     Witaj, Franklin - serial animowany odc. 19     
15:55     Pingu - serial animowany odc. 121     
16:00     Zdjęciaki: Ala - program dla dzieci odc. 41     
16:05     Listonosz Pat - serial animowany     
16:20     Czerwony traktorek - serial animowany odc. 3     
16:30     Hydronauci - serial animowany odc. 2     
16:45     Bracia koala - serial animowany odc. 2     
17:00     ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 23     
17:15     Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 73     
17:40     Globtroter Grover - serial animowany odc. 12     
17:45     Sesame English - serial animowany odc. 14     
18:00     Tęczowe rybki - serial animowany odc. 49     
18:15     Tęczowe rybki - serial animowany odc. 50     
18:30     Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 54     
18:55     Przygody kota Filemona - serial animowany odc. 4     
19:05     Pszczółka Maja - serial animowany odc. 69     
19:30     Clifford - serial animowany odc. 9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.