FANDOM


(Dodano nową stronę „TVP 1<br />05:10 Rue Wiertz 60 - Polacy w Parlamencie Europejskim; cykl reportaży<br />05:40 Wstaje dzień; magazyn<br />05:45 Wielkie sprzątanie<br />06:00 Kawa czy ...”)
 
Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />05:25 Statek miłości odc. 212/249; telenowela kraj prod.USA (1984)<br />06:15 Statek miłości odc. 213/249; telenowela kraj prod.USA (1984)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:20 Suplikacje. Świat według księdza Jana Twardowskiego.; felieton<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 25/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)<br />08:05 Na dobre i na złe odc.188-Niedomówienia<br />09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40<br />10:40 Święta wojna - Interes życia (i śmierci)<br />11:10 Sąsiedzi - Francuski wieczór; serial komediowy TVP<br />11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny par tanecznych)<br />12:40 Dolina Kreatywna<br />13:10 Oko w oko z grizzly; film dokumentalny kraj prod.USA (2003)<br />14:05 Ryzykanci s.4 odc.11/16 kraj prod.USA (2002)<br />14:50 Dr Quinn s.III odc.27 kraj prod.USA (1995)<br />15:45 Program lokalny<br />16:00 Dla niesłyszących - Panorama<br />16:10 Dla niesłyszących - Pogoda<br />16:15 Dzika Australia - odc. 1 (Wild Australia); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)<br />17:10 Robin Hood odc.7/13-Towarzysze broni; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />18:00 Biuro kryminalne - Prawo pięści; serial TVP<br />18:30 Program lokalny<br />18:45 Panorama<br />19:05 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju dogrywki i repleye (3); program kabaretowy<br />20:00 Wielki Poker - odc. 2; teleturniej<br />20:55 Podróże z żartem - Gruzja ; program rozrywkowy<br />21:50 Już w sobotę mecz - Polska - Azerbejdżan<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport Telegram<br />22:25 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika<br />22:30 Pogoda<br />22:40 Mała Brytania odc.2 - (TXT - str.777); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003)<br />23:15 Moje przyjęcie; dramat kraj prod.USA (1996)<br />01:05 Talki z resztą odc.2/6 - Trzydzieste urodziny Moniki; serial komediowy TVP<br />01:35 Załóż się cz.I ; widowisko rozrywkowe<br />02:20 Załóż się cz.II ; widowisko rozrywkowe<br />03:05 Zakończenie dnia
 
TVP 2<br />05:25 Statek miłości odc. 212/249; telenowela kraj prod.USA (1984)<br />06:15 Statek miłości odc. 213/249; telenowela kraj prod.USA (1984)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:20 Suplikacje. Świat według księdza Jana Twardowskiego.; felieton<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 25/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)<br />08:05 Na dobre i na złe odc.188-Niedomówienia<br />09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40<br />10:40 Święta wojna - Interes życia (i śmierci)<br />11:10 Sąsiedzi - Francuski wieczór; serial komediowy TVP<br />11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny par tanecznych)<br />12:40 Dolina Kreatywna<br />13:10 Oko w oko z grizzly; film dokumentalny kraj prod.USA (2003)<br />14:05 Ryzykanci s.4 odc.11/16 kraj prod.USA (2002)<br />14:50 Dr Quinn s.III odc.27 kraj prod.USA (1995)<br />15:45 Program lokalny<br />16:00 Dla niesłyszących - Panorama<br />16:10 Dla niesłyszących - Pogoda<br />16:15 Dzika Australia - odc. 1 (Wild Australia); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)<br />17:10 Robin Hood odc.7/13-Towarzysze broni; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />18:00 Biuro kryminalne - Prawo pięści; serial TVP<br />18:30 Program lokalny<br />18:45 Panorama<br />19:05 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju dogrywki i repleye (3); program kabaretowy<br />20:00 Wielki Poker - odc. 2; teleturniej<br />20:55 Podróże z żartem - Gruzja ; program rozrywkowy<br />21:50 Już w sobotę mecz - Polska - Azerbejdżan<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport Telegram<br />22:25 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika<br />22:30 Pogoda<br />22:40 Mała Brytania odc.2 - (TXT - str.777); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003)<br />23:15 Moje przyjęcie; dramat kraj prod.USA (1996)<br />01:05 Talki z resztą odc.2/6 - Trzydzieste urodziny Moniki; serial komediowy TVP<br />01:35 Załóż się cz.I ; widowisko rozrywkowe<br />02:20 Załóż się cz.II ; widowisko rozrywkowe<br />03:05 Zakończenie dnia
  +
  +
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33<br />; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Wiadomości<br />08:10 Pogoda<br />08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12<br />08:35 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Tylko Kaśka odc.7-Masz czas do jutra; Dla małoletnich od lat 7<br />09:30 Jest takie miejsce - Wieżyca (wspomnienie zimy); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />10:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:40 Poranek z muzyką - Wojciech Kilar "Pan Tadeusz" Suita do filmu Andrzeja Wajdy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:10 Polonusi w Europie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Złotopolscy odc. 817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:35 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />13:05 Hity satelity<br />13:20 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych<br />13:35 Teatr TV - Dwa teatry; spektakl teatralny; reż.:Gustaw Holoubek; wyk.:Gustaw Holoubek, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Kowalewski, Marzena Trybała, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Rafał Mohr, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Magdalena Zawadzka, Sylwia Zmitrowicz; Dla małoletnich od lat 12<br />14:45 Jasiński, Zimerman - nieprzerwana lekcja muzyki; reportaż; Dla małoletnich od lat 12<br />15:00 Zwyczajny bohater (ks.Ignacy Skorupka); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />15:45 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:15 Tajemnice lasu - Wiosna w lesie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />16:35 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />17:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:35 Teleexpress<br />17:50 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:35 Hity satelity<br />18:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości<br />19:55 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia<br />20:15 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:40 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:10 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7<br />24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12<br />00:25 Kochaj mnie odc.169; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości<br />01:55 Sport<br />01:59 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia<br />02:05 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:30 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych<br />03:15 Hity satelity<br />03:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:15 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />05:40 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

Wersja z 12:30, cze 17, 2015

TVP 1
05:10 Rue Wiertz 60 - Polacy w Parlamencie Europejskim; cykl reportaży
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wielkie sprzątanie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Snobs kraj prod.Australia (2003)
09:00 Jedyneczka - Kraina lalek; program dla dzieci
09:25 Domisiowe Bajki - Szklana Góra
09:40 Teletubisie ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:10 Skarby Damaszku odc.3; serial kraj prod.Włochy (1998)
10:55 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży
11:20 Cygański baron; reportaż kraj prod.Polska (2005)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3261; serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces odc.3262; serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Faceci do wzięcia - Z ogniem i Mieczem; serial TVP
13:25 Oczywiście odc.5; widowisko
13:40 Kogutto; magazyn muzyczny
14:00 Od przedszkola do Opola - Majka Jeżowska
14:30 Interpretacje - IX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej; reportaż
15:00 Wiadomości
15:10 Puchar Świata w skokach narciarskich - Planica - loty
17:35 Teleexpress
17:55 Dwie strony medalu - odc. 32 - (TXT - str.777); serial TVP
18:25 Dwie strony medalu - odc. 33 - (TXT - str.777); serial TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy-Poeta i Malarz ; serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
20:25 Piątkowe kino akcji - Duch i mrok - (TXT - str.777); film fabularny kraj prod.USA (1996)
22:25 Niesamowity jeździec - (TXT - str.777); western kraj prod.USA (1985)
00:25 Kino nocnych marków - Wiedźma; dramat kraj prod.Wielka Brytania, Holandia, Luksemburg (2001)
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości odc. 212/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
06:15 Statek miłości odc. 213/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Suplikacje. Świat według księdza Jana Twardowskiego.; felieton
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 25/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)
08:05 Na dobre i na złe odc.188-Niedomówienia
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40
10:40 Święta wojna - Interes życia (i śmierci)
11:10 Sąsiedzi - Francuski wieczór; serial komediowy TVP
11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny par tanecznych)
12:40 Dolina Kreatywna
13:10 Oko w oko z grizzly; film dokumentalny kraj prod.USA (2003)
14:05 Ryzykanci s.4 odc.11/16 kraj prod.USA (2002)
14:50 Dr Quinn s.III odc.27 kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dzika Australia - odc. 1 (Wild Australia); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
17:10 Robin Hood odc.7/13-Towarzysze broni; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
18:00 Biuro kryminalne - Prawo pięści; serial TVP
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju dogrywki i repleye (3); program kabaretowy
20:00 Wielki Poker - odc. 2; teleturniej
20:55 Podróże z żartem - Gruzja ; program rozrywkowy
21:50 Już w sobotę mecz - Polska - Azerbejdżan
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika
22:30 Pogoda
22:40 Mała Brytania odc.2 - (TXT - str.777); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003)
23:15 Moje przyjęcie; dramat kraj prod.USA (1996)
01:05 Talki z resztą odc.2/6 - Trzydzieste urodziny Moniki; serial komediowy TVP
01:35 Załóż się cz.I ; widowisko rozrywkowe
02:20 Załóż się cz.II ; widowisko rozrywkowe
03:05 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tylko Kaśka odc.7-Masz czas do jutra; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Jest takie miejsce - Wieżyca (wspomnienie zimy); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Poranek z muzyką - Wojciech Kilar "Pan Tadeusz" Suita do filmu Andrzeja Wajdy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonusi w Europie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy odc. 817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Teatr TV - Dwa teatry; spektakl teatralny; reż.:Gustaw Holoubek; wyk.:Gustaw Holoubek, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Kowalewski, Marzena Trybała, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Rafał Mohr, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Magdalena Zawadzka, Sylwia Zmitrowicz; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Jasiński, Zimerman - nieprzerwana lekcja muzyki; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Zwyczajny bohater (ks.Ignacy Skorupka); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Tajemnice lasu - Wiosna w lesie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:35 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Teleexpress
17:50 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hity satelity
18:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
20:15 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kochaj mnie odc.169; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
01:59 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
02:05 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.