FANDOM


Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />05:25 Statek miłości odc. 212/249; telenowela kraj prod.USA (1984)<br />06:15 Statek miłości odc. 213/249; telenowela kraj prod.USA (1984)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:20 Suplikacje. Świat według księdza Jana Twardowskiego.; felieton<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 25/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)<br />08:05 Na dobre i na złe odc.188-Niedomówienia<br />09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40<br />10:40 Święta wojna - Interes życia (i śmierci)<br />11:10 Sąsiedzi - Francuski wieczór; serial komediowy TVP<br />11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny par tanecznych)<br />12:40 Dolina Kreatywna<br />13:10 Oko w oko z grizzly; film dokumentalny kraj prod.USA (2003)<br />14:05 Ryzykanci s.4 odc.11/16 kraj prod.USA (2002)<br />14:50 Dr Quinn s.III odc.27 kraj prod.USA (1995)<br />15:45 Program lokalny<br />16:00 Dla niesłyszących - Panorama<br />16:10 Dla niesłyszących - Pogoda<br />16:15 Dzika Australia - odc. 1 (Wild Australia); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)<br />17:10 Robin Hood odc.7/13-Towarzysze broni; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />18:00 Biuro kryminalne - Prawo pięści; serial TVP<br />18:30 Program lokalny<br />18:45 Panorama<br />19:05 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju dogrywki i repleye (3); program kabaretowy<br />20:00 Wielki Poker - odc. 2; teleturniej<br />20:55 Podróże z żartem - Gruzja ; program rozrywkowy<br />21:50 Już w sobotę mecz - Polska - Azerbejdżan<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport Telegram<br />22:25 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika<br />22:30 Pogoda<br />22:40 Mała Brytania odc.2 - (TXT - str.777); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003)<br />23:15 Moje przyjęcie; dramat kraj prod.USA (1996)<br />01:05 Talki z resztą odc.2/6 - Trzydzieste urodziny Moniki; serial komediowy TVP<br />01:35 Załóż się cz.I ; widowisko rozrywkowe<br />02:20 Załóż się cz.II ; widowisko rozrywkowe<br />03:05 Zakończenie dnia
 
TVP 2<br />05:25 Statek miłości odc. 212/249; telenowela kraj prod.USA (1984)<br />06:15 Statek miłości odc. 213/249; telenowela kraj prod.USA (1984)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:20 Suplikacje. Świat według księdza Jana Twardowskiego.; felieton<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 25/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)<br />08:05 Na dobre i na złe odc.188-Niedomówienia<br />09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40<br />10:40 Święta wojna - Interes życia (i śmierci)<br />11:10 Sąsiedzi - Francuski wieczór; serial komediowy TVP<br />11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny par tanecznych)<br />12:40 Dolina Kreatywna<br />13:10 Oko w oko z grizzly; film dokumentalny kraj prod.USA (2003)<br />14:05 Ryzykanci s.4 odc.11/16 kraj prod.USA (2002)<br />14:50 Dr Quinn s.III odc.27 kraj prod.USA (1995)<br />15:45 Program lokalny<br />16:00 Dla niesłyszących - Panorama<br />16:10 Dla niesłyszących - Pogoda<br />16:15 Dzika Australia - odc. 1 (Wild Australia); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)<br />17:10 Robin Hood odc.7/13-Towarzysze broni; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />18:00 Biuro kryminalne - Prawo pięści; serial TVP<br />18:30 Program lokalny<br />18:45 Panorama<br />19:05 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju dogrywki i repleye (3); program kabaretowy<br />20:00 Wielki Poker - odc. 2; teleturniej<br />20:55 Podróże z żartem - Gruzja ; program rozrywkowy<br />21:50 Już w sobotę mecz - Polska - Azerbejdżan<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport Telegram<br />22:25 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika<br />22:30 Pogoda<br />22:40 Mała Brytania odc.2 - (TXT - str.777); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003)<br />23:15 Moje przyjęcie; dramat kraj prod.USA (1996)<br />01:05 Talki z resztą odc.2/6 - Trzydzieste urodziny Moniki; serial komediowy TVP<br />01:35 Załóż się cz.I ; widowisko rozrywkowe<br />02:20 Załóż się cz.II ; widowisko rozrywkowe<br />03:05 Zakończenie dnia
  +
  +
TVP 3 Regionalna<br />06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO<br />07:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />07:55 Kurier flesz; STEREO<br />08:00 Kurier Gość; STEREO<br />08:15 Kurier flesz; STEREO<br />08:18 Pogoda; STEREO<br />08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />08:25 Przegląd prasy; STEREO<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:35 Przegląd prasy; STEREO<br />08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />08:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />09:00 Kurier; STEREO<br />09:05 Przegląd prasy; STEREO<br />09:10 Serwis sportowy; STEREO<br />09:15 Kurier flesz; STEREO<br />09:17 Pogoda; STEREO<br />09:19 Przegląd prasy; STEREO<br />09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />09:30 Kurier; STEREO<br />09:50 Pogoda; STEREO<br />09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />10:00 Kurier flesz; STEREO<br />10:03 Serwis sportowy; STEREO<br />10:05 Serwis Kulturalny<br />10:10 Kurier Gość; STEREO<br />10:30 Kurier; STEREO<br />10:45 Pogoda; STEREO<br />10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />10:50 Serwis sportowy; STEREO<br />10:55 Serwis Kulturalny<br />11:00 Kurier flesz; STEREO<br />11:04 Kurier Biznes<br />11:30 Kurier; STEREO<br />11:45 Pogoda; STEREO<br />11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />11:50 Serwis sportowy; STEREO<br />11:55 Serwis Kulturalny<br />12:00 Kurier flesz; STEREO<br />12:05 Kurier Świat; program publicystyczny<br />12:30 Kurier; STEREO<br />12:45 Pogoda; STEREO<br />12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />12:50 Serwis sportowy; STEREO<br />12:55 Serwis Kulturalny<br />12:58 Kurier flesz; STEREO<br />13:00 Kurier Komentarze<br />13:30 Kurier; STEREO<br />13:45 Pogoda; STEREO<br />13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />13:50 Serwis sportowy; STEREO<br />13:55 Serwis Kulturalny<br />14:00 Kurier flesz; STEREO<br />14:03 Kurier Świat; program publicystyczny<br />14:30 Kurier; STEREO<br />14:45 Pogoda; STEREO<br />14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />14:50 Serwis sportowy; STEREO<br />14:55 Serwis Kulturalny<br />15:00 Kurier flesz; STEREO<br />15:05 Kurier Komentarze<br />15:30 Kurier; STEREO<br />15:40 Pogoda; STEREO<br />15:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />15:55 Pogoda; STEREO<br />16:00 Kurier flesz; STEREO<br />16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />16:05 Serwis sportowy; STEREO<br />16:10 Rozmowa dnia<br />16:30 Kurier; STEREO<br />16:50 Pogoda; STEREO<br />16:54 Serwis Kulturalny<br />17:00 Kurier flesz; STEREO<br />17:02 Plus - minus; magazyn<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:40 Pogoda; STEREO<br />17:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />20:00 Telekurier<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:40 Pogoda; STEREO<br />20:45 Ślizg; magazyn<br />20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:40 Pogoda; STEREO<br />21:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />22:15 Plus - minus; magazyn<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:40 Pogoda; STEREO<br />22:42 16/16; cykl reportaży<br />23:00 Kurier flesz; STEREO<br />23:05 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:30 Kurier; STEREO<br />23:50 Pogoda; STEREO<br />23:55 Skazani na wieczne zimno; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:45 Plus - minus; magazyn<br />01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny<br />01:45 Kurier; STEREO<br />02:05 Pogoda; STEREO<br />02:07 Plus - minus; magazyn<br />02:20 Skazani na wieczne zimno; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />03:10 Zakończenie dnia
   
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33<br />; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Wiadomości<br />08:10 Pogoda<br />08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12<br />08:35 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Tylko Kaśka odc.7-Masz czas do jutra; Dla małoletnich od lat 7<br />09:30 Jest takie miejsce - Wieżyca (wspomnienie zimy); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />10:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:40 Poranek z muzyką - Wojciech Kilar "Pan Tadeusz" Suita do filmu Andrzeja Wajdy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:10 Polonusi w Europie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Złotopolscy odc. 817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:35 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />13:05 Hity satelity<br />13:20 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych<br />13:35 Teatr TV - Dwa teatry; spektakl teatralny; reż.:Gustaw Holoubek; wyk.:Gustaw Holoubek, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Kowalewski, Marzena Trybała, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Rafał Mohr, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Magdalena Zawadzka, Sylwia Zmitrowicz; Dla małoletnich od lat 12<br />14:45 Jasiński, Zimerman - nieprzerwana lekcja muzyki; reportaż; Dla małoletnich od lat 12<br />15:00 Zwyczajny bohater (ks.Ignacy Skorupka); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />15:45 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:15 Tajemnice lasu - Wiosna w lesie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />16:35 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />17:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:35 Teleexpress<br />17:50 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:35 Hity satelity<br />18:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości<br />19:55 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia<br />20:15 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:40 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:10 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7<br />24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12<br />00:25 Kochaj mnie odc.169; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości<br />01:55 Sport<br />01:59 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia<br />02:05 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:30 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych<br />03:15 Hity satelity<br />03:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:15 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />05:40 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33<br />; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Wiadomości<br />08:10 Pogoda<br />08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12<br />08:35 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Tylko Kaśka odc.7-Masz czas do jutra; Dla małoletnich od lat 7<br />09:30 Jest takie miejsce - Wieżyca (wspomnienie zimy); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />10:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:40 Poranek z muzyką - Wojciech Kilar "Pan Tadeusz" Suita do filmu Andrzeja Wajdy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:10 Polonusi w Europie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Złotopolscy odc. 817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:35 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />13:05 Hity satelity<br />13:20 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych<br />13:35 Teatr TV - Dwa teatry; spektakl teatralny; reż.:Gustaw Holoubek; wyk.:Gustaw Holoubek, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Kowalewski, Marzena Trybała, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Rafał Mohr, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Magdalena Zawadzka, Sylwia Zmitrowicz; Dla małoletnich od lat 12<br />14:45 Jasiński, Zimerman - nieprzerwana lekcja muzyki; reportaż; Dla małoletnich od lat 12<br />15:00 Zwyczajny bohater (ks.Ignacy Skorupka); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />15:45 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:15 Tajemnice lasu - Wiosna w lesie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />16:35 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />17:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:35 Teleexpress<br />17:50 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:35 Hity satelity<br />18:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości<br />19:55 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia<br />20:15 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:40 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:10 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7<br />24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12<br />00:25 Kochaj mnie odc.169; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości<br />01:55 Sport<br />01:59 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia<br />02:05 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:30 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych<br />03:15 Hity satelity<br />03:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:15 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />05:40 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

Wersja z 11:42, lip 24, 2018

TVP 1
05:10 Rue Wiertz 60 - Polacy w Parlamencie Europejskim; cykl reportaży
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wielkie sprzątanie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Snobs kraj prod.Australia (2003)
09:00 Jedyneczka - Kraina lalek; program dla dzieci
09:25 Domisiowe Bajki - Szklana Góra
09:40 Teletubisie ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:10 Skarby Damaszku odc.3; serial kraj prod.Włochy (1998)
10:55 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży
11:20 Cygański baron; reportaż kraj prod.Polska (2005)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3261; serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces odc.3262; serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Faceci do wzięcia - Z ogniem i Mieczem; serial TVP
13:25 Oczywiście odc.5; widowisko
13:40 Kogutto; magazyn muzyczny
14:00 Od przedszkola do Opola - Majka Jeżowska
14:30 Interpretacje - IX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej; reportaż
15:00 Wiadomości
15:10 Puchar Świata w skokach narciarskich - Planica - loty
17:35 Teleexpress
17:55 Dwie strony medalu - odc. 32 - (TXT - str.777); serial TVP
18:25 Dwie strony medalu - odc. 33 - (TXT - str.777); serial TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy-Poeta i Malarz ; serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
20:25 Piątkowe kino akcji - Duch i mrok - (TXT - str.777); film fabularny kraj prod.USA (1996)
22:25 Niesamowity jeździec - (TXT - str.777); western kraj prod.USA (1985)
00:25 Kino nocnych marków - Wiedźma; dramat kraj prod.Wielka Brytania, Holandia, Luksemburg (2001)
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości odc. 212/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
06:15 Statek miłości odc. 213/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Suplikacje. Świat według księdza Jana Twardowskiego.; felieton
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 25/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)
08:05 Na dobre i na złe odc.188-Niedomówienia
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40
10:40 Święta wojna - Interes życia (i śmierci)
11:10 Sąsiedzi - Francuski wieczór; serial komediowy TVP
11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny par tanecznych)
12:40 Dolina Kreatywna
13:10 Oko w oko z grizzly; film dokumentalny kraj prod.USA (2003)
14:05 Ryzykanci s.4 odc.11/16 kraj prod.USA (2002)
14:50 Dr Quinn s.III odc.27 kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dzika Australia - odc. 1 (Wild Australia); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
17:10 Robin Hood odc.7/13-Towarzysze broni; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
18:00 Biuro kryminalne - Prawo pięści; serial TVP
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju dogrywki i repleye (3); program kabaretowy
20:00 Wielki Poker - odc. 2; teleturniej
20:55 Podróże z żartem - Gruzja ; program rozrywkowy
21:50 Już w sobotę mecz - Polska - Azerbejdżan
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika
22:30 Pogoda
22:40 Mała Brytania odc.2 - (TXT - str.777); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003)
23:15 Moje przyjęcie; dramat kraj prod.USA (1996)
01:05 Talki z resztą odc.2/6 - Trzydzieste urodziny Moniki; serial komediowy TVP
01:35 Załóż się cz.I ; widowisko rozrywkowe
02:20 Załóż się cz.II ; widowisko rozrywkowe
03:05 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny
12:58 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kurier Świat; program publicystyczny
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:54 Serwis Kulturalny
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:02 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Pogoda; STEREO
20:45 Ślizg; magazyn
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16; cykl reportaży
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Skazani na wieczne zimno; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:07 Plus - minus; magazyn
02:20 Skazani na wieczne zimno; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tylko Kaśka odc.7-Masz czas do jutra; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Jest takie miejsce - Wieżyca (wspomnienie zimy); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Poranek z muzyką - Wojciech Kilar "Pan Tadeusz" Suita do filmu Andrzeja Wajdy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonusi w Europie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy odc. 817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Teatr TV - Dwa teatry; spektakl teatralny; reż.:Gustaw Holoubek; wyk.:Gustaw Holoubek, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Kowalewski, Marzena Trybała, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Rafał Mohr, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Magdalena Zawadzka, Sylwia Zmitrowicz; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Jasiński, Zimerman - nieprzerwana lekcja muzyki; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Zwyczajny bohater (ks.Ignacy Skorupka); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Tajemnice lasu - Wiosna w lesie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:35 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Teleexpress
17:50 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hity satelity
18:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
20:15 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kochaj mnie odc.169; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania odc.648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
01:59 Wystąpienie Marszałka Sejmu Marka Jurka z okazji Narodowego Dnia Życia
02:05 Złotopolscy odc.817-Cześć Julii; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Polska na weekend - Pyrlandia weekend; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zaolzia szansa na sukces; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.