FANDOM


TVP 1 HD
05:40 Bulionerzy - odc. 6/75 - Parapet Party; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Bulionerzy - odc. 7/75 - Samochód; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Świat się kręci - the best of - /26/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Czterej pancerni i pies - odc. 8/21 - Brzeg morza -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica ( studio ) (Puchar Świata - Planica) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica ( 1 seria ) (Puchar Świata - Planica) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
11:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica ( 2 seria ) (Puchar Świata - Planica) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 Anioł Pański (Anioł Pański 471) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9
13:00 U Pana Boga w ogródku - odc. 9/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 BBC w Jedynce - Świat z lotu ptaka odc. 6. Wysokie loty (Earthflight) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szybcy i wściekli: Tokyo Drift (Fast and the Furious: Tokyo Drift, The) -  txt. str. 777  99'; film akcji kraj prod.USA (2006); reż.:Justin Lin; wyk.:Lucas Black, Damien Marzette, Trula M. Marcus, Zachery Ty Bryan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Metr od świętości
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Tajemnica spowiedzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2838; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Słodkie życie - /4/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Ranczo - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Zakochana Jedynka - Wariat na wolności (Crazy on the Outside) -  txt. str. 777  92'; komedia kraj prod.USA (2010); reż.:Tim Allen; wyk.:Sigourney Weaver, Tim Allen, Ray Liotta; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Przeklęta góra (Blind Mountain/Mang Shan)  98'; dramat kraj prod.Hongkong (2007); reż.:Yang Li; wyk.:Lu Huang, Louan Yang; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Pestka -  txt. str. 777; melodramat; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Przeklęta góra (Blind Mountain/Mang Shan)  98'; dramat kraj prod.Hongkong (2007); reż.:Yang Li; wyk.:Lu Huang, Louan Yang; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 W krainie lwów - odc. 2/6 (ep. 2/6 Lion country); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Milion ton śmieci - odc. 6/10; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1049; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Barwy szczęścia - odc. 1089 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Barwy szczęścia - odc. 1090 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Krzysztof Krauze, Joanna Kos - Krauze i Kazimiera Szczuka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinne oglądanie - Czego nie wiemy o zwierzętach (How Animals Do That); film dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Wanilia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Makłowicz w podróży - Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie (148) Teneryfa - Wyspa bogata; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Gwiazdy w południe - Tajemnica mojego sukcesu (The Secret of My Success)  105'; komedia kraj prod.USA (1987); reż.:Herbert Ross; wyk.:Michael J. Fox, Helen Slater, Richard Jordan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2104; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 The Voice of Poland IV seria - Przesłuchania w ciemno - Dolny Śląsk i Opolskie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 The Voice of Poland IV seria - Przesłuchania w ciemno - Łódzkie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Na dobre i na złe - odc. 551 - Jazda próbna; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - odc. 7/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (27); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013. KABARET według ARTURA ANDRUSA (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Sherlock - odc. 4/9 Skandal w Belgravii (Sherlock, ep. A Scandal in Belgravia); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Kocham Kino - magazyn filmowy - gość Andrzej Chyra; Dla małoletnich od lat 12
23:30 WOK - Wszystko o Kulturze - (110); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Kocham kino na bis - Motyl i skafander (Le Scaphandre et le papillon) -  txt. str. 777  107'; film biograficzny kraj prod.Francja, USA (2007); reż.:Julian Schnabel; wyk.:Mathieu Amalric, Emmanuelle Seigner, Marie-Josee Croze, Anne Consigny; Dla małoletnich od lat 16
02:15 Tajemnica mojego sukcesu (The Secret of My Success)  105'; komedia kraj prod.USA (1987); reż.:Herbert Ross; wyk.:Michael J. Fox, Helen Slater, Richard Jordan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TVP Wrocław
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Rączka gotuje Dobrodzień; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Prosto z lasu - program przyrodniczy 2012 - Prosto z lasu 23/13; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Program prezentujący piękno polskich lasów oraz wszelkie problemy związane z ich ochroną a także zagospodarowaniem.
10:15 Teraz wieś; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:43 Mieszkam na wsi - Mieszkam na wsi: Grzegorzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31 - Joanna Bator; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Tańczący z końmi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda
14:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:37 Reporterzy Faktów przedstawiają; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Pełnosprawni - Pełnosprawni (T); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:17 Obraz wszystkich Wrocławian; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 Pogoda
18:47 Narciarski Raport
18:59 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Kwitnące okienko - Hortensja; Bez ograniczeń wiekowych
19:32 Przez granice - Rychlebskie Góry; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Fakty Komentarze
20:26 Codzienne kłopoty Maćka i Doroty - Codzienne kłopoty Maćka i Doroty: Wagary; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:30 Elitarne Spotkania Kabaretowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Pogoda
22:18 Sport
22:23 Narciarski Raport
22:29 Rewolwer kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:43 Motosfera - Motosfera 362; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Wokół nas - pogoda
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 JUCUNDUS; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wokół nas - pogoda
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Tańczący z końmi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wokół nas - pogoda
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Poznań
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Gdyby nie słoniu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Rączka gotuje Dobrodzień; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Teleskop poranny
10:06 Pogoda
10:09 Z życia święte - Obrazy; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
10:23 Przygody Kota Filemona - Szczenięce figle, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:34 Z życia kościoła -  JM; program religijny; Dla małoletnich od lat 7
10:49 Młodzieżowe Centra Sportu; magazyn sportowo-rekreacyjny
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31 - Joanna Bator; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Tańczący z końmi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda, Na żywo
14:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Teleskop popołudniowy
17:41 Pogoda
17:45 Okiem reportera; program interwencyjno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
18:01 Kurier Południowej Wielkopolski; Bez ograniczeń wiekowych
18:13 Magazyn Krajobraz; magazyn rolniczy; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Pogoda
18:30 Teleskop
18:46 Pogoda
18:51 Przygody Kota Filemona - Nocny spacer, odc. 23; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:01 Przy jednym stole; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:32 Smaki tradycji - Sposoby na rybę; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 7
19:47 Wiśniowy sad rośnie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Teleskop
20:16 Pogoda
20:20 Ja wSPAniała; program poradnikowy; Dla małoletnich od lat 7
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Teleskop Wieczorny
22:17 Pogoda
22:21 Wiadomości sportowe
22:29 Sportowe kariery - Henryk Synoracki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:41 Rewolucja na widelcu; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Wokół nas - pogoda, Na żywo
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 JUCUNDUS; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wokół nas - pogoda, Na żywo
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Tańczący z końmi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wokół nas - pogoda, Na żywo
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Gdańsk
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Rączka gotuje Dobrodzień; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Panorama Tygodnia -  JM
10:15 Słowo o Ewangelii; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Tede jo; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Sam na Sam z Trusem; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Konfesjonał - Co to znaczy cesarzowi co cesarskie?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31 - Joanna Bator; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Tańczący z końmi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda
14:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Panorama Tygodnia -  JM
17:45 Sam na Sam z Trusem; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Droga; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Z Archiwum Telewizji Gdańsk - Ruch uliczny lat 60, 70, 80; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Tede jo; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011 (2); Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kapitan własnej duszy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Przechodzień codzienny
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Panorama
22:10 Pogoda
22:15 Panorama Sport
22:30 Rozmowy o nadziei - Alergeny wziewne; Dla małoletnich od lat 12
22:45 My w Metropolii - Media społecznościowe; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Wokół nas - pogoda
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 JUCUNDUS; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wokół nas - pogoda
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Tańczący z końmi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wokół nas - pogoda
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Olsztyn
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Rączka gotuje Dobrodzień; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Załoga Eko - odc. 20 - Pozyskiwanie energii w wyniku utylizacji odpadów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 MOTO TOP - odc. 7/13; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 OPINIE Tygodnia; STEREO, 16:9
10:45 Ewangelia na niedzielę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Tańczący z końmi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda
14:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 L jak Las - 3/14; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Czas na reportaż - Stado; STEREO, 16:9
18:00 Winda regionu - Mendelson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:15 Rosyjski ekspres; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9
18:43 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 Informacje kulturalne; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Ukraińskie wieści - 6/14; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Nasze Zdrowie - 3/14; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Podwodna Polska - U - Boot numer X; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Chocim,Okopy Św. Trójcy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Księga obyczaju - Konopielki wczoraj i dziś; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Smaki tradycji - Wiosna w Kuchni; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Informacje; STEREO, 16:9
22:13 Pogoda; STEREO, 16:9
22:15 Informacje Sport; STEREO, 16:9
22:30 Informacje kulturalne; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 OPINIE Tygodnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Wokół nas - pogoda
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 JUCUNDUS; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wokół nas - pogoda
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Tańczący z końmi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wokół nas - pogoda
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Białystok
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Rączka gotuje Dobrodzień; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Prognoza pogody
10:03 Tym żyje wieś; Bez ograniczeń wiekowych
10:14 Pozytywni - Szczególny człowiek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:39 Reportaż - Manchester Północy; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31 - Joanna Bator; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Tańczący z końmi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda
14:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Pod Twoją obronę; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
17:59 U źródeł wiary; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Obiektyw Główny
18:50 Sport
18:54 Prognoza pogody
18:57 Panorama Litewska; magazyn kulturalno-społeczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Tydzień Białoruski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Przegląd Ukraiński; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:37 Warto tam być
19:40 Ostatni Cygan w Oświęcimiu; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Recepta na zdrowie - Seria 5 - odc. 3; magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Magazyn medyczny
20:50 Polska z bocznej drogi - Chleba naszego...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Obiektyw Wieczorny
22:19 Prognoza pogody
22:21 Sport niedziela - Sport; magazyn sportowy
22:31 Odeska 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; "Odeska 1" to tytuł cyklicznych audycji na żywo, opowiadających o działalności Opery i Filharmonii Podlaskiej.
22:56 Warto tam być
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Wokół nas - pogoda
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 JUCUNDUS; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wokół nas - pogoda
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Tańczący z końmi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wokół nas - pogoda
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Warszawa
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Gdyby nie słoniu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Rączka gotuje Dobrodzień; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Pogoda; STEREO, 16:9
10:01 Zestaw powiększony; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:47 Kronika Warszawska - Kronika lata 80; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
Kronika
10:57 Pogoda; STEREO, 16:9
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31 - Joanna Bator; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Tańczący z końmi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda, Na żywo
14:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
17:43 Pogoda; STEREO, 16:9
17:44 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:09 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:14 Pogoda; STEREO, 16:9
18:15 Magazyn nieruchomości - M2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:46 Pogoda; STEREO, 16:9
18:48 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:14 Litofon; impresja filmowa; Bez ograniczeń wiekowych
19:28 Pogoda; STEREO, 16:9
19:30 Opowieść o Aleksandrze Kamińskim; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Tajemnice i Legendy - Wisnowska; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
20:57 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:14 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:16 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
22:22 Pogoda; STEREO, 16:9
22:24 Ach śpij kochanie - przeboje międzywojennego dwudziestolecia; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
22:48 Kronika warszawska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:57 Pogoda; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Wokół nas - pogoda
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 JUCUNDUS; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wokół nas - pogoda
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Tańczący z końmi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wokół nas - pogoda
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Lublin
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Gdyby nie słoniu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Rączka gotuje Dobrodzień; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Dziedzictwo; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:31 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - 4 armaty, 5500 karabinów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31 - Joanna Bator; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Tańczący z końmi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda, Na żywo
14:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Kaplice na wodzie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:44 Prosto z lasu - program przyrodniczy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Program prezentujący piękno polskich lasów oraz wszelkie problemy związane z ich ochroną a także zagospodarowaniem.
17:58 Afisz; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:29 Panorama Lubelska - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Prognoza pogody -; STEREO, 16:9
18:55 Przystanek Ziemia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Stachury miasto przeklęte; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:01 Poleski Park Narodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:34 Grottger w Dyniskach; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Panorama Lubelska - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:22 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:25 Magazyn Sportowy; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Wokół nas - pogoda, Na żywo
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 JUCUNDUS; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wokół nas - pogoda, Na żywo
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Tańczący z końmi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wokół nas - pogoda
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Gdyby nie słoniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Bydgoszcz
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
07:10 Reportaż
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Antenowe remanenty
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn
10:00 Dziennik z podróży; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Reportaż
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda
14:55 Film dokumentalny - ORLIK GRUBODZIOBY
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.
17:30 Wstęp wolny - z kulturą (29); magazyn
17:55 Nic o nas bez nas (2); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Po oklaskach
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9
18:50 W zbliżeniu; magazyn reporterów "Zbliżeń"
19:00 Salonowiec; felieton
19:10 Pytając o Boga -  "Ryba"; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Agroregion; magazyn rolniczy Marii Sikorskiej
20:00 Witaj, bracie, w cygańskim taborze; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Kujawsko - Pomorski Magazyn Sportowy; magazyn
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Felieton z regionów
22:00 Zbliżenia; STEREO, 16:9
22:20 Sektor kibica (30); magazyn; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Film dokumentalny
00:35 Wokół nas - pogoda
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Wokół nas - pogoda
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Film dokumentalny - ORLIK GRUBODZIOBY
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Reportaż
05:25 Wokół nas - pogoda
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
06:15 Reportaż
06:25 Zakończenie dnia

TVP Katowice
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
07:10 Reportaż
07:30 Pogoda - 23.03 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Antenowe remanenty
08:00 Małe ojczyzny - Rozmowa z kamieniem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Warmia i Mazury na zimę - Warmia i Mazury na Zimę odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
09:30 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn
10:00 Rączka gotuje
10:25 Baśnie i bajki polskie
10:50 Gramy dla Was
11:00 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podwodna Polska - Droga śmierci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych
13:00 Zapraszamy na kawę extra odc. 12; STEREO, 16:9
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 31; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Reportaż
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda
14:55 Film dokumentalny - ORLIK GRUBODZIOBY
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.
17:30 Z Telewizją Katowice dookoła świata
17:55 POGODA; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:00 Śląskie czyta
18:30 Aktualności; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Magazyn Meteo; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 Powroty
20:05 Koncert życzeń
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Felieton z regionów
22:00 Aktualności Wieczorne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Wiadomości sport weekend
22:40 POGODA; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:45 Gramy dla Was
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Film dokumentalny
00:35 Wokół nas - pogoda
00:45 Pogoda - 23.03 - 2; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 23.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Wokół nas - pogoda
03:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Film dokumentalny - ORLIK GRUBODZIOBY
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Reportaż
05:25 Wokół nas - pogoda
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
06:15 Reportaż
06:25 Zakończenie dnia

Polsat HD
06:00     Nowy dzień z Polsat News
07:50     Jeźdźcy smoków (13)
08:20     Yogi Bear Show
08:40     Piotruś Pan: wielki powrót
10:05     Epoka lodowcowa III - Era dinozaurów
12:05     Dobra wróżka
14:15     Top Chef (15)
15:50     Twoja twarz brzmi znajomo (3)
17:50     Nasz nowy dom (12)
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Pogoda
19:30     Państwo w państwie (101)
20:00     Must be the music - tylko muzyka (4)
22:00     Kości (4)
23:00     Spisek doskonały
01:00     Świat według Bundych (151)
01:30     Świat według Bundych (152)
02:00     Świat według Bundych (153)
02:30     Świat według Bundych (154)
03:00     Magazyn sportowy
05:00     Wstawaj! Gramy! (2583)

TVN HD
5:50 Mango - telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie - odc. 12
8:25 Akademia ogrodnika - odc. 12
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn
11:00 Efekt domina - odc. 4, Polska 2014
11:35 Co za tydzień - magazyn informacyjny
12:05 Sama słodycz - odc. 3, Polska 2014
13:05 Prawo Agaty - odc. 3, Polska 2014
14:05 X Factor - odc. 4, Polska 2014
15:30 Shrek - film animowany, USA 2001
17:30 Shrek ma wielkie oczy - film animowany, USA 2010
18:00 Ugotowani - odc. 4, Polska 2014
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn informacyjny
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Lekarze - odc. 4, Polska 2014
21:00 Project Runway - odc. 4, Polska 2014
22:00 Na językach - odc. 4, Polska 2014
23:00 Czarny deszcz - dramat sensacyjny, USA 1989
1:30 Uwaga! - magazyn reporterów
1:45 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
3:05 Zakończenie programu

TV 4
06:05     Dekoratornia (414)
06:35     Czarodziejki (138)
07:35     Jurajscy wojownicy (3)
08:35     Złoto dla naiwnych: Z powrotem w siodle
11:00     Galileo (411)
12:00     Ludzkość - historia nas wszystkich (6)
13:00     Dekoratornia (415)
13:30     Frank i dżungla (2)
14:40     Bitwy starożytności (4)
15:40     Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (11)
16:40     Niewidzialny
19:00     Galileo (413
20:00     Uderzenie (1)
22:00     Sekretne okno
00:00     CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (12)
01:00     STOP Drogówka (67)
02:00     Dekoratornia (415)
02:30     Integracja
02:50     4music (506)
03:55     Mała czarna (243)
04:50     4music (507)

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Woronicza 17 - odc. 30; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Głos Mediów - odc. 126; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Reportaż TVP INFO - Kościuszko na morzu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Kościół z bliska - odc. 81; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:04 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:02 Reguły gry; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:32 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:57 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:12 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:23 Pożyteczni.pl - odc. 82; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 INFO Newsroom - odc. 28; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:11 Woronicza 17 - odc. 30; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:21 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
01:35 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:30 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
02:50 Głos Mediów - odc. 126; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
05:05 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:29 Reportaż TVP INFO - Kościuszko na morzu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 132; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Galeria - odc. 133; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Galeria - odc. 134; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Galeria - odc. 135; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Galeria - odc. 136; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (40); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Zapiski Łazęgi - Wokół jeziora Klukom; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Awantura o Basię - odc. 3/12* - Awantura trzecia, czyli rzecz o teatrze i niezwykłym psie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Tygrysy Europy - odc. 10/18* - Serce nie sługa -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Saga rodów - Ród Semilskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Henryk Sławik. Polski Wallenberg; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Józefa w Poznaniu; STEREO, 16:9, Transmisja
14:40 Chłopaki z Sosnowca cz. 2; koncert; STEREO
15:35 Okrasa łamie przepisy - Piernikowa kuchnia Kopernika; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:25 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Gdy grzyb z glonem w jednym domu staną; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1041; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Kabaretowa Scena Dwójki - Jak się zakochać; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Polonia w Komie - Maroko - Kamperomaniacy (424); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy-Maciuś i prawdziwek (ep. 14 - Macius et le cepe) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Blondynka - odc. 21* (seria II, odc. 8) - Szkoła przetrwania -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Tygrysy Europy - odc. 10/18* - Serce nie sługa -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Gdy grzyb z glonem w jednym domu staną; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Niespokojne umysły - Michał Kleiber; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1041; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy-Maciuś i prawdziwek (ep. 14 - Macius et le cepe) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Blondynka - odc. 21* (seria II, odc. 8) - Szkoła przetrwania; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (185); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Saga rodów - Ród Semilskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:30 Podróżnik - Dundee; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Kardynał Stefan Wyszyński  44'; film dokumentalny; reż.:Zbigniew Wawer, Włodzimierz Rekłajtis, Tadeusz Kondracki; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Lalka - odc. 2/9 - Pamiętnik starego subiekta -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Dzieje kultury polskiej - Koniec dynastii; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Ginące cywilizacje - Ludzie - jaguary. Plemię Nahua w Sierra de Guerrero odc. 3 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000); Dla małoletnich od lat 12
12:45 Statkiem po trawie  49'; film dokumentalny; reż.:Krystian Matysek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Wielka Gra; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Sportowiec mimo woli  65'; komedia kraj prod.Polska (1939); reż.:Mieczysław Krawicz, Aleksander Suchcicki; wyk.:Adolf Dymsza, Ina Benita, Józef Orwid, Helena Buczyńska, Aleksander Żabczyński, Wojciech Ruszkowski, Halina Doree; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Encyklopedia II wojny światowej - Kilka najdłuższych dni cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:45 Skarby dawnej architektury Podkarpacia - Dwór w Woli Ocieckiej; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Lalka - odc. 3/9 - Wielkopańskie zabawy -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kalendarium historyczne - Konstruktorzy lotnictwa; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dziennik telewizyjny - 23.03.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Królowa Panoram; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Cafe Historia - Jan Piekałkiewicz; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777  142'; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Encyklopedia II wojny światowej - Kilka najdłuższych dni cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:20 Boża podszewka II - odc. 5/16 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Tońko, czyli legenda o ostatnim baciarze  51'; film dokumentalny; reż.:Jerzy Janicki, Włodzimierz Stępiński; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Piosenki z autografem - Marek Dutkiewicz, cz. 2; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
08:00 Mój najcenniejszy medal - Mariusz Czerkawski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 2 runda (3) (Turniej WTA - Miami - 2 runda (3)) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
09:55 Badminton - Polish Open - Warszaw - Finały; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Puchar Świata w biathlonie - Oslo - start wspólny kobiet (Oslo - start wspólny kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 2 runda (4) (Turniej WTA - Miami - 2 runda (4)) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
15:25 Puchar Świata w biathlonie - Oslo - start wspólny mężczyzn (Oslo - start wspólny mężczyzn) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
16:35 Lubański... legenda futbolu -  txt. str. 777; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 3 runda (1) (Turniej WTA - Miami - 3 runda (1)) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 3 runda (2) (Turniej WTA - Miami - 3 runda (2)) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Puchar Świata w biathlonie - Oslo - start wspólny kobiet (Oslo - start wspólny kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:25 Badminton - Polish Open - Warszaw - Finały; STEREO, 16:9
01:00 Mój najcenniejszy medal - Mariusz Czerkawski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (60) - Południowy Tyrol -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (57) Irlandia - Cork; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 21 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 22 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Biała wizytówka - odc. 2 Sweet home (odc. 2 Sweet home) -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Biała wizytówka - odc. 3 Pojednanie (odc. 3 Pojednanie) -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Strefa 3D - Aleja Tornad (Aleja Tornad); reportaż kraj prod.USA (2011); STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 50. KFPP Opole 2013 - Gala jubileuszowa (1); STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (60) - Południowy Tyrol -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (57) Irlandia - Cork; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Na sygnale - odc. 5/26 Pierwszy dyżur -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc. 6/26 Człowiek bez przeszłości -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Baron24 - odc. 3 "Człowiek w masce" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Baron24 - odc. 4 - Nocna zmiana -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Anna German - odc. 1/10 (Anna German, ep. 1) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Okrasa łamie przepisy - Żołnierskie dzieje ziemniaka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 50. KFPP Opole 2013 - Gala jubileuszowa (2); koncert; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 U Pana Boga w ogródku - odc. 12 ost. -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Dzięki Bogu już weekend - (3); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Fuks -  txt. str. 777  84'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Dutkiewicz; wyk.:Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rysa -  txt. str. 777  83'; dramat kraj prod.Polska (2008); reż.:Michał Rosa; wyk.:Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krzysztof Stroiński, Ewa Telega, Mirosława Marcheluk, Teresa Marczewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dzięki Bogu już weekend - (3); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Makłowicz w podróży - jeden przepis - Tunezja - Kurczak po berberyjsku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Strefa 3D - Bali; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Nad Niemnem - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 3 x Bajon - Śluby panieńskie -  txt. str. 777  96'; komedia kraj prod.Polska (2010); reż.:Filip Bajon; wyk.:Anna Cieślak, Maciej Stuhr, Borys Szyc, Marta Żmuda-Trzebiatowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:40 Cinema Italiano - Stromboli, ziemia Bogów (Stromboli)  95'; dramat kraj prod.Włochy, USA (1950); reż.:Roberto Rossellini; wyk.:Ingrid Bergman, Gaetano Famularo, Mario Vitale, Renzo Cesana; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Listy naszych czytelników  22'; film TVP; reż.:Stanisław Latałło; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Stanisław Jaroszyński, Andrzej Jurczak, Jan Orse, Grzegorz Dudek; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Co Ty wiesz o społeczeństwie? - /odc. 10/ - Wykluczeni; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Kompozytorzy muzyki filmowej - Gabriel Yared (IN THE TRACKS OF... GABRIEL YARED)  51'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Pascale Cuenot; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Hala odlotów (s. II, odc. 27) - Kultura jako element scalający społeczeństwo; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Koncert Trzech Tenorów w Termach Karakalii w Rzymie cz. 1 (Koncert Trzech Tenorów w Termach Karakalii w Rzymie); koncert kraj prod.Włochy (1990); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Niedziela z... Włodkiem Pawlikiem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Niedziela z... Włodkiem Pawlikiem - Pora umierać -  txt. str. 777  104'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2007); reż.:Dorota Kędzierzawska; wyk.:Danuta Szaflarska, Krzysztof Globisz, Marta Walder, Patrycja Szewczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Niedziela z... Włodkiem Pawlikiem - Rewers -  txt. str. 777  95'; czarna komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Borys Lankosz; wyk.:Agata Buzek, Krystyna Janda, Anna Polony, Marcin Dorociński, Adam Woronowicz, Bronisław Wrocławski, Łukasz Konopka, Jerzy Bończak, Jacek Poniedziałek, Marek Probosz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Niedziela z... Włodkiem Pawlikiem - Wieczorem - kompozycje Włodka Pawlika do poezji Józefa Czechowicza; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Więcej niż fikcja - Dom, w którym mieszkam (The House i Live in)  86'; film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania, Niemcy, Japonia, Australia, Holandia (2012); reż.:Eugene Jarecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Teraz animacje! - Ziegenort  19'; film animowany; reż.:Tomasz Popakul; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Co Ty wiesz o społeczeństwie? - /odc. 10/ - Wykluczeni; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kino nocne - Koniec wakacji  74'; film fabularny kraj prod.Polska (2004); reż.:Marcin Krzyształowicz; wyk.:Anna Szymczak, Beata Fudalej, Roman Gancarczyk, Adam Ferency, Leszek Zdybał, Dariusz Starczewski, Rafał Maćkowiak, Adam Ciołek, Krzysztof Jędrysek, Iwona Bielska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Nocne czytanie w wannie - odc. 33; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Młoda Polska - Zabicie ciotki  29'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Mateusz Głowacki; wyk.:Marek Kossakowski, Ewa Kolasińska, Aleksandra Pisula, Maciej Ferlak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Klasyczne albumy rocka - Black Sabbath - Paranoid (Classics Albums - Black Sabbath - Paranoid); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Muzyka łączy pokolenia - Reni Jusis i Ewa Bem; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Szansa na Sukces - Piosenki Jacka Cygana; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Kabaret a sprawa polska (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 33; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Kuba Wojewódzki (8); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Życie to Kabaret - Kabaretożercy - (3) -  txt. str. 777; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (4); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Tylko jeden skecz - Kabaret TEY (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Okrasa łamie przepisy - Ryby morskie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (87) Bieda -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Szperacze.tv - (pilot); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Tylko jeden skecz - "Jak Kryształ", "Telefon Tuwima" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Kabaretowy Klub Dwójki - PRL (61); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /16/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Najlepszy z najlepszych - odc. 8/I; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (3); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Szansa na Sukces - Nocna Zmiana Bluesa i Sławek Wierzcholski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 A la show - (3); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /16/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Schody i kariery; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Człowiek z sukcesu; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Najlepszy z najlepszych - odc. 8/I; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 34; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Śpiewające fortepiany - (3); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Laskowik & Malicki (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Dziewczyna szamana; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Kabaret a sprawa polska (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Ojciec Mateusz - odc. 23 (Ojciec Mateusz II odc. 10) - Poza grą; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Dyrektorzy - odc. 4/6 - Wieczny zastępca; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Zmiennicy odc.5/15 - Safari -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:20 Ranczo - odc. 55 - Wielki powrót -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Ranczo - odc. 56 - Amerykańska baza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Rodzinka.pl - odc. 4 - Siła argumentu, argument siły -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Rodzinka.pl - odc. 5 - Dziewczyna Tomka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Rodzinka.pl - odc. 6 - Co jest do jedzenia? -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Ojciec Mateusz - odc. 28 (Ojciec Mateusz III odc. 2) - Sekrety klasztoru -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ranczo - odc. 57 - Człowiek z Rio -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Ranczo - odc. 58 - Obcy krajowcy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Ranczo - odc. 59 - Doktor Wezół -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Janosik, jakiego nie znacie; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Hrabina Cosel - Upadek, odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ojciec Mateusz - odc. 29 (Ojciec Mateusz III odc. 3) - Egzamin -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Rodzinka.pl - odc. 8 - Święta, święta i po świetach -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Rodzinka.pl - odc. 9 - Niedaleko pada jabłoń od jabłka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Komisarz Alex - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Tajemnica spowiedzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Baron24 - odc. 5 - Protest -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Baron24 - odc. 6 "Ślimak" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Ojciec Mateusz - odc. 30 (Ojciec Mateusz III odc. 4) - Miłość Natalii -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Na sygnale - odc. 5/26 Pierwszy dyżur -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Na sygnale - odc. 6/26 Człowiek bez przeszłości -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Oficer - odc. 1/13 - Zaręczyny; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Glina - odc. 15/25; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Rodzinka.pl - odc. 6 - Co jest do jedzenia?; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rodzinka.pl - odc. 8 - Święta, święta i po świetach; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl - odc. 9 - Niedaleko pada jabłoń od jabłka; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP ABC
06:55 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Babcia Róża i Gryzelka - Deszczyk; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Nela Mała Reporterka - odc. 6 Przez pustynię solną w Boliwii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 23/39 - Darmozjady; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Miś Fantazy - Kraina Zielonych Pagórków, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Wirtul@ndia - Porwanie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Tabaluga - Misja 54 (The Quest); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Smerfy - Zaginione miasto Yore’a, odc. 46 (The Lost City of Yore); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Domisie - Kto się czubi, ten się lubi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Dziwny świat kota Filemona - Sposób na twardy sen, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Babcia Róża i Gryzelka - Deszczyk; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Nela Mała Reporterka - odc. 6 Przez pustynię solną w Boliwii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 23/39 - Darmozjady; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Miś Fantazy - Kraina Zielonych Pagórków, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Wirtul@ndia - Porwanie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Piosenki Pana Tenorka - Dinozaur Pimpuś; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Tabaluga - Misja 54 (The Quest); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Piosenki Pana Tenorka - Czarodziejska pasta; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Smerfy - Wszystko Smerfne co się smerfnie kończy, odc. 45 (All?s smurfy that ends smurfy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Pszczółka Maja - Gucio strzeże ula, odc. 68 (Willy Guards The Hive); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Miś Uszatek - Niezapominajki, odc. 37; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Dziwny świat kota Filemona - Sposób na twardy sen, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Piosenki Pana Tenorka - Mój błękitny balonik; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Babcia Róża i Gryzelka - Deszczyk; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Nela Mała Reporterka - odc. 6 Przez pustynię solną w Boliwii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 23/39 - Darmozjady; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Miś Fantazy - Kraina Zielonych Pagórków, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Wirtul@ndia - Porwanie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Kaktus i Mały - Dlaczego nadmiar CO2 zły wpływ na klimat ma?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Tabaluga - Misja 54 (The Quest); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Piosenki Pana Tenorka - Urodzinki Marcelinki; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Smerfy - Mały olbrzym, odc. 44 (The Little Giant); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Pszczółka Maja - Gucio strzeże ula, odc. 68 (Willy Guards The Hive); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Miś Uszatek - Niezapominajki, odc. 37; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Dziwny świat kota Filemona - Sposób na twardy sen, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Kaktus i Mały - Dlaczego baterie są czasem jak bakterie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dom na głowie - odc. 3 - Wizyta starego ramola; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
16:30 Karino - odc.4 /13 Przyjaciel -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Ziarno /492/; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kaktus i Mały - Dlaczego cudze śmieci muszą zbierać dzieci?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 24/39 - Ptasie mleko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Miś Fantazy - Kostka zagadki, odc. 11; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - odc. 295 Czysta woda; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tabaluga - Straszna historia 55 (Scary story); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Czołówka "Wieczorynka" - Wiosna, prod. 2006; STEREO
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Przygody Robin Smerfa, odc. 47 (The adventures of Robin Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Gucio strzeże ula, odc. 68 (Willy Guards The Hive); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Miś Uszatek - Kran, odc. 40; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Przygody Kota Filemona - Jak pies z kotem, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Gwiazdy, odc. 49 (Stars, ep. 49); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Tyłówka "Dobranoc" - Wiosna, prod. 2006; STEREO
20:00 Dom na głowie - odc. 4 - Portki dla Twardowskiego; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
20:30 Karino - Odc. 5/13 Porwanie -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Songowanie na ekranie - dla młodych widzów; język angielski dla dzieci; Dla małoletnich od lat 7
21:30 Od przedszkola do Opola - pieśni Stanisława Moniuszki; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Zakończenie dnia

Rai 1 HD
06:00 Rai Parlamento - Punto Europa
06:30 UnoMattina in famiglia
07:00 TG 1
08:00 TG 1
09:00 TG 1
09:30 TG 1 - L.I.S.
10:00 Buongiorno benessere
10:30 A Sua immagine
10:55 Santa Messa
12:00 Recita dell'Angelus da Piazza San Pietro
12:20 Linea verde
13:30 Telegiornale
14:00 L'Arena
16:30 TG 1
16:35 Domenica in
18:50 L'eredità
20:00 Telegiornale
20:35 Rai TG Sport
20:40 Affari tuoi
21:30 Un medico in famiglia 9 (3)
23:35 Speciale TG 1
00:40 TG 1 Notte
01:05 Milleeunlibro - Scrittori in TV
02:05 Sette note
02:35 Così è la mia vita... Sottovoce
03:05 La Omicidi (5)
04:45 Da Da Da
05:45 Euronews

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.