FANDOM


Logo
06.05 Zwierzęta świata: Tajemniczy świat ogrodów (5/13): Wiewiórki - serial dokumentalny, USA
06.30 W labiryncie (110): Przylot - serial obyczajowy, Polska
07.00 Wiadomości - wydanie specjalne
07.10 Domisie: Dzień żartów - program dla dzieci
07.40 Dzieci świata: Moja farma - Khan w Wietnamie - serial dokumentalny, Francja
07.55 Dzieci świata: Czas na zabawę - Zoe w Szwajcarii - film dokumentalny, Francja 2004
08.15 Teleranek - program dla dzieci
08.40 Songowanie na ekranie- program dla młodzieży
09.10 Królestwo Maciusia- program dla dzieci
09.45 Między ziemią a niebem - magazyn katolicki
10.00 Uroczystości kanonizacyjne błogosławionych arcybiskupa Józefa Bilczewskiego i księdza Zygmunta Gorazdowskiego - transmisja z Watykanu
13.00 Wiadomości
13.10 Kochamy polskie komedie - teleturniej
13.40 Śmiechu warte - program rozrywkowy
14.00 Wiadomości - wydanie specjalne
14.05 Szpiedzy i piraci (3/4) - serial przygodowy, Francja/Niemcy/Włochy
15.50 BBC w Jedynce: Żyć w gromadzie (1/3) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
16.45 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (8) - serial obyczajowy, Polska
18.10 SEJF - Subiektywny Express Jacka Fedorowicza - program rozrywkowy
18.25 Okazja (1): Rolna 46 - serial komediowy, Polska
19.00 Wieczorynka: Pszczółka Maja - serial animowany, Niemcy
19.30 Wiadomości
19.40 Sport, Prognoza pogody
19.55 Wieczór wyborczy
23.00 Wiadomości - wydanie specjalne
23.25 Uczta kinomana: Huragan - dramat obyczajowy, USA 1999
01.50 Kino nocnych marków: Pocałunek wampira - thriller, USA 1989
03.20 Zakończenie programu

Logo-2
05.55 Złotopolscy (237): Dla dobra rodziny - serial obyczajowy, Polska
06.20 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody profesora Thompsona (14/26): Złoty słoń - serial animowany, Hiszpania
06.45 Słowo na niedzielę - program religijny
06.50 Film dla niesłyszących: Stacyjka (5/13): Bunt Teresy - serial komediowy, Polska
07.40 Smak Europy - reportaż
07.55 M jak miłość (354) - serial obyczajowy, Polska
08.45 Miłość bez granic - film dokumentalny, Wielka Brytania 2003
09.40 Selekcja - reportaż
10.05 Animals - magazyn
10.30 Rodzinne oglądanie: Igrzyska zwierząt - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
11.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
12.00 Gwiazdy w południe: Dziwna para - komedia romantyczna, USA 1965
13.40 Podsumowanie 15. Konkursu Chopinowskiego - reportaż
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (708): Wizje - serial obyczajowy, Polska
15.05 Szansa na sukces: Grażyna Łobaszewska - program rozrywkowy
16.00 Na dobre i na złe (229): Uśpiona miłość - serial obyczajowy, Polska
16.55 Tygodnik Moralnego Niepokoju - program rozrywkowy
17.30 Święta wojna (210): Życie na kredyt - serial komediowy, Polska
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
19.05 Program rozrywkowy
19.55 Panorama - flesz
20.00 Europa da się lubić: Alternatywy 5 - program rozrywkowy
21.00 Egzamin z życia (21/26) - serial obyczajowy, Polska
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.45 25-lecie NZS - koncert
23.35 Studio Teatralne Dwójki - Premiera: Skaza - sztuka Marzeny Brody, Polska 2005
00.45 Ogród sztuk - magazyn kulturalny
01.15 Pollock - film biograficzny, USA 2000
03.10 Zakończenie programu

Logo-10
06:00 Pierwsza miłość (115)
06:45 Pierwsza miłość (116)
07:30 Jesteśmy (129)
08:00 Król Szamanów (1)
08:30 Power Rangers
09:00 Hugo
09:30 SoundWage Backstage Pass- w kamerach MTV
10:00 Duracell: Eksploracje
10:30 Rodzina zastępcza plus
11:30 Urocza dziewczyna
13:15 Rycerz Artur
15:05 Kabareton
15:30 Fundacja Polsat
15:45 Wydarzenia
16:05 Pogoda
16:10 Za wszelką cenę!
17:10 Eureko- ja, to wiem
18:15 Daleko od noszy
18:45 Wydarzenia
19:05 Sport
19:10 Pogoda
19:20 Rodzina zastępcza plus
20:20 Pensjonat pod Różą
21:20 Fala zbrodni
21:30 Studio Lotto (w przerwie serialu)
22:25 Kuba Wojewódzki
23:25 Granice strachu
00:55 Magazyn sportowy
02:25 Agent Red
03:55 Aquaz Music Zone

Logo-19
06:30 Uwaga!
06:50 Telesklep
08:30 Dzień Dobry TVN
10:30 Czy to ty, czy to ja
12:30 Misja Martyna
13:05 Co za tydzień
13:35 Niania
14:10 Scooby-Doo
15:55 Kryminalni
17:00 Karol. Człowiek, który został papieżem (2)
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Wybory 2005
20:30 Książę w Nowym Jorku
23:00 Wybory 2005
23:45 Magazyn Orange Ekstraklasa
00:45 Wybory 2005
01:35 Nic straconego

TVP3 Białystok
06:30 Eurinfo
06:40 Budapeszt wiecznie młody
07:20 Książka dla malucha
07:25 Lippy i Messy
07:25 Lippy i Messy
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Obiektyw
08:00 Tydzień Białoruski
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Przegląd Ukraiński
09:00 Teleplotki
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Telemotorsport
10:10 Pamiętaj o sercu (3)
10:30 Kurier
10:40 Prognoza pogody
10:45 Etniczne klimaty
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Co przed nami ukrywano (6)
12:10 Czytaj z Trójką
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Małe ojczyzny
13:30 Kurier
13:40 Prognoza pogody
13:45 Serce za uśmiech - Ciechocinek 2005 (1)
14:30 Kurier
14:35 Muszynianka Muszyna - Nafta Gaz PIła
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Pod Twoją Obronę
17:15 Magazyn rolny
17:30 Kurier
17:40 Prognoza pogody
17:45 Regiony kultury
18:00 Obiektyw
18:15 Szerokiej drogi!
18:20 Panorama Litewska
18:27 Koneser
18:30 U źródeł wiary
19:00 Białostocka Szkoła Reportażu
20:00 Od niedzieli do niedzieli
20:30 Kurier
20:40 Studio pogoda
20:45 Misjonarz z kanadyjskich prerii
21:10 Bug rzeka nieznana
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Obiektyw
22:00 Podlaski magazyn sportowy
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:50 Kurier sportowy
23:05 Świat - magazyn międzynarodowy
23:30 Od niedzieli do niedzieli
00:00 Po burzy (3)

Latest-3-
06:30    Eurinfo
06:40    Budapeszt wiecznie młody
07:20    Książka dla malucha
07:25    Lippy i Messy
07:25    Lippy i Messy
07:30    Kurier
07:40    Prognoza pogody
07:45    Nowina
07:50    Magazyn sportowy
07:55    Reporterzy TVP3 zapraszają
08:10    Agro wieści
08:30    Kurier
08:40    Prognoza pogody
08:45    Zdarzenia na bis
09:00    Teleplotki
09:30    Kurier
09:40    Prognoza pogody
09:45    Telemotorsport
10:10    Pamiętaj o sercu (3)
10:30    Kurier
10:40    Prognoza pogody
10:45    Etniczne klimaty
11:30    Kurier
11:40    Prognoza pogody
11:45    Co przed nami ukrywano (6)
12:10    Czytaj z Trójką
12:30    Kurier
12:40    Prognoza pogody
12:45    Małe ojczyzny
13:30    Kurier
13:40    Prognoza pogody
13:45    Serce za uśmiech - Ciechocinek 2005 (1)
14:30    Kurier
14:35    Muszynianka Muszyna - Nafta Gaz PIła
16:30    Kurier
16:40    Prognoza pogody
16:45    Koncert życzeń
17:30    Kurier
17:40    Prognoza pogody
17:45    Regiony kultury
18:00    Panorama lubelska
18:15    Prognoza pogody
18:30    Dziedzictwo
20:00    Od niedzieli do niedzieli
20:30    Kurier
20:40    Studio pogoda
20:45    Misjonarz z kanadyjskich prerii
21:10    Bug rzeka nieznana
21:30    Kurier
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama lubelska
21:55    Prognoza pogody
22:00    Magazyn sportowy
22:30    Kurier
22:45    Studio pogoda
22:50    Kurier sportowy
23:05    Świat - magazyn międzynarodowy
23:30    Od niedzieli do niedzieli
00:00    Po burzy (3)

TV 4 2000-2006 logo
05:45    Punkt, set, mecz
06:10    Kinomaniak
06:35    Sztukateria
07:00    Pokemon (86)
07:30    Pokemon (87)
08:00    FIFA Futbol Mundial
08:30    VIP - wydarzenia i plotki
09:00    Wojownicze żółwie ninja III
11:00    Grzechy (2)
12:00    Kinomaniak
12:30    Dekoratornia
13:00    Instynkt tropiciela
13:30    Psie serce (17)
14:30    FIFA Futbol Mundial
15:00    Skra Bełchatów - PZU AZS Olsztyn
17:00    TiVi-sekcja
18:00    Mąż swojej żony
20:00    Bad Boy
22:00    Drogówka
22:30    Wydarzenia
22:40    W imię brata
00:35    Łabędziem być...
01:35    Drogówka
02:00    Komenda
02:25    Kinomaniak
02:50    Sztukateria
03:15    KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy

TVN 7 '02 - '08
06:25 Telesklep
08:25 Na osi
08:55 Ananasy z mojej klasy
10:15 Salon gier
11:20 Był sobie łajdak
13:50 Nowe przygody Robin Hooda (8)
14:45 Kochane kłopoty V (1)
15:45 Droga do gwiazd
16:55 Tajemniczy ogród
19:00 Tarzan na Manhattanie (4)
20:00 Ostatni sprawiedliwy
22:10 Kompania braci (6)
23:40 Misja Martyna - extra
00:15 Co za tydzień
00:45 Granice
01:25 Nocne igraszki

SK PULS 0307
06:05 W każdej porze
06:50 Pod prąd
07:35 Europejskie ogrody zoologiczne
08:15 Żebro Adama
08:50 Don Matteo
10:00 Rok Eucharystii
12:20 Wolność słowa
13:00 Opowieści Maurycego Szwendaczka
13:25 Kaszubi
14:30 Monte Cassino
14:55 Bez autocenzury
15:40 Książe z Central Parku
17:45 Don Matteo
18:55 KinoRozmówica
19:30 Kto zabił córkę Cookie?
22:30 Wolność słowa
23:05 Tragiczny rejs
01:00 Taaka ryba
01:30 Widzialne i niewidzialne
02:10 Bez autocenzury

TVP Polonia
06:00 Złoty Wołek - 50 lat Jana Wołka; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Bezludna wyspa - (Szymon Bobrowski, Piotr Skarga, Mariusz Sabiniewicz); Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 M jak miłość - odcinek 283; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Słowo na niedzielę
08:50 Ziarno - Ziarno      94; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Marco i Gina - odc. 26 (The Adwentures of Marco & Gina odc.26); serial animowany kraj prod. Włochy (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Między Ziemią a Niebem
10:00 Msza Święta
12:55 Niedzielne muzykowanie - Muzyka klasyczna; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Złotopolscy - odc. 672* - Mąż; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Złotopolscy - odc. 673* - Wróżka; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Janosik - odc. 8/13* - Dobra cena; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:30 WIO - Wywiad i opinie; program publicystyczny
16:00 Biografie - Pasterz z Kobanyi; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Tam gdzie jesteśmy - Muzyka, moje życie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Salon kresowy - Dawne, bardzo dawne lata...; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Zaproszenie
18:30 M jak miłość - odcinek 284; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i kondor; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:45 Sport
19:50 Pogoda
20:05 Zaginiona - odc. 3* - Matka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Bezludna wyspa - (Szymon Bobrowski, Piotr Skarga, Mariusz Sabiniewicz); Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Tele PRLe - (4); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 STS; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Regionalia; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 M jak miłość - odcinek 284; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Ziarno - Ziarno      94; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i kondor; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Zaginiona - odc. 3* - Matka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Zaproszenie
03:20 Janosik - odc. 8/13* - Dobra cena; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Gdynia ze smakiem (89); Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Salon kresowy - Dawne, bardzo dawne lata...; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Biografie - Pasterz z Kobanyi; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

SK POLSSPORT
07:10 Trans World Sport
08:10 KO TV
08:40 Glasgow Rangers - Motherwell
10:35 VfL Wolfsburg - Schalke 04
12:25 PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam
14:30 Skra Bełchatów - AZS Olsztyn
16:55 Karlsruher SC - Hamburger SV
17:25 Borussia Dortmund - HSV Hamburg
19:27 Najmocniejsi
19:30 Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
21:22 Najmocniejsi
21:25 Kilmarnock - Celtic Glasgow
23:15 THW Kiel - Wisła Płock

VIVA 0
06:00 Planet VIVA
09:00 Power Lista
12:00 Club Rotation
13:00 Get the Clip
15:00 PL Top 10
16:00 Eurotop
17:00 Tramwajowa Lista
18:00 GTC Charts
19:00 Beezle
20:00 Chartsufter
22:00 Tom Kultury
22:30 VIVAMOVIE
23:00 Hitbuster
1:00 Nightrider

TVP KULTURA-logo-165549B8BD
09:05 Grzech; film dokumentalny Ukraina 1999
09:30    Kamienny krzyż; film obyczajowy Ukraina 1968; reż.: Leonid Osyka; wyk: Danil Ilczenko, Jekatierina Matejk
10:45    David Bowie - A Reality - koncert w Dublinie; koncert
11:45    Koniec wakacji; dramat obyczajowy Polska 2003; reż.: Marcin Krzyształowicz; wyk: Anna Szymczak, Beata Fudalej /stereo/
13:00    Studio Kultura: Informacje; aktualności /stereo/
13:15    Śmierć w Wenecji - Benjamin Britten; opera Wielka Brytania 1981; reż.: Tony Palmer; wyk: Robert Gard, John Shirley - Quirk
15:00    Wielcy ludzie, wielkie idee: Ernest Hemingway; film dokumentalny USA 2003
17:00    Blok premierowy: Niedziela z Stefan Chwin
17:05    Stefan Chwin - archeolog pamięci; film dokumentalny Polska 2000 /stereo/
18:05    Tygodnik kulturalny; magazyn kulturalny /stereo/
18:55    Defilada; film dokumentalny Polska 1989
20:00    Studio Kultura: Informacje; aktualności /stereo/
20:15    Studio Kultura: Rozmowy z ... - Stefan Chwin; rozmowa
21:00    Klasyka filmowa: Nóż w wodzie; dramat psychologiczny Polska 1961; reż.: Roman Polański; wyk: Leon Niemczyk, Jolanta Umecka
22:35    Strefa alternatywna: Nocny Stróż, odc. 8; program publicystyczny
23:05    Strefa alternatywna: Komix, Likwidator 6; magazyn kulturalny
23:10    Sztuka alternatywna: Video Art; program artystyczny
23:35    Strefa alternatywna: Głośne Czytanie - Opowieści przebrane, odc. 2; literatura
23:40    Strefa alternatywna: Zaraz jass, odc. 1; koncert
00:15    Strefa alternatywna: Przewodnik
00:50    Strefa alternatywna: Relax, Dobranocka; program artystyczny

CANAL+
07:30 Joey (3) 
08:00 Teletubbies
08:25 W głębi oceanów – film dokumentalny 
09:00 Portret damy – dramat, Wielka Brytania/USA 1996 
11:25 Klątwa muchy – horror, USA 1965 
12:55 Prezydent – miłość w Białym Domu – komedia romantyczna, USA 1995 
14:50 Wojna pokus – komedia muzyczna, USA 2003
17:00 Czas wojny i pokoju – film obycz., Kanada 2004
18:40 Łapu capu
18:50 Aktualności filmowe
19:20 Nie przegap
19:25 Joey (3)
20:00 Wieczór specjalny: cięcie pamięci: Wersja ostateczna – thriller, Kanada/Niemcy 2004
21:40 Wieczór specjalny: cięcie pamięci: Zapłata – thriller, USA 2003
23:45 Eurotrip – komedia, USA/Czechy 2004
01:20 Chodzić po wodzie – dramat, Izrael/Szwecja 2004
03:00 Fałszywa ofiara – thriller, USA 1998

HBO
06:30 Orzeszek – film dla dzieci, USA 
07:55 Tootsie – komedia, USA 1982 
09:50 Scooby Doo II: Potwory na gigancie – komedia, USA 2004 
11:20 Cinema, cine- ma 
11:45 Zafir – film dla dzieci, Dania 2003 
13:00 Zobacz w HBO 
13:35 Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów – komedia, USA 2004 
15:00 Na planie
15:30 Bądźmy poważni na serio – komedia romantyczna, Wielka Brytania 2002
17:00 Juwanna Mann – komedia, USA 2002
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Wydział zabójstw, Hollywood – komedia sensacyjna, USA 2003
21:00 Premiera: Dziewczyna z Jersey – komedia, USA 2004
22:40 Deadwood (7)
23:30 Tożsamość – thriller, USA 2003
01:00 Podejrzana – dramat obyczajowy, USA 2002
03:10 Czas burzy – dramat obyczajowy, Hiszpania 2003

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.