FANDOM


TVP 1
06.55 Podróże małe i duże: Bocznymi drogami - Nad Bugiem granicznym - program edukacyjny
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko (39) - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.15 Kuchnia wróżki - pr. dla dzieci
08.25 Julek i zwierzęta - pr. dla dzieci
08.40 Kamienna tajemnica (4) - serial dla młodzieży
09.10 Raj - magazyn dla młodzieży
09.35 Tęczowe rybki: Bardzo ważna osoba. Mama już mnie nie kocha - serial animowany
10.05 Pan Złóta Rączka (8) - serial komediowy
10.30 Słodkie zmartwienia (14) - serial dla młodzieży
10.55 Złote Łany (10) - telenowela dokumentalna
11.20 Czas relaksu - magazyn turystyczny
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Klan (596, 597)
13.10 Rewolwer i melonik (49) - serial sensacyjny
14.05 Klan (598, 599)
15.00 Wiadomości
15.10 50 lat TVP: Balet dla wszystkich - Łanie
15.40 Plebania (183, 184)
16.30 Moda na sukces (1704)
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial komediowy
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.15 Wieczorynka: Przygody rozbójnika Rumcajsa
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.10 Sopot Festival 2002: Muzyka świata (1)
21.25 Studio Festiwalowe
21.40 Sopot Festival 2002: Muzyka świata (2)
23.00 Monitor Wiadomości
23.15 Serial z pieprzykiem: Rekiny i płotki (17, 18) - serial obyczajowy
01.05 Motown Live
02.40 Torcik podano (6-ost.): Królewskie przedstawienie - serial komediowy, Wielka Brytania
03.15 Zakończenie programu

TVP 2
07:45 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.416 Rogi od listonosza; telenowela TVP
09:00 50 lat TVP; Dziewczyny do wzięcia; 1972  film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Kondratiuk; wyk: Ewa Szykulska, Ewa Pielach, Regina Regulska, Jan Stawarz i inni
09:50 Modelki; odc.10 Ona i On; telenowela dok.prod.TVP
10:20 Upragniony słoń; Incredible Elephant; 2001  film fab.prod.USA; reż: Martin Wood; wyk: Mia Sara,Nicholas Lea,Mark Rendall
12:00 Biuro ogłoszeń; odc.12
12:30 To twoja droga; Karolina; reportaż
12:50 Abecadło dźwięków; odc.18
13:00 Panorama
13:10 Śląska laba; odc.1 Ślązacy i górale
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.15 Kuz- Chuck; serial prod.australijskiej
14:30 Taksówka Jedynki; Wakacje rzecz święta!
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.89 Między niebem a ziemią; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Ach, jak przyjemnie!; odc.8  Wypad; telenowela dok.prod.TVP
16:50 Złotopolscy; odc.417 Ciągłość władzy; telenowela TVP
17:20 Złotopolscy; odc. 418 Straszy; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:20 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.11/15 Musimy się zdzwonić,czyli cienie przeszłości; serial TVP
20:00 Shergar; Shergar; 1993  film fab.prod.angielskiej; reż: Denis C.Lewinson; wyk: Ian Hol,David Warner,Mickey O'Rourke
21:30 Wspomnienie o Marku Kotańskim-Daj siebie innym
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:25 Pogoda
22:35 Deszczowy zabójca; Rain Killer; 1990  film fab.prod.USA/dla dorosłych/; reż: Ken Stein; wyk: Ray Sharkey,David Beecrriff
00:10 Przystanek Woodstock; Żary 2002
01:10 Ardena; 1997  film fab.prod. wł./za zgodą rodziców/; reż: Luca Barbareschi; wyk: Luca Barbareschi, Arnoldo For
03:05 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.30   Kostek – australijski serial fabularny dla młodych widzów
7.05   Zuzia i jej przyjaciele – serial  dla dzieci
7.30   Kurier – program informacyjny
7.40   Prognoza pogody
7.45   Dany opowiedz mi – francuski serial przyrodniczy dla dzieci
8.00   Panorama, Pogoda
8.15   Magazyn Olsztyński
8.30   Kurier – program informacyjny
8.40   Prognoza pogody
8.45   Gość dnia
9.00   Życie obok nas – angielski film dokumentalny
9.30   Kurier – program informacyjny
9.35   Prognoza pogody
9.40   Tajemnicze przygody Juliusza Verne"a – kanadyjski serial przygodowy
10.30   Kurier – program informacyjny
10.40   Prognoza pogody
10.45   Telekurier – magazyn reporterów
11.15   Gość dnia
11.30   Kurier
11.40   Prognoza pogody
11.45   IV Europejski Festiwal Piosenki Shantowej – Wyspa 2002
12.30   Kurier – program informacyjny
12.35   Jazz – film dokumentalny
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Prognoza pogody
13.50   Agrobiznes – rolniczy magazyn informacyjny
14.00   Tele Motor Sport
14.30   Kurier – program informacyjny
14.40   Prognoza pogody
14.45   Eurotel – magazyn europejski
15.00   Lassie – serial przygodowy
15.30   Kurier – program informacyjny
15.35   Prognoza pogody
15.40   Panorama, Pogoda, Sport
15.57   Kość niezgody /powt./
16.30   Kurier – program informacyjny
16.40   Prognoza pogody
16.45   Wyprawa za jeden uśmiech - magazyn
17.15   Co w lesie piszczy - magazyn
17.30   Kurier – program informacyjny
17.45   Prognoza pogody
17.50   Panorama – flesz, Punkt–temat dnia;
18.00   Panorama, Pogoda, Sport
18.20   Halo Trójka
18.35   Brulion kulturalny
19.10   Gość "3"
19.20   Regiony kultury
19.35   Niegrzeczne Aniołki - serial fabularny
20.00   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.45   Prognoza pogody
20.50   Echa dnia
21.15   Magazyn Olsztyński /powt./
21.30   Kurier gospodarczy
21.40   Prognoza pogody
21.45   Panorama, Pogoda
22.00   Eurotel – magazyn
22.15   Patrol Trójki
22.30   Kurier – program informacyjny
22.40   Prognoza pogody
22.50  Ogień zakłady - film sf. prod. USA, 1996. Reż. Robert Lee.
0.30   Zemsta i pożądanie – australijski film fab.
2.05   Zakończenie programu

TVP 3 Łódż
6:30   Program dnia
6.30   Kostek (3) - serial fabularny
7.05   Zuzia i jej przyjaciele (23) – serial kukiełkowy.
7.30   Kurier – program informacyjny
7.40   Prognoza pogody
7.45   Dany opowiedz mi (47) - serial fabulanry
8.00   Łódzkie wiadomości dnia
8.10   Małe conieco (powt.)
8.30   Kurier – program informacyjny
8.40   Prognoza pogody
8.45   Gość dnia
9.00   Życie obok nas (10) – serial dokumentalny o różnych zwierzętach.
9.30   Kurier – program informacyjny
9.35   Prognoza pogody
9.40   Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a (18) – serial fabularny
10.30   Kurier – program informacyjny
10.40   Prognoza pogody
10.45   Telekurier – magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP.
11.15   Gość dnia
11.30   Kurier - program informacyjny
11.40   Prognoza pogody
11.45   IV Europejski Festiwal Piosenki Shantowej – Wyspa 2002
12.30   Kurier – program informacyjny
12.35   Jazz (7) – film dokumentalny
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Prognoza pogody
13.50   Agrobiznes – rolniczy program informacyjny
14.00   Tele Motor Sport
14.30   Kurier – program informacyjny
14.40   Prognoza pogody
14.45   Eurotel – magazyn europejski
15.00   Lassie (5) – serial przygodowy
15.30   Kurier – program informacyjny
15.35   Prognoza pogody
15.40   Łódzkie wiadomości dnia
16.00   Przygody zwierząt - delfiny
16.30   Kurier – program informacyjny
16.40   Prognoza pogody
16.45   Wyprawa za jeden uśmiech - magazyn
17.15   Co w lesie piszczy (5) - program pop. nauk.
17.30   Kurier – program informacyjny
17.45   Prognoza pogody
17:50    ŁWD 100 sekund
17:50    Rozmowa dnia
18:00    Łódzkie wiadomości dnia
18:20    Wideowizyty (powt. odkrywamy wyspy Galapagos cz.1)
18:50    Infoexpress (reklama)
18:55    Kalisia (powt.)
19.20   Regiony kultury
19.35   Niegrzeczne Aniołki (20) - serial fabularny
20.00   Telekurier – magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP.
20.30   Kurier – program informacyjny
20.45   Prognoza pogody
20.50   Echa dnia
21.20   Rozmowa dnia /powt./
21.30   Kurier gospodarczy
21.40   Prognoza pogody
21.45   Łódzkie wiadomości dnia
22.00   Eurotel – magazyn
22.15   Patrol Trójki
22.30   Kurier – program informacyjny
22.40   Prognoza pogody
22.50  Ogień zakłady - film sf. prod. USA, 1996. Reż. Robert Lee.
0.30   Zemsta i pożądanie – australijski film fab.
2.05   Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Kosmiczne wojny - serial anim.
7.25 Szkoła przetrwania
7.50 Jednostka DELTA (11) - serial
8.50 Xena, wojownicza księżniczka (86) - serial
9.45 Graczykowie, czyli Buła i spóła (78) - serial
10.15 Podryw kontrolowany
10.45 Przyjaciele (118) - serial
11.10 Strażnicy miasta (5) - serial
12.00 Różowa pantera
12.15 Adam i Ewa (39) - serial
12.45 Apetyt na miłość
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika (24) - serial
14.15 Disco relax
15.15 Kosmiczne wojny - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (97) - serial
16.50 Crime story (17) - serial
17.45 Różowa pantera
17.50 Sabrina - nastoletnia czarownica (88) - serial
18.15 Adam i Ewa (40) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (56) - serial
20.00 Idol
21.00 Pierwszy rok służby (7) - serial, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Z Archiwum X (20) - serial
23.00 Informacje i sport
23.20 Prognoza pogody
23.25 Graffiti
23.35 Różowe lata siedemdziesiąte (23) - serial
0.05 Bezlitosny 4 - film akcji USA (1994)
1.45 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Extra wizjer - mag.
5.50 Tajemnice pocałunku (64) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (147) - telenowela
7.50 Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.45 Kto was tak urządził? - magazyn
13.15 Kapitan Planeta - serial anim.
13.40 Szczeniak zwany Scooby Do - serial anim.
14.05 Przygody Animków - serial anim.
14.30 Klient (12) - serial
15.30 Milionerzy
16.15 Brzydula (148) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (65) - telenoweia
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Extra Wizjer
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Superkino: Żółtodziób - film sens. USA (1990)
22.30 Dreszcz - film sens. USA (1991)
0.20 Nocne rozmowy w toku - talk show
1.20 HBO na stojaka
1.50 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
6.00 Muzyczny VIP
6.30 Topowe lato
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
8.35 Beetleborgs (39) - serial
9.00 Fiorella (91) - serial
9.55 Życiowa szansa
10.50 Przygody Sindbada Żeglarza (7) - serial
11.40 Oni, ona i pizzeria (18) - serial
12.05 Walka o przetrwanie (2) - serial dok.
13.00 Muzyczny VIP
13.30 Topowe lato
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (40) - serial
15.00 Fiorella (92) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Tato, co ty na to (22) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa
19.00 Baza Pensacola (11) - serial
20.00 Ostatnia walka Oposów - komedia USA (1998)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Baza Pensacola (18) - serial
23.15 Głowa rodziny - serial anim.
0.15 Shirley Tempie (1) - film dok.
0.35 X Laski
1.05 Muzyczne listy
1.55 Strefa P - magazyn
2.30 Super VIP
3.00 To się w głowie nie mieści

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (77) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (75) - telenowela
9.40 Melrose Place (167) - serial
10.30 Lamisłówka
11.00 Big Brother I
11.40 Porywy serca (44) - telenowela
12.30 Telesklep
14.40 Albert - serial anim.
15.05 Dragon Ball GT - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (77) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (40) - serial
17.15 Władca zwierząt (36) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (7) - serial
19.05 Melrose Place (168) - serial
20.00 Schyłek lata - film kostium. USA (1996), wyk. Jacqueline Bisset, Peter Weller, Julian Sands, Amy Locaine, Elizabeth Shepherd, Michael Hogan
21.50 Władca zwierząt (37) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Markiz de Sade - film kostium. USA (1996), wyk. Nick Mancuso, Belinda Carroll, Janet Gunn, Charlotte Nielsen
1.15 Po północy - film sens. USA (1991), wyk. Rutger Hauer, Natasha Richardson, Clancy Brown, Guy Boyd
3.00 Koniec programu

TV Polonia
07:00 Animacje dla dorosłych; Problem; film Janusza Weissa i Daniela Szczechury
07:05 Kawalerki; odc. 1 /5/ - Babisia; serial prod. polskiej (1989); reż: Krzysztof Żurowski; wyk: Danuta Szaflarska, Henryk Talar
07:35 Wielka historia małych miast; Puck; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz
08:45 Bolek i Lolek w Europie; odc. 1 - Duch Zamku Lorda MacIntosha; serial animowany dla dzieci
08:55 Król zwierząt; teleturniej dla najmłodszych
09:20 Hrabia Kaczula; odc. 20/44 - Kłopoty z pamięcią; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Wielcy reformatorzy teatru; Andrzej Pronaszko; program Marii Nockowskiej
10:20 W rajskim ogrodzie; ...Bogów Indii; program Wojciecha Popkiewicza
10:40 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 3; program Bogusława Wołoszańskiego
11:05 Glosa o druku na linie; film dokumentalny; powt.
11:45 Labirynt; film animowany Jana Lenicy
12:00 Wiadomości
12:15 Zespół adwokacki; odc. 11; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska
13:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
13:20 Wieczór z Jagielskim
14:05 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Koniec babiego lata; 1975  film obyczajowy prod. polskiej (49'); reż: Ewa Kruk; wyk: Krystyna Adamiec-Kozłowska, Krzysztof Kolberger, Ewa Żukowska, Krzysztof Majchrzak; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Wielcy reformatorzy teatru; Andrzej Pronaszko; program Marii Nockowskiej; powt.
15:45 W rajskim ogrodzie; ...Bogów Indii; program Wojciecha Popkiewicza; powt.
16:10 Nie tylko o...; Serialu "Zaginiona"
16:30 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 3; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek w Europie; odc. 2 - Pod kraterem; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek w Europie; odc. 3 - W Hiszpanii; serial animowany dla dzieci
17:55 Król zwierząt; teleturniej dla najmłodszych; powt.
18:20 Hrabia Kaczula; odc. 20/44 - Kłopoty z pamięcią; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; - Wesołe miasteczko; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Sopot Festival 2002; Muzyka Świata (1)
21:25 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
21:40 Sopot Festival 2002; Muzyka Świata (2)
22:55 Panorama
23:15 Sport-telegram
23:19 Pogoda
23:20 Życie na gorąco; odc. 8 /9/ - Rzym; 1978  serial TVP; reż: Andrzej Konic; wyk: Leszek Teleszyński i inni
00:45 Monitor  Wiadomości
00:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
01:05 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
01:15 Miś Uszatek; - Wesołe miasteczko; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:30 Zespół adwokacki; odc. 11; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
03:25 Bezludna wyspa; .; wyk: Joanna Bartel, Agnieszka Pilaszewska, Olga Bończyk, Ryszard Rynkowski
04:20 Prawdziwe psy; odc. 5/12; serial dokumentalny Krzysztofa Langa
04:40 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 3; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
06:00 Nie tylko o...; Serialu "Zaginiona"; powt.
06:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Galicyjski smak
06:40 Kolejne narodziny; reportaż Wojciecha Barczaka
07:00 Zakończenie programu

HBO
06:30 Gwiazdy Hollywood - Mathew Broderick
07:00 Wielki niedźwiedź
08:40 Nieznany świat hazardu
09:30 Zakazane piosenki
11:10 Na planie, odc. 33
11:45 Miłosna hipnoza
13:25 Kobiety na wybiegu, odc. 2: Supermodelki
14:15 W objęcia nieznajomych
16:10 Nędznicy
19:00 Wielki niedźwiedź
20:35 Cinema, cinema, odc. 34
21:00 Partnerzy
22:30 Duch
23:55 Agent XXL
01:30 Asfalt
03:00 Nikt cię nie usłyszy
04:35 Zakazane piosenki

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Podejrzenie" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Joan Fontaine, Cary Grant, Cedric Hardwicke, Isabel Jeans thriller USA 1941
22:25    Level 40 koncert
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    XXX Show magazyn erotyczny
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Erotic Dreams magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
01:40    Max magazyn erotyczny
01:55    Magazyn erotyczny
02:30    XXX Show magazyn erotyczny
02:45    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
03:00    Crazy Cat magazyn erotyczny
03:15    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Norwegia" film dokumentalny Norwegia
08:30    "Grieg - muzyka Norwegii" film dokumentalny Norwegia
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    Telesprzedaż
10:45    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Norwegia" film dokumentalny Norwegia
13:30    "Grieg - muzyka Norwegii" film dokumentalny Norwegia
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    V6 magazyn motoryzacyjny
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Magia Tarota magazyn
18:00    W garnku poradnik kulinarny
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
21:00    "Islam w Wielkiej Brytanii" film dokumentalny Wielka Brytania
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Teraz Muzyczna Telewizja
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
09:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
11:15    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
13:30    "Cast Away. Poza światem" reż.Robert Zemeckis, wyk.Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy, Chris Noth film przygodowy USA 2000
15:50    Noir Desir w Warszawie koncert
16:10    "Wspaniałość Ambersonów" reż.Alfonso Arau, wyk.Madeleine Stowe, Bruce Greenwood, Jonathan Rhys-Meyers, Gretchen Mol dramat obyczajowy USA 2001
18:10    "Zespół" Deser film krótkometrażowy
18:20    "Wystrzałowe dziewczyny" reż.Jonathan Kaplan, wyk.Madeleine Stowe, Andie MacDowell, Drew Barrymore, Mary Stuart Masterson western USA 1995
20:00    "Nazywał się Bagger Vance" reż.Robert Redford, wyk.Will Smith, Matt Damon, Charlize Theron, Bruce McGill komedia USA 2000
22:05    Liga angielska Piłka nożna mecz Chelsea Londyn - Manchester United
00:00    Wstęp do meczu
00:15    Liga polska Piłka nożna mecz Górnik Zabrze - Legia Warszawa
02:15    Łapu Capu Extra chochliki telewizyjne
02:50    Liga angielska Piłka nożna mecz Chelsea Londyn - Manchester United
04:45    Wstęp do meczu
05:00    Liga polska Piłka nożna mecz Górnik Zabrze - Legia Warszawa 

CANAL+ ŻÓŁTY
05:25    Zakończenie programu
12:00    Minisport+ newsy sportowe
12:10    Łapu Capu chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Bajland" reż.Henryk Dederko, wyk.Wojciech Pszoniak, Olaf Lubaszenko, Liroy, Emil Karewicz komedia Polska 2000
14:45    "Człowiek z księżyca" reż.Milos Forman, wyk.Jim Carrey, Danny DeVito, Courtney Love, Paul Giamatti film obyczajowy Wielka Brytania 1999
16:45    "Niezwykłe przygody ludzi i zwierząt" film dokumentalny
17:40    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
20:00    "Biuro Zabójców" reż.Basil Dearden, wyk.Curd Jürgens, Diana Rigg, Oliver Reed, Telly Savalas komedia kryminalna Wielka Brytania 1969
21:50    "Człowiek do wynajęcia" reż.Jean Pellerin, wyk.Rob Lowe, Joe Mantegna, Bronwen Booth, Charles Powell film sensacyjny USA 1997
23:15    "La Luna" reż.Bernardo Bertolucci, wyk.Jill Clayburgh, Matthew Barry, Laura Betti, Veronica Lazar dramat psychologiczny Włochy 1979
01:35    "Spacer w chmurach" reż.Alfonso Arau, wyk.Keanu Reeves, Aitana Sanchez-Gijon, Anthony Quinn, Giancarlo Giannini melodramat USA 1995
03:15    "Cela" reż.Tarsem Singh, wyk.Jennifer Lopez, Vincent D'Onofrio, Colton James, Marianne Jean-Baptiste thriller Niemcy/USA 2000

Ale Kino!
08:00    "Saint-Exupery" reż.Anand Tucker, wyk.Aidan Cottrell Boyce, Bruno Ganz, Anna Calder-Marshall, Daniel Craig film obyczajowy Wielka Brytania 1997
09:25    "Żelazną ręką" reż.Ryszard Ber, wyk.Jerzy Kryszak, Krzysztof Kolberger, Krzysztof Jasiński, Marcin Troński film historyczny Polska 1989
11:10    "Proces" reż.Orson Welles, wyk.Anthony Perkins, Jeanne Moreau, Arnoldo Foa, Max Haufler dramat obyczajowy Niemcy/Francja 1963
13:05    "Magia kina - Efekty specjalne w komedii" film dokumentalny USA
13:35    "Mistrz szpady" reż.Pedro Olea, wyk.Omero Antonutti, Joaquim de Almeida, Assumpta Serna, Jose Luis Lopez Vazquez thriller Hiszpania 1992
15:05    "Niedziela na wsi" reż.Bertrand Tavernier, wyk.Louis Ducreux, Sabine Azema, Michel Aumont, Genevieve Mnich film obyczajowy Francja 1984
16:40    "Poeta" reż.Peter Levin, wyk.Mare Winningham, Bruce Davison, Clayton Rohner, James Pickens Jr. film obyczajowy USA 1998
18:15    "Ostatnie takie lato" reż.David Keating, wyk.Catherine O'Hara, Christina Ricci, Gabriel Byrne, Stephen Rea film obyczajowy Irlandia/Wielka Brytania 1996
20:00    "Zawsze w niedzielę" reż.Ryszard Ber, wyk.Kalina Jędrusik, Ludwik Benoit, Jan Kobuszewski, Wojciech Siemion film obyczajowy Polska 1965
21:30    "Posse" reż.Mario Van Peebles, wyk.Mario Van Peebles, Stephen Baldwin, Charles Lane, Tom "Tiny" Lister western USA/Wielka Brytania 1993
23:20    "Wybawienie" film krótkometrażowy
23:30    "Cześć, mamo!" reż.Brian de Palma, wyk.Robert de Niro, Charles Durning, Allen Garfield, Jennifer Salt komedia USA 1970
01:00    "Petulia" reż.Richard Lester, wyk.Julie Christie, George C. Scott, Richard Chamberlain, Pippa Scott film obyczajowy USA/Wielka Brytania 1968
02:45    Zakończenie programu 

National Geographic
08:00    Życie w Morzu Corteza
09:00    Za jaką cenę? Nasza planeta
10:00    Nauka i człowiek
11:00    Gigantyczne fale
12:00    Dla naszej planety Nauka i my
13:00    Życie w Morzu Corteza
14:00    Za jaką cenę? Nasza planeta
15:00    Nauka i człowiek
16:00    Gigantyczne fale
17:00    Dla naszej planety Nauka i my
18:00    Nauka i człowiek
19:00    Okrutne instynkty
20:00    Kapsztad i Londyn Taksówką za sto dolarów
20:30    Tętno Ziemi
21:00    Wyspa zjedzona przez szczury Koszmary natury
21:30    Nocne zjawy Koszmary natury
22:00    Zakazany rytuał Tabu
23:00    SOS! Zagubieni na morzu
00:00    Wyspa zjedzona przez szczury Koszmary natury
00:30    Nocne zjawy Koszmary natury
01:00    Zakazany rytuał Tabu
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Kosmiczne burze Ultranauka
05:45    Cichy lot Lotnicze szlaki
06:40    Ciało przyszłości Czy niemożliwe jest możliwe
07:35    Powódź Planeta żywiołów
08:30    Dzieci dinozaurów Jurassica
09:00    Krwiopijcy Magazyn Discover
09:55    Krawędź ciemności Słoneczne imperium
10:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
11:15    Ultra - gliniarz Ultranauka
11:45    Narciarstwo śmigłowcowe Lotnicze szlaki
12:40    Krwiopijcy Magazyn Discover
13:35    Mordercza fala Planeta żywiołów
14:30    Dolina jadu Jurassica
15:00    Krwiopijcy Magazyn Discover
15:55    Krawędź ciemności Słoneczne imperium
16:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
17:15    Ultra - gliniarz Ultranauka
17:45    Narciarstwo śmigłowcowe Lotnicze szlaki
18:40    Krwiopijcy Magazyn Discover
19:35    Mordercza fala Planeta żywiołów
20:30    Dolina jadu Jurassica
21:00    Krwiopijcy Magazyn Discover
21:55    Krawędź ciemności Słoneczne imperium
22:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
23:15    Ultra - gliniarz Ultranauka
23:45    Narciarstwo śmigłowcowe Lotnicze szlaki
00:40    Krwiopijcy Magazyn Discover
01:35    Mordercza fala Planeta żywiołów
02:30    Dolina jadu Jurassica
03:00    Krwiopijcy Magazyn Discover
03:55    Krawędź ciemności Słoneczne imperium
04:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Powrót do Rukwy Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Światowa stolica przygód Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Tanzania Świat według Anny Walker
11:45    Powrót do Rukwy Afryka nieznana
12:15    Karaiby - St. John i St. Thomas Wielka wyprawa
12:40    Droga 66 Święto smakoszy
13:10    Mikronezja Samotna planeta
14:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Powrót do Rukwy Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Światowa stolica przygód Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Tanzania Świat według Anny Walker
17:45    Powrót do Rukwy Afryka nieznana
18:15    Karaiby - St. John i St. Thomas Wielka wyprawa
18:40    Droga 66 Święto smakoszy
19:10    Mikronezja Samotna planeta
20:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Powrót do Rukwy Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Światowa stolica przygód Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Tanzania Świat według Anny Walker
23:45    Powrót do Rukwy Afryka nieznana
00:15    Karaiby - St. John i St. Thomas Wielka wyprawa
00:40    Droga 66 Święto smakoszy
01:10    Mikronezja Samotna planeta
02:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Club
05:00    New York vs McKiever Opowieści sądowe
06:00    In Season magazyn
06:30    Kulinarne podróże
07:00    Meridien Piccadilly, England Kurorty świata
07:30    Bourbon Street Z Loyde'm po Luizjanie
08:00    Spotkania z Roseanne talk show
09:00    Trompe L'oeil/Qater Garden Tajemnice ogrodów
09:30    World Garden Tours Ogrody świata
10:00    Oprah talk show
11:00    New York vs Nelson Opowieści sądowe
12:00    In Season magazyn
12:30    Kulinarne podróże
13:00    Meridien Piccadilly, England Kurorty świata
13:30    Bourbon Street Z Loyde'm po Luizjanie
14:00    Spotkania z Roseanne talk show
15:00    Trompe L'oeil/Qater Garden Tajemnice ogrodów
15:30    World Garden Tours Ogrody świata
16:00    Oprah talk show
17:00    New York vs Nelson Opowieści sądowe
18:00    In Season magazyn
18:30    Kulinarne podróże
19:00    Meridien Piccadilly, England Kurorty świata
19:30    Bourbon Street Z Loyde'm po Luizjanie
20:00    Spotkania z Roseanne talk show
21:00    Trompe L'oeil/Qater Garden Tajemnice ogrodów
21:30    World Garden Tours Ogrody świata
22:00    Zerwę z tobą Potyczki Jerrego Springera talk show
23:00    Sekstaza magazyn
00:00    In Season magazyn
00:30    Kulinarne podróże
01:00    Meridien Piccadilly, England Kurorty świata
01:30    Bourbon Street Z Loyde'm po Luizjanie
02:00    Spotkania z Roseanne talk show
03:00    Trompe L'oeil/Qater Garden Tajemnice ogrodów
03:30    World Garden Tours Ogrody świata
04:00    Oprah talk show 

Extreme Sports
05:00    Dzika deska
05:30    Wokół deski
06:00    Archiwum Ex
07:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Niespokojny duch
09:00    YOZ Magazine
09:30    Tylko ekstrema
10:00    Betonowa fala
10:30    Hardkorowcy
11:30    Wokół deski
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Poradnik rowerzysty
13:30    Niespokojny duch
14:00    Tylko ekstrema
14:30    Serfer
15:00    Wokół deski
15:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    YOZ Magazine
17:00    Telewizja Buntownik
17:30    Hardkorowcy
18:30    16 mm
19:00    13
20:00    Monster Mastership
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Niespokojny duch
23:00    Archiwum Ex
00:00    13
01:00    Ekstremalna szesnastka
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    YOZ Magazine
03:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:30    Świat wakeboardu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Sroczka złodziejka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Chomik" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
06:20    "Kuracja" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Franklin się rządzi" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i maskonur" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Wyprawa do dna śmietnika" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Pomidorowy Mars" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
08:20    "Dzień mleka" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Łowcy niewolników" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Hillary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Szalony pociąg" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Lis" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
09:50    "To moje podwórko" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Franklin uczy się jeździć na rowerze" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i albatros" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Nie deptać roślin" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Tylko w Nowym Yorku" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
11:50    "Rzadki leniwiec złocisty" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Symbol złej mocy" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Hagar z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Podwodny skarb" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Zając" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
13:20    "Przerwa w podróży" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Franklin kłamczuszek" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i wydra morska" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Nowy przyjaciel Neda" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Potwór z ulicy Przyjaźni" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
15:20    "Lekcja tańca" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Oko Horusa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Nathan z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Za progiem" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Własne gniazdko" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Franklin szczęśliwym znalazcą" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i kozica górska" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Obywatel Ned" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Jurajski praprzodek" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
18:50    "Nowa kanapa" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Odtrutka" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Codename Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" F1 2002 / Hotel Giant / Blood Omen 2 / The Shadow of Zorro / The Sims On Holiday / ... serial dokumentalny
21:00    Wolfenstein Fresh Air magazyn
21:15    Wiedźmin Making of reportaż
21:30    Another War reportaż
22:00    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
22:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Żywiołki" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Kacper"
06:55    "Miś Yogi"
07:20    "Szczeniak zwany Scooby Doo"
07:45    "Mike, Lu i Og"
08:10    "Laboratorium Dextera"
08:35    "Atomówki"
09:00    "Bliźniaki Cramp"
09:25    "Strażnicy czasu"
09:50    "Owca w wielkim mieście"
10:15    "Ed, Edd i Eddy"
10:35    "Maska"
11:00    "Głupi i głupszy"
11:25    "Dwa głupie psy"
11:50    "Tex Avery"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Nowe przygody Freda i Barniego"
14:25    "Jetsonowie"
14:45    "Scooby Doo"
15:35    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Johnny Bravo"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Looney Tunes"
19:00    "Tom i Jerry"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X-Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    "Diabelskie nasienie" NOCNY SEANS FILMOWY TCM reż.Donald Cammell, wyk.Julie Christie, Fritz Weaver, Gerrit Graham, Lisa Lu thriller SF USA 1977
22:40    "Zagadka nieśmiertelności" reż.Tony Scott, wyk.Catherine Deneuve, David Bowie, Susan Sarandon, Dan Hedaya horror Wielka Brytania 1983
00:20    "Nieustraszeni pogromcy wampirów" reż.Roman Polański, wyk.Jack MacGowran, Roman Polański, Sharon Tate, Alfie Bass horror Wielka Brytania 1967
02:10    "Historia Warner Brothers: 75 lat filmów komediowych" film dokumentalny USA 1999

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Świat według Ludwiczka"
09:45    "Denis rozrabiaka"
10:05    "Kot Ik!"
10:30    "Świat według Ludwiczka"
10:50    "Kleszcz"
11:15    "Świat według Ludwiczka"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    Wszystko od A do Z o Nickelback Gwiazdy na VIVIE
14:00    VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00    Planet VIVA - najnowsze hity
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00    Top 10 Club lista przebojów muzyki klubowej
18:00    Planet VIVA - najnowsze hity
19:00    Club Rotation - potężna dawka muzyki klubowej na żywo
20:00    Planet VIVA - najnowsze hity
21:00    12 - dwanaście klipów, jeden wspólny motyw
22:00    Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
23:00    VS. - wizualizacja dźwięków trzeciego tysiąclecia
00:00    Planet VIVA - najnowsze hity
01:00    Night Club 

Reality TV
05:30    Zakończenie programu
06:00    Szpital dziecięcy
06:25    Na własne oczy...
06:55    Królewski Szpital Księcia Alfreda
07:45    Wezwania
08:10    Sprawa Curtisa
09:00    Kanadyjska Policja Konna
09:25    Szalone koła
09:50    Na ratunek
10:40    Policja
11:05    Wyjątkowe dzieci
11:30    Szpital dziecięcy
11:55    Na własne oczy...
12:25    Królewski Szpital Księcia Alfreda
13:15    Wezwania
13:40    Sprawa Curtisa
14:30    Kanadyjska Policja Konna
14:55    Szalone koła
15:20    Na ratunek
16:10    Policja
16:35    Wyjątkowe dzieci
17:00    Życie w Sylvania Waters
17:35    Sprawa Curtisa
18:00    Hollywood. Za kulisami
18:25    Mówi Alex Paen
18:50    Królewski Szpital Księcia Alfreda
19:40    Niezwykłe filmy z wakacji
20:05    Gliniarze
20:35    Katastrofy
21:05    Seryjni mordercy
21:30    Zdrada na taśmie wideo
22:20    Niesamowite zdarzenia
23:15    Życie w Sylvania Waters
23:50    Sprawa Curtisa
00:15    Hollywood. Za kulisami
00:40    Mówi Alex Paen
01:05    Królewski Szpital Księcia Alfreda
01:55    Niezwykłe filmy z wakacji
02:20    Gliniarze
02:50    Katastrofy
03:20    Seryjni mordercy
03:45    Zdrada na taśmie wideo
04:35    Niesamowite zdarzenia 

BBC Prime
05:00    Oceanografia program edukacyjny
05:50    Co lata 90te zrobiły dal nas? program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Starting Business English kurs języka angielskiego
07:00    Po prostu opowieści program dla dzieci
07:20    Baw się razem z nami program dla dzieci
07:40    Superted program dla dzieci
08:00    Spryciarz program dla dzieci
08:20    Naprawdę dziki show program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    Ogrodowa armia Charliego magazyn
10:45    Gardeners' World
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    "To The Manor Born" serial obyczajowy
12:30    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Miss Marple" serial
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Po prostu opowieści program dla dzieci
15:20    Baw się razem z nami program dla dzieci
15:40    Superted program dla dzieci
15:50    Spryciarz program dla dzieci
16:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:15    Naprawdę dziki show program dla dzieci
16:45    "Lovejoy" serial obyczajowy
17:45    "Naturalne porównania" film dokumentalny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
20:00    Parkinson wywiady
21:00    "Nieoczekiwane ostatnie lato" film obyczajowy
22:30    Później z Jools Holland program rozrywkowy
23:30    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
00:00    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
00:30    Pięciu lekarzy Doktor Who
01:00    "Wielkie romanse XX wieku: Juan i Evita Peron" serial dokumentalny
01:30    "Wielkie romanse XX wieku: Winston i Clementine Churchill" serial dokumentalny
02:00    "Konspiracje: Wielki brat" serial dokumentalny
02:30    Tortury Zamek horroru program edukacyjny
03:00    "Różowi rodzice" film dokumentalny
04:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
04:30    Ucząc się języków kurs języka niemieckiego 

M6
05:50    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:45    Kidete filmy animowane
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:25    "My Last Love" reż.Michael Schultz, wyk.Scott Bairstow, Viveka Davis, James Karen, Jamie Renee Smith film obyczajowy USA 1999
15:15    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:55    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Gwiezdne wrota" wyk.Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping, Christopher Judge serial SF USA 1997
18:50    "Czarodziejki" reż.John T. Kretchmer, wyk.Shanen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Leigh Allyn Baker serial obyczajowy USA 1998
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:55    "Bangkok Hilton" reż.Ken Cameron, wyk.Nicole Kidman, Denholm Elliott, Hugo Weaving film sensacyjny USA/Australia/Wielka Brytania 1989
23:05    "Bangkok Hilton" reż.Ken Cameron, wyk.Nicole Kidman, Denholm Elliott, Hugo Weaving film sensacyjny USA/Australia/Wielka Brytania 1989
01:05    Zone interdite magazyn
03:10    M6 music teledyski 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Wiadomości
06:15    Dziennik
06:30    Telewizja śniadaniowa
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis magazyn dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Zig Zag Cafe magazyn
10:00    Wiadomości
10:15    "Les monos" wyk.Christian Rauth, Daniel Rialet serial obyczajowy Francja 1998-2001
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Fax culture magazyn kulturalny
14:00    Wiadomości
14:15    "Les monos" wyk.Christian Rauth, Daniel Rialet serial obyczajowy Francja 1998-2001
16:00    Wiadomości
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Sindbad magazyn
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Wiadomości
18:15    "Les monos" wyk.Christian Rauth, Daniel Rialet serial obyczajowy Francja 1998-2001
20:00    Wiadomości tv belgijskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Dunia magazyn
22:00    Wiadomości
22:15    Życie prywatne, życie publiczne magazyn
00:00    Wiadomości tv szwajcarskiej
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:50    Dzisiejsza Kanada
01:00    Wiadomości
01:05    Nie możemy się wszystkim podobać magazyn
03:00    Wiadomości
03:05    Film dokumentalny
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

CNN
05:00    World News
05:30    American Edition
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    The Music Room
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    World News
01:30    International Correspondents
02:00    World News
02:30    Inside Europe
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Talking Movies
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Life
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Talking Movies
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Mary Anne's Bikes
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Seven Days That Shook The Planet
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Correspondent
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Click Online
03:00    BBC News
03:30    Correspondent
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.