TVP 1
06.55 Podróże małe i duże: Bocznymi drogami - Nad Bugiem granicznym - program edukacyjny
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko (39) - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.15 Kuchnia wróżki - pr. dla dzieci
08.25 Julek i zwierzęta - pr. dla dzieci
08.40 Kamienna tajemnica (4) - serial dla młodzieży
09.10 Raj - magazyn dla młodzieży
09.35 Tęczowe rybki: Bardzo ważna osoba. Mama już mnie nie kocha - serial animowany
10.05 Pan Złóta Rączka (8) - serial komediowy
10.30 Słodkie zmartwienia (14) - serial dla młodzieży
10.55 Złote Łany (10) - telenowela dokumentalna
11.20 Czas relaksu - magazyn turystyczny
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Klan (596, 597)
13.10 Rewolwer i melonik (49) - serial sensacyjny
14.05 Klan (598, 599)
15.00 Wiadomości
15.10 50 lat TVP: Balet dla wszystkich - Łanie
15.40 Plebania (183, 184)
16.30 Moda na sukces (1704)
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial komediowy
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.15 Wieczorynka: Przygody rozbójnika Rumcajsa
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.10 Sopot Festival 2002: Muzyka świata (1)
21.25 Studio Festiwalowe
21.40 Sopot Festival 2002: Muzyka świata (2)
23.00 Monitor Wiadomości
23.15 Serial z pieprzykiem: Rekiny i płotki (17, 18) - serial obyczajowy
01.05 Motown Live
02.40 Torcik podano (6-ost.): Królewskie przedstawienie - serial komediowy, Wielka Brytania
03.15 Zakończenie programu
TVP 2
07:45 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.416 Rogi od listonosza; telenowela TVP
09:00 50 lat TVP; Dziewczyny do wzięcia; 1972 film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Kondratiuk; wyk: Ewa Szykulska, Ewa Pielach, Regina Regulska, Jan Stawarz i inni
09:50 Modelki; odc.10 Ona i On; telenowela dok.prod.TVP
10:20 Upragniony słoń; Incredible Elephant; 2001 film fab.prod.USA; reż: Martin Wood; wyk: Mia Sara,Nicholas Lea,Mark Rendall
12:00 Biuro ogłoszeń; odc.12
12:30 To twoja droga; Karolina; reportaż
12:50 Abecadło dźwięków; odc.18
13:00 Panorama
13:10 Śląska laba; odc.1 Ślązacy i górale
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.15 Kuz- Chuck; serial prod.australijskiej
14:30 Taksówka Jedynki; Wakacje rzecz święta!
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.89 Między niebem a ziemią; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Ach, jak przyjemnie!; odc.8 Wypad; telenowela dok.prod.TVP
16:50 Złotopolscy; odc.417 Ciągłość władzy; telenowela TVP
17:20 Złotopolscy; odc. 418 Straszy; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:20 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.11/15 Musimy się zdzwonić,czyli cienie przeszłości; serial TVP
20:00 Shergar; Shergar; 1993 film fab.prod.angielskiej; reż: Denis C.Lewinson; wyk: Ian Hol,David Warner,Mickey O'Rourke
21:30 Wspomnienie o Marku Kotańskim-Daj siebie innym
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:25 Pogoda
22:35 Deszczowy zabójca; Rain Killer; 1990 film fab.prod.USA/dla dorosłych/; reż: Ken Stein; wyk: Ray Sharkey,David Beecrriff
00:10 Przystanek Woodstock; Żary 2002
01:10 Ardena; 1997 film fab.prod. wł./za zgodą rodziców/; reż: Luca Barbareschi; wyk: Luca Barbareschi, Arnoldo For
03:05 Zakończenie programu
TVP 3 Łódż
06:30 PROGRAM DNIA
06:35 KOSTEK (3)
07:00 ZUZIA I JEJ PRZYJACIELE (23)
07:30 KURIER
07:40 PROGNOZA POGODY
07:45 DANY OPOWIEDZ MI (47)
08:00 ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
08:10 MAŁE CO NIECO (POWT.)
08:30 KURIER
08:40 PROGNOZA POGODY
08:45 GOŚĆ DNIA
09:00 ŻYCIE OBOK NAS (10)
09:30 KURIER
09:35 PROGNOZA POGODY
09:40 TAJEMNICZE PRZYGODY JULIUSZA VERNE'A (18)
10:30 KURIER
10:40 PROGNOZA POGODY
10:45 TELEKURIER
11:15 GOŚĆ DNIA
11:30 KURIER
11:40 PROGNOZA POGODY
11:45 IV EUROPEJSKI FESTIWAL PIOSENKI SHANTOWEJ
12:30 KURIER
12:35 JAZZ (7)
13:30 KURIER
13:45 PROGNOZA POGODY
13:50 AGROBIZNES
14:00 TELE MOTOR SPORT
14:30 KURIER
14:40 PROGNOZA POGODY
14:45 EUROTEL
15:00 LASSIE (5)
15:30 KURIER
15:35 PROGNOZA POGODY
15:40 ŁODZKIE WIADOMOŚCI DNIA
16:00 PRZYGODY ZWIERZĄT-DELFINY (POWT.DELFINY)
16:30 KURIER
16:40 PROGNOZA POGODY
16:45 WYPRAWA ZA JEDEN UŚMIECH
17:15 CO W LESIE PISZCZY (5)
17:30 KURIER
17:45 PROGNOZA POGODY
17:50 ŁWD 100 SEKUND
17:50 ROZMOWA DNIA
18:00 ŁODZKIE WIADOMOŚCI DNIA
18:20 WIDEOWIZYTY (POWT.ODKRYWAMY WYSPY GALAPAGOS CZ.1)
18:50 INFOEXPRESS (REKLAMA)
18:55 KALISIA (POWT.)
19:20 REGIONY KULTURY
19:30 NIEGRZECZNE ANIOŁKI (20)
20:00 TELEKURIER
20:30 KURIER
20:45 PROGNOZA POGODY
20:50 ECHA DNIA
21:20 ROZMOWA DNIA /POWT/ (POWT.)
21:30 KURIER GOSPODARCZY
21:40 PROGNOZA POGODY
21:45 ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
22:00 EUROTEL
TVP 3 Gdańsk
6.30 Kostek – australijski serial fabularny dla młodych widzów
7.05 Zuzia i jej przyjaciele – serial dla dzieci
7.30 Kurier – program informacyjny
7.40 Prognoza pogody
7.45 Dany opowiedz mi – francuski serial przyrodniczy dla dzieci
8.00 Panorama, Pogoda
8.15 Magazyn Olsztyński
8.30 Kurier – program informacyjny
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Życie obok nas – angielski film dokumentalny
9.30 Kurier – program informacyjny
9.35 Prognoza pogody
9.40 Tajemnicze przygody Juliusza Verne"a – kanadyjski serial przygodowy
10.30 Kurier – program informacyjny
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier – magazyn reporterów
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 IV Europejski Festiwal Piosenki Shantowej – Wyspa 2002
12.30 Kurier – program informacyjny
12.35 Jazz – film dokumentalny
13.30 Kurier – program informacyjny
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes – rolniczy magazyn informacyjny
14.00 Tele Motor Sport
14.30 Kurier – program informacyjny
14.40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel – magazyn europejski
15.00 Lassie – serial przygodowy
15.30 Kurier – program informacyjny
15.35 Prognoza pogody
15.40 Panorama, Pogoda, Sport
15.57 Kość niezgody /powt./
16.30 Kurier – program informacyjny
16.40 Prognoza pogody
16.45 Wyprawa za jeden uśmiech - magazyn
17.15 Co w lesie piszczy - magazyn
17.30 Kurier – program informacyjny
17.45 Prognoza pogody
17.50 Panorama – flesz, Punkt–temat dnia;
18.00 Panorama, Pogoda, Sport
18.20 Halo Trójka
18.35 Brulion kulturalny
19.10 Gość "3"
19.20 Regiony kultury
19.35 Niegrzeczne Aniołki - serial fabularny
20.00 Telekurier – magazyn reporterów
20.30 Kurier – program informacyjny
20.45 Prognoza pogody
20.50 Echa dnia
21.15 Magazyn Olsztyński /powt./
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Eurotel – magazyn
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier – program informacyjny
22.40 Prognoza pogody
22.50 Ogień zakłady - film sf. prod. USA, 1996. Reż. Robert Lee.
0.30 Zemsta i pożądanie – australijski film fab.
2.05 Zakończenie programu
Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Kosmiczne wojny - serial anim.
7.25 Szkoła przetrwania
7.50 Jednostka DELTA (11) - serial
8.50 Xena, wojownicza księżniczka (86) - serial
9.45 Graczykowie, czyli Buła i spóła (78) - serial
10.15 Podryw kontrolowany
10.45 Przyjaciele (118) - serial
11.10 Strażnicy miasta (5) - serial
12.00 Różowa pantera
12.15 Adam i Ewa (39) - serial
12.45 Apetyt na miłość
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika (24) - serial
14.15 Disco relax
15.15 Kosmiczne wojny - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (97) - serial
16.50 Crime story (17) - serial
17.45 Różowa pantera
17.50 Sabrina - nastoletnia czarownica (88) - serial
18.15 Adam i Ewa (40) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (56) - serial
20.00 Idol
21.00 Pierwszy rok służby (7) - serial, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Z Archiwum X (20) - serial
23.00 Informacje i sport
23.20 Prognoza pogody
23.25 Graffiti
23.35 Różowe lata siedemdziesiąte (23) - serial
0.05 Bezlitosny 4 - film akcji USA (1994)
1.45 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie
TVN
5.35 Extra wizjer - mag.
5.50 Tajemnice pocałunku (64) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (147) - telenowela
7.50 Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.45 Kto was tak urządził? - magazyn
13.15 Kapitan Planeta - serial anim.
13.40 Szczeniak zwany Scooby Do - serial anim.
14.05 Przygody Animków - serial anim.
14.30 Klient (12) - serial
15.30 Milionerzy
16.15 Brzydula (148) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (65) - telenoweia
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Extra Wizjer
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Superkino: Żółtodziób - film sens. USA (1990)
22.30 Dreszcz - film sens. USA (1991)
0.20 Nocne rozmowy w toku - talk show
1.20 HBO na stojaka
1.50 Nic straconego - powtórki programów
TV 4
6.00 Muzyczny VIP
6.30 Topowe lato
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
8.35 Beetleborgs (39) - serial
9.00 Fiorella (91) - serial
9.55 Życiowa szansa
10.50 Przygody Sindbada Żeglarza (7) - serial
11.40 Oni, ona i pizzeria (18) - serial
12.05 Walka o przetrwanie (2) - serial dok.
13.00 Muzyczny VIP
13.30 Topowe lato
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (40) - serial
15.00 Fiorella (92) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Tato, co ty na to (22) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa
19.00 Baza Pensacola (11) - serial
20.00 Ostatnia walka Oposów - komedia USA (1998)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Baza Pensacola (18) - serial
23.15 Głowa rodziny - serial anim.
0.15 Shirley Tempie (1) - film dok.
0.35 X Laski
1.05 Muzyczne listy
1.55 Strefa P - magazyn
2.30 Super VIP
3.00 To się w głowie nie mieści
TV Polonia
07:00 Animacje dla dorosłych; Problem; film Janusza Weissa i Daniela Szczechury
07:05 Kawalerki; odc. 1 /5/ - Babisia; serial prod. polskiej (1989); reż: Krzysztof Żurowski; wyk: Danuta Szaflarska, Henryk Talar
07:35 Wielka historia małych miast; Puck; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz
08:45 Bolek i Lolek w Europie; odc. 1 - Duch Zamku Lorda MacIntosha; serial animowany dla dzieci
08:55 Król zwierząt; teleturniej dla najmłodszych
09:20 Hrabia Kaczula; odc. 20/44 - Kłopoty z pamięcią; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Wielcy reformatorzy teatru; Andrzej Pronaszko; program Marii Nockowskiej
10:20 W rajskim ogrodzie; ...Bogów Indii; program Wojciecha Popkiewicza
10:40 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 3; program Bogusława Wołoszańskiego
11:05 Glosa o druku na linie; film dokumentalny; powt.
11:45 Labirynt; film animowany Jana Lenicy
12:00 Wiadomości
12:15 Zespół adwokacki; odc. 11; 1993 serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska
13:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
13:20 Wieczór z Jagielskim
14:05 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Koniec babiego lata; 1975 film obyczajowy prod. polskiej (49'); reż: Ewa Kruk; wyk: Krystyna Adamiec-Kozłowska, Krzysztof Kolberger, Ewa Żukowska, Krzysztof Majchrzak; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Wielcy reformatorzy teatru; Andrzej Pronaszko; program Marii Nockowskiej; powt.
15:45 W rajskim ogrodzie; ...Bogów Indii; program Wojciecha Popkiewicza; powt.
16:10 Nie tylko o...; Serialu "Zaginiona"
16:30 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 3; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek w Europie; odc. 2 - Pod kraterem; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek w Europie; odc. 3 - W Hiszpanii; serial animowany dla dzieci
17:55 Król zwierząt; teleturniej dla najmłodszych; powt.
18:20 Hrabia Kaczula; odc. 20/44 - Kłopoty z pamięcią; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; - Wesołe miasteczko; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Sopot Festival 2002; Muzyka Świata (1)
21:25 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
21:40 Sopot Festival 2002; Muzyka Świata (2)
22:55 Panorama
23:15 Sport-telegram
23:19 Pogoda
23:20 Życie na gorąco; odc. 8 /9/ - Rzym; 1978 serial TVP; reż: Andrzej Konic; wyk: Leszek Teleszyński i inni
00:45 Monitor Wiadomości
00:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
01:05 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
01:15 Miś Uszatek; - Wesołe miasteczko; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:30 Zespół adwokacki; odc. 11; 1993 serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
03:25 Bezludna wyspa; .; wyk: Joanna Bartel, Agnieszka Pilaszewska, Olga Bończyk, Ryszard Rynkowski
04:20 Prawdziwe psy; odc. 5/12; serial dokumentalny Krzysztofa Langa
04:40 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 3; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
06:00 Nie tylko o...; Serialu "Zaginiona"; powt.
06:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Galicyjski smak
06:40 Kolejne narodziny; reportaż Wojciecha Barczaka
07:00 Zakończenie programu