Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień CZWARTEK 23.08.2007 następny dzień

TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3476 (The Bold and the Beautiful ep. 3691); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3477 (The Bold and the Beautiful ep. 3692); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Kopciuszek - Zaproszenie na bal odc. 24 (Shinderera monogatari - The invitation to the ball); serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
08:55 Domowe przedszkole - Kozy i koziołki; program dla dzieci
09:25 Bob Budowniczy X - Benio przyjechał, odc. 9 (Bob the Builder // Benny's back!, ep. 9); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:35 Papirus - Proces Papirusa  odc. 51 (The trial of Papyrus); serial animowany kraj prod.Francja (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 125 (odc. 125); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Bulionerzy - odc. 14 - Tygrys; serial komediowy TVP
11:20 Podróżnik - Kubizmo
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 892; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Polskie drogi - odc. 10/11 - Himmlerland; serial TVP
14:10 Nadzieja - 4. Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego; reportaż
14:30 My Wy Oni ; magazyn2
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1281; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 32; serial TVP
16:05 Tygrysy Europy - odc. 14/18 - Tygrysy nie płacą; serial komediowy TVP
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3478 (The Bold and the Beautiful ep. 3693); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3479 (The Bold and the Beautiful ep. 3694); serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Wspomnień czar; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera - Poławiacze pereł, odc. 13
19:05 Wieczorynka - Maurycy i Hawranek - odc. 9 - Plimplan; serial animowany
19:15 Świnka Peppa - Rowery, odc. 12 (Bicycles, ep. 12); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Tajemnice prawdy - Zabójcza pułapka (Deadly Isolation)  84'; film fabularny kraj prod.USA (2005)
21:55 Forum - wydanie 521; program publicystyczny
22:40 Teleexpress nocą
23:00 Bez pardonu III - odc. 18, Rasa (District, The III - ep. 18, Bloodlines); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:50 Bez pardonu III - odc. 19, Szał (District, The III - ep. 19, Criminally Insane); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
00:35 Dobre, bo polskie: Kobra - Za kurtyną  74'; spektakl teatralny
01:50 Dobre, bo polskie - Zapalniczka  51'; film TVP
02:40 Dobre, bo polskie - Cześć, kapitanie!  55'; film TVP
03:35 Dobre, bo polskie - Jak zrobić coś z niczego - spotkanie z Adamem Słodowym - odc. 8 Praca. Technika - Obozowe usprawnienia; magazyn
04:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:20 Statek miłości - s.2, odc. 11 (37); telenowela kraj prod.USA (1978)
06:10 Statek miłości - s.2, odc. 12 (38); telenowela kraj prod.USA (1978)
06:55 TELEZAKUPY
07:15 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - Odc 8/26 Szósty zmysł (Odc 8/26  Sixth Sense); serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
07:30 Dwójka Dzieciom - Szaleństwo Majki Skowron - 0dc. 3 Mirabelle; serial TVP
08:05 Kopciuszek - odc. 5; serial obyczajowy TVP
08:35 Kopciuszek -  odc. 6; serial obyczajowy TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Święta wojna - Hanys Rider (184); serial TVP
11:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 39; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 144/162 Laura (MAGNUM P. I. s. 7 Laura); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Klinika pod kangurem - Odc 18/25 (Out There) kraj prod.Wielka Brytania, USA, Australia (2004)
13:00 Chiny i psy (Of Dogs And Gods)  51'; film dokumentalny kraj prod.Austria, Chiny (2005)
13:55 Dubidu - odc. 8; quiz muzyczny
14:55 Detektyw w sutannie - s. 2, odc.13/13 (21)  Malarz (Father Dowling Mysteries   s. 2, ep. Passionate Painter); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:45 Wakacje z Dwójką - Flipper - odc. 11/44 Ojciec Mike?a (Flipper ep. F. Scott); serial kraj prod.USA (1995)
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 4, odc. 17/24 (72) W dokach rządzę ja (Jake and the Fatman,  s.4, ep. 9016, I COVER THE WATERFRONT); serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:25 Biuro kryminalne - Przyjaciółki; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Wielki Poker - odc. 10; teleturniej
20:05 Przystanek miłość (On the line)  82'; komedia kraj prod.USA (2001)
21:40 Kobieta pracująca radzi ; program rozrywkowy
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:40 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
23:10 Podróż w czasie - Wyprawy krzyżowe - odc 4 (The Crusades); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2005)
24:00 Wilczyca  98'; film fabularny kraj prod.Polska (1982)
01:40 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:45 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! (349) - rozrywka
06:45 Sekret Laury (139) - telenowela, Argentyna 2004
07:45 TV market
08:00 Wielka wygrana (77) - teleturniej
09:30 Daleko od noszy (108) - serial komediowy, Polska 2007
10:00 Czarodziejki (43) - serial fantastyczny, USA 2000
11:00 Dotyk anioła (44) - serial obyczajowy, USA 1996
12:00 Pensjonat pod Różą 3 (43) - serial obyczajowy, Polska 2005
13:00 Jesteś moim życiem (162) - telenowela, Argentyna 2006
14:00 Miodowe lata 4 (66) - serial komediowy, Polska 2000
14:45 Benny Hill (41) - serial komediowy, Wielka Brytania 1985
15:15 Rodzina zastępcza (65) - serial komediowy, Polska 2001
15:50 Wydarzenia
16:15 Pogoda
16:25 Interwencja
16:55 Strażnik Teksasu (124) - serial sensacyjny, USA 1998
17:55 Miodowe lata 4 (67) - serial komediowy, Polska 2001
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Rodzina zastępcza (66) - serial komediowy, Polska 2001
20:00 Skazany na śmierć (17) - serial sensacyjny, USA 2006 tylko dla dorosłych
21:00 Skazany na śmierć (18) - serial sensacyjny, USA 2006 tylko dla dorosłych
21:55 Studio Lotto
22:00 Co z tą Polską? - program publicystyczny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (20/23) - serial kryminalny, USA/Kanada 2005 tylko dla dorosłych
00:00 Tunel ku wolności (1) - dramat obyczajowy, Niemcy 2001
01:45 Nocne randki (155) - rozrywka tylko dla dorosłych
01:55 Dziewczyny w bikini (421) - quiz tylko dla dorosłych
02:55 Nocne randki (87) - rozrywka tylko dla dorosłych
05:00 Music Spot (129) - rozrywka

TVN
05:50 Telesklep
06:40 Pogoda na miłość 2 (20/23) - serial obyczajowy, USA 2004
07:35 Pascal: po prostu gotuj
08:05 Rozmowy w toku - talk show
09:05 Wykręć numer - teleturniej interaktywny
10:05 Fabryka gry - teleturniej interaktywny
11:05 Telesklep
11:55 Zorro - serial animowany, Irlandia 1997
12:25 W-11 wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
13:05 Na Wspólnej (806) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:30 Na Wspólnej (807) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:55 Na Wspólnej (808) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:20 Pogoda na miłość 2 (21/23) - serial obyczajowy, USA 2004
15:20 Prawo pożądania (135/143) - telenowela, Kolumbia 2005
16:20 Rozmowy w toku - talk show
17:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
18:30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
19:00 Fakty
19:30 Pogoda
19:40 Sport
19:50 Uwaga!
20:15 Prawdziwe historie: Powódź: Na ratunek dzieciom - film katastroficzny, USA 1993
22:15 Magda M. 4 (51) - serial obyczajowy, Polska 2007
23:15 Magda M. 4 (52) - serial obyczajowy, Polska 2007
00:15 Kryminalni 6 (72) - serial kryminalny, Polska 2007 tylko dla dorosłych
01:15 Kryminalni 6 (73) - serial kryminalny, Polska 2007 tylko dla dorosłych
02:10 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy tylko dla dorosłych
03:10 Telesklep
04:00 Uwaga!
04:20 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
05:45 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Kaszub 
06:05 Strażacy - serial dokumentalny 
06:30 Drogówka - magazyn policyjny 
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
08:00 TV Market - magazyn reklamowy 
08:30 Monster Warriors (21) - serial przygodowy 
09:00 TiVi Sekcja - talk-show 
10:00 Saint-Tropez (23) - serial obyczajowy 
11:05 Beverly Hills 90210 (42) - serial obyczajowy 
12:05 Przetrwanie - teleturniej 
12:45 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Rzeszowski 
13:20 Wygraj fortunę - teleturniej 
15:30 Arabela (11) - serial familijny 
16:10 Beverly Hills 90210 (43) - serial obyczajowy 
17:10 Tok2Szok - program publicystyczno-rozrywkowy 
18:10 Przetrwanie - teleturniej 
18:50 Saint-Tropez (24) - serial obyczajowy 
20:00 Fan - thiller 
22:25 W złotej klatce - dramat psychologiczny 
00:50 Wydarzenia, sport, pogoda
01:30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
02:25 KINOmaniak - nowa formuła - magazyn filmowy 
02:45 Sztukateria - magazyn kulturalny 
03:10 Metallica 2003 - koncert
04:00 Zakończenie programu

TVN 7
06:10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
06:35 Telesklep
07:40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
08:10 Nie ma sprawy (37/44) - serial komediowy, USA 2000-2004
09:10 Gorzka zemsta (48/188) - telenowela, Kolumbia 2003
10:05 Nocny kurs (20/22) - serial sensacyjny, USA 2002
11:05 Zabawa od kuchni - konkurs interaktywny 
12:05 Telesklep
14:10 Gorzka zemsta (49/188) - telenowela, Kolumbia 2003
15:10 Nikita 2 (18) - serial sensacyjny, USA 1997
16:10 Życie na fali 2 (19/24) - serial obyczajowy, USA 2004
17:10 Wyścig po kasę - teleturniej interaktywny 
18:10 Nocny kurs (20/22) - serial sensacyjny, USA 2002
19:10 Życie na fali 2 (20/24) - serial obyczajowy, USA 2004
20:10 Sekta II - film sensacyjny, USA 2002
22:10 Bez śladu 2 (11/24) - serial kryminalny, USA 2003
23:10 Projekt plaża - extra - magazyn 
23:45 Niebezpieczne doznania - film sensacyjny, USA 1994

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Tajemnice Rosji - Upiory złotego kręgu  53'; film dokumentalny; reż.:Jerzy Śladkowski; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Lou Reed i John Cale - Songs for Drella (Lou Reed and John Cale - Songs for Drella); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1990); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 W oceanie (In the ocean)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2001); reż.:Frank Scheffer; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Wrony  63'; film TVP; reż.:Dorota Kędzierzawska; wyk.:Karolina Ostrożna, Kasia Szczepanik, Małgorzata Hajewska, Anna Prucnal; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Klasyka filmowego dokumentu - Plac Republiki (Place de la Republique)  91'; film dokumentalny kraj prod.Francja (1974); reż.:Louis Malle; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Żegnaj stały lądzie (Adieu, plancher des vaches)  112'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Szwajcaria, Włochy (1999); reż.:Otar Iosseliani; wyk.:Nico Tarielashvili, Lily Lavina, Philipe Bas, Stephanie Hainque, Mirabelle Kirkland; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Arturo Benedetti Michelangeli gra Beethovena cz. 2 (Recital Michelangeli - Piano); recital kraj prod.Niemcy (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Strefa sztuki - Lebenstein  42'; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Kino krótkich filmów - Mucha (Blackfly)  5'; film animowany kraj prod.Kanada (1991); reż.:Christopher Hinton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Kino krótkich filmów - Trema (Stage Fright)  11'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997); reż.:Steve Box; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Tak, tak - to ptak; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Archiwum Jazzu i Rocka - Jazz Jamboree '70 - Studio Jazzowe Polskiego Radia; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 KFPP Opole - '86 - DAAB; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Studio Kultura - Rozmowy; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Krople wody na rozpalonych kamieniach (Gouttes d'eau sur pierres brulantes)  81'; dramat kraj prod.Francja (2000); reż.:François Ozon; wyk.:Bernard Giraudeau, Ludivine Sagnier, Malik Zidi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:50 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Tańcząc dla pana B.  (Dancing for Mr B.: Six Balanchine Ballerinas)  82'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1989); reż.:Anne Belle, Deborah Dickson; Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Strefa - Studio Alternatywne - Sztuka i śmierć - Zuzanna Janin; magazyn; Dozwolone od lat 18
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Studio Kultura - Rozmowy; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Każdy młody mężczyzna (Každý mladý muž)  82'; komedia kraj prod.Czechosłowacja (1965); reż.:Pavel Jurácek; wyk.:Pavel Landovský, Jaromír Hanzlík, Václav Havel, Vladimír Hrabánek, Ladislav Jakim, Jan Kotva; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Bez prądu - Edyta Bartosiewicz; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Wirtul@ndia - dla mlodych widzów; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Raj ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Dzika Polska - Zakochani w Puszczy.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Punkt widzenia - odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Konferansjer jak biustonosz... - Wieczór Piotra Bałtroczyka; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Złotopolscy - odc. 859* - Fatalna wycieczka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1275; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne; STEREO
13:05 Marzenia do spełnienia - odc. 17; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Mój pierwszy raz - (54); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO
15:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 FAMA 2007; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Wirtul@ndia - dla mlodych widzów; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Pers odc.53; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Raj ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Pomorskie krajobrazy - Wojenna woda; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Punkt widzenia - odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Odkrywanie Warszawy - Miejsce ciekawe i tajemnicze; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Złotopolscy - odc. 859* - Fatalna wycieczka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Dobranocka - Kasztaniaki - Uff jak gorąco; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Pogoda dla kierowców; STEREO
20:10 Klan - odc. 1275; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 W stronę świata - odc. 9* Henryk Gołąb; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 18; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Podróżnik - Jukatan; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Forum - wydanie 521; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Dookoła Siebie - magazyn Jooany Brodzik - Czy muszę cierpieć?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Punkt widzenia - odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy - odc. 859* - Fatalna wycieczka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - Uff jak gorąco; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1275; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 W stronę świata - odc. 9* Henryk Gołąb; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 18; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Forum - wydanie 521; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Dookoła Siebie - magazyn Jooany Brodzik - Czy muszę cierpieć?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Tatrzański Park Narodowy  50'; film dokumentalny; reż.:Ewa Banaszkiewicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Podróżnik - Jukatan; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TV Puls 05:55 Program religijny 06:55 Wakacyjny Puls Wieczoru program publicystyczny (powtórka) 07:30 Wdowa w bieli (odc. 11/158) - telenowela, 45 min, USA/Colombia/2006, występują: Itatí Cantoral, Francisco Gattorno 08:30 Wdowa w bieli (odc. 12/158) - telenowela, 45 min, USA/Colombia/2006, występują: Itatí Cantoral, Francisco Gattorno 09:30 Bianka - droga do szczęścia (odc. 141) - telenowela, 45 min, Niemcy/2005, reżyseria: Tanja Roitzheim, występują: Tanja Wedhorn (Bianka), Patrik Fichte (Oliver) 10:30 Telezakupy 12:00 Żebro Adama program publicystyczny (powtórka) 12:30 Wakacyjny Puls Wieczoru program publicystyczny (powtórka) 13:10 Wolne chwile film obyczajowy, 81 min, Polska/1979, reżyseria: Andrzej Barański, wysępują: Krzysztof Majchrzak, Krzysztof Kiersznowski, Franciszek Trzeciak, Andrzej Wasilewicz, Agnieszka Walczak, Jerzy Matula 15:00 Autostrada do nieba (odc. 8) - serial obyczajowy, 48 min, USA/1984-1989, występują: Michael Landon, Victor French 16:00 Wdowa w bieli (odc. 13/158) - telenowela, 45 min, USA/Colombia/2006, występują: Itatí Cantoral, Francisco Gattorno 17:00 Wdowa w bieli (odc. 14/158) - telenowela, 45 min, USA/Colombia/2006, występują: Itatí Cantoral, Francisco Gattorno 18:00 Bianka - droga do szczęścia (odc. 142) - telenowela, 45 min, Niemcy/2005, reżyseria: Tanja Roitzheim, występują: Tanja Wedhorn (Bianka), Patrik Fichte (Oliver) 19:00 MacGyver (odc. 34) - serial przygodowy, 45 min, USA/Kanada/1985-1992, występują: Richard Dean Anderson, Dana Elear, Bruce McGill, Elyssa Davalos 20:00 Wakacyjny Puls Wieczoru program publicystyczny (na żywo) 20:45 ...Cóżeś ty za pani... film fabularny/wojenny, 99 min, Polska/1979, reżyseria: Tadeusz Kijański, wysępują: Ewa Borowik, Waldemar Kownacki, Jan Kobuszewski, Mieczysław Hryniewicz 22:40 Autostrada do nieba (odc. 8) - serial obyczajowy, 48 min, USA/1984-1989, występują: Michael Landon, Victor French 23:30 Taaaka ryba program wędkarski 00:00 MacGyver (odc. 34) - serial przygodowy, 45 min, USA/Kanada/1985-1992, występują: Richard Dean Anderson, Dana Elear, Bruce McGill, Elyssa Davalos 00:50 Wakacyjny Puls Wieczoru program publicystyczny (powtórka) 01:25 Pod prąd program publicystyczny (powtórka programu archiwalnego) 02:05 Magazyn przyrodniczy 02:20 Żebro Adama program publicystyczny (powtórka) 02:50 Wolność Słowa program publicystyczno-religijny (powtórka) 03:20 Taaaka ryba program wędkarski 03:50 Wakacyjny Puls Wieczoru program publicystyczny (powtórka) 04:25 Pod prąd program publicystyczny (powtórka programu archiwalnego) 05:10 Koniec programu

TVP Sport
08:50 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Sportowe wakacje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Piłkarskie MŚ do lat 17 - Ghana - Niemcy ( I poł.); STEREO
10:55 Piłkarskie MŚ do lat 17 - Ghana - Niemcy ( II poł ) ; STEREO
11:55 Zawody w sportach walki K - 1 - Nowy Targ; relacja
12:55 Piłkarskie MŚ do lat 17 - Trynidad/Tobago - Kolumbia ( I poł ); STEREO
13:55 Piłkarskie MŚ do lat 17 - Trynidad/Tobago - Kolumbia ( II poł ); STEREO
14:55 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Władysław Komar; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Gwiazdy wielkiego sportu - Pele; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - skróty; STEREO
16:55 Mecz towarzyski - Rosja - Polska ( I poł ); STEREO
17:55 Mecz towarzyski - Rosja - Polska ( II poł ); STEREO
18:50 Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Helsinki 2005 - Wydarzenia; STEREO
19:35 Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Helsinki 2005 - Polacy; STEREO
20:25 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Droga do Osaki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 Magazyn bokserski - KO TV Classics (KO TV Classics); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 II liga piłki nożnej - Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków; transmisja; STEREO
00:10 II liga piłki nożnej - Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków; transmisja; STEREO
01:05 Zakończenie dnia

SportKlub 5:00 Świat Lekkiej Atletyki: magazyn 5:30 Wyścigi samochodowe: NHRA Sonoma 6:00 X-games: lato 7:00 Futbol amerykański NCAA: Iowa v Texas 9:00 Golf ETW: Deutsche B. 10:00 Kolarstwo: Deutshland Tour Day 12:00 Piłka nożna: Bundesliga mecz 13:45 Lekkoatletyka: Premium M. Zaragoza Hiszpania 15:45 Tenis: ATP Mercedes Open Stuttgart FINAŁ 18:45 Piłka nożna: Liga Argentyńska mecz 20:30 Bundesliga: Zapowiedź Kolejki – magazyn 21:00 Golf ETW: Skandynavian Masters 22:00 Boks zawodowy: HBO 00:30 Wyścigi samochodowe: NHRA Brainerd 1:00 X-games: lato 3:00 Futbol Amerykański NCAA: Iowa v Texas 4:00 Piłka nożna: MLS L.A. Galaxy v Chivas „na żywo”

Ale Kino! 08:00 CZAS TAŃCA musical, Liban, 2005, 112 min 10:05 HISTORIA BILLY'EGO KIDA film dokumentalny, USA/Francja, 2006, 82 min 11:40 KLAKIER film psychologiczny, Polska, 1982, 88 min 13:20 TROP komedia kryminalna, USA, 1985, 93 min 15:05 HISTORIA KINA: WIELKA BRYTANIA film dokumentalny, Wlk. Brytania/Francja, 52 min 16:10 PROBLEM Z LĘKIEM komedia, Kanada, 2003, 94 min 17:55 ostatni seans WIELKIE NADZIEJE dramat obyczajowy, Wlk. Brytania, 1946, 113 min 20:00 PRZEPRASZAM ZA KUNG-FU komediodramat, Chorwacja, 2004, 70 min 21:20 GANG Z FEDERAL HILL film kryminalny, USA, 1994, 96 min 23:05 WŚCIEKŁE PSY film sensacyjny, USA, 1992, 95 min 00:50 DZIEWIĄTE WROTA thriller, Hiszpania/Francja/USA, 1999, 128 min 03:00 AZJATYCKA ODYSEJA FILMOWA: KOREA (odc. 1/2) film dokumentalny, Korea Południowa, 55 min

Zone Europa 08.00 Zawrót głowy (Vertigo) Thriller, USA, 1958, 128 min 10.15 Wybrzeże, zmierzch (Balra a nap nyugszik) Melodramat, Węgry, 2000, 91 min 11.55 Niech żyje czcigodna pani! (Lunga Vita alla Signora!) dramat, Włochy, 1987, 102 min 13.45 Projekt Gamma (Projet Gamma) Film krótkometrażowy, Francja, 2003, 12 min 14.05 Hotel Splendide (Hotel Splendide) komedia, Francja/Wielka Brytania, 2000, 94 min 15.50 źródło młodości (Fuente de la edad) dramat, Hiszpania, 1991, 86 min 17.30 Cinemania (226) magazyn filmowy. Studio Company, 2007, 20 min 17.55 Mannowie powieść stulecia (3/3) [Die Manns Ein Jahrhundertroman (3/3) ] dramat, Niemcy, 2001, 3x103 min 19.50 Daredevil: żart (Daredevil: The Teaser) Film krótkometrażowy, Francja, 2001, 6 min 20.00 Pożegnanie z filmem: Brat 2 (Brat 2) Film akcji/kryminał, Rosja, 2000, 129 min 22.15 Piękna wieś pięknie płonie (Lepa sela lepo gore) Dramat wojenny, Jugosławia, 1996, 123 min 00.30 Czarująca Melissa (Delicieuse Melisa - Le Cadeau d'Ana 2) Film erotyczny, Francja, 2003, 47 min 01.25 Delphine albo niepokojące wspomnienie (Desires troubles / Delphine, or a Disturbing Memory) Film erotyczny, Francja, 2003, 88 min 02.55 Kochankowie (Amantes) Dramat kryminalny, Hiszpania, 1991, 101 min

Boomerang 6:00 Kocia ferajna 7:00 Scooby Doo 8:00 Odlotowe wyścigi 9:00 Kocia ferajna 10:00 Dwa głupie psy 11:00 Niebezpieczna mysz 12:00 Hrabia Kaczula 13:00 Dastardly i Muttley 14:00 Zwariowane melodie 15:00 Tom i Jerry 16:00 Scooby i Scrappy Doo 17:00 Flintstonowie 18:00 Odlotowe wyścigi 19:00 Kocia ferajna 20:00 Dwa głupie psy 21:00 Niebezpieczna mysz 22:00 Hrabia Kaczula 23:00 Dastardly i Muttley 0:00 Zwariowane melodie 1:00 Tom i Jerry 2:00 Scooby Doo 3:00 Flintstonowie 4:00 Odlotowe wyścigi 5:00 Kocia ferajna

ZigZap 06:00 Histeria odc. 38 06:25 Pinky i Mózg: Myszowaty i człowieczy odc. 2 06:50 Ekstremalne kaczory: Ekstremalny hamburger odc. 58 07:00 Szał na Amandę odc. 21 07:25 Przymierzalnia - Friday Wear: Feng Shui odc. 23 07:28 Przymierzalnia 07:30 Przymierzalnia - Ruby Gloom: Senna bohaterka odc. 8 08:00 Przymierzalnia 08:15 Przymierzalnia - Zoey 101: Dziewczyny będą chłopakami odc. 24 08:45 Przymierzalnia 08:50 Przymierzalnia - Świat Raven: Kuzyni z farmy odc. 21 09:10 Przymierzalnia 09:15 Przymierzalnia - Friday Wear: Henry by night odc. 24 09:20 Planeta rocka odc. 30 09:45 Kod Lyoko: Nowy porządek odc. 27 10:10 Karol do kwadratu: Urodzinowi chłopcy odc. 23 10:35 Na wysokiej fali odc. 1 11:10 Lizzie McGuire 2: Pracująca dziewczyna odc. 12 11:35 Friday Wear odc. 51 11:40 To tylko gra: Chłopaki też płaczą odc. 5 12:05 Zagubieni z lotu 29: Do zobaczenia odc. 26 12:30 Gwiazda od zaraz: Pociąg do nikąd odc. 12 12:55 Degrassi - nowe pokolenie: Święta odc. 48 13:20 Histeria odc. 39 13:45 Pinky i Mózg: Tokio rośnie odc. 3 14:10 Ekstremalne kaczory: Ach te pchły odc. 59 14:20 Szał na Amandę odc. 22 14:45 Wielka płyta 15:10 Płaskmania: Miesięcznik Zrób to sam/Tygodnik lotniczy odc. 23 15:35 Gwiazda od zaraz: Zostać czy odejść odc. 13 16:00 Lizzie McGuire 2: Konkurs historyczny odc. 21 16:25 Zakręceni gliniarze: Wudu odc. 32 17:00 Planeta rocka odc. 31 17:25 Kod Lyoko: Nowe terytorium odc. 28 18:00 Karol do kwadratu: Żabie życie odc. 24 18:25 Na wysokiej fali odc. 2 18:50 Klub Winx 3: Znak Valtora odc. 2 19:15 Skyland: Początek nowego świata odc. 23 19:40 Zagubieni z lotu 29: Przylot odc. 1 20:05 To tylko gra: Kocham Lucy odc. 6 20:30 Degrassi - nowe pokolenie: Święta odc. 49

MiniMini 06:00 Mi¶ Uszatek serial animowany odc. 20 06:10 Mi¶ Uszatek serial animowany odc. 21 06:20 Mi¶ Uszatek serial animowany odc. 22 06:30 Tabaluga serial animowany odc. 7 06:55 Krecik serial animowany odc. 18 07:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 48 07:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 17 07:55 ¦winka Peppa serial animowany odc. 17 08:00 Noddy serial animowany odc. 90 08:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 08:15 Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 1 08:25 ¦winka Peppa serial animowany odc. 16 08:35 Listy od Feliksa serial animowany odc. 11 08:50 Rumcajs serial animowany odc. 33 09:00 Zdjęciaki serial animowany odc. 77 09:05 Mały pingwin Pik-Pok serial animowany odc. 6 09:20 NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 28 09:45 Bracia koala serial animowany odc. 52 10:00 ¦wiat Elmo serial animowany odc. 27 10:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 71 10:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 16 10:45 Sesame English serial animowany odc. 13 11:00 Noddy serial animowany odc. 89 11:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 11:15 Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 52 11:25 ¦winka Peppa serial animowany odc. 15 11:35 Listy od Feliksa serial animowany odc. 10 11:50 Rumcajs serial animowany odc. 32 12:00 Pippi serial animowany odc. 4 12:30 Kacze opowie¶ci serial animowany odc. 50 12:55 Dziwny ¶wiat kota Filemona serial animowany odc. 12 13:05 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 7 13:20 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 8 13:30 Clifford serial animowany odc. 5 14:00 Mi¶ Uszatek serial animowany odc. 17 14:10 Mi¶ Uszatek serial animowany odc. 18 14:20 Mi¶ Uszatek serial animowany odc. 19 14:30 Tabaluga serial animowany odc. 6 14:55 Krecik serial animowany odc. 17 15:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 47 15:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 16 15:55 ¦winka Peppa serial animowany odc. 16 16:00 Zdjęciaki serial animowany odc. 76 16:05 Mały pingwin Pik-Pok serial animowany odc. 5 16:20 NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 27 16:45 Bracia koala serial animowany odc. 51 17:00 ¦wiat Elmo serial animowany odc. 26 17:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 70 17:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 15 17:45 Sesame English serial animowany odc. 12 18:00 Pippi serial animowany odc. 5 18:30 Kacze opowie¶ci serial animowany odc. 51 18:55 Dziwny ¶wiat kota Filemona serial animowany odc. 13 19:05 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 9 19:20 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 10 19:30 Clifford serial animowany odc. 6

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:51 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:43 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:54 Ostatnie dni sław - Jim Morrison, odc. 8 (Final Days of an Icon)  51'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Michaelle Gagnet; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:28 Kurier; STEREO
01:48 Pogoda; STEREO
01:51 Ostatnie dni sław - Jim Morrison, odc. 8 (Final Days of an Icon)  51'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Michaelle Gagnet; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:46 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:52 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 15.08.2007 g. 8.11. 323; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Za zamkniętymi drzwiami - Teatr Wielki, Opera Nardowa - prem 04.06.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:16 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe - (23.08.2007 - 1; STEREO
18:32 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:44 Wędrownik Mazowiecki - odc. 8 (em. 2; STEREO
18:50 E - lementarz - E - lementarz 7; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:02 Wielkie napady PRL-u - odc. 7 - Uciekinier Najmrodzki; Dla małoletnich od lat 12
19:28 Studio reportażu - 2 października 1944 rok Powstanie Warszawskie
19:43 Kronika Warszawska - Kronika Warszawska - powt. na 18.08 i; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:54 Raport na gorąco; STEREO
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:51 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:02 Raport na gorąco; STEREO
22:06 Wiadomości sportowe - (23.08.2007 - 2; STEREO
22:11 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:43 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:54 Ostatnie dni sław - Jim Morrison, odc. 8 (Final Days of an Icon)  51'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Michaelle Gagnet; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:28 Kurier; STEREO
01:48 Pogoda; STEREO
01:51 Ostatnie dni sław - Jim Morrison, odc. 8 (Final Days of an Icon)  51'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Michaelle Gagnet; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:47 Zakończenie dnia

Animal Planet 6:00 Na ratunek 6:30 Młode i dzikie 7:00 Raport Animal Planet 7:30 Zwierzęta na małym i dużym ekranie 8:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata 8:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata 9:00 Cudowne psy 9:30 Małpi biznes 10:00 Szympansie dzienniki 10:30 Dzika przyroda Afryki 11:00 Dorastanie 12:00 Policja dla zwierząt w Houston 13:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata 13:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata 14:00 Zwierzęta pod okiem kamery 15:00 Świat przyrody 16:00 Z dziennika łowcy krokodyli 16:30 Poskramiacz węży 17:00 Policja dla zwierząt w Miami 18:00 Cudowne psy 18:30 Szympansie dzienniki 19:00 Dzika przyroda Afryki 19:30 Małpi biznes 20:00 Policja dla zwierząt w Phoenix 21:00 Na posterunku 22:00 Policja dla zwierząt w Houston 23:00 Życie zwierząt 23:30 Niebezpieczne spotkania 0:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata 0:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata 1:00 Policja dla zwierząt w Phoenix 2:00 Na posterunku 3:00 Cudowne psy 3:30 Małpi biznes 4:00 Policja dla zwierząt w Miami 5:00 Policja dla zwierząt w Houston

National Geographic 8.00 Robale z piekła rodem: Sieci i kły 8.30 Hayden Turner – twarzą w twarz z naturą 9.00 Hipopotam - bestia z afrykańskiej rzeki 10.00 Superkot 11.00 Katastrofa w przestworzach: Na skróty 12.00 Wierzyć nie wierzyć?: Pradawni astronauci 13.00 Ogólne szaleństwo: Odcinek 17 13.30 Ogólne szaleństwo: Odcinek 18 14.00 Hipopotam - bestia z afrykańskiej rzeki 15.00 Superkot 16.00 Raje na Ziemi: Tajlandia 17.00 Wierzyć nie wierzyć?: Duchy 18.00 Inżynierowie kontra terroryści 19.00 Jean Michel Cousteau: Oceaniczne przygody: Rekiny w niebezpieczeństwie 20.00 Tuż przed tragedią: Zawalenie się pasażu 21.00 Najgroźniejszy jad świata 22.00 Królestwo żarłaczy tygrysich 23.00 Katastrofa w przestworzach: Pożar na pokładzie 0.00 Najgroźniejszy jad świata 1.00 Królestwo żarłaczy tygrysich

TVP Historia
10:00 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Konflikty, bitwy, wojny - Bitwa o wszystko; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Zakręty dziejów - Krzyżacy; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulisy III RP - Rząd Mazowieckiego.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Pogranicze w ogniu - odc. 20; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Siła bezsilnych - Zabić studenta; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Kontrowersje - Hiszpania w ogniu; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Konflikty, bitwy, wojny - Bitwa o wszystko; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Pogranicze w ogniu - odc. 20; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Zakończenie programu

Polonia 1 06:30 - Sally (odc. 62) 06:50 - Książe Argai (odc. 13) 07:20 - Cierpieć z miłości (odc. 33) 08:10 - Telezakupy 19:00 - Cierpieć z miłości (odc. 34) 19:45 - Dziewczyny z butiku (odc. 6) 20:45 - Lub czasopisma (odc. 9) 20:55 - Pojedynek na atlantyku (film fab.) 22:45 - Zaniedbywana mężatka 23:00 - Polskie foki 23:35 - V 7 23:40 - News 23:50 - Amore TV 00:00 - Turbo sex hotel 00:10 - Erotyczne sensacje 00:30 - Top modelki 00:45 - Reflex 00:55 - Erotyczna giełda 01:10 - Night Shop 01:25 - Turbo sex hotel 01:45 - Zaniedbywana mężatka 02:00 - Night Shop 02:10 - Foki Ewa 02:30 - Night Shop 02:40 - Oferty towarzyskie 03:00 - Turbo sex hotel 03:20 - Night Shop 03:35 - Gry na telefon 06:35 - Koniec programu

MTV Polska 06:00 – Starter – teledyski na dobry początek dnia 09:00 – Alarm MTV – teledyski 10:00 – Trailer Fabulous- reality show 12:30 – Popcorn – magazyn filmowy 13:00 – Summer of MTV – letnie hity 14:30 – MTV Maxxx Hits – notowanie 15:30 – Co na to tato?– przemówić dziecku do rozsądku 16:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 16:30 – Penetratorzy – sekrety alkowy 17:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 17:30 – Moja własna gwiazda – show randkowe 18:00 – Laguna Beach - życie najbogatszych nastolatków w USA 18:30 – Najlepsze programy z europejskiej oferty MTV 19:00 – Real World vs. Road Rules – reality show 19:30 – Dance Life - reality show wyprodukowane przez Jennifer Lopez 20:00 – IQuiz 21:00 – Pojedynek gwiazd – gwiazdy walczą na ringu 21:30 – Ren & Stimpy – serial animowany 22:00 – South Park – kultowa kreskówka 22:30 – Happy Tree Friends – dobranocka dla dorosłych 23:00 – Przerysowani – serial animowany 23:30 – MTV Player – program interaktywny 00:00 – Superock – rockowe hity 01:00 – Bezsenność z MTV – miks teledysków dla nocnych marków

VH1 Polska 06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Pop Lista - notowanie 10:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 11:00 – Utrzymanek –reality show 12:00 – Aerobic –energetyczna muzyka 13:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 15:00 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat 16:00 – Pop Lista - notowanie 17:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u 18:00 – Best of charts – hity z pierwszych miejsc list przebojów 19:00 – Music For The Masses- program o Depeche Mode 20:00 – Essential Gwen Stefani - dokument o artystce 20:30 – MTV Za kulisami teledysku “I wanna have your babies” Nataszy Bedingfield –reportaż z planu 21:00 – W domu u… –z wizytą u gwiazd 21:30 – VH1 Legends – największe przeboje ostatnich lat 22:30 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 23:30 – VH1 Oldschool – największe przeboje ostatnich lat 00:30 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

4fun.TV 6:00 4fun.hits 7:00 Teraz.pl 8:00 Parszywe pozycje 9:00 4fun.hits.new 10:00 4fun.hits 11:00 4fun'rocks 12:00 Teraz.pl 13:00 4fun.hits 14:00 Parszywe pozycje 15:00 Kartony 16:00 4fun'rocks 17:00 4fun.hits 18:00 Parszywa 13 20:00 Kartony 21:00 4fun.hiphop 22:00 4fun'rocks 23:00 Kartony 0:00 4fun'ocka 3:00 4fun.chill

Zone Romantica 06.00 (Amor Amor) Dziedzictwo Luny (Luna La Heredera) (Część 88) - telenowela, Kolumbia 2004, wyk. Gaby Espino, Christian Meier, Aura Christina Geithner, Alejandro de la Madrid, (50 min.). 07.00 (Amor Amor) Kobieta Judasz (La Mujer de Judas) (Część 4) - telenowela, Wenezuela 2002, reż. Olegario Barrera, Otto Rodriguez, wyk. Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia, Ambar Diaz, Estefania Lopez, (50 min.). 08.00 (Premiere) Dlaczego właśnie ja! (La Ex) (Część 127) - telenowela, Kolumbia 2006, reż. Juan Carlos Villamizar Delgado, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Mijail Mulkay, Angela Vargara, (50 min.). 09.00 (Premiere) Zemsta, moja miłość (Olvidarte Jamas) (Część 19) - telenowela, USA/Wenezuela 2006, reż. Arquimedes Riverso, wyk. Sonya Smith, Gabriel Porras, Sebastian Ligarde, Marianna Torres, (50 min.). 10.00 (Latino Nights) Kopciuszek (La Cenicienta) (Część 11) - reality show, USA 2003/2004. Tytułowy Kopciuszek wybiera sobie narzeczonego spośród 20 kandydatów, (50 min.). 11.00 (Amor Amor) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 96) telenowela, Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.). 12.00 (Amor Amor) Kobieta Judasz (La Mujer de Judas) (Część 4) - telenowela, Wenezuela 2002, reż. Olegario Barrera, Otto Rodriguez, wyk. Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia, Ambar Diaz, Estefania Lopez, (50 min.). 13.00 (Premiere) Dlaczego właśnie ja! (La Ex) (Część 127) - telenowela, Kolumbia 2006, reż. Juan Carlos Villamizar Delgado, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Mijail Mulkay, Angela Vargara, (50 min.). 14.00 (Premiere) Zemsta, moja miłość (Olvidarte Jamas) (Część 19) - telenowela, USA/Wenezuela 2006, reż. Arquimedes Riverso, wyk. Sonya Smith, Gabriel Porras, Sebastian Ligarde, Marianna Torres, (50 min.). 15.00 (Latino Nights) Kopciuszek (La Cenicienta) (Część 11) - reality show, USA 2003/2004. Tytułowy Kopciuszek wybiera sobie narzeczonego spośród 20 kandydatów, (50 min.). 16.00 (Premiere) Dlaczego właśnie ja! (La Ex) (Część 127) - telenowela, Kolumbia 2006, reż. Juan Carlos Villamizar Delgado, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Mijail Mulkay, Angela Vargara, (50 min.). 17.00 (Amor Amor) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 96) telenowela, Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.). 18.00 (Premiere) Zemsta, moja miłość (Olvidarte Jamas) (Część 19) - telenowela, USA/Wenezuela 2006, reż. Arquimedes Riverso, wyk. Sonya Smith, Gabriel Porras, Sebastian Ligarde, Marianna Torres, (50 min.). 19.00 (Latino Nights) Kopciuszek (La Cenicienta) (Część 11) - reality show, USA 2003/2004. Tytułowy Kopciuszek wybiera sobie narzeczonego spośród 20 kandydatów, (50 min.). 20.00 (Amor Amor) Dziedzictwo Luny (Luna La Heredera) (Część 88) - telenowela, Kolumbia 2004, wyk. Gaby Espino, Christian Meier, Aura Christina Geithner, Alejandro de la Madrid, (50 min.). 21.00 (Premiere) Dlaczego właśnie ja! (La Ex) (Część 127) - telenowela, Kolumbia 2006, reż. Juan Carlos Villamizar Delgado, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Mijail Mulkay, Angela Vargara, (50 min.). 22.00 (Premiere) Cztery małżeństwa i życie (Los treinta) (Część 19) - serial, Chile 2005, reż. Victor Huberta, Maria Eugenia Rencoret, wyk. Maria de los Angeles Lazo, Ricardo Pinto, Luz Valdivieso, Alvaro Spinoza, (50 min.). 23.00 (Amor Amor) Kobieta Judasz (La Mujer de Judas) (Część 4) - telenowela, Wenezuela 2002, reż. Olegario Barrera, Otto Rodriguez, wyk. Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia, Ambar Diaz, Estefania Lopez, (50 min.). 00.00 (Premiere) Cztery małżeństwa i życie (Los treinta) (Część 19) - serial, Chile 2005, reż. Victor Huberta, Maria Eugenia Rencoret, wyk. Maria de los Angeles Lazo, Ricardo Pinto, Luz Valdivieso, Alvaro Spinoza, (50 min.). 01.00 (Premiere) Zemsta, moja miłość (Olvidarte Jamas) (Część 19) - telenowela, USA/Wenezuela 2006, reż. Arquimedes Riverso, wyk. Sonya Smith, Gabriel Porras, Sebastian Ligarde, Marianna Torres, (50 min.). 01.55 (Amor Amor) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 96) telenowela, Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.). 02.40 (Amor Amor) Kobieta Judasz (La Mujer de Judas) (Część 4) - telenowela, Wenezuela 2002, reż. Olegario Barrera, Otto Rodriguez, wyk. Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia, Ambar Diaz, Estefania Lopez, (50 min.). 03.30 (Amor Amor) Dziedzictwo Luny (Luna La Heredera) (Część 87) - telenowela, Kolumbia 2004, wyk. Gaby Espino, Christian Meier, Aura Christina Geithner, Alejandro de la Madrid, (50 min.). 04.20 (Amor Amor) Dziedzictwo Luny (Luna La Heredera) (Część 88) - telenowela, Kolumbia 2004, wyk. Gaby Espino, Christian Meier, Aura Christina Geithner, Alejandro de la Madrid, (50 min.). 05.10 (Amor Amor) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 96) telenowela, Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.).

Tele 5
06:15 Bajka za bajką (1/26) - serial animowany dla dzieci, USA
06:45 Zbuntowana - telenowela 
07:30 Prognoza pogody
07:35 Zew krwi (6/13) - serial przygodowy, USA 2000
08:35 Andromeda (12/44) - serial science-fiction, Kanada/USA 2000
09:30 Francja od kuchni - program kulinarny 
10:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy 
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana - telenowela 
13:45 Telezakupy
14:20 Werdykt - program sądowy
14:45 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny, Kanada 1992
15:15 Łowca (14/22) - serial sensacyjny, Kanada 2001
16:05 Bajka za bajką (2/26) - serial animowany dla dzieci, USA
16:40 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
16:55 Ty albo nikt - telenowela 
17:20 Prognoza pogody
17:30 Zew krwi (7/13) - serial przygodowy, USA 2000
18:30 Andromeda (13/44) - serial science-fiction, Kanada/USA 2000
19:25 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny, Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody
20:00 Trudna decyzja (4/4) - dramat sensacyjny, Włochy 2000
21:55 Prognoza pogody
22:05 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
22:20 Gorączka w mieście (14/48) - serial kryminalny, USA 1996
23:20 Mazurska Noc Kabaretowa Mulatka (7) - relacja
00:25 W matni pożądania - film erotyczny, USA 2000
03:10 Rybia nocka - program przyrodniczy

BBC World 6:00 BBC News 6:30 World Business Report 7:00 BBC News 7:30 World Business Report 8:00 BBC News 8:30 World Business Report 8:45 Sport Today 9:00 BBC News 9:30 Fast Track 10:00 BBC News 10:30 Hardtalk 11:00 BBC News 11:30 Our World 12:00 BBC News 12:30 World Business Report 12:45 Sport Today 13:00 World News Today 14:00 BBC News 14:30 World Business Report 14:45 Sport Today 15:00 BBC News 15:30 Asia Today 15:45 Sport Today 16:00 BBC News 16:30 Hardtalk 17:00 BBC News 17:30 Talking Movies 18:00 World News Today 19:00 BBC News 19:30 World Business Report 19:45 Sport Today 20:00 World News Today 21:00 BBC News 21:30 Click 22:00 BBC News 22:30 Hardtalk 23:00 BBC News 23:15 World Business Report 23:45 Sport Today 0:00 BBC News 0:30 Asia Today 0:45 World Business Report 1:00 BBC News 1:30 Hardtalk 2:00 BBC News 2:30 World Business Report 3:00 BBC News 3:30 Talking Movies 4:00 BBC News 4:30 World Business Report 4:45 Sport Today 5:00 BBC News 5:30 Extra Time

TVN Gra 08:10 Sympatia pl. 09:00 Telesklep 12:10 Seans filmowy 14:30 Wyścig po kasę 16:30 Kryminalne zagadki 18:30 Kasa gra 22:00 Wieczór wróżb 23:30 Zabawa od kuchni (TVN Gra) 00:30 Laski na czacie 01:30 SerwisMania