FANDOM


Program 1
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 W Sejmie i w Senacie
18.00 "Dynastia" - odc. 16 serialu obyczajowego USA
18.45 10 min.ut
19.00 Kino Teleferii: "Smurfy"
19.30 Wiadomości
20.05 Teatr Telewizji - spektakl na bis: Michał Komar i Tomasz Zygadło "Kwartet" - wznowienie
22.20 Kontrapunkt
22.50 TV informator wydawniczy
23.05 Wiadomości wieczorne
23.20 "Dynastia" - powtórz. odc. 16 serialu USA
0.05 Program na jutro

Program 2
15.00 Powitanie
15.30 "Maks w tarapatach" - odc. 4 filmu angielskiego z serii "Capital City", reż. Mike Vardy
16.20 Anna i Piotr - reportaż TVP
17.00 Kino rodzinne: "O jeden za dużo" (dramat obyczajowy) prod. USA (powtórzenie)
17.45 Hit Mak - program rozrywkowy
18.00 Kronika
18.30 Przegląd polskich kronik filmowych
19.00 "Bagdad Całe" - odc. serialu komediowego USA
19.30 Roman Lasocki przedstawia: Dorotę Kwiecińską, skrzypaczkę
20.00 Auto - moto - fan club
20.30 Studio tajemnic
21.30 Panorama dnia
21.45 "Maks w opałach" - powtórz. odc. 4 filmu angielskiego z serii: "Capital City"
22.35 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Pages from Ceefax
6.30 BBC Breakfast News
8.55 Regional News and Weather
9.00 News; Weather
9.05 But First This...
9.25 Hartbeat
10.00 News; Weather followed by Double Dare
10.30 Playdays
10.55 Five to Eleven
11.00 News; Weather followed by Our House
11.55 The 0 Zone
12.00 News Weather followed by The Garden Party
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News; Weather
13.30 Neighbours
13.50 The Allotment Show
14.20 The Six Million Dollar Man
15.10 Head of the Class
15.35 A Summer's Journey
16.05 Aristocat
16.10 The New Lassie
16.35 Drolds
16.55 Newsround
17.05 What's that Noise?
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News; Weather
18.30 Newsroom South East
19.00 Wogan with Jonathan Ross
19.30 Masterchef
20.00 Bread
20.30 Up to Something!
21.00 Nine O'Clock News; Regional News; Weather
21.30 Byline
22.20 Come Dancing 90
22.45 Miami Vice
23.35 A Certain Age
0.05 Weather
0.10 Closedown

BBC2
7.10 Open University
8.00 News
8.15 Westminster
8.30 Marriage of Convenience
9.00 Mastermind 1986
9.30 Where There's a Will
10.45 Laurel and Hardy in: Our Relations
12.00 One in Four
12.30 England
12.35 Golf: the Open
13.20 Bertha
13.35 Glass
14.00 News; Weather followed by Festival
14.35 The Way I Went
15.00 News; Weather followed by The Aristocrats
15.50 News and Weather; Regional News and Weather
16.00 BBC Design Awards 1990
16.40 Look, Stranger
17.05 The Hellfire Club
18.35 When in France
19.00 East
19.30 Now the War Is Over
20.10 Where on Earth Are We Going?
21.00 The Best of Saturday Night Clive
21.45 Hit and Run
22.10 Fishing the Hard Way
22.30 Newsnight
23.15 Making Their Mark
23.45 Building Sights
23.55 Weatherview
0.00 Open University

Channel 4
6.00 Noah's Ark
6.20 Business Daily
6.30 The Channel Four Daily
9.25 The Art of Landscape
11.00 As It Happens
12.00 The Parliament Programme
12.30 Business Daily
13.00 Sesame Street
14.00 How to Survive the 9 to 5
14.30 Film: State Secret
16.25 Short Tall Story
16.30 Countdown
17.00 TV 101
18.00 The Planets
18.30 Happy Days
19.00 News
19.50 Comment
20.00 Brookside
20.30 Don't Quote Me
21.00 The Wonderful World of Dogs
22.00 A Town Like Alice
23.00 The Dazzling Image
0.10 Film: Diary of a Sane Man
1.50 Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.