FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku / Sportowa apteka /"Najpiękniejsze samochody świata")
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Albert - piąty Muszkieter": "Ogród królowej" - serial anim. prod. francusko-kanadyjskiej
8.30 Szóstka na szóstkę - teleturniej
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Most Brookliński" (25 i 26)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Giełda pracy, giełda szans
11.20 Poradnik wekslowy
11.30 Klub Samotnych Serc: Dyskotekowa gorączka
11.50 100 lat - magazyn ubezpieczeń społecznych
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.15 Magazyn Notowań: Indycze ABC
12.40 Blok nauk ścisych
12.45 Telekomputer
13.00 Kręgosłup jak nowy
13.35 Bałtyckie technologie
13.50 Kamienie z tej i nie z tej ziemi
14.05 Księga cudów techniki
14.15 Kwant
14.35 Kuchnia: To wymyślił Newton
14.55 Program dnia
15.00 Stajnia...
15.30 "Nowe przygody Czarnego Księcia" - serial prod. australijskiej
16.00 Zielonym do góry - turniej sportowy dla dzieci
16.25 Dla dzieci: Tik-Tak
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Oko w oko: Izabela Skorupko
18.00 "Nie z tego świata" (1/48) - serial prod USA
18.30 Sensacje XX wieku. Zamach na papieża (2) (z teletekstem)
19.00 Wieczorynka: "Pszczółka Maja"
19.30 Wiadomości
20.10 "Matka i córka - trudna miłość" - film fab prod. USA (1980 r) (z teletekstem)
21.50 Puls dnia
22.10 Sejmograf
22.20 Ludzie, władza, pieniądze
23.00 Wiadomości
23.15 Jutro w programie
23.20 Życie moje - program Małgorzaty Snakowskiej
0.10 Kaman - wygrani, przegrani
0.40 Razem czy osobno
1.10 Klub samotnych serc (powt.)
1.30 Videofashion (powt.)
1.50 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.20 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Gosć poranny / Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
8.00 Programy lokalne
8.30 "Fitness Club" (3) - serial prod. TVP (powt.)
9.00 Świat kobiet - mag.
9.30 "Kazdą chwilę dzieciom" (1) "Dorastać z Szachar - dZIecko z zespołem Downa w rodzine" 
10.00 Salonowe potyczki (2): Franciszek Starowieyski
10.25 Familiada: Turniej mistrzów (1)
10.55 "Podróże w czasie i przestrzeni": "Sztuka Meksyku" (3): "Splendor Nowej Hiszpanii"
11.50 Studio sport: NBA Action
12.15 Studio Sport - MŚ w kick-boxingu, Kijów '95
12.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
13.00 Panorama
13.20 "Zakazana miłość" (82) - serial prod. wenezuelsko-hiszpańskiej
14.10 Pętla czasu: Blenders
14.40 Muzyczne nowości Dwójki
14.55 Powitanie
15.00 "Biały Kieł" (3): "Dom za miastem" - serial prod. kanadyjskiej
15.30 Studio sport: Za metą
16.00 Magazyn historyczny
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej
17.00 Magazyn przechodnia
17.10 Lekcja umierającego języka - impresja dokumentalna
17.40 W okolice Stwórcy
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
19.05 Koło fortuny - teleturniej
19.35 "Salonowe potyczki": Franciszek Starowieyski - program dla dzieci
20.00 Country club
20.50 Sport - telegram
21.00 Panorama
21.30 Pogotowie ekologiczne 2
21.40 Reporterzy Dwójki przedstawiają
22.05 Akademia Filmu Polskiego: "Rebus" - film fab. prod polskiej (1976)
23.40 Zawód amator: Amatorski Klub Filmowy w Białymstoku
0.05 Panorama
0.10 "Requiem dla laleczki" - film fab prod czeskiej (1991 r, 94 min
1.45 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
6.00 Przygody Piotrków (6) - serial dla dzieci
6.30 Waleczne pingwiny (6) - serial dla dzieci
7.00 Dzień dobry z Polski - retransmIsja TV Polonia
9.00 Poranek z Telewizją Katowice - magazyn studyjno-filmowy
11.00 Program dnia
11.05 Crimen (4) - serial obyczajowy prod. polskiej
12.00 Aktualności (1)
12.05 Czerwone i czarne - angIelskI senal obyczajowy (powt.)
12.55 Poza rok 2000 - program popularnonaukowy (powt )
13.40 Rytmy przyrody - senal dokumentalno-przyrodniczy (powt )
14.05 Muzyczne kino - magazyn filmowy (powtórzenie)
14,20 Muzyczne promocje
14.35 Trzy po 3 - teleturnIej dla uczmow szkół podstawowych
15.00 Aktualności (2)
15.05 Program dnia
15.10 Zwierzęta z gmącego lasu (2) - angielskI serial animowany
15.35 Dzieci i piosenki (18) - serial dla młodych widzów
16.05 Witajcie nowi (20) - serial dla młodz.
16.35 Dziś w Teletrójce - reportaż
16.50 Strych - magazyn muzyczny dla młodzieży
17.20 Cristal - telenowela prod. wenezuelskiej
18.00 Gośc dnia
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.40 Oberschlesll'n Journal - magazyn publicystyczno-kulturalny
19.00 Wieczór z Telewizją Katowice - program studyjno-filmowy
19.30 Marginalki (6) - program kabaretowy z udziałem kabaretu "Długi"
20.00 W biały dzień - dramat obyczajowy prod. polskiej, reż. E. Żebrowski, wyk.: M. Bajor, K. Janda, G. Holoubek, K. Kolberger
21.45 Muzyczne promocje
22.00 Aktualności (4)
22.05 Program na środę
22.10 Crimen (4) - serial prod polskiej (powt.)
23.00 Muzyka zaklęta w drewnie
23.30 Sylwetki muzyków WOSPR
24.00 Świat przyrody (6) - serial dokumentalny
1.00 Wieczór z TelewIzją Katowice - program studyjno-filmowy (powt.)
1.30 Noc filmowa: Czerwony karzeł (7) - serial komediowy
2.00 Peter Strohm (2) - serial kryminalny prod. niemieckiej
3.30 Film fabularny
5.00 Krok za krokiem (14) - serial komediowy
5.30 Dance Club (powt.)

Polsat
7.00 HALOGRA!MY
7.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
7.30 Kalarnbury - program rozrywkowy
8.00 Strachy z Transylwanii, odc. 20 - serial anim.
8.20 Klub Lady Fitness
8.30 Webster. odc. 65 - serial komediowy
9.00 Prawo Burke'a, odc. 16 amerykański serial kryminalny
10.00 Za wszelką cenę, odc. 1/32 - brazylijska tele­nowela
10.55 W drodze - program redakcji programów religijnych
11.25 Filmoteka narodowa: Znachor; Polska 1937; reż.: Michał Waszyński
12.35 Przygody Leona H. - program rozrywkowy
13.30 Sztuka sprawiedliwości - magazyn prawniczy
14.00 Czas na naturę - maga­zyn medycyny naturalnej
14.30 Link Journal - magazyn mody
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Grand Prix, odc. 23 - se­rial animowany dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Parniętnik nastolatki - magazyn mlodzieżowy
16.45 I wszyscy razem, odc. 77/101 - serial komedio­wy
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Skrzydła, odc. 117 - serial komediowy
18.15 Kabaret - program roz­rywkowy
18.45 Informacje
18.55 Misja Eureka, odc. 9/24 - amerykański serial sensacyjny
19.50 Informacje
20.05 Powrót do Edenu II, odc. 15/22 - serial australijski
21.00 Brygada z Acapulco, odc. 4/26; USA 1993; reż.: Kevin James Do­bson. 26-odcinkowy amerykański serial sensacyjno-przygodowy
22.00 Informacje i biznes in­formacje
22.25 Dolina lalek, odc. 36/65 - serial amerykański
22.50 Magazyn sportowy
23.50 Polski film fabularny
1.35 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski cd.
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Janka (2/15): "Spełnienie marzenia" - serial dla młodych widzów (powt.)
9.45 Muzyczna Skrzynka "Teleexpressu" (powt.)
10.15 Janosik (3/13): "W obcej skórze" - serial prod. polskiej (powt.)
11.00 Blok programów edukacyjnych
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Czarne, białe i w kolorze: Klub kawałerów - film fab. prod. polskiej (1962 r., 84 min.) (powt.)
13.45 "Intymny świat Andrzeja Celarka" - film dok.
14.15 Tydzień prezydenta
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 "Ludzki świat" - program red. katol.
15 50 Ekspres reporterów
16.20 Gosc TV Polonia
16.30 Historia - Współczesność
17.00 Teleexpres
17.15 Ciuchcia - prog. dla dzieci
17.40 Sport z satelity: Puchar Europy w koszykówce mężczyzn Noblles (Włoclawek) - Olimpia (Ljubliana)
19.20 Dobranocka
19.30 Wiadomości
20.00 Droga (6-ost.): "Stan wyhątkowy" - serial prod polskiej
21.00 Panorama
21.30 Szkatułka z Hongkongu - film prod. polskiej (1983 r., 52 min.)
22.20 Program na środę
22.30 Przegląd publicystyczny
23.30 Tu są moje korzenie - film dok. Wojciecha Jankowskiego (relacja z pobytu w Polsce Marcela Marceau)
24.00 Jazz nocą: "Back to the Bass"
0.35 Panorama (powt.)
1.05 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.