poprzedni dzień NIEDZIELA 24.12.2006 następny dzień

Logo.jpg


06:00 Wesołych Świąt
06:55 Był taki dzień - 24 grudnia; felieton
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
08:00 Domisie - Wigilia u Domisiów; program dla dzieci
08:20 Magiczna gwiazda; film animowany
09:20 Łowcy Przygód - Niech wygra lepszy!; program dla dzieci
10:00 Magiczne drzewo - odc. 6 - Para; serial TVP
10:30 Spotkanie z Jezusem (Miracle Maker); film animowany kraj prod.ROSJA, Wielka Brytania (2000)
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Wigilia z Kardynałem
13:40 Kiedy błyszczą oczy dzieci. Historia świątecznej choinki. (Und es glaenzen Kinderaugen. Die Geschichte des Weihnachts baumes); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004)
14:35 12 wieczorów wigilijnych (12 Days of Christmas Eve)  84'; komedia kraj prod.USA (2004)
16:00 "Kolęda, hej kolęda..." - uroczysty koncert kolęd z Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie
16:45 Był taki dzień - 24 grudnia; felieton
17:00 Teleexpress
17:15 Klan - odc.1189 /1190; telenowela TVP
18:00 Plebania - odc. 798/799; telenowela TVP
18:45 Przybieżeli kolędnicy cz.1; reportaż
18:55 Wieczorynka - Bajki zza okna - Historia świąteczna o rosochatym włóczędze; serial animowany
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Orędzie wigilijne Prymasa Polski - ks.Józefa Glempa
20:10 Gdzie jest Nemo? (Finding Nemo); film animowany kraj prod.USA (2003)
21:50 Tylko ty (Only You ( z Marisą Tomei))  104'; komedia kraj prod.USA (1994)
23:35 Przybieżeli kolędnicy cz.2; reportaż
23:55 Transmisja Papieskiej Pasterki z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie (Transmisja Papieskiej Pasterki z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie); transmisja kraj prod.Watykan (2006)
01:35 Pocałunek przed śmiercią (A Kiss Before Dying)  89'; film sensacyjny kraj prod.USA (1991)
03:05 Był taki dzień - 24 grudnia; felieton
03:10 Zakończenie dnia

Logo-2.jpg


05:35 Słowo na niedzielę
05:40 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 90 (93) Skandal w biały dzień
06:00 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 91 (90) Źródło wszelkiego zła
06:30 Smak Europy - smaki dzieciństwa
06:40 Dwójka Dzieciom - Reniferek (The Little Reindeer); film animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2005)
07:05 Złotopolscy - odc. 814 Wirus; telenowela TVP
07:30 M jak miłość - odc. 455; serial TVP
08:15 Święta w Nowym Jorku (Christmas in new York); film dokumentalny kraj prod.USA (2003)
09:00 Zacisze gwiazd - Jacek Zieliński (Skaldowie)
09:25 Królewna Śnieżka (Snow White)  83'; baśń filmowa kraj prod.USA (2006)
10:55 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik (1); magazyn
11:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Święty Mikołaj ze smakiem (175)
11:55 Gwiazdy w południe - Merlin - Cz 2/2 (Merlin); baśń filmowa kraj prod.USA, Wielka Brytania (1998)
13:30 Kolędowanie z Krawczykiem
14:00 Familiada -  odc.  1359; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 816 Prosto w oczy; telenowela TVP
15:00 Duże dzieci - (58); talk-show
15:45 Latarnicy z Dublina; reportaż
16:10 Na dobre i na złe - odc. 276 Siostry; serial TVP
17:00 Najwspanialsze drzewko świata. (Christmas Tree - Greatest Tree on Earth); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
18:55 Kolęda u Prezydenta RP
19:05 Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie  (koncert kolęd)
20:00 M jak miłość - odc. 456; serial TVP
20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 215
20:55 Ciągle nadzieja; koncert
21:50 M jak Małgorzata Kożuchowska; film dokumentalny
22:05 K jak Kasia Cichopek; film dokumentalny
22:30 Panorama
22:50 Sport Telegram
22:50 Pogoda
22:55 13 pierwszych dni - 24 grudnia 1981; cykl dokumentalny
23:05 Igraszki losu (Serendipity)  87'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2001)
00:35 Cicha noc (Silent Night)  86'; dramat kraj prod.Kanada (2002)
02:00 Koncert kolęd w opracowaniu Witolda Lutosławskiego
02:20 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg.png


06:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
06:30 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
07:05 Serial animowany
07:25 Czarodziejki - serial animowany
07:50 Power Rangers - serial SF USA 1994
08:15 Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
09:10 Sheena - serial przygodowy USA 2001
10:05 Noc Bożego Narodzenia - film obyczajowy reż. Ken Jubenvill, wyk. Jack Palance, Rick Schroder, Amy Locane, Albert Schultz Kanada 1997
11:45 Gwiazdkowa zguba - film familijny reż. Alex Zamm, wyk. Thomas Cavanagh, Ashley Williams, Patrick Fabian, Bobb'e J. Thompson Kanada/USA 2004
13:25 Cud w Sage Creek - western reż. James Intveld, wyk. Sarah Aldrich, Francine York, David Carradine, Masam Holden, Brian Libby, Irene Bedard, Rance Howard, James Intveld, Michael Parks, DJ Perry, Buck Taylor, Tanya Turner, Darian Weiss, Martin Kove, Tim USA 2005
14:50 Grasz czy nie grasz - teleturniej
16:00 Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
16:30 Cienka niebieska linia - serial komediowy reż. John Birkin, Wlk. Brytania 1995
17:05 Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
17:30 Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
18:00 Kolęda w Polsacie
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Kevin sam w domu - komedia reż. Chris Columbus, wyk. Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard, Roberts Blossom, Catherine O'Hara, Angela Goethals USA 1990
21:30 Bezsenność w Seattle - komedia romantyczna reż. Nora Ephron, wyk. Tom Hanks, Meg Ryan, Ross Malinger, Bill Pullman USA 1993
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:30 Stary Gringo - western reż. Luis Puenzo, wyk. Gregory Peck, Jane Fonda, Jimmy Smits, Patricio Contreras USA 1989
01:35    Mordercza rozgrywka - thriller reż. Carl Schenkel, wyk. Christopher Lambert, Diane Lane, Tom Skerritt, Daniel Baldwin, Arthur Brauss, Katherine Isobel, Ferdinand Mayne Niemcy/ USA 1992
03:30    Nocne randki - program rozrywkowy
05:15    TV Market - magazyn reklamowy

Logo-19.png


06:00 Uwaga! - magazyn (powt.)
06:20 Telesklep
08:00 Hela w opałach - serial komediowy
08:30 Hela w opałach - serial komediowy
09:05 Tajemniczy ogród - film familijny, USA 1993
10:55 Świąteczna ucieczka - film familijny, USA 1992
12:45 Niania - serial komediowy
13:20 Taniec z gwiazdami - finał finałów - program rozrywkowy
16:25 Powrót do przyszłości - film przygodowy, USA 19885
18:30 Hela w opałach - serial komediowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga! - magazyn
20:05 Harry Potter i komnata tajemnic - film przygodowy, USA 2001
23:05 Ostatni sprawiedliwy - film sensacyjny, USA 1996
00:55 Nic straconego - programy powtórkowe

TV4 Poland 2006.png


05.55 Sztukateria, mag. kult.
06.20 KINOmaniak, nowa formuła
06.45 VIP, pr. kulturalno-rozr.
07.10 Pokemon, serial anim.
08.00 Gwiazdkowe wspomnienie, kom. familijna USA, 1997
09.50 Człowiek z M-3, kom. Polska, 1968
11.40 Strażnik Teksasu, serial akcji USA, 1998
12.35 Pamiętne wakacje, dramat USA, 1995
14.25 Magiczne święta, film rodzinny Kanada / USA, 1985
16.05 Gepetto, baśń USA, 2000
17.50 Arabela, serial familijny; Czechosłowacja, 1979
19.00 O krok od zbawienia, dramat Wielka Brytania, 2003
20.50 Fille de D’Artagnan, kom. przyg. Francja, 1994
23.10 Mgła, horror USA, 1980; reż.: John Carpenter
00.50 Sara, film akcji Polska, 1997
02.40 Wydarzenia, Sport, Pogoda
03.10 Drogówka, mag. policyjny
03.30 KINOmaniak, nowa formuła
03.55 VIP, pr. kulturalno-rozr.
04.15 FIFA Futbol Mundial, mag. piłkarski
04.40 Vmax, mag. motoryzacyjny
05.05 Zakończenie programu

TVN 7
05.30 Nie ma sprawy, serial obycz., USA,
06.15 Telesklep
08.15 Na osi, pr. motoryzacyjny
08.45 Seans filmowy, interaktywny pr. rozr.
10.15 Siostrzyczki, serial kom., USA
10.45 Siostrzyczki, serial kom., USA
11.15 Biały kucyk, film rodzinny, USA/Irlandia 1999
13.05 Chwila Prawdy, pr. rozr.,
14.15 Agent przyszłości, serial S-F, USA
15.05 Zakochaj Mnie, pr. rozr.
16.00 Dla Ciebie Wszystko, pr. rozr.
17.15 Ta podstępna miłość, kom. USA 1997
19.10 Medicopter 117, serial sens., Niemcy,
20.10 Uwierz w ducha, film sens., USA 1990, reż. Jerry Zucker
22.40 Łatwy szmal, kom., USA 1990
00.20 Za horyzontem, film przyg., USA/Irlandia 1992
02.34 Koniec programu

TVP KULTURA-logo-165549B8BD.png


09:05 Poranek z Mozartem - Muzyka sakralna z Katedry św. Stefana w Wiedniu (Live from the Stephansdom, Vienna) kraj prod.Austria (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Święta z Chaplinem - Chaplin dzisiaj: Gorączka złota (Chaplin Today: The Gold Rush)  26'; film dokumentalny kraj prod.USA (2003); reż.:Serge Le Péron; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Święta z Chaplinem - Gorączka złota (The Gold Rush); film fabularny kraj prod.USA (1925); Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Oratorium na Boże Narodzenie (Johann Sebastian Bach: Christmas Oratorio); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Droga przez życie (Cirque du Soleil: Journey of man); film fabularny kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Królowa Bona - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rok Mozartowski w TVP Kultura - Uroczysty Koncert z Salzburga - cz. 1 (Festkonzert from Salzburg (I)) kraj prod.Austria (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Studio Kultura; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Święta z Chaplinem - Chaplin dzisiaj: Dzisiejsze czasy (Chaplin Today: Modern Times); film dokumentalny kraj prod.Francja (2003); Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Święta z Chaplinem - Dzisiejsze czasy (Modern Times); film fabularny kraj prod.USA (1936); Dla małoletnich od lat 12
19:05 Studio Kultura; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Nad nim anieli; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Sprawa Kramerów (Kramer vs Kramer)  100'; dramat kraj prod.USA (1979); reż.:Robert Benton; wyk.:Dustin Hoffman, Meryl Streep, Jane Alexander, Justin Henry, Howard Duff, George Coe; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Studio TVP Kultura - 30 minut odc.1; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 30 minut - Podróż; film TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 30 minut - W krainie jaskrawych zabawek ;-); film fabularny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Natalie Cole - koncert (Natalie Cole - Ask The Woman Who Knows) kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Uczta Babette (Babette's feast)  103'; film fabularny kraj prod.Dania (1987); reż.:Gabriel Axel; wyk.:Asta Esper Hagen Andersen, Stéphane Audran; Dla małoletnich od lat 12
02:15 Rok Mozartowski w TVP Kultura - Koncert  z Pragi (Live from Prague) kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Zakończenie programu

TVP Polonia.png


06:00 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
06:25 Śniadanie na podwieczorek
07:25 M jak miłość - odc. 406; serial TVP
08:10 Słowo na niedzielę
08:15 Ogniem i mieczem - odc. 1/4; serial TVP
09:05 Ogniem i mieczem - odc. 2/4; serial TVP
10:00 Dziadek do orzechów; baśń filmowa
11:25 Niedzielne muzykowanie - Wratislavia Cantans 2006 (cz.1)  Wolfgang Amadeusz Mozart - Symfonia g-moll KV 550; koncert
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z bazyliki katedralnej Wniebowzięcia NMP w Płocku
14:15 Alternatywy 4 - odc. 7/9* - Spisek; serial komediowy TVP
15:15 Zaproszenie - Gniazdo Polan
15:35 Wielka sztuka Stefana Stuligrosza - "Wśród nocnej ciszy" - koncert kolęd; koncert
16:15 Biografie - Pięć portretów pana Kazimierza; film dokumentalny
17:00 Teleexpress
17:25 "Kolęda, hej kolęda..." - uroczysty koncert kolęd z Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie
18:15 M jak miłość - odc. 407; serial TVP
19:00 Dobranocka - O krasnalach i Wigilii
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Orędzie wigilijne Prymasa Polski - ks.Józefa Glempa
20:05 Kolęda u Prezydenta RP
20:20 Ogniem i mieczem - odc. 3/4; serial TVP
21:10 Ogniem i mieczem - odc. 4/4; serial TVP
22:05 Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie - koncert kolęd
23:05 M jak miłość - odc. 407; serial TVP
23:55 Transmisja Papieskiej Pasterki z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie (Transmisja Papieskiej Pasterki z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie); transmisja kraj prod.Watykan (2006)
01:35 Dobranocka za oceanem - O krasnalach i Wigilii
02:00 Wiadomości
02:20 Sport
02:20 Orędzie wigilijne Prymasa Polski - ks.Józefa Glempa
02:30 Ogniem i mieczem - odc. 3/4; serial TVP
03:25 Ogniem i mieczem - odc. 4/4; serial TVP
04:15 "Kolęda, hej kolęda..." - uroczysty koncert kolęd z Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie
05:00 Alternatywy 4 - odc. 7/9* - Spisek; serial komediowy TVP
06:00 Zakończenie dnia

Eurosport
08:30 SURFING: WCT
09:00 PIŁKA NOŻNA: Droga do Euro 2008
10:00 Klasyka Ligi Mistrzów
11:00 Klasyka Ligi Mistrzów
12:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Engelberg Szwajcaria HS 137
13:15 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Engelberg Szwajcaria HS 137
14:30 Magazyn "Gooooal !" Best of
15:00 Watts Best of
16:00 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Paryż Francja
17:00 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Paryż Francja
18:00 Watts Special 1/4
18:30 Watts Special 2/4
19:00 Watts Special 3/4
19:30 Watts Special 4/4
20:00 Olympic Extra
21:00 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
22:30 Watts Special 1/4
23:00 PIŁKA NOŻNA: Droga do Euro 2008
00:00 Magazyn "Gooooal !" Best of
00:30 Watts Best of

Eurosport 2
03:00 Wiadomości weekendowe
07:30 Wiadomości poranne
10:00 TIMBERSPORT: Mistrzostwa Europy, Wil Szwajcaria
10:30 WSZYSTKIE SPORTY
11:00 WSZYSTKIE SPORTY
11:30 SURFING: WCT
12:00 Wiadomości weekendowe
12:30 FREESTYLE MOTOCROSS: Praga Czechy
13:30 SUPERCROSS: Halowe wyżcigi supercrossów Paryż Francja
14:30 SPORTY EKSTREMALNE: Los Angeles Stany Zjednoczone
15:30 SURFING: WCT
16:00 PRO WRESTLING: New Japan League Japonia
17:30 KICK BOXING: Night of Champions Marsylia Francja
19:30 Wiadomości weekendowe
20:00 TIMBERSPORT: Mistrzostwa Świata Oberstdorf Niemcy
20:30 TIMBERSPORT: Mistrzostwa Świata Oberstdorf Niemcy
21:00 STRONGMAN: Super Grand Prix Moskwa Rosja
22:00 POKER: European Masters Wiedeń Austria
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 POKER: European Masters Wiedeń Austria
00:15 Wiadomości
01:00 Wiadomości weekendowe

Polsat Sport
07:00 Norwegia - Rosja, Mistrzostwa Europy kobiet - finał; piłka ręczna
09:00 Rosja - Brazylia, Mistrzostwa Świata kobiet - finał; siatkówka
11:00 ATP Masters Series, Finał; tenis
13:00 Polska - Brazylia, Mistrzostwa Świata mężczyzn - finał; siatkówka
15:00 FC Barcelona - Arsenal Londyn, Liga Mistrzów - finał sezonu 2005 / 2006; piłka nożna
17:00 Holiday Festival on Ice; łyżwiarstwo figurowe
18:00 Punkt, set, mecz - wydanie świąteczne; magazyn siatkarski
19:00 Capital One Holiday Celebration on Ice; łyżwiarstwo figurowe
20:00 Włochy - Francja, Mistrzostwa Świata - Niemcy 2006 - finał; piłka nożna
22:30 2 x 45 - wydanie świąteczne; magazyn piłkarski
00:00 Holiday Celebration on Ice; łyżwiarstwo figurowe

Canal + Sport
07:00 Piłka nożna Liga francuska: Mecz Olympique Marsylia - AS Saint-Etienne - powt.
09:00 Piłka nożna Liga włoska: Mecz Udinese Calcio - AC Milan - powt.
11:00 Piłka nożna Liga angielska: Mecz Aston Villa Birmingham - Manchester United - powt.
13:00 Piłka nożna Liga francuska: Mecz Olympique Lyon - AS Monaco - powt.
15:00 Piłka nożna Liga angielska: Mecz Wigan Athletic - Chelsea Londyn - powt.
17:00 Wiosła w dłoń komedia przygodowa
18:40 Sahara film przygodowy
20:50 Koszykówka NBA: Mecz Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers - powt.
22:55 Piłka nożna Liga angielska: Mecz Wigan Athletic - Chelsea Londyn - powt.
00:55 Przebudzenie miłości dramat obyczajowy
02:45 Sherlock Holmes i sprawa jedwabnej pończochy film kryminalny
04:30 Prochy Angeli dramat obyczajowy

TVP Sport 2006.svg.png


09:00 Kaziu, Polska Ci dziękuje; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Z archiwum TVP - Dziewczyna z charakterem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Futbol Mistrzów; magazyn piłkarski; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Anglia - Portugalia ( I połowa ) (MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006) kraj prod.Niemcy (2006)
11:55 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Anglia - Portugalia ( II połowa ) (MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006) kraj prod.Niemcy (2006)
12:45 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Anglia - Portugalia ( dogrywka ) (MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006) kraj prod.Niemcy (2006)
13:40 Łyżwy figurowe - Finał Grand Prix - Sankt Petersburg (Finał Grand Prix - Sankt Petersburg); transmisja kraj prod.ROSJA (2006)
15:00 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Brazylia - Francja ( I połowa ) (MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006) kraj prod.Niemcy (2006)
15:55 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Brazylia - Francja ( II połowa ) (MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006) kraj prod.Niemcy (2006)
16:50 Łyżwy figurowe - Finał Grand Prix - Sankt Petersburg (Finał Grand Prix - Sankt Petersburg); transmisja kraj prod.ROSJA (2006)
18:00 Wydarzenia 2006 - Mistrzostwa Europy w pływaniu - na basenie 50 m: Budapeszt (.); transmisja kraj prod.Węgry (2006)
19:00 Łyżwy figurowe - Finał Grand Prix - Sankt Petersburg (Finał Grand Prix - Sankt Petersburg); transmisja kraj prod.ROSJA (2006)
20:00 Wydarzenia 2006 - Mistrzostwa Europy w pływaniu na basenie 25m - Helsinki (`) kraj prod.Finlandia (2006)
21:00 Łyżwy figurowe - Finał Grand Prix - Sankt Petersburg (Finał Grand Prix - Sankt Petersburg); transmisja kraj prod.ROSJA (2006)
22:00 Wydarzenia 2006 - Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Turyn 2006 - polskie medale (.) kraj prod.Włochy (2006)
23:50 Zakończenie dnia

AXN
06:00 Szczury wodne I. / 25
06:50 Zagadki z przeszłości I. / 19
07:40 Jumanji
09:25 Robinsonowie: Palau I. / 15
10:10 Robinsonowie: Thailand I. / 1
11:00 Andromeda I. / 7
11:45 Pokolenie mutantów II. / 10
12:35 Herkules I. / 10
13:25 Jumanji
15:10 Spartakus, cz. 2
16:40 Robinsonowie: Palau I. / 15
17:30 Robinsonowie: Thailand I. / 1
18:25 Zawód glina II, odc. 1 I. / 7
18:50 Zawód glina II, odc. 1 I. / 8
19:20 Skazani za niewinność I. / 13
20:10 Jericho I. / 3
21:00 Patriota
23:45 Jericho I. / 3
00:35 Lost - Zagubieni I. / 24
01:20 Spartakus, cz. 2
02:50 Patriota 

AXN Crime
12:00 Szczury wodne I. / 8
13:00 Wydział spraw zamkniętych III. / 1
14:00 11. godzina I. / 11
15:00 Szczury wodne I. / 8
16:00 Wydział spraw zamkniętych III. / 1
17:00 11. godzina I. / 11
18:00 Szczury wodne I. / 8
19:00 Wydział spraw zamkniętych III. / 1
20:00 Tajne akcje CIA I. / 2
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku I. / 11
22:00 Kontrola lotów
23:40 Tajne akcje CIA I. / 2
00:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku I. / 11
01:20 Kontrola lotów

AXN Sci-Fi
12:00 Star Trek: Następne pokolenie, odc. 1 I. / 8
13:00 Star Trek: Enterprise I. / 5
14:00 Star Trek: Enterprise I. / 6
15:00 Pokolenie mutantów I. / 7
16:00 Star Trek: Następne pokolenie, odc. 1 I. / 8
17:00 Star Trek: Enterprise I. / 5
18:00 Star Trek: Enterprise I. / 6
19:00 Pokolenie mutantów I. / 7
20:00 Star Trek: Następne pokolenie, odc. 1 I. / 8
21:00 Star Trek: Enterprise I. / 5
22:00 Galactica, cz. 1
23:40 Star Trek: Enterprise I. / 6
00:30 Pokolenie mutantów I. / 7
01:20 Galactica, cz. 1 

Zone Europa
08:00    Wszystkie stewardesy idą do nieba
09:40    Pożegnanie z filmem: Wujaszek z Ameryki
11:50    Fort Saganne
14:50    Cinemania (191) - magazyn filmowy
15:20    Sycylijczyk
17:50    Pożegnanie z filmem: Wujaszek z Ameryki
20:00    Trzej Muszkieterowie
21:50    Uczta Babette
23:45    Mały Budda
02:05    Z dżungli do dżungli

Hallmark
06:00 MR. ST. NICK (2002)
08:00 MERLIN (1998)
10:00 SANTA JR. (2002)
12:00 JUDGING AMY - SERIES III (2001)
13:00 MERLIN (1998)
15:00 MCLEOD'S DAUGHTERS III (2003)
16:00 SANTA JR. (2002)
18:00 JUDGING AMY - SERIES III (2001)
19:00 MCLEOD'S DAUGHTERS III (2003)
20:00 HERCULES (2004)
22:00 SILENT NIGHT (2002)
00:00 THE INSPECTORS 2: A SHRED OF EVIDENCE (2000)
02:00 HERCULES (2004)
04:00 MR. ST. NICK (2002)

SK CPLUS 0309.png


07:30 Joey II (10) - serial komediowy prod. USA
08:00 Dwaj bracia - film przygodowy, Francja/Wielka Brytania 2004
09:50 Najświetniejsze hotele świata (8) - serial dokumentalny, Francja 2005
10:25 Alfie - komediodramat, Wielka Brytania/USA 2004
12:15 Mr. & Mrs. Smith - komedia sensacyjna, USA 2005
14:20 Deser: Moja krew - film krótkometrażowy
14:45 Bridget Jones: W pogoni za rozumem - komedia romantyczna, Wielka Brytania/Francja 2004
16:40 Gwiezdne Wojny - część IV: Nowa nadzieja - film s-f, USA 1977
18:50 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
19:00 Aktualności filmowe - magazyn filmowy
19:30 Nie przegap
19:35 Joey II (10) - serial komediowy prod. USA
20:00 Przetrwać święta - komedia romantyczna, USA 2004
21:35 Mąż idealny - komedia romantyczna, USA 1997
23:20 Ray - film biograficzny, USA 2004
01:55 Skazany na bluesa - film muzyczny, Polska 2005
03:35 Nowy - film obyczajowy, Polska 1970
04:55 Tajemniczy samuraj (7) - serial animowany dla dorosłych
05:20 Przez 24 godziny IV (5) - serial sensacyjny, USA 2005
06:10 Gwiezdne wojny: Moc jest z tobą - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005

Canal + Film
07:00 Dom Latających Sztyletów film przygodowy
09:00 Piknik komedia
10:30 Aktualności filmowe magazyn filmowy
11:00 Na powierzchni serial SF (odc. 1/15)
11:45 Na powierzchni serial SF (odc. 2/15)
12:30 Najświetniejsze hotele świata serial dokumentalny (odc. 7)
13:00 Mieszkanie numer 12 komedia romantyczna
14:30 Rybki z ferajny film animowany
16:00 Wigilijny show komedia
17:40 Upiór w operze melodramat
20:00 Miłość na żądanie komedia romantyczna
21:40 Krucjata Bourne'a thriller
23:30 Przetrwać święta komedia romantyczna
01:00 Królowa sceny dramat kostiumowy
02:50 Deser Gwiezdny lot film krótkometrażowy
03:15 Ostre cięcia dramat sensacyjny
05:15 Włącz się do gry komedia sensacyjna

Cartoon Network
06.00 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
06.35 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).
07.00 Podwójne Życie Jagody Lee (The Life & Times of Juniper Lee) – (30 min.).
07.30 Pet Alien (Pet Alien) – (30 min.).
08.00 Foster's 60 (Foster's 60) – (25 min.).
09.00 Mój Partner z Sali Gimnastycznej Jest Malpa (My Gym Partner's A Monkey) – (25 min.).
09.25 Bernard (Bernard) – (5 min.).
09.30 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
10.00 Ben 10 (Ben 10) – (20 min.).
10.20 Duel Masters (Duel Masters) – (20 min.).
10.45 B-Daman (Battle B-Daman) – (25 min.).
11.10 Liga Sprawiedliwych (Justice League Unlimited) – (20 min.).
11.30 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
11.55 Harcerz Lazlo (Camp Lazlo) – (25 min.).
12.20 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
12.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
13.15 Chojrak - tchórzliwy pies (Courage The Cowardly Dog) – (10 min.).
13.40 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).
14.05 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.).
14.30 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
14.45 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
15.10 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
15.35 Kaczor Dodgers (Duck Dodgers) – (25 min.).
16.00 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
16.25 Harcerz Lazlo (Camp Lazlo) – (25 min.).
16.50 Xiaolin - Pojedynek mistrzów (Xiaolin Showdown) – (25 min.).
17.15 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
17.40 Podwójne Życie Jagody Lee (The Life & Times of Juniper Lee) – (30 min.).
18.05 Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friend) – (25 min.).
18.30 Co nowego u Scooby'ego? (What's New Scooby-Doo?) – (25 min.).
18.55 Bernard (Bernard) – (5 min.).
19.00 Tom i Jerry: Misja na Marsa (Tom and Jerry: Blast Off to Mars) – (100 min.).
20.40 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.).
21.00 Program TCM (TCM) – (360 min.).
03.00 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.).
03.25 Mroczni i Źli (The Grim Adventures of Billy & Mandy) – (7 min.).
03.50 Zło w potrawce (Evil Con Carne) – (7 min.).
04.05 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
04.20 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.).
04.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
05.10 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
05.35 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).

Boomerang
06.00 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
07.00 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
08.00 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (30 min.).
08.30 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (30 min.).
09.00 Flintstonowie (The Flintstones) – (30 min.).
09.30 Flintstonowie (The Flintstones) – (30 min.).
10.00 Odlotowe wyścigi (Wacky Races) – (30 min.).
10.30 Odlotowe wyścigi (Wacky Races) – (30 min.).
11.00 Jetsonowie (The Jetsons) – (30 min.).
11.30 Jetsonowie (The Jetsons) – (30 min.).
12.00 Kocia ferajna (Top Cat) – (30 min.).
12.30 Kocia ferajna (Top Cat) – (30 min.).
13.00 Maska (The Mask) – (30 min.).
13.30 Maska (The Mask) – (30 min.).
14.00 Dwa głupie psy (2 Stupid Dogs) – (30 min.).
14.30 Dwa głupie psy (2 Stupid Dogs) – (30 min.).
15.00 Hrabia Kaczula (Count Duckula) – (30 min.).
15.30 Hrabia Kaczula (Count Duckula) – (30 min.).
16.00 Dangermouse (Dangermouse) – (30 min.).
16.30 Dangermouse (Dangermouse) – (30 min.).
17.00 The Raccoons (The Raccoons) – (30 min.).
17.30 The Raccoons (The Raccoons) – (30 min.).
18.00 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (30 min.).
18.30 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (30 min.).
19.00 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
20.00 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
21.00 Flintstonowie (The Flintstones) – (30 min.).
21.30 Flintstonowie (The Flintstones) – (30 min.).
22.00 Kocia ferajna (Top Cat) – (30 min.).
22.30 Kocia ferajna (Top Cat) – (30 min.).
23.00 Dastardly i Muttley (Dastardly And Muttley) – (30 min.).
23.30 Dastardly i Muttley (Dastardly And Muttley) – (30 min.).
00.00 Perypetie Penelopy Pitstop (The Perils of Penelope Pitstop) – (30 min.).
00.30 Perypetie Penelopy Pitstop (The Perils of Penelope Pitstop) – (30 min.).
01.00 Hong Kong Fu-i (Hong Kong Phooey) – (30 min.).
01.30 Hong Kong Fu-i (Hong Kong Phooey) – (30 min.).
02.00 Kapitan Grotman i Aniołkolatki (Captain Caveman and the Teen Angels) – (30 min.).
02.30 Kapitan Grotman i Aniołkolatki (Captain Caveman and the Teen Angels) – (30 min.).
03.00 Droopy, superdetektyw (Droopy: Master Detective) – (30 min.).
03.30 Droopy, superdetektyw (Droopy: Master Detective) – (30 min.).
04.00 Yogi's Treasure Hunt (Yogi's Treasure Hunt) – (30 min.).
04.30 Yogi's Treasure Hunt (Yogi's Treasure Hunt) – (30 min.).
05.00 Popeye (Popeye) – (8 min.).

ZigZap
06:00 Bratz: Przygoda w windzie odc. 18 
06:25 Sabrina: Harvodzilla odc. 32 
06:50 Maqlatura
07:10 Szał na Amandę odc. 13 
07:40 Bratz: Czary-mary odc. 17 
08:05 Sabrina: Planeta psów odc. 30 
08:30 Sabrina: Czaruźlica odc. 31 
08:55 Trollz: Złe dziewczynki odc. 23 
09:20 Martin Tajemniczy 2: Powrót Djini odc. 18 
09:45 Wybraniec smoka 2 odc. 5 
10:10 Kod Lyoko: Miszmasz odc. 42 
10:35 Karol do kwadratu: Urodzinowi chłopcy odc. 23 
11:00 Maqlatura
11:10 Kosmiczni ścigacze odc. 14 
11:40 Gruby pies Mendoza: Walka o moc odc. 3 
12:10 Ekstremalne kaczory: Wystawa odc. 3 
12:20 Trans sport
12:50 Ekstremalne kaczory: Kaczoturniej odc. 10 
13:00 6 w pracy 4: Brudna robota odc. 9 
13:30 Zap Room
14:00 Klinika pod kangurem odc. 20/25 
14:30 Degrassi - nowe pokolenie: Kabaret odc. 13 
15:00 Maqlatura
15:10 Przymierzalnia - Friday Wear odc. 7 
15:15 Przymierzalnia
15:20 Przymierzalnia - Płaskmania: Poradnik ninja/Cztery kółka odc. 16 
15:40 Przymierzalnia
15:45 Przymierzalnia - Zoey 101 odc. 16 
16:10 Przymierzalnia
16:15 Przymierzalnia - To tylko gra: Najdłuższe pasmo odc. 13 
16:35 Przymierzalnia
16:40 Przymierzalnia - Friday Wear odc. 8 
16:55 Martin Tajemniczy 2: Powrót do Krainy Grozy odc. 19 
17:20 Wybraniec smoka 2 odc. 6 
17:45 Kod Lyoko: Pocałunek Xany odc. 43 
18:10 Karol do kwadratu: Żabie życie odc. 24 
18:35 Ekstremalne kaczory: Domek na drzewie odc. 11 
18:45 6 w pracy 4: Przestępstwo w świecie mody odc. 10 
19:10 Lizzie McGuire 2: Taka jak Lizzie odc. 11 
19:35 Klinika pod kangurem odc. 21/25 
20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Pod presją odc. 14 
20:30 Maqlatura

MiniMini
06:00      Przygody Bolka i Lolka serial animowany odc. 1
06:10      Przygody Bolka i Lolka serial animowany odc. 2
06:20      Małe opowiastki serial animowany odc. 24
06:30      Tabaluga serial animowany odc. 4
06:55      Przygody Bolka i Lolka serial animowany odc. 16
07:05      Olinek Okr±glinek Piosenka serial animowany odc. 16
07:30      Witaj, Franklin serial animowany odc. 9
07:55      Pingu serial animowany odc. 33
08:00      Noddy i ¦więty Mikołaj film animowany
08:30      Pingu serial animowany odc. 53
08:35      Wyprawa profesora G±bki serial animowany odc. 4
08:45      Reksio serial animowany odc. 56
09:00      Mali odkrywcy serial animowany odc. 61
09:05      Listonosz Pat: Listonosz Pat i skarb piratów film animowany
09:30      Hydronauci serial animowany odc. 18
09:45      Bracia koala serial animowany odc. 18
10:00      ¦wiat Elmo serial animowany odc. 35
10:15      Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 63
10:40      Globtroter Grover serial animowany odc. 14
10:45      Sesame English serial animowany odc. 29
11:00      Noddy serial animowany odc. 29
11:10      Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
11:15      Pomysłowy Dobromir serial animowany odc. 15
11:25      Pingu serial animowany odc. 52
11:35      Wyprawa profesora G±bki serial animowany odc. 3
11:45      Reksio serial animowany odc. 55
12:00      Odwrócona góra albo film pod strasznym tytułem film animowany
13:20      Przygody kota Filemona serial animowany odc. 14
13:30      Małe opowiastki serial animowany odc. 16
13:35      Clifford serial animowany odc. 12
14:00      Mi¶ Uszatek serial animowany odc. 103
14:10      Mi¶ Uszatek serial animowany odc. 104
14:20      Małe opowiastki serial animowany odc. 23
14:30      Tabaluga serial animowany odc. 3
14:55      Przygody Bolka i Lolka serial animowany odc. 15
15:05      Olinek Okr±glinek Piosenka serial animowany odc. 3
15:30      Witaj, Franklin serial animowany odc. 8
15:55      Pingu serial animowany odc. 53
16:00      Mali odkrywcy serial animowany odc. 60
16:05      Listonosz Pat: Listonosz Pat i klauni film animowany
16:30      Hydronauci serial animowany odc. 17
16:45      Bracia koala serial animowany odc. 17
17:00      ¦wiat Elmo serial animowany odc. 34
17:15      Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 62
17:40      Globtroter Grover serial animowany odc. 13
17:45      Sesame English serial animowany odc. 28
18:00      Królestwo Zielonej Polany film animowany
19:25      Pszczółka Maja serial animowany odc. 65
19:35      Clifford serial animowany odc. 11

TCM
21.00 Ben-Hur (Ben-Hur) - Drama Movie, European Origin 1959, reż. William Wyler, wyk. Charlton Heston, Jack Hawkins, Haya Harareet, Stephen Boyd, (203 min.).
00.25 Parszywa Dwunastka (The Dirty Dozen) - War, European Origin 1967, reż. Robert Aldrich, wyk. Lee Marvin, Ernest Borgnine, Donald Sutherland, Jim Brown, John Cassavetes, (144 min.).

Tvp3warszawa.gif


06:15 Tygodnik; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 W obronie zwierzaków - odc. 1 - Podstępna gra (City Tails. Fowl Play...,ep. 1); serial kraj prod.Wielka Brytania (1988); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Niepokorni - Bożena Maria Mrozinkiewicz; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Prognoza pogody; STEREO
07:45 Dżingiel Bufor WOT
07:45 TKW Poranny
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
07:55 Oprawa
07:55 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Oprawa
08:20 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:25 Oprawa
08:25 Dżingiel Bufor WOT
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Kurier sportowy; STEREO
08:43 Prognoza pogody; STEREO
08:45 Dżingiel Bufor WOT
08:45 Oprawa
08:45 Mój pies i inne zwierzaki; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Oprawa
08:55 Dżingiel Bufor WOT
09:00 W obronie zwierzaków - odc. 1 - Podstępna gra (City Tails. Fowl Play...,ep. 1); serial kraj prod.Wielka Brytania (1988); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Kurier sportowy; STEREO
09:43 Prognoza pogody; STEREO
09:45 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Niepokonani; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Kurier; STEREO
10:35 Prognoza pogody; STEREO
10:40 Niepokorni - Bożena Maria Mrozinkiewicz; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Regiony - miejsca w Europie - małe ojczyzny - .; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Nasi szwajcarscy sąsiedzi; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Kurier sportowy; STEREO
11:43 Prognoza pogody; STEREO
11:44 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych - ks Piotr Brząkalik; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 7 dni świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Czytaj z Trójką; magazyn o książkach; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:35 Prognoza pogody; STEREO
12:40 Święci ze Sieny i Asyżu (Burt Wolf Travels&Traditions. Siena, Italy, Assisi); film dokumentalny kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:40 Prognoza pogody; STEREO
13:40 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych - bp Paweł Anweiler; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Etniczne klimaty; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Telenowyny; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Kurier; STEREO
14:40 Prognoza pogody; STEREO
14:40 Wyprawa do Lourdes. (The Shrine at Lourdes); film dokumentalny kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Kurier; STEREO
15:35 Prognoza pogody; STEREO
15:40 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 7 dni świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Prognoza pogody; STEREO
16:45 Dżingiel Bufor WOT
16:45 Wiadomości Kuriera
16:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
16:45 Oprawa
16:50 Kronika Warszawska - Kronika Warszawska odc. 215; film dokumentalny; STEREO
16:55 Oprawa
17:00 Warszawski tydzień
17:15 Oprawa
17:15 Kościół i świat
17:25 Oprawa
17:25 Dżingiel Bufor WOT
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Kurier sportowy; STEREO
17:42 Prognoza pogody; STEREO
17:45 Regiony kultury; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Dżingiel Bufor WOT
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:10 Wiadomości sportowe - (24.12.2006 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
18:25 Dżingiel Bufor WOT
18:25 TELEWIZYJNY NUMER WARSZAWSKI
18:25 Zwiastun WOT Pamietajmy o Giedroyciu W pon.25.12 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Zwiastun WOT W wielkim świecie W pon.25.12 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:25 Jingiel świateczny WOT; STEREO
18:30 Zaczarowane kolędy; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Zwiastun WOT Mój pies W pon.25.12 g.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Zwiastun WOT Śniegu cieniutki opłatek W pon.25.12 g.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Zwiastun WOT Święta, święta W wt.26.12 g.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Studio reportażu - Telewizja dzieci dzieciom; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Zwiastun WOT SOS Wioski dziecięce - akcja charytatywna; STEREO
19:30 Zwiastun WOT Pamietajmy o Giedroyciu W pon.25.12 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Kolędy z Filharmonią Śląską; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Oprawa
20:10 Studio reportażu - Historia jednego  opłatka.....; Dla małoletnich od lat 7
20:20 Oprawa
20:25 Dżingiel Bufor WOT
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Studio pogoda
20:45 Śladami Świętej Rodziny (Les sejours de la Sainte Famille); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych - ks Piotr Brząkalik; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Niepokorni - Krzysztof Młodzik; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Prognoza pogody; STEREO
21:45 Dżingiel Bufor WOT
21:45 Wiadomości Kuriera
21:45 5 minut o... - Szopka wigilijna w Niepokalanowie; Dla małoletnich od lat 7
21:50 Studio reportażu - Opowieści wiglilijne Władysława Bartoszewskiego; Dla małoletnich od lat 7
22:15 Zwiastun WOT Pamietajmy o Giedroyciu W pon.25.12 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Zwiastun WOT W wielkim świecie W pon.25.12 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:15 Zwiastun WOT Śniegu cieniutki opłatek W pon.25.12 g.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Zwiastun WOT Święta, święta W wt.26.12 g.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Kościół i świat
22:25 Dżingiel Bufor WOT
22:30 Wigilia z księdzem Twardowskim; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych - bp Paweł Anweiler; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Kurier; STEREO
23:05 Studio pogoda
23:10 Niepokorni - Krzysztof Młodzik; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Planetarium; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Pasterka na Wawelu; transmisja; STEREO
01:30 Kraina Świętego Patryka (Burt Wolf Travels&Traditions. Dublin, Ireland and the land of St. Patrick); film dokumentalny kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Panie na Mogadorze - odc. 6 (People of Mogador, The, ep. 6); serial obyczajowy kraj prod.Francja (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zakończenie dnia

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     
08:00     Wanna Come In? - porady dla randkowiczów     
09:00     US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu     
10:00     All Access: Najbardziej idiotyczne momenty w karierze gwiazd - za kulisami życia gwiazd     
11:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
11:30     Droga do sławy - P. Diddy szuka nowych talentów     
12:00     Pimp My Ride UK - wszystko o tuningu     
12:30     Pimp My Ride - wszystko o tuningu     
13:00     MTV w domu u... - z wizyt± u gwiazd     
13:30     Bazar MTV - magazyn o modzie     
14:00     Weekend z gwiazdami 2006: MTV Vaults Christina Aguilera - reportaż o wokalistce     
14:30     Weekend z gwiazdami 2006: Making the Performance z Nelly Furtado - przygotowania do występu na MTV EMA     
15:00     Weekend z gwiazdami 2006: MTV Meets Beyoncé - reportaż     
15:30     Weekend z gwiazdami 2006: MTV Vaults Outkast - reportaż o grupie     
16:00     ¦wi±teczny miks muzyczny     
19:00     Made - MTV spełnia marzenia widzów     
20:00     Wspaniałe życie: Wspaniała 40 - kulisy życia prywatnego gwiazd     
21:00     True Life: Ujawniam moje preferencje seksualne - cała prawda o młodzieży     
22:00     All Access: Obciachowe rodziny - za kulisami życia gwiazd     
23:00     Moje supersłodkie urodziny - balangi nastolatek     
23:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
00:00     Happy Tree Friends - wydanie ¶wi±teczne     
00:30     Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków 

VH1 Polska
06:00 – VH1 Hits – hity dekady
10:00 – Smooth wake up – pobudka z VH1
11:00 – Jazda po klipach – komentowanie na ekranie
12:00 – Smells like 90’s – przeboje lat 90.
13:00 – Beavis & Butthead – serial animowany
13:30 – VH1 Soul – przeboje soul i r&b
14:30 – Data Videos – teledyski z opisem
15:00 – Moja Muzyka – artyści wybierają klipy
16:00 – VH1 New – nowe w muzyce
16:30 – VH1 Hits – największe przeboje
17:00 – Unplugged z Nirvaną – koncert bez prądu
18:00 – All Access „Ślubne sekrety gwiazd” – o gwiazdach z humorem
19:00 – Beavis & Butthead – serial animowany
19:30 – VH1 Rocks – hity rockowe
20:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat
21:00 – Monografia – twórczość artysty w pigułce
22:00 – Supergrupa – oldboy’e rocka powracają na scenę
23:00 – VH1 Amour – miłosne przeboje
00:00 – VH1 Hits – hity dekady
04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
09:00    Power lista
12:00    Club Charts - lista przebojów
13:00    O co kaman - program muzyczny
14:00    Parot
14:30    Kocha, nie kocha
15:00    Specjalista - program muzyczny
17:00    Shibuya - karaoke show
17:30    Eurotop - lista przebojów
18:30    Big in America 2 - reality show
19:00    Street Charts - lista przebojów
20:00    Chartsurfer - SMS-owa lista przebojów VIVY
21:30    VIVA Hits Polska
22:30    Tom kultury - magazyn kulturalny
23:00    Parot - Extreme
00:00    Hitbuster - program muzyczny
01:00    Nightrider

4fun.TV
06:00    4fun.hits
07:00    Teraz.pl
08:00    Parszywe Pozycje
09:00    4fun.hits.new
10:00    4fun.hits
11:00    4fun'rocks
12:00    4fun.hits
14:00    Teraz.pl
15:00    Kartony
16:00    4fun'rocks
17:00    4fun.hits
19:00    4fun'rocks
20:00    The Best Of Kartony
21:00    Lista HipHop
22:00    Rockowanie
23:00    The Best Of Kartony
00:00    Club Dance
01:00    4fun'ocka
03:00    4fun.chill

TVN Gra
08:45    Seans filmowy (TVN7) - interaktywny program rozrywkowy
10:15    Telesklep
13:20    Strażnik Kasy (Gra) - interaktywny program rozrywkowy
15:00    Rozbij bank - interaktywny program rozrywkowy
17:00    Kasa gra - interaktywny program rozrywkowy
19:00    Strażnik Kasy (Gra) - interaktywny program rozrywkowy
20:00    Seans filmowy - interaktywny program rozrywkowy
22:00    Wieczorne igraszki - interaktywny program rozrywkowy
00:00    SerwisMania - interaktywny program rozrywkowy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.