FANDOM


TVP 1
05:45 Dylematu 5 - odc. 1/3 - Eksplozja; serial TVP
06:35 Świąteczna opowieść (Christmas Storykeepers)  70'; film animowany kraj prod.Irlandia (1999)
07:45 Kacper - Sanki Tygrysa, odc. 12 (Tiger’s Sledge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1994)
08:10 Magiczna gwiazdka; reportaż
08:30 Ziarno; magazyn
09:00 Walt Disney w Jedynce - Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś - Co może lubić bóbr?, odc. 42 (Beaver’s Taste Buddies); serial kraj prod.USA (2005)
09:20 Walt Disney w Jedynce - Czarodzieje z Waverly Place - Siostrzyczka Justina, odc. 17 (.); serial kraj prod.USA (2008)
09:50 Disney! Cudowny Świat - Najlepsze z najlepszych: Święta z Disneyem. (From All of Us to All of You)  50'; film animowany kraj prod.USA (2010)
10:40 Teraz Miki! - Sztuka jazdy na nartach, odc. 1 (Art of Skiing); serial animowany kraj prod.USA (2010)
10:45 Ace Ventura Junior (Ace Ventura Jr. Pet Detective)  89'; film fabularny kraj prod.USA (2008)
12:15 Natura w Jedynce - Dzikie Chiny - odc. 6 Przypływy zmian (Wild China) - txt str.777  49'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
13:10 George prosto z drzewa 2 (George of the Jungle 2)  83'; komedia familijna kraj prod.USA (2003)
14:35 Kolędy w Pałacu Prezydenckim; widowisko kameralne
15:15 Julie de Maupin - cz. 1/2 (Julie, Chevalier de Maupin, 1 partie) - txt str.777  95'; film kostiumowy kraj prod.Włochy, Francja (2004)
17:00 Teleexpress
17:15 Plebania - odc. 1805; telenowela TVP
17:40 Cała Polska śpiewa kolędy; koncert
18:30 Wieczorynka - Bob budowniczy i niezapomniane święta Bożego Narodzenia (Bob the Builder: A Christmas to remember); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2000)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Orędzie abp Józefa Michalika na Boże Narodzenie
20:05 Ojciec panny młodej II (Father of the Bride II) - txt str.777  101'; komedia kraj prod.USA (1995)
21:50 Transmisja Papieskiej Pasterki z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
23:30 Ścigani (Fled)  93'; film sensacyjny kraj prod.USA (1996)
01:05 Córka panny młodej (Daughter of the Bride)  85'; film obyczajowy kraj prod.USA (2008)
02:30 Bestia (Belly of the Beast)  87'; film akcji kraj prod.Kanada, Hongkong, Wielka Brytania (2003)
04:00 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rośliny biblijne  19'; reportaż
06:20 Barwy szczęścia - odc. 671; serial obyczajowy TVP
06:45 Barwy szczęścia - odc. 672; serial obyczajowy TVP
07:10 Dzieciaki do wzięcia (Family Plan)  90'; komedia kraj prod.USA (1998)
08:40 "Naparstek Pana Boga" - Pankot i Kotpan przedstawiają
09:50 Niespokojne serca (Wild hearts)  80'; film obyczajowy kraj prod.USA (2006)
11:15 Rodzinne oglądanie - Szpital dla koali (Koala Hospital)  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
12:05 Anioły w mieście (When Angels Come to Town)  86'; film obyczajowy kraj prod.USA (2004)
13:35 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 39
14:05 Familiada - odc. 1911; teleturniej
14:30 Pierwsza Gwiazdka Świętego Mikołaja (Snow)  85'; film przygodowy kraj prod.Kanada, USA (2004)
16:00 Słowo na niedzielę
16:10 Nie ma mocnych - txt str.777  90'; komedia kraj prod.Polska (1974)
17:40 Czas kolędy
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Koncert Bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova 2011
20:00 Zróbmy sobie wnuka - txt str.777  82'; komedia kraj prod.Polska (2003)
21:25 Salon piękności (Beauty Shop)  100'; komedia kraj prod.USA (2005)
23:05 Drugie podejście (This Time Around)  86'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2003)
00:35 Święta cisza - kolędy gra Włodek Pawlik
01:00 Mordercza rozgrywka (Knight Moves)  111'; thriller kraj prod.Niemcy, USA (1992)
02:55 Salon piękności (Beauty Shop)  100'; komedia kraj prod.USA (2005)
04:35 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:44 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:36 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:36 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:19 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:46 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:48 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Tu kultura - odc. 17; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:47 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Eurosąsiedzi - odc. 48 (odc. 48); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Reportaż TVP INFO - Schola wsród gwiazd; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:47 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Reportaż TVP INFO - Najmniejsza parafia w Polsce; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
13:25 Reportaż TVP INFO - POGODNYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:48 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:46 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:52 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:01 Orędzie abp Józefa Michalika na Boże Narodzenie; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
20:08 Prawdę mówiąc - odc. 17; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:32 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:00 Tu kultura - odc. 17; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
22:57 Reportaż TVP INFO - POGODNYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
23:02 Świadkowie XX wieku - Wigilie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Pasterka. Katedra na Wawelu.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
01:38 Reportaż TVP INFO - Schola wsród gwiazd; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
01:50 Prawdę mówiąc - odc. 17; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:45 Reportaż TVP INFO - Najmniejsza parafia w Polsce; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
03:09 Eurosąsiedzi - odc. 48 (odc. 48); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:21 Reportaż TVP INFO - Schola wsród gwiazd; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
03:33 Tu kultura - odc. 17; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
03:57 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:21 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:47 Reportaż TVP INFO - Najmniejsza parafia w Polsce; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
05:11 Prawdę mówiąc - odc. 17; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Franciszkański spontan; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Eurosąsiedzi - odc. 48 (odc. 48); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Reportaż TVP INFO - Schola wsród gwiazd; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:00 Przygody Animków (42)

07:20 Beyblade (26)

07:45 Pies Huckleberry (56)

07:50 Pies Huckleberry (57)

07:55 Pies Huckleberry (1)

08:10 Alosza - film animowany (Rosja,2004)

09:40 Dzieciństwo Kermita - film familijny (USA,2002)

11:10 Święta na Division Street - film obyczajowy (USA,1991)

12:55 Jak poślubić miliarderkę - komedia (USA,2000)

14:35 Sie kręci - magazyn kulturalny

15:30 Świąteczna gorączka - komedia (USA,1996)

17:10 Kolędowanie z Polsatem - program muzyczny (Polska,2011)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:35 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia (USA,1992)

22:00 Wesołych świąt - komedia obyczajowa (USA,2006)

23:50 Michael Bublé świątecznie - koncert (USA,2011)

00:20 Dreamgirls - musical (USA,2006)

02:45 Zagadkowa noc

04:40 TV Market

TVN
05:40 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 s.o.s. DLA ŚWIATA: Epilog

08:30 Dzień dobry TVN

11:05 Na Wspólnej (1525)

11:25 Na Wspólnej (1526)

11:50 Na Wspólnej (1527)

12:15 Na Wspólnej (1528)

12:40 "Listy do M." - kulisy filmu

13:10 Przepis na życie 2 (16)

14:00 Ugotowani 2

14:55 Prosto w serce (191)

15:20 Prosto w serce (192)

15:45 Prosto w serce (193)

16:15 Prosto w serce (194)

16:40 Prosto w serce (195-ost.)

17:00 Happy Feet: Tupot małych stóp - film animowany (Australia,USA,2006)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Holiday - komedia romantyczna (USA,2006)

22:45 To właśnie miłość - komedia romantyczna (Wielka Brytania,USA,2003)

01:10 Seksmisja - komedia SF (Polska,1983)

03:10 Uwaga!

03:25 Rozmowy w toku

04:15 Nic straconego

TV 4
05:00 Gość "Wydarzeń"

05:10 To był dzień

06:00 To był dzień na świecie

06:25 Happy Hour - program rozrywkowy

07:15 Fantozzi przeciwko wszystkim - komedia (Włochy,1980)

09:00 Ryzykanci 5 (1)

09:55 Różowa Pantera (73)

10:20 Różowa Pantera (74)

10:45 Różowa Pantera (75)

11:10 Volvo Ocean Race - Cape Town

11:40 Galileo (260) - program popularnonaukowy

12:35 Gdzie się podziała siódma kompania? - komedia wojenna (Francja,Włochy,1973)

14:20 Ostatnia szansa (8) - talk show

15:15 Odnaleźliśmy siódmą kompanię - komedia wojenna (Francja,1975)

16:55 Legenda o bałwanku Mroziku - film animowany (USA,2005)

18:15 Marsz dinozaurów - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

20:00 Zawód Święty Mikołaj - komedia (USA,2001)

21:45 Dawno temu w Ameryce - dramat gangsterski (USA,Włochy,1984)

01:45 STOP Drogówka - magazyn policyjny

02:30 TV Market

02:45 To był dzień

03:35 Zakończenie programu

TV Puls
07:00 Skradziony cud - film obyczajowy (Kanada,2001)

09:00 Pszczółka Maja (24)

09:30 Szczeniak zwany Scooby-Doo (3)

10:00 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (22)

10:25 Życzenie Annabelli - film animowany (USA,1997)

11:40 Mulan 2 - film animowany (USA,2004)

13:20 Alicja w Krainie Czarów (1/2) - film familijny (USA,Wielka Brytania,Niemcy,1999)

14:35 Alicja w Krainie Czarów (2-ost.) - film familijny (USA,Wielka Brytania,Niemcy,1999)

16:00 Być jak Święty Mikołaj - komedia fantasy (Kanada,2010)

18:00 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (9)

18:30 Szczeniak zwany Scooby-Doo (2)

19:00 Timon i Pumba (1)

19:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (10)

20:00 Super święta - film familijny (Kanada,2004)

22:00 Blondynka w koszarach - komedia (USA,2008)

00:00 Ostatnia misja - film sensacyjny (Polska,1999)

02:00 Nie ma takiego numeru - komedia (Polska,2005)

03:40 Z archiwum policji (3) - serial dokumentalny

04:05 Dyżur (36) - serial dokumentalny

04:30 Zobacz to!

05:30 Telemarket

TVN 7
05:05 W roli głównej: Marcin Meller (13) - talk show

05:35 W roli głównej: Bożena Dykiel (14) - talk show

06:05 Na Wspólnej (1203)

06:35 Na Wspólnej (1204)

07:00 Mango

09:05 Pod osłoną nocy (2)

10:05 Podróżnik (4)

11:00 Mój przyjaciel delfin - film familijny (USA,1963)

12:50 Przyjaciele (20)

13:20 Przyjaciele (21)

13:50 Przyjaciele (22)

14:20 Przyjaciele (23)

14:50 Przyjaciele (24-ost.)

15:20 Niania: Piłkarski pech (88)

15:50 Niania: Muza potrzebna od zaraz (89)

16:20 Detektyw Monk (2)

17:15 Książę i aktoreczka - komedia romantyczna (Wielka Brytania,USA,1957)

19:30 Wytańczyć marzenia - dramat obyczajowy (USA,2006)

21:45 Przyjaciel gangstera - komedia kryminalna (Francja,2003)

23:25 Angielski pacjent - melodramat (USA,1996)

02:15 W roli głównej: Anna Głogowska (6) - talk show

02:45 W roli głównej: Michał Wiśniewski (7) - talk show

03:15 W roli głównej: Robert Kozyra (8) - talk show

03:45 Zakończenie programu

Polsat Sport News
06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Łyżwiarstwo figurowe: Holiday Festival on Ice

08:00 Sport Flash

08:05 Łyżwiarstwo figurowe: Holiday Celebration on Ice

09:00 Sport Flash

09:05 Wyścigi endurance: Halowe Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi

10:00 Sport Flash

10:05 Łyżwiarstwo figurowe: Unforgettable Moments on Ice

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej: Rapid Bukareszt - Legia Warszawa

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej: Rapid Bukareszt - Legia Warszawa

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej:  VK Modřanská Prostějov - Atom Trefl Sopot

14:00 Sport Flash

14:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej:  VK Modřanská Prostějov - Atom Trefl Sopot

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino PlanetWin365

16:00 Sport Flash

16:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino PlanetWin365

17:00 Sport Flash

17:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Scavolini Pesaro

18:00 Sport Flash

18:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Scavolini Pesaro

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka - podsumowanie 2011 roku

19:30 Magazyn Alpejski

20:00 Sport Flash

20:05 Trans World Sport

21:00 Sport Flash

21:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej: Wisła Kraków - Twente Enschede

22:00 Sport Flash

22:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej: Wisła Kraków - Twente Enschede

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów

01:15 Zakończenie programu

Eska TV
09:00 School lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 Dance Chart Top 20

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Web Chart Top 10

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Co się słucha

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 Look Like A Star

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Weekend z Jankesem

17:05 Hity na czasie

18:00 Miejska lista

19:00 Gorąca 20

21:00 ImprESKA

23:00 Hity na czasie

00:00 ImprESKA

01:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:10 Autobus przyjedzie znowu  24'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 El Sistema (El Sistema)  64'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Paul Smaczny, MARIA STODTMEIER; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Wrocławski Festiwal Gitarowy Tommy Emanuel i przyjaciele - Stevie Rays Blues; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:00 Dokument tygodnia - Nauczanie początkowe  50'; film dokumentalny; reż.:Marcin Bortkiewicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Wędrowcy. Wigilia 2010  24'; film dokumentalny; reż.:Anna Mucha, Agnieszka Trojak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Pan Tadeusz (Pan Tadeusz) - txt str.777  148'; film fabularny kraj prod.Polska, Francja (1999); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Michał Żebrowski, Alicja Bachleda - Curuś, Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Marek Kondrat, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Jerzy Bińczycki, Krzysztof Kolberger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Dla niesłyszących - Kocie ślady - txt str.777  79'; film TVP; reż.:Paweł Komorowski; wyk.:Janusz Gajos, Mieczysław Pawlikowski, Joanna Jędryka, Grzegorz Warchoł, Alicja Jachiewicz, Jerzy Trela, Andrzej Balcerzak, Marian Cebulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kolędy polskie śpiewają Ryszard Karczykowski i Poznańskie Słowiki; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Wojna domowa (Easy Virtue)  92'; komedia kraj prod.Wielka Brytania, Kanada (2008); reż.:Stepeh Elliott; wyk.:Kristin Scott Thomas, Jessica Biel, Colin Firth; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Z Bożego Narodzenia - kolędy śpiewa Joanna Słowińska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Karaoke z kolędami; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Koncert na 707 ulic; program rozrywkowy; wyk.:Małgorzata Zielińska, Piotr Nardell; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Kolęda wigilijna  64'; film muzyczny; reż.:Robert Gliński; wyk.:Władysław Kowalski, Jan Peszek, Daria Trafankowska, Piotr Kozłowski, Krzysztof Stroiński, Jan Janga-Tomaszewski, Jan Kociniak, Krzysztof Gosztyła, Jan Prochyra, Elżbieta Kępińska; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 3.10 do Yumy (3:10. to Yuma)  117'; western kraj prod.USA (2007); reż.:James Mangold; wyk.:Christian Bale, Russell Crowe, Ben Foster; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Donnie Darko (Donnie Darko)  108'; film obyczajowy kraj prod.USA (2001); reż.:Richard Kelly; wyk.:Jake Gyllenhaal, Jena Malone, Holmes Osborne, Patrick Swayze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Quincy Jones - koncert jubileuszowy cz. 1 (Quincy Jones - 75th Birthday Concert) kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Wszystko będzie dobrze  97'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2007); reż.:Tomasz Wiszniewski; wyk.:Adam Werstak, Robert Więckiewicz, Izabela Dąbrowska, Beata Kawka, Daniel Mąkolski, Jarosław Gruda, Janusz Chabior, Janusz Kłosiński, Zdzisław Kuźniar, Stanisław Pąk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Pasmo kontemplacyjne - 10; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Dziennik telewizyjny - 24.12.1987; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Historia obyczaju - Chata - cztery pory roku - jesień, zima; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Saga prastarej puszczy - Opowieść o sóweczce: prawo drapieżnika; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ogniem i mieczem - odc. 4/4 - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Magiczne drzewo - odc. 1 - Drewniany pies - txt str.777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Na życzenie Widzów - Po co nam to było - Grunt to rodzinka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Smak tradycji - Cicha noc; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Królewski karp; film dokumentalny; reż.:Marcin Krzyżański; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Reportaż TVP INFO - Wigilijne wróżby beskidzkich górali
13:35 Krzyż Walecznych  80'; film fabularny kraj prod.Polska (1958); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Jerzy Turek, Stanisław Milski, Władysław Dewoyno, Aleksander Fogiel, Bronisław Pawlik, Andrzej May, Henryk Hunko, Grażyna Staniszewska, Adolf Chronicki, Zbigniew Cybulski; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Magiczne drzewo - odc. 2 - Kostka - txt str.777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Polska i świat w reportażu - "Talerz dla zamorskiego gościa"; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:15 Kolędy. Hanna Banaszak; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Spotkania z profesorem Zinem - Opowieść wigilijna; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Spotkania z tradycją - Idę do Jezuska; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Święty Augustyn - odc. 1/5 - Adwokat diabła (Sant'Agostino ep. 1); serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2010); reż.:Christian Duguay; wyk.:Alessandro Preziosi, Monica Guerritore, Franco Nero, Wenanty Nosul, Krzysztof Pieczyński, Jerzy Zelnik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Zacisze gwiazd - Jacek Zieliński; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Ostatni Warmiacy i Mazurzy - Pierwsza gwiazdka; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Dziennik telewizyjny - 24.12.1987; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Polska z historią w tle - "Wszystkie zwierzęta pana Władysława"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 56; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Zakochany anioł  95'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Noc Świętego Mikołaja - txt str.777 AD  56'; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kolędy na 21. wiek; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Dziennik telewizyjny - 24.12.1987; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:15 5 lat TVP Sport - piłka nożna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Koszykówka mężczyzn - PLK: PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra; STEREO, 16:9
11:00 Bohdan Tomaszewski 9.0 cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 5 lat TVP Sport - transmisje; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Bohdan Tomaszewski 9.0 cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Lekkoatletyka - MŚ - Daegu 2011; STEREO, 16:9
15:00 Złote Kolce 2011; relacja; STEREO, 16:9
15:30 Dzieci Mniejszego Księcia; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kolarstwo górskie - Mistrzostwa Świata MTB - wyścig elity kobiet - Szwajcaria; STEREO, 16:9
17:25 Ze sportowego archiwum - Najsłynniejsze gole biało - czerwonych; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy - Litwa 2011: Polska - Turcja; STEREO, 16:9
20:00 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Niemcy; STEREO, 16:9
21:45 Jeździectwo - Światowy festiwal koni arabskich - wyścig Amazonek; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Jeździectwo - Rok na Wyścigach; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Lubański... legenda futbolu - txt str.777; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Adam Małysz - skok do historii; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Świadectwo - odc. 3/3; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Nieznana opowieść wigilijna - txt str.777  58'; film TVP; reż.:Piotr Mularuk; wyk.:Piotr Machalica, Krzysztof Stroiński, Danuta Szaflarska, Sara Muldner, Łukasz Jaźwiec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Kolędy TVP HD; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Awantura o Basię - odc. 9 - Awantura dziewiąta, czyli rzecz o niespodziewanym spadku - txt str.777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Awantura o Basię - odc. 10 - Awantura dziesiąta, czyli rzecz o  niezwykłej wyprawie - txt str.777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Michel ze smakiem - odc. 12; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Stawka większa niż życie - odc. 6/18 - Żelazny krzyż - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Łódka Pana Makarona - txt str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Wyprawa do łowców głów - txt str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Szansa na Sukces - Plateau Projekt Grechuta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Klasztory polskie - Wigilia u Cystersów; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 3/4 (odc. 3/4) - txt str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Faustyna - txt str.777  73'; film fabularny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 Gdzie jesteś Święty Mikołaju? - txt str.777  40'; film TVP; reż.:Igor Mołodecki; wyk.:Anna Radwan, Dorota Segda, Dominika Mroczek, Izabella Olszewska, Roman Gancarczyk, Jerzy Grałek, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Letner, Ola Frycz, Marta Kalmus; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Kolędy TVP HD; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Nieznana opowieść wigilijna - txt str.777  58'; film TVP; reż.:Piotr Mularuk; wyk.:Piotr Machalica, Krzysztof Stroiński, Danuta Szaflarska, Sara Muldner, Łukasz Jaźwiec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Szansa na Sukces - Kolędy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Ranczo Wilkowyje - txt str.777  94'; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pułkownik Kwiatkowski - txt str.777  122'; film fabularny kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Noc Świętego Mikołaja  56'; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
07:00 Komediantka - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Lokatorzy - odc. 195 (237) Zmowa; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Lokatorzy - odc. 196 (233) Kobiety to lubią; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Lokatorzy - odc. 197 (244) Cierpienia miłosne; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 42 - Śluby i rozstania - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 KULISY - Ranczo Wilkowyje. Jak powstawał film - odc. 02/13 - Miłość; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Czarne chmury - odc. 3/10 - Zawiść - txt str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Zmiennicy - odc. 2/15 - Ostatni kurs - txt str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
12:00 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 1/4 (odc. 1/4) - txt str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); reż.:Agnieszka Holland, Kasia Adamik; wyk.:Vaclav Jiracek, Ivan Martinka, MIchał Żebrowski, Sarah Zoe Canner, Andrzej Beja - Zaborski, Małgorzata Bela, Gabriela Birova, Attilla Bocsarsky, Marcin Czarnik, Karel Dobry; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 2/4 (odc. 2/4) - txt str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 KULISY - Ranczo Wilkowyje. Jak powstawał film - odc. 03/13 - Sen; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Miłość, honor i posłuszeństwo - cz. 1/2 (LOVE, HONOR AND OBEY, THE LAST MAFIA MARRIAGE)  90'; film sensacyjny kraj prod.USA (1993); reż.:JOHN PATTERSON; wyk.:ERric Roberts, Nancy McKeon, Ben Gazzara; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:15 KULISY - Ranczo Wilkowyje. Jak powstawał film - odc. 01/13 - Władza; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ogniem i mieczem - odc. 1/4 - txt str.777; serial TVP; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Izabella Scorupco, Michał  Żebrowski, Aleksander Domogarow, Krzysztof Kowalewski, Bogdan Stupka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ogniem i mieczem - odc. 2/4 - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 KULISY - Ranczo Wilkowyje. Jak powstawał film - odc. 08/13 - Diabeł tkwi w szczegółach; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Ranczo Wilkowyje - txt str.777  94'; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 43 - Agent - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Ranczo - odc. 44 - Polityka i czary - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk - txt str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Kameleon - odc. 3/4 - txt str.777; serial sensacyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Czas honoru - odc. 16 "Oficer z Berlina" s. II - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Miłość, honor i posłuszeństwo - cz. 1/2 (LOVE, HONOR AND OBEY, THE LAST MAFIA MARRIAGE)  90'; film sensacyjny kraj prod.USA (1993); reż.:JOHN PATTERSON; wyk.:ERric Roberts, Nancy McKeon, Ben Gazzara; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 8/13 - txt str.777; AC AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Złotopolscy - odc. 326* Kolczyk i chusteczka
06:25 Złotopolscy - odc. 327* Miłość to dzikie zwierzę
06:50 Złotopolscy - odc. 328* Fermentacje
07:15 Złotopolscy - odc. 329* Po pogrzebie
07:40 Złotopolscy - odc. 330* Do seminarium, łotrze
08:10 Rozmowy przy stole  52'; film dokumentalny
09:05 W pustyni i w puszczy - odc. 4 - Smain - txt str.777; serial przygodowy TVP
10:00 Nieznana opowieść wigilijna - txt str.777  58'; film TVP
11:00 Wielka sztuka Stefana Stuligrosza - "Wśród nocnej ciszy" - koncert kolęd; koncert
11:45 Ojciec Mateusz - odc. 56 - Helena - txt str.777; serial kryminalny TVP
12:30 Polonia 24
13:05 Na dobre i na złe - odc. 460 - Obce ciało; serial TVP
13:55 Nasze twarze - producent (producent); cykl reportaży kraj prod.Niemcy, Polska (2010)
14:05 Urszula Dudziak: Życie jest piękne  41'; film dokumentalny
14:50 Świąteczne "Smaki czasu z Karolem Okrasą"- goście: Kamila i Andrzej Łapiccy
15:15 Kolędy w Pałacu Prezydenckim; widowisko kameralne
16:00 Kulturalni PL (68); magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość - odc. 859; serial TVP
18:05 Święta, święta; program rozrywkowy
18:50 Notacje - Maria Iwaszkiewicz. Nasze Wigilie; cykl dokumentalny
19:05 Dobranocka - Wigilia w lesie; film animowany
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Orędzie abp Józefa Michalika na Boże Narodzenie
20:05 Czas honoru - odc. 41* "W pułapce"; serial TVP
20:55 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 1/4 (odc. 1/4) - txt str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009)
21:40 Koncert Bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova 2011
22:50 Żółty szalik - txt str.777  59'; film TVP
23:55 Transmisja Mszy Świętej - Pasterskiej z kościoła pw. św. Jakuba w Szczyrku
02:05 Dobranocka za oceanem - Wigilia w lesie; film animowany
02:30 Wiadomości
02:50 Sport
02:55 Pogoda
02:55 Orędzie abp Józefa Michalika na Boże Narodzenie
03:05 Ranczo - odc. 55* - Wielki powrót; serial obyczajowy TVP
03:50 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 1/4 (odc. 1/4); serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009)
04:35 Wideoteka dorosłego człowieka - (11)
05:05 Na dobre i na złe - odc. 460 - Obce ciało; serial TVP
06:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.