FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Drogi dla Ciebie. 10 mniej. Zwolnij!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wspaniałe stulecie - odc. 45 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 45); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 82 (seria VI, odc. 13) - Zaginiony -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Renifer Niko ratuje święta (Niko - Lentäjän poika (Niko, the way to the stars)) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.Niemcy, Dania, Finlandia, Irlandia (2008); reż.:Michael Hegner, Kari Juusonen, Krystyna Kozanecka-Kołakowska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Tango Papieża -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Krzysztof Żurowski; STEREO, 16:9
12:30 Gotuj się na święta - /17/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Kudłaty zaprzęg (Snow Buddies); film przygodowy kraj prod.USA (2008); reż.:Robert Vince; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Opowieść wigilijna (Christmas Carol, A); film animowany kraj prod.USA (2009); reż.:Robert Zemeckis; wyk.:Jim Carrey, Colin Firth; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Cała Polska śpiewa kolędy z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Klan - odc. 2671/2672 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kolędy w Pałacu Prezydenckim; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Orędzie na Święta Bożego Narodzenia -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:35 Gwiazdy na Gwiazdkę; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Transmisja papieskiej Pasterki z Watykanu (Transmisja papieskiej Pasterki z Watykanu) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
23:05 Plan doskonały (Inside Man, The) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.USA (2006); reż.:Spike Lee; wyk.:Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster, Willem Dafoe; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Ja cię kocham, a ty śpisz (While You Were Sleeping); komedia romantyczna kraj prod.USA (1995); reż.:John Turteltaub; wyk.:Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Jack Warden; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Cała Polska śpiewa kolędy z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Notacje - Jerzy Trela. W świątyni sztuki; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:35 Pierwsza Gwiazdka Świętego Mikołaja (Snow); film przygodowy kraj prod.Kanada (2004); reż.:Alex Zamm; wyk.:Tom Cavanagh, Ashley Williams, Patrick Fabian, Leslie Carlson; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 695; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama - ok. godz. 08:50; Pogoda - ok. godz. 09:40, 10:25; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Barwy szczęścia - odc. 1213 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1104 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Boże Narodzenie (The Nativity); dramat kraj prod.Wielka Brytania, Kanada (2010); reż.:Coky Giedroyc; wyk.:Tatiana Maslany, Andrew Buchan, Neil Dudgeon, Claudie Blakely, Vincent Regan; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Słodko i wytrawnie - Dorsz w białej czekoladzie; felieton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2086 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Znachor -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Koncert Świąteczny - Katedra w Pelplinie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Dzięki Bogu już Święta; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1214 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na dobre i na złe - odc. 580 Oszukani -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Teściowie (The In - Laws (Wedding Party)) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Niemcy, USA (2003); reż.:Andrew Fleming; wyk.:MIchael Douglas, Ryan Reynolds, Albert Brooks; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Góra Dantego (DANTE'S PEAK) -  txt. str. 777; film katastroficzny kraj prod.USA (1996); reż.:Roger Donaldson; wyk.:Pierce Brosnan, Linda Hamilton, Jeremy Foley; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Święta w kajdankach (Holiday in Handcuffs); komedia romantyczna kraj prod.Kanada, USA (2007); reż.:Ron Underwood; wyk.:Melissa Joan Hart, Mario Lopez, Timothy Bottoms, Markie Post; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Koncert Świąteczny - Katedra w Pelplinie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 24.12 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przechodzień codzienny - 24.12-Pomocna dłoń(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
07:30 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 24.12 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Co u nas? - odc.V; STEREO, 16:9
08:35 AgroSzansa - odc. 49; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Święta wojna - (268) Sprzedawca bombek; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 24.12 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna - odc. 56; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Przechodzień codzienny - 24.12-Pomocna dłoń(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
11:05 Morskie opowieści; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Nożem i widelcem - odc. 24 Dorsz w buraczkach, kompot z suszu, ciasteczka korzenne; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Życie bł. Czesława Odrowąża; dokument fabularyzowany kraj prod.Polska (2014); reż.:Michał Bernardyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 W świątyni dźwięków; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Kolędowe karaoke; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Operacja Życie - odc. 37; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:42 Przechodzień codzienny - 24.12-Pomocna dłoń(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
14:50 Wigilie polskie w regionach; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Naturalnie tak - odc. 56 - wydanie specjalne; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Lider - odc. 33; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Koncert Kolęd - A cóż z tą dzieciną; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Orędzie na Święta Bożego Narodzenia; STEREO, 16:9
21:10 Pogoda - 24.12 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 24.12 - 4; STEREO, 16:9
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Matka od powrotów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Transmisja Pasterki z archikatedry białostockiej; STEREO, 16:9, Na żywo
01:35 Zima nad Biebrzą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Pogoda - 24.12 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda - 24.12 - 4; STEREO, 16:9
02:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zapiski Łazęgi - Nowowarpieńska pastorałka; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Święta w Wyszemborku; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:20 Przechodzień codzienny - 24.12-Pomocna dłoń(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
04:24 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Lider - odc. 33; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wigilie polskie w regionach; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Kolędowe karaoke; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TVP Wrocław

06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 24.12 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przechodzień codzienny - 24.12-Pomocna dłoń(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
07:30 Rozmowa Faktów
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 24.12 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Co u nas? - odc.V; STEREO, 16:9
08:35 AgroSzansa - odc. 49; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Święta wojna - (268) Sprzedawca bombek; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 24.12 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna - odc. 56; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Przechodzień codzienny - 24.12-Pomocna dłoń(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
11:05 Morskie opowieści; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Nożem i widelcem - odc. 24 Dorsz w buraczkach, kompot z suszu, ciasteczka korzenne; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Życie bł. Czesława Odrowąża; dokument fabularyzowany kraj prod.Polska (2014); reż.:Michał Bernardyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 W świątyni dźwięków; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Kolędowe karaoke; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Operacja Życie - odc. 37; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:42 Przechodzień codzienny - 24.12-Pomocna dłoń(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
14:50 Wigilie polskie w regionach; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Naturalnie tak - odc. 56 - wydanie specjalne; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Lider - odc. 33; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Koncert Kolęd - A cóż z tą dzieciną; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Labirynty kultury - "Opowieść Wigilijna"; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:49 Zrób to ze smakiem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 EuroFakty; STEREO, 16:9
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:44 Pogoda
18:47 Rozmowa Faktów - Rozmowa Faktów - Orędzie Wigilijne; STEREO
18:51 Narciarski Raport
18:56 W stronę marzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:06 Gdy się Chrystus rodzi...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:46 Kłodzko w średniowieczu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:07 Studio Wschód - Studio Wschód: Polska wigilia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:32 Telewizyjny Klub Seniora; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Orędzie na Święta Bożego Narodzenia; STEREO, 16:9
21:10 Pogoda - 24.12 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 24.12 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Rzeczpospolita wapiennicza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:23 Narciarski Raport
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Matka od powrotów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Transmisja Pasterki z archikatedry białostockiej; STEREO, 16:9, Na żywo
01:35 Zima nad Biebrzą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Pogoda - 24.12 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda - 24.12 - 4; STEREO, 16:9
02:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zapiski Łazęgi - Nowowarpieńska pastorałka; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Święta w Wyszemborku; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:20 Przechodzień codzienny - 24.12-Pomocna dłoń(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
04:24 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Lider - odc. 33; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wigilie polskie w regionach; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Kolędowe karaoke; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

08:00 Pielęgniarki (62)

09:00 Malanowski i partnerzy (658)

09:30 Malanowski i partnerzy (659)

10:00 Dzień, który zmienił moje życie (62)

11:00 Dlaczego ja? (574)

12:00 Pielęgniarki (63)

13:00 Trudne sprawy (165)

14:00 Choinka z "Pierwszą miłością" - program artystyczny

14:50 Jasnogórskie kolędowanie z Polsatem - koncert (Polska,2013)

16:50 Krakowskie kolędowanie z Polsatem - koncert (Polska,2014)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Pogoda

19:30 Świat według Kiepskich: Szopka (69)

20:05 Kevin sam w domu - komedia (USA,1990)

22:15 Milion na Gwiazdkę - komedia obyczajowa (Kanada,USA,2007)

00:15 Wielkie kolędowanie z Polsatem - program muzyczny (Polska,2007)

02:15 Tajemnice losu

TVN

06:00 Uwaga!

06:20 Mango

07:25 Detektywi: Zabiorę Ci wszystko (655)

08:00 Dzień dobry TVN - magazyn

10:55 Na Wspólnej (1992)

11:25 Szkoła (16)

12:25 Szpital (17)

13:25 Ukryta prawda (46)

14:25 Ugotowani (16)

15:00 Szkoła (17)

16:00 Rozmowy w toku: Chcecie mi zmyć makijaż? Nigdy!

17:00 Historia Kopciuszka - komedia romantyczna (USA,Kanada,2004)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Doradca smaku (21)

20:05 Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra - komedia (Francja,Niemcy,2002)

22:20 Czego pragną dziewczyny - komedia (USA,2003)

00:30 Zamieć - thriller (USA,Kanada,Francja,2009)

02:40 Historia Kopciuszka - komedia romantyczna (USA,Kanada,2004)

04:30 Uwaga!

04:50 Rozmowy w toku: Chcecie mi zmyć makijaż? Nigdy!

TV 4

06:00 Czyja wina? (37)

06:55 Garfield Show (41)

07:10 Garfield Show (42)

07:25 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (35)

07:50 Garfield Show (47)

08:05 Garfield Show (48)

08:20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (38)

08:45 Scooby-Doo

09:15 Scooby-Doo

09:45 Nowy Scooby-Doo

10:30 Maria, matka Jezusa - film religijny (USA,1999)

12:10 Wyjdź za mnie (1/2) - film obyczajowy (USA,2010)

13:50 Wyjdź za mnie (2-ost.) - film obyczajowy (USA,2010)

15:20 Nowe przygody Elzy z afrykańskiego buszu - film przygodowy (USA,1996)

17:20 Bajkowe Boże Narodzenie - film familijny (USA,2011)

19:00 Jaś Fasola

19:30 Jaś Fasola

20:00 Śnięty Mikołaj 3: Ucieczka Świętego Mikołaja - komedia przygodowa (USA,2006)

21:45 Kod Karola Wielkiego - film przygodowy (Niemcy,2008)

00:05 Król Skorpion 2: Narodziny wojownika - film przygodowy (USA,Niemcy,RPA,2008)

02:10 Michael Bublé 2012 - koncert

03:05 Seks w wielkim mieście (51)

03:40 Dekoratornia - magazyn

04:10 4music - magazyn muzyczny

05:05 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

05:50 Złotopolscy: Tarapaty (82)

06:25 Złotopolscy: Raport (83)

06:55 Nash Bridges 3: Tylko spokój (34)

07:40 Śpiąca królewna - film familijny (Niemcy,2008)

09:10 Złote święta - film familijny (USA,2012)

10:50 Przyjaciel Świętego Mikołaja 2: Świąteczne szczeniaki - film familijny (USA,2012)

12:15 Zaginiony świat: Jurassic Park - film przygodowy (USA,1997)

14:35 Dziewczynka z zapałkami - baśń filmowa (Niemcy,2013)

15:40 Ogniem i mieczem - film historyczny (Polska,1999)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Żeluś/Zoo-tube (24)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru: Potwór z głębin/Sokół i kocha (25)

20:00 Opowieści z Narnii: Książę Kaspian - film przygodowy (Wielka Brytania,USA,2008)

22:35 Kult - thriller (Niemcy,USA,Kanada,2006)

00:30 Kull Zdobywca - film przygodowy (USA,1997)

02:30 Zobacz to!: Dyżur (2)

02:55 JRG w akcji (13)

03:20 Dyżur (3)

03:40 JRG w akcji (1)

04:05 Menu na miarę (8)

04:30 Z archiwum policji (2)

04:50 Menu na miarę (9)

05:15 Z archiwum policji (3)

05:45 Menu na miarę (10)

TVN 7

05:10 We dwoje (10/16)

06:30 Męski typ: Marek Kamiński (2/9)

07:00 Niewinna intryga (81/120)

08:05 Sąd rodzinny: Niebezpieczna szybkość (97)

09:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Zapleśniały dom (498)

10:05 Kryminalni 3 (3/14)

11:10 Mango

12:45 Sąd rodzinny: Zbzikował (98)

13:45 Szpital (26)

14:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Grube dziewczyny (499)

15:45 Rozkochane popołudnie: Julia (90)

16:20 Rozkochane popołudnie: Brzydula (30)

16:50 Kryminalni 3 (4/14)

17:55 Agenci NCIS: Los Angeles (21/24)

18:55 Czterej pancerni i pies (8/21)

20:00 Dobre kino: Wytańczyć marzenia - dramat obyczajowy (USA,2006)

22:25 W sieci pająka - thriller (Niemcy,USA,Kanada,2001)

00:35 Uciekinier - film SF (USA,1987)

02:40 Rozgrywka - film sensacyjny (Niemcy,USA,2001)

Puls 2

06:00 Kasia i Tomek 2 (15) 

06:30 Kasia i Tomek 2 (16) 

07:00 Marta mówi! (13)

07:25 Flintstonowie (23)

08:00 Flintstonowie (24)

08:25 SpongeBob Kanciastoporty (85)

09:00 SpongeBob Kanciastoporty (86)

09:25 Fanboy i Chum Chum (19)

10:00 Jimmy Neutron: mały geniusz 3 (2)

10:35 Lucky Luke (30)

11:00 Reksio (4)

11:10 Reksio (5)

11:30 Reksio (6)

11:40 Reksio (7)

11:50 Reksio (8)

12:00 Zaczarowany ołówek (12)

12:10 Zaczarowany ołówek (13)

12:25 Klub Winx 3 (10)

12:50 Klub Winx 3 (11)

13:20 Mia i ja (8)

13:50 Wyprawa po magiczne serce - film animowany (Finlandia,Niemcy,Wielka Brytania,Rosja,2007)

15:15 Był sobie człowiek (23)

16:00 Gumisie 6 (13)

16:35 Gumisie 6 (14)

17:00 Zwariowane melodie (124)

17:05 Zwariowane melodie (125)

17:10 Zwariowane melodie (126)

17:20 Zwariowane melodie (127)

17:25 Zwariowane melodie (128)

17:35 Zwariowane melodie (129)

18:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego 2 (4)

18:35 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego 2 (5)

19:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta (8)

19:30 Wojciech Cejrowski. Boso Etiopia (1)

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (5)

20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (23)

21:50 Tajemnice Biblii (3)

22:50 Tajemnice Biblii (4)

23:55 Gwiazdy polskiego kabaretu (7)

00:50 Gwiazdy polskiego kabaretu (1)

01:30 Gwiazdy polskiego kabaretu (2)

02:20 Maszyna zmian (3)

02:55 W blasku fleszy (6) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (3) - magazyn kulinarny

03:50 W blasku fleszy (7) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (12) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur (6) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (1) - serial dokumentalny

05:30 Dyżur (9) - serial dokumentalny

TV 6

06:00 Szósty zmysł (885) - interaktywny program ezoteryczny

06:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny

07:50 Największe z największych - serial dokumentalny

08:50 Rodzina zastępcza: Powołanie (46)

09:20 Rodzina zastępcza: Okowy miłości (47)

09:50 Komisarz Rex (2)

10:45 Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show: Katarzyna Herman (5)

11:40 Miodowe lata: Na ryby (35)

12:25 Miodowe lata: Fatum, los, przeznaczenie (36)

13:05 Miodowe lata: Sprawa wielkiej wagi (37)

13:50 Rodzina zastępcza: Trujące żądło zazdrości (48)

14:20 Rodzina zastępcza: Wolny dzień (49)

14:50 Strażnik Teksasu (49)

15:50 Lucy i dziwne zwierzaki - serial dokumentalny

16:45 Przygody Merlina (26)

17:45 Miodowe lata: Kolędnicy (124)

18:25 Boże Narodzenie z Michaelem Bublém - koncert

19:20 Absolwentka - komedia romantyczna (USA,2009)

21:00 Tygrys szablozębny - horror (USA,2002)

22:45 Najlepszy ojciec świata - komediodramat (USA,2009)

00:40 Śmierć na 1000 sposobów (3)

01:05 Komisarz Rex (11)

02:00 Miodowe lata: Kolędnicy (124)

02:45 Rude Tube (1) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

03:15 4music - magazyn muzyczny

04:10 STOP Drogówka - magazyn policyjny

05:05 Dekoratornia - magazyn

05:30 Dekoratornia - magazyn

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska

09:00 Sport Flash

09:07 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SBV Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam

11:00 Sport Flash

11:07 Futbol amerykański: NFL - mecz: Dallas Cowboys - Indianapolis Colts

13:00 Sport Flash

13:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Wikana Start Lublin - AZS Koszalin

15:00 Sport Flash

15:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

17:00 Sport Flash

17:07 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

19:00 Sport Flash

19:07 Piłka nożna: Superpuchar Włoch - mecz: Juventus Turyn - SSC Napoli

21:00 Sport Flash

21:07 Short track: Zawody Pucharu Świata w Seulu

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Sportowe podsumowanie roku 2014: Siatkówka

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Sportowe podsumowanie roku 2014: Polsat Boxing Night

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 Przeglądarka

07:30 Hity na czasie

08:00 Poranna rozgrzewka

09:00 Poranna rozgrzewka

10:00 Hity na czasie

11:00 Hity na czasie

12:00 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 Hity na czasie 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Świąteczne granie

19:00 Dawid Kwiatkowski i przyjaciele - koncert

19:30 Świąteczne granie

20:00 Hity na czasie

21:00 Hity na czasie

22:00 Hity na czasie

23:00 Hity na czasie

00:00 Polska noc

TTV

05:10 Ukryta prawda (219) - serial paradokumentalny

06:00 Blisko ludzi - program interwencyjny

06:30 DeFacto (12/20)

07:00 DeFacto (13/20)

07:30 Kartoteka 5 (15/30) - serial fabularno-dokumentalny

08:30 Sekrety dobrych zakupów (5/6)

09:30 Cała prawda o jedzeniu 2. Extra (2)

10:00 Wojny przewoźników 3 (3/13)

10:30 Wojny przewoźników 3 (4/13)

11:00 Wojny magazynowe 5 (1/20)

11:30 Wojny magazynowe 5 (2/20)

11:45 Wojny magazynowe (5/19)

12:00 Usterka 3 (3/11)

12:30 Usterka 3 (10/11)

13:00 Piekielna autostrada 2 (8/10)

14:00 Handlarze (6/12)

14:45 Bogaci kasy nie liczą (7/9)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (7/20)

16:40 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (8/20)

17:10 Blisko ludzi - program interwencyjny

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Gogglebox (3/12)

18:40 Przedświąteczna gorączka w call center - film dokumentalny

19:45 Express

19:55 Pogoda

20:00 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (3/15)

20:35 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (5/15)

21:00 Światełkowe szaleństwo - film dokumentalny

22:00 Kossakowski. Inicjacja (9)

22:30 Wojny przewoźników 3 (9/13)

23:00 Wojny przewoźników 3 (10/13)

23:20 Wojny magazynowe - Teksas 4 (8/12)

23:35 Bogaci kasy nie liczą (7/9)

00:35 Handlarze (6/12)

01:20 Mój pierwszy... (1/10)

01:50 Mój pierwszy...: Moja pierwsza miłość (3/10)

02:20 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (7/20)

02:50 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (8/20)

03:20 Kartoteka 5 (14/30)

04:15 Handlarze (4/12)

04:35 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Disco Polo Music

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:10 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Discopolot! - program muzyczny

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Święta w Polo TV

13:00 Hit dnia

13:14 Święta w Polo TV

14:00 Hit dnia

14:10 Profesorre Toplalala - program rozrywkowy (Polska,2013)

14:30 Święta w Polo TV

17:00 Hej kolęda! - koncert wigilijny Polo TV

19:00 Święta w Polo TV

20:00 Święta z Radkiem Liszewskim - świąteczny koncert kolęd

21:00 Święta w Polo TV

22:00 Slide Show - program muzyczny

23:54 Święta w Polo TV

ATM Rozrywka

05:30 Wstawaj! Gramy!

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:30 Królik Bugs i przyjaciele (15)

07:40 Królik Bugs i przyjaciele (16)

07:50 Popeye i przyjaciele (13)

08:00 Opowieść wigilijna - film animowany (USA,2009)

10:00 Daleko od noszy: Jarmark medycyny naturalnej (61)

10:30 Daleko od noszy: Balladyna na każdą okazję (62)

11:00 Gra w ciemno - teleturniej

12:00 Awantura o kasę (123) - teleturniej

12:55 Pierwsza miłość (2002)

13:30 Ewa gotuje (168)

14:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Uczulenie (68)

14:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Lecznica (69)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Szklany sufit (231)

16:00 Świat według Kiepskich: Firma (152)

16:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście: Wyprawa na Wenus (34)

17:00 Daleko od noszy: Upiorny duch Kidlera (50)

17:30 Daleko od noszy: Anielska dobroć (51)

18:00 Wczoraj znowu jest dzisiaj - komedia (Kanada,USA,2004)

20:05 Rodzina zastępcza plus: Koło historii (230)

21:00 FIK Kolęda, Kolęda - koncert (Polska,2013)

22:00 FIK Kolęda, Kolęda - koncert (Polska,2013)

23:00 Świat według Kiepskich: Matka jest tylko jedna (215)

23:30 Świat według Kiepskich: Czarna dziura (216)

00:00 Mamuśki (11)

00:30 Daleko od noszy: Choroba śpiącej królewny (63)

01:00 Daleko od noszy: Policyjny proszek (64)

01:30 Gra w ciemno (146) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (75) - teleturniej

03:30 Linia życia (22)

04:00 Linia życia (23)

04:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

08:20 Święty na każdy dzień

08:25 Kolebka Mesjasza

08:55 Szopki świata - wystawa szopek

09:25 Święty na każdy dzień

09:30 Nasz Max i jego przygoda z Biblią (1)

10:00 Informacje dnia

10:15 Stroik na stół wigilijny

10:35 Opowieść o św. Augustynie

11:10 Świat Biblii - Narodziny Jezusa

12:00 Anioł Pański

12:20 Dotyk przyjaźni - dramat obyczajowy (USA,2014)

13:55 Święty na każdy dzień

14:00 Świąteczne wypieki

14:20 Petra - tajemnicze miasto

14:40 Św. Franciszek z Asyżu i Klara - film dokumentalny (Włochy,2013)

15:25 Tata - katolik nie jest mięczakiem

15:55 Święty na każdy dzień

16:00 Idealna fala - film obyczajowy (Australia,2012)

17:30 Reportaż dnia

18:00 Anioł Pański

18:05 Informacje dnia

18:15 Wieczerza wigilijna

19:00 Wieczór wigilijny w Telewizji Trwam

19:30 Program dla dzieci

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Kolędy i pastorałki

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:30 Uroczysta msza święta Wigilii Bożego Narodzenia pod przewodnictwem Ojca św. Franciszka

23:30 Kiedy Bóg stał się człowiekiem - polskie zwyczaje świąteczne

00:00 Program dla USA i Kanady

07:55 Rekolekcje adwentowe "Szybko wolny"

Stopklatka TV

06:00 Matka 24h - film dokumentalny (Polska,2012)

07:10 Zakazane piosenki - film wojenny (Polska,1946)

09:15 Sherlock Holmes: Pociąg do Edynburga - film kryminalny (USA,1946)

10:35 Zamknąć za sobą drzwi - film kryminalny (Polska,1988)

12:15 Królowa Śniegu (1/2) - baśń filmowa (USA,Wielka Brytania,Kanada,2002)

14:00 Wariackie święta - komedia romantyczna (USA,1994)

16:05 Sekretna Gwiazdka - film obyczajowy (USA,2011)

17:55 Kiedy Harry poznał Sally - komedia romantyczna (USA,1989)

20:00 Ja wam pokażę! - komedia (Polska,2006)

22:30 88 minut - thriller (USA,Niemcy,Kanada,2007)

00:45 Efekt motyla II - thriller (USA,2006)

02:40 Nikt nie woła - film psychologiczny (Polska,1960)

04:20 Brzydkie słowa - film krótkometrażowy (Polska,2009)

04:55 Ararat - film krótkometrażowy (Niemcy,2012)

05:15 216 miesięcy - film krótkometrażowy (Francja,2013)

05:45 Kolejny dzień - film krótkometrażowy (Polska,2008)

Fokus TV

06:00 Wehikuł czasu - program informacyjny

06:10 Królowie podwodnego nieba (2)

06:40 Podwodny raj Borneo (2)

07:05 Teletubisie (7)

07:25 Sąsiedzi: Golfiarze (74)

07:40 Sąsiedzi: Złośliwa zakrętka (75)

07:55 Rozmowy nieoswojone 2 (1)

08:30 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (11)

08:55 Wehikuł czasu - program informacyjny

09:00 Egzamin z przetrwania (7)

09:30 Egzamin z przetrwania (8)

10:00 Pogotowie weterynaryjne (8)

10:30 Pogotowie weterynaryjne (9)

11:00 Myślisz, że jesteś bezpieczny? (6)

12:00 Kuchenni detektywi (5)

12:30 Kuchenni detektywi (6)

13:00 Tajemnice historii (11)

13:30 Ekspres Saharyjski najdłuższy pociąg świata - film dokumentalny (Niemcy,2005)

14:30 Wyprawy na krańce świata (15)

15:00 Rudy Maxa i jego Europa (18)

15:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód (2) - serial dokumentalny

16:00 Fabryka jedzenia 2 (4)

16:30 Mordercze przeprawy (18)

17:00 Historia świata według Andrew Marra (3)

18:00 Najświętsze miejsca Jerozolimy - film dokumentalny (USA)

19:00 Jakub, brat Jezusa - film dokumentalny (USA,2004)

20:00 Duomo - katedra w sercu Florencji - film dokumentalny (USA,2013)

21:00 Wielcy wojownicy (5)

22:00 Rzymskie zabójstwo - film dokumentalny (USA,2012)

23:00 Koncert wigilijny

00:30 Badacze natury (11)

01:00 Królowie podwodnego nieba (2)

01:30 Podwodny raj Borneo (2)

02:00 Życie Bałtyku (10) - serial przyrodniczy

02:30 Dzika Polska (1) - cykl reportaży

03:00 Copernicus (1)

03:30 Lista Fokusa (51) - program edukacyjny

04:00 Lista Fokusa (60) - program edukacyjny

04:30 Życie Bałtyku (2) - serial przyrodniczy

05:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód (47) - serial dokumentalny

05:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód (48) - serial dokumentalny

TVP ABC

05:40 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Świąteczne życzenia, odc. 7 (Many Christmas Wishes); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Przygody Kota Filemona - Gwiazdka, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Smerfy - Kto nie marnuje temu smerfuje, odc. 31 (Waste not, Smurf not); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Domowe przedszkole - Polski roczek - Boże Narodzenie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Burza, odc. 20 (Low pressure system); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Przygody Bolka i Lolka - Zimowe zawody, odc. 23; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Magiczna gwiazdka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Misiowanki - Najlepszy przyjaciel misia, odc. 4 (Trouble with Pets) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Mali światowcy - odc. 4; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Mały Miś s. IV - Życzenie, odc. 55 (The dandelion wish); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Smerfy - Kto nie marnuje temu smerfuje, odc. 31 (Waste not, Smurf not); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Reksio - Reksio i bocian, odc. 53; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Pszczółka Maja - Łakomczuch, odc. 77 (The Big Eat); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Świnka Peppa, seria II - Kłótnia, odc. 43 (The Quarrel, ep. 43); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Domowe przedszkole - Polski roczek - Boże Narodzenie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Fałszywy prezent, odc. 19 (The false present); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przygody Bolka i Lolka - Zimowe igraszki, odc. 14; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Magiczna gwiazdka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Misiowanki - Mama będzie pracować, odc. 2 (Mama’s new job) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Mali światowcy - odc. 4; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Mały Miś s. IV - Kaczka traci głos, odc. 53 (Duck loses her quack); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Smerfy - Piskusia, odc. 33 (Squeaky); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio i mrówki, odc. 52; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Pszczółka Maja - Łakomczuch, odc. 77 (The Big Eat); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria II - Szafa na zabawki, odc. 44 (The Toy Cupboard, ep. 44); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Bajka nie tylko na święta; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Bolek i Lolek w Europie - Duch zamku Lorda Mc Intosha, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Tytus, Romek i Atomek - odc. 1/2 - Narodziny Tytusa; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Tytus, Romek i Atomek - odc. 2/2 - Edukacja; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Jedynkowe Przedszkole - odc. 27; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Świąteczne życzenia, odc. 7 (Many Christmas Wishes); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Baśnie i bajki polskie - odc. 9 - Lodowa góra; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Świnka Peppa, seria II - Biwak w lesie, odc. 45 (School camp, ep. 45); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kaktus i Mały - Dlaczego zwykłej krowie zawdzięczam zdrowie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 16; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Misiowanki - Pieniądze, odc. 6 (Trouble with money) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Święta w Domisiowie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Przyjaciele z podwórka - Drużyna E ratuje święta, odc. 70 (The Action Flves Save Christmas Eve); serial animowany kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Święta Bożego Narodzenia, odc. 51 (B. N.) (Christmas Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Reksio - Reksio i papuga, odc. 54; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Przygody Kota Filemona - Gwiazdka kota Filemona, odc. 27; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Bajka o drzewie; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Idą Święta, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Wigilia w lesie; film animowany kraj prod.Polska (1996); reż.:Stanisław Lenartowicz; wyk.:Krzyś Gajdziński, Zbigniew Bielski, Anna Gruszczak, Agata Piotrowska-Mastalerz, Andrzej Mastalerz; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Gdzie jesteś Święty Mikołaju? -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1996); reż.:Igor Mołodecki; wyk.:Anna Radwan, Dorota Segda, Dominika Mroczek, Izabella Olszewska, Roman Gancarczyk, Jerzy Grałek, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Letner, Ola Frycz, Marta Kalmus; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Wielki świat małych odkrywców - odc. 1 Moja mama jest w ciąży; Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Masza i niedźwiedź - Sam w domu, odc. 21 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Niepokonani. Niezwykłe historie - Kuba Błaszczykowski; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 15 Teleskop -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Smerfy - Święta Bożego Narodzenia, odc. 51 (B. N.) (Christmas Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Zakończenie dnia

TVP Kultura

07:00 Afisz kulturalny - Kulturalne prezenty; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Wybrzeże moskitów (Mosquito Coast); dramat kraj prod.USA (1986); reż.:Peter Weir; wyk.:Helen Mirren, River Phoenix, Harrison Ford; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Cappuccino z książką 15; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Tydzień z życia mężczyzny -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1999); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Gosia Dobrowolska, Danuta Szaflarska, Ewa Skibińska, Anna Samusionek, Krzysztof Stroiński, Jacek Romanowski, Małgorzata Drozd, Jacek Niesiołowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Koncert na 707 ulic; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Afrykańska królowa (The African Queen); film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1951); reż.:John Houston; wyk.:Katharine Hepburn, Humphrey Bogart, Robert Morley; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Rozmowy o szczęściu - Krzysztof Zanussi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 "Kolęda, hej kolęda..." - uroczysty koncert kolęd z Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Inny świat; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); reż.:Dorota Kędzierzawska, Artur Reinhart; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Kolędy z Mazowszem; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 2 Cellos - live at Arena Zagreb - Benedictus (2 Cellos - live at Arena Zagreb - Benedictus); koncert kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Nietykalni (Intouchables) -  txt. str. 777; komediodramat kraj prod.Francja (2011); reż.:Olivier Nakache, Eric Toledano; wyk.:Francois Cluzet, Audrey Fleurot, Omar Sy; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Annie Hall (Annie Hall); komediodramat kraj prod.USA (1977); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Natalie Cole na AVO Session (Natalie Cole plays AVO Session); koncert kraj prod.Szwajcaria (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Nietykalni (Intouchables); komediodramat kraj prod.Francja (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Podróż do Włoch (Viaggio in Italia); dramat kraj prod.Włochy, Francja (1953); reż.:Roberto Rossellini; wyk.:Ingrid Bergman, George Sanders, Leslie Daniels, Maria Mauban; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Historia

07:25 Okrasa łamie przepisy - Wigilia u leśników odc.45 -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ginące cywilizacje - Lud Yi z Syczuanu odc. 22 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 7/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Śladami Świętej Rodziny (Les sejours de la Sainte Famille); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); Dla małoletnich od lat 7
10:55 Wyprawa do Wielkiego Rowu. Woda - wspólny skarb - Afrykański Rów Wschodni. Podróż w poszukiwaniu wody cz. 2 (Great Rift Expedition: Water, a Shared Treasure); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Dziedzictwo i tajemnice morskiego świata - Tajemnice zatopionych miast (Sunken Cities); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Szwedzi w Warszawie; film przygodowo-historyczny kraj prod.Polska (1991); reż.:Włodzimierz Gołaszewski; wyk.:Bogdan Ferenc, Marian Klein, Dominik Łoś, Ryszard Pietruski, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Henryk Talar, Eugeniusz Priwieziencew, Jerzy Turek, Anna Seniuk; Dla małoletnich od lat 7
14:45 "Kolęda, hej kolęda..." - uroczysty koncert kolęd z Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Sensacje XX wieku - Czerwona orkiestra -  txt. str. 777; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Z kabaretowego archiwum; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ja, Klaudiusz - Powiew śmierci 1/13 (I CLAUDIUS); serial kraj prod.Wielka Brytania (1976); reż.:Herbert Wise; wyk.:Derek Jacobi, Stanisław Brejdygant, Zofia Mrozowska, Roman Wilhelmi, Henryk Machalica; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Kolędy staropolskie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Boże Narodzenie 1935; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Z kabaretowego archiwum; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Pierwsi chrześcijanie - odc. 1 Skandal z krzyżem (The Early Christians); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Jan XXIII - Papież Pokoju - cz. 1/2 (John XXIII - The Pope of Peace, part 1) -  txt. str. 777; film biograficzny kraj prod.Włochy (2002); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Zakochany anioł -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Kolędy na 21. wiek; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Pierwsi chrześcijanie - odc. 1 Skandal z krzyżem (The Early Christians); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Koncert Bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova 2011; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Noc Świętego Mikołaja -  AD; film TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Wieczór piąty - Piwniczne kolędy dla Herodów w Piwnicy pod Baranami; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TV Polonia

06:05 Świat się kręci - /254/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Las Story - odc. 12 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 O krasnalach i Wigilii; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Bąblandia - Choinka; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama - ok. godz. 08:50; Pogoda - ok. godz. 09:40, 10:25; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Polonia w Komie - (635) Słowacja -Cezary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
11:40 Królewski karp; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Barwy szczęścia - odc. 1152 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Województwo Wielkopolskie 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Notacje - Maria Iwaszkiewicz. Nasze Wigilie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Załoga Eko - III Na szlaku Natura 2000 - Woda z gór; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Teatr Telewizji - Pastorałka -  txt. str. 777; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006); reż.:Laco Adamik; wyk.:Borys Szyc, Marcin Przybylski, Bartosz Opania, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk, Grzegorz Małecki, Grzegorz Damięcki, Michał Konarski, Michał Żebrowski, Zbigniew Zamachowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kolędy polskie śpiewają Poznańskie Słowiki; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Złotopolscy - odc. 1101* - Nowa synowa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Kolędy w Teatrze Starym w Lublinie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Województwo Wielkopolskie 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Święty Augustyn - odc. 1/5 - Adwokat diabła (Sant'Agostino ep. 1); serial kraj prod.Włochy, Niemcy, Polska (2010); reż.:Christian Duguay; wyk.:Alessandro Preziosi, Monica Guerritore, Franco Nero, Wenanty Nosul, Krzysztof Pieczyński, Jerzy Zelnik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1152 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Gwiazdka z Nieba; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Orędzie na Święta Bożego Narodzenia -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:55 Łamigłówka - Województwo Wielkopolskie 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Teatr Telewizji - Pastorałka -  txt. str. 777; spektakl teatralny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Kolędy w Pałacu Prezydenckim; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Kutia w Watykanie czyli wigilie Jana Pawła II; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:55 Transmisja Mszy Świętej - Pasterskiej z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach; STEREO, 16:9, Transmisja
02:00 Łamigłówka - Województwo Wielkopolskie 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Dobranocka za oceanem - Gwiazdka z Nieba; Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:45 Sport; STEREO, 16:9
02:55 Pogoda; STEREO, 16:9
03:00 Orędzie na Święta Bożego Narodzenia; STEREO, 16:9
03:15 Kolędy w Teatrze Starym w Lublinie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Barwy szczęścia - odc. 1152; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Teatr Telewizji - Pastorałka; spektakl teatralny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Rozrywka

06:20 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (The best 1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (The best 2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Tradycyjny smak (90); Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (82) Mały Indianin -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Okrasa łamie przepisy - Wigilia u leśników -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Sylwester z Europą - (4); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Słodko i wytrawnie - Dorsz w białej czekoladzie; felieton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 8; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Neo - Nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Neo - nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Święty Mikołaj pilnie poszukiwany; film TVP; Dla małoletnich od lat 7
12:10 Jak się urwać z choinki czyli Kabaret Moralnego Niepokoju prezentuje; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Laskowik & Malicki - Wigilia Wieczór (7) cz. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Laskowik & Malicki - Wigilia Wieczór (7) cz. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /25/ - "Polska" - Kult; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /26/ - "Dumka na dwa serca" - Edyta Górniak, Mietek Szcześniak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Szansa na Sukces - Kolędy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /34/ - "Chłopcy radarowcy" - Andrzej Rosiewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Spotkanie z Balladą - Gwiazdka (1); Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Spotkanie z Balladą - Gwiazdka (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Cała Polska śpiewa kolędy z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Hej w dzień Narodzenia - wieczór kolęd Krzysztofa Krawczyka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Góral i Jabbar na Święta; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Kabaret Hrabi - Co jest śmieszne; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Dzięki Bogu już Święta (1) - Zaginął Święty Mikołaj; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Dzięki Bogu już Święta (2) - Nowe Święta; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Śpiewające fortepiany - (32) - WYDANIE ŚWIĄTECZNE; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 MUZYKA MAŁEGO EKRANU: PROGRAM ŚWIĄTECZNY (1); Dla małoletnich od lat 12
02:10 Góral i Jabbar na Święta; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Laskowik & Malicki - Wigilia Wieczór cz. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Laskowik & Malicki - Wigilia Wieczór cz. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:52 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:52 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:01 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:31 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:46 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
23:40 Reportaż TVP INFO - Święta w starym młynie; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:55 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:15 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:06 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:34 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:37 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:50 Prawdę mówiąc - Karol Okrasa - odc. 109; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wycinanki Pana N.; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:11 Reportaż TVP INFO - Święta w starym młynie; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:15 Drogi dla Ciebie. 10 mniej. Zwolnij!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Sport

08:15 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski - Wisła; STEREO, 16:9
09:35 Tour de Pologne 2014 - podsumowanie; STEREO, 16:9
10:30 Medal z Santander - Żeglarskie MŚ; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 WF z mistrzem: Zimowy Narodowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 WF jest fajny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 80. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski kandydaci; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Piłka nożna - Liga Angielska: Liverpool - Arsenal Londyn; STEREO, 16:9
13:50 Piłka nożna - Arsenal Londyn TV; STEREO, 16:9
14:40 WF jest fajny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 WF jest fajny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Borussia Dortmund TV; STEREO, 16:9
16:15 Jeździectwo - Cavaliada Poznań - Konkurs Wenus kontra Mars (Cavaliada Poznań - Konkurs Wenus kontra Mars); relacja kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9
17:45 Jak przychodzi zbawienie -  txt. str. 777; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Jeździectwo - Cavaliada Poznań - Konkurs Grand Prix (Cavaliada Poznań - Konkurs Grand Prix); relacja kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9
20:55 Soczi 2014 - Skoki narciarskie: Konkurs K95 mężczyzn; STEREO, 16:9
22:35 Soczi 2014 - Biegi narciarskie - 10 km kobiet - klasycznym; STEREO, 16:9
23:30 Jeździectwo - Światowe Igrzyska Jeździeckie 2014 - skoki - indywidualny i zespołowy konkurs szybkości (Światowe Igrzyska Jeździeckie 2014 - skoki - indywidualny i zespołowy konkurs szybkości); relacja kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9
01:00 Zakończenie dnia

TVP HD

07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 19 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Ja to mam szczęście! - odc. 20 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Rodzinka.pl - odc. 109 "Pierwsze mieszkanie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 110 "Przeprowadzka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Życie nad rozlewiskiem - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Kolędy TVP HD; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Ranczo - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Makłowicz w podróży - Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Skarby Południowego Tyrolu (1); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Człowiek i natura (17); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Makłowicz w podróży - Podróż 7 Izrael - Morze Czerwone (25); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Makłowicz w podróży - Podróż 11 Chorwacja (46) Nad Dunajem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Okrasa łamie przepisy - Pieczywo -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Karp -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Okrasa łamie przepisy - Wigilia u leśników -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Okrasa łamie przepisy - Zdrowe tradycje wigilijne -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Londyńczycy II - odc. 5/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Ranczo - odc. 96 (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Magiczne drzewo -  txt. str. 777; film przygodowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Joanna Zientarska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Chyra, Hanna Śleszyńska, Maciej Wierzbicki, Dominika Kluźniak, Anna Guzik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Idą Święta - Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Ranczo - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 8 - Święta, święta i po świetach -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 U Pana Boga w ogródku -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Mieczysław Fiodorow, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Łukasz Simlat, Jan Wieczorkowski, Ira Łaczina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 U Pana Boga za miedzą -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Idą Święta - Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Strefa 3D - Bali; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale

05:50 Faceci do wzięcia - odc. 53/91 Pierwsze dziecko; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Faceci do wzięcia - odc. 54/91 Ze śmiercią mu do twarzy; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Ojciec Mateusz - odc. 77 (seria VI, odc. 8) - Kolekcjoner -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Maria z Nazaretu - odc. 2 (Maria di Nazaret, 2 puntata) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Sami swoi po latach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Sami swoi -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1967); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski, Ilona Kuśmierska, Jerzy Janeczek, Aleksander Fogiel, Maria Zbyszewska, Halina Buyno, Witold Pyrkosz; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka -  txt. str. 777 AD; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Wojciech Brzozowicz, Czesław Magnowski, Stanisław Milski, Elżbieta Starostecka, Emil Karewicz; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Rodzinka.pl - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Rodzinka.pl - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Trędowata -  txt. str. 777; melodramat kraj prod.Polska (1976); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Elżbieta Starostecka, Leszek Teleszyński, Jadwiga Barańska, Czesław Wołłejko, Lucyna Brusikiewicz, Irena Malkiewicz, Anna Dymna, Gabriela Kownacka, Mariusz Dmochowski, Piotr Fronczewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 78 (seria VI, odc. 9) - Wyjazd -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Ojciec Mateusz - odc. 79 - (seria VI, odc. 10) Rodzinne więzy -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ojciec Mateusz - odc. 80 (seria VI, odc. 11) - Adrenalina -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo - odc. 47(seria IV, odc. 8) - W samo południe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Ojciec Mateusz - odc. 81 (seria VI, odc. 12) - Przerwany weekend -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka -  txt. str. 777 AD; komedia; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:20 Sami swoi -  txt. str. 777; komedia; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Ranczo - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Bohaterski strajk -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Ranczo - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Pitbull - odc. 27 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Pitbull - odc. 28; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Ojciec Mateusz - odc. 80 (seria VI, odc. 11) - Adrenalina -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Ojciec Mateusz - odc. 81 (seria VI, odc. 12) - Przerwany weekend -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Maria z Nazaretu - odc. 2 (Maria di Nazaret, 2 puntata); serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.