FANDOM


TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk odc.15; cykl dokumentalny
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Czerwony traktorek - Wielkie kichanie kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:45 Czerwony traktorek - Tajemna kryjówka kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:55 Sali Mali II - Dobra forma; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domowe przedszkole - Skrzaty z Planety Gnu; program dla dzieci
09:35 Tom - Tom w Amsterdamie; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
10:05 Doctor Who II - Miłość i potwory; serial science ficton kraj prod.Wielka Brytania (2005)
10:55 Mieszkać w Europie - Stary Londyn; reportaż
11:15 Kim właściwie jesteśmy cz. 2; film dokumentalny kraj prod.Francja (2004)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3297; serial kraj prod.USA (2001)
12:35 Moda na sukces odc.3298; serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan odc.1254; telenowela TVP
13:20 Plebania odc.865; telenowela TVP
13:45 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
14:10 Faceci do wzięcia - Sumo życie; serial TVP
14:40 Receptury klasztorne - Słodycz obrzańska; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:40 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży
16:05 Moda na sukces odc.3299; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces odc.3300; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan odc.1258 - (TXT - str. 777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc.869; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Muminki-Migotka medium; serial animowany kraj prod.Holandia, Finlandia, Japonia (1990)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Odnaleziona - (TXT - str. 777) kraj prod.USA (2004)
21:55 Sprawa dla reportera
22:30 Z refleksem; program publicystyczny
22:55 Misja specjalna; magazyn
23:25 Przekręt odc.6; serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
00:20 Romans Teresy Hennert; dramat kraj prod.Polska (1978)
01:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
05:35 Ocean Avenue odc.4/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:20 Ocean Avenue odc.5/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Czuwajcie, bądźcie trzeźwi...; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc.46/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe odc.209-Pożar; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Święta wojna - Bercik sam w domu
11:10 Sąsiedzi - Orkiestra żeńska
11:40 Magnum - Powrót z morza; serial kraj prod.USA (1983)
12:30 Przygody Tarzana odc.25/75; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Niesforne aniołki s. II odc.18; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:30 Zakręcony tydzień - odc. 10; widowisko
14:05 Europa da się lubić - Wiosenna Europa
14:55 Dr Quinn s.IV odc.14/28; serial obyczajowy kraj prod.USA (1995
15:45 Dla niesłyszących - M jak miłość odc.490; serial TVP
16:35 Gliniarz i prokurator odc.5/23-Mężczyzna, który zniknął; serial sensacyjny kraj prod.USA (1987)
17:30 Zorro odc.32/78 - (TXT - str. 777); serial kraj prod.USA (1957)
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu - (TXT - str. 777); teleturniej
19:35 Festiwal Prix Visionica
19:40 Starter - magazyn aktualności
20:05 M jak miłość - odc. 491; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 250
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:30 Sport Telegram
22:35 Biznes
22:45 Liga Mistrzów - skróty
23:45 Wieczór filmowy Kocham Kino - Części zamienne kraj prod.Słowenia (2003)
01:15 Dwie wieże: triumf i tragedia; film dokumentalny kraj prod.USA (2006)
02:00 Zakończenie programu

TVP 3 Wrocław
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Fakty
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:19 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Fakty
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:50 Pogoda; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Fakty
17:00 Pasmo zdarzeń
17:15 Kurier - wydanie specjalne ; STEREO
18:00 Fakty
18:30 Rozmowa Faktów
18:40 Trzymaj z Trójką
18:45 Profesor Miodek odpowiada
19:00 Pasmo zdarzeń
19:15 Antykwaryczne safari  
19:30 Telewizyjny Klub Seniora
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Fakty
22:05 Sport
22:10 Pogoda
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Waldemar energetyczny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Zakazane miasto. Środek wszechświata; film dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:49 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kurier; STEREO
01:50 Pogoda; STEREO
02:05 Zakazane miasto. Środek wszechświata; film dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:47 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (80) - telenowela
07.45 TV Market - mag. reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (69) - serial kom.
09.25 Rodzina zastępcza (79) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (58) - telenowela
11.00 Metamorfozy - reality show
11.30 Samo życie (883) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania - reality show
13.00 Jesteś moim życiem (80) - telenowela
14.00 Pierwsza miłość (492) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (220) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (80) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.30 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (493) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (884) - serial obyczajowy
20.00 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21.00 Wojna państwa Rose - ko- media, USA 1989, reż. Danny DeVito, wyk. Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito, Sean Astin (21.55 Studio LOTTO)
23.45 Chirurdzy (16) - serial obyczajowy
00.45 Nasze dzieci - talk show
01.45 Magazyn sportowy
03.45 Dziewczyny w bikini
04.45 Music Spot
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
06.45 Życie na fali (11) - serial obyczajowy
07.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Fabryka gry - pr. rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej (798) - serial obyczajowy
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Zycie na fali (12) - serial obyczajowy
15.00 Prawo pożądania (52)- telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (799) - serial obyczajowy
21.30 Magda M. 4 (49) - serial obyczajowy
22.30 Teraz my! - magazyn
23.15 Archiwum X - Śledztwa po latach - serial fabularno-dokumentalny
00.15 Bez skazy (8) - serial obyczajowy
01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.35 Uwaga! - magazyn
02.55 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Pokemon (290) - serial animowany
09.00 Klinika samotnych serc (9) - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (166) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (35) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (9) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (36) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (10) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (167) - telenowela
20.00 Komisarz Rex (26) - serial kryminalny
21.00 Kamieńska (8) - serial sensacyjny
22.05 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
22.45 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.15 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.45 Kuba Wojewódzki - talk show
00.50 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.25 Muzyczne listy - program muzyczny
02.25 Kinomaniak - magażyn filmowy
02.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.10 Ja tylko pytam - talk show
03.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Na łapu-capu; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Czuwajcie, bądźcie trzeźwi...; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Czy renesans przedrostków żeńskich?; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - Geofizyk z Kulikowa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzina jak z nut odc.3; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Ostatni świadek; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania odc.669; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan odc.1206; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Czerwony kościół; reportaż kraj prod.Polska (2004); Dla małoletnich od lat 12
13:05 Warto kochać odc.8; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Rozmowy na temat - Rozmowa  z Hanną Kaniastą (Made in Poland - Nowy design z Polski); Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Apteka pod Orłem; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Krzysztof MIklaszewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Oczywiście odc.6; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Polska z bocznej drogi - Spotkanie; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domisie - Na łapu-capu; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Pamiętaj o sercu-Nadciśnienie tętnicze; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Zwierzowiec - Sarna; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Czuwajcie, bądźcie trzeźwi...; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Telewizyjne Wiadomości Literackie ; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Dzika Polska - Tatrzańskie przebudzenie; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Poczet rektorów Uniwersytetu Jagiellońskiego odc.2; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Rozmowa z ... - z Jadwigą Nowakowską; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Szczęście na kominie
18:50 Plebania odc.669; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka-Konkurs śpiewu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan odc.1206; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 W stronę świata - Alicja Zarin; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Folkogranie - Inna Polska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Warto rozmawiać - Kłamstwo Katyńskie; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Z głębokości wołam; reż.:Wojciech Gierłowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:50 Sport Telegram
23:55 Biznes; STEREO
24:00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Kaczawski smak; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Poczet rektorów Uniwersytetu Jagiellońskiego odc.2; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Rozmowa z ... - z Hanną Kaniastą (Made in Poland - Nowy design z Polski); Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania odc.669; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka-Konkurs śpiewu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport
02:00 Klan odc.1206; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 W stronę świata - Alicja Zarin; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Folkogranie - Inna Polska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Warto rozmawiać - Kłamstwo Katyńskie; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Z głębokości wołam; reż.:Wojciech Gierłowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Telewizyjne Wiadomości Literackie; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska z bocznej drogi - Szczęście na kominie

Das Erste
05.30 Morgenmagazin
09.00 Heute
09.05 Rote Rosen  
09.55 Wetterschau
10.00 Heute
10.03 Brisant
10.30 Das geheimnis meiner Schwester
12.00 Heute mittag
12.15 Buffet
13.00 Mittagsmagazin
14.00 Tagesschau
14.10 Rote Rosen  
15.00 Tagesschau
15.10 Sturm der Liebe
16.00 Tagesschau
16.10 Wolf, Bär & Co
17.00 Tagesschau um fünf
17.15 Brisant
17.47 Tagesschau
17.55 ARD vor acht
19.50 Das Wetter im Ersten
19.55 Börse im Ersten
20.00 Tagesschau
20.15 Um Himmels Willen
21.05 In aller Freundschaft  
21.50 Plus-minus  
22.15 Tagesthemen
22.43 Das Wetter im Ersten
22.45 Menschen bei Maischberger
00.00 Nachtmagazin
00.20 Flussfahrt ins Verderben
01.45 Tagesschau
01.50 Alle meine Stars
03.45 Tagesschau
03.50 Sturm der Liebe
04.40 Die schönsten Bahnstrecken der Welt
05.00 Tagesschau
05.05 Plusminus

ZDF
05.30 Morgenmagazin
09.00 Heute
09.05 Volle Kanne - Service täglich  
10.30 Wege zum Glück  
11.15 Reich und Schön  
11.35 Reich und Schön  
12.00 Heute mittag
12.15 Drehscheibe Deutschland  
13.00 Mittagsmagazin  
14.00 Heute - in Deutschland
14.15 Wunderbare Welt  
15.00 Heute - Sport
15.15 Ruhrpott-Schnauzen
16.00 Heute - in Europa
16.15 Wege zum Glück
17.00 Heute - Wetter
17.15 Hallo deutschland  
17.45 Leute heute  
18.00 Soko Köln
19.00 Heute
19.20 Wetter
19.25 Die Rosenheim-Cops
20.15 Das Geheimnis der Hindenburg  
21.45 Heute-journal
22.12 Wetter
22.15 37
22.45 Johannes B. Kerner  
00.00 Heute nacht

NDR
06.05 Rund um den Michel
06.50 Tagesschau - Vor 20 Jahren
07.05 Jim Knopf
07.30 Sesamstrasse
08.00 MareTV
08.10 Sturm der Liebe  
09.00 Nordmagazin
09.30 Hamburg Journal
10.00 Schleswig-Holstein Magazin
10.30 Buten un binnen Magazin
11.00 Niedersachsen 19.30 das Magazin
11.30  Ein Fluss aus eisiger Zeit
12.15 Lindenstrasse  
12.45 Rainer Sass-Küchenklassiker  
13.00 Lieb & teuer  
13.30 Brisant
14.00 Neues im Norden  
14.30 Bilderbuch Deutschland  
15.15 Izmir - Zwei Gesichter einer Stadt  
16.00 Tipps und Trends - Der Verbraucherservice  
16.30 Neues im Norden  
16.45 Live unterwegs  
17.10 Giraffe, Erdmännchen & Co  
18.00 Niedersachsen
18.00 So ein Tag  
18.15 So ein Tag  
18.45 DAS!  
19.30 Niedersachsen 19.30 das Magazin
20.00 Tagesschau
20.15 Visite  
21.00 Inas Norden  
21.45 Liebling Kreuzberg  
22.35 Weltbilder  
23.05 Mit Krone und Kamera
23.50 Wilbur - Das Leben ist eins der schwersten
01.35 If only - Rendezvous mit dem Schicksal

RTL
06.00 Punkt 6
07.00 Shop
07.55 Teleshop-pingsendung
08.00 Unter uns  
08.30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten  
09.00 Punkt 9
09.30 Ahornallee  
10.00 Mein Baby  
10.30 Die Kinderärzte von St. Marien  
11.00 Unsere erste gemeinsame Wohnung  
11.30 Mein Garten  
12.00 Punkt 12 - Das Mittagsjournal
13.00 Die Oliver Geissen Show
14.00 Das Strafgericht  
15.00 Das Familiengericht  
16.00 Staatsanwalt Posch ermittelt
17.00 Ahornallee  
17.30 Unter uns  
18.00 Explosiv - Das Magazin  
18.30 Exclusiv - Das Star-Magazin  
18.45 Aktuell  
19.03 Aktuell - Das Wetter  
19.05 Alles was zählt  
19.40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20.15 CSI
21.15 Dr. House  
22.15 Monk  
23.10 Law & Order  
00.00 Nachtjournal
00.27 Nachtjournal - Das Wetter
00.35 Dr. House
01.25 Monk
02.20 Die Oliver Geissen Show
03.10 Nachtjournal
03.37 Nachtjournal - Das Wetter
03.40 Shop
04.20 Das Familiengericht
05.10 Explosiv - Weekend

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.