FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Niespokojne umysły - Andrzej Udalski; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Natura w Jedynce - Między światami (The Passage / La Traversee des Mondes); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Romain Dussaulx Dussaulx, Denis Lagrange; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Moda na sukces - odc. 5966 (The Bold and the Beautiful ep. 5966); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /145/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /96/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Pielgrzym Miłości - odc. 5. Pokolenie JP II -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Pielgrzym Miłości - odc. 6. Ojciec Afryki -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Metr od świętości - Opętana; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2863; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Moda na sukces - odc. 5967 (The Bold and the Beautiful ep. 5967); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2577 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Drużyna A [ser. IV] - odc. 15, Wstęp tylko dla członków (The A - Team IV, ep. 15, Members Only); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Metr od świętości - Opętana; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2864; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2578 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /146/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /97/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Orędzie Papieża Franciszka do Rodaków Jana Pawła II
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 142 - Cudowne dziecko (Ojciec Mateusz XI odc. 8) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Metr od świętości - Opętana; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Jan XXIII - Papież Pokoju - cz. 1/2 (John XXIII - The Pope of Peace, part 1) -  txt. str. 777; film biograficzny kraj prod.Włochy (2002); reż.:Massimo Capitani; wyk.:Edward Asner, Massimo Ghini, Claude Rich; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Różewicz ... we fragmentach; film dokumentalny; reż.:Andrzej Sapija; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Drużyna A [ser. IV] - odc. 15, Wstęp tylko dla członków (The A - Team IV, ep. 15, Members Only); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Notacje - Ks. Józef Wójcik. Uśmiech Jana Pawła II; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Klan - odc. 2578; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Jan XXIII - Papież Pokoju - cz. 1/2 (John XXIII - The Pope of Peace, part 1); film biograficzny kraj prod.Włochy (2002); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:35 M jak miłość - odc. 492; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lokatorzy - odc. 74 Rywale; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 493; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:35, 10:15; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Barwy szczęścia - odc. 1113 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 272 Dictum acerbum - gorzka prawda; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Makłowicz w podróży - Podróż 27 Madera (102) "Goście archipelagu"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Jan Paweł II do rodaków - Bóg jest miłością; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Postaw na milion - odc. 80; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:50 Na dobre i na złe - odc. 556 - Zdradliwe przyjemności; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Rodzinka.pl - odc. 71 "24 godziny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Tylko Ty! - odc 17; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1113 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1114 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na sygnale - odc 21/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Na sygnale - odc 22/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Fryderyk 2014 - gala wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Porządna kobieta (Good Woman); komedia romantyczna kraj prod.Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, USA, Luksemburg (2004); reż.:Mike Barker; wyk.:Scarlett Johansson, Helen Hunt, Tom Wilkinson, Stephen Campbell Moore; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 To ja, złodziej; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2000); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Art Noc: Maleńczuk śpiewa songi Kurta Weilla; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP Gdańsk
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 24.04 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Panorama Dnia
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 24.04 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jedź bezpiecznie - odc. 491; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 24.04 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Historia jednego krzyża; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Drewniane kościoły na terenie Wielkopolski - odc. 7 - Kościół pw. św. Mikołaja w Wierzenicy; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Z ojca na syna; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Pamiętam... Papież Jan Paweł II na Pomorzu Zachodnim; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Jan Paweł II - wśród nas i dla nas; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 W ZOO dookoła świata; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Mistyczka z gór; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Podwodna Polska - Tożsamość wraku; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Forum Panoramy
17:45 Energetyczne Pomorze; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Panorama Flesz
17:58 Pogoda
18:00 Forum gospodarcze; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Cudem uratowane; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Świat nie jest taki zły -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Puls Ziemi - Nauka a ekologia; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Z Archiwum Telewizji Gdańsk - Papież na Zaspie; Dla małoletnich od lat 7
20:30 Kość niezgody; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Pogoda
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 24.04 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Panorama
22:20 Panorama Sport
22:25 Pogoda
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Mistyczka z gór; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 24.04 - 4; STEREO, 16:9
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Zapiski Łazęgi - Na wodach Zalewu Szczecińskiego; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Z ojca na syna; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Pamiętam... Papież Jan Paweł II na Pomorzu Zachodnim; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Mistyczka z gór; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Ciekawe jak? Czyli Jurek w poszukiwaniu odpowiedzi; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:15 Świat według Kiepskich Odcinek: 54
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 245 Sezon: 5
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 246 Sezon: 5
10:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 37
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 283
12:00 Pielęgniarki Odcinek: 18
13:00 Trudne sprawy Odcinek: 38 Sezon: 7
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1887
14:45 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 38
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1318
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 645 Sezon: 12
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 536
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1888
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 90
20:05 Zdrady Odcinek: 8 Sezon: 3
21:05 Przyjaciółki Odcinek: 8 Sezon: 3
22:05 To nie koniec świata! Odcinek: 8 Sezon: 2
23:05 Łzy diabła
1:00 Przerwa w nadawaniu
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2614

TVN
6:00 Uwaga! Odcinek: 3900
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Detektywi Odcinek: 523
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1402
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 322
12:10 Szpital Odcinek: 201
13:10 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1152
13:55 Ugotowani Odcinek: 3
14:55 Kuchenne rewolucje Odcinek: 3
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2311
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 323
18:00 Szpital Odcinek: 202
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3901
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1906
20:45 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1153
21:30 Kuchenne rewolucje Odcinek: 8 Sezon: 9
22:30 Zanim odejdą wody
0:30 Superwizjer Odcinek: 1013
1:05 Uwaga! Odcinek: 3901
1:20 Arkana magii Odcinek: 1256
2:40 Rozmowy w toku Odcinek: 2311
3:40 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6:00 Doktor Oz radzi Odcinek: 156
7:00 Daleko od noszy Odcinek: 45
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 2
8:05 Nowy Scooby-Doo Odcinek: 8
9:00 Galileo Extra Odcinek: 29
10:00 Nieposkromiona miłość Odcinek: 154
11:00 Otchłań namiętności Odcinek: 25
12:00 Prawdziwe uczucie Odcinek: 156
13:00 Interwencja Odcinek: 1317
13:20 Interwencja Odcinek: 1313
13:40 Interwencja Odcinek: 1314
14:00 Daleko od noszy Odcinek: 46
14:30 Kłamczuch Odcinek: 10
15:30 Mistrz kuchni: juniorzy Odcinek: 1
16:30 Strażnik Teksasu Odcinek: 83
17:30 Galileo Extra Odcinek: 30
18:30 Garfield Odcinek: 33
18:45 Garfield Odcinek: 34
19:00 Nowy Scooby-Doo Odcinek: 9
20:00 Wielki biały ninja
21:50 Nieśmiertelny II. Nowe życie
0:00 Interwencja Odcinek: 1317
0:20 Interwencja Odcinek: 1313
0:40 Interwencja Odcinek: 1314
1:00 Przerwa w nadawaniu

TV Puls
5:55 Złotopolscy Odcinek: 101
6:25 Złotopolscy Odcinek: 102
7:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 17 Sezon: 4
8:00 Strażnik pierścienia Odcinek: 3
8:50 Detektyw w habicie Odcinek: 11 Sezon: 2
10:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 17 Sezon: 2
11:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 18 Sezon: 4
12:00 Niania Odcinek: 57 Sezon: 4
12:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 117
13:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 118
14:20 Kobieta w lustrze Odcinek: 53
15:15 Niania Odcinek: 58 Sezon: 4
15:45 13 posterunek Odcinek: 34 Sezon: 2
16:25 13 posterunek Odcinek: 37 Sezon: 2
17:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 18 Sezon: 2
18:00 Wojciech Cejrowski. Boso
18:25 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 121
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 9 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 7 Sezon: 3
20:00 Farciarz Gilmore
21:40 Next
23:55 Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca
1:50 Kręcimy z gwiazdami Odcinek: 9 Sezon: 3
2:55 JRG w akcji Odcinek: 11
3:25 Dyżur Odcinek: 20 Sezon: 2
3:50 Taki jest świat Odcinek: 250
4:30 Menu na miarę Odcinek: 2
5:05 Z archiwum policji Odcinek: 1
5:30 Menu na miarę Odcinek: 5

TVN 7
4:55 We dwoje Odcinek: 14
6:15 Męski typ Odcinek: 1
6:45 Ostry dyżur Odcinek: 11 Sezon: 15
7:45 Sąd rodzinny Odcinek: 89
8:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 563
9:45 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 14 Sezon: 16
10:45 Na Wspólnej Odcinek: 1905
11:25 Mango - Telezakupy
13:00 Sąd rodzinny Odcinek: 90
14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 564
15:00 Szpital Odcinek: 17
16:00 Brzydula Odcinek: 15
16:30 Brzydula Odcinek: 16
17:00 Zaklinaczka duchów Odcinek: 19 Sezon: 4
18:00 Dr House Odcinek: 15 Sezon: 16
19:00 Bananowy doktor Odcinek: 8 Sezon: 2
20:00 Nacho Libre
21:55 The Following Odcinek: 10
23:00 Carrie
1:05 Arkana magii
3:10 Druga strona medalu Odcinek: 5 Sezon: 2
3:40 Druga strona medalu Odcinek: 7 Sezon: 2
4:10 Druga strona medalu Odcinek: 1 Sezon: 3
4:40 Przerwa w nadawaniu

Puls 2
6:30 Reksio Odcinek: 5
6:40 Reksio Odcinek: 6
7:00 Marta mówi! Odcinek: 3 Sezon: 2
7:25 Flintstonowie Odcinek: 3
8:00 Flintstonowie Odcinek: 4
8:30 Fineasz i Ferb Odcinek: 15
8:55 Angry Birds Odcinek: 5
9:00 Gumisie Odcinek: 8
9:25 Klub Winx Odcinek: 508 Sezon: 5
10:00 Mia i ja Odcinek: 7
10:25 Planeta Sheena Odcinek: 112
11:00 Jimmy Neutron: mały geniusz Odcinek: 113
11:30 Baranek Shaun Odcinek: 96
11:35 Baranek Shaun Odcinek: 97
11:45 Baranek Shaun Odcinek: 98
12:00 Oggy i karaluchy Odcinek: 29 Sezon: 4
12:05 Oggy i karaluchy Odcinek: 30 Sezon: 4
12:25 Angry Birds Odcinek: 28
12:30 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 120
13:00 Planeta Sheena Odcinek: 113
13:30 Jimmy Neutron: mały geniusz Odcinek: 115
14:00 Lucky Luke Odcinek: 8
14:30 Mia i ja Odcinek: 7
15:00 Klub Winx Odcinek: 508 Sezon: 5
15:35 Bibi Blocksberg Odcinek: 12
16:05 Dziewczynka z zapałkami
17:30 Fineasz i Ferb Odcinek: 15
18:00 Gumisie Odcinek: 8
18:40 Ale numer! Odcinek: 30 Sezon: 10
19:10 Zaklinacz psów Odcinek: 11 Sezon: 6
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 14
21:00 13 posterunek Odcinek: 37 Sezon: 2
21:35 Zbuntowany anioł Odcinek: 103
22:30 Goło i wesoło Odcinek: 94 Sezon: 4
23:00 Goło i wesoło Odcinek: 95 Sezon: 4
23:30 Australijska straż graniczna Odcinek: 7
0:00 Australijska straż graniczna Odcinek: 8
0:30 Niania Odcinek: 58 Sezon: 4
1:00 Gangsterzy i filantropi
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 3
3:25 Menu na miarę Odcinek: 8
3:50 Dyżur Odcinek: 1
4:15 JRG w akcji Odcinek: 2
4:40 Dyżur Odcinek: 2
5:05 JRG w akcji Odcinek: 5
5:30 Dyżur Odcinek: 6

TV 6
6:00 Szósty zmysł Odcinek: 543
7:00 Świat według Bundych Odcinek: 58
7:30 Świat według Bundych Odcinek: 59
8:00 Galileo Odcinek: 192
9:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 147
9:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 148
10:05 Mam talent! Odcinek: 8 Sezon: 7
11:00 Jak oni śpiewają Odcinek: 18
13:05 4music Odcinek: 529
14:05 Otchłań namiętności Odcinek: 26
15:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 149
15:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 150
16:05 Prawdziwe uczucie Odcinek: 157
17:00 Nieposkromiona miłość Odcinek: 155
18:00 Świat według Bundych Odcinek: 60
18:30 Świat według Bundych Odcinek: 61
19:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 84
20:00 Galileo Odcinek: 193
21:00 Rude Tube Odcinek: 7
21:30 Grunwald Odcinek: 1
22:35 Grunwald Odcinek: 2
23:40 Halloween IV: Powrót Michaela Myersa
1:30 Rodzice na skraju załamania nerwowego Odcinek: 1
2:25 Mega Chichot Odcinek: 57
2:55 4music Odcinek: 528
3:55 Muzyczne listy Odcinek: 3105
5:05 STOP Drogówka Odcinek: 12

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:07 Cafe Futbol
8:00 Sport Flash
8:07 Cafe Futbol
9:00 Sport Flash
9:07 Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot
10:00 Sport Flash
10:07 Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot
11:00 Sport Flash
11:07 Liga ukraińska
12:00 Sport Flash
12:07 Liga ukraińska
13:00 Sport Flash
13:07 Liga
14:00 Sport Flash
14:07 Liga
14:30 Futbol Mundial
15:00 Sport Flash
15:07 Grand Prix Chin
16:00 Sport Flash
16:07 Grand Prix Chin
17:00 Sport Flash
17:07 Futbol Mundial
18:00 Impel Wrocław - KPS Chemik Police
20:30 Atleci
21:00 Polska 2014
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Turniej ATP w Barcelonie
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Turniej ATP w Barcelonie
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
6:00 Dzień dobry
7:00 Eska Fit
8:00 ESKA TV News
8:05 Hity na czasie
9:00 ESKA TV News
9:05 Hity na czasie
10:00 ESKA TV News
10:05 Hity na czasie
11:00 ESKA TV News
11:05 Hity na czasie
12:00 ESKA TV News
12:05 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 SMS'ka
14:00 ESKA TV News
14:05 SMS'ka
15:00 ESKA TV News
15:05 G20
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 Hot plota
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Top 5
19:30 Hity na czasie
20:00 grotEska
21:00 Fejslista
22:00 Rap Time
23:00 Eska Fit
0:00 Polska noc

TTV
5:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 356
6:20 Czarno na białym
6:50 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 343
7:40 Sąd rodzinny Odcinek: 134
8:35 Rozmowy w toku Odcinek: 2151
9:30 Idealna niania... bez sekretów Odcinek: 8
10:00 Ostre cięcie Odcinek: 8 Sezon: 3
10:40 Zwariowane psie mamy Odcinek: 4
11:10 Weterynarz z antypodów Odcinek: 4
11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 392
12:40 Blisko ludzi
13:10 Czarno na białym
13:45 Ukryta prawda Odcinek: 78
14:45 XL kontra XS Odcinek: 8
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Kartoteka Odcinek: 23 Sezon: 5
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Wojny magazynowe Odcinek: 19 Sezon: 2
18:35 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 3
19:05 Drogowi piraci Odcinek: 11
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Michniewicz. Inny świat Odcinek: 1
20:40 Wojny magazynowe Odcinek: 17 Sezon: 3
21:10 Wojny magazynowe Odcinek: 18 Sezon: 3
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Cela Odcinek: 4
22:30 Więzienie Jej Królewskiej Mości Odcinek: 1
23:30 Rosja według Vinniego Jonesa Odcinek: 3
0:00 Kulisy porno biznesu Odcinek: 1 Sezon: 3
0:30 Miłosny biznes Odcinek: 2 Sezon: 2
1:30 Michniewicz. Inny świat Odcinek: 1
2:00 Na krawędzi życia Odcinek: 8
2:30 Blisko ludzi
3:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2151
3:50 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 326
4:30 Odlotowy ogród Odcinek: 5 Sezon: 2
5:15 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
5:30 Przeboje na czasie
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:08 Video Mix Sierockiego
10:49 Najlepsze z najlepszych
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
12:55 Disco Star
13:06 Vipo-disco hity
14:00 Disco Star
14:15 Kuchnia polowa
14:33 Przeboje na czasie
15:00 Disco Star
15:23 Przeboje na czasie
16:00 Disco Star
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Disco Star
17:15 Wszystko mi disco!
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Disco Star
19:14 Szalone lata 90-te
21:00 Top 20
22:00 Zakochane Polo tv
22:30 Pikantne Polo tv
23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
5:00 Wstawaj! Gramy!
6:00 Wstawaj! Gramy!
7:00 Wstawaj! Gramy!
8:00 Luluś Odcinek: 27
8:10 Mały pingwinek Popolo Odcinek: 40
8:20 Lisek Pablo Odcinek: 40
8:25 Lusia Odcinek: 40
8:30 Małe zoo Lucy Odcinek: 34
8:45 Jak to działa? Odcinek: 6
9:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 33
9:30 Okazja Odcinek: 13
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 27 Sezon: 2
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 28 Sezon: 2
11:00 Warto kochać Odcinek: 53
12:00 Pensjonat pod Różą Odcinek: 76
12:55 Pierwsza miłość Odcinek: 1884
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 169
14:00 Graczykowie Odcinek: 20
14:30 Graczykowie Odcinek: 21
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 230
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 409
16:30 Okazja Odcinek: 14
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 16 Sezon: 2
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 17 Sezon: 2
18:00 Złapać przemytnika Odcinek: 5
19:00 Warto kochać Odcinek: 54
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 229
21:00 Graczykowie Odcinek: 51
21:30 Graczykowie Odcinek: 52
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 29 Sezon: 2
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 30 Sezon: 2
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 170
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 171
0:00 Synowie Odcinek: 12
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 29 Sezon: 2
1:00 Przerwa w nadawaniu

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Przygody Moblików
9:00 Na zdrowie
9:20 Peru-Piura
9:50 Święty na każdy dzień
10:00 Informacje dnia
10:15 Rozmowy niedokończone
11:25 W oczekiwaniu na kanonizację Jana Pawła II
11:35 Góry bez ludzi nic nie znaczą Odcinek: 2
12:00 Regina Coeli
12:05 Informacje dnia
12:20 Po stronie prawdy
13:20 Karol Wojtyła - posługa krakowska
13:50 Święty na każdy dzień
14:00 Wielcy duchem - Matka Teresa z Kalkuty
15:00 W drodze do Emaus
15:35 Zambia - Kabwe
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
16:45 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
16:50 Święty na każdy dzień
16:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
17:00 Wystarczy byś był
17:30 Reportaż dnia
18:00 Modlitwa Regina Coeli
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Czy znacie taki zawód?
19:50 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Głos Polski
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Powołanie
23:00 Akademia Teologii w praktyce
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Modlitwa Regina Coeli
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Czy znacie taki zawód?
2:50 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Głos Polski
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Polski punkt widzenia
4:40 Po stronie prawdy
5:10 Jazda próbna
5:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
5:40 Święty na każdy dzień
5:50 Jubileusz 100-lecia kanonizacji św. Klemensa Hofbauera
6:20 Mobilne Muzeum Jana Pawła II
6:40 Tak go pamiętam
7:00 Biblio ojczyzno moja
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Młody zostaje w filmie
7:55 Dowód
9:55 Między ustami a brzegiem pucharu
12:10 Tajniak z klasą
14:00 Marzyciel
16:05 Zaklęte rewiry
18:05 Ja wam pokażę!
20:15 Miłość i śmierć w Wenecji
22:15 Armadillo - wojna jest w nas
0:25 Lubię nietoperze
1:55 Niewinni czarodzieje
3:40 Matka Joanna od Aniołów

TVP ABC
06:35 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - Nightland; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Jedynkowe Przedszkole - odc. 80; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Sceny z życia smoków - Spotkanie odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Jeż Kleofas - odc. 6 - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 20; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 I kudłate i łaciate - odc. 10; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Karrypel kontra Groszki - odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Smerfy - Smerfowa Olimpiada, odc. 82 (Smurfic games); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Pomysłowy Dobromir - odc. 20/20 - Skrzydlate marzenie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Miś Uszatek - Kto zawinił, odc. 72; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Bolka i Lolka - Psiaczek, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - Nightland; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Jedynkowe Przedszkole - odc. 80; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Sceny z życia smoków - Spotkanie odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Jeż Kleofas - odc. 6 - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 20; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 I kudłate i łaciate - odc. 10; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Karrypel kontra Groszki - odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Smerfy - Smerf, który chciał być królem, odc. 81 (Smurf who would be king); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Pomysłowy Dobromir - odc. 19/20 - Wodociąg; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Miś Uszatek - Później, odc. 71; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przygody Bolka i Lolka - Chory ząb, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - Nightland; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Jedynkowe Przedszkole - odc. 80; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Sceny z życia smoków - Spotkanie odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Jeż Kleofas - odc. 6 - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 20; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 I kudłate i łaciate - odc. 10; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Karrypel kontra Groszki - odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Smerfy - Magiczna grzechotka, odc. 80 (The magic rattle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Pomysłowy Dobromir - odc. 18/20 - Drukowane kwiaty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Miś Uszatek - Robota na drutach, odc 70; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Przygody Kota Filemona - Rozgrzewka, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Kacperek - odc. 2/7 Telewizor; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Przygody psa Cywila - odc. 2/7 Eksternista -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - Dreamland; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Mama i ja - Przyjaciel pies; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 6 - latki - pierwsza klasa!; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Sceny z życia smoków - Żaba odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kasztaniaki - Żabi koncert, odc. 21; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Dźwiękogra - /11/; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Karrypel kontra Groszki - odc. 3 - Cyrk z Bocianem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Paziowe elfy, odc. 83 (Pussywillow pixies); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Pomysłowy wnuczek - Biblioteka odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Miś Uszatek - Wesołe miasteczko, odc. 73; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - Tola, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Bąblandia - Bal kwiatów odc. 16; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kacperek - odc. 3/7 My, mężczyźni; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Przygody psa Cywila - odc. 3/7 W puszczy -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Talent za talent - z Robertem Korzeniowskim; program dla młodzieży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Od przedszkola do Opola - Trebunie Tutki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Komediantka - odc. 9/9 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Lekarze; film dokumentalny; reż.:Tomasz Wolski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:20 Góry o zmierzchu; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1970); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Maja Komorowska, Jerzy Kreczmar, Marek Perepeczko, Andrzej Zawada; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Od początku do końca i początku - Od początku do końca i początku Solidarni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Od początku do końca i początku - W poszukiwaniu sensu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Gaude Mater 2012 - koncert inauguracyjny; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:35 Góry o zmierzchu; dramat obyczajowy; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Zawrócony -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat, Marek Frąckowiak, Stanisław Górka, Henryk Bista, Zofia Rysiówna, Anna Waszczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Studio Kultura - Rozmowy - Strach się bać; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Sztuka czytania - s. IV odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Lekarze; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Tomasz Wolski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Informacje kulturalne ekstra - wspomnienie o Tadeuszu Różewiczu; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rozmowy na koniec wieku - Rozmowa XXXVIII z Tadeuszem Różewiczem... o trwaniu, o przemijaniu; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Różewicz ... we fragmentach; film dokumentalny; reż.:Andrzej Sapija; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Hala odlotów (s. II, odc. 32) - Oblicza polskiej biedy; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Informacje kulturalne ekstra - wspomnienie o Tadeuszu Różewiczu; informator kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kartoteka; spektakl teatralny; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Gustaw Holoubek, Łucja Żarnecka, Mariusz Benoit, Jan Ciecierski, Henryk Bista, Lidia Korsakówna, Anna Chodakowska, Jerzy Trela, Zygmunt Hubner, Janusz Gajos; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Podróż na wschód - Ludzie i bestie - cz. 2 (Lyudi i zveri - cz. 2); dramat wojenny kraj prod.ZSRR, Niemcy (1962); reż.:Sergei Gerasimov; wyk.:Nikolai Yeryomenko St., Tamara Makarova, Zhanna Bolotova, Tatyana Gavrilova; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Hala odlotów (s. II, odc. 32) - Oblicza polskiej biedy; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Archiwum grozy - Wiktoryna czyli czy pan pochodzi z Beauvais? -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Jan Rutkiewicz; wyk.:Halina Kwiatkowska, Małgorzata Lorentowicz, Barbara Brylska, Stanisław Jasiukiewicz, Andrzej Kopiczyński, Kazimierz Opaliński, Barbara Marszałek, Kazimierz Fabisiak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Andreas Baader. Wróg publiczny. (Andreas Baader - Der Staatsfeind); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2002); reż.:Klaus Stern; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Połączeni (Attached to you); film animowany kraj prod.Szwecja (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Pasmo kontemplacyjne - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:30 Podróżnik - Durban; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Tokio od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 1920. Wojna i miłość - odc. 2/13 - Początek -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Polska i świat z historią w tle - Wzgórze róż; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Jan Paweł II do rodaków  Wadowice 1999r.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Widziane na Ziemi - Belize (Somewhere on the Earth / Belize); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Poezja i maszyny. Hipolit Cegielski 1813 - 1868.; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ex Libris - odc. 170; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Koło historii - Biały słoń patrzy w gwiazdy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Cichociemni; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Ocalić od zapomnienia - odc. 31; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Cafe Historia - Jan Karski; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Sensacje XX wieku - Pucz Janajewa, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Sensacje XX wieku - Pucz Janajewa, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 1920. Wojna i miłość - odc. 3/13 - Pierwsze uderzenie -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kalendarium historyczne - Dziewczęta z Auschwitz; film dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dziennik telewizyjny - 24.04.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Widziane na Ziemi - Tanzania (Somewhere on the Earth); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Z kamerą po kraju - Tyszowce koło Zamościa; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Polska i świat z historią w tle - Świadkowie pamięci; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:55 Sensacje XX wieku - No pasaran -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Sensacje XX wieku - Złoto Romanowów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Szerokie tory - Szerokie tory. Sekta wyznawców Putina; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Ćwiczenia z niepamięci (Janusz Morgenstern); film dokumentalny; reż.:Antoni Krauze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dziewice (Dziewice); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (2002); reż.:Jerzy Śladkowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Judeł gra na skrzypcach; film fabularny; Dla małoletnich od lat 7
03:30 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /145/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Tajemniczy Księgozbiór; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Plecak pełen przygód - odc. 12/13 (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:35, 10:15; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Polonia w Komie - Czechy - Mirek (460); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1065 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Hrabina Cosel - Władza, odc. 2; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Przystań - odc. 4/13 - Zuza -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Hello Małopolska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Niespokojne umysły - Ewa Łętowska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złotopolscy - odc. 928* - Gdzie ci mężczyźni; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Czechy - Mirek (460); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Metr od świętości - Opętana; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pielgrzym Miłości - odc. 5. Pokolenie JP II -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Pielgrzym Miłości - odc. 6. Ojciec Afryki -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1065 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik-Pok odc.22 - Mały Eskimos; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Orędzie Papieża Franciszka do Rodaków Jana Pawła II; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Kolekcjoner lalek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Informacje kulturalne ekstra - wspomnienie o Tadeuszu Różewiczu; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 12/12 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Papieskie Okno. Franciszkańska 3; film dokumentalny; STEREO, 16:9
00:45 Dwie strony medalu - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plecak pełen przygód - odc. 12/13 (.); serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik-Pok odc.22 - Mały Eskimos; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Orędzie Papieża Franciszka do Rodaków Jana Pawła II; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Kolekcjoner lalek; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Metr od świętości - Opętana; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1065; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - Ultrakolarz (461); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Pielgrzym Miłości - odc. 5. Pokolenie JP II; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Pielgrzym Miłości - odc. 6. Ojciec Afryki; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9

TVP Rozrywka
06:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (69); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 9 Islandia "Rejkiavik" (38); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na biwaku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 12 Karnawał na Wyspach -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Dzieciaki górą - odc. 67; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Śpiewające fortepiany - (31); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (75); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Kabaretowy Klub Dwójki - Pora relaksu, jak się odstresować (16); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (6); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Muzyka łączy pokolenia - Zbigniew Hołdys i Jaro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Szansa na Sukces - Pod Budą; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Tylko jeden skecz - "Marcinek" - Marcin Daniec; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Woody Allen (1); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Islam afrykański odc. 13 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Makłowicz w podróży - Podróż 9 Islandia "Wyspa gejzerów" (39); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - W krainie papryki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (76); program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (34); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /15/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 The Voice of Poland IV seria - Bitwa (13); Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Szperacze.tv - Komputerowa prehistoria (6); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin 2002. Bujając w obłokach (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin 2002. Bujając w obłokach (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin 2002. Bujając w obłokach (3); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Kabaret z mundurem w tle; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:21 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
08:43 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
09:43 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:48 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:25 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 102; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:15 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:56 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:15 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:02 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:10 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:25 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
01:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:05 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:20 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:37 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 102; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:25 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:31 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.