FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Wakacje z Jedynką - Supah Ninjas - Klub Szkieletów, odc. 24 (.); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Wakacje z Jedynką - Szatan z siódmej klasy - odc. 1 - Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Kazimierz Tarnas; wyk.:Bartosz Fajge, Katarzyna Bator, Wojciech Malajkat, Krzysztof Globisz, Katarzyna Pypno, Tytus Hołdys, Marek Serdiukow, Tomasz Koźlik, Paweł Jakowlew, Łukasz Jaźwiec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Natura w Jedynce - Opowieści o Yellowstone - odc. 1. Zima (Yellowstone Tales from the Wild) -  txt. str. 777  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:Andrew Murray; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Notacje - Szymon Szurmiej. Moja Odyseja; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 5/20 (No Ordinary Family, ep. 5, No Ordinary Quake) kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Smaki polskie - Kaczka z grilla; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Opowieści o Yellowstone - odc. 2. Lato (Yellowstone Tales from the Wild) -  txt. str. 777  48'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Wszystko przed nami - odc. 55 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wszystko przed nami - odc. 56 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Polskie wakacje na Pomorzu - Polskie wakacje na Pomorzu 6; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Klan - odc. 2574 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. II] - odc. 13, Wyśpiewany telegram (MacGyver II, ep. 13, Soft Touch); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ranczo - odc. 67 (seria VI, odc. 2) - Kozi róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Kronika 71. Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 88 (seria VII, odc. 6) - Czekolada -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Wrzuć na luuuz - Dieta cud; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 1920. Wojna i miłość - odc. 7/13 - W okopach -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Lato z Polskim Dokumentem  -  Wszystko jest możliwe -  txt. str. 777  53'; film dokumentalny; reż.:Lidia  Duda, Lidia Duda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 MacGyver [ser. II] - odc. 13, Wyśpiewany telegram (MacGyver II, ep. 13, Soft Touch); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
01:30 Statyści  114'; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Anna Romantowska, Krzysztof Kiersznowski, Bartosz Opania, Kinga Preis, Małgorzata Buczkowska, Łukasz Simlat, Stanisław Brudny, Dorota Chotecka, Krzysztof Stelmaszczyk, Ewa Złotowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Notacje - Szymon Szurmiej. Moja Odyseja; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Mikołajek - odc. 26 Próba (Le Petit Nicolas ep. On la repete pour le ministre); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Mikołajek - odc. 27 Tajemnicze przedmioty (Le Petit Nicolas ep. La lecon de choses); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Lokatorzy - odc. 85 Spotkanie po latach; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 M jak miłość - odc. 575; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 M jak miłość - odc. 576; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Herkules - odc. 44 Zielonooki potwór (Hercules: The Legendary Journeys ep. The Green - Eyed Monster); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Czterdziestolatek - odc. 19/21 - Z dala od ludzi, czyli coś swojego -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1124 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 334 Panna młoda; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Familiada - odc. 2097; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Na sygnale - odc 19/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W krainie duchów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Szkoła życia - odc. 21 "Prawdziwa matka"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Tancerze - odc. 14 W imię zasady; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 M jak miłość - odc. 1047; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Herkules - odc. 44 Zielonooki potwór (Hercules: The Legendary Journeys ep. The Green - Eyed Monster); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 2/80; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Ja to mam szczęście! - odc. 6 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Mariolka Prawdę ci powie (50 lecie kabaretu PARANIENORMALNI - 1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Mariolka Prawdę ci powie (50 lecie kabaretu PARANIENORMALNI - 2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Zaginiony - odc. 6/10 (Missing); serial sensacyjny kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kocham kino - Chrzest -  txt. str. 777  85'; dramat kraj prod.Polska (2010); reż.:Marcin Wrona; wyk.:Tomasz Schuchardt, Wojciech Zieliński, Natalia Rybicka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Wyspa (Island, The)  109'; film przygodowy kraj prod.USA (1980); reż.:Michael Ritchie; wyk.:Michael Caine, David Warner, Colin Jeavons; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 6/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. Cold Blooded); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Art Noc: Gooral i Mazowsze (Przystanek Woodstock 2013); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVP Lublin
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 24.07 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:25 Pogoda - 24.07 - 2; STEREO, 16:9
07:31 Akademia Domu i Wnętrza - Kamienie, kryształy; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Jubileusz Pedagogiki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Dzika Polska - Szaleńcy natury - Świat w ziarnku piasku; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:25 Pogoda - 24.07 - 2; STEREO, 16:9
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Psi psycholog - odc. 18; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Jedź bezpiecznie - odc. 503; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Co u nas? -; STEREO, 16:9
10:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 21; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
11:10 Ostatnia książka Ryszarda Kapuścińskiego; film dokumentalny; reż.:Beata Hyży-Czołpińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Świat podróży według Ediego - Meksyk; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 W rytmie disco - 6/14; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Strefa Country - Konwój; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 X Turniej Rycerski w Uniejowie 19.07.2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Edward Stachura z tego świata; film dokumentalny; STEREO, 16:9
15:30 Saga rodów - Ród Szurmiejów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Zapiski Łazęgi - Paradoks historii; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:35 Sprawa na dziś - odc. 31; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Dej pozór - Godka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Z Afisza - Skrzypek na dachu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:45 Zobacz, co słychać - ekstra - Miss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:59 Twarze UMCS - odc. 7; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Panorama Lubelska - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Prognoza pogody
18:56 Akademia Domu i Wnętrza - Kamienie, kryształy; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Jubileusz Pedagogiki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:24 Z archiwum IPN - Kłamstwo PKWN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:51 Po obu stronach Bałtyku - Nauka nie zna granic; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Księga obyczaju - Wesele czas zacząć; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Noc kultury 2014; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:44 Romska Akademia Mediów - odc. 29 - Czarna Góra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 24.07 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 24.07 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Panorama Lubelska - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:22 Prognoza pogody
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Edward Stachura z tego świata; film dokumentalny; STEREO, 16:9
24:00 X Turniej Rycerski w Uniejowie 19.07.2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Everyday English odc.237; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:35 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 208; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
00:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 24.07 - 3; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 24.07 - 4; STEREO, 16:9
01:50 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:15 Zdarzyło się przed laty - Sklep za dewizy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Jedź bezpiecznie - odc. 503; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
02:40 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 21; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:15 Psi psycholog - odc. 18; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Dej pozór - Godka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Dwa żywioły, dwie pasje; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 21; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Ostatnia książka Ryszarda Kapuścińskiego; film dokumentalny; reż.:Beata Hyży-Czołpińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00  Wstawaj! Gramy!
6.00  Nowy dzień z Polsat News
8.20  13 Posterunek
9.00  Malanowski i Partnerzy
10.00  Dzień, który zmienił moje życie
11.00  Dlaczego ja?
12.00  Ślubna gorączka
13.00  Trudne sprawy
14.00  Miodowe lata
14.45  Dzień, który zmienił moje życie
15.50  Wydarzenia, Pogoda
16.15  Interwencja
16.45  Dlaczego ja?
17.45  Trudne sprawy
18.50  Wydarzenia, Sport, Pogoda  
19.30  Świat według Kiepskich
20.00  Julie i Julia - film biograficzny, USA, 2009
22.30  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
23.30  Belfer: przegrana nie wchodzi w grę - film akcji, USA, 2001
2.30  Tajemnice losu

TVN
6.30 Uwaga! - program interwencyjny
6.50 Mango - Telezakupy
7.55 Detektywi - program kryminalny
8.30 W - 11 Wydział Śledczy - serial
9.10 Rozmowy w toku - talk show
10.10 Bitwa o dom
11.10 Dr House II - serial
12.10 Szpital - program obyczajowy
13.10 Ukryta prawda
14.10 W - 11 Wydział Śledczy - serial
14.55 Kuchenne rewolucje
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 W - 11 Wydział Śledczy - serial
20.50 Kuchenne rewolucje
21.50 Wulkan - miniserial katastroficzny, Niemcy
23.50 Tożsamość szpiega - serial sensacyjny
0.45 Sama słodycz - serial
1.45 Uwaga! - program interwencyjny
2.00 Sekrety magii
3.20 Rozmowy w toku - talk show
4.20 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.1; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Postylla Kobiet; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Chłopi - wielkie kino na małym ekranie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 37 (Ojciec Mateusz III odc. 11) - Zlecenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 38 (Ojciec Mateusz III odc. 12) - Sprawa świętego Mikołaja -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Mistrz grilla 2014 - /18/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 19 - Pasterz tysiąca zajęcy; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Bąblandia - Motylek; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Żegnaj, Rockefeller - odc. 3; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dzika Polska - Pożeracz słońc; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 63 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 39 - Pracoholik; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Mazury 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1048; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Pogoda na piątek - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 14. Przystanek Woodstock 2008 - Męska Muzyka Wojciech Waglewski, Fisz, Emade; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Smaki polskie - Zrazy kominkowe; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 993* - Kiedy wszystko traci sens; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klimaty i smaki - Ziemia Wieluńska; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 63 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Lizbona - Przemcio (525); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Mazury 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 39 - Pracoholik; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Encyklopedia II wojny światowej - Skazani cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 29* seria III "oddział do zadań specjalnych" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 9 - Papierowy teatrzyk; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Mazury 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 47 (seria IV, odc. 8) - Zrabowane szczęście -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Włochy - Larivista (526); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 23 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Nieznana Białoruś. - Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 63 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Żegnaj, Rockefeller - odc. 3; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 9 - Papierowy teatrzyk; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 47 (seria IV, odc. 8) - Zrabowane szczęście; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Włochy - Larivista (526); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 39 - Pracoholik; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Nieznana Białoruś. - Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Klimaty i smaki - Ziemia Wieluńska; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.