FANDOM


Linia 4: Linia 4:
   
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:10 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Klan; odc.661 /czas 23'/; telenowela TVP<br />08:50 Zjedz to sam; "W"<br />09:05 Zabawy językiem polskim<br />09:30 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch   /czas 23'/; serial prod. australijskiej<br />10:00 Sztuka przekonywania; Sztuka negocjacji<br />10:10 Laboratorium; magazyn<br />10:30 Dzieje jednego wynalazku; Dzieje koła<br />10:40 Łowcy tajemnic; Raszyn 1809; magazyn<br />10:50 W rytmie wiedeńskiego walca; koncert; wyk: Orkiestra Kameralna Ensemble Johann Strauss - Vien, dyryguje Walter Kobera<br />11:10 Wiedźmin; odc.7/13 -Dolina kwiatów  /czas 46'/; serial TVP [za zgodą rodziców]; powt.<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Polska poza Polską; odc.2 -W Australii; film dokumentalny Bolesława Sulika i  Anny Kowalewskiej Onaszkiewicz; powt.<br />13:10 Jajko nr 3428741; film anim.<br />13:15 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP<br />14:10 Rewizja nadzwyczajna; W 50. rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa<br />14:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Zimowy Show Kabaretowy, czyli Gwiazdy, Żarty i Śnieg (2)<br />16:00 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />16:25 Z kapitańskiego salonu; powt.<br />16:40 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:40 Dzieło arcydzieło<br />17:50 Zabawy językiem polskim; powt.<br />18:15 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch; serial prod. australijskiej; powt.<br />18:40 Telewizyjne Wiadomości Literackie<br />19:05 Teatr Worona; reportaż<br />19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />20:35 Sportowy tydzień<br />21:05 Komediantka; odc.6/9 /52'/; serial TVP; powt.<br />21:55 Rewizja nadzwyczajna; W 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa<br />22:25 Sprawa dla reportera<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:26 Prognoza  pogody<br />23:30 Kochaj mnie; odc.22; telenowela dok. prod TVP; powt.<br />23:50 Tatry - wielka miłość polskich kompozytorów; koncert; wyk: Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie, dyryguje Wojciech Michniewski<br />00:21 Monitor  Wiadomości<br />00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny<br />00:40 Pamiętaj o mnie...; powt.<br />01:05 Dzieło arcydzieło<br />01:15 Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />02:35 Sportowy tydzień; powt.<br />03:05 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP; powt.<br />03:55 Rewizja nadzwyczajna; w 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa; powt.<br />04:20 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka; powt.<br />04:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP; powt.<br />05:00 Sprawa dla reportera; powt.<br />05:30 Monitor  Wiadomości; powt.<br />05:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.<br />05:50 Kusza; film anim.prod.pol.<br />06:00 Zakończenie programu
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:10 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Klan; odc.661 /czas 23'/; telenowela TVP<br />08:50 Zjedz to sam; "W"<br />09:05 Zabawy językiem polskim<br />09:30 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch   /czas 23'/; serial prod. australijskiej<br />10:00 Sztuka przekonywania; Sztuka negocjacji<br />10:10 Laboratorium; magazyn<br />10:30 Dzieje jednego wynalazku; Dzieje koła<br />10:40 Łowcy tajemnic; Raszyn 1809; magazyn<br />10:50 W rytmie wiedeńskiego walca; koncert; wyk: Orkiestra Kameralna Ensemble Johann Strauss - Vien, dyryguje Walter Kobera<br />11:10 Wiedźmin; odc.7/13 -Dolina kwiatów  /czas 46'/; serial TVP [za zgodą rodziców]; powt.<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Polska poza Polską; odc.2 -W Australii; film dokumentalny Bolesława Sulika i  Anny Kowalewskiej Onaszkiewicz; powt.<br />13:10 Jajko nr 3428741; film anim.<br />13:15 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP<br />14:10 Rewizja nadzwyczajna; W 50. rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa<br />14:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Zimowy Show Kabaretowy, czyli Gwiazdy, Żarty i Śnieg (2)<br />16:00 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />16:25 Z kapitańskiego salonu; powt.<br />16:40 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:40 Dzieło arcydzieło<br />17:50 Zabawy językiem polskim; powt.<br />18:15 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch; serial prod. australijskiej; powt.<br />18:40 Telewizyjne Wiadomości Literackie<br />19:05 Teatr Worona; reportaż<br />19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />20:35 Sportowy tydzień<br />21:05 Komediantka; odc.6/9 /52'/; serial TVP; powt.<br />21:55 Rewizja nadzwyczajna; W 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa<br />22:25 Sprawa dla reportera<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:26 Prognoza  pogody<br />23:30 Kochaj mnie; odc.22; telenowela dok. prod TVP; powt.<br />23:50 Tatry - wielka miłość polskich kompozytorów; koncert; wyk: Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie, dyryguje Wojciech Michniewski<br />00:21 Monitor  Wiadomości<br />00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny<br />00:40 Pamiętaj o mnie...; powt.<br />01:05 Dzieło arcydzieło<br />01:15 Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />02:35 Sportowy tydzień; powt.<br />03:05 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP; powt.<br />03:55 Rewizja nadzwyczajna; w 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa; powt.<br />04:20 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka; powt.<br />04:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP; powt.<br />05:00 Sprawa dla reportera; powt.<br />05:30 Monitor  Wiadomości; powt.<br />05:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.<br />05:50 Kusza; film anim.prod.pol.<br />06:00 Zakończenie programu
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]

Wersja z 18:30, paź 30, 2015

TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Gimnastyka dla przedszkolaków; odc.11; powt.
08:30 Trzy niedźwiadki; odc.22 -Beksa Sprawiedliwy; serial anim.prod. hiszpańskiej
08:55 Budzik; program dla najmłodszych
09:20 Kocie bajki; odc.2 -Uczony wół; serial anim.prod.francuskiej
09:45 Animowane bajki świata; Zielony mędrzec; serial animowany prod. angielskiej
10:00 Przedszkolandia; odc.8; serial dok.Barbary Pawłowskiej; powt.
10:30 Miliard w rozumie; teleturniej; powt.
10:55 Ekran z kwiatkiem; Kwiaty-moje hobby /1/; powt.
11:00 Gotowanie na ekranie
11:20 ZUS radzi
11:35 Zwierzęta świata; Fascynujący świat owadów; Owady a la carte; serial dok.prod.kanadyjskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Wójt roku 2002 - sylwetki
12:45 Plebania; odc.272; serial TVP [stereo]; powt.
13:10 Lokatorzy; odc.139 Oko za oko; serial TVP[stereo]; powt.
13:35 Czarodziejki; odc.7; serial prod. USA
14:20 Cyberbelfer; magazyn
14:35 Po prostu paragraf; felieton; powt.
14:50 Rak piersi - historie prawdziwe; odc.2 Diagnostyka
15:00 Wiadomości
15:10 Bez etatu
15:30 Kontrowersje; odc.20 -Bieda
16:00 Rower Błażeja
16:20 Moda na sukces; odc.1849; serial prod.USA
16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.681; telenowela TVP
18:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18:40 Wrzuć Jedynkę
18:50 Polska w Europie - instrukcja obsługi
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; odc.31 -Szczęśliwy los; serial anim.prod.niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:15 Miej oczy szeroko otwarte; Białe piekło:zamarzanie; film dok.prod. aus.
21:10 Teatr Telewizji; Sesja kastingowa; 2002  spektakl /stereo/; reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Paweł Audykowski, Rafał Bartmiński
22:30 Arkadius w Nowym Jorku; reportaż
23:01 Monitor  Wiadomości
23:20 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:25 Rozmowy na czasie; odc.6 -Kino polskie: koniec, czy początek?
23:55 Arystokrata sztuki; film dok. Elżbiety Sitek i Anny Żelaźniewicz
00:25 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]; powt.
00:50 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.6/24 -Festiwal piosenki; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:35 Dwójka Dzieciom; Maurycy i Hawranek; odc.10 -Pułapka; serial anim.prod.polskiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Bohater dnia; serial prod. pol.
08:00 Na dobre i na złe; odc.3 -Życiowa decyzja; serial prod. TVP [stereo]
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
09:00 Pytanie na śniadanie
10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.68 -Tatrzański smak; powt.
10:55 Święta wojna; odc.133 -Medium; serial TVP; powt.
11:20 Wędrówki przyrodnicze; odc.5 Guziec-świnia na całego?; 2000  serial dok.prod. angielskiej
11:50 Dwa światy; odc.6/26; serial prod. polsko-australijskiej
12:15 Ferie z Dwójką
12:35 Biskup Franciszek Hodur; reportaż Anity Ostaszewskiej
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.113 -Bez immunitetu; telenowela TVP; powt.
13:40 Parodie, parodie. Wieczór parodii kabaretowych (2)
14:35 Od ucha do ucha; Kabaret pod Wyrwigroszem "Reklamożerca"
14:45 Kawałek mojego życia- patrol; reportaż Małgorzaty Imielskiej
15:05 Jetsonowie; Rosie, wróć do domu; serial anim. prod. USA
15:25 Maszyna zmian - Nowe przygody; odc.3 -Tatoludek
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc.128  Pierwsza miłość; serial prod. TVP [stereo]; powt.
17:15 Strażnik pamięci -film dokumentalny
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Va banque; teleturniej
19:30 Nasz spis powszechny; Zamek; film dok. Jacka Hugo - Badera
20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]; powt.
21:00 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
21:25 997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Pułapka; 1997  film sensac.prod. polskiej (116'); reż: Adek Drabiński; wyk: Marek Kondrat, Joanna Benda, Bogusław Linda
00:35 Arcydzieła Polskiego Dokumentu; Miejsce urodzenia; film dokumentalny Pawła Łozińskiego
01:25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc.661 /czas 23'/; telenowela TVP
08:50 Zjedz to sam; "W"
09:05 Zabawy językiem polskim
09:30 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch   /czas 23'/; serial prod. australijskiej
10:00 Sztuka przekonywania; Sztuka negocjacji
10:10 Laboratorium; magazyn
10:30 Dzieje jednego wynalazku; Dzieje koła
10:40 Łowcy tajemnic; Raszyn 1809; magazyn
10:50 W rytmie wiedeńskiego walca; koncert; wyk: Orkiestra Kameralna Ensemble Johann Strauss - Vien, dyryguje Walter Kobera
11:10 Wiedźmin; odc.7/13 -Dolina kwiatów  /czas 46'/; serial TVP [za zgodą rodziców]; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Polska poza Polską; odc.2 -W Australii; film dokumentalny Bolesława Sulika i  Anny Kowalewskiej Onaszkiewicz; powt.
13:10 Jajko nr 3428741; film anim.
13:15 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP
14:10 Rewizja nadzwyczajna; W 50. rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa
14:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Zimowy Show Kabaretowy, czyli Gwiazdy, Żarty i Śnieg (2)
16:00 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.
16:25 Z kapitańskiego salonu; powt.
16:40 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Dzieło arcydzieło
17:50 Zabawy językiem polskim; powt.
18:15 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch; serial prod. australijskiej; powt.
18:40 Telewizyjne Wiadomości Literackie
19:05 Teatr Worona; reportaż
19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.
20:35 Sportowy tydzień
21:05 Komediantka; odc.6/9 /52'/; serial TVP; powt.
21:55 Rewizja nadzwyczajna; W 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa
22:25 Sprawa dla reportera
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:26 Prognoza  pogody
23:30 Kochaj mnie; odc.22; telenowela dok. prod TVP; powt.
23:50 Tatry - wielka miłość polskich kompozytorów; koncert; wyk: Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie, dyryguje Wojciech Michniewski
00:21 Monitor  Wiadomości
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 Pamiętaj o mnie...; powt.
01:05 Dzieło arcydzieło
01:15 Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.
02:35 Sportowy tydzień; powt.
03:05 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP; powt.
03:55 Rewizja nadzwyczajna; w 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa; powt.
04:20 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka; powt.
04:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP; powt.
05:00 Sprawa dla reportera; powt.
05:30 Monitor  Wiadomości; powt.
05:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.
05:50 Kusza; film anim.prod.pol.
06:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.