FANDOM


Linia 3: Linia 3:
 
TVP 2<br />07:05 Studio urody<br />07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.6/24 -Festiwal piosenki; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej<br />07:35 Dwójka Dzieciom; Maurycy i Hawranek; odc.10 -Pułapka; serial anim.prod.polskiej<br />07:45 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Bohater dnia; serial prod. pol.<br />08:00 Na dobre i na złe; odc.3 -Życiowa decyzja; serial prod. TVP [stereo]<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]<br />09:00 Pytanie na śniadanie<br />10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.68 -Tatrzański smak; powt.<br />10:55 Święta wojna; odc.133 -Medium; serial TVP; powt.<br />11:20 Wędrówki przyrodnicze; odc.5 Guziec-świnia na całego?; 2000  serial dok.prod. angielskiej<br />11:50 Dwa światy; odc.6/26; serial prod. polsko-australijskiej<br />12:15 Ferie z Dwójką<br />12:35 Biskup Franciszek Hodur; reportaż Anity Ostaszewskiej<br />13:00 Panorama<br />13:15 Złotopolscy; odc.113 -Bez immunitetu; telenowela TVP; powt.<br />13:40 Parodie, parodie. Wieczór parodii kabaretowych (2)<br />14:35 Od ucha do ucha; Kabaret pod Wyrwigroszem "Reklamożerca"<br />14:45 Kawałek mojego życia- patrol; reportaż Małgorzaty Imielskiej<br />15:05 Jetsonowie; Rosie, wróć do domu; serial anim. prod. USA<br />15:25 Maszyna zmian - Nowe przygody; odc.3 -Tatoludek<br />16:00 Panorama<br />16:21 Pogoda<br />16:25 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc.128  Pierwsza miłość; serial prod. TVP [stereo]; powt.<br />17:15 Strażnik pamięci -film dokumentalny<br />17:50 PROGRAM LOKALNY<br />18:30 Panorama<br />18:55 Pogoda<br />19:00 Va banque; teleturniej<br />19:30 Nasz spis powszechny; Zamek; film dok. Jacka Hugo - Badera<br />20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]; powt.<br />21:00 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />21:25 997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]<br />22:00 Panorama<br />22:25 Sport-telegram<br />22:28 Pogoda<br />22:35 Pułapka; 1997  film sensac.prod. polskiej (116'); reż: Adek Drabiński; wyk: Marek Kondrat, Joanna Benda, Bogusław Linda<br />00:35 Arcydzieła Polskiego Dokumentu; Miejsce urodzenia; film dokumentalny Pawła Łozińskiego<br />01:25 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />07:05 Studio urody<br />07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.6/24 -Festiwal piosenki; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej<br />07:35 Dwójka Dzieciom; Maurycy i Hawranek; odc.10 -Pułapka; serial anim.prod.polskiej<br />07:45 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Bohater dnia; serial prod. pol.<br />08:00 Na dobre i na złe; odc.3 -Życiowa decyzja; serial prod. TVP [stereo]<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]<br />09:00 Pytanie na śniadanie<br />10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.68 -Tatrzański smak; powt.<br />10:55 Święta wojna; odc.133 -Medium; serial TVP; powt.<br />11:20 Wędrówki przyrodnicze; odc.5 Guziec-świnia na całego?; 2000  serial dok.prod. angielskiej<br />11:50 Dwa światy; odc.6/26; serial prod. polsko-australijskiej<br />12:15 Ferie z Dwójką<br />12:35 Biskup Franciszek Hodur; reportaż Anity Ostaszewskiej<br />13:00 Panorama<br />13:15 Złotopolscy; odc.113 -Bez immunitetu; telenowela TVP; powt.<br />13:40 Parodie, parodie. Wieczór parodii kabaretowych (2)<br />14:35 Od ucha do ucha; Kabaret pod Wyrwigroszem "Reklamożerca"<br />14:45 Kawałek mojego życia- patrol; reportaż Małgorzaty Imielskiej<br />15:05 Jetsonowie; Rosie, wróć do domu; serial anim. prod. USA<br />15:25 Maszyna zmian - Nowe przygody; odc.3 -Tatoludek<br />16:00 Panorama<br />16:21 Pogoda<br />16:25 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc.128  Pierwsza miłość; serial prod. TVP [stereo]; powt.<br />17:15 Strażnik pamięci -film dokumentalny<br />17:50 PROGRAM LOKALNY<br />18:30 Panorama<br />18:55 Pogoda<br />19:00 Va banque; teleturniej<br />19:30 Nasz spis powszechny; Zamek; film dok. Jacka Hugo - Badera<br />20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]; powt.<br />21:00 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />21:25 997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]<br />22:00 Panorama<br />22:25 Sport-telegram<br />22:28 Pogoda<br />22:35 Pułapka; 1997  film sensac.prod. polskiej (116'); reż: Adek Drabiński; wyk: Marek Kondrat, Joanna Benda, Bogusław Linda<br />00:35 Arcydzieła Polskiego Dokumentu; Miejsce urodzenia; film dokumentalny Pawła Łozińskiego<br />01:25 Zakończenie programu
   
=== TVP 3 Katowice<br>
+
TVP 3 Katowice<br />
6.30 Angela Anakonda − film kanad.<br>
+
6.30 Angela Anakonda − film kanad.<br />
7.00 Tęczowy domek − film USA<br>
+
7.00 Tęczowy domek − film USA<br />
7.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
7.30 Kurier, prognoza pogody<br />
7.45 Aktualności + Pogoda<br>
+
7.45 Aktualności + Pogoda<br />
8.00 Z krukiem w herbie − magazyn redakcji częstochowskiej<br>
+
8.00 Z krukiem w herbie − magazyn redakcji częstochowskiej<br />
8.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
8.30 Kurier, prognoza pogody<br />
8.45 Gość dnia<br>
+
8.45 Gość dnia<br />
9.00 Moda od podszewki − film franc.<br>
+
9.00 Moda od podszewki − film franc.<br />
9.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
9.30 Kurier, prognoza pogody<br />
9.45 Przygody Pana Michała − film pol.<br>
+
9.45 Przygody Pana Michała − film pol.<br />
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920 − 1939 − film pol.<br>
+
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920 − 1939 − film pol.<br />
10.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
10.30 Kurier, prognoza pogody<br />
10.45 Telekurier<br>
+
10.45 Telekurier<br />
11.15 Gość dnia<br>
+
11.15 Gość dnia<br />
11.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
11.30 Kurier, prognoza pogody<br />
11.45 Młodzież kontra<br>
+
11.45 Młodzież kontra<br />
12.30 Kurier<br>
+
12.30 Kurier<br />
12.35 Jazz − film USA<br>
+
12.35 Jazz − film USA<br />
13.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
13.30 Kurier, prognoza pogody<br />
13.50 Agrobiznes<br>
+
13.50 Agrobiznes<br />
14.00 Od niedzieli do niedzieli<br>
+
14.00 Od niedzieli do niedzieli<br />
14.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
14.30 Kurier, prognoza pogody<br />
14.45 WuWuA<br>
+
14.45 WuWuA<br />
15.00 Słoneczna włócznia − film pol.<br>
+
15.00 Słoneczna włócznia − film pol.<br />
15.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
15.30 Kurier, prognoza pogody<br />
15.45 Aktualności + Pogoda<br>
+
15.45 Aktualności + Pogoda<br />
16.00 Z krukiem w herbie<br>
+
16.00 Z krukiem w herbie<br />
16.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
16.30 Kurier, prognoza pogody<br />
16.45 Rozmowa dnia<br>
+
16.45 Rozmowa dnia<br />
17.00 Przegląd gospodarczy<br>
+
17.00 Przegląd gospodarczy<br />
17.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
17.30 Kurier, prognoza pogody<br />
17.50 Wizytówki<br>
+
17.50 Wizytówki<br />
18.00 Aktualności + Pogoda<br>
+
18.00 Aktualności + Pogoda<br />
18.30 Kurier Regiony Kultury<br>
+
18.30 Kurier Regiony Kultury<br />
18.40 Prognoza pogody<br>
+
18.40 Prognoza pogody<br />
18.45 Sport w TV Katowice<br>
+
18.45 Sport w TV Katowice<br />
19.30 Kurier sportowy<br>
+
19.30 Kurier sportowy<br />
19.40 Prognoza pogody<br>
+
19.40 Prognoza pogody<br />
19.45 Rozmowa dnia<br>
+
19.45 Rozmowa dnia<br />
20.00 Telekurier<br>
+
20.00 Telekurier<br />
20.30 Kurier<br>
+
20.30 Kurier<br />
20.45 Studio pogoda<br>
+
20.45 Studio pogoda<br />
20.50 Echa dnia<br>
+
20.50 Echa dnia<br />
21.15 Eurotel<br>
+
21.15 Eurotel<br />
21.30 Kurier gospodarczy<br>
+
21.30 Kurier gospodarczy<br />
21.40 Prognoza pogody<br>
+
21.40 Prognoza pogody<br />
21.45 Aktualności + Pogoda<br>
+
21.45 Aktualności + Pogoda<br />
22.00 Porozmawiajmy<br>
+
22.00 Porozmawiajmy<br />
22.15 To jest temat<br>
+
22.15 To jest temat<br />
22.30 Kurier<br>
+
22.30 Kurier<br />
22.45 Sport<br>
+
22.45 Sport<br />
22.55 Studio pogoda<br>
+
22.55 Studio pogoda<br />
23.00 Smak życia − film franc.<br>
+
23.00 Smak życia − film franc.<br />
0.40 Teresa − film franc. (90 min.)<br>
+
0.40 Teresa − film franc. (90 min.)<br />
2.10 Zakończenie programu<br>
+
2.10 Zakończenie programu
<br>
+
Polsat<br>
+
Polsat<br />
6.00 Piosenka na życzenie<br>
+
6.00 Piosenka na życzenie<br />
7.00 Casper<br>
+
7.00 Casper<br />
7.25 Tajemniczy rycerze<br>
+
7.25 Tajemniczy rycerze<br />
7.50 Miodowe lata 4<br>
+
7.50 Miodowe lata 4<br />
8.35 Szkoła przetrwania<br>
+
8.35 Szkoła przetrwania<br />
9.30 Graczykowie<br>
+
9.30 Graczykowie<br />
10.00 Gang Panny Glenn<br>
+
10.00 Gang Panny Glenn<br />
10.55 Awantura o kasę<br>
+
10.55 Awantura o kasę<br />
11.50 Różowa pantera<br>
+
11.50 Różowa pantera<br />
12.00 Kachorra to ja<br>
+
12.00 Kachorra to ja<br />
12.55 Luz Maria<br>
+
12.55 Luz Maria<br />
13.50 Twój lekarz i Wystarczy chcieć<br>
+
13.50 Twój lekarz i Wystarczy chcieć<br />
14.20 4 x 4<br>
+
14.20 4 x 4<br />
14.50 Tajemniczy rycerze<br>
+
14.50 Tajemniczy rycerze<br />
15.10 Świat według Kiepskich<br>
+
15.10 Świat według Kiepskich<br />
15.45 Informacje<br>
+
15.45 Informacje<br />
16.20 Kachorra to ja<br>
+
16.20 Kachorra to ja<br />
17.15 Debiut − program rozrywkowy<br>
+
17.15 Debiut − program rozrywkowy<br />
18.10 Graczykowie<br>
+
18.10 Graczykowie<br />
18.45 Informacje + sport<br>
+
18.45 Informacje + sport<br />
19.10 Prognoza pogody<br>
+
19.10 Prognoza pogody<br />
19.15 Awantura o kasę<br>
+
19.15 Awantura o kasę<br />
20.05 Miodowe lata 4 − serial pol.<br>
+
20.05 Miodowe lata 4 − serial pol.<br />
20.50 Samo życie − serial pol.<br>
+
20.50 Samo życie − serial pol.<br />
21.20 I. Jane − film USA<br>
+
21.20 I. Jane − film USA<br />
21.30 Losowanie Lotto<br>
+
21.30 Losowanie Lotto<br />
23.40 Informacje i biznes informacje + sport<br>
+
23.40 Informacje i biznes informacje + sport<br />
0.00 Prognoza pogody<br>
+
0.00 Prognoza pogody<br />
0.05 Graffiti<br>
+
0.05 Graffiti<br />
0.20 Bumerang<br>
+
0.20 Bumerang<br />
0.50 Telewizyjne Biuro Śledcze<br>
+
0.50 Telewizyjne Biuro Śledcze<br />
1.20 Champion − film kanad.−nowozel.<br>
+
1.20 Champion − film kanad.−nowozel.<br />
3.05 Aquaz Superchat na żywo<br>
+
3.05 Aquaz Superchat na żywo<br />
5.00 Pożegnanie<br>
+
5.00 Pożegnanie
<br>
+
TVN<br>
+
TVN<br />
5.50 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.<br>
+
5.50 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.<br />
6.35 Telesklep<br>
+
6.35 Telesklep<br />
7.05 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.<br>
+
7.05 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.<br />
7.50 Taniec na księżycu − film kanad.− czeski<br>
+
7.50 Taniec na księżycu − film kanad.− czeski<br />
9.30 Tele Gra − teleturniej<br>
+
9.30 Tele Gra − teleturniej<br />
10.35 Telesklep<br>
+
10.35 Telesklep<br />
11.20 Rozmowy w toku − talk show<br>
+
11.20 Rozmowy w toku − talk show<br />
12.15 Na Wspólnej − serial pol.<br>
+
12.15 Na Wspólnej − serial pol.<br />
12.45 Akademia policyjna − serial USA<br>
+
12.45 Akademia policyjna − serial USA<br />
13.35 Przygody Animków<br>
+
13.35 Przygody Animków<br />
13.55 Inspektor Gadget<br>
+
13.55 Inspektor Gadget<br />
14.20 Renegat II − serial USA<br>
+
14.20 Renegat II − serial USA<br />
15.15 Milionerzy<br>
+
15.15 Milionerzy<br />
16.00 TVN Fakty, Pogoda<br>
+
16.00 TVN Fakty, Pogoda<br />
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.<br>
+
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.<br />
17.10 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.<br>
+
17.10 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.<br />
18.00 Rozmowy w toku − talk show<br>
+
18.00 Rozmowy w toku − talk show<br />
19.00 TVN Fakty<br>
+
19.00 TVN Fakty<br />
19.30 Sport<br>
+
19.30 Sport<br />
19.40 Pogoda<br>
+
19.40 Pogoda<br />
19.45 Uwaga!<br>
+
19.45 Uwaga!<br />
20.10 Na Wspólnej − serial pol.<br>
+
20.10 Na Wspólnej − serial pol.<br />
20.40 Oko za oko − teleturniej<br>
+
20.40 Oko za oko − teleturniej<br />
21.40 Usterka<br>
+
21.40 Usterka<br />
22.10 Na celowniku − serial USA<br>
+
22.10 Na celowniku − serial USA<br />
23.05 TVN Fakty<br>
+
23.05 TVN Fakty<br />
23.15 Kropka nad i<br>
+
23.15 Kropka nad i<br />
23.35 Fakty, ludzie, pieniądze − magazyn ekonomiczny<br>
+
23.35 Fakty, ludzie, pieniądze − magazyn ekonomiczny<br />
0.05 Multikino − magazyn filmowy<br>
+
0.05 Multikino − magazyn filmowy<br />
0.25 Co za tydzień − magazyn<br>
+
0.25 Co za tydzień − magazyn<br />
0.55 Nic straconego − powtórki programów<br>
+
0.55 Nic straconego − powtórki programów
<br>
+
TV 4<br>
+
TV 4<br />
06:00 Strefa P - magazyn muzyczny<br>
+
06:00 Strefa P - magazyn muzyczny<br />
06:30 V Max - magazyn motoryzacyjny<br>
+
06:30 V Max - magazyn motoryzacyjny<br />
07:00 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny<br>
+
07:00 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny<br />
07:50 Motomyszy z Marsa (35) - serial animowany dla dzieci<br>
+
07:50 Motomyszy z Marsa (35) - serial animowany dla dzieci<br />
08:10 Gęsia skórka (32) - serial dla dzieci<br>
+
08:10 Gęsia skórka (32) - serial dla dzieci<br />
08:35 M.A.S.H. (27) - serial komediowy<br>
+
08:35 M.A.S.H. (27) - serial komediowy<br />
09:00 Dziki księżyc (37) - telenowela<br>
+
09:00 Dziki księżyc (37) - telenowela<br />
09:55 Zbuntowany anioł (120) - dokument<br>
+
09:55 Zbuntowany anioł (120) - dokument<br />
10:40 Misja w czasie (25) - serial fantastyczny<br>
+
10:40 Misja w czasie (25) - serial fantastyczny<br />
11:35 MacGyver (14) - serial przygodowy<br>
+
11:35 MacGyver (14) - serial przygodowy<br />
12:30 Strefa P - magazyn muzyczny<br>
+
12:30 Strefa P - magazyn muzyczny<br />
13:00 V Max - magazyn motoryzacyjny<br>
+
13:00 V Max - magazyn motoryzacyjny<br />
13:30 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny<br>
+
13:30 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny<br />
14:30 Motomyszy z Marsa (36) - serial animowany dla dzieci<br>
+
14:30 Motomyszy z Marsa (36) - serial animowany dla dzieci<br />
15:00 Gęsia skórka (33) - serial dla dzieci<br>
+
15:00 Gęsia skórka (33) - serial dla dzieci<br />
15:30 Dziki księżyc (38) - telenowela<br>
+
15:30 Dziki księżyc (38) - telenowela<br />
16:30 HOT CHAT - interaktywny program publicystyczny<br>
+
16:30 HOT CHAT - interaktywny program publicystyczny<br />
16:45 Dziennik<br>
+
16:45 Dziennik<br />
16:58 Prognoza pogody<br>
+
16:58 Prognoza pogody<br />
17:00 Jak dwie krople czekolady (11) - serial komediowy<br>
+
17:00 Jak dwie krople czekolady (11) - serial komediowy<br />
17:30 M.A.S.H (28) -  serial komediowy<br>
+
17:30 M.A.S.H (28) -  serial komediowy<br />
18:00 Zbuntowany anioł (121) - telenowela<br>
+
18:00 Zbuntowany anioł (121) - telenowela<br />
19:00 Anioł ciemności (8) - serial fantastyczny<br>
+
19:00 Anioł ciemności (8) - serial fantastyczny<br />
20:00 Pierwsza fala (11) - fantastyczny serial akcji<br>
+
20:00 Pierwsza fala (11) - fantastyczny serial akcji<br />
20:55 Millennium (2) - serial dramatyczny<br>
+
20:55 Millennium (2) - serial dramatyczny<br />
21:50 Dziennik<br>
+
21:50 Dziennik<br />
22:05 Informacje sportowe<br>
+
22:05 Informacje sportowe<br />
22:12 Prognoza pogody <br>
+
22:12 Prognoza pogody<br />
22:15 Śmierć nadchodzi w ciszy - thriller<br>
+
22:15 Śmierć nadchodzi w ciszy - thriller<br />
23:55 Punkt. Set. Mecz - magazyn siatkarski<br>
+
23:55 Punkt. Set. Mecz - magazyn siatkarski<br />
00:45 X Laski - program rozrywkowy<br>
+
00:45 X Laski - program rozrywkowy<br />
01:15 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny<br>
+
01:15 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny<br />
02:05 Strefa P - magazyn muzyczny<br>
+
02:05 Strefa P - magazyn muzyczny<br />
02:30 V Max - magazyn motoryzacyjny<br>
+
02:30 V Max - magazyn motoryzacyjny
<br>
+
TVN 7<br>
+
TVN 7<br />
6.55 Telesklep<br>
+
6.55 Telesklep<br />
7.10 Magiczni wojownicy<br>
+
7.10 Magiczni wojownicy<br />
7.35 Alf − serial USA<br>
+
7.35 Alf − serial USA<br />
8.00 W niewoli uczuć − telenowela meksyk.<br>
+
8.00 W niewoli uczuć − telenowela meksyk.<br />
8.50 Doktor Frank − serial niem.<br>
+
8.50 Doktor Frank − serial niem.<br />
9.40 Słoneczny patrol − serial USA<br>
+
9.40 Słoneczny patrol − serial USA<br />
10.30 Łamisłówka − teleturniej<br>
+
10.30 Łamisłówka − teleturniej<br />
11.15 Conan − serial USA<br>
+
11.15 Conan − serial USA<br />
12.10 Przeklęta miłość<br>
+
12.10 Przeklęta miłość<br />
12.55 Telesklep<br>
+
12.55 Telesklep<br />
14.55 Magiczni wojownicy<br>
+
14.55 Magiczni wojownicy<br />
15.20 Yaiba − legendarny Samuraj<br>
+
15.20 Yaiba − legendarny Samuraj<br />
15.45 Słoneczny patrol − serial USA<br>
+
15.45 Słoneczny patrol − serial USA<br />
16.45 Alf − serial USA<br>
+
16.45 Alf − serial USA<br />
17.15 Klient − serial USA<br>
+
17.15 Klient − serial USA<br />
18.10 Aktualności<br>
+
18.10 Aktualności<br />
18.20 Conan − serial USA<br>
+
18.20 Conan − serial USA<br />
19.15 Drew Carey Show − serial USA<br>
+
19.15 Drew Carey Show − serial USA<br />
19.40 Zwariowana telewizja − serial USA<br>
+
19.40 Zwariowana telewizja − serial USA<br />
20.10 Braterska miłość − film USA<br>
+
20.10 Braterska miłość − film USA<br />
22.05 Brygada ratunkowa − serial USA<br>
+
22.05 Brygada ratunkowa − serial USA<br />
23.05 Na ratunek<br>
+
23.05 Na ratunek<br />
23.35 Planeta kobiet − film USA<br>
+
23.35 Planeta kobiet − film USA<br />
1.00 Księżyc kłamców − film USA<br>
+
1.00 Księżyc kłamców − film USA<br />
2.45 Drew Carey Show − serial USA<br>
+
2.45 Drew Carey Show − serial USA<br />
3.10 Zwariowana telewizja − serial USA (25 min.)<br>
+
3.10 Zwariowana telewizja − serial USA (25 min.)<br />
3.35 Koniec programu ===
+
3.35 Koniec programu
  +
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:10 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Klan; odc.661 /czas 23'/; telenowela TVP<br />08:50 Zjedz to sam; "W"<br />09:05 Zabawy językiem polskim<br />09:30 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch   /czas 23'/; serial prod. australijskiej<br />10:00 Sztuka przekonywania; Sztuka negocjacji<br />10:10 Laboratorium; magazyn<br />10:30 Dzieje jednego wynalazku; Dzieje koła<br />10:40 Łowcy tajemnic; Raszyn 1809; magazyn<br />10:50 W rytmie wiedeńskiego walca; koncert; wyk: Orkiestra Kameralna Ensemble Johann Strauss - Vien, dyryguje Walter Kobera<br />11:10 Wiedźmin; odc.7/13 -Dolina kwiatów  /czas 46'/; serial TVP [za zgodą rodziców]; powt.<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Polska poza Polską; odc.2 -W Australii; film dokumentalny Bolesława Sulika i  Anny Kowalewskiej Onaszkiewicz; powt.<br />13:10 Jajko nr 3428741; film anim.<br />13:15 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP<br />14:10 Rewizja nadzwyczajna; W 50. rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa<br />14:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Zimowy Show Kabaretowy, czyli Gwiazdy, Żarty i Śnieg (2)<br />16:00 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />16:25 Z kapitańskiego salonu; powt.<br />16:40 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:40 Dzieło arcydzieło<br />17:50 Zabawy językiem polskim; powt.<br />18:15 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch; serial prod. australijskiej; powt.<br />18:40 Telewizyjne Wiadomości Literackie<br />19:05 Teatr Worona; reportaż<br />19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />20:35 Sportowy tydzień<br />21:05 Komediantka; odc.6/9 /52'/; serial TVP; powt.<br />21:55 Rewizja nadzwyczajna; W 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa<br />22:25 Sprawa dla reportera<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:26 Prognoza  pogody<br />23:30 Kochaj mnie; odc.22; telenowela dok. prod TVP; powt.<br />23:50 Tatry - wielka miłość polskich kompozytorów; koncert; wyk: Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie, dyryguje Wojciech Michniewski<br />00:21 Monitor  Wiadomości<br />00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny<br />00:40 Pamiętaj o mnie...; powt.<br />01:05 Dzieło arcydzieło<br />01:15 Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />02:35 Sportowy tydzień; powt.<br />03:05 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP; powt.<br />03:55 Rewizja nadzwyczajna; w 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa; powt.<br />04:20 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka; powt.<br />04:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP; powt.<br />05:00 Sprawa dla reportera; powt.<br />05:30 Monitor  Wiadomości; powt.<br />05:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.<br />05:50 Kusza; film anim.prod.pol.<br />06:00 Zakończenie programu
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:10 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Klan; odc.661 /czas 23'/; telenowela TVP<br />08:50 Zjedz to sam; "W"<br />09:05 Zabawy językiem polskim<br />09:30 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch   /czas 23'/; serial prod. australijskiej<br />10:00 Sztuka przekonywania; Sztuka negocjacji<br />10:10 Laboratorium; magazyn<br />10:30 Dzieje jednego wynalazku; Dzieje koła<br />10:40 Łowcy tajemnic; Raszyn 1809; magazyn<br />10:50 W rytmie wiedeńskiego walca; koncert; wyk: Orkiestra Kameralna Ensemble Johann Strauss - Vien, dyryguje Walter Kobera<br />11:10 Wiedźmin; odc.7/13 -Dolina kwiatów  /czas 46'/; serial TVP [za zgodą rodziców]; powt.<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Polska poza Polską; odc.2 -W Australii; film dokumentalny Bolesława Sulika i  Anny Kowalewskiej Onaszkiewicz; powt.<br />13:10 Jajko nr 3428741; film anim.<br />13:15 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP<br />14:10 Rewizja nadzwyczajna; W 50. rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa<br />14:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Zimowy Show Kabaretowy, czyli Gwiazdy, Żarty i Śnieg (2)<br />16:00 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />16:25 Z kapitańskiego salonu; powt.<br />16:40 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:40 Dzieło arcydzieło<br />17:50 Zabawy językiem polskim; powt.<br />18:15 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch; serial prod. australijskiej; powt.<br />18:40 Telewizyjne Wiadomości Literackie<br />19:05 Teatr Worona; reportaż<br />19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />20:35 Sportowy tydzień<br />21:05 Komediantka; odc.6/9 /52'/; serial TVP; powt.<br />21:55 Rewizja nadzwyczajna; W 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa<br />22:25 Sprawa dla reportera<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:26 Prognoza  pogody<br />23:30 Kochaj mnie; odc.22; telenowela dok. prod TVP; powt.<br />23:50 Tatry - wielka miłość polskich kompozytorów; koncert; wyk: Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie, dyryguje Wojciech Michniewski<br />00:21 Monitor  Wiadomości<br />00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny<br />00:40 Pamiętaj o mnie...; powt.<br />01:05 Dzieło arcydzieło<br />01:15 Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.<br />02:35 Sportowy tydzień; powt.<br />03:05 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP; powt.<br />03:55 Rewizja nadzwyczajna; w 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa; powt.<br />04:20 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka; powt.<br />04:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP; powt.<br />05:00 Sprawa dla reportera; powt.<br />05:30 Monitor  Wiadomości; powt.<br />05:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.<br />05:50 Kusza; film anim.prod.pol.<br />06:00 Zakończenie programu
   
=== CT Praga<br>
+
CT Praga<br />
6.00 Poranek z CTV<br>
+
6.00 Poranek z CTV<br />
8.30 Sezamie otwórz się!<br>
+
8.30 Sezamie otwórz się!<br />
9.00 Wiadomości<br>
+
9.00 Wiadomości<br />
9.15 Legenda Kung−Fu<br>
+
9.15 Legenda Kung−Fu<br />
10.00 Kot za kotem − komedia czeska<br>
+
10.00 Kot za kotem − komedia czeska<br />
11.40 Ego<br>
+
11.40 Ego<br />
12.00 Wiadomości<br>
+
12.00 Wiadomości<br />
12.10 Humoreski<br>
+
12.10 Humoreski<br />
13.20 Wideoscenki<br>
+
13.20 Wideoscenki<br />
13.45 Stało się...<br>
+
13.45 Stało się...<br />
14.00 Poszukiwanie straconego czasu<br>
+
14.00 Poszukiwanie straconego czasu<br />
14.25 Humor<br>
+
14.25 Humor<br />
15.05 Moda<br>
+
15.05 Moda<br />
15.30 Ekran<br>
+
15.30 Ekran<br />
16.00 Wiadomości<br>
+
16.00 Wiadomości<br />
16.05 Bajkowe przedszkole<br>
+
16.05 Bajkowe przedszkole<br />
16.40 Cykadło − dla dzieci<br>
+
16.40 Cykadło − dla dzieci<br />
17.05 Game Page<br>
+
17.05 Game Page<br />
17.20 AZ − quiz<br>
+
17.20 AZ − quiz<br />
17.45 Pogoda<br>
+
17.45 Pogoda<br />
17.50 Wieści regionalne<br>
+
17.50 Wieści regionalne<br />
18.10 Legenda Kung−Fu<br>
+
18.10 Legenda Kung−Fu<br />
19.00 Wieczorynka<br>
+
19.00 Wieczorynka<br />
19.15 Wydarzenia<br>
+
19.15 Wydarzenia<br />
19.40 Pogoda i sport<br>
+
19.40 Pogoda i sport<br />
20.00 Zielone ranczo<br>
+
20.00 Zielone ranczo<br />
21.00 Podróżomania<br>
+
21.00 Podróżomania<br />
21.30 Fakty<br>
+
21.30 Fakty<br />
22.10 Wydarzenia<br>
+
22.10 Wydarzenia<br />
22.35 Pogoda i sport<br>
+
22.35 Pogoda i sport<br />
22.45 Prawo rodzinne<br>
+
22.45 Prawo rodzinne<br />
23.30 Golf<br>
+
23.30 Golf<br />
23.45 Domowe szczęście<br>
+
23.45 Domowe szczęście<br />
0.25 Sport na świecie<br>
+
0.25 Sport na świecie<br />
1.00 Talk Show<br>
+
1.00 Talk Show<br />
1.40 Ciąg dalszy nastąpi<br>
+
1.40 Ciąg dalszy nastąpi<br />
2.15 Muzyka<br>
+
2.15 Muzyka<br />
2.55 Czeska reżyseria<br>
+
2.55 Czeska reżyseria
<br>
+
TV Nova<br>
+
TV Nova<br />
6.00 Śniadanie z Novą<br>
+
6.00 Śniadanie z Novą<br />
8.30 Teletubbies<br>
+
8.30 Teletubbies<br />
9.00 Zakochana<br>
+
9.00 Zakochana<br />
9.50 Biloxi Blues − film USA<br>
+
9.50 Biloxi Blues − film USA<br />
11.35 Gotujemy<br>
+
11.35 Gotujemy<br />
12.05 Yago<br>
+
12.05 Yago<br />
13.00 Knots Landing<br>
+
13.00 Knots Landing<br />
13.55 Luz Maria<br>
+
13.55 Luz Maria<br />
14.45 Andromeda<br>
+
14.45 Andromeda<br />
15.30 Brzydula Betty<br>
+
15.30 Brzydula Betty<br />
16.20 Obrońca<br>
+
16.20 Obrońca<br />
17.10 Z regionów<br>
+
17.10 Z regionów<br />
17.20 Ryzykuj!<br>
+
17.20 Ryzykuj!<br />
17.50 M.A.S.H.<br>
+
17.50 M.A.S.H.<br />
18.15 Pogoda<br>
+
18.15 Pogoda<br />
18.20 Derrick<br>
+
18.20 Derrick<br />
19.30 Wiadomości i sport<br>
+
19.30 Wiadomości i sport<br />
20.00 Wideoscenki<br>
+
20.00 Wideoscenki<br />
20.35 Słodki księżyc w Vegas − komedia USA<br>
+
20.35 Słodki księżyc w Vegas − komedia USA<br />
22.25 Tele Tele<br>
+
22.25 Tele Tele<br />
23.05 Punkt krytyczny − film USA<br>
+
23.05 Punkt krytyczny − film USA<br />
0.45 Miasteczko South Park<br>
+
0.45 Miasteczko South Park<br />
1.10 Dobro kontra zło<br>
+
1.10 Dobro kontra zło<br />
2.40 Telezakupy<br>
+
2.40 Telezakupy
<br>
+
BTV Studio TV Vectra<br>
+
BTV Studio TV Vectra<br />
17.15 Puls Bielska<br>
+
17.15 Puls Bielska<br />
17.25 Magazyn Ratuszowy<br>
+
17.25 Magazyn Ratuszowy<br />
22.15 Puls Bielska<br>
+
22.15 Puls Bielska<br />
22.25 Magazyn Ratuszowy<br>
+
22.25 Magazyn Ratuszowy<br />
23.00 Muzyka może być różna ===
+
23.00 Muzyka może być różna
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Katowice z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CT Praga z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Nova z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki BTV Studio TV Vectra z 2003 roku]]

Wersja z 22:10, sty 9, 2016

TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Gimnastyka dla przedszkolaków; odc.11; powt.
08:30 Trzy niedźwiadki; odc.22 -Beksa Sprawiedliwy; serial anim.prod. hiszpańskiej
08:55 Budzik; program dla najmłodszych
09:20 Kocie bajki; odc.2 -Uczony wół; serial anim.prod.francuskiej
09:45 Animowane bajki świata; Zielony mędrzec; serial animowany prod. angielskiej
10:00 Przedszkolandia; odc.8; serial dok.Barbary Pawłowskiej; powt.
10:30 Miliard w rozumie; teleturniej; powt.
10:55 Ekran z kwiatkiem; Kwiaty-moje hobby /1/; powt.
11:00 Gotowanie na ekranie
11:20 ZUS radzi
11:35 Zwierzęta świata; Fascynujący świat owadów; Owady a la carte; serial dok.prod.kanadyjskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Wójt roku 2002 - sylwetki
12:45 Plebania; odc.272; serial TVP [stereo]; powt.
13:10 Lokatorzy; odc.139 Oko za oko; serial TVP[stereo]; powt.
13:35 Czarodziejki; odc.7; serial prod. USA
14:20 Cyberbelfer; magazyn
14:35 Po prostu paragraf; felieton; powt.
14:50 Rak piersi - historie prawdziwe; odc.2 Diagnostyka
15:00 Wiadomości
15:10 Bez etatu
15:30 Kontrowersje; odc.20 -Bieda
16:00 Rower Błażeja
16:20 Moda na sukces; odc.1849; serial prod.USA
16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.681; telenowela TVP
18:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18:40 Wrzuć Jedynkę
18:50 Polska w Europie - instrukcja obsługi
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; odc.31 -Szczęśliwy los; serial anim.prod.niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:15 Miej oczy szeroko otwarte; Białe piekło:zamarzanie; film dok.prod. aus.
21:10 Teatr Telewizji; Sesja kastingowa; 2002  spektakl /stereo/; reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Paweł Audykowski, Rafał Bartmiński
22:30 Arkadius w Nowym Jorku; reportaż
23:01 Monitor  Wiadomości
23:20 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:25 Rozmowy na czasie; odc.6 -Kino polskie: koniec, czy początek?
23:55 Arystokrata sztuki; film dok. Elżbiety Sitek i Anny Żelaźniewicz
00:25 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]; powt.
00:50 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.6/24 -Festiwal piosenki; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:35 Dwójka Dzieciom; Maurycy i Hawranek; odc.10 -Pułapka; serial anim.prod.polskiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Bohater dnia; serial prod. pol.
08:00 Na dobre i na złe; odc.3 -Życiowa decyzja; serial prod. TVP [stereo]
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
09:00 Pytanie na śniadanie
10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.68 -Tatrzański smak; powt.
10:55 Święta wojna; odc.133 -Medium; serial TVP; powt.
11:20 Wędrówki przyrodnicze; odc.5 Guziec-świnia na całego?; 2000  serial dok.prod. angielskiej
11:50 Dwa światy; odc.6/26; serial prod. polsko-australijskiej
12:15 Ferie z Dwójką
12:35 Biskup Franciszek Hodur; reportaż Anity Ostaszewskiej
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.113 -Bez immunitetu; telenowela TVP; powt.
13:40 Parodie, parodie. Wieczór parodii kabaretowych (2)
14:35 Od ucha do ucha; Kabaret pod Wyrwigroszem "Reklamożerca"
14:45 Kawałek mojego życia- patrol; reportaż Małgorzaty Imielskiej
15:05 Jetsonowie; Rosie, wróć do domu; serial anim. prod. USA
15:25 Maszyna zmian - Nowe przygody; odc.3 -Tatoludek
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc.128  Pierwsza miłość; serial prod. TVP [stereo]; powt.
17:15 Strażnik pamięci -film dokumentalny
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Va banque; teleturniej
19:30 Nasz spis powszechny; Zamek; film dok. Jacka Hugo - Badera
20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]; powt.
21:00 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
21:25 997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Pułapka; 1997  film sensac.prod. polskiej (116'); reż: Adek Drabiński; wyk: Marek Kondrat, Joanna Benda, Bogusław Linda
00:35 Arcydzieła Polskiego Dokumentu; Miejsce urodzenia; film dokumentalny Pawła Łozińskiego
01:25 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
6.30 Angela Anakonda − film kanad.
7.00 Tęczowy domek − film USA
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + Pogoda
8.00 Z krukiem w herbie − magazyn redakcji częstochowskiej
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Moda od podszewki − film franc.
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przygody Pana Michała − film pol.
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920 − 1939 − film pol.
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Młodzież kontra
12.30 Kurier
12.35 Jazz − film USA
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier, prognoza pogody
14.45 WuWuA
15.00 Słoneczna włócznia − film pol.
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Aktualności + Pogoda
16.00 Z krukiem w herbie
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności + Pogoda
18.30 Kurier Regiony Kultury
18.40 Prognoza pogody
18.45 Sport w TV Katowice
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności + Pogoda
22.00 Porozmawiajmy
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Studio pogoda
23.00 Smak życia − film franc.
0.40 Teresa − film franc. (90 min.)
2.10 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Casper
7.25 Tajemniczy rycerze
7.50 Miodowe lata 4
8.35 Szkoła przetrwania
9.30 Graczykowie
10.00 Gang Panny Glenn
10.55 Awantura o kasę
11.50 Różowa pantera
12.00 Kachorra to ja
12.55 Luz Maria
13.50 Twój lekarz i Wystarczy chcieć
14.20 4 x 4
14.50 Tajemniczy rycerze
15.10 Świat według Kiepskich
15.45 Informacje
16.20 Kachorra to ja
17.15 Debiut − program rozrywkowy
18.10 Graczykowie
18.45 Informacje + sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.05 Miodowe lata 4 − serial pol.
20.50 Samo życie − serial pol.
21.20 I. Jane − film USA
21.30 Losowanie Lotto
23.40 Informacje i biznes informacje + sport
0.00 Prognoza pogody
0.05 Graffiti
0.20 Bumerang
0.50 Telewizyjne Biuro Śledcze
1.20 Champion − film kanad.−nowozel.
3.05 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.50 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
7.50 Taniec na księżycu − film kanad.− czeski
9.30 Tele Gra − teleturniej
10.35 Telesklep
11.20 Rozmowy w toku − talk show
12.15 Na Wspólnej − serial pol.
12.45 Akademia policyjna − serial USA
13.35 Przygody Animków
13.55 Inspektor Gadget
14.20 Renegat II − serial USA
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
17.10 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku − talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Oko za oko − teleturniej
21.40 Usterka
22.10 Na celowniku − serial USA
23.05 TVN Fakty
23.15 Kropka nad i
23.35 Fakty, ludzie, pieniądze − magazyn ekonomiczny
0.05 Multikino − magazyn filmowy
0.25 Co za tydzień − magazyn
0.55 Nic straconego − powtórki programów

TV 4
06:00 Strefa P - magazyn muzyczny
06:30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07:00 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny
07:50 Motomyszy z Marsa (35) - serial animowany dla dzieci
08:10 Gęsia skórka (32) - serial dla dzieci
08:35 M.A.S.H. (27) - serial komediowy
09:00 Dziki księżyc (37) - telenowela
09:55 Zbuntowany anioł (120) - dokument
10:40 Misja w czasie (25) - serial fantastyczny
11:35 MacGyver (14) - serial przygodowy
12:30 Strefa P - magazyn muzyczny
13:00 V Max - magazyn motoryzacyjny
13:30 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny
14:30 Motomyszy z Marsa (36) - serial animowany dla dzieci
15:00 Gęsia skórka (33) - serial dla dzieci
15:30 Dziki księżyc (38) - telenowela
16:30 HOT CHAT - interaktywny program publicystyczny
16:45 Dziennik
16:58 Prognoza pogody
17:00 Jak dwie krople czekolady (11) - serial komediowy
17:30 M.A.S.H (28) -  serial komediowy
18:00 Zbuntowany anioł (121) - telenowela
19:00 Anioł ciemności (8) - serial fantastyczny
20:00 Pierwsza fala (11) - fantastyczny serial akcji
20:55 Millennium (2) - serial dramatyczny
21:50 Dziennik
22:05 Informacje sportowe
22:12 Prognoza pogody
22:15 Śmierć nadchodzi w ciszy - thriller
23:55 Punkt. Set. Mecz - magazyn siatkarski
00:45 X Laski - program rozrywkowy
01:15 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny
02:05 Strefa P - magazyn muzyczny
02:30 V Max - magazyn motoryzacyjny

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Magiczni wojownicy
7.35 Alf − serial USA
8.00 W niewoli uczuć − telenowela meksyk.
8.50 Doktor Frank − serial niem.
9.40 Słoneczny patrol − serial USA
10.30 Łamisłówka − teleturniej
11.15 Conan − serial USA
12.10 Przeklęta miłość
12.55 Telesklep
14.55 Magiczni wojownicy
15.20 Yaiba − legendarny Samuraj
15.45 Słoneczny patrol − serial USA
16.45 Alf − serial USA
17.15 Klient − serial USA
18.10 Aktualności
18.20 Conan − serial USA
19.15 Drew Carey Show − serial USA
19.40 Zwariowana telewizja − serial USA
20.10 Braterska miłość − film USA
22.05 Brygada ratunkowa − serial USA
23.05 Na ratunek
23.35 Planeta kobiet − film USA
1.00 Księżyc kłamców − film USA
2.45 Drew Carey Show − serial USA
3.10 Zwariowana telewizja − serial USA (25 min.)
3.35 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc.661 /czas 23'/; telenowela TVP
08:50 Zjedz to sam; "W"
09:05 Zabawy językiem polskim
09:30 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch   /czas 23'/; serial prod. australijskiej
10:00 Sztuka przekonywania; Sztuka negocjacji
10:10 Laboratorium; magazyn
10:30 Dzieje jednego wynalazku; Dzieje koła
10:40 Łowcy tajemnic; Raszyn 1809; magazyn
10:50 W rytmie wiedeńskiego walca; koncert; wyk: Orkiestra Kameralna Ensemble Johann Strauss - Vien, dyryguje Walter Kobera
11:10 Wiedźmin; odc.7/13 -Dolina kwiatów  /czas 46'/; serial TVP [za zgodą rodziców]; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Polska poza Polską; odc.2 -W Australii; film dokumentalny Bolesława Sulika i  Anny Kowalewskiej Onaszkiewicz; powt.
13:10 Jajko nr 3428741; film anim.
13:15 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP
14:10 Rewizja nadzwyczajna; W 50. rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa
14:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Zimowy Show Kabaretowy, czyli Gwiazdy, Żarty i Śnieg (2)
16:00 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.
16:25 Z kapitańskiego salonu; powt.
16:40 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Dzieło arcydzieło
17:50 Zabawy językiem polskim; powt.
18:15 Przygody Skippy; odc.25 -Kłamczuch; serial prod. australijskiej; powt.
18:40 Telewizyjne Wiadomości Literackie
19:05 Teatr Worona; reportaż
19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.
20:35 Sportowy tydzień
21:05 Komediantka; odc.6/9 /52'/; serial TVP; powt.
21:55 Rewizja nadzwyczajna; W 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa
22:25 Sprawa dla reportera
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:26 Prognoza  pogody
23:30 Kochaj mnie; odc.22; telenowela dok. prod TVP; powt.
23:50 Tatry - wielka miłość polskich kompozytorów; koncert; wyk: Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie, dyryguje Wojciech Michniewski
00:21 Monitor  Wiadomości
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 Pamiętaj o mnie...; powt.
01:05 Dzieło arcydzieło
01:15 Kasztaniaki; odc.9 -Jak wykurza się tchórza; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc.661 /23'/; telenowela TVP; powt.
02:35 Sportowy tydzień; powt.
03:05 Komediantka; odc.6 /52'/; serial TVP; powt.
03:55 Rewizja nadzwyczajna; w 50.rocznicę śmierci gen.Emila Fieldorfa; powt.
04:20 Ojczyzna-polszczyzna; Klikalność-cool; program prof. Jana Miodka; powt.
04:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP; powt.
05:00 Sprawa dla reportera; powt.
05:30 Monitor  Wiadomości; powt.
05:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.
05:50 Kusza; film anim.prod.pol.
06:00 Zakończenie programu

CT Praga
6.00 Poranek z CTV
8.30 Sezamie otwórz się!
9.00 Wiadomości
9.15 Legenda Kung−Fu
10.00 Kot za kotem − komedia czeska
11.40 Ego
12.00 Wiadomości
12.10 Humoreski
13.20 Wideoscenki
13.45 Stało się...
14.00 Poszukiwanie straconego czasu
14.25 Humor
15.05 Moda
15.30 Ekran
16.00 Wiadomości
16.05 Bajkowe przedszkole
16.40 Cykadło − dla dzieci
17.05 Game Page
17.20 AZ − quiz
17.45 Pogoda
17.50 Wieści regionalne
18.10 Legenda Kung−Fu
19.00 Wieczorynka
19.15 Wydarzenia
19.40 Pogoda i sport
20.00 Zielone ranczo
21.00 Podróżomania
21.30 Fakty
22.10 Wydarzenia
22.35 Pogoda i sport
22.45 Prawo rodzinne
23.30 Golf
23.45 Domowe szczęście
0.25 Sport na świecie
1.00 Talk Show
1.40 Ciąg dalszy nastąpi
2.15 Muzyka
2.55 Czeska reżyseria

TV Nova
6.00 Śniadanie z Novą
8.30 Teletubbies
9.00 Zakochana
9.50 Biloxi Blues − film USA
11.35 Gotujemy
12.05 Yago
13.00 Knots Landing
13.55 Luz Maria
14.45 Andromeda
15.30 Brzydula Betty
16.20 Obrońca
17.10 Z regionów
17.20 Ryzykuj!
17.50 M.A.S.H.
18.15 Pogoda
18.20 Derrick
19.30 Wiadomości i sport
20.00 Wideoscenki
20.35 Słodki księżyc w Vegas − komedia USA
22.25 Tele Tele
23.05 Punkt krytyczny − film USA
0.45 Miasteczko South Park
1.10 Dobro kontra zło
2.40 Telezakupy

BTV Studio TV Vectra
17.15 Puls Bielska
17.25 Magazyn Ratuszowy
22.15 Puls Bielska
22.25 Magazyn Ratuszowy
23.00 Muzyka może być różna

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.