FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka (Zagadkowa Jedynka) kraj prod.MALTA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 126 - Słowo faceta (seria X odc. 5) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 BBC w Jedynce - Świat z lotu ptaka odc. 5. Azja i Australia (Earthflight) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Świat się kręci - /108/; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /54/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce  - Najmłodsi w ZOO cz. 22 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Natura w Jedynce  - Najmłodsi w ZOO cz. 23 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /25/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Okrasa łamie przepisy - W krainie dźwięków i smaków; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Galeria - odc. 151; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Drużyna A [ser. III] - odc. 7, Kłopot na kółkach (The A - Team III, ep. 7, Trouble on Wheels); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2816; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2546 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /109/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /55/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Teatr Telewizji - Kolekcja; spektakl teatralny; reż.:Marcin Wrona; wyk.:Magdalena Cielecka, Jan Frycz, Andrzej Chyra, Adam Woronowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:50 Homeland [ser. II] - odc. 7 (Homeland II, ep. 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Legalna blondynka (Legally Blonde) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2001); reż.:Robert Luketic; wyk.:Reese Witherspoon, Selma Blair, Luke Wilson, Raquel Welch, Matthew Davis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Drużyna A [ser. III] - odc. 7, Kłopot na kółkach (The A - Team III, ep. 7, Trouble on Wheels); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Świat się kręci - /109/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Notacje - Jerzy Bralczyk. Lepiej mówię niż piszę; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klan - odc. 2546; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Tu Stalinogród; film dokumentalny; reż.:Maciej Muzyczuk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:10 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 16; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 450; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Barwy szczęścia - odc. 1070 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Na dobre i na złe - odc. 230 Pilny zabieg; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Makłowicz w podróży - Podróż 32 Rumunia (118) "Przez Karpaty"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Mexico - miasto z przeszłością (3) -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Szkoła życia - odc. 2 "Casting"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Planeta Egipt - Pragnienie nieśmiertelności (Planet Egypt. Quest for eternity); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Ja to mam szczęście! - odc. 26 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Rodzinka.pl - odc. 125 "PASJE" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Rodzinka.pl - odc. 126 "RODZINNA MANIPULACJA" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Herkules - odc. 24 Droga do Hadesu (Hercules: The Legendary Journeys ep. Highway to Hades); serial kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 21/77 WIELKI Finał; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1070 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1071 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 1042; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 776; Dla małoletnich od lat 12
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Krew z krwi - odc. 5/8 -  txt. str. 777; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Czy świat oszalał? - Luksusy dla Gazy (Luxuries); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2011); reż.:David Ofek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Paradoks - odc. 6 Lęk; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Krew z krwi - odc. 5/8; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Herkules - odc. 24 Droga do Hadesu (Hercules: The Legendary Journeys ep. Highway to Hades); serial kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie programu

TVP Kraków
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 24.02 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07.30 Pogoda
07.31 Kalejdoskop regionalny
07.41 Telezakupy
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 24.02 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Kościół z bliska - odc. 77; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 24.02 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Klub Srebrnego Włosa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Nożem i widelcem - odc. 7)Czekolada, polędwiczki wieprzowe z aloesem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Czas Ojców; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę OPP -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda
13:35 Pożyteczni.pl - odc. 69; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Fascynujące Śląskie - prof Ewa Chojecka; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Praga; film dokumentalny kraj prod.Polska (1986); reż.:Andrzej Fidyk; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17.30 Kronika - zapowiedź
17.33 Pogoda
17.35 Nowohucka Kronika Filmowa
17.45 Speed 2
17.55 Romska Akademia Mediów
18.10 Jedź bezpiecznie
18.20 Kuryer Myślenicki
18.30 Kronika
18.50 Pogoda
18.52 Tematy dnia
19.05 Etniczne klimaty
19.25 Magazyn Aktywni 60+
19.45 Na rynku pracy
19.55 Pogoda
20.00 Region. Ludzie, sprawy, opinie
20.25 Telezakupy
20.55 Pogoda
21:00 Pogoda - 24.02 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 24.02 - 4; STEREO, 16:9
22.00 Kronika
22.14 Pogoda
22.18 Pomysł na sukces
22:25 Wokół nas - pogoda
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Praga; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Wokół nas - pogoda
00:15 Pogoda - 24.02 - 3; STEREO, 16:9
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:50 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 24.02 - 4; STEREO, 16:9
01:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Czas Ojców; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Praga; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas - pogoda
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
5.00 Wstawaj! Gramy!
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.20 Świat według Kiepskich
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Trudne sprawy
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Dom nie do poznania
13.00 Łabędziem być. 2
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Trudne sprawy
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Maanowski i Partnerzy
17.00 Dlaczego ja?
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.00 MEGA HIT - Terminator 3. Bunt maszyn - film akcji, USA, Niemcy, W. Brytania
22.10 Zakładnik - thriller, USA, Niemcy 2002
0.10 Świat według Bundych
2.15 Dziewczyny z fortuną
3.30 Tajemnice losu

TVN
6.00 Uwaga! - program interwencyjny
6.15 Mango - Telezakupy
7.20 Co za tydzień - magazyn
7.55 Doradca smaku
8.00 Dzień dobry TVN
11.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.15 Szpital - program obyczajowy
13.15 W - 11 Wydział Śledczy - serial
14.00 Wawa non stop
15.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Wawa non stop
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 Doradca smaku
20.10 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.50 W - 11 Wydział Śledczy - serial
21.35 Życie bez wstydu - reality show
22.35 Perfekcyjna Pani Domu - program rozrywkowy
23.35 W obcym ciele
0.05 Pamiętniki wampirów - serial grozy
1.05 Kobieta na krańcu świata - program podróżniczo - rozrywkowy
1.35 Uwaga! - program interwencyjny
1.50 Arkana magii
3.10 Rozmowy w toku - talk show
4.05 Nic straconego

TV Polonia
06:30 Sprzedawcy używanego rock'n'rolla - 25 lat T. Love; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Znak Orła - odc. 8* - Gdyby zdradził 1331; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Polonia w Komie - USA - Julia (417); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 117; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1022 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 XI Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne Karkonosze 2014 - Koncert Galowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Kulturalni PL - (181); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Złotopolscy - odc. 885* - Tajemnica rodzinna; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Notacje - Ks. Józef Wójcik. Peregrynacja obrazu MB; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Studio Wschód - Studio Wschód: Rozdzieliła ich historia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 117; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - USA - Julia (417); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Dolny Śląsk 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Saga rodów - Ród Piekarskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1022 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Archiwa rodzinne; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Placek z kruszonką; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Dolny Śląsk 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Głęboka woda - sezon II odc. 7/12* "Piętno" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Japonia - Hotele Miłości (418); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Fascynujące Śląskie - Zygmunt Brachmański; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 117; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Znak Orła - odc. 8* - Gdyby zdradził 1331; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Placek z kruszonką; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Głęboka woda - sezon II odc. 7/12* "Piętno"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Barwy szczęścia - odc. 1022; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - Japonia - Hotele Miłości (418); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVS
6.30 Telezakupy
8.00 Muzyczny budzik
8.20 Bajkowa TVS
11.00 Mali podróżnicy
11.10 Podróże z żartem
12.10 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
12.35 Schlesien Journal
12.50 Ostatnie pięć kilogramów
13.25 Czy to prawda?
14.20 Człowiek bestia - western
15.40 Propozycje do Muzycznego Relaksu
16.00 Express Silesia
17.10 Śląskie od kuchni
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.30 Czy to prawda?
21.30 Biznes klasa
22.00 Sportowa ofensywa
22.25 Na straży prawa
22.55 Sekrety historii
23.50 Powietrzna policja
1.05 Niesamowite historie
2.00 Express Silesia
3.00 Emisja nocna

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.