FANDOM


TVP 1
05:25 Matki, żony i kochanki - odc. 11/22; serial TVP
06:25 Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie (Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie); film dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (2011)
06:55 Pełnosprawni - odc. 54; magazyn dla niepełnosprawnych
07:15 Las bliżej nas - odc. 58 Czas w las!; magazyn
07:30 Rok w ogrodzie
07:55 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
08:20 Naszaarmia.pl; magazyn
08:50 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Parlamencie Europejskim; magazyn ekonomiczny
09:25 Czterej pancerni i pies - odc. 19/21 - Tiergarten -  txt. str. 777; serial TVP
10:25 Pogotowie rachunkowe - /10/; reality show
11:15 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn
11:45 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 66 Piknik Naukowy: Czas -  txt. str. 777; magazyn
12:15 Słodkie życie - Konkury /12/ -  txt. str. 777; sitcom
12:50 Okrasa łamie przepisy - Zdrowa, polska wieprzowina -  txt. str. 777; magazyn kulinarny
13:25 Jaka to melodia? - odc. 2889; teleturniej muzyczny
14:05 Dziewczyna z indyjskim szmaragdem - odc. 3 (Mädchen mit dem indischen Smaragd, Das, ep. 3) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy (2013)
15:05 Góra czarownic (Race to Witch Mountain); film science fiction kraj prod.USA (2009)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 145 - Kurtka (Ojciec Mateusz XI odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
18:30 Ranczo - odc. 103 (seria VIII, odc. 12) - Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn
20:10 Pogoda
20:15 Piąty Stadion - odc 94, Głosy (seria IV odc. 10)
20:25 Liga Mistrzów - FINAŁ: Real Madryt - Atletico Madryt ( studio )
20:40 Liga Mistrzów - FINAŁ: Real Madryt - Atletico Madryt
23:05 Piła 7 (Saw 7); film fabularny kraj prod.USA (2010)
00:35 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Parlamencie Europejskim; magazyn ekonomiczny
01:05 Rajska jabłoń; film obyczajowy kraj prod.Polska (1985)
03:00 Straszny film 3 (Scary movie 3); komedia kraj prod.USA (2003)
04:25 Kiedyś będziemy szczęśliwi; film dokumentalny
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Okazja - odc. 17/19 - Urodziny Wieśka; serial TVP
06:25 Okazja - odc. 18/19 - Niemoralna propozycja; serial TVP
07:00 M jak miłość - odc. 1065; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda 8:20, 9:10, 10:00
11:10 Droga do Brazylii - odc. 11 (Road to the 2014 FIFA World Cup); magazyn piłkarski kraj prod.Wielka Brytania (2014)
11:45 Barwy szczęścia - odc. 1130 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:20 Barwy szczęścia - odc. 1131 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1132 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13:25 Polacy w Rzymie i Watykanie; cykl dokumentalny
14:00 Familiada - odc.2123; teleturniej
14:35 Baron24 - odc. 19 "Hot - dog" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:05 Baron24 - odc. 20 "Gwiazdka w przewodniku" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:35 Słowo na niedzielę
15:50 Stawka większa niż życie - odc. 16/18 - Akcja "Liść dębu" -  txt. str. 777; serial TVP
17:00 Dzięki Bogu już weekend - (33); program rozrywkowy
17:25 Na sygnale - odc 18/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 85
19:05 Postaw na milion - odc. 85; teleturniej
20:05 The Voice of Poland IV seria - Live
22:20 Hooligans (Green Street Hooligans); dramat obyczajowy kraj prod.USA, Wielka Brytania (2005)
00:10 Piąty Stadion - odc 94, Głosy (seria IV odc. 10)
00:25 L. U. C. i Motion Trio; koncert
01:50 Mrzonka (Pipe Dream); komedia kraj prod.USA (2001)
03:35 Zew wolności (Power of One); dramat kraj prod.Francja, Australia, USA (1992)
05:45 Zakończenie dnia

TVP Warszawa
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Moje "Mazowsze"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:35 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Pogoda - 24.05 - 1; STEREO, 16:9
07:45 Finanse dla ludzi; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9
08:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 7 - Czorsztyn; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 AgroSzansa - odc. 24; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 ABC Rodzinnej Ekonomii; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zapiski Łazęgi - Z biegiem Krąpieli; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
10:03 Pogoda; STEREO, 16:9
10:05 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 XXX - lecie Rewii Dziecięcej SYLABA cz. I; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:46 Kronika Warszawska - Kronika lata 80; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:57 Pogoda; STEREO, 16:9
11:00 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 W rajskim ogrodzie - Fiordy i fieldy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Moje "Mazowsze"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Rączka gotuje - Riding Club – Radzionków; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Etniczne klimaty - Wielka Księga; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Fregata z Gdyni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Zapiski Łazęgi - Między lodowcem, a murami Trzcińska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 AgroSzansa - odc. 24; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Eurosąsiedzi - odc. 183 (odc. 183); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Śmierć Johna F. Kennedy'ego Jr. (The Death of JFK Jr); film dokumentalny kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Podopieczni św. Franciszka; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
17:44 Pogoda; STEREO, 16:9
17:46 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:58 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:12 Pogoda; STEREO, 16:9
18:14 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:44 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:46 Pogoda; STEREO, 16:9
18:48 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
19:01 Saga rodów - Ród Lechów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:28 Pogoda; STEREO, 16:9
20:00 Zestaw powiększony; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:49 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO, 16:9
20:56 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 24.05 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 24.05 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Eurosąsiedzi - odc. 183 (odc. 183); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:14 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:17 Pogoda; STEREO, 16:9
22:19 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio reportażu; reportaż
22:51 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO, 16:9
22:57 Pogoda; STEREO, 16:9
23:05 Kultowe rozmowy - odc. 40; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Etniczne klimaty - Wielka Księga; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
24:00 Wszystko po krakowsku - Artyści swojej Almae Matri cz. I; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Cudzoziemcy - odc. 7; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:50 Pogoda - 24.05 - 2; STEREO, 16:9
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:20 Pogoda - 24.05 - 3; STEREO, 16:9
01:30 Rączka gotuje - Riding Club – Radzionków; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:00 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Kultowe rozmowy - odc. 40; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 02:50 Zapiski Łazęgi - Z biegiem Krąpieli; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 AgroSzansa - odc. 24; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Śmierć Johna F. Kennedy'ego Jr. (The Death of JFK Jr); film dokumentalny kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Eurosąsiedzi - odc. 183 (odc. 183); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:35 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 7 - Czorsztyn; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Fregata z Gdyni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Zapiski Łazęgi - Między lodowcem, a murami Trzcińska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:32 Rączka gotuje - Riding Club – Radzionków; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Moje "Mazowsze"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
05:00 Wstawaj! Gramy! (2643)
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Jeźdźcy smoków (9)
08:15 Jeźdźcy smoków (10)
08:45 Co nowego u Scooby'ego? (13)
09:15 Co nowego u Scooby'ego? (14)
09:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (1)
10:10 Ewa gotuje (219)
10:45 Dawno temu w trawie
12:45 Jaś Fasola (12)
13:15 Must be the music - tylko muzyka (11)
15:15 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (11)
17:15 Hell's Kitchen - piekielna kuchnia (7)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (203)
20:00 Duże dzieci
22:05 Za linią wroga
00:15 Lawina
02:45 Tajemnice losu (1645)

TVN
05:35 Uwaga! (3930)
05:50 Mango - Telezakupy
07:55 Kobieta na krańcu świata (3)
08:30 Dzień dobry TVN (749)
11:00 Na Wspólnej (1919)
11:25 Na Wspólnej (1920)
11:50 Na Wspólnej (1921)
12:10 Na Wspólnej (1922)
12:50 Ugotowani (11)
13:50 Project Runway (12)
14:50 Lekarze (12)
15:55 Surowi rodzice (11)
16:55 Bitwa o dom (12)
18:00 Kuchenne rewolucje (12)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (3931)
20:00 X Factor (13)
21:50 Footloose
00:10 Gatunek II
02:10 Uwaga! (3931)
02:25 Sekrety magii (24)
03:45 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 945* - Żona dowiaduje się ostatnia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 946* - Zapach mężczyzny; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 947* - Prywatne przedszkole; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 948* - Koniec akceptacji; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 949* - Marta ma dołek; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:40 Załoga Eko - odc. 17 - Opakowania po nawozach i środkach ochrony roślin; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Niespokojne umysły - Wojciech Stec; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Świat się kręci - /165/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Rycerze i rabusie - odc. 2/7 - Z diabłem sprawa -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Polonia w Komie - Cypr - Radeczko (466); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Bank nie z tej Ziemi - odc. 2/13* Daj monetę; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 40 Malta (151) "Miejsce spotkań"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 556 - Zdradliwe przyjemności; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Tam, gdzie się ludzie nie umawiali; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL - (194); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (223); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1056; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Kazimierz Kowalski zaprasza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 6 - Na tropie tajemnicy piramid; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Sprawiedliwi - odc. 5/7* - Mury -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (49); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Kawalerskie życie na obczyźnie -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1992); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Marek Bukowski, Bożena Dykiel, Magdalena Wójcik, Artur Barciś, Jan Frycz, Marek Walczewski, Ewa Buczko, Cynthia Kaszyńska; Dla małoletnich od lat 16
00:25 OPOLE! Kocham Cię! - /7/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1056; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 6 - Na tropie tajemnicy piramid; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Sprawiedliwi - odc. 5/7* - Mury; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (49); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Kawalerskie życie na obczyźnie; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 16

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.