FANDOM


Logo TVP1 od 2003 do dziś

06:00 Warto kochać odc. 22; serial TVP
06:45 Receptury klasztorne odc.15-Legumina jabłonowska (Siostry Pasterki); magazyn
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Studio 5-10-15
08:30 Byli sobie odkrywcy odc.24-Od szczytów do głębin; serial animowany kraj prod.Francja (1997)
09:00 Ziarno ; magazyn
09:30 Studio 5-10-15
09:55 Puchar Świata w skokach narciarskich - Planica - loty
12:20 Kuchnia z Okrasą - Kotlety dla jaroszy
12:45 Budzimy do życia odc.1; felieton
13:00 Wiadomości
13:10 Od przedszkola do Opola - Irena Santor
13:40 Narodowy Dzień Życia w Jedynce
13:50 Święty Franciszek z Asyżu cz.1; film fabularny kraj prod.Włochy (2001)
15:25 Narodowy Dzień Życia w Jedynce
15:30 Przed Opolem - odc. 3
15:45 Sekrety Rodzinne - odc. 8; talk-show
16:35 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
16:50 Narodowy Dzień Życia w Jedynce
17:00 Teleexpress
17:20 Dwie strony medalu - odc. 34 - (TXT - str.777); serial TVP
17:50 Dwie strony medalu - odc. 35 - (TXT - str.777); serial TVP
18:15 Sąsiedzi - Znajoma matki; serial komediowy TVP
18:45 Przed Opolem odc.5
19:00 Wieczorynka - Kaczor Donald przedstawia; serial animowany kraj prod.USA (1983)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Wspaniały - (TXT - str.777); komedia kraj prod.Hongkong, Chiny (1999)
22:05 Orzeł s. III odc. 8; serial kryminalny kraj prod.Dania, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Islandia (2005)
23:15 Męska rzecz... - Urok mordercy; film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2002)
01:00 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.13; serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
01:45 Pasja według św. Mateusza J. S. Bacha - UWAGA! ZMIANA CZASU Z 2.00 na 3.00.
05:50 Zakończenie programu
Tvp2

06:05 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:40 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka-Rajd
06:50 Smak Europy - Pozytywiści....
07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:25 Magazyn Ligi Mistrzów
07:55 M jak miłość odc.480; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9.45, 10.30 i Pogoda: 9.15,10.10,10.35
10:40 Na dobre i na złe odc.287; serial TVP
11:35 Egzamin z życia odc.71; serial TVP
12:30 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny solistek)
14:00 Familiada  - (TXT - str.777); teleturniej
14:30 Złotopolscy odc.844-Przyjemnie jest pomagać ludziom; telenowela TVP
15:00 Smaczne Go!; magazyn kulinarny
15:50 Święta wojna - Cellulit
16:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 44; serial komediowy TVP
16:50 Wielki Poker odc.2; teleturniej
17:45 Przebojowe Polki - prezentacje (3)
17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Polska-Azerbejdżan
20:05 Przebojowe Polki (3); widowisko rozrywkowe
21:00 Fabryka śmiechu
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:28 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika
22:30 Pogoda
22:40 Mocne Kino - Haker - (TXT - str.777); komedia kraj prod.Polska (2002)
00:15 Miasto widmo; film fabularny kraj prod.USA (2002)
01:45 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - skróty - o godz. 2.00 zmiana czasu na godz. 3.00
04:15 Zakończenie dnia
TVP3 Regionalna

06:35 Uwierz w dokument; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Rozmówki Wschodniograniczne; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:59 Nowoczesna medycyna - System odpornościowy; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kurier; STEREO
01:25 Pogoda; STEREO
01:30 Zakończenie dnia
Polsatlogo

06.00 Pierwsza miłość (414) - serial obyczajowy
06.35 Serial komediowy
07.05 Jesteśmy - magazyn religijny
07.35 Tutenstein (20) - serial anim.
08.05 Hugo - program dla dzieci
08.35 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (12) - serial kom.
09.35 Pasjonaci - magazyn
10.05 Rodzina zastępcza plus (250): Niezdrowe talenty
11.05 Jak kupić nową mamę? - komedia, USA 1994
12.45 Czarodziejki (44) - serial
13.45 Dom nie do poznania - reality show
14.45 Hell's Kitchen od kuchni - program rozrywkowy
15.45 Daleko od noszy (108): Sezon na starą miłość
16.15 Mamuśki (1) - serial obycz.
16.45 Rodzina nie do poznania - reality show
17.45 Grasz czy nie grasz?
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 13 posterunek (6) - serial komediowy
20.00 Jak oni śpiewają - rozr.
21.55 Studio LOTTO
22.05 Kill Bill 2 - film sensacyjny USA 2004
01.00 Gala bokserska w Wołowie - walka Krzysztof Bienias - Nugzar Margvelashvili
02.00 03.00 ZMIANA CZASU Z ZIMOWEGO NA LETNI
03.40 Dziewczyny w bikini - rozr.
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu
TVN (logo od 1997)

05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Teleskłep
07.35 Automaniak max - program motoryzacyjny
08.10 Dzień dobry i zdrowyj magazyn
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.55 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
11.30 Hela w opałach (17): Łzy radości - serial komediowy
12.05 Na Wspólnej (779-782) - serial obyczajowy
13.55 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
15.00 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
16.45 Siłacze - pr. rozrywkowy
17.55 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
18.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport, Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Niania 4 (3): Majowe niesnaski- serial komediowy
20.35 Kryminalni 6 (68): Uczta bogów - serial kryminalny
21.45 Szybcy i wściekli - film sensacyjny; USA 2001
23.55 Blade: Wieczny łowca 2 - horror, USA 2002
02.00 03.00 ZMIANA CZASU Z ZIMOWEGO NA LETNI
03.15 Telesklep
03.35 Nic straconego - powtórki
TV4 Poland 2006

05.55 Gram.tv - mag. komputerowy
06.20 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.45 V-max - mag. motoryzacyjny
07.10 Pokemon (270. 271) - serial
08.00 Na topie - wywiad z...
08.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
09.00 Kasa na bank - teleturniej
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.30 Gram.tv - mag. komputerowy
11.00 Sztukateria - mag. kulturalny
11.30 V-max - mag. motoryzacyjny
12.00 Ja się zastrzelę (8) - serial
12.30 Potajemne małżeństwo - komedia kostiumowa, Wielka Brytania 1999
14.30 Pracująca dziewczyna (7) - serial komediowy
15.00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz Jastrzębski Węgiel - Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
17.00 Ściśle jawne - talk show
18.00 Zagadki historii: Zabić Hitlera - serial dokumentalny
19.05 Kinomaniak - mag. filmowy
19.35 Drogówka - mag. policyjny
20.05 Weekend w Palm Springs - komedia, USA 1985
22.05 Kuba Wojewódzki - talk show
23.10 Kamieńska (4) - serial sens.
00.10 Strainik Teksasu (121)
01.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.50 Casino Night
02.00 03.00 ZMIANA CZASU Z ZIMOWEGO NA LETNI
04.50 Drogówka - mag. policyjny
05.10 Na topie - wywiad z...
05.30 Zakończenie programu
TVN Siedem 2002-2008

05.40 Na osi, mag.
06.10 Telesklep
08.10 Sopot 2006, koncert na molo. Gosia Andrzejewicz, Gosia Da lux, Reni Jusis
09.05 We Dwoje, pr. rozr.
10.25 Nie ma sprawy, serial obycz., USA
11.25 Telefon, film sens., USA 1977
13.35 Siostrzyczki, serial kom., USA
14.35 Na osi, mag.
15.10 Moja krew, pr. rozr.
16.05 Łowcy koszmarów, serial S-F, USA
17.00 Kochany urwis, kom., USA 1990
18.35 Zakochaj Mnie, pr. rozr.
19.10 Kochane kłopoty, serial obycz., USA
20.10 Prezydent. Miłość w Białym Domu, film obycz., USA 1995
22.35 Mecz ostatniej szansy, kom., USA/GB 2001
00.30 Nocne igraszki, pr. rozr.
03.30 Sopot 2006, koncert na molo. Gosia Andrzejewicz, Gosia Da lux, Reni Jusis
04.20 Koniec programu
TVP Polonia

06:00 Plebania odc.644; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 645; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 646; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Plebania - odc. 647; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Plebania - odc. 648; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
08:35 Święta wojna - Kapitan Ochłap; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Słoneczna włócznia odc.1-Tajemnicze odkrycie; serial kraj prod.Polska (2000); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Maciej Łagodziński, Grzegorz Ruda, Katarzyna Chrzanowska, Marta Borowska, Małgorzata Głuchowska, Gudrun Okras, Jerzy Gudejko, Matthias Zahlbaum, Matthias Matz, Jan Rekiel; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Wydrzeć ziemi tajemnicę; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Dziękujemy za solidarność - Rempert Schleicher; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Album Mazowsza - Nieborów i Arkadia; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Kozak Brabancki - Artysta sto mil przed brzegiem cz. 1 kraj prod.Polska (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Wileński smak ; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe odc.276-Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Historyk idei i wyobraźni; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 "Vitoldo" - wspomnienie o Witoldzie Gombrowiczu; film dokumentalny kraj prod.Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:25 Ojczyzna polszczyzna - To dziecko - te dzieci; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Powrót do Barataju; reportaż kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość odc.434; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - Smok Wawelski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Jest sprawa; komedia kraj prod.Polska (2002); reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Jarosław Gruda, Tomasz Sapryk, Michał Malinowski, Tadeusz Huk, Stefan Friedman, Bohdan Łazuka, Olaf Lubaszenko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Przebojowe Polki (2); widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Dubidu; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 "Vitoldo" - wspomnienie o Witoldzie Gombrowiczu; film dokumentalny
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość odc.434; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - Smok Wawelski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport - o godz. 2.00 zmiana czasu na godz. 3.00
03:00 Jest sprawa; komedia kraj prod.Polska (2002); reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Jarosław Gruda, Tomasz Sapryk, Michał Malinowski, Tadeusz Huk, Stefan Friedman, Bohdan Łazuka, Olaf Lubaszenko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Dzika Polska; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Powrót do Barataju; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Album Mazowsza - Nieborów i Arkadia; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Dziękujemy za solidarność - Rempert Schleicher; Dla małoletnich od lat 12
TVP Sport 2006.svg

09:00 Trzecia tercja
09:35 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (solistki, program dowolny)
11:05 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio
12:25 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio
13:55 Boks
16:30 Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce
17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Polska-Azerbejdżan
20:30 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Czechy-Niemcy
22:45 Sportowy Wieczór
23:10 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Portugalia-Belgia
00:55 Zakończenie dnia

Polsat Sport
07:00 Trans World Sport: Magazyn sportowy
08:00 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska – Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa: Siatkówka Polska Liga Siatkówki
10:00 Odra Wodzisław Śląski – Wisła Kraków: Piłka nożna Puchar Ekstraklasy
12:10 Reading Bulldogs – Peterborough Panthers: Żużel Elite League
12:40 ŁKS Łódź – Legia Warszawa: Piłka nożna Puchar Ekstraklasy
14:50 Puncher, odc. 6
15:20 Total Rugby: Magazyn sportowy
15:50 Irlandia – Walia: Piłka nożna Eliminacje ME 2008
18:00 Energa Czarni Słupsk – SKK Kotwica Kołobrzeg: Koszykówka Dominet Bank Ekstraliga
20:00 Szkocja – Gruzja: Piłka nożna Eliminacje ME 2008 – skrót meczu
20:25 Holandia – Rumunia: Piłka nożna Eliminacje ME 2008
22:30 Gala boksu zawodowego w Wołowie: Boks

Ale kino!
8:00     Starsza pani znika
9:45     Drobiazgi
10:05     Trzecia płeć
11:50     Wielkie nadzieje
13:55     Bajzel na kółkach
15:30     Samotni
16:10     Rodzinka z piekła rodem
17:50     Koncert na 50 serc
20:00     W sieci zła
22:10     Opętanie Joela Delaneya
0:05     I stanie się koniec
2:10     W pogoni za Amy

AXN
6:20     Zagadki z przeszłości
7:15     Tajne akcje CIA
8:10     Bez pardonu
9:05     Bez przeszłości
10:00     Bez przeszłości
10:55     Bez przeszłości
11:50     Zagadki z przeszłości
12:45     Bez pardonu
13:40     Regenesis
14:35     Szczury wodne
15:30     Charlie Jade
16:25     Robinsonowie
17:20     Robinsonowie
18:15     Tajne akcje CIA
19:10     Regenesis
20:05     Medium
21:00     Agentka o stu twarzach
22:00     CSI: Kryminalne zagadki Miami
23:00     4400
0:00     Zabójcze umysły
0:55     CSI: Kryminalne zagadki Miami
1:50     Medium
2:45     Agentka o stu twarzach
3:40     4400

Canal +
7:00     Minisport+
7:10     Łapu capu
7:30     Perła w koronie
9:25     Kampania Arnolda
10:55     Samoloty, pociągi i samochody
12:30     Aktualności filmowe
13:05     Cena sławy
14:05     W świecie luksusu
14:35     Doborowa jednostka
16:20     Duma i uprzedzenie
18:30     Wallace i Gromit – Klątwa królika
20:00     Madonna: The Confessions Tour Live from London
21:40     11:14
23:10     Ziemia żywych trupów
0:50     Prowokacja
3:24     Zmiana czasu z zimowego na letni – z godz. 02.00 na 03.00
3:25     Grbavica
5:00     Sześciostrzałowiec
5:30     Wszystko, czego pragniesz

HBO
6:30     Drugie wcielenie
8:00     Moja bar micwa
9:30     Trzecie życzenie
11:05     Kontrakt przedmałżeński
12:35     Szkolna gazetka
14:00     Czerwone drzwi
15:30     Gattaca – szok przyszłości
17:15     Gnijąca panna młoda Tima Burtona
18:30     Zobacz w HBO
19:00     Miss Agent II: Uzbrojona i urocza
20:55     Trawka
21:25     HBO na stojaka! Przeboje 2006
22:25     Śląski interes
23:25     Zobacz w HBO
23:55     Na koniec świata
1:45     Zauroczony
3:20     Gnijąca panna młoda Tima Burtona

MiniMini
6:00     Miś Uszatek
6:10     Miś Uszatek
6:20     Miś Uszatek
6:30     Tabaluga
6:55     Krecik
7:05     Olinek Okrąglinek
7:30     Witaj Franklin
7:55     Pingu
8:00     Noddy
8:10     Powiedz to z Noddym
8:15     Pomysłowy Dobromir
8:25     Pingu
8:30     Pingu
8:35     Listy od Feliksa
8:45     Rumcajs
9:00     Zdjęciaki
9:05     Listonosz Pat i pocztowy autobus
9:30     Hydronauci
9:45     Bracia koala
10:00     Świat Elmo
10:15     Bawmy się Sezamku
10:40     Globtroter Grover
10:45     Sesame English
11:00     Noddy
11:10     Powiedz to z Noddym
11:15     Pomysłowy Dobromir
11:25     Pingu
11:30     Pingu
11:35     Listy od Feliksa
11:45     Rumcajs
12:00     Tęczowe rybki
12:15     Tęczowe rybki
12:30     Kacze opowieści
12:55     Przygody kota Filemona
13:05     Pszczółka Maja
13:30     Clifford
14:00     Miś Uszatek
14:10     Miś Uszatek
14:20     Miś Uszatek
14:30     Tabaluga
14:55     Krecik
15:05     Olinek Okrąglinek
15:30     Witaj Franklin
15:55     Pingu
16:00     Zdjęciaki
16:05     Listonosz Pat
16:20     Czerwony traktorek
16:30     Hydronauci
16:45     Bracia koala
17:00     Świat Elmo
17:15     Bawmy się Sezamku
17:40     Globtroter Grover
17:45     Sesame English
18:00     Kraina Elfów
19:25     Przygody kota Filemona
19:30     Clifford

Discovery Channel
06:00 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny
06:30 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny
07:00 Zwariowane wyścigi (2) - serial dokumentalny
08:00 Mistrzowie inżynierii - serial dokumentalny
09:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
09:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny
10:00 Superjazda - serial dokumentalny
11:00 Amerykański chopper (1) - serial dokumentalny
12:00 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny
12:30 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny
13:00 Zwariowane wyścigi (2) - serial dokumentalny
14:00 Mistrzowie inżynierii - serial dokumentalny
15:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów - serial dokumentalny
16:00 Brainiac (7) - serial dokumentalny
17:00 Jak to jest zrobione? (48) - serial dokumentalny
17:30 Jak to jest zrobione? (49) - serial dokumentalny
18:00 Przełomowe wynalazki - serial dokumentalny
18:30 Przełomowe wynalazki - serial dokumentalny
19:00 Amerykański hot-rod (2) - serial dokumentalny
20:00 Inżynieria ekstremalna - serial dokumentalny
21:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata (2) - serial dokumentalny
22:00 Winny czy niewinny? (8) - serial dokumentalny
23:00 Niezwykłe opowieści medyczne - serial dokumentalny
00:00 O krok od śmierci - serial dokumentalny
01:00 Duchy (7) - serial dokumentalny
03:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
03:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny
04:00 Superjazda - serial dokumentalny
05:00 Amerykański chopper (2) - serial dokumentalny

Discovery Civilisation
09:00 Wielcy Egipcjanie - serial dokumentalny
09:55 Zaginione światy - serial dokumentalny
10:50 Życie za murem (1) - serial dokumentalny
11:45 Pola bitew (2) - serial dokumentalny
12:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa (4) - serial dokumentalny
13:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
14:05 Życie za murem (1) - serial dokumentalny
15:00 Wielcy Egipcjanie - serial dokumentalny
15:55 Zaginione światy - serial dokumentalny
16:50 Życie za murem (1) - serial dokumentalny
17:45 Pola bitew (2) - serial dokumentalny
18:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa (4) - serial dokumentalny
19:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
20:05 Życie za murem (1) - serial dokumentalny
21:00 Wielcy Egipcjanie - serial dokumentalny
21:55 Zaginione światy - serial dokumentalny
22:50 Życie za murem (1) - serial dokumentalny
23:45 Pola bitew (2) - serial dokumentalny
00:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa (4) - serial dokumentalny
01:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny

Discovery Science
09:00 Człowiek, który przetrwa wszystko - serial dokumentalny
09:55 Jak to jest zrobione? (3) - serial dokumentalny
10:20 Jak to jest zrobione? (3) - serial dokumentalny
10:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
11:10 Prehistoryczny słoń - film dokumentalny
12:00 Lotnicze szaleństwo (4) - serial dokumentalny
12:25 Lotnicze szaleństwo (5) - serial dokumentalny
12:50 Jak to jest zrobione? (3) - serial dokumentalny
13:15 Jak to jest zrobione? (3) - serial dokumentalny
13:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
14:10 Start (1) - serial dokumentalny
15:00 Człowiek, który przetrwa wszystko - serial dokumentalny
15:55 Jak to jest zrobione? (3) - serial dokumentalny
16:20 Jak to jest zrobione? (3) - serial dokumentalny
16:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
17:10 Prehistoryczny słoń - film dokumentalny
18:00 Niesamowite maszyny - serial dokumentalny
18:50 Śnieżny świat - serial dokumentalny
19:40 Szaleństwo zdalnie kierowane (4) - serial dokumentalny
20:10 Krytycznym okiem - serial dokumentalny
21:00 Spojrzenie w przyszłość (11) - serial dokumentalny
21:55 Wszechświat
22:45 Szaleństwo zdalnie kierowane (4) - serial dokumentalny
23:10 Powrót na Hubble'a - film dokumentalny
00:00 Niesamowite maszyny - serial dokumentalny
00:50 Śnieżny świat - serial dokumentalny
01:40 Szaleństwo zdalnie kierowane (4) - serial dokumentalny
03:10 Spojrzenie w przyszłość (11) - serial dokumentalny
03:55 Wszechświat
04:45 Szaleństwo zdalnie kierowane (4) - serial dokumentalny
05:10 Powrót na Hubble'a - film dokumentalny
06:00 Lotnicze szaleństwo (4) - serial dokumentalny
06:25 Lotnicze szaleństwo (5) - serial dokumentalny
06:50 Jak to jest zrobione? (3) - serial dokumentalny
07:15 Jak to jest zrobione? (3) - serial dokumentalny
07:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
08:10 Start (1) - serial dokumentalny

Discovery Travel and Living
09:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
09:55 Nad brzegiem morza - państwa i ludzie
10:20 Weekendy z VIP-ami - serial dokumentalny
10:50 Królowie koktajli - film dokumentalny
11:15 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
11:45 Nowi odkrywcy - państwa i ludzie
12:40 Podróże na chybił trafił po USA (1) - państwa i ludzie
13:05 Koleje z dawnych lat - serial dokumentalny
13:35 Klub wędkarski Buena Vista (10)
14:05 Królowie koktajli - film dokumentalny
14:30 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
15:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
15:55 Nad brzegiem morza - państwa i ludzie
16:20 Weekendy z VIP-ami - serial dokumentalny
16:50 Królowie koktajli - film dokumentalny
17:15 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
17:45 Nowi odkrywcy - państwa i ludzie
18:40 Podróże na chybił trafił po USA (1) - państwa i ludzie
19:05 Koleje z dawnych lat - serial dokumentalny
19:35 Klub wędkarski Buena Vista (10)
20:05 Królowie koktajli - film dokumentalny
20:30 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
21:00 Królowie koktajli - film dokumentalny
21:25 Weekendy z VIP-ami - serial dokumentalny
21:55 Wyszukane smaki - państwa i ludzie
22:20 Hotele dla dwojga - serial dokumentalny
22:50 Wielkie projekty wnętrza (4) - serial dokumentalny
23:45 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji - serial dokumentalny
00:40 Targ kulinarnych cudów - serial dokumentalny
01:10 Targ kulinarnych cudów - serial dokumentalny
01:35 Luksusowe rezydencje - film dokumentalny

Animal Planet
06:00 Huragan Katrina odnalezione zwierzęta - zwierzęta
07:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (23) - zwierzęta
07:30 Zwierzęta na małym i dużym ekranie - zwierzęta
08:00 Małpi biznes (1) - zwierzęta
08:30 Małpi biznes (2) - zwierzęta
09:00 Dzikie Indie (3) - zwierzęta
10:00 Zaginione słonie z Timbuktu - zwierzęta
11:00 Amazonka niezwykła rzeka - zwierzęta
12:00 Zwierzęta od A do Z - zwierzęta
12:30 Zwierzęta od A do Z - zwierzęta
13:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (3) - zwierzęta
13:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (14) - zwierzęta
14:00 Kamera! Zwierzęta! Akcja! - zwierzęta
15:00 Małpi biznes (1) - zwierzęta
15:30 Małpi biznes (2) - zwierzęta
16:00 Huragan Katrina odnalezione zwierzęta - zwierzęta
17:00 Policja dla zwierząt w Miami - zwierzęta
18:00 Łowca krokodyli - zwierzęta
19:00 Niebezpieczne spotkania - zwierzęta
19:30 Życie zwierząt - zwierzęta
20:00 Niezwykły świat pingwinów (4) - zwierzęta
21:00 Dziwaczne stworzenia - zwierzęta
22:00 Żądlą i parzą - zwierzęta
23:00 Policja dla zwierząt w Miami - zwierzęta
00:00 Instynkt zabójcy - zwierzęta
01:00 Niebezpieczne spotkania - zwierzęta
01:30 Życie zwierząt - zwierzęta
02:00 Uwaga! Zmiana czasu z zimowego na letni z godz. 02:00 na 03:00
03:00 Dziwaczne stworzenia - zwierzęta
04:00 Żądlą i parzą - zwierzęta
05:00 Policja dla zwierząt w Miami - zwierzęta

National Geographic Channel
08:00 Poskramiacze węży - serial dokumentalny
08:30 Poskramiacze węży - serial dokumentalny
09:00 Jenoty przybysze z obcej planety - film dokumentalny
10:00 Imperium koni: historia podbojów - film dokumentalny
11:00 Przeprowadzka szympansów - film dokumentalny
12:00 Anatomia wypadków - serial dokumentalny
13:00 Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny
14:00 Megafabryki - serial dokumentalny
15:00 Tuż przed tragedią - serial dokumentalny
16:00 Katastrofa w przestworzach - serial dokumentalny
17:00 Światło na krańcu świata - serial dokumentalny
18:00 Przyczyny epidemii - serial dokumentalny
19:00 Tuż przed tragedią - serial dokumentalny
20:00 Cała prawda o Pompejach - film dokumentalny
22:00 Mafia - serial dokumentalny
23:00 Mafia - serial dokumentalny
00:00 Niezwykłe ujęcia (3) - serial dokumentalny
00:30 Niezwykłe ujęcia (4) - serial dokumentalny
01:00 Tabu - serial dokumentalny

Travel Channel
08:00 Sięgając po horyzont - turystyka
09:00 Pionierzy nadziei - turystyka
10:00 Ludzie żądni przygód - turystyka
11:00 Ekstremalni podróżnicy - turystyka
11:30 Poszukiwacze przygód - turystyka
12:00 Obieżyświat - serial dokumentalny
13:00 Wkrótce otwarcie! - turystyka
13:30 Na rozdrożach Azji - turystyka
14:00 Spragniony podróżnik - turystyka
14:30 Spragniony podróżnik - turystyka
15:00 Świat Graingera (1) - turystyka
16:00 Podróże marzeń - turystyka
16:30 Żyłka podróżnicza - turystyka
17:00 Kasyna świata - turystyka
17:30 Poszukiwacze przygód - turystyka
18:00 Przewodnik Travel Channel po Jordanii (2) - turystyka
18:30 Podróże po Indiach, najciekawsze miejsca - turystyka
19:00 Obieżyświat (2) - turystyka
20:00 Pionierzy nadziei - turystyka
21:00 Obieżyświat (wydanie specjalne) - turystyka
22:00 Obieżyświat - serial dokumentalny
23:00 Kasyna świata - turystyka
23:30 Podróże po Indiach, najciekawsze miejsca - turystyka
00:00 Poszukiwacze przygód - turystyka
00:30 Odgłosy ginącego świata - turystyka
01:00 Nie zapomnij paszportu - turystyka

Planete
06:15 Przyjaciele zwierząt (2/26) - serial dokumentalny
06:45 Przemilczane historie lotnicze (9/9) - serial dokumentalny
07:40 Wyprawa do starożytnego Egiptu (1/3) - serial dokumentalny
08:35 Wielkie jaszczurki z Gran Canarii - film dokumentalny
09:30 Ushuaia, czyli oblicza Ziemi (2/28) - film dokumentalny
11:15 Moja kuchnia (1/13) - serial dokumentalny
11:45 Mój świat tańca (12/13) - serial dokumentalny
12:20 Znakomitości (15/19) - serial dokumentalny
13:10 Piramida Cheopsa - film dokumentalny
14:10 Mistrz medytacji - film dokumentalny
15:10 Wyprawa do starożytnego Egiptu (2/3) - serial dokumentalny
16:05 Wyprawa do starożytnego Egiptu (3/3) - serial dokumentalny
17:00 Przyjaciele zwierząt (3/26) - serial dokumentalny
17:30 Przyjaciele zwierząt (4/26) - serial dokumentalny
18:00 2000 lat chrześcijaństwa (11/13) - film dokumentalny
18:55 Senne życie - film dokumentalny
19:45 Owady o tęczowych skrzydłach - film dokumentalny
20:45 Znakomitości - serial dokumentalny
21:45 Znakomitości (18/19) - serial dokumentalny
22:35 Madryt. 11 marca - film dokumentalny
00:40 Drżąc przed Bogiem - film dokumentalny
01:40 Proces nigeryjskich uchodźców - film dokumentalny
03:20 One i muzyka (8/13) - serial dokumentalny
03:50 One i muzyka (10/13) - serial dokumentalny

Zone Reality
06:00 Komornicy - serial dokumentalny
06:50 Drag Kings - serial dokumentalny
07:40 System - serial dokumentalny
08:30 System - serial dokumentalny
09:25 System - serial dokumentalny
10:15 Komornicy - serial dokumentalny
11:05 Drag Kings - serial dokumentalny
11:55 Policja w akcji - film dokumentalny
12:45 Policja w akcji - film dokumentalny
13:35 Policja w akcji - film dokumentalny
14:25 Policja w akcji - film dokumentalny
15:15 Policja w akcji - film dokumentalny
16:10 Policja w akcji - film dokumentalny
17:00 Policja w akcji - film dokumentalny
18:00 Policja w akcji - film dokumentalny
19:00 Policja w akcji - film dokumentalny
20:00 Policja w akcji - film dokumentalny
21:00 Policja w akcji - film dokumentalny
22:00 Policja w akcji - film dokumentalny
23:00 Policja w akcji - film dokumentalny
00:00 Policja w akcji - film dokumentalny
00:50 Policja w akcji - film dokumentalny
02:30 Policja w akcji - film dokumentalny
03:20 Policja w akcji - film dokumentalny
04:10 Komornicy - serial dokumentalny
05:00 Drag Kings - serial dokumentalny

Polonia 1
06:35 Syrenka Maco (10) - bajka dla dzieci
07:20 Helena i chłopcy (71/80) - serial młodzieżowy, Francja 1992
08:10 Top shop
17:15 Złodziej z Bagdadu - film przygodowy, Wielka Brytania
19:00 Werdykt
20:00 Wielka włóczęga - komedia, Francja 1966
22:10 Jeden z dziesięciu (34/80) - serial obyczajowy, USA 1988-1992
22:45 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
23:00 Polskie foki - erotyka
23:35 Ania - erotyka
23:40 News - erotyka
23:50 Amore TV - erotyka
00:00 Turbo Sex Hotel - erotyka
00:10 Erotyczne sensacje - erotyka
00:30 Kasia - erotyka
00:35 Maksymalne perwersje - erotyka
00:45 Reflex - erotyka
00:55 Erotyczna giełda - erotyka
01:10 Ogłoszeniatowarzyskie.pl - erotyka
01:25 Sex Hotel - erotyka
01:45 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
02:00 Night Shop - erotyka
02:10 Foki Ewa - erotyka
02:30 Night Shop - erotyka
02:40 Oferty towarzyskie - erotyka
03:00 Sex Hotel - erotyka
03:20 Night Shop - erotyka

Polsat 2
07:00 Pasjonaci (68)
07:30 Muzyczne rozmaitości (222) - program muzyczny
08:30 Wydarzenia
09:00 Interwencja (841)
09:20 Muzyka polska - program muzyczny
09:30 Świat według Kiepskich (229) - serial komediowy, Polska 2005
10:00 Pensjonat Pod Różą (19) - serial obyczajowy, Polska 2004
10:45 Rodzina zastępcza plus (259) - serial komediowy, Polska 2007
11:30 Wydarzenia
12:00 Gorzka miłość (10) - telenowela dokumentalna
12:35 Graczykowie Buła i spóła (93) - serial komediowy, Polska 2002
12:55 Graczykowie Buła i spóła (94) - serial komediowy, Polska 2002
13:20 Awantura o kasę (56) - teleturniej
14:00 Interwencja (836)
14:20 Tango z aniołem - serial obyczajowy, Polska 2005
14:50 Pasjonaci (68)
15:15 Muzyczne rozmaitości (222) - program muzyczny
16:15 Zerwane więzi (61) - talk show
17:00 Interwencja (841)
17:30 Świat według Kiepskich (229) - serial komediowy, Polska 2005
18:00 Pensjonat Pod Różą (19) - serial obyczajowy, Polska 2004
18:45 Rodzina zastępcza plus (259) - serial komediowy, Polska 2007
19:30 Wydarzenia
20:00 Gorzka miłość (10) - telenowela dokumentalna
20:35 Graczykowie Buła i spóła (93) - serial komediowy, Polska 2002
21:00 Graczykowie Buła i spóła (94) - serial komediowy, Polska 2002
21:25 Kuba Wojewódzki (91) - talk show
22:10 Interwencja (836)
22:30 Tango z aniołem - serial obyczajowy, Polska 2005
23:00 Pasjonaci (68)
23:30 Muzyczne rozmaitości (222) - program muzyczny
00:30 Kalejdoskop tygodnia (360)
00:55 Jesteśmy (188)
01:20 Post scriptum (18)
01:30 Daleko od noszy (101) - serial komediowy, Polska 2006
02:59 Uwaga! Zmiana czasu z zimowego na letni z godz. 02:00 na 03:00
03:00 Wydarzenia
03:30 Rodzina zastępcza plus (260) - serial komediowy, Polska 2007
04:15 Pensjonat Pod Różą (20) - serial obyczajowy, Polska 2004
05:00 Oblicza Ameryki (294) - program dokumentalny
05:30 Co z tą Polską? (104) - program publicystyczny
06:15 Dekoratornia (75) - dokument fabularyzowany, Polska 2007
06:45 Magazyn sportowy - studio sport

TMT
05:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
08:00 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
08:15 Świat fitnessu
08:45 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
09:00 Telezakupy
10:00 Mocna jazda
10:30 Autoklub
11:00 Godzina sportu w TMT - magazyn sportowy
12:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
15:00 Eskapady TMT: Polskie szlaki
16:00 Eskapady TMT: Dalekie podróże
17:00 Hobbissimo: Kuchnia smaku
17:30 Pory roku
18:00 Babski świat
18:30 Na czasie - magazyn muzyczny
19:00 Hit & Bit: TMT Klip - magazyn muzyczny
19:30 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
20:00 Hit & Bit: TMT Klip - magazyn muzyczny
21:00 W telesieci
23:00 Filmy animowane dla dorosłych - film animowany
00:00 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
00:30 Nocne klipy - rozrywka
01:00 Z archiwum TMT: Noc z TMT - rozrywka
02:00 Telezakupy
03:00 Muzyczny Trance Vision - program muzyczny

MTV Polska
06:00 Starter - magazyn muzyczny
08:00 Supersłodkie urodziny - rozrywka
08:30 Supersłodkie urodziny - rozrywka
09:00 Modelki z Miami - reality show
09:30 Modelki z Miami - reality show
10:00 MTV Maxxx Hits - program muzyczny
11:00 Made - program muzyczny
12:00 Popcorn - magazyn filmowy
12:30 Mastermix - program muzyczny
14:00 Uparty jak Hogan - reality show
14:30 Uparty jak Hogan - reality show
15:00 Uparty jak Hogan - reality show
15:30 Uparty jak Hogan - reality show
16:00 Rap Pakamera - magazyn muzyczny
16:30 Pimp My Ride
17:30 Antytalent Show - rozrywka
18:00 Moja własna gwiazda - rozrywka
18:30 Penetratorzy - rozrywka
19:00 Co ty na to, tato? - program dokumentalny
19:30 Co ty na to, tato? - program dokumentalny
20:00 MTV Club - program muzyczny
22:00 MTV Vaults Pink - muzyka. dokument
22:30 MTV przedstawia: Gnarls Barkley - koncert
23:00 Happy Tree Friends - serial animowany
23:30 South Park - serial animowany
00:00 Dirty Sanchez do pierwszej krwi - rozrywka
00:30 Strutter - talk show
01:00 PartyZone - magazyn muzyczny
03:00 Bezsenność z MTV - program muzyczny

VH1 Polska
06:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
10:00 Smooth wake up - magazyn muzyczny
11:00 All Access - muzyka. dokument
12:00 Smells like 90's - magazyn muzyczny
13:00 Twoja muzyka, twoja lista - magazyn muzyczny
15:00 Polonez - magazyn muzyczny
16:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
17:00 MTV Live z R.E.M. - koncert
17:30 MTV Live z Chemical Brothers - koncert
18:00 Ocenzurowana Rodzina Osbourne'ów - reality show
18:30 New Look
19:00 VH1 Rocks - magazyn muzyczny
20:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
21:00 Daria - serial animowany
22:00 VH1 Prezentuje - muzyka. dokument
23:00 Viva La Disco - magazyn muzyczny
02:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
04:00 Chillout - magazyn muzyczny

MTV 2
06:00 Spanking New Music - rock + pop
06:15 100% MTV2 - rock + pop
08:00 The Red Button Chart - rock + pop
09:00 NME Chart Show - rock + pop
10:00 The Download Chart - rock + pop
11:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
12:00 Gonzo with Zane Lowe - entertainment
14:00 Spanking New Music - rock + pop
14:15 100% MTV2 - rock + pop
15:00 Spanking New Music - rock + pop
15:15 100% MTV2 - rock + pop
16:00 Spanking New Music - rock + pop
16:15 100% MTV2 - rock + pop
17:00 The Red Button Chart - rock + pop
18:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
18:45 Spanking New Music - rock + pop
19:00 NME Chart Show - rock + pop
20:00 Spanking New Music - rock + pop
20:15 100% MTV2 - rock + pop
21:00 The View: Gonzo On Tour - entertainment
21:30 Kasabian: MTV Live - rock + pop
22:30 Kaiser Chiefs at Oxegen - entertainment
23:00 Oasis: Unplugged - rock + pop
00:00 Headbangers Ball - rock + pop
01:00 120 Minutes - rock + pop
03:00 MTV2: Commercial Free - entertainment

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
09:00 Power Lista - magazyn muzyczny
12:00 Viva Hits Polska - magazyn muzyczny
13:00 VIVAMOVIE - magazyn filmowy
14:00 In & Out - magazyn muzyczny
15:00 Shibuya - program muzyczny
15:30 Chartsurfer - magazyn muzyczny
17:00 Big In America - rozrywka
17:30 Sobotwór - magazyn muzyczny
18:00 O Co Kaman - magazyn muzyczny
19:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
20:00 Parot - magazyn muzyczny
20:30 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
21:00 Club Charts - magazyn muzyczny
22:00 Viva Hits Polska - magazyn muzyczny
23:00 Kocha, nie kocha Extreme - magazyn muzyczny
23:30 Parot Extreme - program muzyczny
00:00 Hitbuster - magazyn muzyczny
01:00 Nightrider - program muzyczny

Zone Romantica
06:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (14) - telenowela, Kolumbia 2006
06:55 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (15) - telenowela, Kolumbia 2006
07:50 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (16) - telenowela, Kolumbia 2006
08:45 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (17) - telenowela, Kolumbia 2006
09:40 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (18) - telenowela, Kolumbia 2006
10:35 First Kiss: W pogoni za szczęściem (19) - telenowela, Australia 2002
11:30 Śnię o twej miłości (51) - telenowela, Wenezuela 2006
12:25 Śnię o twej miłości (52) - telenowela, Wenezuela 2006
13:30 Śnię o twej miłości (53) - telenowela, Wenezuela 2006
14:15 Śnię o twej miłości (54) - telenowela, Wenezuela 2006
15:10 Śnię o twej miłości (55) - telenowela, Wenezuela 2006
16:00 Movie: Życie u boku dzieci (1/2) - dramat obyczajowy, Włochy 1990
18:00 Latino Nights: Mundoshow International (8) - państwa i ludzie
19:00 Gotuj z Angelem! (1)
20:00 Latino Nights: Akademia gwiazd (37) - rozrywka
22:00 Latino Nights: Anita (9) - telenowela, Brazylia 2001
23:00 Latino Nights: Niewierni (9) - telenowela, Argentyna 2003
00:00 Latino Nights: Prostytutki (9) - telenowela, Argentyna 2003
01:00 Special: To jest życie (1) - telenowela, Meksyk 2002
01:50 Tak jak w kinie (220) - telenowela, Meksyk 2001
02:40 Tak jak w kinie (221) - telenowela, Meksyk 2001
03:30 Tak jak w kinie (222) - telenowela, Meksyk 2001
04:20 Tak jak w kinie (223) - telenowela, Meksyk 2001
05:10 Tak jak w kinie (224) - telenowela, Meksyk 2001

TVN 24
06:00 Skrót informacji
06:10 Wydanie drugie poprawione - literatura
06:30 Skrót informacji
06:40 Multikino - magazyn filmowy
07:00 Powitanie poranka TVN 24
07:01 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:30 Serwis informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:45 Skrót informacji
09:00 Serwis informacyjny
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Gość poranny - wywiad
10:00 Serwis informacyjny
10:10 Sondaż
11:00 Sobota na żywo: Serwis informacyjny
11:30 Serwis informacyjny
11:45 Portfel
12:00 Serwis informacyjny
12:30 Serwis informacyjny
12:40 Firma
13:00 Serwis informacyjny
13:30 Serwis informacyjny
13:45 Ostatnie piętro
14:00 Serwis informacyjny
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Nieruchomości
15:00 Serwis informacyjny
15:10 Horyzont
16:00 Serwis informacyjny
16:10 Kalejdoskop
16:30 Raport popołudniowy
17:00 Serwis informacyjny
17:15 Świat reporterów - reportaż
17:30 Serwis informacyjny
17:45 Szkło kontaktowe lupa tygodnia - program publicystyczny
18:30 Serwis informacyjny
18:45 Kronika filmowa TVN 24
19:00 Skrót informacji
19:05 Bilans tygodnia
19:30 Serwis informacyjny
19:45 Progr@m
20:00 Raport wieczorny
21:00 24 godziny
22:00 Serwis informacyjny
22:15 Szkło kontaktowe lupa tygodnia - program publicystyczny
23:00 Serwis informacyjny
23:10 Kalejdoskop
23:30 Serwis informacyjny podsumowanie dnia
00:00 Powtórki: Skrót informacji
00:05 Multikino - magazyn filmowy
00:30 Skrót informacji
00:35 Wydanie drugie poprawione - literatura
01:30 Serwis informacyjny podsumowanie dnia
02:00 Skrót informacji
02:05 Firma
02:30 Szkło kontaktowe lupa tygodnia - program publicystyczny
03:15 Kronika filmowa TVN 24
03:30 Multikino - magazyn filmowy
04:00 Skrót informacji
04:10 24 godziny
05:00 Skrót informacji
05:15 Horyzont

Zone Club
06:00 Szkoła tańca Jilliny (7) - taniec
06:25 Sekrety baletu (4) - taniec
06:55 Alternatywne style życia (22) - medycyna alternatywna
07:25 Superdieta (7)
07:55 Podróże ze smakiem (5)
08:45 Sobota w kuchni (27)
09:10 Sobota w kuchni (28)
09:35 Sobota w kuchni (29)
10:00 Mama na pełny etat (11)
10:30 Poradnik Tany Byron (25)
11:30 Ekstremalne metamorfozy Wielka Brytania (8)
12:25 Koronkowa rewolucja
13:25 Stylowe miejsca (1)
13:55 Stylowe miejsca (2)
14:20 Stylowe miejsca (3)
14:45 Dziewczyny z Glamour'a (1) - lifestyle
15:10 Dziewczyny z Glamour'a (2) - lifestyle
15:35 Dziewczyny z Glamour'a (3) - lifestyle
16:00 E-miłość (1)
16:30 E-miłość (2)
17:00 Córeczka tatusia (1) - lifestyle
17:30 Córeczka tatusia (2) - lifestyle
18:00 Córeczka tatusia (3) - lifestyle
18:30 Dziecko w opałach - reality show
19:30 Kulturystka - film dokumentalny
20:30 Co was kręci? - film dokumentalny
21:30 Mężczyźni o sobie (4)
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera (180) - talk show
22:50 Nawiedzone miejsca (4) - opowieści niesamowite
23:40 Porozmawiajmy o seksie (40)
00:35 Potyczki Jerry'ego Springera (180) - talk show
01:20 Porozmawiajmy o seksie (46)
02:05 Miłość w XXI wieku (4) - serial dokumentalny
02:30 Sobota w kuchni (69)
03:00 Modny świat (713)
03:30 Mężczyźni o sobie 2 (12)
04:00 Panna młoda księżniczka czy potwór (9) - serial dokumentalny
05:30 Strażnicy mody (4)

Extreme Sports Channel
06:00 Cactus Garden (17) - sporty ekstremalne
06:30 Cactus Garden (18) - sporty ekstremalne
07:00 Red Bull Air Race 2006 (1) - sporty ekstremalne
08:00 Winter Gravity Games (4) - sporty ekstremalne
09:00 Gen:/ / ex (1) - sporty ekstremalne
09:30 Gen:/ / ex (2) - sporty ekstremalne
10:00 The Method (1) - sporty ekstremalne
11:00 The Method (2) - sporty ekstremalne
12:00 The Method (3) - sporty ekstremalne
13:00 The Method (4) - sporty ekstremalne
14:00 The Method (5) - sporty ekstremalne
15:00 Canadian Open Skateboarding 2006 (1) - sporty ekstremalne
15:30 Canadian Open Skateboarding 2006 (2) - sporty ekstremalne
16:00 FIM World Motocross Championships (7) - sporty ekstremalne
17:00 The Method (1) - sporty ekstremalne
18:00 Eddie Jordan's Bad Boy Racers (3) - sporty ekstremalne
19:00 Gumball 3000 2006 (1) - sporty ekstremalne
19:30 Gumball 3000 2006 (2) - sporty ekstremalne
20:00 Gumball 3000 2006 (3) - sporty ekstremalne
20:30 Gumball 3000 2006 (4) - sporty ekstremalne
21:00 Gumball 3000 2006 (5) - sporty ekstremalne
21:30 The Dudesons (6) - sporty ekstremalne
22:00 Pro Bull Riding 2007 (1) - sporty ekstremalne
23:00 Ultimate Fighting Championship (23) - sporty ekstremalne
00:00 The Dudesons (6) - sporty ekstremalne
00:30 Gumball 3000 2006 (1) - sporty ekstremalne
01:00 Gumball 3000 2006 (3) - sporty ekstremalne
01:30 Gumball 3000 2006 (4) - sporty ekstremalne
03:00 Rebel Events (10) - sporty ekstremalne
03:30 The Dudesons (1) - sporty ekstremalne
04:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (2) - sporty ekstremalne
04:30 FIA Drag Racing Champs 2006 (3) - sporty ekstremalne
05:00 Ultimate Fighting Championship (4) - sporty ekstremalne

TeDe
07:00 Informacje
07:25 Sport Game - magazyn siatkarski
07:30 Sport Game Plus - magazyn siatkarski
09:55 Przegląd wydarzeń tygodnia
10:20 Czas dla Dolnego Śląska - program publicystyczny
10:45 Wrocławskie informacje studenckie
19:05 Magazyn europejski - program publicystyczny
19:20 Informator dolnośląski - program publicystyczny

Tele 5
07:00 Prognoza pogody
07:05 Telezakupy
09:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - magazyn sportowy
09:40 Prognoza pogody
09:50 Conan (15/22) - serial przygodowy, USA/Niemcy 1997
10:50 Mroczny rycerz (7/26) - serial przygodowy, Wielka Brytania/Nowa Zelandia 2000
11:50 Brygada Acapulco (13/48) - serial sensacyjny, USA 1993
12:45 Buon appetito!
13:20 Słodki rewanż - komedia, USA/Francja 1990
15:10 Kapka Karaska - publicystyka kulturalna
15:35 Waleczne serca - serial dokumentalny, Kanada 1992
16:05 Prognoza pogody
16:15 Zagadka z przeszłości - film obyczajowy, USA 1997
18:00 Cyrograf (13/40) - serial sensacyjny, Kanada 2004
19:00 Gorączka w mieście (37/48) - serial kryminalny, USA 1996
19:55 Prognoza pogody
20:00 Policjanci z Hamelin - dramat kryminalny, Kanada 1994
21:55 Prognoza pogody
22:00 Bat 21 - dramat wojenny, USA 1988
00:00 Czynnik PSI (88/88) - serial sf, Kanada 1997
01:00 Grzeszne uczynki - film erotyczny, USA 2003
02:30 Rybia nocka - program przyrodniczy

TV Toya
13:00 Przed ligą - magazyn sportowy
13:10 Cztery łapy
13:20 Nasze sprawy - reportaż
13:30 To jest kino! - magazyn filmowy
13:55 Sport i nie sport
14:10 W cztery oczy - reportaż
14:20 Łódź zielone miasto - reportaż
14:35 Stylizacje - reportaż
14:45 Łódzkie migawki
14:50 Ekumeniczna Łódź - felieton
15:00 Kotłownia - magazyn muzyczny
15:20 Najlepsze z tygodnia - cykl reportaży
15:50 To & owo na ekranie
16:10 Patrol
16:25 Kurtyna - magazyn kulturalny
16:50 Kierunkowskaz
17:00 Nasze sprawy - reportaż
17:15 Wydarzenia
17:25 Pogoda dla Łodzi
17:30 1. runda play off - koszykówka
19:10 Mixtura - program muzyczny
20:15 Wydarzenia
20:25 Pogoda dla Łodzi
20:30 Weekendowy mix filmowy - magazyn filmowy
21:10 Wieczór niezwykłości
22:05 Najlepsze z tygodnia - cykl reportaży
22:45 Wydarzenia
22:55 Pogoda dla Łodzi
23:00 Mixtura - program muzyczny

WTK
08:00 Puls dnia serwis informacyjny
08:15 Sport
08:25 W labiryncie historii Bunt dzieci wrzesińskich
08:50 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
09:00 Puls dnia serwis informacyjny
09:15 Sport
09:25 Piękny obiekt pożądania
10:00 Puls dnia serwis informacyjny
10:15 Sport
10:25 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
10:30 Program lokalny
11:00 Kino - magazyn filmowy
11:20 Basket - magazyn koszykarski
11:55 ePoznań
12:15 W labiryncie historii Bunt dzieci wrzesińskich
12:40 Granie na żądanie - magazyn muzyczny
14:10 Książkożercy - literatura
14:30 Program lokalny
15:00 Kolejorz - magazyn piłkarski
15:30 Ekstraklasa Typerów - teleturniej sportowy
15:35 Pogoda
15:40 ePoznań
16:00 Sofa
16:20 Qulturalny Poznań
16:30 Program lokalny
17:00 Kino - magazyn filmowy
17:20 Biznes Magazyn
17:55 Pogoda
18:00 Puls dnia serwis informacyjny
18:10 Spotkajmy się na Malcie
18:30 Puls dnia serwis informacyjny
18:45 Pogoda
18:50 Qulturalny Poznań
19:00 Puls dnia serwis informacyjny
19:10 ePoznań
19:30 Puls dnia serwis informacyjny
19:45 Pogoda
19:50 Qulturalny Poznań
20:00 Puls dnia serwis informacyjny
20:05 Pogoda
20:10 Studio sport (1) - studio sport
21:00 Puls dnia serwis informacyjny
21:05 Studio sport (2) - studio sport
21:50 Pogoda
22:00 Program lokalny
22:25 Pogoda
22:30 Puls dnia serwis informacyjny
22:45 Studio sport (1) - studio sport
23:30 Pogoda
23:35 Studio sport (2) - studio sport
00:20 Motomania
00:40 Sofa
01:00 Puls dnia serwis informacyjny
01:15 Książkożercy - literatura

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.