FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Sąsiad na widelcu - /2/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Niespokojne umysły - Janusz Tazbir; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 BBC w Jedynce - Świat z lotu ptaka odc. 6. Wysokie loty (Earthflight) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Moda na sukces - odc. 5949 (The Bold and the Beautiful ep. 5949); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /124/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Wójt roku - Wójt roku 2013 - sylwetki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przepis dnia - /74/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Lodowa Planeta - cz 2. Wiosna (Frozen Planet 2 Spring) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Miejsce z historią - Augustów; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2838; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Galeria - odc. 153; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na lodzie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Drużyna A [ser. III] - odc. 22, Łowcy nagród (The A - Team III, ep. 22, Bounty); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2839; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2560 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /125/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:20 Przepis dnia - /75/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Teatr Telewizji - Miłość na Krymie -  txt. str. 777; spektakl teatralny; reż.:Jan Englert, Jerzy Jarocki; wyk.:Mirosław Konarowski, Grzegorz Małecki, Mariusz Bonaszewski, Barbara Horowianka, Jan Frycz, Janusz Gajos, Anna Seniuk, Małgorzata Kożuchowska, Paweł Paprocki, Joanna Fraszyńska; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Szarża lekkiej brygady (Charge of The Light Brigade); dramat historyczny kraj prod.Wielka Brytania (1968); reż.:Tony Richardson; wyk.:Peter Bowles, Trevor Howard, David Hemmings, Helen Cherry, Jill Bennett; Dla małoletnich od lat 16
00:55 Ciuciubabka; film TVP kraj prod.Polska (1977); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Wiesław Wójcik, Gabriela Kownacka, Anna Jaraczówna, Bohdan Majda, Jerzy Staszewski, Krystyna Tkacz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Drużyna A [ser. III] - odc. 22, Łowcy nagród (The A - Team III, ep. 22, Bounty); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Świat się kręci - /125/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Klan - odc. 2560; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zagadkowa Jedynka (Zagadkowa Jedynka) kraj prod.MALTA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 36; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 470; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:35, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1090 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 250 Uwięziony; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Polacy w Rzymie i Watykanie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Corrida -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Pueblo -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Jeden z dziesięciu - odc. 10/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Ziemia - nasz dom - odc. 2/2 (Home. Histoire d'un voyage - ep. 2/2); film dokumentalny kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:55 Baron24 - odc. 5 - Protest -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Baron24 - odc. 6 "Ślimak" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rodzinka.pl - odc. 28 "Urocze nastolatki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Rodzinka.pl - odc. 29 "Dzień ojca" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Jeden z dziesięciu - odc. 12/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1090 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1091 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 784; Dla małoletnich od lat 12
21:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Krew z krwi - odc. 8/8 -  txt. str. 777; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Czy świat oszalał? - Dzieciaki do wzięcia (Catwalk Kids) kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Sherlock - odc. 4/9 Skandal w Belgravii (Sherlock, ep. A Scandal in Belgravia); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Paradoks - odc. 10 Animalia; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krew z krwi - odc. 8/8; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:35 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie programu

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:20 Świat według Kiepskich (164) - serial komediowy
8:55 Malanowski i partnerzy (201) - serial fabularno-dokumentalny
9:25 Malanowski i partnerzy (202) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (15) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (261) - serial paradokumentalny
12:00 Ślubna gorączka (9) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (407) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (1864) - serial obyczajowy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (16) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (623) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (513) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1865) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (118) - serial komediowy
20:10 Megahit: X-Men: Pierwsza klasa - film SF, USA 2011
22:55 21 - film sensacyjny, USA 2008
1:30 Świat według Bundych (155) - serial komediowy
2:00 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
3:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6:00 Uwaga! - magazyn reporterów
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Detektywi: Ania i Beata (893) - serial fabularno-dokumentalny
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:10 Ukryta prawda (300) - serial paradokumentalny
12:10 Rozmowy w toku: Najlepsza żona to Azjatka! - talk-show
13:10 Kryminalni: Skok (3) - serial kryminalny
14:15 Szpital (179) - serial paradokumentalny
15:15 W-11 - Wydział Śledczy: Milionerka (633) - serial fabularno-dokumentalny
16:00 Rozmowy w toku: Ja cię kocham, a ty mnie okradasz! - talk-show
17:00 Ukryta prawda (301) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (180) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Doradca smaku (48) - magazyn kulinarny
20:10 Na Wspólnej (1888) - serial obyczajowy
20:50 W-11 - Wydział Śledczy: Kłopoty mieszkaniowe (1135) - serial fabularno-dokumentalny
21:30 Sama słodycz (4) - serial obyczajowy
22:30 Surowi rodzice (4/13) - reality show
23:30 Agenci NCIS: Los Angeles 2 (12) - serial sensacyjny
0:30 Pamiętniki wampirów 2 (21/22) - serial grozy
1:30 Co za tydzień - magazyn informacyjny
2:05 Uwaga! - magazyn reporterów
2:20 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
3:40 Rozmowy w toku: Ja cię kocham, a ty mnie okradasz! - talk-show
4:35 Zakończenie programu

TV Polonia
06:10 Chłopaki z Sosnowca cz. 2; koncert; STEREO
07:05 Nożem i widelcem - odc. 29 Zupa pomidorowa dla Tadka "niejadka",...; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Znak Orła - odc. 12* - Cena milczenia 1331 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:35, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 137; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1042 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Blondynka - odc. 21* (seria II, odc. 8) - Szkoła przetrwania -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kulturalni PL - (185); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 905* - Po co wspominac dawne miłości; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Studio Wschód - Studio Wschód: Na skraju Wołynia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 137; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Chicago - Robert (437); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 39 Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie(145) Fuerteventura - Południe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Saga rodów - Ród Semilskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1042 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - 600 lat stosunków polsko-tureckich; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Gorączka, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Głęboka woda - sezon II odc. 11* "Więzienie" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Tajlandia - Rafał (438); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Fascynujące Śląskie - Maciej Pieprzyca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Notacje - Jerzy Bralczyk. Lepiej mówię niż piszę; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 137; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Znak Orła - odc. 12* - Cena milczenia 1331; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Gorączka, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Głęboka woda - sezon II odc. 11* "Więzienie"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Tajlandia - Rafał (438); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1042; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Fascynujące Śląskie - Maciej Pieprzyca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.