FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Plemię; odc.7; serial prod.angielskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem; program dla dzieci i rodziców
09:05 Biuro podróży 5-10-15
09:30 Walt Disney przedstawia; Mała Księga Dżungli; Czerwona sfora
09:50 Walt Disney przedstawia; Partnerzy; odc.10
10:45 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:10 Skarby świata; Tadż Mahal.Pomnik miłości; serial dok. prod. USA
11:45 Podróżnik; Nuku Hiva; magazyn turystyczny
12:05 Sekrety zdrowia; Moda na młodość
12:30 Kwadrans na kawę
12:45 Kobiety Białego Domu; odc.38-Pat Nixon
13:00 Wiadomości
13:10 Rewolwer i melonik; odc.50-Mgła; serial prod.angielskiej
14:05 Słoneczny patrol; odc. 45; serial prod.USA
14:45 Książki na lato
15:00 Piraci; teleturniej
15:25 Plebania; odc.185; serial TVP[stereo]
16:00 Zwierzęta świata; Fascynujący świat owadów; odc.12-Sześcionodzy wojownicy; serial dok.prod.kanadyjskiej [stereo]
16:30 Moda na sukces; odc.1705; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Lokatorzy; Gość w łóżku; serial TVP[stereo]
18:05 Kochamy polskie seriale; odc.86; teleturniej
18:35 Jaka to melodia?; odc.732; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; odc.6-O jednego smoka za dużo
19:20 Studio Festiwalu Sopot 2002
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:56 Pogoda
20:05 Sopot Festival 2002; transm. koncertu; wyk: wyk. Zucchero
21:00 Studio Festiwalu Sopot 2002
21:15 Sopot Festival 2002; transm. koncertu; wyk: wyk.Garou
22:45 Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym; Never Talk to Strangers; 1996  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Peter Hall; wyk: Antonio Banderas,Rebecca De Mornay,Dennis Miller
00:15 Nash Bridges; odc.19-Więźniarki; serial prod.USA
01:00 Nash Bridges; odc.20-Klucz
01:45 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc. 59; serial TVP; powt.
09:50 Kazimierz Kowalski zaprasza...Festiwal Operowo-Operetkowy - Ciechocinek 2002
10:45 Diana: historia księżnej; odc. 3; film dok.prod.angielskiej
11:35 Kino bez rodziców; Tom i Jerry; Kot i jego sobowtór
11:40 Tom i Jerry; Podwodna mysz
11:50 Tom i Jerry; Kocie zmartwienie; serial anim.prod.USA
11:55 Przeżyjmy to jeszcze raz-Papież w Polsce
12:00 Król wiatru; King of the Wind; 1992  f. fab. prod. ang.; reż: Peter Duffell; wyk: Navin Chowdhry,Richard Harris
13:35 Papież na Błoniach; reportaż Sebastiana Czecha i Jacka Borowskiego
13:50 Przeżyjmy to jeszcze raz-Papież w Polsce
14:00 Familiada; odc.868; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 419 Z żywymi też są kłopoty; telenowela TVP
15:00 Śpiewające Fortepiany; odc.37
15:45 Przeżyjmy to jeszcze raz-Papież w Polsce
16:00 Na dobre i na złe; odc.100-W trosce o przyszłość
16:50 Przeżyjmy to jeszcze raz-Papież w Polsce
17:00 Święta wojna; Motomaniak; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
17:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; (34); [stereo]
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:20 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.12-Nagłe zawirowanie czyli most; 1995  serial prod. polskiej; reż: Jerzy Gruza; wyk: Andrzej Kopiczyński, Anna Seniuk, Zofia Czerwińska, Leonard Pietraszak
19:50 Przeżyjmy to jeszcze raz-Papież w Polsce
20:00 Drużyna asów; Blue Chips; 1994  film fab.prod.USA; reż: William Friedkin; wyk: Nick Nolte,Mary McDonnell
21:40 Przeżyjmy to jeszcze raz-Papież w Polsce
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:25 Pogoda
22:35 Zaułek kochanków; Lover's Lane; 1999  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Jon Steven Ward; wyk: Matt Riedy,Richard Sanders,Riley Smith
00:10 Studio sport; Gala Boksu Zawodowego
01:45 Nowojorscy gliniarze; odc.40; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
02:30 Zakończenie programu

TVP 3 Łódż
6.35 Kostek (4) - serial prod. australijskiej
7.00 Zuzia i jej przyjaciele (24) - serial
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Reksio (8) - serial animowany prod. polskiej
8.00 Przygody zwierząt: Delfiny
8.20 Zaczarowany świat: Samochody
8.45 Kompozytorzy: Schubert
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier
9.40 Prognoza pogody
9.45 Romans Murphy'ego
11.30 Kurier
11.35 Sfinks - zagadki historii (9) - serial dok.
12.30 Kurier
12.40 Prognoza pogody
12.45 Moto świat
13.15 To jest temat
13.30 Kurier
13.40 Prognoza pogody
13.45 Lizzie McGuire - serial
14.10 Książka dla dzieci
14.30 Kurier
14.35 Telenownyny
14.45 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
15.00 Kowalski i Schmidt
15.30 Kurier
15.35 Prognoza pogody
15.45 Przechowalnia - poczet królow kabaretu
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Młodzież kontra
17.30 Kurier
17.35 Świat - magazyn międzynarodowy
18.00 Łódzkie wiadomości dnia
18.20 Magazyn kulturalny
19.00 Linia opóźniająca
20.00 Telekurier bis
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.55 Przegląd gospodarczy
21.20 Kulturalny wywiad
21.30 Kurier
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności, pogoda
22.00 Sobotni magazyn sportowy
22.30 Kurier
22.45 Prognoza pogody
22.50 Potęga obrazu: Leni Riefenstahl - film dok.
23.50 Siostra, moja siostro - dramat obyczajowy prod. brytyjskiej
1.20 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Disco Relax
07.00 Twój lekarz - magazyn medyczny
07.15 Wystarczy chcieć
07.30 Magazyn religijny
08.00 Kosmiczne wojny (24) - serial
08.30 Psotny Bill (15) - serial anim.
09.00 Jednorożec Kleo (4) - serial
09.30 Power Rangers (187) - serial fantastyczny, USA
10.00 Disco Polo Live (336) - magazyn muzyczny
11.00 Bunt - dramat sensacyjny, USA
12.35 Gambit - komedia sensacyjna, USA
14.35 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
15.05 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.35 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dokumentalny, USA
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 David Copperfield: Tajemnicze  moce - program rozrywkowy
17.00 Program sportowy
18.45 Informacje, Sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (9) - serial sensacyjny, USA
20.00 Miodowe lata (39) - serial komediowy, Polska
20.40 Graczykowie - czyli Buła i spóła (79): Taksówkarz - serial kom.
21.10 POŻEGNANIE Z PlANETĄ MAŁP  - film SF, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.00 CZŁOWIEK CIEMNOŚCI - horror, USA
00.50 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.45 Telesklep
07.45 Niezwykłe podróże Sindbada Żeglarza (21/26) - serial animowany
08.10 Kapitan Planeta (14/52) - serial
08.35 Szczeniak zwany Scooby Doo (13/27) - serial animowany
09.00 Zdrowie - magazyn
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 VIVA Polska! - program muz.
12.40 Agent 2
13.55 Ananasy z mojej klasy: Kasia Kowalska i Piotr Adamczyk - program rozrywkowy
15.10 Wojna guzików - film obyczajowy, Wielka Brytania/Francja
17.00 Strong Man - Siłacze - relacja z zawodów
18.00 Granice - serial dokumentalny
18.30 Nauka jazdy - serial dok.
19.00 TVN Fakty
19.20 Sport i pogoda
19.35 Extra Wizjer - magazyn
20.00 MILIONERZY - teleturniej
20.45 UZNANY ZA NIEWINNEGO - film sensacyjny, USA
23.20 BRUTALNA GRA - film sensacyjny, USA
01.30 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06.00 Witajcie w Kapustowie! (11) - serial animowany
06.30 Świniakowie z sąsiedztwa (11) - serial animowany
07.00 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.30 Walka o przetrwanie. Randki ze śmiercią (1) - serial dok., USA
08.30 Mapety i ich goście (6) - serial dla dzieci, USA
09.00 Ania z Zielonego Wzgórza (34) - serial animowany, Japonia
09.30 Topowe lato - program dla młodzieży
10.00 Menażeria (5) - serial obycz.
11.00 Safari w Hollywood (18) - serial dokumentalny
12.00 Walka o przetrwanie. Samotni zabójcy (2) - serial dok., USA
13.00 Tilt TV - magazyn komputerowy
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
14.00 Samuraj - dramat krym., Francja
16.00 Rycerz nocy (6) - serial sens.
16.50 Gniew natury (2) - serial dok.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Informacje sportowe i pogoda
18.05 Miasto strachu - komedia, Francja
20.00 TRAGEDIA POSEJDONA - film katastroficzny, USA
22.20 Na wirażu (8) - serial sensacyjny, Kanada
23.15 To się w głowie nie mieści - magazyn
23.40 Archiwum zbrodni - serial dokumentalny
00.10 CZŁOWIEK ZWANY NOON - western, USA 1972
02.00 MUZYCZNY VIP - magazyn muzyczny
02.35 Zakończenie programu

TVN 7
7.05 Telesklep 
8.35 Yaiba 
9.00 Babylon 5 (7/22) - serial s.f. USA 
9.50 Zakochany pingwin - film anim. 
11.05 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej 
12.05 Kobieta roku - komedia obycz. USA, 1942 (130 min)
14.15 Morskie pory roku - film dok.
15.10 Cudowny świat magii i czarów (2) - film dok.
15.55 Wojacy na medal (8/13) - serial kom. USA
16.20 Dr Stefan Frank (8/16) - serial obycz. niem.
17.15 W głębokim ukryciu - film obycz. USA, 1980 (110 min)
19.05 Słoneczny patrol (40/44) - serial przygod. USA.
20.00 Ucieczka Logana - film s.f. USA, 1976 (135 min)
22.15 Po pólnocy - film sens. USA (powt.)
0.10 Big Brother I
0.55 Madame - film erotyczny USA, 1993 (115 min)
2.50 Zakończenie programu 

TV Polonia
07:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30 Spotkania z tradycją; Bibułkarki; program Magdaleny Makaruk
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Grupa specjalna Eko; odc. 13 - Ślimacze tempo; serial animowany prod. australijskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem; program dla dzieci i rodziców
09:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
09:20 Parada oszustów; odc. 1/4 - Mistrz zawsze traci; 1976  serial prod. polskiej (40'); reż: Grzegorz Lasota; wyk: Piort Fronczewski, Stanisław Igar, Bronisław Pawlik, Roman Wilhelmi
10:05 Eurofolk - Sanok 2002; cz. 1; relacja z koncertu
10:45 Zaproszenie; Toruń - piernikowy gród; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
11:05 Fitness Club; odc. 13; 1994  serial TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
11:35 Fitness Club; odc. 14; 1994  serial TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
12:05 Fitness Club; odc. 15; 1994  serial TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
12:30 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
13:00 Wiadomości
13:10 Jan Serce; odc. 9/10 - Pożar serca; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach
13:55 Alfred Schutz; reportaż Waldemara Chudziaka
14:15 I Ogólnopolski Konkurs "Tańczące Eurydyki" cz. 2; (konkurs na interpretację piosenek z repertuaru Anny German)
15:00 Piraci; teleturniej
15:25 Przygody Joanny; 1994  film dla młodych widzów (88'); reż: Anna Sokołowska; wyk: Kaja Grąbczewska, Ewa Bukowska, Roman Szafrański, Bożena Dykiel
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Zwierzenia kontrolowane; Bogusław Kaczyński
18:10 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej
18:30 Dotknięcie Afryki; reportaż Waldemara Chudziaka
18:50 Zaproszenie; Toruń - piernikowy gród; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15 Dobranocka; Dziwny świat Kota Filemona; odc. 6 - Kiedy liście opadają; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Jan Serce; odc. 9/10 - Pożar serca; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach; powt.
20:45 Mój ślad w Telewizji; Waldemar Milewicz
20:50 Alfred Schutz; reportaż Waldemara Chudziaka; powt.
21:05 Wieczór z Jagielskim; talk show; wyk: Marek Walczewski, Henryk Sawka; powt.
21:45 Nie tylko o...; serialu "Zaginiona"; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 9/10; 1999  serial prod. rosyjskiej; reż: Igor Maslennikow; wyk: Marta Klubowicz, Oleg Tabakow i inni
23:25 39. KFPP OPOLE 2002; Future Folk cz. 1; (STEREO)
23:50 39. KFPP OPOLE 2002; Future Folk cz. 2; (STEREO)
00:15 Dotknięcie Afryki; reportaż Waldemara Chudziaka; powt.
00:35 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej; powt.
01:00 Nie tylko dinozaury; program dla dzieci
01:15 Dziwny świat Kota Filemona; odc. 6 - Kiedy liście opadają; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Fitness Club; odc. 13; 1994  serial TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
02:30 Fitness Club; odc. 14; 1994  serial TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
03:00 Fitness Club; odc. 15; 1994  serial TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
03:25 Nie tylko o...; serialu "Zaginiona"; powt.
03:40 Jan Serce; odc. 9/10 - Pożar serca; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach; powt.
04:30 Polacy w Detroit; reportaż Lecha Nowickiego i Artura Głowackiego
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 Parada oszustów; od. 1/4 - Mistrz zawsze traci; 1976  serial prod. polskiej (40'); reż: Grzegorz Lasota; wyk: Piort Fronczewski, Stanisław Igar, Bronisław Pawlik, Roman Wilhelmi; powt.
06:05 Mój ślad w Telewizji; Waldemar Milewicz; powt.
06:20 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); wyk: Przemysław Saleta, Danuta Błażejczyk; powt.
07:00 Zakończenie programu

CANAL+ Żółty
09:00 Łapu capu ekstra - Magazyn , 40 min.
09:40 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 40 min.
10:20 Wróć do mnie - Melodramat , Bonnie Hunt , David Duchovny,Minnie Driver,Carroll O'Connor,Robert Loggia,Bonnie Hunt,David Alan Grier,Joely Richardson , USA 2000 , 115 min.
12:15 Anatomia sławy - Komedia , Denys Arcand , Jessica Paré,Dan Aykroyd,Charles Berling,Robert Lepage,Camilla Rutherford,Thomas Gibson,Frank Langella , Kanada/Francja 2000 , 105 min.
14:00 Człowiek magnes - Film obyczajowy , Marcin Wrona , Zdzisław Wardejn,Ewa Kasprzyk , Polska 2001 , 25 min.
14:25 Przyzwoity przestępca - Film kryminalny , Thaddeus O'Sullivan , Kevin Spacey,Linda Fiorentino,Peter Mullan,Stephen Dillane,Helen Baxendale,David Hayman,Patrick Malahide , Wielka Brytania/Niemcy/USA 2000 , 95 min.
16:00 Doktor T. i kobiety - Komedia , Robert Altman , Richard Gere,Helen Hunt,Farrah Fawcett,Laura Dern,Shelley Long,Tara Reid,Kate Hudson , USA 2000 , 125 min.
18:05 Flintstonowie - Komedia , Brian Levant , John Goodman,Elizabeth Perkins,Rick Moranis,Rosie O'Donnell,Kyle MacLachlan,Halle Berry,Elizabeth Taylor , USA 1994 , 90 min.
19:35 Teletubbies 2 - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
20:00 Bravados - Western , Henry King , Gregory Peck,Joan Collins,J. Voskovec,Henry Silva,Kathleen Gallant,Albert Salmi,Andrew Duggan , USA 1958 , 95 min.
21:35 Tajemniczy Joe - Film obyczajowy , Stanley Tucci , Ian Holm,Stanley Tucci,Hope Davis,Sarah Hyland,Hallee Hirsh,Celia Weston,Patrick Tovatt , USA 2000 , 105 min.
23:20 Cedry pod śniegiem - Film obyczajowy , Scott Hicks , Ethan Hawke,Youki Kudoh,Reeve Carney,Ann Suzuki,Rick Yune,Max von Sydow,James Rebhorn , USA 1999 , 125 min.
01:25 Jordan w akcji - Serial , Allan Arkush, Donna Deitch , Jill Hennessy,Miguel Ferrer,Ken Howard , USA 2000 , 45 min.
02:10 Nic - Film obyczajowy , Dorota Kędzierzawska , Anita Kuskowska-Borkowska,Janusz Panasewicz,Danuta Szaflarska,Violetta Arlak,Inga Zawadzka,Adaś Pospieszalski,Dawid Łepkowski , Polska 1998 , 75 min.
03:25 Charley Varrick - Film sensacyjny , Don Siegel , Walter Matthau,Joe Don Baker,Felicia Farr,Andy Robinson,John Vernon,Sheree North,Norman Fell , USA 1973 , 110 min.
05:15 Manga Landlock _ władca wiatru - Film animowany , 95 min.

Marcopolo
06:00    Irlandia - Connemara Rzeki
06:30    Florencja Pocztówki z Włoch
07:00    Szlak Saxon Shore Wielka Brytania z lotu ptaka
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Zanzibar - perła Oceanu Indyjskiego Ludzie i miejsca
08:30    Iran Trans Azja
09:00    Holandia - złoty krąg Landscape
09:30    Meksyk Pejzaże
10:00    Kolumbia Spirit of
10:30    Budapeszt - pomiędzy wschodem a zachodem Europolis
11:00    Norwegia Marcopolo Express
11:30    Beludżystan Trans Azja
12:00    Francja Rzeki
12:30    Toskania Pocztówki z Włoch
13:00    Norfolk Wielka Brytania z lotu ptaka
13:30    Isola Bella Słynne rezydencje
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Pakistan - Lahaur Trans Azja
15:00    Norwegia Marcopolo Express
15:30    Melbourne i Krzyż Południa reportaż
16:00    Capri - wyzwanie na morzu syren Pod wiatr
16:30    Madryt - kwintesencja miasta Europolis
17:00    Madagaskar, Nosy Be, wyspa zapachów Notatki z podroży
17:30    Pakistan - Gilgit i dolina Hunzy Trans Azja
18:00    Grecja Wyspa skarbów
18:30    Kolumbia Spirit of
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Chartwell Angielskie ogrody
20:30    Pakistan - dolina Swat Trans Azja
21:00    Dalmacja - dzień dzisiejszy, przeszłość i legendy Landscape
21:30    Tajlandia Wędrówki
22:30    Madryt - Movida Europolis
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Indie - ze złotej świątyni Sikhów do Radżastanu Trans Azja
00:00    Bergen Atlas
00:30    Święci Wenecji Euganejskiej Jubileusz 2000
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Irlandia - rzeka Sionna Rzeki
02:00    Willa Cicogna Mozzoni Słynne rezydencje
02:30    Iran - od Yazdu di Persepolis Trans Azja
03:00    Irlandia - Connemara Rzeki
03:30    Florencja Pocztówki z Włoch
04:00    Szlak Saxon Shore Wielka Brytania z lotu ptaka
04:30    Za kołem polarnym Norweskie opowieści
05:00 Słynne rezydencje - Magazyn , 30 min.
05:30 Transazja - Program podróżniczy , 30 min.

Planète France
06:15 1914-1918 Vols de guerre - Film dokumentalny 1996 , 50 min.
07:05 1914-1918 Vols de guerre - Film dokumentalny 1996 , 50 min.
07:55 Les ailes de légende - Magazyn 1991 , 55 min.
08:50 Les nouveaux explorateurs - Magazyn 1990 , 30 min.
09:20 Au fond des océans - Film dokumentalny 2000 , 55 min.
10:15 Les trésors de la terre - Film dokumentalny 1999 , 30 min.
10:45 Les trésors de la terre - Film dokumentalny 1999 , 30 min.
11:15 Les trésors de la terre - Film dokumentalny 1999 , 25 min.
11:40 Les trésors de la terre - Film dokumentalny 1999 , 30 min.
12:10 Moulay Hasan Aissaoui - Film dokumentalny 1996 , 30 min.
12:40 Le marquis de Portago - Film dokumentalny 1998 , 65 min.
13:45 French Riviera - Film dokumentalny , 55 min.
14:40 French Riviera - Film dokumentalny , 55 min.
15:35 French Riviera - Film dokumentalny , 55 min.
16:30 Marilyn Monroe, chronique d'une mort suspecte - Film dokumentalny 1996 , 85 min.
17:55 Hong-Kong Hano?, retour des camps - Film dokumentalny 1997 , 55 min.
18:50 Les grands crimes du XX?me si?cle - Film dokumentalny , 30 min.
19:20 Les grands crimes du XX?me si?cle - Film dokumentalny , 30 min.
19:50 Les oiseaux de la col?re - Magazyn 1997 , 55 min.
20:45 Martin Luther King - Film dokumentalny 1997 , 60 min.
21:45 Hong-Kong Hano?, retour des camps - Film dokumentalny 1997 , 60 min.
22:45 Les grands crimes du XX?me si?cle - Film dokumentalny , 30 min.
23:15 Les grands crimes du XX?me si?cle - Film dokumentalny , 25 min.
23:40 Les grands crimes du XX?me si?cle - Film dokumentalny , 30 min.
00:10 Les grands crimes du XX?me si?cle - Film dokumentalny , 30 min.
00:40 Interm?de - 385 min.

Reality TV
06:00 Pościgi policyjne - Program publicystyczny , 55 min.
06:55 Całkowity absurd - Program rozrywkowy , 50 min.
07:45 Pogotowie ratunkowe - Program medyczny , 25 min.
08:10 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
08:35 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
09:00 Na służbie - Film dokumenatalny , 50 min.
09:50 Na ratunek - Reportaż , 25 min.
10:15 Na ratunek - Film dokumenatalny , 25 min.
10:40 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
11:05 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
11:30 Pościgi policyjne - Program publicystyczny , 55 min.
12:25 Całkowity absurd - Program rozrywkowy , 50 min.
13:15 Pogotowie ratunkowe - Program medyczny , 25 min.
13:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
14:05 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
14:30 Na służbie - Film dokumenatalny , 50 min.
15:20 Na ratunek - Reportaż , 25 min.
15:45 Na ratunek - Reportaż , 25 min.
16:10 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
16:35 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
17:00 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
17:30 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
18:00 Amerykańscy stróże prawa - Film dokumenatalny , 50 min.
18:50 Z pogranicza wiary - Reportaż , 50 min.
19:40 Gliniarze - Film dokumentalny , 25 min.
20:05 Gliniarze - Film dokumentalny , 30 min.
20:35 Katastrofy - Film dokumenatalny , 30 min.
21:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
21:55 Zawodowcy - Serial sensacyjny , L. Collins,M. Shaw,G. Jackson , Wielka Brytania 1977-83 , 50 min.
22:45 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 30 min.
23:15 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
23:45 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
00:15 Amerykańscy stróże prawa - Film dokumenatalny , 50 min.
01:05 Z pogranicza wiary - Reportaż , 50 min.
01:55 Gliniarze - Film dokumentalny , 25 min.
02:20 Gliniarze - Film dokumentalny , 30 min.
02:50 Katastrofy - Film dokumenatalny , 30 min.
03:20 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
04:10 Zawodowcy - Serial sensacyjny , L. Collins,M. Shaw,G. Jackson , Wielka Brytania 1977-83 , 50 min.
05:00 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 30 min.

Cartoon Network/TCM
06:00    "Żywiołki" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Kacper"
06:55    "Miś Yogi"
07:20    "Szczeniak zwany Scooby Doo"
07:45    "Mike, Lu i Og"
08:10    "Laboratorium Dextera"
08:30    "Tunkowybory"
09:30    "Strażnicy czasu"
09:50    "Owca w wielkim mieście"
10:15    "Ed, Edd i Eddy"
10:35    "Maska"
11:00    "Głupi i głupszy"
11:25    "Dwa głupie psy"
11:50    "Tex Avery"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Nowe przygody Freda i Barniego"
14:25    "Jetsonowie"
14:45    "Scooby Doo"
15:35    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Johnny Bravo"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Looney Tunes"
19:00    "Tom i Jerry"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości" 
21:00 Porachunki NOCNY SEANS FILMOWY TCM - Film sensacyjny , John Flynn , Robert Duvall,Karen Black,Joe Don Baker,Robert Ryan,Timothy Carey,Richard Jaeckel , USA 1974 , 110 min.
22:50 Śliska sprawa - Komedia , Howard Zieff , James Caan,Peter Boyle,Sally Kellerman,Louise Lasser,Allen Garfield,Richard B. Shull , USA 1973 , 100 min.
00:30 Sokół maltański - Film kryminalny , John Huston , Humphrey Bogart,Mary Astor,Peter Lorre,Sydney Greenstreet,Gladys George,Barton MacLane,Lee Patrick , USA 1941 , 100 min.
02:10 Historia Warner Brothers - USA 1998


TVP3 Białystok
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio pogromca" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Obiektyw program informacyjny
08:10    Diagnoza magazyn medyczny
08:30    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
08:35    Znane nieznane cykl reportaży
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Romans Murphy'ego" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, James Garner, Brian Kerwin, Corey Haim film obyczajowy USA 1985
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Hannibal - postrach Rzymu" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    Reportaż tygodnia
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:10    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telenowyny magazyn
14:50    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
15:00    Kowalski i Szmidt magazyn
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Okiem reportera cykl reportaży
16:00    U siebie
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Jarosław Kalinowski Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Obiektyw program informacyjny
18:20    Znane nieznane cykl reportaży
18:45    Surfowanie na ekranie
19:00    "Linia opóźniająca" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Bartosz Opania, Tadeusz Bradecki, Monika Kwiatkowska, Krzysztof Luft film obyczajowy Polska 1997
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Tomasz Sikora Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:00    Portrety
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Siostro, moja siostro" reż.Nancy Meckler, wyk.Julie Walters, Joely Richardson, Jodhi May, Sophie Thursfield dramat psychologiczny Wielka Brytania 1994
01:25    Zakończenie programu 

TVP3 Gdańsk
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio pogromca" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
08:15    Kwiaty i ogrody program poradnikowy
08:30    Kabaret Koń Polski Letni Festiwal Kabaretu
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Romans Murphy'ego" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, James Garner, Brian Kerwin, Corey Haim film obyczajowy USA 1985
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Hannibal - postrach Rzymu" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    Reportaż tygodnia
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:10    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telenowyny magazyn
14:50    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
15:00    Kowalski i Szmidt magazyn
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Dzień świętości życia Etos magazyn redakcji programów religijnych
15:55    Magazyn kociewski
16:20    Słowo o ewangelii
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Jarosław Kalinowski Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Rozmowy z dwiema niewiadomymi program publicystyczny
19:00    "Linia opóźniająca" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Bartosz Opania, Tadeusz Bradecki, Monika Kwiatkowska, Krzysztof Luft film obyczajowy Polska 1997
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Tomasz Sikora Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Motorsport magazyn motoryzacyjny
22:15    Gdański magazyn sportowy
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Siostro, moja siostro" reż.Nancy Meckler, wyk.Julie Walters, Joely Richardson, Jodhi May, Sophie Thursfield dramat psychologiczny Wielka Brytania 1994
01:25    Zakończenie programu 

TVP3 Lublin
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio pogromca" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Lato w Trójce magazyn
08:30    Azja - warzywnik świata Bliskie nieznane
08:40    Z biegiem Bugu Dolinami rzek
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Romans Murphy'ego" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, James Garner, Brian Kerwin, Corey Haim film obyczajowy USA 1985
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Hannibal - postrach Rzymu" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    Reportaż tygodnia
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:10    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telenowyny magazyn
14:50    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
15:00    Kowalski i Szmidt magazyn
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Od genetyki do befsztyku Rolnictwo na świecie
16:00    Baranów Sandomierski Warownie pogranicznych szlaków
16:10    Adam Mahowicz Rozmowy o muzyce
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Jarosław Kalinowski Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Panorama lubelska program informacyjny
18:20    Stodoła Chochoła - Festiwal Kapel i Śpiewaków Kazimierz 2002
19:00    "Linia opóźniająca" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Bartosz Opania, Tadeusz Bradecki, Monika Kwiatkowska, Krzysztof Luft film obyczajowy Polska 1997
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Tomasz Sikora Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama lubelska program informacyjny
22:00    Motoświat magazyn motoryzacyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Siostro, moja siostro" reż.Nancy Meckler, wyk.Julie Walters, Joely Richardson, Jodhi May, Sophie Thursfield dramat psychologiczny Wielka Brytania 1994
01:25    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio pogromca" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Weekend, weekend magazyn
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Romans Murphy'ego" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, James Garner, Brian Kerwin, Corey Haim film obyczajowy USA 1985
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Hannibal - postrach Rzymu" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Rozmowy z córką
13:15    Reportaż tygodnia
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:10    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telenowyny magazyn
14:50    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
15:00    Kowalski i Szmidt magazyn
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Niezła kiecka magazyn kulturalny
16:00    Dolnośląskie lato
16:20    Trzymaj z Trójką
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Jarosław Kalinowski Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:20    W kręgu wiary magazyn katolicki
18:50    Z archiwum Telewizji Wrocław
19:00    "Linia opóźniająca" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Bartosz Opania, Tadeusz Bradecki, Monika Kwiatkowska, Krzysztof Luft film obyczajowy Polska 1997
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Tomasz Sikora Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:00    Studio sport
22:10    Stan zagrożenia magazyn kryminalny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Siostro, moja siostro" reż.Nancy Meckler, wyk.Julie Walters, Joely Richardson, Jodhi May, Sophie Thursfield dramat psychologiczny Wielka Brytania 1994
01:25    Zakończenie programu 

HBO
06:30 Na planie, odc. 33
07:00 Moja krew, cz. 2
08:35 10 najbardziej ryzykownych zawodów
09:25 Sielska kraina
11:15 Gwiezdny pył
12:50 Największe wydarzenia XX wieku, odc. 6
13:35 Tzatziki
15:05 Duchy Karola Dickensa
16:40 Cinema, cinema, odc. 34
17:10 Zielony smok
19:00 Moja krew, cz. 2
20:30 Na planie, odc. 33
21:00 HBO Na Stojaka! odc. 23
21:30 HBO Na Stojaka! odc. 24
22:00 ¦wiat na talerzu
23:40 Uwikłany
01:20 Kot
02:45 Wczoraj i dzi¶
04:30 Zielony smok

Polsat 2
08:00    Muzyka polska
09:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
10:00    Muzyka polska
11:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:00    V-max magazyn motoryzacyjny
12:30    Kalambury teleturniej
13:00    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
14:00    Bumerang program publicystyczny
14:30    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
15:00    Disco relax
15:55    TV Market
16:10    Informacje
16:30    Przygody Leona H. program satyryczny
17:00    Kinomaniak magazyn filmowy
17:30    Komicy występują w Polsacie
17:45    Dziennik
18:00    Na każdy temat talk show
19:00    TV Market
19:15    Informacje
19:30    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:00    Zerwane więzi talk show
20:45    Komicy występują w Polsacie
21:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
22:20    TV Market
22:35    Fundacja Polsat
23:00    Kinomaniak magazyn filmowy
23:30    Przygody Leona H. program satyryczny
00:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:30    Na każdy temat talk show
01:30    TV Market
01:45    Informacje
02:00    Magazyn Teatru Otwartego
03:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:30    Zerwane więzi talk show
04:15    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
04:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Dzisiejsza Wielka Brytania" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
08:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    Magia Tarota magazyn
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
11:45    Telesprzedaż
12:00    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
12:30    Pory roku magazyn poradnikowy
13:30    Music Pub magazyn muzyczny
13:45    Telesprzedaż
14:00    Wybory Miss WWW półfinały
14:30    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Men magazyn dla mężczyzn
16:30    Na czasie magazyn
16:55    Telesprzedaż
17:25    Ludzie sukcesu wywiad
18:15    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
18:30    Z notatnika podróżnika magazyn turystyczny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    V6 magazyn motoryzacyjny
21:00    "Dzisiejsza Wielka Brytania" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
21:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
22:00    Men magazyn dla mężczyzn
22:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Polskie filmy animowane dla dorosłych
00:45    Magia Tarota magazyn
01:15    Zakończenie programu 

Polsat Sport
09:00    Turniej ATP w Toronto Tenis ziemny finał
09:50    Windsurfing na lodowcu Sporty ekstremalne
10:20    Turniej ATP w Cincinnati Tenis ziemny finał
12:50    Turniej World Tour 2002 w Montrealu Siatkówka plażowa
13:15    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
13:45    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
14:00    Turnieje World Tour 2002 na Rhodos i w Espinho Siatkówka plażowa
14:30    Surfing w Australii Sporty ekstremalne
15:25    Bundesliga Piłka nożna mecz Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg
17:30    Turniej World Tour 2002 w Montrealu Siatkówka plażowa
18:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Energie Cottbus - Hansa Rostock
19:50    Mundialowe piosenki
20:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Hamburger SV - Bayern Monachium
21:50    Turniej Stavanger Open 2002 Siatkówka plażowa
22:15    Bundesliga Piłka nożna mecz Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg
00:05    Ekstraliga Żużel mecz Atlas Wrocław - Polonia Piła
01:50    MŚ 2002 Piłka nożna mecze 1/8 finału Niemcy - Paragwaj i Anglia - Dania 

CANAL+ NIEBIESKI
09:00    Liga angielska Piłka nożna mecz ChelseaLondyn - Manchester United
10:55    Wstęp do meczu
11:10    Liga polska Piłka nożna mecz Górnik Zabrze - Legia Warszawa
13:10    Liga angielska Piłka nożna mecz Manchester City - Newcastle United
15:15    Łapu Capu Extra chochliki telewizyjne
15:55    Mecz + Mecz magazyn piłki nożnej
18:05    Liga francuska Piłka nożna mecz FC Nantes - RC Lens
20:00    Wstęp do meczu
20:15    Liga polska Piłka nożna mecz Wisła Kraków - Groclin Grodzisk
22:15    Liga+ magazyn ligi polskiej
23:35    Liga angielska Piłka nożna mecz Manchester City - Newcastle United
01:35    Liga+ magazyn ligi polskiej
02:55    Mecz + Mecz magazyn piłki nożnej

Romantica
06.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 9) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
07.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 10) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
08.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 11) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
09.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 12) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
10.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 13) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
11.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 57) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
12.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 58) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
13.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 59) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
14.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 60) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
15.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 61) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
16.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 9) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
17.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 10) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
18.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 11) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
19.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 12) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
20.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 13) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
21.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 57) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
22.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 58) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
23.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 59) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
24.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 60) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
01.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 61) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).

Ale Kino!
08:00    "Na zawsze w mojej pamięci" film krótkometrażowy
08:15    "Magia kina - Efekty pirotechniczne" film dokumentalny USA
08:45    "Na skraju miasta" reż.Martin Ritt, wyk.Val Avery, John Cassavetes, Sidney Poitier, David Clarke film obyczajowy USA 1957
10:10    "Midas" film krótkometrażowy
10:20    "Vincent, Francois, Paul... i inni" reż.Claude Sautet, wyk.Yves Montand, Michel Piccoli, Serge Reggiani, Gerard Depardieu film obyczajowy Francja/Włochy 1974
12:15    "Barcelona" reż.Whit Stillman, wyk.Mira Sorvino, Taylor Nichols, Chris Eigeman, Fred Degen film obyczajowy USA 1994
13:55    "Bieg" film krótkometrażowy
14:10    "To jest morze" reż.Mary McGuckian, wyk.Samantha Morton, Gabriel Byrne, Ross McDade, Richard Harris film obyczajowy Irlandia 1998
15:55    "Magia kina - Filmowe strzelaniny" film dokumentalny USA
16:25    "Witajcie w Ciężkich Czasach" reż.Burt Kennedy, wyk.Henry Fonda, Janice Rule, Warren Oates, Keenan Wynn western USA 1967
18:10    "Mleko" reż.William Brookfield, wyk.James Fleet, Phyllida Law, Clotilde Courau, Joss Ackland film obyczajowy Australia/Wielka Brytania 1998
19:45    "Pójść na całość" film krótkometrażowy
20:00    "Bilet do nieba" reż.Ralph L. Thomas, wyk.Nick Mancuso, Saul Rubinek, Meg Foster, Kim Cattrall dramat obyczajowy Kanada 1981
21:50    "Prawdziwa blondynka" reż.Tom DiCillo, wyk.Matthew Modine, Kathleen Turner, Catherine Keener, Daryl Hannah komedia USA 1997
23:35    "Olivier, Olivier" reż.Agnieszka Holland, wyk.Frederic Quiring, Brigitte Roüan, Francois Cluzet, Gregoire Colin film obyczajowy Francja 1993
01:25    "Dziecko niczyje" reż.Peter Kosminsky, wyk.Brooke Kinsella, Colin Salmon, Billy Geraghty, Sharon Small film obyczajowy Wielka Brytania 1997
02:50    Zakończenie programu 

Hallmark
07:00    "Zbyt bogata: Tajemne życie Doris Duke" reż.John Erman, wyk.Lauren Bacall, Richard Chamberlain, John Erman, Mare Winningham film obyczajowy USA 1999
09:00    "Koniec lata" reż.Helen Shaver, wyk.James Earl Jones, Jake LeDoux, Brendan Fletcher, Wendy Crewson film obyczajowy USA/Kanada 1998
11:00    "Przepis na morderstwo" reż.Vic Sarin, wyk.Gary Basaraba, Anne Openshaw, Larissa Laskin thriller USA 2001
13:00    "Grace i Glorie" reż.Arthur Allan Seidelman, wyk.Gena Rowlands, Diane Lane, Neal McDonough, Chris Beetem film obyczajowy USA 1998
15:00    "Sens życia - Historia Jill Ireland" reż.Michael Rhodes, wyk.Jill Clayburgh, Lance Henriksen, Neill Barry, Lila Kaye film obyczajowy USA 1991
17:00    "Koniec lata" reż.Helen Shaver, wyk.James Earl Jones, Jake LeDoux, Brendan Fletcher, Wendy Crewson film obyczajowy USA/Kanada 1998
19:00    "Zielony kamień" reż.Chris Bailey, wyk.Matthew Rhys, Simone Kessell, Richard Coyle, Alison Wall serial historyczny Nowa Zelandia 1999
20:00    "Dobry złodziej" reż.Douglas Mackinnon, wyk.Kay Mellor, Liz Smith film obyczajowy USA 2001
22:00    "Biesiada wszystkich świętych" reż.Peter Medak, wyk.Jennifer Beals, Peter Gallagher, Pam Grier, Gloria Reuben dramat obyczajowy USA 2001
00:00    "Zielony kamień" reż.Chris Bailey, wyk.Matthew Rhys, Simone Kessell, Richard Coyle, Alison Wall serial historyczny Nowa Zelandia 1999
01:00    "Dobry złodziej" reż.Douglas Mackinnon, wyk.Kay Mellor, Liz Smith film obyczajowy USA 2001
03:00    "Biesiada wszystkich świętych" reż.Peter Medak, wyk.Jennifer Beals, Peter Gallagher, Pam Grier, Gloria Reuben dramat obyczajowy USA 2001

Le Cinema
14:00    "Posiadłość Northanger" reż.Giles Foster, wyk.Peter Firth, Googie Withers, Robert Hardy, Katherine Schlesinger komedia Wielka Brytania 1987
16:00    "Szwejk z Wiednia" reż.Franz Antel, wyk.Karl Merkatz, Ida Krottendorf, Heinz Marecek, Hilde Sochor komedia Niemcy/Austria 1981
18:00    "Masakra w Rzymie" reż.George Pan Cosmatos, wyk.Richard Burton, Marcello Mastroianni, Leo McKern, John Steiner dramat wojenny Francja/Włochy 1972
20:00    "Legendy kina: Werner Herzog" Dokument film dokumentalny
20:30    "Woyzeck" reż.Werner Herzog, wyk.Klaus Kinski, Eva Mattes, Wolfgang Reichmann, Willy Semmelrogge dramat obyczajowy Niemcy 1979
22:00    "Adelajda" reż.Lucio Gaudino, wyk.Helmut Berger, Agnese Nano, Philippe Lerpy, Asputa Serena dramat kostiumowy Włochy 1991
23:30    "Ja, Klaudiusz" reż.Herbert Wise, wyk.Derek Jacobi, Sian Phillips, John Hurt, Brian Blessed serial historyczny Wielka Brytania 1976
00:30    "Z archiwum seksu: Podwójna tożsamość" reż.E.J.Samuels, wyk.Michael Bal, Adam Blinn, Leslie Harter, David Kallaway film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    "Niezwykłe namiętności: Zmysłowe opowieści" reż.Jill Hayworth, wyk.Tracie May, Wesley O'Brien, Robert Donovan, Lisa Stone film erotyczny Wielka Brytania 1998
03:25    Zakończenie programu 

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutrierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:35    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:50    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:40    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:50    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
16:20    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:50    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
22:40    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
23:10    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:40    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:25    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Discovery Channel
09:00    Kimberly Rex Hunt - wydanie specjalne
09:25    Brygada N
09:55    Brygada N
10:20    Prawdziwy park jurajski Jurassica
11:15    Podróż do czerwonego centrum Łowca krokodyli
12:10    Timothy Dalton - wilki Podróże z gwiazdami
13:05    Malezja i południowa Tajlandia Samotna planeta
14:00    Klub fitnessu
14:30    Do dzieła Na diecie
15:00    Super-bliźnięta - od niemowlęcia do dorosłego Granice nauki
16:00    Podnieść Kursk
17:00    Uzbrojenie piechoty Narzędzia wojny
18:00    Bitwa w Normandii Pola bitew
19:00    Rommel Generałowie Hitlera
20:00    Wielka kosiarka Wysypisko
21:00    Siła mięśni Niesamowite maszyny
22:00    Eight Men Out Medycyna sądowa
23:00    Z popiołów Detektywi sądowi
00:00    Morderstwo milionera Z akt FBI
01:00    Życie i śmierć w izbie przyjęć - więzy Urazówka
02:00    Detroit SWAT
03:00    Zakończenie programu 

Animal Planet
07:00    Pieskie życie
08:00    Wielkie szwajcarskie psy górskie Przewodnik po rasach psów
08:30    Dalmatyńczyki Przewodnik po rasach psów
09:00    Pocztówki z dziczy
09:30    Pocztówki z dziczy
10:00    Szkoła safari
10:30    Szkoła safari
11:00    Do jądra ciemności Na szlaku z Jeffem Corwinem
12:00    Uwaga! Kobra Przygody Marka O'Shea
12:30    Po potopie Przygody Marka O'Shea
13:00    Zew natury Archiwum krokodyli
13:30    Pacific Northwest Archiwum krokodyli
14:00    A więc chcesz pracować ze zwierzętami
14:30    Urodziny w zoo
15:00    Troska Opiekunowie
15:30    Planowanie rodziny Opiekunowie
16:00    Kroniki zoo
16:30    Kroniki zoo
17:00    Marwell 2 Co to za stworzenie
17:30    Bristol 1 Co to za stoworzenie
18:00    Pieskie życie
19:00    Wielkie szwajcarskie psy górskie Przewodnik po rasach psów
19:30    Dalmatyńczyki Przewodnik po rasach psów
20:00    Pocztówki z dziczy
20:30    Pocztówki z dziczy
21:00    Szkoła safari
21:30    Szkoła safari
22:00    Arktyka - niedźwiedzie polarne Dzikie zakątki Europy
22:30    Sewilla - iberyjski ryś Dzikie zakątki Europy
23:00    Eksport żywych zwierząt Na linii frontu
23:30    Jill Robinson Na linii frontu
00:00    Papugi Zwierzęcy detektywi
00:30    Sprawa dla policji
01:00    Pieskie życie
02:00    Wielkie szwajcarskie psy górskie Przewodnik po rasach psów
02:30    Dalmatyńczyki Przewodnik po rasach psów
03:00    Pocztówki z dziczy
03:30    Pocztówki z dziczy
04:00    Szkoła safari
04:30    Szkoła safari 

National Geographic
08:00    Okrutne instynkty
09:00    Kapsztad i Londyn Taksówką za sto dolarów
09:30    Tętno Ziemi
10:00    Wyspa zjedzona przez szczury
10:30    Nocne zjawy
11:00    Zakazany rytuał
12:00    SOS! Zagubieni na morzu
13:00    Okrutne instynkty
14:00    Kapsztad i Londyn Taksówką za sto dolarów
14:30    Tętno Ziemi
15:00    Wyspa zjedzona przez szczury
15:30    Nocne zjawy
16:00    Zakazany rytuał
17:00    SOS! Zagubieni na morzu
18:00    Wyspa zjedzona przez szczury
18:30    Nocne zjawy
19:00    Psie profesje Sobotnie spotkania z przyrodą
19:30    W świecie krokodyli: Zabójca z Mondonguillo Sobotnie spotkania z przyrodą
20:00    Azjatyckie słonie Sobotnie spotkania z przyrodą
21:00    Szympansy - powrót do lasu Sobotnie spotkania z przyrodą
22:00    Rzeka grizzly Sobotnie spotkania z przyrodą
23:00    Czerwona panda - w cieniu pandy wielkiej Sobotnie spotkania z przyrodą
00:00    Szympansy - powrót do lasu Sobotnie spotkania z przyrodą
01:00    Rzeka grizzly Sobotnie spotkania z przyrodą
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędrówki Najlepsze z samotnej planety
09:55    Ożywcza mgła, palący żar Afryka mało znana
10:50    Richard Byrd Poszukiwacze przygód
11:45    Wietnam Świat według Anny Walker
12:15    Niezwykłe przygody
13:10    Hillary i Tenzing Poszukiwacze przygód
14:05    Candamo wyprawa na dno piekła
15:00    Wędrówki Najlepsze z samotnej planety
15:55    Ożywcza mgła, palący żar Afryka mało znana
16:50    Richard Byrd Poszukiwacze przygód
17:45    Wietnam Świat według Anny Walker
18:15    Niezwykłe przygody
19:10    Hillary i Tenzing Poszukiwacze przygód
20:05    Candamo wyprawa na dno piekła
21:00    Wędrówki Najlepsze z samotnej planety
21:55    Ożywcza mgła, palący żar Afryka mało znana
22:50    Richard Byrd Poszukiwacze przygód
23:45    Wietnam Świat według Anny Walker
00:15    Niezwykłe przygody
01:10    Hillary i Tenzing Poszukiwacze przygód
02:05    Candamo wyprawa na dno piekła
03:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports
06:00    Archiwum Ex
07:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Adrenalina
09:00    Poradnik rowerzysty
09:30    Niespokojny duch
10:00    Dzika deska
10:30    Hardkorowcy
11:30    Tylko ekstrema
12:00    Serfer
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Dzika deska
13:30    Świat wakeboardu
14:00    World Wakeboard Champs 2001
15:00    Latające deski
15:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    Niespokojny duch
17:00    Telewizja Buntownik
17:30    Hardkorowcy
18:30    Światowy windsurfing
19:00    Serfer
19:30    Wakestock 2001
20:00    Monster Mastership
20:30    Dzika deska
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Niespokojny duch
23:00    Archiwum Ex
00:00    Wokół deski
00:30    Serfer
01:00    Ekstremalna szesnastka
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    YOZ Magazine
03:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:30    Świat wakeboardu 

Fox Kids
06:00    "Świat Bobbiego"
06:20    "Denis rozrabiaka"
06:45    "Przygody Kuby Guzika"
07:05    "Lochy i Smoki"
07:30    "Pokemon"
07:55    "Mighty Morphin Power Rangers"
08:15    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:40    "Digimon"
09:00    "Przygody Kuby Guzika"
09:45    "Wunschpunsch"
10:05    "Księżniczka Sissi"
10:30    "Mała Syrenka"
10:50    "Księżniczka Sissi"
11:15    "Przygody Kuby Guzika"
12:05    "Mighty Morphin Power Rangers"
12:30    "Spiderman"
13:15    "Pokemon"
13:35    "Wunschpunsch"
14:00    "Denis rozrabiaka"
14:20    "Łebski Harry"
14:40    "Walter Melon"
15:00    "X Men"
15:40    "Inspektor Gadżet"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Świat według Ludwiczka"
16:45    "Gęsia skórka"
17:10    "Jerry i paczka"
17:30    "The New Addams Family"
17:55    "Liceum na morzu"
18:15    "Tajne akta Psiej Agencji"
18:40    "Łebski Harry"
19:00    "The Simpsons"
19:30    "Świat według Ludwiczka"
19:50    "Jerry i paczka"
20:10    "Kot Ik!"
20:30    "Szalony Jack, pirat"
20:50    "Fantastyczna czwórka"
21:15    "X Men"
21:35    "Spiderman"
22:00    Zakończenie programu 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    Hot Music
10:30    MTV Jammed: RHCP Access All Areas 2
11:00    neu brand
12:00    Euro Top 20
14:00    Select Weekend Edition
16:00    Videoclash
17:00    Video Music Awards: Diary of B. Spears 2001 MTV Masters presents
18:00    News Weekend Edition
18:30    King of the Hill
19:00    MTV Unter Ulmen
20:00    Dancestar Awards UK Dancefloor Charts present
21:00    Moby, Incubus, C. Dick of Papa Roach MTV Cribs
21:30    The Osbournes reality show
22:00    Making the Video: K. Osbourne: Papa Don't Preach Access All Areas 1
22:30    Isle of MTV Mainshow
00:00    Jackass
00:30    Jackass
01:00    The Vision Of Escaflowne
02:00    Night Videos 

TVN 24
06:00    Styl magazyn mody
06:30    Studio 24 rozmowa
07:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
08:30    Zdrowie magazyn
09:30    Styl magazyn mody
10:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
10:30    Zdrowie magazyn
11:00    Cały ten świat magazyn
12:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
13:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
14:30    Styl magazyn mody
15:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
16:00    Cały ten świat magazyn
17:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
18:30    Styl magazyn mody
19:00    Fakty
19:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
20:00    Cały ten świat magazyn
21:00    Magazyn sportowy
21:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
22:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
23:00    Styl magazyn mody
23:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
00:00    Magazyn sportowy
00:30    Cały ten świat magazyn
01:30    Fakty
02:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
02:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
03:00    Automaniak magazyn motoryzacyjny
04:00    Magazyn sportowy
04:30    Fakty 

TeDe
06:00    "Witajcie w Kapustowie!" serial animowany
06:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany
07:00    V Max magazyn motoryzacyjny
07:30    "Walka o przetrwanie. Randki ze śmiercią" serial dokumentalny USA 1999
08:30    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
08:45    Obrazki z Wrocławia konkurs
09:00    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
09:30    Topowe lato program dla młodzieży
10:00    "Menażeria" reż.Brian Grant/Patrick R. Norris, wyk.Daniel Hugh Kelly, Betsy Brantley, James Marsden, Ashley Gorrell serial obyczajowy USA 1996-97
11:00    "Safari w Hollywood" serial dokumentalny
12:00    "Walka o przetrwanie. Samotni zabójcy" serial dokumentalny USA 1999
13:00    Tilt TV magazyn komputerowy
13:30    V Max magazyn motoryzacyjny
14:00    "Samuraj" reż.Jean-Pierre Melville, wyk.Alain Delon, Francois Perier, Nathalie Delon, Cathy Rosier dramat kryminalny Francja 1967
16:00    "Rycerz nocy" reż.Paul Abascal/Nick Daniel, wyk.Matt McColm, Derek Webster, Derwin Jordan, Earl Holliman serial sensacyjny USA/Kanada 1997
16:50    "Gniew natury" serial dokumentalny USA 1997
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Informacje sportowe i Prognoza pogody
18:05    "Miasto strachu" reż.Alain Berberian, wyk.Alain Chabat, Chantal Lauby, Dominique Farrugia, Gerard Darmon komedia Francja 1994
20:00    "Tragedia Posejdona" reż.Ronald Neame, wyk.Gene Hackman, Ernest Borgnine, Red Buttons, Carol Lynley film katastroficzny USA 1972
22:20    "Na wirażu" wyk.Keith Carradine, Tristan Rogers, Fred Williamson, Duncan Regehr serial sensacyjny Kanada 1997
23:15    To się w głowie nie mieści magazyn
23:40    "Archiwum zbrodni" serial dokumentalny
00:10    "Człowiek zwany Noon" reż.Peter Collinson, wyk.Richard Crenna, Stephen Boyd, Rosanna Schiaffino, Farley Granger western USA 1972
02:00    Zawody o drużynowe mistrzostwo Polski - runda 15. Extra Liga Żużlowa
03:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:35    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
04:55    Obrazki z Wrocławia konkurs 

TKK
17:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
17:30    Ruszaj w znane i nieznane
18:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
18:30    Ruszaj w znane i nieznane
19:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
19:30    Ruszaj w znane i nieznane
20:00    Zakończenie programu 

TV Toya
12:05    Czekając na przyjaciela magazyn przyrodniczy
12:20    Cały ten zgiełk magazyn filmowy
12:40    Kotłownia, czyli rock'n'rollowy kocioł parowy magazyn muzyczny
13:10    Przebój tygodnia
13:15    Przed ligą program sportowy
13:30    Karty, wróżby, horoskopy program poradnikowy
14:00    Przebój tygodnia
14:10    Idea Pop Live Festiwal
15:10    Czy jest tu bezpiecznie?
15:20    Sondy na ulicach Łodzi
15:25    W cztery oczy program J. Kamińskiej
15:35    Letni mix filmowy
16:05    Reporter
16:15    Być kobietą
16:40    Migawka przegląd wydarzeń tygodnia
16:55    Przebój tygodnia
17:00    Oblicza Łodzi. Sposób na życie-śmietnik
17:30    Pogoda dla Łodzi
17:40    Reporter
18:05    Miss i Mister lata Toya na bis
18:35    Stało się!
18:40    Pogoda dla Łodzi
18:45    Sondy na ulicach Łodzi
18:50    Reporter
19:00    Taneczna sobota Mixtura
20:00    Migawka przegląd wydarzeń tygodnia
20:15    Pogoda dla Łodzi
20:25    Przebój tygodnia
20:30    Bliżej nieba
21:00    Patrol
21:15    Pogoda dla Łodzi
21:20    Letni mix filmowy
21:50    Czy jest tu bezpiecznie?
22:00    Pogoda dla Łodzi
22:05    Przebój tygodnia
22:10    Policyjna Izba Dziecka
22:20    Być kobietą
22:45    Migawka przegląd wydarzeń tygodnia
23:00    Taneczna sobota Mixtura
00:00    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    Helsinki Europejskie ogrody zoologiczne
12:15    W związku z Solidarnością magazyn
12:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
13:15    Motomania magazyn motoryzacyjny
13:35    Jednostka specjalna reportaż
14:00    Na zdrowie magazyn medyczny
14:30    Program lokalny
15:00    "Chicago" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
15:30    Tort czy sport magazyn
16:00    Z planu filmowego magazyn filmowy
16:30    Program lokalny
17:00    Imieniny Starego Marycha reportaż
17:30    Policjanci magazyn policyjny
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:10    Sekrety kobiety magazyn
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:20    Studio sport
22:00    Program lokalny
22:30    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    "Zrób albo złam" serial dokumentalny
05:30    "Powrót na podłogę" serial dokumentalny
06:00    "Eksperymentator" serial obyczajowy
06:20    Czas numerów program edukacyjny
06:40    Tudorowie i Stewartsi Pejzaże program edukacyjny
07:00    Po prostu opowieści program dla dzieci
07:10    Baw się razem z nami program dla dzieci
07:30    Superted program dla dzieci
07:50    Spryciarz program dla dzieci
08:10    Po prostu opowieści program dla dzieci
08:20    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:40    Superted program dla dzieci
09:00    "Porzyczalscy" serial dla dzieci
10:00    The Weakest Link quiz
10:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
11:15    "Dzika przyroda: Bandy w biegu" serial przyrodniczy
11:45    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
12:00    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
12:30    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
13:00    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
13:30    "Dobre życie" serial komediowy
14:00    Czego nie nosić magazyn stylistyczny
16:00    Pięciu lekarzy Doktor Who
17:00    Hity muzyki pop program muzyczny
17:30    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
18:00    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
18:30    Ogrodowa armia Charliego magazyn
19:00    "Domowi detektywi" serial dokumentalny
19:30    "Drapieżnicy: Agenci specjalni " film dokumentalny
20:00    "Dziki i niebezpieczny: Kraj lwa" serial przyrodniczy
20:30    "Ostatnie maszyny Jeremyego Clarksonsa" serial
21:00    "Macierzyństwo" serial dokumentalny
21:50    "Co Rzymianie zrobili da nas: Arterie cesarstwa" serial dokumentalny
22:30    Hity muzyki pop program muzyczny
23:00    Hity muzyki pop 2 program muzyczny
23:45    Trochę później program rozrywkowy
00:00    Parkinson wywiady
01:00    Fascynujący rytm program edukacyjny
02:00    "Sekrety II Wojny Światowej" serial dokumentalny
03:00    "Wojny papierosowe" film dokumentalny
04:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
04:30    Ucząc się języków kurs języka włoskiego 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Wiadomości
06:15    Ici bla-bla program dla młodzieży
06:30    Les Zaps program dla młodzieży
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis program dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Macaronis tout garnis program dla młodzieży
09:45    Paroles de Clips magazyn
10:00    Wiadomości
10:15    Le Dessous des cartes magazyn
10:30    Cultive et bien eleve magazyn
11:00    Odkrycie magazyn
11:30    Itineraire d'un gourmet magazyn
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Reflets sud magazyn
14:00    Wiadomości
14:15    Double "Je" magazyn
16:00    Wiadomości
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Sport Africa magazyn sportowy
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Wiadomości
18:15    Mapa skarbów magazyn
20:00    Wiadomości tv belgijskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:05    Passe-moi les jumelles magazyn
22:00    Dziennik
22:15    Des racines et des ailes magazyn
00:00    Wiadomości
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:45    Dzisiejsza Kanada
01:00    Wiadomości
01:05    Y a un debut a tout magazyn
03:00    Wiadomości
03:05    Passe-moi les jumelles magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

M6
06:55    M6 Kid filmy animowane
09:00    M6 boutique telezakupy
10:20    Hit Machine program muzyczny
12:20    "Zdarzyło się jutro" reż.Jace Alexander/Daniel Attias, wyk.Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Ron Dean serial sensacyjny USA 1996-2000
13:25    "A-Team" serial sensacyjny USA 1983
14:20    "F/X 2" reż.Richard Franklin, wyk.Bryan Brown, Brian Dennehy, Rachel Ticotin, Joanna Gleason thriller USA 1991
15:15    "Sliders" serial SF USA 1995
16:05    "Zorro" film przygodowy USA 1981
16:35    "Funky cops" film animowany
17:00    "Motorrad-Cops: Hart am Limit" serial sensacyjny Niemcy 2000
17:55    "Persuaders!" serial przygodowy USA 1971
18:55    "Puma - Kämpfer mit Herz" serial sensacyjny Niemcy 1999
19:54    6 Six minutes i prognoza pogody magazyn informacyjny
20:05    Plus vite que la musique magazyn muzyczny
20:30    Cinesix magazyn
20:50    "Dark Angel" serial SF USA 2000
21:45    "Dark Angel" serial SF USA 2000
22:40    "Freaky Links" serial SF USA 2000
23:35    "Buffy the Vampire Slayer" serial SF USA 1997
00:25    "Buffy the Vampire Slayer" serial SF USA 1997
01:15    M6 music teledyski 

TV 4 (szwed.)
06:00    Przerwa
14:25    CBS 60 Minutes
15:15    "Love Boat: The next wave" serial obyczajowy USA 1998
16:05    "Rosenholm" serial obyczajowy Szwecja 1991
16:35    "Naturen: Expedition Nya Zeeland" serial przyrodniczy Szwecja 2001
17:30    V75 Vinnare
18:20    Keno
18:30    Wiadomości i sport
18:55    Prognoza pogody
19:00    Bingolotto Säsongsstart
21:30    "Pracująca dziewczyna" reż.Mike Nichols, wyk.Melanie Griffith, Harrison Ford, Sigourney Weaver, Alec Baldwin komedia obyczajowa USA 1988
22:00    Wiadomości i prognoza pogody
22:15    "Pracująca dziewczyna" reż.Mike Nichols, wyk.Melanie Griffith, Harrison Ford, Sigourney Weaver, Alec Baldwin komedia obyczajowa USA 1988
23:45    "Śmierć i dziewczyna" reż.Roman Polański, wyk.Sigourney Weaver, Ben Kingsley, Stuart Wilson dramat psychologiczny USA/Francja/Wielka Brytania 1994
01:35    "Fall Guy" serial sensacyjny USA 1981
02:20    Program na dobranoc
02:30    Zakończenie programu 

Kanal 5
08:00    Tiny Toon program dla dzieci
08:25    "Oggy & The Cockroaches" serial Francja
08:50    "Batman" serial animowany
09:15    "Mork & Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:45    "Sister, Sister" serial komediowy USA
10:15    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
10:45    "Cheers" serial komediowy USA
11:15    "Bob" serial komediowy USA 1992-93
11:40    TV-Butiken
12:15    "Perry Mason Return" serial kryminalny USA
14:05    Ultimate Guide program przyrodniczy
15:40    "Grease 2" reż.Patricia Birch, wyk.Michelle Pfeiffer, Maxwell Caulfield, Adrian Zmed, Christopher McDonald film muzyczny USA 1981
18:00    Det bästa ur Motorjournalen magazyn motoryzacyjny
19:00    Res-TV
20:00    "Relic Hunter" serial przygodowy Francja/Kanada 2000-01
21:00    "Maverick" reż.Richard Donner, wyk.Mel Gibson, Jodie Foster, James Garner, Graham Greene western USA 1994
23:30    "Postmortem" reż.Albert Pyun, wyk.Charlie Sheen, David Walker thriller USA 1998
01:35    "Crime Scene Investigation" serial obyczajowy USA 2000-01
02:35    "The Experts" reż.Dave Thomas, wyk.John Travolta, Arye Gross, Kelly Preston, Deborah Foreman komedia USA 1988
04:50    "War of the Worlds" serial SF USA 1988-90
04:55    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 

ARD
05:30    "Hallo Spencer" serial animowany
06:00    "Fix & Foxi" serial animowany Australia 2001
06:30    "Piotruś Pan" serial animowany
06:55    "Popeye" serial animowany
07:20    "Uwaga! Pies!" serial animowany
07:35    "Gloria i jej rodzina" serial animowany
08:00    Wissen macht Ah! program dla dzieci
08:30    "Ziarnka pieprzu" serial dla dzieci Niemcy 1999
09:00    Wiadomości
09:03    "Fabrixx" serial dla dzieci
09:30    1997, reż. Kit Hood, wyk. Nathalie Vansier, Michael Yarmush, Martine Badgley, Elisha Cuthbert
11:00    Wiadomości
11:03    NULL-ACHT-13 program dla dzieci
11:35    "Walter Mellon" serial animowany
11:45    "Zamek Einstein" serial dla dzieci Niemcy 2000
12:10    "Fabrixx" serial dla dzieci
12:35    Tigerenten Club magazyn dla dzieci
14:00    Wiadomości
14:03    "Nowinki z Süderhofu" serial obyczajowy Niemcy 1995
14:30    Dziecięce gadulstwo program dla dzieci
15:00    Wiadomości
15:05    "Gdzie szumi stary las" reż.Alfons Stummer, wyk.Willy Fritsch, Josefin Kipper, Carl Möhner, Armin Dahlen dramat obyczajowy Niemcy 1956
16:35    Magazyn europejski magazyn informacyjny
17:00    Wiadomości
17:03    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
17:30    Przegląd sportowy magazyn
18:00    Wiadomości
18:10    Brisant magazyn aktualności
18:45    "Dr Sommerfeld" serial kryminalny Niemcy 1999
19:51    Losowanie loterii liczbowej
20:00    Wiadomości
20:15    Święto muzyki ludowej w Jedynce koncert kapel ludowych
22:15    Tematy dnia magazyn publicystyczny
22:35    Słowo na niedzielę
22:40    MŚ (Sven Ottke - Joe Gatti) Boks zawodowy relacja z Lipska
00:45    Wiadomości
00:55    "Celuj do generała" reż.John Hough, wyk.Sophia Loren, John Cassavetes, George Kennedy, Max von Sydow dramat wojenny USA 1978
02:40    Wiadomości
02:45    "Pirania" reż.Joe Dante, wyk.Bradford Dillman, Heather Menzies, Kevin McCarthy, Keenan Wynn horror USA 1978
04:15    Najpiękniejsze trasy kolejowe świata
04:55    Wiadomości 

Arte
14:00    Voila l'Europe magazyn międzynarodowy
14:30    Sylva magazyn ekologiczny
15:15    "Pod wiatr - pod żaglami wokół Przylądka Hoorn" film dokumentalny Niemcy 2002
16:15    "Miłość na wsi" telenowela dokumentalna Francja 2001
16:45    "Rzeczy i życie: Biustonosz" serial dokumentalny Niemcy 2002
17:15    "Homeopatia - sztuka leczenia ludzi" film dokumentalny Niemcy 2000
18:00    "Sfinks: Sprawa zamordowania Kaspara Hausera" film dokumentalny Niemcy 2002
19:00    "Biografie: Antonio Skarmeta - obywatel świata i podróżnik" serial dokumentalny Niemcy 2002
19:45    Arte Info wiadomości
20:00    W otwarte karty magazyn międzynarodowy
20:15    "Sztalugi: Ostatnie spojrzenie - Europejka, portret z Fajum z czasow Hadriana, około 117-138 p.n.e., Egipt Środkowy" serial dokumentalny Francja 1998
20:45    "Sfinks: Krew Króla Słońca" film dokumentalny Niemcy 2002
21:35    Metropolis magazyn kulturalny
22:35    "Tacy, jacy byliśmy" "Pepe Carvalho" serial kryminalny Hiszpania 1998
00:05    "Strzał z ukrycia" "Pepe Carvalho" serial kryminalny Włochy 1998
01:45    "Nieznana Marilyn" film dokumentalny Polska/Francja 2002
02:45    "Zapach życia" film krótkometrażowy 

CNN
06:00    World News
06:30    World Report
07:00    World News
07:30    World Business This Week
08:00    World News
08:30    International Correspondents
09:00    World News
09:30    Inside Europe
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    World News
12:30    The Music Room
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    Diplomatic License
15:00    World News
15:30    People in the News
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    Golf Plus
18:00    World News
18:30    Inside Africa
19:00    World News
19:30    Inside Europe
20:00    World News
20:30    Business Unusual
21:00    World News
21:30    Best of Q&A;
22:00    World News
22:30    International Correspondents
23:00    World News
23:30    World Sport
00:00    World News
00:30    World Business This Week
01:00    World News
01:30    NEXT@CNN
02:00    World News
02:30    World Report
03:00    Larry King Weekend
04:00    The Music Room
04:30    Your Health 

CNBC
06:00    European Market Week
06:30    Middle East This Week
07:00    Editorial Board with Stuart Varney
08:00    Louis Rukeyser's Wall Street
08:30    Wall Street Journal
09:00    Cottonwood Christian Centre
09:30    Mclaughlin Group
10:00    Asia Market Week
10:30    Teleshoping
11:00    European Market Week
11:30    Teleshoping
12:00    CNBC Sports
16:00    Teleshoping
17:00    NBC News - MSNBC
18:00    Wall Street Journal
18:30    European Market Week
19:00    Editorial Board with Stuart Varney
20:00    Teleshoping
21:00    Tonight Show with Jay Leno
21:45    Late Night with Conan O'Brien
23:00    CNBC Sports
01:00    Dateline
02:30    European Market Week
03:00    Asia Market Week
03:30    Wall Street Journal
04:00    McLaughlin Group
04:30    European Market Week 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.