FANDOM


m (Ddd88 przeniósł stronę 24 Styczeń 2007 na 24 Stycznia 2007)
(Dodawanie kategorii)
Linia 38: Linia 38:
   
 
Eurosport<br />7.15 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne <br />13.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program krótki solistów <br />17.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne <br />19.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program dowolny par sportowych <br />22.15 Żeglarstwo Inside Alinghi <br />22.20 Wednesday Selection - magazyn sportowy <br />22.25 Jeździectwo Puchar Świata w Lipsku <br />23.25 Jeździectwo Riders Club<br />23.30 Golf Golf Club <br />23.35 Żeglarstwo Yacht Club <br />23.40 Wednesday Selection - magazyn sportowy <br />23.45 Magazyn olimpijski - magazyn sportowy <br />0.15 Bowls Halowe Mistrzostwa Świata w Potters Leisure Resort - 3. runda <br />3.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne - półfinały kobiet
 
Eurosport<br />7.15 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne <br />13.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program krótki solistów <br />17.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne <br />19.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program dowolny par sportowych <br />22.15 Żeglarstwo Inside Alinghi <br />22.20 Wednesday Selection - magazyn sportowy <br />22.25 Jeździectwo Puchar Świata w Lipsku <br />23.25 Jeździectwo Riders Club<br />23.30 Golf Golf Club <br />23.35 Żeglarstwo Yacht Club <br />23.40 Wednesday Selection - magazyn sportowy <br />23.45 Magazyn olimpijski - magazyn sportowy <br />0.15 Bowls Halowe Mistrzostwa Świata w Potters Leisure Resort - 3. runda <br />3.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne - półfinały kobiet
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Regionalna z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Katowice z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Kraków z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Szczecin z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Warszawa z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Kultura z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki National Geographic Channel z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Planete z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Sport z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki HBO z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki HBO 2 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Eurosport z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Eurosport 2 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Sport z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + Film z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + Sport z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Ale kino! z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN Gra z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN Lingua z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MiniMini z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Jetix z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki ZigZap z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Hyper z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 24 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Europa z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Reality z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Club z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Romantica z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Science z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Civilisation z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Travel & Living z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Animal Planet z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat 2 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Tele 5 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polonia 1 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Das Erste z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki ZDF z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MDR z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki NDR z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Rossija z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Pierwyj kanał z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki BBC One z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki BBC Two z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki BBC Three z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki BBC Four z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Een z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canvas z 2007 roku]]

Wersja z 15:53, kwi 14, 2019

TVP 1
04:50 Program dnia - na 24.
04:50 TELEZAKUPY
05:10 Tędy przeszła historia - Umowa z Saltsjöbaden  (Umowa z Saltsjöbaden odc.5) kraj prod.Szwecja (2004)
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Wpisani w krajobraz; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.11]
08:35 Teletubisie - odc. 99/156 (Teletubbies, season IV Music with Debbie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
08:55 Sali Mali II - Kto zjadł sałatę? 2 (Who ate the lettuce?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domisie - Pysia kłamczucha; program dla dzieci
09:30 Lippy&Messy - /odc.10/
09:35 Ferie z Jedynką - odc. 8
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 27 (odc. 27); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995);
10:50 Przed Eurowizją - [odc.6]
10:55 Wniebowzięci; komedia
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3181 (The Bold and the Beautiful ep.3396); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3182 (The Bold and the Beautiful ep.3397); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1203; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 812; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1378; teleturniej muzyczny
14:15 Recepty Jedynki - Grube kłopoty z cienkim jelitem; magazyn
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie
15:30 Bliżej natury - Troska i zarządzanie; cykl dokumentalny
16:00 Moda na sukces - odc.3183 (The Bold and the Beautiful ep.3398); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3184 (The Bold and the Beautiful ep.3399); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1207; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1379; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 816; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Gra zespołowa 18 (Archie tennis ace) kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Romans z opiekunką (BABYSITTER'S SEDUCTION) - TXT str.777 kraj prod.USA (1996)
21:55 Polacy; widowisko publicystyczne
22:35 Z refleksem; program publicystyczny
22:55 Program firmowy; magazyn ekonomiczny
23:10 Warszawa Jana Nowaka-Jeziorańskiego; film dokumentalny
00:05 Gerry (Gerry); film fabularny kraj prod.USA (2002)
01:45 Królestwo Rekina (Le domaine du grand requin blanc); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (1989)
02:40 Program dnia - na 25.01.
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Program dnia - na 24.
05:25 Statek miłości - odc. 128/249 (The Love Boat 119 Seria 5 odcinek 18 His Girls Friday/ A Wife For Wilfred/ The Girl Who Stood Still); telenowela kraj prod.USA (1982)
06:15 Statek miłości - odc. 129/249 (The Love Boat 120 Seria 5 odcinek 19 New York, A.C./ Live It Up/ All?s Affair In Love And War); telenowela kraj prod.USA (1982)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu ; magazyn
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 35 Grunt to zespół (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.147, Grzybowy przysmak
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:00 Święta wojna - Dobry mąż (208); serial TVP;
11:30 Sąsiedzi - odc. 11 Zdrada; serial komediowy TVP
12:00 Magnum - odc. 7/162 Nigdy więcej (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 07,  (Never again, never again?)); serial kraj prod.USA (1980)
12:50 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP
13:20 10 lat mniej seria II - odc.11 (10 years younger II odc.11); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc. 17 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:15 Supertalent - (2); widowisko
15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 10/22 (31) - Gwiazdka (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9010  -  THE CHRISTMAS MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 465; serial TVP
17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 224
17:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc.  40 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.7/LIII - txt str.777; teleturniej
20:05 Historia ABBY (Biography Abba); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)
21:00 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 ( program dowolny - pary sportowe )
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 Rozmowa z Piotrem Załuskim
22:45 Ryszard Kapuściński - jestem reportażystą
23:05 Alibi na środę - Detonator (Detonator); film fabularny kraj prod.USA (2003)
00:35 Najlepsze dokumenty świata - Nikt nie jest bez grzechu. Arthur Miller, Elia Kazan i czarna lista Hollywood (.) kraj prod.USA (2002)
02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:25 Program dnia - na 25.01.
03:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26
; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Kronika miejska - Chorzów
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Aktualności sportowe
18:25 Nasz reportaż
18:50 Vsechno klape - wszystko gra
19:15 Ślązaków portret własny
19:30 Speed
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Kalejdoskop regionalny
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:30 Studio otwarte TV Kraków
19:10 Podpowiedzi w plenerze
19:20 Kalejdoskop regionalny
19:30 Nowe miasto
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Kronika
07:50 Wokół nas
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kronika
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Wokół nas
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:05 Sport
18:10 Menu kuturalne
18:15 Kronika
18:30 Wokół nas
18:40 Król srebrnego włosa
18:55 Magazyn reporterów
19:25 Szczupaki 2006
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Zielona wyspa
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury - Qadrans qltury 2; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera ; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 24.01.2007 godz.; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
17:55 Wiadomości sportowe - (24.01.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:10 Raport na gorąco
18:10 Qadrans qltury; magazyn
18:30 Płacę i wymagam; magazyn
19:00 W wielkim świecie - W wielkim świecie- odc.96; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Saga rodów - Ród Scholtze prem 24.01.; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:35 Teraz Mazowsze; magazyn
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:55 Raport na gorąco
22:00 Wiadomości sportowe - (24.01.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:05 Wywiad Kuriera
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

Polsat
06:00    Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
07:45    TV Market - magazyn reklamowy
08:00    Halo! Kasa! - teleturniej
08:55    Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00    Zamieńmy się żonami - reality show
11:00    Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
11:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
12:55    Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:40    Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:10    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50    Wydarzenia
16:05    Prognoza pogody
16:20    Interwencja - magazyn reporterów
17:00    Gra w ciemno - teleturniej
18:00    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50    Wydarzenia
19:20    Sport
19:25    Prognoza pogody
19:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00    Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
20:35    Boski żigolo - komedia reż. Mike Mitchell, wyk. Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Oded Fehr, Gail O'Grady, Richard Riehle USA 1999
21:55    Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:30    Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
23:00    Kochankowie z Internetu - serial dokumentalny reż. Irena Morawska, Jerzy Morawski, Polska 2006
23:30    Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
00:00    Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:00    Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:35    Uwaga! - magazyn reporterów
05:55    Telesklep
06:45    Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 2/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003
07:35    Pascal: po prostu gotuj: Żar szaszłyków - magazyn kulinarny
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05    Wykręć numer - teleturniej
10:05    Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10    Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40    Rozmowy w toku: Zrobiłam karierę, pora zostać mamą - talk show
12:45    Loteria Walentynkowa
12:50    W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:30    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 748 Polska 2003
14:00    Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 3/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003
15:00    Cena marzeń - telenowela odc. 104/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00    Fakty - wydanie popołudniowe
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15    Rozmowy w toku: Życiowe dróżki sprawdzam u wróżki - talk show
18:25    Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00    Fakty
19:30    Sport - program informacyjny
19:40    Pogoda
19:50    Uwaga! - magazyn reporterów
20:15    W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 749 Polska 2003
21:30    Szczęki 2 - thriller reż. Jeannot Szwarc, wyk. Roy Scheider, Lorraine Gary, Murray Hamilton, Joseph Mascolo USA 1978
23:50    Agenci NCIS - serial sensacyjny odc. 21/23 reż. Donald Bellisario, USA 2003
00:50    Nie do wiary - opowieści niesamowite - magazyn popularnonaukowy
01:20    Uwaga! - magazyn reporterów
01:40    Nocne igraszki - program interaktywny

TV 4
05.45 Sztukateria, mag. 
06.05 KINOmaniak, mag. 
06.30 VIP, pr. rozr.
06.55 Muzyczne listy, mag. 
08.00 TV Market 
08.30 Power Rangers, serial anim. 
09.00 Pokemon, serial anim. 
09.30 Pensjonat pod różą, serial obycz. 
10.30 Jesteś moim życiem, serial argentyński, 
11.30 Benny Hill, pr. rozr. 
12.40 Instynkt Tropiciela, przewodnik po Polsce, Elbląg/Łódź 
13.15 Wygraj fortunę, pr. interaktywny 
15.15 Power Rangers, serial anim. 
15.45 Młodzieńcza miłość, telenowela, Argentyna
16.45 Pensjonat pod różą, serial obycz. 
17.45 Benny Hill, pr. rozr. GB
18.20 Benny Hill, pr. rozr. 
18.55 Jesteś moim życiem, serial argentyński 
20.00 Włatcy móch, serial anim.
20.30 Kuba Wojewódzki, talk show
21.30 Włatcy móch, serial anim.
22.00 Weekend Ostermana, thriller sens. USA, 1983 
00.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda 
00.50 IV władza
01.50 Muzyczne listy, mag. 
02.45 Celine Dion w Memphis cz.1, koncert
03.30 FIFA Futbol Mundial, mag. 
03.55 V-max, mag. 
04.15 Ja tylko pytam, talk show 
05.00 Zakończenie programu

TVN 7
05.50 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
07.20 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
07.50 Potępieniec, serial sens., USA 
08.50 Zdradzona miłość, telenowela
09.40 Krąg miłości, serial obycz. 
10.45 Przystanek Alaska, serial obycz., USA 
11.40 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny 
11.45 Strażnik kasy, pr. rozr., live 
12.45 Telesklep
14.05 Zdradzona miłość, telenowela
15.00 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny
15.05 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
15.35 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
16.05 Kasia i Tomek, serial kom.,
16.35 Dzień dobry, Miami, serial kom., USA 
17.05 Krąg miłości, serial obycz., Niemcy 
18.10 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny 
18.15 Przystanek Alaska, serial obycz., USA 
19.10 Kasia i Tomek, serial kom.
19.40 Dzień dobry, Miami, serial kom. 
20.10 Co się wydarzyło w Madison County?, film obycz., USA 1995 
22.55 Sprawa honoru, film obycz., USA 1995
01.00 W krzywym zwierciadle. Szkolna wycieczka, kom., USA/Kanada 1995 
02.40 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Karnawałowe tańce; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Kiedyś tu się tkało.; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Dubidu - odc. 11; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Kochaj mnie - odc.162; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Opowieść o polskich farmerach; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Piosenki Władysława Szpilmana; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Lekcja Auschwitz; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:10 To jest temat - Maciek i Róża; Dla małoletnich od lat 7
15:20 Po emisji...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Zaolzie; Dla małoletnich od lat 7
15:40 Domowe przedszkole - Karnawałowe tańce; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.3; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc.6  - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Wieści Polonijne
21:05 Duże dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Świat według Ryszarda Kapuścińskiego; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Egzamin z życia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Sport Telegram
23:52 Pogoda
24:00 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc.6  - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Wieści Polonijne
02:55 Duże dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Świat wg Ryszarda Kapuścińskiego
03:50 Egzamin z życia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:05 Obywatel Welles (RKO 281); film fabularny kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Muzyczne "Rozmaitości" - zespół Pogodno; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Powiedz mi dlaczego?; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Kino krótkich filmów - Wolność nogi; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (4) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Jak powstał film "Mahabharata" (.); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1989); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 California in Blue. Jan A.P. Kaczmarek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kury Cervantesa (Las Gallinas de Cervantes); film fabularny kraj prod.Hiszpania (1987); Dla małoletnich od lat 12
16:25 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka źródeł - Omara Portuondo - koncert (Omara Portuondo); koncert kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Strefa sztuki - Siedem misteriów według Stasysa; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Strefa sztuki - Jana Tarasina podróż sentymentalna; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Jan Serce - odc. 4/10  Pieszczoty; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Poszukiwany Ryszard Kapuściński; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Klasyka filmowego dokumentu - Droga Hitlera do władzy (Hitler - eine karriere); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1977); Dla małoletnich od lat 12
00:30 Strefa - Komix - Tymek i Mistrz odc.3; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Strefa - Poza Kontrolą - Nikt; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Kino nocne - Sex Pistols: Wściekłość i brud (The Filth and the Fury); film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Jazz w Akwarium - Janusz Muniak; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Zakończenie programu

Discovery Channel
06.00 Inżynieria ekstremalna: Śluzy przeciwpowodziowe w Wenecji 
07.00 Najniebezpieczniejszyzawód świata: ŻóItodzioby 
08.00 John Lydon i rekiny
09.00 Amerykańsklhot-rod: Mze złomowiska (3) 
10.00 Amelykańskl chopper: Podróż po Europie (1) 
11.00 Wojny na zIomowIsku: Odrzutowe trójkołowce 
12.00 Inżynieria ekstremalna: Śluzy przeciwpowodziowe w Wenecji 
13.00 Najniebezpieczniejszy zawód Świata: Żółtodzioby 
14.00 John Lydon i rekiny
15.00 Jak to jest zrobione? (60,61) 
16.00 Fani czterech kolek: lancia Delta Inte#ale (1,2) 
17.00 Arnetykańskl hot-rod: Maszyna ze złomowiska (4) 
18.00 Amerykański chopper: Podróż po Europie (2) 
19.00 Pra\wIa czyfalsz - pogromcy mitów: Wszystko o przestępslwach 
20.00 Inżynieria ekstremalna: Kontenerowce 
21.00 Walka o ropę: Mars znowu w kacji
22.00 Doktor G-lekarz sądowy(30) 
23.00 Producenci motocykli: TreveIen kontra Scott Long 
00.00 OstatnIe 24 godziny: RhlerPhoenlx 
01.00 WIrtualna podróż na planetę Darwin 4(1) 
02.00 SuperJazda: Zmiana silnika 
03.00 Amerykańskl hot-rod: Maszyna ze zIomcMUka (4) 
04.00 Arnetykańskl chopper. Podróż po Europie (2) 
05.00 Wojny na złomowisku 

National Geographic Channel
08.00 Małpi biznes, serial dok.
09.00 Operacja „Szok i przerażenie”, film dok. 
10.00 Prawda i fikcja w Hollywood, serial dok. 
11.00 Wielkie konstrukcje, serial dok.
12.00 Katastrofa w przestworzach, serial dok. 
13.00 Małpi biznes, serial dok. 
13.30 Małpi biznes, serial dok. 
14.00 Operacja „Szok i przerażenie”, film dok. 
15.00 Prawda i fikcja w Hollywood, serial dok. 
16.00 Raje na Ziemi, serial dok. 
17.00 Polowanie na myśliwego, serial dok. 
18.00 Wielkie konstrukcje, serial dok. 
19.00 Małpi biznes, serial dok. 
19.30 Małpi biznes, serial dok.
20.00 W poszukiwaniu Fenicjan, film dok. 
21.00 Wszystko o..., serial dok. 
22.00 Wierzyć nie wierzyć?, serial dok. 
23.00 Tuż przed tragedią, serial dok. 
00.00 Wszystko o..., serial dok. 
01.00 Wierzyć nie wierzyć?, serial dok.

Planete
06.45 Chłopcy z bombowców (1): Bojowa załoga - serial dokumentalny . 
07.40 Wyspy zapomnienia (4): MoIokai - serial dokumentalny 
08.10 Wpnesbwrzach (6-ost.): Po co nam niebo? - serial dokumentalny 
09.10 Weekend (4,5, 6,7, 8) - serial dok.  
11.50 Historia futbolu (4): Kultury pIłkarskIe - serial dokumentalny 
12.50 Morskie opowieści (7): LaglIna miłości- serial dokumentalny 
13.20 Rycerze (3): Ryszard Lwie Serce- serial dokumentalny 
14.20 DIuga droga Nelsona Mandeli- film dokumentalny. USA 1998 
16.15 Mój Świat tańca (1): StlIus z Cypru, Amlnal zGaIiIel- serial dok. 
16.45 NIeIypoweuzdrawlanle(3) -serial
17.15 Clama kawa (3-ost.): Wyborna fliżanka - serial dokumentalny 
18.15 Morskie opowieści (2): Podwodni śpiewacy - serial dokumentalny 
18.45 Strażnicy Rzymu (3-ost.) - film dok. 
19.45 Na krawędzi bankructwa (5): Shelley - serial dokumentalny 
20.15 Opiekunowie nIezwykłych gatunków(9): CIIve I nosorożce - serial 
20.45 Historia futbolu (12): CIemna strona pliki nożnej - serial dok. 
21.45 Historia futbolu (13-ost.): Przyszłość - serial dokumentalny 
22.45 Buddyzm na zachodzfe - film dok. 
23.45 Co skrywa Iiniowa metka? - film dokumentalny, USA 2003 
00.35 Wybór - film dok., Polska 1986 
01.10 Troplcieie niezwykłych zwierząt - film dokumentalny, Francja 2003 
02.05 PodstawywIary: Buddyzm - serial 
02.35 Podwodne spotkania: Królowa nurkowania swobodnego - serial 

Canal +
07.00 Minlsport + - newsysportowe 
07.10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne 
07.15 Nie przegap- magazyn infonnacyjny 
07.25 Diabelski Młyn - filmy animowane 
08.00 Siostry - komediodramat, USA 2005
10.15 Wściekły - film kryminalny, Polska 1979
12.00 Max - dramat obyczajowy, Kanada/Węgry/Wielka Brytania 2002
13.55 Serenity - film SF, USA 2005
16.00 Mazepa- dramat kostiumowy, Poiska 1975
18.05 Senator Bulworth - komedia sensacyjna, USA 1998 
20.00 Diabelski MIyn - filmy animowane 
20.35 Nie przegap- magazyn infonnacyjny 
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne 
20.50 Minisport+ - newsysportowe 
21.00 Premiera: ZłodzIej (2) - serial sensacyjny 
22.35 Premiera: SuperDeser: 4 i 1/4- film krótkometrażowy 
23.10 Premiera: South Park 9 (11) - serial animowany dla doroslych 
23.40 Rozmowy z innymi kobIetaml- komediodramat, Wielka Brytania/USA 2005
01.10 Spadek - film obyczajowy. PoIska/Wielka Brytania 2005
02.35 Żółtodzioby - komedia sensacyjna, USA 1998
03.55 Bękarty diabła - horror, USA/Niemcy 2005

HBO
06.30 W krzywym zwierciadle. Poszukiwacze złota, kom., USA 2003 
07.55 Na planie, mag. 
08.25 Hotelik w Prowansji, kom., Francja/GB 2003 
10.10 Dawn Anna, dramat obycz., USA 2005 
11.35 Przygody Ociee Nash, film dla dzieci, USA 2002 
13.15 Cinema, cinema, mag.
13.40 Miss Agent, kom. USA 2000
15.30 Plan lotu, thriller, USA 2005
17.05 Gwiezdne wrota 9, serial sf, USA 
18.35 Premiera. Dzieciak i ja, kom., USA 2005 
20.10 Wyspa, fi lm sens., USA 2005 
22.25 Murderball gra o życie, film dok. 
23.50 Trzy na jednego, serial obycz., USA 2006 
00.45 Trzy na jednego, serial obycz., USA 2006 
01.40 Górski patrol, dramat obycz., Chiny/Hongkong 2004 
03.10 Jiminy Glick w Lalawood, kom., Kanada 2004 
04.40 Dzieciak i ja, kom., USA 2005

HBO 2
06.30 Na jej miejscu, kom., Francja 2004 
08.00 Ponad niebem, kom., USA 2005 
09.45 Na planie, mag. filmowy 
10.15 Na trapezie, dramat obycz., Austria/Luksemburg/Niemcy 2005 
11.55 Wallis i Edward, dramat obycz., Wielka Brytania 2005 
13.30 Zemsta kobiety w średnim wieku, fi lm obycz., USA 2004 
15.00 Cinema, cinema, mag. filmowy 
15.25 Lackawanna Blues, film obycz., USA 2005 
17.00 Pizza z sercem, film obycz., USA 2005 
18.30 Czeski sen, film dok.
20.00 Tombstone, western, USA 1993 
22.05 Deadwood 2, serial obycz., USA 2005 
23.00 Przeklęta, horror, USA 2005 
00.35 Lazurowy dynamit, film obycz., Wielka Brytania 1995 
02.15 Fascynacja, thriller, Niemcy/Wielka Brytania 2004
03.55 Zobacz w HBO, mag. filmowy
04.35 Czeski sen, film dok.

Eurosport
7.15 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne 
13.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program krótki solistów 
17.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne 
19.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program dowolny par sportowych 
22.15 Żeglarstwo Inside Alinghi 
22.20 Wednesday Selection - magazyn sportowy 
22.25 Jeździectwo Puchar Świata w Lipsku 
23.25 Jeździectwo Riders Club
23.30 Golf Golf Club 
23.35 Żeglarstwo Yacht Club 
23.40 Wednesday Selection - magazyn sportowy 
23.45 Magazyn olimpijski - magazyn sportowy 
0.15 Bowls Halowe Mistrzostwa Świata w Potters Leisure Resort - 3. runda 
3.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne - półfinały kobiet

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.