FANDOM


Linia 3: Linia 3:
 
TVP 2<br />05:25 Program dnia - na 24.<br />05:25 Statek miłości - odc. 128/249 (The Love Boat 119 Seria 5 odcinek 18 His Girls Friday/ A Wife For Wilfred/ The Girl Who Stood Still); telenowela kraj prod.USA (1982)<br />06:15 Statek miłości - odc. 129/249 (The Love Boat 120 Seria 5 odcinek 19 New York, A.C./ Live It Up/ All?s Affair In Love And War); telenowela kraj prod.USA (1982)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:20 Znaki czasu ; magazyn<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 35 Grunt to zespół (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc.147, Grzybowy przysmak<br />09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59<br />11:00 Święta wojna - Dobry mąż (208); serial TVP;<br />11:30 Sąsiedzi - odc. 11 Zdrada; serial komediowy TVP<br />12:00 Magnum - odc. 7/162 Nigdy więcej (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 07,  (Never again, never again?)); serial kraj prod.USA (1980)<br />12:50 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP<br />13:20 10 lat mniej seria II - odc.11 (10 years younger II odc.11); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)<br />13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc. 17 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)<br />14:15 Supertalent - (2); widowisko<br />15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 10/22 (31) - Gwiazdka (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9010  -  THE CHRISTMAS MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)<br />16:00 Dla niesłyszących - Panorama<br />16:10 Dla niesłyszących - Pogoda<br />16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 465; serial TVP<br />17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 224<br />17:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo; serial TVP<br />17:45 Program lokalny<br />18:15 Kopciuszek - odc.  40 - txt str.777; serial obyczajowy TVP<br />18:45 Panorama<br />19:10 Biznes<br />19:15 Sport Telegram<br />19:20 Pogoda<br />19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.7/LIII - txt str.777; teleturniej<br />20:05 Historia ABBY (Biography Abba); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)<br />21:00 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 ( program dowolny - pary sportowe )<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport Telegram<br />22:25 Pogoda<br />22:35 Rozmowa z Piotrem Załuskim<br />22:45 Ryszard Kapuściński - jestem reportażystą<br />23:05 Alibi na środę - Detonator (Detonator); film fabularny kraj prod.USA (2003)<br />00:35 Najlepsze dokumenty świata - Nikt nie jest bez grzechu. Arthur Miller, Elia Kazan i czarna lista Hollywood (.) kraj prod.USA (2002)<br />02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny<br />03:25 Program dnia - na 25.01.<br />03:30 Zakończenie dnia
 
TVP 2<br />05:25 Program dnia - na 24.<br />05:25 Statek miłości - odc. 128/249 (The Love Boat 119 Seria 5 odcinek 18 His Girls Friday/ A Wife For Wilfred/ The Girl Who Stood Still); telenowela kraj prod.USA (1982)<br />06:15 Statek miłości - odc. 129/249 (The Love Boat 120 Seria 5 odcinek 19 New York, A.C./ Live It Up/ All?s Affair In Love And War); telenowela kraj prod.USA (1982)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:20 Znaki czasu ; magazyn<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 35 Grunt to zespół (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc.147, Grzybowy przysmak<br />09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59<br />11:00 Święta wojna - Dobry mąż (208); serial TVP;<br />11:30 Sąsiedzi - odc. 11 Zdrada; serial komediowy TVP<br />12:00 Magnum - odc. 7/162 Nigdy więcej (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 07,  (Never again, never again?)); serial kraj prod.USA (1980)<br />12:50 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP<br />13:20 10 lat mniej seria II - odc.11 (10 years younger II odc.11); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)<br />13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc. 17 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)<br />14:15 Supertalent - (2); widowisko<br />15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 10/22 (31) - Gwiazdka (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9010  -  THE CHRISTMAS MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)<br />16:00 Dla niesłyszących - Panorama<br />16:10 Dla niesłyszących - Pogoda<br />16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 465; serial TVP<br />17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 224<br />17:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo; serial TVP<br />17:45 Program lokalny<br />18:15 Kopciuszek - odc.  40 - txt str.777; serial obyczajowy TVP<br />18:45 Panorama<br />19:10 Biznes<br />19:15 Sport Telegram<br />19:20 Pogoda<br />19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.7/LIII - txt str.777; teleturniej<br />20:05 Historia ABBY (Biography Abba); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)<br />21:00 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 ( program dowolny - pary sportowe )<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport Telegram<br />22:25 Pogoda<br />22:35 Rozmowa z Piotrem Załuskim<br />22:45 Ryszard Kapuściński - jestem reportażystą<br />23:05 Alibi na środę - Detonator (Detonator); film fabularny kraj prod.USA (2003)<br />00:35 Najlepsze dokumenty świata - Nikt nie jest bez grzechu. Arthur Miller, Elia Kazan i czarna lista Hollywood (.) kraj prod.USA (2002)<br />02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny<br />03:25 Program dnia - na 25.01.<br />03:30 Zakończenie dnia
 
TVP3 Regionalna
 
TVP3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
+
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26
07:46 OTV - PASMO LOKALNE
+
<nowiki>; STEREO
  +
06:25 Kamera Kuriera; STEREO
  +
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
 
08:00 Kurier; STEREO
 
08:00 Kurier; STEREO
 
08:05 Kurier Go��; STEREO
 
08:05 Kurier Go��; STEREO
Linia 10: Linia 10:
 
08:17 Pogoda; STEREO
 
08:17 Pogoda; STEREO
 
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
 
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegl�d prasy; STEREO
+
08:24 Przegl�d prasy; STEREO
  +
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
 
08:30 Kurier; STEREO
 
08:30 Kurier; STEREO
 
08:35 Przegl�d prasy; STEREO
 
08:35 Przegl�d prasy; STEREO
 
08:40 Serwis sportowy; STEREO
 
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:46 OTV - PASMO LOKALNE
+
08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO
 
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
 
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
 
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
Linia 27: Linia 27:
 
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 
20:30 Kurier; STEREO
 
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
+
20:50 Pogoda; STEREO
20:50 �lizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 
 
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 
21:30 Kurier; STEREO
 
21:30 Kurier; STEREO
Linia 34: Linia 34:
 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 
22:30 Kurier; STEREO
 
22:30 Kurier; STEREO
23:05 Pogoda; STEREO
+
22:40 Pogoda; STEREO
23:10 Sportowy Wiecz�r; STEREO
+
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO
23:50 Porwani w Bagdadzie, cz. I (Memoire d`otages); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
+
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
00:40 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
+
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:05 Kurier; STEREO
+
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:35 Pogoda; STEREO
+
00:35 Kurier; STEREO
01:40 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
+
00:45 Pogoda; STEREO
01:50 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
+
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
02:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
+
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
02:45 Porwani w Bagdadzie, cz. I (Memoire d`otages); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
+
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
03:35 Zako�czenie dnia
+
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
  +
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
  +
02:50 Zako�czenie dnia</nowiki>

Wersja z 07:52, maj 30, 2015

TVP 1
04:50 Program dnia - na 24.
04:50 TELEZAKUPY
05:10 Tędy przeszła historia - Umowa z Saltsjöbaden  (Umowa z Saltsjöbaden odc.5) kraj prod.Szwecja (2004)
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Wpisani w krajobraz; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.11]
08:35 Teletubisie - odc. 99/156 (Teletubbies, season IV Music with Debbie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
08:55 Sali Mali II - Kto zjadł sałatę? 2 (Who ate the lettuce?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domisie - Pysia kłamczucha; program dla dzieci
09:30 Lippy&Messy - /odc.10/
09:35 Ferie z Jedynką - odc. 8
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 27 (odc. 27); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995);
10:50 Przed Eurowizją - [odc.6]
10:55 Wniebowzięci; komedia
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3181 (The Bold and the Beautiful ep.3396); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3182 (The Bold and the Beautiful ep.3397); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1203; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 812; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1378; teleturniej muzyczny
14:15 Recepty Jedynki - Grube kłopoty z cienkim jelitem; magazyn
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie
15:30 Bliżej natury - Troska i zarządzanie; cykl dokumentalny
16:00 Moda na sukces - odc.3183 (The Bold and the Beautiful ep.3398); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3184 (The Bold and the Beautiful ep.3399); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1207; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1379; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 816; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Gra zespołowa 18 (Archie tennis ace) kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Romans z opiekunką (BABYSITTER'S SEDUCTION) - TXT str.777 kraj prod.USA (1996)
21:55 Polacy; widowisko publicystyczne
22:35 Z refleksem; program publicystyczny
22:55 Program firmowy; magazyn ekonomiczny
23:10 Warszawa Jana Nowaka-Jeziorańskiego; film dokumentalny
00:05 Gerry (Gerry); film fabularny kraj prod.USA (2002)
01:45 Królestwo Rekina (Le domaine du grand requin blanc); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (1989)
02:40 Program dnia - na 25.01.
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Program dnia - na 24.
05:25 Statek miłości - odc. 128/249 (The Love Boat 119 Seria 5 odcinek 18 His Girls Friday/ A Wife For Wilfred/ The Girl Who Stood Still); telenowela kraj prod.USA (1982)
06:15 Statek miłości - odc. 129/249 (The Love Boat 120 Seria 5 odcinek 19 New York, A.C./ Live It Up/ All?s Affair In Love And War); telenowela kraj prod.USA (1982)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu ; magazyn
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 35 Grunt to zespół (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.147, Grzybowy przysmak
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:00 Święta wojna - Dobry mąż (208); serial TVP;
11:30 Sąsiedzi - odc. 11 Zdrada; serial komediowy TVP
12:00 Magnum - odc. 7/162 Nigdy więcej (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 07,  (Never again, never again?)); serial kraj prod.USA (1980)
12:50 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP
13:20 10 lat mniej seria II - odc.11 (10 years younger II odc.11); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc. 17 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:15 Supertalent - (2); widowisko
15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 10/22 (31) - Gwiazdka (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9010  -  THE CHRISTMAS MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 465; serial TVP
17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 224
17:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc.  40 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.7/LIII - txt str.777; teleturniej
20:05 Historia ABBY (Biography Abba); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)
21:00 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 ( program dowolny - pary sportowe )
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 Rozmowa z Piotrem Załuskim
22:45 Ryszard Kapuściński - jestem reportażystą
23:05 Alibi na środę - Detonator (Detonator); film fabularny kraj prod.USA (2003)
00:35 Najlepsze dokumenty świata - Nikt nie jest bez grzechu. Arthur Miller, Elia Kazan i czarna lista Hollywood (.) kraj prod.USA (2002)
02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:25 Program dnia - na 25.01.
03:30 Zakończenie dnia

TVP3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26
; STEREO
 06:25  Kamera Kuriera; STEREO
 07:45 OTV - PASMO LOKALNE
 08:00 Kurier; STEREO
 08:05 Kurier Go��; STEREO
 08:15 Kurier flesz; STEREO
 08:17 Pogoda; STEREO
 08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
 08:24 Przegl�d prasy; STEREO
 08:25 Kamera Kuriera; STEREO
 08:30 Kurier; STEREO
 08:35 Przegl�d prasy; STEREO
 08:40 Serwis sportowy; STEREO
 08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO
 09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
 16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 16:30 Kurier; STEREO
 16:40 Pogoda; STEREO
 16:45 OTV - PASMO LOKALNE
 17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 17:25 Serwis sportowy; STEREO
 17:30 Kurier; STEREO
 17:40 Pogoda; STEREO
 17:45 OTV - PASMO LOKALNE
 20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 20:30 Kurier; STEREO
 20:50 Pogoda; STEREO
 20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 21:30 Kurier; STEREO
 21:40 Pogoda; STEREO
 21:45 OTV - PASMO LOKALNE
 22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 22:30 Kurier; STEREO
 22:40 Pogoda; STEREO
 22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO
 23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
 23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 00:35 Kurier; STEREO
 00:45 Pogoda; STEREO
 00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
 02:50 Zako�czenie dnia
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.