FANDOM


m (Wycofano edycje użytkownika 37.248.154.81 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Grześ Krajewski.)
m (UNIKAT!!! Ramówka Planete pochodzi z Głosu Pomorza (24.01.2007))
Linia 3: Linia 3:
 
TVP 2<br />05:25 Program dnia - na 24.<br />05:25 Statek miłości - odc. 128/249 (The Love Boat 119 Seria 5 odcinek 18 His Girls Friday/ A Wife For Wilfred/ The Girl Who Stood Still); telenowela kraj prod.USA (1982)<br />06:15 Statek miłości - odc. 129/249 (The Love Boat 120 Seria 5 odcinek 19 New York, A.C./ Live It Up/ All?s Affair In Love And War); telenowela kraj prod.USA (1982)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:20 Znaki czasu ; magazyn<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 35 Grunt to zespół (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc.147, Grzybowy przysmak<br />09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59<br />11:00 Święta wojna - Dobry mąż (208); serial TVP;<br />11:30 Sąsiedzi - odc. 11 Zdrada; serial komediowy TVP<br />12:00 Magnum - odc. 7/162 Nigdy więcej (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 07,  (Never again, never again?)); serial kraj prod.USA (1980)<br />12:50 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP<br />13:20 10 lat mniej seria II - odc.11 (10 years younger II odc.11); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)<br />13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc. 17 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)<br />14:15 Supertalent - (2); widowisko<br />15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 10/22 (31) - Gwiazdka (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9010  -  THE CHRISTMAS MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)<br />16:00 Dla niesłyszących - Panorama<br />16:10 Dla niesłyszących - Pogoda<br />16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 465; serial TVP<br />17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 224<br />17:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo; serial TVP<br />17:45 Program lokalny<br />18:15 Kopciuszek - odc.  40 - txt str.777; serial obyczajowy TVP<br />18:45 Panorama<br />19:10 Biznes<br />19:15 Sport Telegram<br />19:20 Pogoda<br />19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.7/LIII - txt str.777; teleturniej<br />20:05 Historia ABBY (Biography Abba); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)<br />21:00 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 ( program dowolny - pary sportowe )<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport Telegram<br />22:25 Pogoda<br />22:35 Rozmowa z Piotrem Załuskim<br />22:45 Ryszard Kapuściński - jestem reportażystą<br />23:05 Alibi na środę - Detonator (Detonator); film fabularny kraj prod.USA (2003)<br />00:35 Najlepsze dokumenty świata - Nikt nie jest bez grzechu. Arthur Miller, Elia Kazan i czarna lista Hollywood (.) kraj prod.USA (2002)<br />02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny<br />03:25 Program dnia - na 25.01.<br />03:30 Zakończenie dnia
 
TVP 2<br />05:25 Program dnia - na 24.<br />05:25 Statek miłości - odc. 128/249 (The Love Boat 119 Seria 5 odcinek 18 His Girls Friday/ A Wife For Wilfred/ The Girl Who Stood Still); telenowela kraj prod.USA (1982)<br />06:15 Statek miłości - odc. 129/249 (The Love Boat 120 Seria 5 odcinek 19 New York, A.C./ Live It Up/ All?s Affair In Love And War); telenowela kraj prod.USA (1982)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:20 Znaki czasu ; magazyn<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 35 Grunt to zespół (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc.147, Grzybowy przysmak<br />09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59<br />11:00 Święta wojna - Dobry mąż (208); serial TVP;<br />11:30 Sąsiedzi - odc. 11 Zdrada; serial komediowy TVP<br />12:00 Magnum - odc. 7/162 Nigdy więcej (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 07,  (Never again, never again?)); serial kraj prod.USA (1980)<br />12:50 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP<br />13:20 10 lat mniej seria II - odc.11 (10 years younger II odc.11); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)<br />13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc. 17 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)<br />14:15 Supertalent - (2); widowisko<br />15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 10/22 (31) - Gwiazdka (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9010  -  THE CHRISTMAS MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)<br />16:00 Dla niesłyszących - Panorama<br />16:10 Dla niesłyszących - Pogoda<br />16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 465; serial TVP<br />17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 224<br />17:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo; serial TVP<br />17:45 Program lokalny<br />18:15 Kopciuszek - odc.  40 - txt str.777; serial obyczajowy TVP<br />18:45 Panorama<br />19:10 Biznes<br />19:15 Sport Telegram<br />19:20 Pogoda<br />19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.7/LIII - txt str.777; teleturniej<br />20:05 Historia ABBY (Biography Abba); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)<br />21:00 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 ( program dowolny - pary sportowe )<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport Telegram<br />22:25 Pogoda<br />22:35 Rozmowa z Piotrem Załuskim<br />22:45 Ryszard Kapuściński - jestem reportażystą<br />23:05 Alibi na środę - Detonator (Detonator); film fabularny kraj prod.USA (2003)<br />00:35 Najlepsze dokumenty świata - Nikt nie jest bez grzechu. Arthur Miller, Elia Kazan i czarna lista Hollywood (.) kraj prod.USA (2002)<br />02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny<br />03:25 Program dnia - na 25.01.<br />03:30 Zakończenie dnia
   
TVP 3 Regionalna<br />
+
TVP 3 Regionalna<br />06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26<br />; STEREO<br />06:25  Kamera Kuriera; STEREO<br />07:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />08:00 Kurier; STEREO<br />08:05 Kurier Gość; STEREO<br />08:15 Kurier flesz; STEREO<br />08:17 Pogoda; STEREO<br />08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />08:24 Przegląd prasy; STEREO<br />08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:35 Przegląd prasy; STEREO<br />08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO<br />09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Kurier; STEREO<br />16:40 Pogoda; STEREO<br />16:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:40 Pogoda; STEREO<br />17:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:50 Pogoda; STEREO<br />20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:40 Pogoda; STEREO<br />21:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:40 Pogoda; STEREO<br />22:45 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:35 Kurier; STEREO<br />00:45 Pogoda; STEREO<br />00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />02:50 Zakończenie dnia
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26<br />
+
06:25  Kamera Kuriera; STEREO<br />
+
TVP 3 Katowice<br />06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO<br />06:25  Kamera Kuriera; STEREO<br />07:45 Aktualności flesz, pogoda<br />07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa<br />08:00 Kurier; STEREO<br />08:05 Kurier Gość; STEREO<br />08:15 Kurier flesz; STEREO<br />08:17 Pogoda; STEREO<br />08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />08:24 Przegląd prasy; STEREO<br />08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:35 Przegląd prasy; STEREO<br />08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku<br />08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO<br />09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Kurier; STEREO<br />16:40 Pogoda; STEREO<br />16:45 Aktualności<br />16:50 Kronika miejska - Chorzów<br />17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:40 Pogoda; STEREO<br />17:45 Pogoda<br />17:50 Aktualności<br />18:15 Aktualności sportowe<br />18:25 Nasz reportaż<br />18:50 Vsechno klape - wszystko gra<br />19:15 Ślązaków portret własny<br />19:30 Speed<br />20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:50 Pogoda; STEREO<br />20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:40 Pogoda; STEREO<br />21:45 Aktualności sportowe, Aktualności<br />22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:40 Pogoda; STEREO<br />22:45 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:35 Kurier; STEREO<br />00:45 Pogoda; STEREO<br />00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />02:50 Zakończenie dnia
 07:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />
+
 08:00 Kurier; STEREO<br />
+
TVP 3 Kraków<br />06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO<br />06:25  Kamera Kuriera; STEREO<br />07:45 Kronika<br />07:55 Pogoda w regionie<br />08:00 Kurier; STEREO<br />08:05 Kurier Gość; STEREO<br />08:15 Kurier flesz; STEREO<br />08:17 Pogoda; STEREO<br />08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />08:24 Przegląd prasy; STEREO<br />08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:35 Przegląd prasy; STEREO<br />08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />08:45 Kalejdoskop regionalny<br />08:50 Co warto wiedzieć<br />08:55 Pogoda w regionie<br />08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO<br />09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Kurier; STEREO<br />16:40 Pogoda; STEREO<br />16:45 Kronika<br />16:50 Kalejdoskop regionalny<br />17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:40 Pogoda; STEREO<br />17:45 Kronika<br />18:00 Pogoda<br />18:05 Tematy dnia<br />18:10 Okiem kamery<br />18:20 Co warto wiedzieć<br />18:30 Studio otwarte TV Kraków<br />19:10 Podpowiedzi w plenerze<br />19:20 Kalejdoskop regionalny<br />19:30 Nowe miasto<br />19:55 Co warto wiedzieć<br />20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:50 Pogoda; STEREO<br />20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:40 Pogoda; STEREO<br />21:45 Kronika<br />21:55 Pogoda<br />22:00 Okiem kamery<br />22:10 Co warto wiedzieć<br />22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:40 Pogoda; STEREO<br />22:45 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:35 Kurier; STEREO<br />00:45 Pogoda; STEREO<br />00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />02:50 Zakończenie dnia
 08:05 Kurier Go��; STEREO<br />
+
 08:15 Kurier flesz; STEREO<br />
+
TVP 3 Szczecin<br />06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO<br />06:25  Kamera Kuriera; STEREO<br />07:45 Kronika<br />07:50 Wokół nas<br />08:00 Kurier; STEREO<br />08:05 Kurier Gość; STEREO<br />08:15 Kurier flesz; STEREO<br />08:17 Pogoda; STEREO<br />08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />08:24 Przegląd prasy; STEREO<br />08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:35 Przegląd prasy; STEREO<br />08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />08:45 Kronika<br />08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO<br />09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Kurier; STEREO<br />16:40 Pogoda; STEREO<br />16:45 Kronika<br />16:50 Wokół nas<br />17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:40 Pogoda; STEREO<br />17:45 Kronika<br />18:05 Sport<br />18:10 Menu kuturalne<br />18:15 Kronika<br />18:30 Wokół nas<br />18:40 Król srebrnego włosa<br />18:55 Magazyn reporterów<br />19:25 Szczupaki 2006<br />20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:50 Pogoda; STEREO<br />20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:40 Pogoda; STEREO<br />21:45 Kronika<br />22:00 Zielona wyspa<br />22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:40 Pogoda; STEREO<br />22:45 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:35 Kurier; STEREO<br />00:45 Pogoda; STEREO<br />00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />02:50 Zakończenie dnia
 08:17 Pogoda; STEREO<br />
+
 08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />
+
TVP 3 Warszawa<br />06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO<br />07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO<br />07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO<br />08:00 Kurier; STEREO<br />08:05 Kurier Gość; STEREO<br />08:15 Kurier flesz; STEREO<br />08:17 Pogoda; STEREO<br />08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />08:24 Przegląd prasy; STEREO<br />08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:35 Przegląd prasy; STEREO<br />08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />08:45 Qadrans qltury - Qadrans qltury 2; magazyn; STEREO<br />08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO<br />08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO<br />09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Kurier; STEREO<br />16:40 Pogoda; STEREO<br />16:45 Wiadomości Kuriera ; STEREO<br />16:45 Pogoda dla Warszawy; STEREO<br />16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 24.01.2007 godz.; Dla małoletnich od lat 7<br />17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:40 Pogoda; STEREO<br />17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki<br />17:55 Wiadomości sportowe - (24.01.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza<br />18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.<br />18:10 Raport na gorąco<br />18:10 Qadrans qltury; magazyn<br />18:30 Płacę i wymagam; magazyn<br />19:00 W wielkim świecie - W wielkim świecie- odc.96; Dla małoletnich od lat 7<br />19:15 Saga rodów - Ród Scholtze prem 24.01.; magazyn; Dla małoletnich od lat 7<br />19:35 Teraz Mazowsze; magazyn<br />20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:50 Pogoda; STEREO<br />20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:40 Pogoda; STEREO<br />21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza<br />21:55 Raport na gorąco<br />22:00 Wiadomości sportowe - (24.01.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza<br />22:05 Wywiad Kuriera<br />22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:40 Pogoda; STEREO<br />22:45 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:35 Kurier; STEREO<br />00:45 Pogoda; STEREO<br />00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />02:50 Zakończenie dnia
 08:24 Przegl�d prasy; STEREO<br />
+
 08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />
+
Polsat<br />06:00    Wstawaj! Gramy! - program muzyczny<br />06:45    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993<br />07:45    TV Market - magazyn reklamowy<br />08:00    Halo! Kasa! - teleturniej<br />08:55    Roseanne - serial komediowy USA 1988<br />09:25    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska<br />10:00    Zamieńmy się żonami - reality show<br />11:00    Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997<br />11:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003<br />12:00    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993<br />12:55    Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006<br />13:55    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004<br />14:40    Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991<br />15:10    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska<br />15:50    Wydarzenia<br />16:05    Prognoza pogody<br />16:20    Interwencja - magazyn reporterów<br />17:00    Gra w ciemno - teleturniej<br />18:00    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004<br />18:50    Wydarzenia<br />19:20    Sport<br />19:25    Prognoza pogody<br />19:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003<br />20:00    Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska<br />20:35    Boski żigolo - komedia reż. Mike Mitchell, wyk. Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Oded Fehr, Gail O'Grady, Richard Riehle USA 1999<br />21:55    Studio LOTTO (w przerwie filmu)<br />22:30    Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003<br />23:00    Kochankowie z Internetu - serial dokumentalny reż. Irena Morawska, Jerzy Morawski, Polska 2006<br />23:30    Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny<br />00:00    Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy<br />02:00    Nocne randki - program rozrywkowy
 08:30 Kurier; STEREO<br />
+
 08:35 Przegl�d prasy; STEREO<br />
+
TVN<br />05:35    Uwaga! - magazyn reporterów<br />05:55    Telesklep<br />06:45    Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 2/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003<br />07:35    Pascal: po prostu gotuj: Żar szaszłyków - magazyn kulinarny<br />08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006<br />09:05    Wykręć numer - teleturniej<br />10:05    Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy<br />11:10    Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005<br />11:40    Rozmowy w toku: Zrobiłam karierę, pora zostać mamą - talk show<br />12:45    Loteria Walentynkowa<br />12:50    W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska<br />13:30    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 748 Polska 2003<br />14:00    Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 3/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003<br />15:00    Cena marzeń - telenowela odc. 104/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004<br />16:00    Fakty - wydanie popołudniowe<br />16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006<br />17:15    Rozmowy w toku: Życiowe dróżki sprawdzam u wróżki - talk show<br />18:25    Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005<br />19:00    Fakty<br />19:30    Sport - program informacyjny<br />19:40    Pogoda<br />19:50    Uwaga! - magazyn reporterów<br />20:15    W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska<br />20:55    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 749 Polska 2003<br />21:30    Szczęki 2 - thriller reż. Jeannot Szwarc, wyk. Roy Scheider, Lorraine Gary, Murray Hamilton, Joseph Mascolo USA 1978<br />23:50    Agenci NCIS - serial sensacyjny odc. 21/23 reż. Donald Bellisario, USA 2003<br />00:50    Nie do wiary - opowieści niesamowite - magazyn popularnonaukowy<br />01:20    Uwaga! - magazyn reporterów<br />01:40    Nocne igraszki - program interaktywny
 08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />
+
 08:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />
+
TV 4<br />05.45 Sztukateria, mag. <br />06.05 KINOmaniak, mag. <br />06.30 VIP, pr. rozr.<br />06.55 Muzyczne listy, mag. <br />08.00 TV Market <br />08.30 Power Rangers, serial anim. <br />09.00 Pokemon, serial anim. <br />09.30 Pensjonat pod różą, serial obycz. <br />10.30 Jesteś moim życiem, serial argentyński, <br />11.30 Benny Hill, pr. rozr. <br />12.40 Instynkt Tropiciela, przewodnik po Polsce, Elbląg/Łódź <br />13.15 Wygraj fortunę, pr. interaktywny <br />15.15 Power Rangers, serial anim. <br />15.45 Młodzieńcza miłość, telenowela, Argentyna<br />16.45 Pensjonat pod różą, serial obycz. <br />17.45 Benny Hill, pr. rozr. GB<br />18.20 Benny Hill, pr. rozr. <br />18.55 Jesteś moim życiem, serial argentyński <br />20.00 Włatcy móch, serial anim.<br />20.30 Kuba Wojewódzki, talk show<br />21.30 Włatcy móch, serial anim.<br />22.00 Weekend Ostermana, thriller sens. USA, 1983 <br />00.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda <br />00.50 IV władza<br />01.50 Muzyczne listy, mag. <br />02.45 Celine Dion w Memphis cz.1, koncert<br />03.30 FIFA Futbol Mundial, mag. <br />03.55 V-max, mag. <br />04.15 Ja tylko pytam, talk show <br />05.00 Zakończenie programu
 08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO<br />
+
 09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />
+
TVN 7<br />05.50 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.<br />07.20 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.<br />07.50 Potępieniec, serial sens., USA <br />08.50 Zdradzona miłość, telenowela<br />09.40 Krąg miłości, serial obycz. <br />10.45 Przystanek Alaska, serial obycz., USA <br />11.40 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny <br />11.45 Strażnik kasy, pr. rozr., live <br />12.45 Telesklep<br />14.05 Zdradzona miłość, telenowela<br />15.00 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny<br />15.05 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.<br />15.35 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.<br />16.05 Kasia i Tomek, serial kom.,<br />16.35 Dzień dobry, Miami, serial kom., USA <br />17.05 Krąg miłości, serial obycz., Niemcy <br />18.10 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny <br />18.15 Przystanek Alaska, serial obycz., USA <br />19.10 Kasia i Tomek, serial kom.<br />19.40 Dzień dobry, Miami, serial kom. <br />20.10 Co się wydarzyło w Madison County?, film obycz., USA 1995 <br />22.55 Sprawa honoru, film obycz., USA 1995<br />01.00 W krzywym zwierciadle. Szkolna wycieczka, kom., USA/Kanada 1995 <br />02.40 Koniec programu
 16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
+
 16:30 Kurier; STEREO<br />
+
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Wiadomości<br />08:10 Pogoda<br />08:10 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12<br />08:35 Domowe przedszkole - Karnawałowe tańce; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych<br />09:25 Zaproszenie - Kiedyś tu się tkało.; Bez ograniczeń wiekowych<br />09:45 Dubidu - odc. 11; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:40 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12<br />11:10 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12<br />13:05 Kochaj mnie - odc.162; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:30 Opowieść o polskich farmerach; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:55 Piosenki Władysława Szpilmana; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:45 Lekcja Auschwitz; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />15:10 To jest temat - Maciek i Róża; Dla małoletnich od lat 7<br />15:20 Po emisji...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:30 Zaolzie; Dla małoletnich od lat 7<br />15:40 Domowe przedszkole - Karnawałowe tańce; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.3; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />17:00 Teleexpress<br />17:15 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:40 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:05 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:30 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />18:55 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc.6  - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości<br />19:55 Sport<br />20:00 Pogoda<br />20:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />20:35 Wieści Polonijne<br />21:05 Duże dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:50 Świat według Ryszarda Kapuścińskiego; Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Egzamin z życia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12<br />23:30 Panorama<br />23:50 Sport Telegram<br />23:52 Pogoda<br />24:00 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:25 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:50 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc.6  - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości<br />01:55 Sport<br />02:00 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />02:25 Wieści Polonijne<br />02:55 Duże dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:40 Świat wg Ryszarda Kapuścińskiego<br />03:50 Egzamin z życia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:55 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
 16:40 Pogoda; STEREO<br />
+
 16:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />
+
TVP Kultura<br />09:05 Obywatel Welles (RKO 281); film fabularny kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />10:30 Muzyczne "Rozmaitości" - zespół Pogodno; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />11:00 Powiedz mi dlaczego?; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />11:45 Kino krótkich filmów - Wolność nogi; film animowany; Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (4) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych<br />13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:25 Jak powstał film "Mahabharata" (.); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1989); Bez ograniczeń wiekowych<br />14:20 California in Blue. Jan A.P. Kaczmarek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:00 Kury Cervantesa (Las Gallinas de Cervantes); film fabularny kraj prod.Hiszpania (1987); Dla małoletnich od lat 12<br />16:25 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla małoletnich od lat 12<br />17:05 Muzyka źródeł - Omara Portuondo - koncert (Omara Portuondo); koncert kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:05 Strefa sztuki - Siedem misteriów według Stasysa; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:30 Strefa sztuki - Jana Tarasina podróż sentymentalna; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />19:00 Jan Serce - odc. 4/10  Pieszczoty; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:00 Poszukiwany Ryszard Kapuściński; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:50 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Klasyka filmowego dokumentu - Droga Hitlera do władzy (Hitler - eine karriere); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1977); Dla małoletnich od lat 12<br />00:30 Strefa - Komix - Tymek i Mistrz odc.3; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:35 Strefa - Poza Kontrolą - Nikt; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:55 Kino nocne - Sex Pistols: Wściekłość i brud (The Filth and the Fury); film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />03:35 Jazz w Akwarium - Janusz Muniak; koncert; Bez ograniczeń wiekowych<br />04:10 Zakończenie programu
 17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
+
 17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />
+
Discovery Channel<br />06.00 Inżynieria ekstremalna: Śluzy przeciwpowodziowe w Wenecji <br />07.00 Najniebezpieczniejszyzawód świata: ŻóItodzioby <br />08.00 John Lydon i rekiny<br />09.00 Amerykańsklhot-rod: Mze złomowiska (3) <br />10.00 Amelykańskl chopper: Podróż po Europie (1) <br />11.00 Wojny na zIomowIsku: Odrzutowe trójkołowce <br />12.00 Inżynieria ekstremalna: Śluzy przeciwpowodziowe w Wenecji <br />13.00 Najniebezpieczniejszy zawód Świata: Żółtodzioby <br />14.00 John Lydon i rekiny<br />15.00 Jak to jest zrobione? (60,61) <br />16.00 Fani czterech kolek: lancia Delta Inte#ale (1,2) <br />17.00 Arnetykańskl hot-rod: Maszyna ze złomowiska (4) <br />18.00 Amerykański chopper: Podróż po Europie (2) <br />19.00 Pra\wIa czyfalsz - pogromcy mitów: Wszystko o przestępslwach <br />20.00 Inżynieria ekstremalna: Kontenerowce <br />21.00 Walka o ropę: Mars znowu w kacji<br />22.00 Doktor G-lekarz sądowy(30) <br />23.00 Producenci motocykli: TreveIen kontra Scott Long <br />00.00 OstatnIe 24 godziny: RhlerPhoenlx <br />01.00 WIrtualna podróż na planetę Darwin 4(1) <br />02.00 SuperJazda: Zmiana silnika <br />03.00 Amerykańskl hot-rod: Maszyna ze zIomcMUka (4) <br />04.00 Arnetykańskl chopper. Podróż po Europie (2) <br />05.00 Wojny na złomowisku 
 17:30 Kurier; STEREO<br />
+
 17:40 Pogoda; STEREO<br />
+
National Geographic Channel<br />08.00 Małpi biznes, serial dok.<br />09.00 Operacja „Szok i przerażenie”, film dok. <br />10.00 Prawda i fikcja w Hollywood, serial dok. <br />11.00 Wielkie konstrukcje, serial dok.<br />12.00 Katastrofa w przestworzach, serial dok. <br />13.00 Małpi biznes, serial dok. <br />13.30 Małpi biznes, serial dok. <br />14.00 Operacja „Szok i przerażenie”, film dok. <br />15.00 Prawda i fikcja w Hollywood, serial dok. <br />16.00 Raje na Ziemi, serial dok. <br />17.00 Polowanie na myśliwego, serial dok. <br />18.00 Wielkie konstrukcje, serial dok. <br />19.00 Małpi biznes, serial dok. <br />19.30 Małpi biznes, serial dok.<br />20.00 W poszukiwaniu Fenicjan, film dok. <br />21.00 Wszystko o..., serial dok. <br />22.00 Wierzyć nie wierzyć?, serial dok. <br />23.00 Tuż przed tragedią, serial dok. <br />00.00 Wszystko o..., serial dok. <br />01.00 Wierzyć nie wierzyć?, serial dok.
 17:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />
+
 20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
+
Planete<br />06.45 Chłopcy z bombowców (1): Bojowa załoga - serial dokumentalny . <br />07.40 Wyspy zapomnienia (4): MoIokai - serial dokumentalny <br />08.10 Wpnesbwrzach (6-ost.): Po co nam niebo? - serial dokumentalny <br />09.10 Weekend (4,5, 6,7, 8) - serial dok.  <br />11.50 Historia futbolu (4): Kultury pIłkarskIe - serial dokumentalny <br />12.50 Morskie opowieści (7): LaglIna miłości- serial dokumentalny <br />13.20 Rycerze (3): Ryszard Lwie Serce- serial dokumentalny <br />14.20 DIuga droga Nelsona Mandeli- film dokumentalny. USA 1998 <br />16.15 Mój Świat tańca (1): StlIus z Cypru, Amlnal zGaIiIel- serial dok. <br />16.45 NIeIypoweuzdrawlanle(3) -serial<br />17.15 Clama kawa (3-ost.): Wyborna fliżanka - serial dokumentalny <br />18.15 Morskie opowieści (2): Podwodni śpiewacy - serial dokumentalny <br />18.45 Strażnicy Rzymu (3-ost.) - film dok. <br />19.45 Na krawędzi bankructwa (5): Shelley - serial dokumentalny <br />20.15 Opiekunowie nIezwykłych gatunków(9): CIIve I nosorożce - serial <br />20.45 Historia futbolu (12): CIemna strona pliki nożnej - serial dok. <br />21.45 Historia futbolu (13-ost.): Przyszłość - serial dokumentalny <br />22.45 Buddyzm na zachodzfe - film dok. <br />23.45 Co skrywa Iiniowa metka? - film dokumentalny, USA 2003 <br />00.35 Wybór - film dok., Polska 1986 <br />01.10 Troplcieie niezwykłych zwierząt - film dokumentalny, Francja 2003 <br />02.05 PodstawywIary: Buddyzm - serial <br />02.35 Podwodne spotkania: Królowa nurkowania swobodnego - serial 
 20:30 Kurier; STEREO<br />
+
 20:50 Pogoda; STEREO<br />
+
Canal +<br />07.00 Minlsport + - newsysportowe <br />07.10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne <br />07.15 Nie przegap- magazyn infonnacyjny <br />07.25 Diabelski Młyn - filmy animowane <br />08.00 Siostry - komediodramat, USA 2005<br />10.15 Wściekły - film kryminalny, Polska 1979<br />12.00 Max - dramat obyczajowy, Kanada/Węgry/Wielka Brytania 2002<br />13.55 Serenity - film SF, USA 2005<br />16.00 Mazepa- dramat kostiumowy, Poiska 1975<br />18.05 Senator Bulworth - komedia sensacyjna, USA 1998 <br />20.00 Diabelski MIyn - filmy animowane <br />20.35 Nie przegap- magazyn infonnacyjny <br />20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne <br />20.50 Minisport+ - newsysportowe <br />21.00 Premiera: ZłodzIej (2) - serial sensacyjny <br />22.35 Premiera: SuperDeser: 4 i 1/4- film krótkometrażowy <br />23.10 Premiera: South Park 9 (11) - serial animowany dla doroslych <br />23.40 Rozmowy z innymi kobIetaml- komediodramat, Wielka Brytania/USA 2005<br />01.10 Spadek - film obyczajowy. PoIska/Wielka Brytania 2005<br />02.35 Żółtodzioby - komedia sensacyjna, USA 1998<br />03.55 Bękarty diabła - horror, USA/Niemcy 2005
 20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
+
 21:30 Kurier; STEREO<br />
+
HBO<br />06.30 W krzywym zwierciadle. Poszukiwacze złota, kom., USA 2003 <br />07.55 Na planie, mag. <br />08.25 Hotelik w Prowansji, kom., Francja/GB 2003 <br />10.10 Dawn Anna, dramat obycz., USA 2005 <br />11.35 Przygody Ociee Nash, film dla dzieci, USA 2002 <br />13.15 Cinema, cinema, mag.<br />13.40 Miss Agent, kom. USA 2000<br />15.30 Plan lotu, thriller, USA 2005<br />17.05 Gwiezdne wrota 9, serial sf, USA <br />18.35 Premiera. Dzieciak i ja, kom., USA 2005 <br />20.10 Wyspa, fi lm sens., USA 2005 <br />22.25 Murderball gra o życie, film dok. <br />23.50 Trzy na jednego, serial obycz., USA 2006 <br />00.45 Trzy na jednego, serial obycz., USA 2006 <br />01.40 Górski patrol, dramat obycz., Chiny/Hongkong 2004 <br />03.10 Jiminy Glick w Lalawood, kom., Kanada 2004 <br />04.40 Dzieciak i ja, kom., USA 2005
 21:40 Pogoda; STEREO<br />
+
 21:45 OTV - PASMO LOKALNE<br />
+
HBO 2<br />06.30 Na jej miejscu, kom., Francja 2004 <br />08.00 Ponad niebem, kom., USA 2005 <br />09.45 Na planie, mag. filmowy <br />10.15 Na trapezie, dramat obycz., Austria/Luksemburg/Niemcy 2005 <br />11.55 Wallis i Edward, dramat obycz., Wielka Brytania 2005 <br />13.30 Zemsta kobiety w średnim wieku, fi lm obycz., USA 2004 <br />15.00 Cinema, cinema, mag. filmowy <br />15.25 Lackawanna Blues, film obycz., USA 2005 <br />17.00 Pizza z sercem, film obycz., USA 2005 <br />18.30 Czeski sen, film dok.<br />20.00 Tombstone, western, USA 1993 <br />22.05 Deadwood 2, serial obycz., USA 2005 <br />23.00 Przeklęta, horror, USA 2005 <br />00.35 Lazurowy dynamit, film obycz., Wielka Brytania 1995 <br />02.15 Fascynacja, thriller, Niemcy/Wielka Brytania 2004<br />03.55 Zobacz w HBO, mag. filmowy<br />04.35 Czeski sen, film dok.
 22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
+
 22:30 Kurier; STEREO<br />
+
Eurosport<br />7.15 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne <br />13.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program krótki solistów <br />17.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne <br />19.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program dowolny par sportowych <br />22.15 Żeglarstwo Inside Alinghi <br />22.20 Wednesday Selection - magazyn sportowy <br />22.25 Jeździectwo Puchar Świata w Lipsku <br />23.25 Jeździectwo Riders Club<br />23.30 Golf Golf Club <br />23.35 Żeglarstwo Yacht Club <br />23.40 Wednesday Selection - magazyn sportowy <br />23.45 Magazyn olimpijski - magazyn sportowy <br />0.15 Bowls Halowe Mistrzostwa Świata w Potters Leisure Resort - 3. runda <br />3.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne - półfinały kobiet
 22:40 Pogoda; STEREO<br />
 
 22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO<br />
 
 23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
 23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
 00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
 00:35 Kurier; STEREO<br />
 
 00:45 Pogoda; STEREO<br />
 
 00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
 01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
 01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
 01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
 02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
 02:50 Zako�czenie dnia<br />
 
<br />
 
TVP 3 Katowice<br />
 
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26<br />
 
<nowiki>;</nowiki> STEREO<br />
 
06:25  Kamera Kuriera; STEREO<br />
 
07:45 Aktualności flesz, pogoda<br />
 
07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa<br />
 
08:00 Kurier; STEREO<br />
 
08:05 Kurier Go��; STEREO<br />
 
08:15 Kurier flesz; STEREO<br />
 
08:17 Pogoda; STEREO<br />
 
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />
 
08:24 Przegl�d prasy; STEREO<br />
 
08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />
 
08:30 Kurier; STEREO<br />
 
08:35 Przegl�d prasy; STEREO<br />
 
08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />
 
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku<br />
 
08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO<br />
 
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />
 
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
16:30 Kurier; STEREO<br />
 
16:40 Pogoda; STEREO<br />
 
16:45 Aktualności<br />
 
16:50 Kronika miejska - Chorzów<br />
 
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />
 
17:30 Kurier; STEREO<br />
 
17:40 Pogoda; STEREO<br />
 
17:45 Pogoda<br />
 
17:50 Aktualności<br />
 
18:15 Aktualności sportowe<br />
 
18:25 Nasz reportaż<br />
 
18:50 Vsechno klape - wszystko gra<br />
 
19:15 Ślązaków portret własny<br />
 
19:30 Speed<br />
 
19:50 TV Katowice zaprasza<br />
 
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
20:30 Kurier; STEREO<br />
 
20:50 Pogoda; STEREO<br />
 
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
21:30 Kurier; STEREO<br />
 
21:40 Pogoda; STEREO<br />
 
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności<br />
 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
22:30 Kurier; STEREO<br />
 
22:40 Pogoda; STEREO<br />
 
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO<br />
 
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:35 Kurier; STEREO<br />
 
00:45 Pogoda; STEREO<br />
 
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
02:50 Zako�czenie dnia<br />
 
<br />
 
TVP 3 Kraków<br />
 
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26<br />
 
<nowiki>;</nowiki> STEREO<br />
 
06:25  Kamera Kuriera; STEREO<br />
 
07:45 Kronika<br />
 
07:55 Pogoda w regionie<br />
 
08:00 Kurier; STEREO<br />
 
08:05 Kurier Go��; STEREO<br />
 
08:15 Kurier flesz; STEREO<br />
 
08:17 Pogoda; STEREO<br />
 
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />
 
08:24 Przegl�d prasy; STEREO<br />
 
08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />
 
08:30 Kurier; STEREO<br />
 
08:35 Przegl�d prasy; STEREO<br />
 
08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />
 
08:45 Kalejdoskop regionalny<br />
 
08:50 Co warto wiedzieć<br />
 
08:55 Pogoda w regionie<br />
 
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />
 
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
16:30 Kurier; STEREO<br />
 
16:40 Pogoda; STEREO<br />
 
16:45 Kronika<br />
 
16:50 Kalejdoskop regionalny<br />
 
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />
 
17:30 Kurier; STEREO<br />
 
17:40 Pogoda; STEREO<br />
 
17:45 Kronika<br />
 
18:00 Pogoda<br />
 
18:05 Tematy dnia<br />
 
18:10 Okiem kamery<br />
 
18:20 Co warto wiedzieć<br />
 
18:30 Studio otwarte TV Kraków<br />
 
19:10 Podpowiedzi w plenerze<br />
 
19:20 Kalejdoskop regionalny<br />
 
19:30 Nowe miasto<br />
 
19:55 Co warto wiedzieć<br />
 
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
20:30 Kurier; STEREO<br />
 
20:50 Pogoda; STEREO<br />
 
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
21:30 Kurier; STEREO<br />
 
21:40 Pogoda; STEREO<br />
 
21:45 Kronika<br />
 
21:55 Pogoda<br />
 
22:00 Okiem kamery<br />
 
22:10 Co warto wiedzieć<br />
 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
22:30 Kurier; STEREO<br />
 
22:40 Pogoda; STEREO<br />
 
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO<br />
 
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:35 Kurier; STEREO<br />
 
00:45 Pogoda; STEREO<br />
 
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
02:50 Zako�czenie dnia<br />
 
<br />
 
TVP 3 Szczecin<br />
 
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26<br />
 
<nowiki>;</nowiki> STEREO<br />
 
06:25  Kamera Kuriera; STEREO<br />
 
07:45 Kronika<br />
 
07:50 Wokół nas<br />
 
08:00 Kurier; STEREO<br />
 
08:05 Kurier Go��; STEREO<br />
 
08:15 Kurier flesz; STEREO<br />
 
08:17 Pogoda; STEREO<br />
 
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />
 
08:24 Przegl�d prasy; STEREO<br />
 
08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />
 
08:30 Kurier; STEREO<br />
 
08:35 Przegl�d prasy; STEREO<br />
 
08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />
 
08:45 Kronika<br />
 
08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO<br />
 
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />
 
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
16:30 Kurier; STEREO<br />
 
16:40 Pogoda; STEREO<br />
 
16:45 Kronika<br />
 
16:50 Wokół nas<br />
 
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />
 
17:30 Kurier; STEREO<br />
 
17:40 Pogoda; STEREO<br />
 
17:45 Kronika<br />
 
18:05 Sport<br />
 
18:10 Menu kuturalne<br />
 
18:15 Kronika<br />
 
18:30 Wokół nas<br />
 
18:40 Król srebrnego włosa<br />
 
18:55 Magazyn reporterów<br />
 
19:25 Szczupaki 2006<br />
 
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
20:30 Kurier; STEREO<br />
 
20:50 Pogoda; STEREO<br />
 
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
21:30 Kurier; STEREO<br />
 
21:40 Pogoda; STEREO<br />
 
21:45 Kronika<br />
 
22:00 Zielona wyspa<br />
 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
22:30 Kurier; STEREO<br />
 
22:40 Pogoda; STEREO<br />
 
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO<br />
 
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:35 Kurier; STEREO<br />
 
00:45 Pogoda; STEREO<br />
 
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
02:50 Zako�czenie dnia<br />
 
<br />
 
TVP 3 Warszawa<br />
 
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26<br />
 
<nowiki>;</nowiki> STEREO<br />
 
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO<br />
 
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO<br />
 
08:00 Kurier; STEREO<br />
 
08:05 Kurier Go��; STEREO<br />
 
08:15 Kurier flesz; STEREO<br />
 
08:17 Pogoda; STEREO<br />
 
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />
 
08:24 Przegl�d prasy; STEREO<br />
 
08:25 Kamera Kuriera; STEREO<br />
 
08:30 Kurier; STEREO<br />
 
08:35 Przegl�d prasy; STEREO<br />
 
08:40 Serwis sportowy; STEREO<br />
 
08:45 Qadrans qltury - Qadrans qltury 2; magazyn; STEREO<br />
 
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO<br />
 
08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO<br />
 
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />
 
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
16:30 Kurier; STEREO<br />
 
16:40 Pogoda; STEREO<br />
 
16:45 Wiadomo�ci Kuriera ; STEREO<br />
 
16:45 Pogoda dla Warszawy; STEREO<br />
 
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 24.01.2007 godz.; Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
17:25 Serwis sportowy; STEREO<br />
 
17:30 Kurier; STEREO<br />
 
17:40 Pogoda; STEREO<br />
 
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki<br />
 
17:55 Wiadomo�ci sportowe - (24.01.2007 - 1; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza<br />
 
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.<br />
 
18:10 Raport na gor�co<br />
 
18:10 Qadrans qltury; magazyn<br />
 
18:30 P�ac� i wymagam; magazyn<br />
 
19:00 W wielkim �wiecie - W wielkim �wiecie- odc.96; Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
19:15 Saga rod�w - R�d Scholtze prem 24.01.; magazyn; Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
19:35 Teraz Mazowsze; magazyn<br />
 
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
20:30 Kurier; STEREO<br />
 
20:50 Pogoda; STEREO<br />
 
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
21:30 Kurier; STEREO<br />
 
21:40 Pogoda; STEREO<br />
 
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza<br />
 
21:55 Raport na gor�co<br />
 
22:00 Wiadomo�ci sportowe - (24.01.2007 - 2; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza<br />
 
22:05 Wywiad Kuriera<br />
 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
22:30 Kurier; STEREO<br />
 
22:40 Pogoda; STEREO<br />
 
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO<br />
 
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:35 Kurier; STEREO<br />
 
00:45 Pogoda; STEREO<br />
 
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
02:50 Zako�czenie dnia<br />
 
<br />
 
TVN<br />
 
05:35    Uwaga!    magazyn    stereo    <br />
 
05:55    Telesklep        <br />
 
06:45    Aniołki z piekła rodem    serial sensacyjny        <br />
 
07:35    Pascal: po prostu gotuj    program rozrywkowy    stereo    <br />
 
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska    serial fabularno-dokumentalny    stereo    <br />
 
09:05    Wykręć numer    interaktywny teleturniej na żywo    stereolive    <br />
 
10:05    Fabryka Gry    interaktywny teleturniej na żywo    stereolive    <br />
 
11:10    Detektywi    serial fabularno-dokumentalny    stereo    <br />
 
11:40    Rozmowy w toku    talk show    stereo    <br />
 
12:45    Loteria Walentynkowa        <br />
 
12:50    W-11 Wydział Śledczy    serial fabularno-dokumentalny    stereo    <br />
 
13:30    Na Wspólnej    serial obyczajowy    stereo    <br />
 
14:00    Aniołki z piekła rodem    serial sensacyjny        <br />
 
15:00    Cena marzeń    telenowela    stereo    <br />
 
16:00    Fakty Popołudniowe    program informacyjny    stereolive    <br />
 
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska    serial fabularno-dokumentalny    stereo    <br />
 
17:15    Rozmowy w toku    talk show    stereo    <br />
 
18:25    Detektywi    serial fabularno-dokumentalny    stereo    <br />
 
19:00    Fakty    program informacyjny    stereolive    <br />
 
19:30    Sport    stereolive    <br />
 
19:40    Pogoda    stereolive    <br />
 
19:50    Uwaga!    magazyn    stereo    <br />
 
20:15    W-11 Wydział Śledczy    serial fabularno-dokumentalny    stereo    <br />
 
20:55    Na Wspólnej    serial obyczajowy    stereo    <br />
 
21:30    Szczęki II    film sensacyjny    stereo    <br />
 
23:50    Agenci NCIS    serial sensacyjny        <br />
 
00:50    Nie do wiary    magazyn    stereo    <br />
 
01:20    Uwaga!    magazyn    stereo    <br />
 
01:40    Nocne igraszki    interaktywny program rozrywkowy    stereolive    <br />
 
02:40    Telesklep<br />
 
<br />
 
TVN 7<br />
 
05:50    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    <br />
 
06:20    Telesklep        <br />
 
07:20    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    <br />
 
07:50    Potępieniec    serial sensacyjny    stereo    <br />
 
08:50    Zdradzona miłość    telenowela obyczajowy    stereo    <br />
 
09:40    Krąg miłości    serial obyczajowy    stereo    <br />
 
10:45    Przystanek Alaska    serial obyczajowy    stereo    <br />
 
11:40    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    <br />
 
11:45    Strażnik kasy    interaktywny program rozrywkowy    stereolive    <br />
 
12:45    telesklep        <br />
 
14:05    Zdradzona miłość    telenowela obyczajowy    stereo    <br />
 
15:00    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    <br />
 
15:05    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    <br />
 
15:35    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    <br />
 
16:05    Kasia i Tomek    serial komedia    stereo    <br />
 
16:35    Dzień dobry, Miami    serial komedia    stereo    <br />
 
17:05    Krąg miłości    serial obyczajowy    stereo    <br />
 
18:10    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    <br />
 
18:15    Przystanek Alaska    serial obyczajowy        <br />
 
19:10    Kasia i Tomek    serial komedia    stereo    <br />
 
19:40    Dzień dobry, Miami    serial komedia    stereo    <br />
 
20:10    Co się wydarzyło w Madison County?    film obyczajowy        <br />
 
22:55    Sprawa honoru    film obyczajowy    stereo    <br />
 
01:00    W krzywym zwierciadle: Szkolna wycieczka    film komedia<br />
 
<br />
 
TVP Polonia<br />
 
06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomo�ci skr�t 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
08:00 Wiadomo�ci<br />
 
08:10 Pogoda<br />
 
08:10 Kwadrans po �smej; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
08:35 Domowe przedszkole - Karnawa�owe ta�ce; program dla dzieci; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
09:00 Wierz�, w�tpi�, szukam; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
09:25 Zaproszenie - Kiedy� tu si� tka�o.; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
09:45 Dubidu - odc. 11; quiz muzyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
10:40 �wiadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
11:10 S�siedzi w grupie ra�niej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
11:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
12:00 Wiadomo�ci<br />
 
12:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
13:05 Kochaj mnie - odc.162; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
13:30 Opowie�� o polskich farmerach; reporta�; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
13:55 Piosenki W�adys�awa Szpilmana; widowisko; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
14:45 Lekcja Auschwitz; film dokumentalny; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
15:10 To jest temat - Maciek i R��a; Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
15:20 Po emisji...; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
15:30 Zaolzie; Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
15:40 Domowe przedszkole - Karnawa�owe ta�ce; program dla dzieci; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.3; magazyn; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
16:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
17:00 Teleexpress<br />
 
17:15 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
17:40 Wierz�, w�tpi�, szukam; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
18:05 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
18:30 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reporta�; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
18:55 S�siedzi w grupie ra�niej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
19:15 Dobranocka - Je� Kleofas - odc.6  - Zast�pca; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
19:30 Wiadomo�ci<br />
 
19:55 Sport<br />
 
20:00 Pogoda<br />
 
20:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
20:35 Wie�ci Polonijne<br />
 
21:05 Du�e dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
21:50 �wiat wed�ug Ryszarda Kapu�ci�skiego; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
22:00 Egzamin z �ycia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
23:30 Panorama<br />
 
23:50 Sport Telegram<br />
 
23:52 Pogoda<br />
 
24:00 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:25 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
00:50 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
01:15 Dobranocka za oceanem - Je� Kleofas - odc.6  - Zast�pca; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
01:30 Wiadomo�ci<br />
 
01:55 Sport<br />
 
02:00 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
02:25 Wie�ci Polonijne<br />
 
02:55 Du�e dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
03:40 �wiat wg Ryszarda Kapu�ci�skiego<br />
 
03:50 Egzamin z �ycia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
04:35 Pami�taj o mnie; koncert �ycze�; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
04:55 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reporta�; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7<br />
 
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
<br />
 
TVP Kultura<br />
 
09:05 Obywatel Welles (RKO 281); film fabularny kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
10:30 Muzyczne "Rozmaito�ci" - zesp�� Pogodno; koncert; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
11:00 Powiedz mi dlaczego?; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
11:45 Kino kr�tkich film�w - Wolno�� nogi; film animowany; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
12:05 Muzyczna encyklopedia -  Odchodz�c od �r�de� - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (4) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
13:25 Jak powsta� film "Mahabharata" (.); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1989); Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
14:20 California in Blue. Jan A.P. Kaczmarek; reporta�; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
15:00 Kury Cervantesa (Las Gallinas de Cervantes); film fabularny kraj prod.Hiszpania (1987); Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
16:25 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
17:05 Muzyka �r�de� - Omara Portuondo - koncert (Omara Portuondo); koncert kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
18:05 Strefa sztuki - Siedem misteri�w wed�ug Stasysa; film dokumentalny; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
18:30 Strefa sztuki - Jana Tarasina podr�� sentymentalna; film dokumentalny; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
19:00 Jan Serce - odc. 4/10  Pieszczoty; serial TVP; Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
21:00 Poszukiwany Ryszard Kapu�ci�ski; film dokumentalny; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
21:50 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
22:00 Klasyka filmowego dokumentu - Droga Hitlera do w�adzy (Hitler - eine karriere); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1977); Dla ma�oletnich od lat 12<br />
 
00:30 Strefa - Komix - Tymek i Mistrz odc.3; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
00:35 Strefa - Poza Kontrol� - Nikt; koncert; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
01:55 Kino nocne - Sex Pistols: W�ciek�o�� i brud (The Filth and the Fury); film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16<br />
 
03:35 Jazz w Akwarium - Janusz Muniak; koncert; Bez ogranicze� wiekowych<br />
 
04:10 Zako�czenie programu
 

Wersja z 12:24, maj 31, 2018

TVP 1
04:50 Program dnia - na 24.
04:50 TELEZAKUPY
05:10 Tędy przeszła historia - Umowa z Saltsjöbaden  (Umowa z Saltsjöbaden odc.5) kraj prod.Szwecja (2004)
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Wpisani w krajobraz; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.11]
08:35 Teletubisie - odc. 99/156 (Teletubbies, season IV Music with Debbie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
08:55 Sali Mali II - Kto zjadł sałatę? 2 (Who ate the lettuce?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domisie - Pysia kłamczucha; program dla dzieci
09:30 Lippy&Messy - /odc.10/
09:35 Ferie z Jedynką - odc. 8
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 27 (odc. 27); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995);
10:50 Przed Eurowizją - [odc.6]
10:55 Wniebowzięci; komedia
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3181 (The Bold and the Beautiful ep.3396); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3182 (The Bold and the Beautiful ep.3397); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1203; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 812; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1378; teleturniej muzyczny
14:15 Recepty Jedynki - Grube kłopoty z cienkim jelitem; magazyn
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie
15:30 Bliżej natury - Troska i zarządzanie; cykl dokumentalny
16:00 Moda na sukces - odc.3183 (The Bold and the Beautiful ep.3398); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3184 (The Bold and the Beautiful ep.3399); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1207; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1379; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 816; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Gra zespołowa 18 (Archie tennis ace) kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Romans z opiekunką (BABYSITTER'S SEDUCTION) - TXT str.777 kraj prod.USA (1996)
21:55 Polacy; widowisko publicystyczne
22:35 Z refleksem; program publicystyczny
22:55 Program firmowy; magazyn ekonomiczny
23:10 Warszawa Jana Nowaka-Jeziorańskiego; film dokumentalny
00:05 Gerry (Gerry); film fabularny kraj prod.USA (2002)
01:45 Królestwo Rekina (Le domaine du grand requin blanc); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (1989)
02:40 Program dnia - na 25.01.
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Program dnia - na 24.
05:25 Statek miłości - odc. 128/249 (The Love Boat 119 Seria 5 odcinek 18 His Girls Friday/ A Wife For Wilfred/ The Girl Who Stood Still); telenowela kraj prod.USA (1982)
06:15 Statek miłości - odc. 129/249 (The Love Boat 120 Seria 5 odcinek 19 New York, A.C./ Live It Up/ All?s Affair In Love And War); telenowela kraj prod.USA (1982)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu ; magazyn
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 35 Grunt to zespół (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.147, Grzybowy przysmak
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:00 Święta wojna - Dobry mąż (208); serial TVP;
11:30 Sąsiedzi - odc. 11 Zdrada; serial komediowy TVP
12:00 Magnum - odc. 7/162 Nigdy więcej (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 07,  (Never again, never again?)); serial kraj prod.USA (1980)
12:50 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP
13:20 10 lat mniej seria II - odc.11 (10 years younger II odc.11); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc. 17 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:15 Supertalent - (2); widowisko
15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 10/22 (31) - Gwiazdka (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9010  -  THE CHRISTMAS MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 465; serial TVP
17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 224
17:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc.  40 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.7/LIII - txt str.777; teleturniej
20:05 Historia ABBY (Biography Abba); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)
21:00 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 ( program dowolny - pary sportowe )
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 Rozmowa z Piotrem Załuskim
22:45 Ryszard Kapuściński - jestem reportażystą
23:05 Alibi na środę - Detonator (Detonator); film fabularny kraj prod.USA (2003)
00:35 Najlepsze dokumenty świata - Nikt nie jest bez grzechu. Arthur Miller, Elia Kazan i czarna lista Hollywood (.) kraj prod.USA (2002)
02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:25 Program dnia - na 25.01.
03:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26
; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Kronika miejska - Chorzów
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Aktualności sportowe
18:25 Nasz reportaż
18:50 Vsechno klape - wszystko gra
19:15 Ślązaków portret własny
19:30 Speed
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Kalejdoskop regionalny
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:30 Studio otwarte TV Kraków
19:10 Podpowiedzi w plenerze
19:20 Kalejdoskop regionalny
19:30 Nowe miasto
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Kronika
07:50 Wokół nas
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kronika
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Wokół nas
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:05 Sport
18:10 Menu kuturalne
18:15 Kronika
18:30 Wokół nas
18:40 Król srebrnego włosa
18:55 Magazyn reporterów
19:25 Szczupaki 2006
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Zielona wyspa
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury - Qadrans qltury 2; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:55 Sejm czołówka/tyłówka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera ; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 24.01.2007 godz.; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
17:55 Wiadomości sportowe - (24.01.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:10 Raport na gorąco
18:10 Qadrans qltury; magazyn
18:30 Płacę i wymagam; magazyn
19:00 W wielkim świecie - W wielkim świecie- odc.96; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Saga rodów - Ród Scholtze prem 24.01.; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:35 Teraz Mazowsze; magazyn
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:55 Raport na gorąco
22:00 Wiadomości sportowe - (24.01.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:05 Wywiad Kuriera
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dziś - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

Polsat
06:00    Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
07:45    TV Market - magazyn reklamowy
08:00    Halo! Kasa! - teleturniej
08:55    Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00    Zamieńmy się żonami - reality show
11:00    Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
11:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
12:55    Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:40    Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:10    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50    Wydarzenia
16:05    Prognoza pogody
16:20    Interwencja - magazyn reporterów
17:00    Gra w ciemno - teleturniej
18:00    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50    Wydarzenia
19:20    Sport
19:25    Prognoza pogody
19:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00    Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
20:35    Boski żigolo - komedia reż. Mike Mitchell, wyk. Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Oded Fehr, Gail O'Grady, Richard Riehle USA 1999
21:55    Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:30    Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
23:00    Kochankowie z Internetu - serial dokumentalny reż. Irena Morawska, Jerzy Morawski, Polska 2006
23:30    Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
00:00    Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:00    Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:35    Uwaga! - magazyn reporterów
05:55    Telesklep
06:45    Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 2/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003
07:35    Pascal: po prostu gotuj: Żar szaszłyków - magazyn kulinarny
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05    Wykręć numer - teleturniej
10:05    Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10    Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40    Rozmowy w toku: Zrobiłam karierę, pora zostać mamą - talk show
12:45    Loteria Walentynkowa
12:50    W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:30    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 748 Polska 2003
14:00    Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 3/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003
15:00    Cena marzeń - telenowela odc. 104/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00    Fakty - wydanie popołudniowe
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15    Rozmowy w toku: Życiowe dróżki sprawdzam u wróżki - talk show
18:25    Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00    Fakty
19:30    Sport - program informacyjny
19:40    Pogoda
19:50    Uwaga! - magazyn reporterów
20:15    W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 749 Polska 2003
21:30    Szczęki 2 - thriller reż. Jeannot Szwarc, wyk. Roy Scheider, Lorraine Gary, Murray Hamilton, Joseph Mascolo USA 1978
23:50    Agenci NCIS - serial sensacyjny odc. 21/23 reż. Donald Bellisario, USA 2003
00:50    Nie do wiary - opowieści niesamowite - magazyn popularnonaukowy
01:20    Uwaga! - magazyn reporterów
01:40    Nocne igraszki - program interaktywny

TV 4
05.45 Sztukateria, mag. 
06.05 KINOmaniak, mag. 
06.30 VIP, pr. rozr.
06.55 Muzyczne listy, mag. 
08.00 TV Market 
08.30 Power Rangers, serial anim. 
09.00 Pokemon, serial anim. 
09.30 Pensjonat pod różą, serial obycz. 
10.30 Jesteś moim życiem, serial argentyński, 
11.30 Benny Hill, pr. rozr. 
12.40 Instynkt Tropiciela, przewodnik po Polsce, Elbląg/Łódź 
13.15 Wygraj fortunę, pr. interaktywny 
15.15 Power Rangers, serial anim. 
15.45 Młodzieńcza miłość, telenowela, Argentyna
16.45 Pensjonat pod różą, serial obycz. 
17.45 Benny Hill, pr. rozr. GB
18.20 Benny Hill, pr. rozr. 
18.55 Jesteś moim życiem, serial argentyński 
20.00 Włatcy móch, serial anim.
20.30 Kuba Wojewódzki, talk show
21.30 Włatcy móch, serial anim.
22.00 Weekend Ostermana, thriller sens. USA, 1983 
00.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda 
00.50 IV władza
01.50 Muzyczne listy, mag. 
02.45 Celine Dion w Memphis cz.1, koncert
03.30 FIFA Futbol Mundial, mag. 
03.55 V-max, mag. 
04.15 Ja tylko pytam, talk show 
05.00 Zakończenie programu

TVN 7
05.50 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
07.20 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
07.50 Potępieniec, serial sens., USA 
08.50 Zdradzona miłość, telenowela
09.40 Krąg miłości, serial obycz. 
10.45 Przystanek Alaska, serial obycz., USA 
11.40 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny 
11.45 Strażnik kasy, pr. rozr., live 
12.45 Telesklep
14.05 Zdradzona miłość, telenowela
15.00 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny
15.05 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
15.35 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
16.05 Kasia i Tomek, serial kom.,
16.35 Dzień dobry, Miami, serial kom., USA 
17.05 Krąg miłości, serial obycz., Niemcy 
18.10 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny 
18.15 Przystanek Alaska, serial obycz., USA 
19.10 Kasia i Tomek, serial kom.
19.40 Dzień dobry, Miami, serial kom. 
20.10 Co się wydarzyło w Madison County?, film obycz., USA 1995 
22.55 Sprawa honoru, film obycz., USA 1995
01.00 W krzywym zwierciadle. Szkolna wycieczka, kom., USA/Kanada 1995 
02.40 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Karnawałowe tańce; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Kiedyś tu się tkało.; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Dubidu - odc. 11; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Kochaj mnie - odc.162; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Opowieść o polskich farmerach; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Piosenki Władysława Szpilmana; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Lekcja Auschwitz; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:10 To jest temat - Maciek i Róża; Dla małoletnich od lat 7
15:20 Po emisji...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Zaolzie; Dla małoletnich od lat 7
15:40 Domowe przedszkole - Karnawałowe tańce; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.3; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc.6  - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Wieści Polonijne
21:05 Duże dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Świat według Ryszarda Kapuścińskiego; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Egzamin z życia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Sport Telegram
23:52 Pogoda
24:00 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc.6  - Zastępca; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Wieści Polonijne
02:55 Duże dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Świat wg Ryszarda Kapuścińskiego
03:50 Egzamin z życia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:05 Obywatel Welles (RKO 281); film fabularny kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Muzyczne "Rozmaitości" - zespół Pogodno; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Powiedz mi dlaczego?; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Kino krótkich filmów - Wolność nogi; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (4) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Jak powstał film "Mahabharata" (.); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1989); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 California in Blue. Jan A.P. Kaczmarek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kury Cervantesa (Las Gallinas de Cervantes); film fabularny kraj prod.Hiszpania (1987); Dla małoletnich od lat 12
16:25 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka źródeł - Omara Portuondo - koncert (Omara Portuondo); koncert kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Strefa sztuki - Siedem misteriów według Stasysa; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Strefa sztuki - Jana Tarasina podróż sentymentalna; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Jan Serce - odc. 4/10  Pieszczoty; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Poszukiwany Ryszard Kapuściński; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Klasyka filmowego dokumentu - Droga Hitlera do władzy (Hitler - eine karriere); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1977); Dla małoletnich od lat 12
00:30 Strefa - Komix - Tymek i Mistrz odc.3; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Strefa - Poza Kontrolą - Nikt; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Kino nocne - Sex Pistols: Wściekłość i brud (The Filth and the Fury); film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Jazz w Akwarium - Janusz Muniak; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Zakończenie programu

Discovery Channel
06.00 Inżynieria ekstremalna: Śluzy przeciwpowodziowe w Wenecji 
07.00 Najniebezpieczniejszyzawód świata: ŻóItodzioby 
08.00 John Lydon i rekiny
09.00 Amerykańsklhot-rod: Mze złomowiska (3) 
10.00 Amelykańskl chopper: Podróż po Europie (1) 
11.00 Wojny na zIomowIsku: Odrzutowe trójkołowce 
12.00 Inżynieria ekstremalna: Śluzy przeciwpowodziowe w Wenecji 
13.00 Najniebezpieczniejszy zawód Świata: Żółtodzioby 
14.00 John Lydon i rekiny
15.00 Jak to jest zrobione? (60,61) 
16.00 Fani czterech kolek: lancia Delta Inte#ale (1,2) 
17.00 Arnetykańskl hot-rod: Maszyna ze złomowiska (4) 
18.00 Amerykański chopper: Podróż po Europie (2) 
19.00 Pra\wIa czyfalsz - pogromcy mitów: Wszystko o przestępslwach 
20.00 Inżynieria ekstremalna: Kontenerowce 
21.00 Walka o ropę: Mars znowu w kacji
22.00 Doktor G-lekarz sądowy(30) 
23.00 Producenci motocykli: TreveIen kontra Scott Long 
00.00 OstatnIe 24 godziny: RhlerPhoenlx 
01.00 WIrtualna podróż na planetę Darwin 4(1) 
02.00 SuperJazda: Zmiana silnika 
03.00 Amerykańskl hot-rod: Maszyna ze zIomcMUka (4) 
04.00 Arnetykańskl chopper. Podróż po Europie (2) 
05.00 Wojny na złomowisku 

National Geographic Channel
08.00 Małpi biznes, serial dok.
09.00 Operacja „Szok i przerażenie”, film dok. 
10.00 Prawda i fikcja w Hollywood, serial dok. 
11.00 Wielkie konstrukcje, serial dok.
12.00 Katastrofa w przestworzach, serial dok. 
13.00 Małpi biznes, serial dok. 
13.30 Małpi biznes, serial dok. 
14.00 Operacja „Szok i przerażenie”, film dok. 
15.00 Prawda i fikcja w Hollywood, serial dok. 
16.00 Raje na Ziemi, serial dok. 
17.00 Polowanie na myśliwego, serial dok. 
18.00 Wielkie konstrukcje, serial dok. 
19.00 Małpi biznes, serial dok. 
19.30 Małpi biznes, serial dok.
20.00 W poszukiwaniu Fenicjan, film dok. 
21.00 Wszystko o..., serial dok. 
22.00 Wierzyć nie wierzyć?, serial dok. 
23.00 Tuż przed tragedią, serial dok. 
00.00 Wszystko o..., serial dok. 
01.00 Wierzyć nie wierzyć?, serial dok.

Planete
06.45 Chłopcy z bombowców (1): Bojowa załoga - serial dokumentalny . 
07.40 Wyspy zapomnienia (4): MoIokai - serial dokumentalny 
08.10 Wpnesbwrzach (6-ost.): Po co nam niebo? - serial dokumentalny 
09.10 Weekend (4,5, 6,7, 8) - serial dok.  
11.50 Historia futbolu (4): Kultury pIłkarskIe - serial dokumentalny 
12.50 Morskie opowieści (7): LaglIna miłości- serial dokumentalny 
13.20 Rycerze (3): Ryszard Lwie Serce- serial dokumentalny 
14.20 DIuga droga Nelsona Mandeli- film dokumentalny. USA 1998 
16.15 Mój Świat tańca (1): StlIus z Cypru, Amlnal zGaIiIel- serial dok. 
16.45 NIeIypoweuzdrawlanle(3) -serial
17.15 Clama kawa (3-ost.): Wyborna fliżanka - serial dokumentalny 
18.15 Morskie opowieści (2): Podwodni śpiewacy - serial dokumentalny 
18.45 Strażnicy Rzymu (3-ost.) - film dok. 
19.45 Na krawędzi bankructwa (5): Shelley - serial dokumentalny 
20.15 Opiekunowie nIezwykłych gatunków(9): CIIve I nosorożce - serial 
20.45 Historia futbolu (12): CIemna strona pliki nożnej - serial dok. 
21.45 Historia futbolu (13-ost.): Przyszłość - serial dokumentalny 
22.45 Buddyzm na zachodzfe - film dok. 
23.45 Co skrywa Iiniowa metka? - film dokumentalny, USA 2003 
00.35 Wybór - film dok., Polska 1986 
01.10 Troplcieie niezwykłych zwierząt - film dokumentalny, Francja 2003 
02.05 PodstawywIary: Buddyzm - serial 
02.35 Podwodne spotkania: Królowa nurkowania swobodnego - serial 

Canal +
07.00 Minlsport + - newsysportowe 
07.10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne 
07.15 Nie przegap- magazyn infonnacyjny 
07.25 Diabelski Młyn - filmy animowane 
08.00 Siostry - komediodramat, USA 2005
10.15 Wściekły - film kryminalny, Polska 1979
12.00 Max - dramat obyczajowy, Kanada/Węgry/Wielka Brytania 2002
13.55 Serenity - film SF, USA 2005
16.00 Mazepa- dramat kostiumowy, Poiska 1975
18.05 Senator Bulworth - komedia sensacyjna, USA 1998 
20.00 Diabelski MIyn - filmy animowane 
20.35 Nie przegap- magazyn infonnacyjny 
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne 
20.50 Minisport+ - newsysportowe 
21.00 Premiera: ZłodzIej (2) - serial sensacyjny 
22.35 Premiera: SuperDeser: 4 i 1/4- film krótkometrażowy 
23.10 Premiera: South Park 9 (11) - serial animowany dla doroslych 
23.40 Rozmowy z innymi kobIetaml- komediodramat, Wielka Brytania/USA 2005
01.10 Spadek - film obyczajowy. PoIska/Wielka Brytania 2005
02.35 Żółtodzioby - komedia sensacyjna, USA 1998
03.55 Bękarty diabła - horror, USA/Niemcy 2005

HBO
06.30 W krzywym zwierciadle. Poszukiwacze złota, kom., USA 2003 
07.55 Na planie, mag. 
08.25 Hotelik w Prowansji, kom., Francja/GB 2003 
10.10 Dawn Anna, dramat obycz., USA 2005 
11.35 Przygody Ociee Nash, film dla dzieci, USA 2002 
13.15 Cinema, cinema, mag.
13.40 Miss Agent, kom. USA 2000
15.30 Plan lotu, thriller, USA 2005
17.05 Gwiezdne wrota 9, serial sf, USA 
18.35 Premiera. Dzieciak i ja, kom., USA 2005 
20.10 Wyspa, fi lm sens., USA 2005 
22.25 Murderball gra o życie, film dok. 
23.50 Trzy na jednego, serial obycz., USA 2006 
00.45 Trzy na jednego, serial obycz., USA 2006 
01.40 Górski patrol, dramat obycz., Chiny/Hongkong 2004 
03.10 Jiminy Glick w Lalawood, kom., Kanada 2004 
04.40 Dzieciak i ja, kom., USA 2005

HBO 2
06.30 Na jej miejscu, kom., Francja 2004 
08.00 Ponad niebem, kom., USA 2005 
09.45 Na planie, mag. filmowy 
10.15 Na trapezie, dramat obycz., Austria/Luksemburg/Niemcy 2005 
11.55 Wallis i Edward, dramat obycz., Wielka Brytania 2005 
13.30 Zemsta kobiety w średnim wieku, fi lm obycz., USA 2004 
15.00 Cinema, cinema, mag. filmowy 
15.25 Lackawanna Blues, film obycz., USA 2005 
17.00 Pizza z sercem, film obycz., USA 2005 
18.30 Czeski sen, film dok.
20.00 Tombstone, western, USA 1993 
22.05 Deadwood 2, serial obycz., USA 2005 
23.00 Przeklęta, horror, USA 2005 
00.35 Lazurowy dynamit, film obycz., Wielka Brytania 1995 
02.15 Fascynacja, thriller, Niemcy/Wielka Brytania 2004
03.55 Zobacz w HBO, mag. filmowy
04.35 Czeski sen, film dok.

Eurosport
7.15 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne 
13.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program krótki solistów 
17.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne 
19.00 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - program dowolny par sportowych 
22.15 Żeglarstwo Inside Alinghi 
22.20 Wednesday Selection - magazyn sportowy 
22.25 Jeździectwo Puchar Świata w Lipsku 
23.25 Jeździectwo Riders Club
23.30 Golf Golf Club 
23.35 Żeglarstwo Yacht Club 
23.40 Wednesday Selection - magazyn sportowy 
23.45 Magazyn olimpijski - magazyn sportowy 
0.15 Bowls Halowe Mistrzostwa Świata w Potters Leisure Resort - 3. runda 
3.30 Tenis ziemny Turniej Australian Open w Melbourne - półfinały kobiet

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.