TVP 1
04:50 Program dnia - na 24.
04:50 TELEZAKUPY
05:10 Tędy przeszła historia - Umowa z Saltsjöbaden  (Umowa z Saltsjöbaden odc.5) kraj prod.Szwecja (2004)
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Wpisani w krajobraz; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.11]
08:35 Teletubisie - odc. 99/156 (Teletubbies, season IV Music with Debbie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
08:55 Sali Mali II - Kto zjadł sałatę? 2 (Who ate the lettuce?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domisie - Pysia kłamczucha; program dla dzieci
09:30 Lippy&Messy - /odc.10/
09:35 Ferie z Jedynką - odc. 8
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 27 (odc. 27); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995);
10:50 Przed Eurowizją - [odc.6]
10:55 Wniebowzięci; komedia
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3181 (The Bold and the Beautiful ep.3396); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3182 (The Bold and the Beautiful ep.3397); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1203; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 812; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1378; teleturniej muzyczny
14:15 Recepty Jedynki - Grube kłopoty z cienkim jelitem; magazyn
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie
15:30 Bliżej natury - Troska i zarządzanie; cykl dokumentalny
16:00 Moda na sukces - odc.3183 (The Bold and the Beautiful ep.3398); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3184 (The Bold and the Beautiful ep.3399); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1207; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1379; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 816; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Gra zespołowa 18 (Archie tennis ace) kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Romans z opiekunką (BABYSITTER'S SEDUCTION) - TXT str.777 kraj prod.USA (1996)
21:55 Polacy; widowisko publicystyczne
22:35 Z refleksem; program publicystyczny
22:55 Program firmowy; magazyn ekonomiczny
23:10 Warszawa Jana Nowaka-Jeziorańskiego; film dokumentalny
00:05 Gerry (Gerry); film fabularny kraj prod.USA (2002)
01:45 Królestwo Rekina (Le domaine du grand requin blanc); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (1989)
02:40 Program dnia - na 25.01.
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Program dnia - na 24.
05:25 Statek miłości - odc. 128/249 (The Love Boat 119 Seria 5 odcinek 18 His Girls Friday/ A Wife For Wilfred/ The Girl Who Stood Still); telenowela kraj prod.USA (1982)
06:15 Statek miłości - odc. 129/249 (The Love Boat 120 Seria 5 odcinek 19 New York, A.C./ Live It Up/ All?s Affair In Love And War); telenowela kraj prod.USA (1982)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu ; magazyn
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 35 Grunt to zespół (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.147, Grzybowy przysmak
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:00 Święta wojna - Dobry mąż (208); serial TVP;
11:30 Sąsiedzi - odc. 11 Zdrada; serial komediowy TVP
12:00 Magnum - odc. 7/162 Nigdy więcej (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 07,  (Never again, never again?)); serial kraj prod.USA (1980)
12:50 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP
13:20 10 lat mniej seria II - odc.11 (10 years younger II odc.11); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc. 17 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:15 Supertalent - (2); widowisko
15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 10/22 (31) - Gwiazdka (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9010  -  THE CHRISTMAS MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 465; serial TVP
17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 224
17:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc.  40 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.7/LIII - txt str.777; teleturniej
20:05 Historia ABBY (Biography Abba); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)
21:00 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 ( program dowolny - pary sportowe )
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 Rozmowa z Piotrem Załuskim
22:45 Ryszard Kapuściński - jestem reportażystą
23:05 Alibi na środę - Detonator (Detonator); film fabularny kraj prod.USA (2003)
00:35 Najlepsze dokumenty świata - Nikt nie jest bez grzechu. Arthur Miller, Elia Kazan i czarna lista Hollywood (.) kraj prod.USA (2002)
02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:25 Program dnia - na 25.01.
03:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
 07:45 OTV - PASMO LOKALNE
 08:00 Kurier; STEREO
 08:05 Kurier Go��; STEREO
 08:15 Kurier flesz; STEREO
 08:17 Pogoda; STEREO
 08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
 08:24 Przegl�d prasy; STEREO
 08:25 Kamera Kuriera; STEREO
 08:30 Kurier; STEREO
 08:35 Przegl�d prasy; STEREO
 08:40 Serwis sportowy; STEREO
 08:45 OTV - PASMO LOKALNE
 08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO
 09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
 16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 16:30 Kurier; STEREO
 16:40 Pogoda; STEREO
 16:45 OTV - PASMO LOKALNE
 17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 17:25 Serwis sportowy; STEREO
 17:30 Kurier; STEREO
 17:40 Pogoda; STEREO
 17:45 OTV - PASMO LOKALNE
 20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 20:30 Kurier; STEREO
 20:50 Pogoda; STEREO
 20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 21:30 Kurier; STEREO
 21:40 Pogoda; STEREO
 21:45 OTV - PASMO LOKALNE
 22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 22:30 Kurier; STEREO
 22:40 Pogoda; STEREO
 22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO
 23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
 23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 00:35 Kurier; STEREO
 00:45 Pogoda; STEREO
 00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
 01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
 02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
 02:50 Zako�czenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26
; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Go��; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegl�d prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegl�d prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku
08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Kronika miejska - Chorzów
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Aktualności sportowe
18:25 Nasz reportaż
18:50 Vsechno klape - wszystko gra
19:15 Ślązaków portret własny
19:30 Speed
19:50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
02:50 Zako�czenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26
; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Go��; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegl�d prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegl�d prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Kalejdoskop regionalny
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:30 Studio otwarte TV Kraków
19:10 Podpowiedzi w plenerze
19:20 Kalejdoskop regionalny
19:30 Nowe miasto
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
02:50 Zako�czenie dnia

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26
; STEREO
06:25  Kamera Kuriera; STEREO
07:45 Kronika
07:50 Wokół nas
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Go��; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegl�d prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegl�d prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kronika
08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Wokół nas
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:05 Sport
18:10 Menu kuturalne
18:15 Kronika
18:30 Wokół nas
18:40 Król srebrnego włosa
18:55 Magazyn reporterów
19:25 Szczupaki 2006
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Zielona wyspa
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
02:50 Zako�czenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegl�d prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym �yje Polska 06:26, 06:56, 07:26
; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Go��; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegl�d prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegl�d prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury - Qadrans qltury 2; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:55 Sejm czo��wka/ty��wka - .; STEREO
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomo�ci Kuriera ; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 24.01.2007 godz.; Dla ma�oletnich od lat 7
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
17:55 Wiadomo�ci sportowe - (24.01.2007 - 1; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:10 Raport na gor�co
18:10 Qadrans qltury; magazyn
18:30 P�ac� i wymagam; magazyn
19:00 W wielkim �wiecie - W wielkim �wiecie- odc.96; Dla ma�oletnich od lat 7
19:15 Saga rod�w - R�d Scholtze prem 24.01.; magazyn; Dla ma�oletnich od lat 7
19:35 Teraz Mazowsze; magazyn
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:55 Raport na gor�co
22:00 Wiadomo�ci sportowe - (24.01.2007 - 2; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:05 Wywiad Kuriera
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wiecz�r; STEREO
23:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Cel na dzi� - Warszawa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
02:50 Zako�czenie dnia

TVN
05:35    Uwaga!    magazyn    stereo    
05:55    Telesklep        
06:45    Aniołki z piekła rodem    serial sensacyjny        
07:35    Pascal: po prostu gotuj    program rozrywkowy    stereo    
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
09:05    Wykręć numer    interaktywny teleturniej na żywo    stereolive    
10:05    Fabryka Gry    interaktywny teleturniej na żywo    stereolive    
11:10    Detektywi    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
11:40    Rozmowy w toku    talk show    stereo    
12:45    Loteria Walentynkowa        
12:50    W-11 Wydział Śledczy    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
13:30    Na Wspólnej    serial obyczajowy    stereo    
14:00    Aniołki z piekła rodem    serial sensacyjny        
15:00    Cena marzeń    telenowela    stereo    
16:00    Fakty Popołudniowe    program informacyjny    stereolive    
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
17:15    Rozmowy w toku    talk show    stereo    
18:25    Detektywi    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
19:00    Fakty    program informacyjny    stereolive    
19:30    Sport    stereolive    
19:40    Pogoda    stereolive    
19:50    Uwaga!    magazyn    stereo    
20:15    W-11 Wydział Śledczy    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
20:55    Na Wspólnej    serial obyczajowy    stereo    
21:30    Szczęki II    film sensacyjny    stereo    
23:50    Agenci NCIS    serial sensacyjny        
00:50    Nie do wiary    magazyn    stereo    
01:20    Uwaga!    magazyn    stereo    
01:40    Nocne igraszki    interaktywny program rozrywkowy    stereolive    
02:40    Telesklep

TVN 7
05:50    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
06:20    Telesklep        
07:20    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
07:50    Potępieniec    serial sensacyjny    stereo    
08:50    Zdradzona miłość    telenowela obyczajowy    stereo    
09:40    Krąg miłości    serial obyczajowy    stereo    
10:45    Przystanek Alaska    serial obyczajowy    stereo    
11:40    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    
11:45    Strażnik kasy    interaktywny program rozrywkowy    stereolive    
12:45    telesklep        
14:05    Zdradzona miłość    telenowela obyczajowy    stereo    
15:00    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    
15:05    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
15:35    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
16:05    Kasia i Tomek    serial komedia    stereo    
16:35    Dzień dobry, Miami    serial komedia    stereo    
17:05    Krąg miłości    serial obyczajowy    stereo    
18:10    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    
18:15    Przystanek Alaska    serial obyczajowy        
19:10    Kasia i Tomek    serial komedia    stereo    
19:40    Dzień dobry, Miami    serial komedia    stereo    
20:10    Co się wydarzyło w Madison County?    film obyczajowy        
22:55    Sprawa honoru    film obyczajowy    stereo    
01:00    W krzywym zwierciadle: Szkolna wycieczka    film komedia

TVP Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym :  Wiadomo�ci skr�t 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33; Bez ogranicze� wiekowych
08:00 Wiadomo�ci
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po �smej; Dla ma�oletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Karnawa�owe ta�ce; program dla dzieci; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
09:00 Wierz�, w�tpi�, szukam; Bez ogranicze� wiekowych
09:25 Zaproszenie - Kiedy� tu si� tka�o.; Bez ogranicze� wiekowych
09:45 Dubidu - odc. 11; quiz muzyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
10:40 �wiadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla ma�oletnich od lat 12
11:10 S�siedzi w grupie ra�niej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla ma�oletnich od lat 12
11:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
12:00 Wiadomo�ci
12:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla ma�oletnich od lat 12
13:05 Kochaj mnie - odc.162; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
13:30 Opowie�� o polskich farmerach; reporta�; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
13:55 Piosenki W�adys�awa Szpilmana; widowisko; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
14:45 Lekcja Auschwitz; film dokumentalny; Dla ma�oletnich od lat 12
15:10 To jest temat - Maciek i R��a; Dla ma�oletnich od lat 7
15:20 Po emisji...; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
15:30 Zaolzie; Dla ma�oletnich od lat 7
15:40 Domowe przedszkole - Karnawa�owe ta�ce; program dla dzieci; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.3; magazyn; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
16:30 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
17:40 Wierz�, w�tpi�, szukam; Bez ogranicze� wiekowych
18:05 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ogranicze� wiekowych
18:30 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reporta�; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
18:55 S�siedzi w grupie ra�niej - odc. 4; serial dokumentalny; Dla ma�oletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Je� Kleofas - odc.6  - Zast�pca; Bez ogranicze� wiekowych
19:30 Wiadomo�ci
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
20:35 Wie�ci Polonijne
21:05 Du�e dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
21:50 �wiat wed�ug Ryszarda Kapu�ci�skiego; Bez ogranicze� wiekowych
22:00 Egzamin z �ycia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla ma�oletnich od lat 12
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla ma�oletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Sport Telegram
23:52 Pogoda
24:00 Klan - odc.1169; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:25 Oto jest pytanie - odc.23; teleturniej; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
00:50 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny ; Bez ogranicze� wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Je� Kleofas - odc.6  - Zast�pca; Bez ogranicze� wiekowych
01:30 Wiadomo�ci
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 606; telenowela TVP; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
02:25 Wie�ci Polonijne
02:55 Du�e dzieci - 33; talk-show; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
03:40 �wiat wg Ryszarda Kapu�ci�skiego
03:50 Egzamin z �ycia - odc. 60; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla ma�oletnich od lat 12
04:35 Pami�taj o mnie; koncert �ycze�; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
04:55 Polonusi w Europie - Belgia ma talent; reporta�; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla ma�oletnich od lat 12

TVP Kultura
09:05 Obywatel Welles (RKO 281); film fabularny kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
10:30 Muzyczne "Rozmaito�ci" - zesp�� Pogodno; koncert; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
11:00 Powiedz mi dlaczego?; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla ma�oletnich od lat 12
11:45 Kino kr�tkich film�w - Wolno�� nogi; film animowany; Dla ma�oletnich od lat 12
12:05 Muzyczna encyklopedia -  Odchodz�c od �r�de� - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (4) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ogranicze� wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
13:25 Jak powsta� film "Mahabharata" (.); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1989); Bez ogranicze� wiekowych
14:20 California in Blue. Jan A.P. Kaczmarek; reporta�; Bez ogranicze� wiekowych
15:00 Kury Cervantesa (Las Gallinas de Cervantes); film fabularny kraj prod.Hiszpania (1987); Dla ma�oletnich od lat 12
16:25 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla ma�oletnich od lat 12
17:05 Muzyka �r�de� - Omara Portuondo - koncert (Omara Portuondo); koncert kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
18:05 Strefa sztuki - Siedem misteri�w wed�ug Stasysa; film dokumentalny; Bez ogranicze� wiekowych
18:30 Strefa sztuki - Jana Tarasina podr�� sentymentalna; film dokumentalny; Dla ma�oletnich od lat 12
19:00 Jan Serce - odc. 4/10  Pieszczoty; serial TVP; Dla ma�oletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
21:00 Poszukiwany Ryszard Kapu�ci�ski; film dokumentalny; Bez ogranicze� wiekowych
21:50 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
22:00 Klasyka filmowego dokumentu - Droga Hitlera do w�adzy (Hitler - eine karriere); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1977); Dla ma�oletnich od lat 12
00:30 Strefa - Komix - Tymek i Mistrz odc.3; Bez ogranicze� wiekowych
00:35 Strefa - Poza Kontrol� - Nikt; koncert; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
01:55 Kino nocne - Sex Pistols: W�ciek�o�� i brud (The Filth and the Fury); film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla ma�oletnich od lat 16
03:35 Jazz w Akwarium - Janusz Muniak; koncert; Bez ogranicze� wiekowych
04:10 Zako�czenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.