TVP 1
05:40 Egzamin z życia - odc. 89; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Ziarno - św. Teresa z Lisieux; magazyn; STEREO, 16:9
09:35 Jak to działa - odc. 100 Do 100 razy sztuka! -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Żandarm na emeryturze (Gendarme en ballade, Le) -  txt. str. 777  96'; komedia kraj prod.Francja (1970); reż.:Jean Girault; wyk.:Louis de Funes, Michel Galabru, Claude Gensac, Christian Marin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2016); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 BBC w Jedynce -  Dzika Brytania. cz. 2 Wiosna (Wild Kingdom. The great British year) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Niezawodny system -  txt. str. 777  77'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Izabela Szylko; wyk.:Alina Janowska, Katarzyna Cynke, Piotr Fronczewski, Szymon Bobrowski, Wojciech Siemion; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs indywidualny ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs indywidualny ( 1 seria ); STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs indywidualny ( 2 seria ); STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Jaka to melodia? - odc. 3243; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 47 (seria IV, odc. 8) - Życie to huśtawka -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Młodzi lekarze - odc. 4 (Młodzi lekarze 4) -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Zakochana Jedynka - Było sobie kłamstwo (Invention of Lying) -  txt. str. 777  95'; komedia kraj prod.USA (2009); reż.:Matthew Robinson, Ricky Gervais; wyk.:Ricky Gervais, Jennifer Garner, Rob Lowe, Jonah Hill; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Negocjator (Negotiator, The) -  txt. str. 777  134'; film akcji kraj prod.USA (1998); reż.:Gary Gray; wyk.:Samuel L.Jackson, Kevin Spacey, David Morse; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Żandarm na emeryturze (Gendarme en ballade, Le)  96'; komedia kraj prod.Francja (1970); reż.:Jean Girault; wyk.:Louis de Funes, Michel Galabru, Claude Gensac, Christian Marin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Jaka to melodia? - odc. 3243; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Natura się o(d)płaca - Oświęcim odc. 3/10 seria 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 M jak miłość - odc. 1193; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Barwy szczęścia - odc. 1381 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Barwy szczęścia - odc. 1382 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Barwy szczęścia - odc. 1383 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Barwy szczęścia - odc. 1384 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinne oglądanie - Chiny mało znane - odc. 3/6 - Kraina olbrzymów (Untamed China with Nigel Marwin - ep. 3/6 - Land of gigants); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Podróże z historią - odc. 3 Na straży Gdańska; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Makłowicz w podróży - Sardynia (169) Costa Smeralda; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Gwiazdy w południe - Orły Temidy (Legal Eagles)  110'; film sensacyjny kraj prod.USA (1986); reż.:Ivan Reitman; wyk.:Robert Redford, Daryl Hannah, Brian Dennehy, Debra Winger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2255; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Na dobre i na złe - odc. 621 - Egzamin -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - odc. 80 "Wieczór panieński" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Kabaret Młodych Panów; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 King Kong (King Kong) -  txt. str. 777  179'; film przygodowy kraj prod.Nowa Zelandia, Niemcy, USA (2005); reż.:Peter Jackson; wyk.:Naomi Watts, Adrien Brody, Jack Black, Thomas Kretschmann; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Paranienormalni Tonight - Tomson i Baron; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Starsky i Hutch (Starsky & Hutch) -  txt. str. 777  96'; film fabularny kraj prod.USA (2004); reż.:Todd Phillips; wyk.:Ben Stiller, Owen Wilson, Snoop Dogg, Carmen Electra, Juliette Lewis; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Orły Temidy (Legal Eagles); film sensacyjny kraj prod.USA (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Głęboka woda - sezon II, odc. 4/12 "Solistka"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP 3
07:05 Zawody w zawody - Potęga głosu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Rączka gotuje - Cafe Katowitz; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Zima w Regionach Ustrzyki Dolne; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 115; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Zima w Regionach Ustrzyki Dolne; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs drużynowy; STEREO, 16:9
14:45 Kultowe rozmowy - odc. 108; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Zawody w zawody - Czarodzieje Dźwięków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Z otchłani dziejów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 W protezie na rowerze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Szlakiem smaków - odc. 4 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 24.01 - 2; STEREO, 16:9
01:18 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Biała Kubanka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Pogoda - 24.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Enak (Enak); dramat kraj prod.Polska, Niemcy (1992); reż.:Sławomir Idziak; wyk.:Irene Jacob, Edward Żentara, Joanna Szczepkowska, Piotr Machalica, Jerzy Bińczycki, Zbigniew Zapasiewicz, Artur Żmijewski, Marek Walczewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Powrót do przeszłości - odc. 31 - Drogówka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Z otchłani dziejów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP 3 Kielce
07:05 Zawody w zawody - Potęga głosu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Rączka gotuje - Cafe Katowitz; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Zima w Regionach Ustrzyki Dolne; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:02 Słup - magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Siewcy słowa - program religijny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:16 Seniorada - magazyn familijny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:39 Zrób to ze smakiem - program kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:03 Pocztówki z Kielc - program historyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:04 Kasa Biletowa - magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:12 Pocztówki z Kielc - program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 115; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Zima w Regionach Ustrzyki Dolne; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs drużynowy; STEREO, 16:9
14:45 Kultowe rozmowy - odc. 108; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Zawody w zawody - Czarodzieje Dźwięków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Z otchłani dziejów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
17:32 Tajemnice historii - Zaginiony skarb Przemyślidów; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:52 Everyday English - nauka języka angielskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:04 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:06 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:18 Śladami historii - Odważna starsza pani (o Annie Krasnodębskiej); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:24 Siewcy słowa - program religijny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:52 Pocztówki z Kielc - program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Projekt nauka i medycyna - popularyzacja wiedzy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:08 Pocztówki z Kielc - program historyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:12 Kowalski i Schmidt - magazyn; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:37 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
19:39 Prosto z lasu - program przyrodniczy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Program prezentujący piękno polskich lasów oraz wszelkie problemy związane z ich ochroną a także zagospodarowaniem.
19:52 Tak czy inaczej - O modzie - publicystyka; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:17 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
20:19 Księga obyczaju - Dzień Babci i Dziadka - reportaż; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:31 Pocztówki z Kielc - program historyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:34 Astronarium - "Meteoryty" - program popularnonaukowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:57 Szlakiem drewnianych kaplic - program edukacyjny - Wola Kopcowa; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:04 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
21:05 Odkrywanie Podkarpacia - Bieszczady pozytywnie zakręcone cz. II - program kulturalno-krajoznawczy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:32 R jak Reportaż - Kielecka Szkoła Reportażu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:45 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
22:02 Sport; STEREO, 16:9
22:08 Szkoła przetrwania - magazyn; magazyn; STEREO, 16:9
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 W protezie na rowerze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Szlakiem smaków - odc. 4 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 24.01 - 2; STEREO, 16:9
01:18 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Biała Kubanka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Pogoda - 24.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Enak (Enak); dramat kraj prod.Polska, Niemcy (1992); reż.:Sławomir Idziak; wyk.:Irene Jacob, Edward Żentara, Joanna Szczepkowska, Piotr Machalica, Jerzy Bińczycki, Zbigniew Zapasiewicz, Artur Żmijewski, Marek Walczewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Powrót do przeszłości - odc. 31 - Drogówka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Z otchłani dziejów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Dragons: Defenders of Berk (20)
08:15 Turbo Fast (21)
08:45 Scooby Doo i Brygada Detektywów (20)
09:15 Aladyn - film animowany, USA, 1992
11:10 Zoom. Akademia superbohaterów - fi lm przygodowy, USA, 2006
12:55 Hidalgo - ocean ognia - fi lm przygodowy, USA,  2004
15:45 Strzał w 10 - Urodziny Kabaretu Młodych Panów
17:45 Nasz nowy dom (29)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 POGODA
19:30 Państwo w Państwie (177)
20:05 Kogel - Mogel - komedia, Polska, 1988
22:20 Ciężkie czasy - film akcji,  USA, 2006
00:45 Sport retransmisje
02:45 Tajemnice losu
05:00 Disco Gramy

TVN
05:30 Uwaga! (4475)
05:50 Mango - Telezakupy
07:55 Maja w ogrodzie (4)
08:25 Akademia ogrodnika (4/50)
08:30 Dzień dobry TVN
11:00 Co za tydzień
11:30 Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów - film  S-F, USA, 2005
14:25 Akademia policyjna IV: Patrol obywatelski - komedia, USA, 1987
16:10 Madagaskar II - komedia,  USA, 2008
18:00 Ugotowani - dokładka 8 (14/16)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (4476)
20:00 Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja - film  S-F, USA, 1977
22:40 Aeon Flux - film S-F,  USA, 2005
00:25 MasterChef 4 (9/14)
02:00 Uwaga! (4476)
02:20 Klub Magii (23)

TV 4
6.00 Strażnik Teksasu
7.05 Jake i piraci z Nibylandii
7.35 Nowy Scooby i Scrappy Doo
8.05 Jake i piraci z Nibylandii
8.35 Nowy Scooby i Scrappy Doo
9.00 Garfield Show
9.25 Kung Pow: Wejście wybrańca - komedia, USA, Hong Kong, 2002
11.00 Galileo
13.00 Jaś Fasola  
13.35 10.5 w skali Richtera część 1 - film katastroficzny, USA, 2003
17.00 Tornado w Seattle - film katastroficzny, USA, 2012
19.00 Galileo
20.00 Przerażacze - horror, USA, 1996
22.20 Wesele Muriel - komedia romantyczna, Australia, Francja, 1994
0.40 Zgon na pogrzebie - czarna komedia, Niemcy, USA, Wielka Brytania, 2007
2.30 Zbrodnie, które wstrząsnęły światem
3.30 Mega Chichot
4.00 Disco Polo Life
5.00 Disco Polo Life

TV Puls
6.00 Taki jest świat
6.55 Co ludzie powiedzą? - serial
8.05 Allo Allo! - serial
9.15 Wojciech Cejrowski. Boso
11.45 Bajka o tym, co wyruszył, by nauczyć się bać - baśń  
12.55 Sekretny szlak Majów - film przygodowy
14.50 Zathura: Kosmiczna przygoda - film familijny
16.55 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - komedia, USA 1989
19.00 Pingwiny z Madagaskaru - serial  
20.00 W obronie własnej - film akcji, USA 2013
22.00 Wikingowie - serial
23.00 Wikingowie - serial
0.00 American Horror Story - serial
0.55 Muppety - serial
1.25 JRG w akcji
1.35 Taki jest świat
2.25 JRG w akcji
2.45 Dyżur
3.05 JRG w akcji
3.30 Dyżur
3.55 JRG w akcji
4.20 Menu na miarę
4.45 Z archiwum policji
5.10 Menu na miarę
5.35 Z archiwum policji

TVN 7
05:35 Szymon Majewski Show 12 (8/15)
06:45 Mango - Telezakupy
08:50 Kobra: Oddział specjalny (8/12)
09:50 Zaklinaczka duchów (22)
10:50 Castle (2/10)
11:45 Mentalista (4/23)
12:45 Przepis na życie (12/13)
13:45 Przepis na życie (13)
14:45 Przepis na życie 2 (1)
15:45 Wilki morskie - film wojenny, USA/Wielka Brytania/Szwajcaria, 1980
18:15 Naga broń - komedia, USA, 1988
20:00 Krytyczna decyzja - film sensacyjny, USA, 1996
22:45 Olimp (8/13)
23:50 Conan Niszczyciel - film przygodowy, USA, 1984
02:00 Rush (2/10)
03:00 Klub Magii (23/222)
05:05 Koniec programu

Puls 2
5:55 Winnetou w Dolinie Śmierci
7:40 Super Mario Bros.
9:55 Przygody lisa Urwisa
11:55 Sposób na rekina
13:35 Arystotraci
15:05 Gwiazdy lombardu Odcinek: 66 Sezon: 4
15:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 67 Sezon: 4
16:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 204 Sezon: 10
16:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 205 Sezon: 10
17:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 68 Sezon: 4
17:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 69 Sezon: 4
18:00 Piekielny hotel Gordona Ramsaya Odcinek: 3
19:00 Kto poślubi księcia? Odcinek: 4
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 23 Sezon: 2
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 1 Sezon: 3
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 2 Sezon: 3
22:50 Boogeyman
0:30 Mała Brytania Odcinek: 7
1:15 Mała Brytania Odcinek: 8
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 13
2:35 Menu na miarę Odcinek: 6
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 1
3:25 No problem! Odcinek: 3
3:50 Dyżur Odcinek: 39 Sezon: 3
4:15 JRG w akcji Odcinek: 3
4:40 Dyżur Odcinek: 40 Sezon: 3
5:05 JRG w akcji Odcinek: 4
5:30 W blasku fleszy Odcinek: 1

TV 6
6.00 Rodzina zastępcza  
7.00 13 Posterunek
9.05 Scooby Doo
9.35 Scooby Doo  
10.05 Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
11.35 Wielki Biały Ninja - komedia
13.20 Wszystko o psach  
14.30 Przygoda na Jutlandii - komedia familijna  
16.00 Niezawodny plan - komedia kryminalna  
18.00 Akta Golgoty - film przygodowy, Niemcy, 2010
20.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami  
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
22.00 II wojna światowa z kosmosu - film dok.
0.00 Dyniogłowy 2 - Krwawe skrzydła - horror, USA, 1994
1.55 Włatcy móch
2.55 Disco Polo Life
3.55 I like it
5.00 Dekoratornia

Polsat Sport News
7.00 Sport Flash
7.07 Siatkówka Liga Mistrzów w siatkówce
9.00 Sport Flash
9.07 Ręczna Mistrzostwa Europy 2016
11.00 Sport Flash
11.07 Siatkówka Liga Mistrzyń w siatkówce
13.00 Sport Flash
13.07 Ręczna Mistrzostwa Europy 2016
14.45 Siatkówka Orlenliga
17.00 Sport Flash
17.07 Ręczna Mistrzostwa Europy 2016  
19.00 Sport Flash
19.07 Magazyn ATP World Tour Uncovered
19.50 Koszykówka Tauron Basket Liga  
22.00 Sport Flash  
22.07 Magazyn freestyle
22.45 Ręczna Mistrzostwa Europy 2016  
23.30 Siatkówka Liga Mistrzów w siatkówce
1.00 Sport Flash
1.07 Ręczna Mistrzostwa Europy 2016
3.00 Polsat Boxing Night
6.00 Zakończenie programu

TTV
5.35 DeFacto  
6.05 Express
6.20 Handlarze  
7.05 Remont w stylu Vegas
8.00 Korespondenci
8.30 Michniewicz. Inny Świat  
9.00 Gogglebox. Przed telewizorem
9.45 Express - informacje
10.05 DeFacto
10.35 Usterka
11.05 Kossakowski. Nieoczywiste
11.35 Wojny przewoźników  
12.05 Dziki transport
12.30 Wojny magazynowe
13.30 Oszukać system  
14.00 Ostre cięcie  
14.45 Najlepszy w mieście
15.45 Express - informacje
16.05 Usterka
16.35 Damy i wieśniaczki  
17.45 Express - informacje
18.05 Najdziwniejsze wypadki drogowe
18.35 Wojny magazynowe
19.45 Express - informacje
20.00 DeFacto
21.30 Kossakowski. Inicjacja
22.00 Betlejewski. Prowokacje  
22.30 Komornicy  
23.00 Taboo USA - serial
0.00 Przepustka - serial
0.30 Korespondenci
1.00 Nie do wiary
1.30 Nie do wiary
2.00 7 grzechów
2.30 Nastoletnie matki. Teen Mom Poland
3.00 Rozmowy osobiste
3.30 Tabu Polska
4.25 Ukryta prawda

TV Trwam
08:00 Słowo życia
08:05 Polski punkt widzenia
08:30 Z Parlamentu Europejskiego
09:00 Spotkanie z Magdą Buczek
09:15 Ocalić od zapomnienia: Ks. prof. Paweł Rytel-Andrianik
09:25 Święty na każdy dzień
09:30 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
10:30 Przegląd katolickiego tygodnika „Niedziela”
10:35 Kosmos
11:35 Niebiańska bazylika
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:20 Wieś - to też Polska
13:30 Sól ziemi
14:30 Nasze dzikie serca
16:00 Informacje dnia
16:10 Koncert życzeń
17:00 Tam, gdzie Bóg płacze
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Retrospekcja
19:30 Latający dom: Złamane serce
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Józef z Egiptu (18)
22:20 Kolędy i pastorałki
22:30 Vatican Magazine
23:00 Jak my to widzimy
23:30 Sequela - Pójdź za mną!
00:00 Świat w obrazach
00:05 Słowo życia
00:10 Informacje dnia
00:30 Reportaż dnia
01:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
01:15 Rozmowy niedokończone
02:25 Retrospekcja
02:30 Latający dom: Złamane serce
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:50 Myśląc ojczyzna
04:00 Apel Jasnogórski
04:20 Informacje dnia
04:40 Vatican Magazine
05:10 Józef z Egiptu (18)
05:50 Kolędy i pastorałki
06:00 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
07:00 Niebiańska bazylika
07:25 Tam, gdzie Bóg płacze
07:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6.00 Stawiam na Tolka Banana - serial
7.40 Wojownicy Ninja - tajemnica dwóch mieczy - film sensacyjny
10.10 Zaginiony świat, Sezon 2 - serial  
11.05 Zaginiony świat, Sezon 2 - serial
12.05 Katastrofy w przestworzach - Lot Egipt air - serial
13.10 Wiedźmin - Dolina kwiatów - serial  
14.10 Wiedźmin - Rozdroże - serial  
15.15 Stawka większa niż życie cz. 7 - Wielka wsypa - serial  
16.30 Stawka większa niż życie cz. 8 - Genialny plan pułkownika Krafta - serial
17.45 Zupełnie jak miłość - komedia romantyczna
19.50 100 kultowych filmów: Czas apokalipsy - magazyn publicystyczny
20.00 Taxi 3 - komedia sensacyjna
21.50 Krwawa forsa - thriller
0.00 Antychryst - horror, Dania, Francja  
2.15 Blizny przeszłości - film kryminalny
5.00 216 miesięcy
5.40 Sprawa nr 407

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 124
6:20 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 42
6:50 Kołowrotek Odcinek: 11
7:20 Misja natura Odcinek: 8
7:50 Maszyny - jak to działa Odcinek: 3
8:20 Sąsiedzi Odcinek: 5
8:25 Sąsiedzi Odcinek: 6
8:35 Sąsiedzi Odcinek: 7
8:50 Sąsiedzi Odcinek: 8
9:00 Wielkie konstrukcje Odcinek: 9
9:30 Wajrak na tropie Odcinek: 11
10:00 Zwierzęta doskonałe Odcinek: 3
10:55 Tajemnice powiązań inżynieryjnych Odcinek: 4
11:55 Wierzyć czy nie wierzyć? Odcinek: 5 Sezon: 3
12:55 Andrew Marr: Historia świata Odcinek: 8
14:00 Pod lupą Odcinek: 8 Sezon: 2
14:35 Wielkie konstrukcje Odcinek: 7
15:05 Uliczne eksperymenty Odcinek: 1 Sezon: 2
15:30 Uliczne eksperymenty Odcinek: 2 Sezon: 2
16:00 Sekrety luksusowych hoteli Odcinek: 4 Sezon: 2
17:00 JFK - przypadkowa śmierć?
18:00 Czerwona mafia Odcinek: 3
19:00 Siedem grzechów głównych wśród zwierząt Odcinek: 1
20:00 Za kulisami: II wojna światowa
21:00 Korea Północna: wielka iluzja
22:05 Najgrubszy człowiek świata
23:10 Sala operacyjna Odcinek: 5
23:35 Dynastia Tudorów Odcinek: 1 Sezon: 3
0:45 Wielkie zbrodnie i procesy Odcinek: 4
1:20 S jak szpieg Odcinek: 2
1:50 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 6
2:25 Tajemnice historii Odcinek: 2
2:55 Tajemnice historii Odcinek: 7
3:30 Lista Fokusa Odcinek: 51
4:00 Lista Fokusa Odcinek: 52
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 28
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 17
5:30 Misja natura Odcinek: 12

TV Polonia
06:25 W ostatniej chwili - o komiksie w PRL - u; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Benefis 30 - lecia pracy artystycznej Mariusza Kalagi - Kalaga 30 - lecie cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Polska z Miodkiem - (49) Stargard, Nowogard, Białogard; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Astronarium - (17) - "Gwiazda betlejemska"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Załoga Eko - Na tropie tajemnic przyrody - odc. 21 - Efekt motyla; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Smoka Pola - (4) Obiad; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Ziarno - św. Teresa z Lisieux; magazyn; STEREO, 16:9
10:20 Zmiennicy - odc. 1/15 - Ceny umowne -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1986); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Mieczysław Hryniewicz, Ewa Błaszczyk, Katarzyna Skawina, Krystyna Tkacz, Mieczysław Czechowicz, Ceazry Harasimowicz, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Kowalewski; Dla małoletnich od lat 7
11:30 Hity i historie gwiazd - Jerzy Grunwald; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2016); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami - "Zakopiański czas kolędowania"; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 26; STEREO, 16:9
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Karola Boromeusza w Kielcach Karczówce; STEREO, 16:9, Transmisja
14:25 Benefis 30 - lecia pracy artystycznej Mariusza Kalagi - Kalaga 30 - lecie cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Okrasa łamie przepisy - Dary z lasu i z zagrody -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Myśliwiec pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:25 A la show - (27) - Sebastian Karpiel - Bułecka; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dzika Polska - W kaczym świecie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Polska z Miodkiem - (49) Stargard, Nowogard, Białogard; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1183 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Racja stanu - (32); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Przygody Smoka Pola - (4) Obiad; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 26 - Pożar w parlamencie (ep. 26 - Pin - pon); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Siła wyższa - odc. 7/13* - Zazdrość i medycyna wschodnia -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Teatr Telewizji - Rodzina  123'; spektakl teatralny; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Jerzy Trela, Anna Polony, Dorota Segda, Zbigniew Zamachowski, Jerzy Bińczycki, Tomasz Huk, Leszek Piskorz, Roman Gancarczyk, Maria Zającówna Radwan, Iwona Bielska; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Racja stanu - (32); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Polska z Miodkiem - (49) Stargard, Nowogard, Białogard; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 M jak miłość - odc. 1183 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przygody Smoka Pola - (4) Obiad; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 26 - Pożar w parlamencie (ep. 26 - Pin - pon); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Siła wyższa - odc. 7/13* - Zazdrość i medycyna wschodnia; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 26; STEREO, 16:9
03:40 Teatr Telewizji - Rodzina  123'; spektakl teatralny; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Jerzy Trela, Anna Polony, Dorota Segda, Zbigniew Zamachowski, Jerzy Bińczycki, Tomasz Huk, Leszek Piskorz, Roman Gancarczyk, Maria Zającówna Radwan, Iwona Bielska; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Dzika Polska - W kaczym świecie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:35 Billy - kot - Brakujący ogon, odc. 15 (One of Our Tails is Missing); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Budzik - Pingwiny; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Noksu - Zapnij pasy, odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Masza i niedźwiedź - Ślady zwierząt niewidzianych, odc. 4 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:50 Nie ma jak Rosie - Ptasie pióraki, odc. 34 (The Flying Featherettes); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs wydostał Kubę z wojska, odc. 17 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Przyjaciele lasu - odc. 48 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Nela Mała Reporterka - odc. 26 Piaskowy kanion -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Tajemnice dzikich zwierząt - odc. 3 Wiewiórka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 ABC wszystko wie - odc. 19; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Misiowanki - odc. 30 Chwile w rodzinnym gronie (Go to movies); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Domisie - odc. 346 Gdzie jest Pysiołek; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Rodzina Rabatków - W światłach rampy, odc. 16 (In the lime light); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Noksu - Zapnij pasy, odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Masza i niedźwiedź - Ślady zwierząt niewidzianych, odc. 4 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 O czym one mówią - odc. 67; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Masz wiadomość! - odc. 52 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Ziarno - św. Teresa z Lisieux; magazyn; STEREO, 16:9
11:15 Nela Mała Reporterka - odc. 26 Piaskowy kanion -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przyjaciele lasu - odc. 48 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Mały Miś s. III - Śnieżynka, odc. 49 (Little white skunks); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - odc. 346 Gdzie jest Pysiołek; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Misiowanki - odc. 30 Chwile w rodzinnym gronie (Go to movies); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Rodzina Rabatków - W światłach rampy, odc. 16 (In the lime light); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Stacyjkowo - Burza lodowa, odc. 68 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Littlest Pet Shop - Król szopów, odc. 30 (Heart of Parkness); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 67; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Noksu - Jagody, odc. 17 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Ślady zwierząt niewidzianych, odc. 4 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 49 Skaczemy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Mali światowcy - odc. 9; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Petersburski Music Show - odc. 32; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Wyprowadzka Pysi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 67; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Zygzaki - Waga; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 57; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Nie ma jak Rosie - Skołowany Bruno, odc. 35 (Big Bear In a Spin); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs rozpalił pod kotłem, odc. 18 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Mały Miś s. III - Przyjaciele na niepogodę, odc. 50 (Rainy day friends); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc. 31 Pokaz zwierząt (Pet show); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Miłość od pierwszego wejrzenia, odc. 17 (Love at first sight); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Zimowa eskapada Wilsona, odc. 70 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Littlest Pet Shop - Telepatka zwierząt, odc. 31 (Pawlm Reading); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli Cała Polska Czyta dzieciom - Świerszczyk - Reksik; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Święto na lodzie, odc. 10 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Wyścig do bieguna, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek mieli przygodę z rakiem, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Billy - kot - Romeo i Julia, odc. 16 (Romeo and Juliet); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Na kłopoty... ABC - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Ale mądrale! - /4/; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Kot norweski leśny odc.49; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 1 - Żurawina i pokrzywa; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Przygody psa Cywila - odc. 1/7 Trudne dzieciństwo -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1968); reż.:Krzysztof Szmagier; wyk.:Krzysztof Litwin, Wojciech Pokora, Henryk Bąk, Elżbieta Borkowska, Józef Bieracki; Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (60) - Południowy Tyrol -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Makłowicz w podróży - Podróż 17 (66) Walia - "Nie tylko zamki"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 34 "Jaki masz zawód?" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 35 "Koniec świata" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 36 "Czy siedzi z nami pilot" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Przygarnij mnie - odc. 7; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Okrasa łamie przepisy - Ryby na talerzu Kopernika -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Poldark - Wichry losu - odc. 2 (Poldark, ep. 2) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Człowiek ze złotym pistoletem (Man with the golden gun) -  txt. str. 777  120'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1974); reż.:Guy Hamilton; wyk.:Roger Moore, Christopher Lee, Britt Ekland; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Rolnik szuka żony seria II - /6/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 179 - Geniusz (Ojciec Mateusz XIV odc. 6) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 8 "Potęga sztuki" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Testament nierządnicy (Das Vermächtnis der Wanderhure)  122'; film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2012); reż.:Thomas Nennstiel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:15 Samotność w sieci cz. 1 -  txt. str. 777  79'; film obyczajowy; reż.:Witold Adamek; wyk.:Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Szymon Bobrowski, Ruby Rosales, Anna Dymna, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Paweł Kukiz; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Samotność w sieci cz. 2 -  txt. str. 777  80'; film obyczajowy; reż.:Witold Adamek; wyk.:Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Szymon Bobrowski, Kinga Preis, Anna Dymna, Elżbieta Czyżewska, Jacek Borcuch, Maja Ostaszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:20 Pitbull - odc. 19; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Strefa 3D - Wrak USS Liberty; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Wiadomości - 24.01.1990; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Jak to działa - odc. 42 Mikroskop -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Życia nie można zmarnować -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Imperium miłości - odc 15 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Okrasa łamie przepisy - Na ryby do Rybna -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Czwarta dzielnica (The Fourth Partition); film dokumentalny kraj prod.USA (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:35 Cafe Historia - Co nam zostało po zaborach; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Tala od różańca; dokument fabularyzowany; reż.:Sławomir Rogowski, Stanisław Zawiśliński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Saga prastarej puszczy - Opowieść o kruku: Skaza odmieńca -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Szerokie tory - Jeden dzień z życia business woman w Kijowie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Rodzina Połanieckich - odc. 2/7 Między nienawiścią a miłością -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Historia żywa - Żołnierze spod Arnhem; cykl reportaży; reż.:Marcin Kwiatkowski, Maciej Kuszewski, Paweł Długołęcki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Ex Libris - odc. 244; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Tajemnice, zamki i podziemia - Sekret Herberta Klose; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Encyklopedia II wojny światowej - Żukow -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:05 Imperium miłości - odc 16 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - Czasy Ludwika XIV 18/26 (Il etait une fois... L'homme / Le grand sicle du Louis XIV); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /12/ - "Prześliczna wiolonczelistka" - Skaldowie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Jerzy Popiełuszko. Posłaniec prawdy (Jerzy Popiełuszko. Posłaniec prawdy) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska, USA (2014); reż.:Gustavo Cooper; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Tajemnice, zamki i podziemia - Feo - zapomniana księżniczka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Niezwykłe skarby, nadzwyczajne klejnoty - Tajemnica Vermeera (Vermeer Mystery); film dokumentalny kraj prod.USA (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:50 Encyklopedia II wojny światowej - Siła pancerza; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 7/13 -  txt. str. 777 AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 5 dni wojny (Five Days of War (aka Five Days of August))  114'; dramat wojenny kraj prod.USA (2011); reż.:Renny Harlin; wyk.:Rupert Friend, Emmanuelle Chriqui, Richard Coyle, Val Kilmer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Dom - odc. 5/25 - Ponad 200 czwartków; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:50 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Sąsiedzi; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:19 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Prawdę mówiąc - Marian Dziędziel - odc. 141; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Puls Polski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:58 Nie wierzę politykom; debata
19:30 Konfrontacje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:10 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:35 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:47 Bez retuszu; magazyn
02:56 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:55 Przepis na prawo; magazyn
04:10 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
07:35 Afisz kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:30 Cudowne miejsce  93'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1994); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Krzysztof Majchrzak, Adam Kamień, Mariusz Saniternik, Elżbieta Dębska; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Historia muzyki - Klasycyzm wiedeński cz. 2 (4); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:30 Habemus Papam - mamy papieża (Habemus Papam) -  txt. str. 777  100'; film obyczajowy kraj prod.Włochy, Francja (2011); reż.:Nanni Moretti; wyk.:Michel Piccoli, Nanni Moretti, Jerzy Stuhr, Renato Scarpa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Tamań -  txt. str. 777  33'; film TVP; reż.:Konstanty Ciciszwili; wyk.:Piotr Wysocki, Małgorzata Oryl, Maciej Damięcki, Wiktor Grotowicz, Adam Koman, Adam Perzyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Skrzydła; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Style życia - Design - Półka Bookworm (La Bibliotheque Bookworm); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2007); reż.:Peter   Schwerfel, Danielle Schirman; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Happy End; film dokumentalny; reż.:Paweł Kędzierski, Marcel Łoziński; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Scena i ekran - koncert w hołdzie Leonardowi Bernsteinowi cz. 1 (Stage and screen - a tribute to Leonard Bernstein); koncert kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2015); reż.:Bridget Caldwell; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z... Ewą Wencel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Niedziela z...Ewą Wencel  - Bezmiar sprawiedliwości -  txt. str. 777  122'; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Stachura, Robert Olech, Jan Englert, Artur Barciś, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Robert Gonera, Ewa Wencel, Ewa Błaszczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Niedziela z...Ewą Wencel  - Plac Zbawiciela -  txt. str. 777  104'; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze; wyk.:Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Beata Tyszkiewicz, Beata Fudalej; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:30 Zabójca z lubieżności; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Marcin Koszałka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:25 Jazz noc - Nils Landgren Funk Unit na festiwalu Alfa Jazz (Nils Landgren Funk Unit live at the Alfa Jazz Festival); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Utopia s. I - odc. 2/6 (odc. 2/6) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Młoda Polska - Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało  17'; film krótkometrażowy; reż.:Katarzyna Warzecha, Tomasz Jarząbek; wyk.:Hubert Podgórski, Bartosz Kołodziej, Barbara Lubos-Święs, Grażyna Bułka, Martyna Krzysztofik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Teraz animacje! - Teleturniej "Prawda" (Die Wahrheits Quizshow) kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Wu Kung; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Kino nocne - Hel (Hel)  83'; dramat kraj prod.Polska, CZECHY (2009); reż.:Kinga Dębska; wyk.:Paweł Królikowski, Anna Geislerova, Lesław Żurek, Magda Biegańska, Anna Gornostaj, Henryk Talar, Maciej Maleńczuk, Bartłomiej Topa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Historia muzyki - Klasycyzm wiedeński cz. 2 (4); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - (318) Śląskie cudo; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Rozrywka Retro - Kabaret POTEM przedstawia - Różne takie inne story; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Śpiewające fortepiany - (86); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Pianobus Tomka Stroynowskiego odc. 4 Warmia i Mazury; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Góral i Jabbar /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Sztuka życia - odc. 96 Natalia Kukulska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Życie to Kabaret - Mariolka Prawdę ci powie (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Hity kabaretu - (20) - Mirek i Lucyna i inne hity Kabaretu Jurki; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Góral i Jabbar /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Okrasa łamie przepisy - W krainie dźwięków i smaków -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 A la show - (25) - Robert Górski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (97) - Plemiona z przeszłości -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Paranienormalni Tonight - (1) Bartek Kasprzykowski; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Sylwestrowe rytmy 2016 (4); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /63/ - "Ogrodu serce" - Daab; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 I kto to mówi? - (4) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Góral i Jabbar /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Olga Lipińska zaprasza - (4); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Góral i Jabbar /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Hity kabaretu - (21) - Gospodyni księdza i inne hity Kabaretu Nowaki; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Cesarskie cięcie -  txt. str. 777  82'; komedia; reż.:Stanisław Moszuk; wyk.:Alicja Migulanka, Renata Pękul, Roman Kłosowski, Krzysztof Kowalewski, Bożena Dykiel, Mariola Gładkowska, Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski, Dorota Kamińska i inni; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Marcin Daniec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - (9); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Sylwestrowe rytmy 2016 (4); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Śpiewające fortepiany - (86); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Latający Klub 2 na Nowy Rok; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Tylko dla dorosłych - (odc. 22); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Rozrywka Retro - Kabaret POTEM przedstawia - Różne takie inne story; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Na sygnale - odc. 42 "Prosto w serce"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 9/15 - Przetarg, czyli jedyne wyjście; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:40 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 10/15 - Bliźniak, czyli pieniądz robi pieniądz -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:50 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 7/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Ranczo - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania -  txt. str. 777  43'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Emilia Komarnicka, Jeff Butcher, Magdalena Waligórska, Anna Iberszer; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ranczo - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Rodzinka.pl - odc. 64 "Wakacje w lubuskiem" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 13 - Wypadek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Ranczo - odc. 108 (seria IX, odc. 4) - Gambit geniusza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Rodzinka.pl - odc. 164 "Życie to powieść" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Na sygnale - odc. 80 "Wieczór panieński" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Blondynka - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Przed sobą nie uciekniesz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz - odc. 14 (Ojciec Mateusz II odc. 1) - Powołanie -  txt. str. 777  43'; serial kryminalny TVP; reż.:Andrzej Kostenko; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ojciec Mateusz - odc. 15 (Ojciec Mateusz II odc. 2) - Piętno -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ranczo - odc. 111 (seria IX, odc. 7) - Istotny dysonans -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Prokurator - odc. 6/10 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Czas honoru - odc. 18 "Mocne papiery" s. II -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Londyńczycy - odc. 6/13 -  AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Na sygnale - odc. 41 "Deklaracja woli"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Na sygnale - odc. 42 "Prosto w serce"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Rodzinka.pl - odc. 67 "Komunikacja głupcze"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Rodzinka.pl - odc. 68 "Rodzice na zawsze"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Skeleton - Puchar Świata - Whistler - Mężczyźni (Puchar Świata - Whistler - Mężczyźni) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
09:05 Bobsleje - Puchar Świata - Whistler - Kobiety (Puchar Świata - Whistler - Kobiety) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
10:05 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs drużynowy; STEREO, 16:9
11:40 Piłka nożna - Barca TV (29/2016) - Liga hiszpańska: 1/4 F (1): Athletic Bilbao - FC Barcelona; STEREO, 16:9
14:20 Piłka nożna - Barca TV (29/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
15:00 Kierunek Rio - odc. 24 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9
15:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs indywidualny ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs indywidualny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Hokej na lodzie - PHL: Comarch Cracovia Kraków - GKS Tychy; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs indywidualny; STEREO, 16:9
22:45 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 Biegi narciarskie - Ski Classics: La Diagonela, St. Moritz: 65km Kobiet i mężczyzn (Ski Classics: La Diagonela, St. Moritz: 65km Kobiet i mężczyzn) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
00:30 Zakończenie dnia

4fun Hits
6:00 Hits budzi ludzi
8:00 Hits 00's
10:00 Hits 80's
11:00 Hits 90's
12:00 80's weekend
14:00 Hits 00's
15:00 Hits 90's
16:00 Hits 80's
17:00 Hits 70's
18:00 Chart hits
20:00 Party hits
21:00 Movie hits
22:00 Hits ballads
23:00 Hits rock
0:00 Hits 00's
2:00 Najlepsza muzyka nocą

4fun.tv
6:00 4fun budzi ludzi
8:00 Przeboje 4fun
10:00 Ten Top After Party
11:00 Nowe!
12:00 Top tygodnia
14:00 Zrobili to razem: Weekend
16:00 Ajgor sam w domu
17:00 Lyric Videos
18:00 4fun app: Zostań gwiazdą
20:00 #1 Hits
21:00 Chcesz? Masz!
22:00 Best of Ten Top
23:00 Lyric Videos
0:00 Za!@&ista 20 Świat
2:00 Najlepsza muzyka nocą

4fun Fit & Dance
6:00 Dance budzi ludzi
7:00 Fit Express
8:00 Przeboje 4fun: kids
10:00 Disco & dance
12:00 Polski dance
13:00 Sexy disco weekend
15:00 Polski dance
16:00 Top 50: Disco dance
20:00 Disco & dance
22:00 Top 50: Dance chart
2:00 Najlepsza muzyka nocą

Stars.TV
8:00 Best hits
10:00 Best 80's
11:00 Best 90's
12:00 Best chart
14:00 Best 3
15:00 Best of the year
16:00 Best 80's
17:00 Best 90's
18:00 Best 00's
19:00 Best now
20:00 Best party classic
22:00 Best 80's
23:00 Best 90's
0:00 Best ballads
1:00 Best polish

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.