FANDOM


TP1 1987-1992.

8.00 „Tydzień na działce"
8.20 „Na zdrowie" - pr. rekreacyjny
8.55 Program dnia
9.00 „Drops" - mag. dla dzieci i młodzieży oraz film z serii „Fragglesi" (42)
10.30 Dziennik
10.40 „Stare, nowe, najnowsze"
11.05 „Śladami Odyseusza", cz. 1 - „Wojna trojańska", „Odjazd" -film dok.
11.45 „Zdrowie" - mag. wojsko-wy
12.15 „Wyprawa pod podszewkę Alp" (3) - „Olbrzymy i cuda krasu" - film dok.
12.50 „Flesz" - mag. muzyczny
13.15 Telewizyjny Teatr Prozy -Robert Stevenson „Dr Jekyll i mr Hyde", reż. Jerzy Antczak, wyk.: Ignacy Machowski, Janusz Strachocki, Mieczysław Voit, Alicja Bobrowska, Helena Dąbrowska, Ryszarda Hanin i inni
14.40 „Do trzech razy sztuka" -program z udziałem Barbary Wrzesińskiej, Ewy Bem, Wojciecha Manna, Krzysztofa Materny oraz Andrzeja Za-orskiego
15.10 Komedie, komedie, komedie..." „Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy", komedia muzyczna prod. polskiej, reż. Janusz Rzeszewski, wyk.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Ewa Wiśniewska.
16.45 Losowanie Dużego Lotka
16.55 Studio Sport - finał Pucharu Polski w piłce nożnej: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
17.45 Teleexpress (w przerwie meczu)
19.00 Dobranoc: „Podróże kapitana Klipera"
19.10 „Z kamerą wśród zwierząt" - „Lato"
19.30 Dziennik
20.00 „Dekalog, dziesięć" - film fab. prod. polskiej, reż. Krzysztof Kieślowski, wyk.: Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski
21.00 XXVI Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki - Opole'89 - premiery
22.30 Święto „Trybuny Ludu"
22.40 Tydzień w polityce - komentuje K. Szyndzielorz
22.50 XXVI Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki - Opole'89 - Premie i premiery

Logo-7

11.00 „Trzy godziny z Telewizją Katowice"
14.00 „W świecie ciszy" - pr. dla niesłyszących
14.25 Telewizyjny koncert życzeń
14.55 Powitanie
15.00 „Tajniki przyrody" (9) -„Zagłada jest nieodwracalna" - serial dok,
15.25 „Spektrum"
15.40 „Zwierzęta świata" - „Woda albo śmierć" - film przyrodniczy
16.05 „Meandry architektury" -„Projektowanie zieleni"
16.25 „Ordy" - „Wulkany" -film anim.
16.50 „Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy" (8) - „Dzięki ci, żelazny kanclerzu" - serial TP
18.00 Telerama
18.30 „Benefis Romana Kłosowskiego"
19.30 „Alfa i omega" - „Z herbu rodem"
20.00 „Tancerz" - film baletowy
20.50 Studio Sport: półfinały MS na żużlu - Rybnik'89
21.30 Panorama dnia
21.45 „Chateauvallon" (7) - francuski serial obyczajowy
22.40 Komentarz dnia

Logo TVE--1 (1982-1991)

9.10  La Rosa Amarilla
10.00  Cajón desastre
13.30  Suplementos-4
14.30  Sábado revista
15.00  Telediario fin de semana
15.30  El tiempo
15.35  Ferdy
16.05  Primera sesión. «Pedro y el dragón Elliot» (1977)
18.05  Rockopop
19.35  McGyver
20.30  Telediario fin de semana
21.05  Informe semanal
22.25  Sábado noche
23.30  El verano de la revolución
1.00  Avance informativo
1.05  Filmoteca TV. «Seis destinos» (1942)
3.00  Valor para fracasar
4.00  El fugitivo
5,50  Largometraje. «Aquella noche en Varsovia» (1941)
6.20  Jazz entre amigos
7.15  Largometraje. «Cintia» (1958)

TVE 2 1986.svg

10.00  Carta de ajuste
10.14  Apertura y presentación
10.15  Estadio-2
22.00  Fiestas europeas
00.15  Estadio-2
2.15  Despedida y cierre

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.