FANDOM


(Dodano nową stronę „PROGRAM I<br />7.25 Program dnia<br />7.30 Wszechnica rodziny wiejskiej<br />7.55 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich<br />8.20 Tydzień<br />9.00 Dla młodych widzó...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
PROGRAM I<br />7.25 Program dnia<br />7.30 Wszechnica rodziny wiejskiej<br />7.55 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich<br />8.20 Tydzień<br />9.00 Dla młodych widzów: „Teleranek” oraz film z serii: „Chłopcy z Baker Street”<br />10.30 DT wiadomości<br />10.35 „Zajechał wóz do Pszczyny” (1)<br />11.05 „Siedem Anten”<br />11.50 Telewizyjny Koncert Życzeń<br />12.35 „Wszystko albo nic” (1)<br />13.15 „Kraj za miastem”<br />13.40 „Zajechał wóz do Pszczyny” (2)<br />14.10 Teatr dla dzieci Eugeniusz Szwarc „Nagi król” (3)<br />14.50 „Miklos Varga” program rozrywkowy<br />15.20 „Wszystko albo nic” (2)<br />16.50 Telewizyjny film dokumentalny „Z przeszłości, do której już należę”<br />16.45 „Zajechał wóz do Pszczyny” (3)<br />17.15 Teleexpress<br />17.30 Studio Sport I liga piłki nożnej<br />18.20 „Antena”<br />19.00 Wieczorynka<br />19.30 Dziennik<br />20.00 „Miłość i pieniądze” (3 ostatni) film prod, kanadyjskiej<br />20.55 „Pegaz”<br />21.35 „Klub międzynarodowy”<br />22.05 „Loża” program kabaretowy<br />22.15 Sportowa niedziela<br />22.50 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej „P”<br />23.30 DT wiadomości
+
PROGRAM I<br />7.25 Program dnia<br />7.30 Wszechnica rodziny wiejskiej<br />7.55 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich<br />8.20 Tydzień<br />9.00 Dla młodych widzów: „Teleranek” oraz film z serii: „Chłopcy z Baker Street”<br />10.30 DT wiadomości<br />10.35 „Zajechał wóz do Pszczyny” (1)<br />11.05 „Siedem Anten”<br />11.50 Telewizyjny Koncert Życzeń<br />12.35 „Wszystko albo nic” (1)<br />13.15 „Kraj za miastem”<br />13.40 „Zajechał wóz do Pszczyny” (2)<br />14.10 Teatr dla dzieci Eugeniusz Szwarc „Nagi król” (3)<br />14.50 „Miklos Varga” program rozrywkowy<br />15.20 „Wszystko albo nic” (2)<br />16.50 Telewizyjny film dokumentalny „Z przeszłości, do której już należę”<br />16.45 „Zajechał wóz do Pszczyny” (3)<br />17.15 Teleexpress<br />17.30 Studio Sport I liga piłki nożnej<br />18.20 „Antena”<br />19.00 Wieczorynka „Czarniksiężnik z krainy Oz”<br />19.30 Dziennik<br />20.00 „Miłość i pieniądze” (3 ostatni) film prod, kanadyjskiej<br />20.55 „Pegaz”<br />21.35 „Klub międzynarodowy”<br />22.05 „Loża” program kabaretowy<br />22.15 Sportowa niedziela<br />22.50 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej „P”<br />23.30 DT wiadomości
   
 
PROGRAM II<br />10.00 „Echa tygodnia” (dla niesłyszących)<br />10.25 Film dla niesłyszących: „Miłość i pieniądze” (3)<br />11.25 Wojskowy program dokumentalny<br />Niedziela w „Dwójce”<br />11.55 Powitanie<br />12.00 „Kwadrans z hejnałem”<br />12.15 „Jutro poniedziałek”<br />12.45 Fantazja na smyczki „Nie tylko Stradivariusy” program Romana Lasockiego ;<br />13.30 Kraków na antenie „Dwójki”<br />14.00 „Wideoteka”<br />14.45 Kraków na antenie „Dwójki”<br />15.45 Kino familijne: „Hendersonowie” (7) serial prod, australijskiej<br />16.30 Goście Daniela Passenta<br />17.10 „Kino Oko” kalejdoskop filmowy<br />18.05 „Słynne dzieła, słynni wykonawcy” Z moskiewskiego recitalu Vladimira Horowitza<br />18.55 Kraków na antenie „Dwójki”<br />19.30 „W cieniu historii<br />20.00 Studio Sport<br />20.55 Kraków na antenie „Dwójki”<br />21.15 „Książka dla ciebie”<br />21.30 Panorama dnia<br />21.45 Wielkie filmy małego ekranu „Blisko, coraz bliżej” (7) „Ojcowski dom rok 1914” serial TP<br />22.50 Kraków na antenie „Dwójki”<br />23.20 Wieczorne wiadomości
 
PROGRAM II<br />10.00 „Echa tygodnia” (dla niesłyszących)<br />10.25 Film dla niesłyszących: „Miłość i pieniądze” (3)<br />11.25 Wojskowy program dokumentalny<br />Niedziela w „Dwójce”<br />11.55 Powitanie<br />12.00 „Kwadrans z hejnałem”<br />12.15 „Jutro poniedziałek”<br />12.45 Fantazja na smyczki „Nie tylko Stradivariusy” program Romana Lasockiego ;<br />13.30 Kraków na antenie „Dwójki”<br />14.00 „Wideoteka”<br />14.45 Kraków na antenie „Dwójki”<br />15.45 Kino familijne: „Hendersonowie” (7) serial prod, australijskiej<br />16.30 Goście Daniela Passenta<br />17.10 „Kino Oko” kalejdoskop filmowy<br />18.05 „Słynne dzieła, słynni wykonawcy” Z moskiewskiego recitalu Vladimira Horowitza<br />18.55 Kraków na antenie „Dwójki”<br />19.30 „W cieniu historii<br />20.00 Studio Sport<br />20.55 Kraków na antenie „Dwójki”<br />21.15 „Książka dla ciebie”<br />21.30 Panorama dnia<br />21.45 Wielkie filmy małego ekranu „Blisko, coraz bliżej” (7) „Ojcowski dom rok 1914” serial TP<br />22.50 Kraków na antenie „Dwójki”<br />23.20 Wieczorne wiadomości

Aktualna wersja na dzień 22:20, mar 29, 2020

PROGRAM I
7.25 Program dnia
7.30 Wszechnica rodziny wiejskiej
7.55 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8.20 Tydzień
9.00 Dla młodych widzów: „Teleranek” oraz film z serii: „Chłopcy z Baker Street”
10.30 DT wiadomości
10.35 „Zajechał wóz do Pszczyny” (1)
11.05 „Siedem Anten”
11.50 Telewizyjny Koncert Życzeń
12.35 „Wszystko albo nic” (1)
13.15 „Kraj za miastem”
13.40 „Zajechał wóz do Pszczyny” (2)
14.10 Teatr dla dzieci Eugeniusz Szwarc „Nagi król” (3)
14.50 „Miklos Varga” program rozrywkowy
15.20 „Wszystko albo nic” (2)
16.50 Telewizyjny film dokumentalny „Z przeszłości, do której już należę”
16.45 „Zajechał wóz do Pszczyny” (3)
17.15 Teleexpress
17.30 Studio Sport I liga piłki nożnej
18.20 „Antena”
19.00 Wieczorynka „Czarniksiężnik z krainy Oz”
19.30 Dziennik
20.00 „Miłość i pieniądze” (3 ostatni) film prod, kanadyjskiej
20.55 „Pegaz”
21.35 „Klub międzynarodowy”
22.05 „Loża” program kabaretowy
22.15 Sportowa niedziela
22.50 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej „P”
23.30 DT wiadomości

PROGRAM II
10.00 „Echa tygodnia” (dla niesłyszących)
10.25 Film dla niesłyszących: „Miłość i pieniądze” (3)
11.25 Wojskowy program dokumentalny
Niedziela w „Dwójce”
11.55 Powitanie
12.00 „Kwadrans z hejnałem”
12.15 „Jutro poniedziałek”
12.45 Fantazja na smyczki „Nie tylko Stradivariusy” program Romana Lasockiego ;
13.30 Kraków na antenie „Dwójki”
14.00 „Wideoteka”
14.45 Kraków na antenie „Dwójki”
15.45 Kino familijne: „Hendersonowie” (7) serial prod, australijskiej
16.30 Goście Daniela Passenta
17.10 „Kino Oko” kalejdoskop filmowy
18.05 „Słynne dzieła, słynni wykonawcy” Z moskiewskiego recitalu Vladimira Horowitza
18.55 Kraków na antenie „Dwójki”
19.30 „W cieniu historii
20.00 Studio Sport
20.55 Kraków na antenie „Dwójki”
21.15 „Książka dla ciebie”
21.30 Panorama dnia
21.45 Wielkie filmy małego ekranu „Blisko, coraz bliżej” (7) „Ojcowski dom rok 1914” serial TP
22.50 Kraków na antenie „Dwójki”
23.20 Wieczorne wiadomości

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.