FANDOM


TVP 1
06:45 Na świąteczną nutę- Eleni i przyjaciele
07:15 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
07:45 Klan; odc.773 Wigilia /powt/; telenowela TVP
08:30 Bob Budowniczy i niezapomniane Święta Bożego Narodzenia; film animowany prod.angielskiej
09:25 Budzik; program dla dzieci
09:50 Od przedszkola do Opola; Kolędy: Golec uOrkiestra
10:25 Jazon i Argonauci; cz.1/2; Jason and the Argonauts; 2000  film fab.prod.USA; reż: Nick Willing; wyk: Jason London,Frank Langella,Natasha Henstridge
11:55 Urbi et Orbi; transmisja błogosławieństwa z Watykanu
12:45 Znów się rodzi - kolędy Arki Noego
13:35 Potop cz.I; 1974  film fab.prod.polskiej (154'); reż: Jerzy Hoffman; wyk: Małgorzata Braunek,Daniel Olbrychski,Tadeusz Łomnicki
16:15 Święta, święta cz.1; 2003  koncert; wyk: Robert Janson,Piotr Cugowski,Artur Gadowski,Krzysztof Krawczyk i inni.
17:00 Teleexpress
17:20 Plebania; odc.367; serial TVP [stereo]
17:50 Sąsiedzi; Zimowy sen; 2003  serial TVP [stereo]; reż: Feridun Erol; wyk: Ewa Szykulska, Marek Siudym
18:15 Spełniamy marzenia; (13)
19:00 Wieczorynka; Pan Andersen opowiada; Królowa Śniegu cz.1; serial anim.prod.angielskiej (stereo)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:58 Pogoda
20:10 Quo vadis?; odc.1,2/6; 2002  serial TVP/za zgodą rodziców/; reż: Jerzy Kawalerowicz; wyk: Magdalena Mielcarz,Paweł Deląg,Bogusław Linda
21:50 Desperado; Desperado; 1995  film fab.prod.USA / za zgodą rodziców/; reż: Robert Rodriguez; wyk: Antonio Banderas,Salma Hayek,Joaquim de Almeida
23:35 Podejrzani; The Usual Suspects; 1995  film fab.prod.amerykańsko-niemieckiej; reż: Bryan Singer; wyk: Gabriel Byrne,Stephen Baldwin,Chazz Palminteri
01:20 Gladiator; The Gladiator; 1986  film fabularny prod. USA /tylko dla dorosłych/; reż: Abel Ferrara; wyk: Ken Wahl, Brian Robbins, Robert Phalen, Garry Goodrow
02:55 Zakończenie programu

TVP 2
07:25 Dwójka Dzieciom; Pierścień i róża; odc.4/5 Naprzód wiarusy,niech żyje król!; serial TVP
07:50 Orędzie Bożonarodzeniowe Prymasa Polski
08:00 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc.187; serial TVP /stereo/
08:55 Kolędowanie bez barier; koncert; wyk: Beata Kozidrak,Ryszard Rynkowski,Natalia Kulkulska i inni
09:55 Gwiazdka w Hollywood; 2001  film dok.prod.angielskiej
10:45 Tytus, Romek i Atomek wśród złodziei marzeń; 2003  film anomowany prod.polskiej; reż: Leszek Gałysz; wyk: dubbing:Marek Kondrat,Piotr Gąsowski,Andrzej Chyra
12:20 Mojżesz prawodawca; odc.1/3; Moses the Law Giver; 1975  film fabularny prod. włosko-angielskiej; reż: Gianfranco De  Bosio; wyk: Burt Lancaster, Anthony Quale, Ingrid Thulin.
14:00 Familiada - odc. 1024 wydanie specjalne; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.555 Prewencja; telenowela TVP
15:00 Benefis Leona Niemczyka w osiemdziesiąte urodziny; cz.1
15:45 Na dobre i na złe; odc.161 Profesorski spór; serial prod. TVP
16:40 Męskie- żeńskie; odc.1 - Wigilia; 2003  pilot serialu TVP; reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda,Maria Seweryn,Beata Zygarlicka
17:15 Benefis Leona Niemczyka w osiemdziesiąte urodziny; cz.2
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Liz - opowieść o Elizabeth Taylor; cz.1/2; Elizabeth Taylor Story; 1995  film biograficzny prod.USA; reż: Kevin Connor; wyk: Sherilyn Fenn,Nigel Havers,Katherine Helmond
20:35 Tu, gdzie śpiewał Jan Kiepura; Europejski Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy /stereo/
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Tolerancyjni partnerzy; Cosenting Adults; 1992  film sensacyjny prod.USA [tylko dla dorosłychl; reż: Alan J.Pakula; wyk: Kevin Kline,Mary E.Mastrantonio,Kevin Spacey
00:10 Złodziej dusz; Killing Mind; 1990  film kryminalny prod.USA/dla dorosłych/; reż: Michael R.Rhodes; wyk: Stephanie Zimbalist,Tony Bill,Daniel Roebuck
01:45 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Power Rangers (73) - serial dla młodzieży
7.30 Transformery - anim.
8.00 Mały dzielny toster - film animowany
9.40 Gliniarz w przedszkolu - komedia, USA 1990, reż. Ivan Reitman, wyk. Arnold Schwarzenegger
11.35 Casper: początek straszenia - komedia sensacyjna, USA 1997, reż. Sean McNamara
13.20 Kevin sam w domu - komedia sensacyjna, USA 1990, reż. Chris Columbus, wyk. Macaulay Culkin
15.10 Wielka ucieczka - film wojenny, USA 1963
18.30 Informacje + sport
18.55 Prognoza pogody
19.05 Miodowe lata - Bardzo białe Boże Narodzenie - serial komediowy
20.00 Światowy Idol (1)
20.55 Świat według Kiepskich (144) - serial
21.30 Studio LOTTO
21.35 Światowy Idol (2)
22.30 Daleko od noszy - serial komediowy
23.00 Sądna noc - thriller, USA-Japonia 1993, reż. Stephen Hopkins, wyk. Emilio Estevez, Cuba Gooding jr, Denis Leary
1.05 Nawiedzony - thriller, USA 1995, reż. Lewis Gilbert, wyk. Aidan Quinn, Kate Beckinsale, Anthony Andrews, John Gielgud
2.55 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
6.20 Telesklep
8.00 Wodnikowe wzgórze II - serial animowany
8.30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (24) - anim.
8.55 Królewna Śnieżka - film familijny, Kanada-USA 2001
10.30 Karmazynowy pirat - film przygodowy, Wlk. Brytania 1952
12.25 Twoja droga do gwiazd
13.40 A Diva's Christmas Carol - film familijny, USA 2000, reż. Richard Schenkman, wyk. Vanessa L. Williams, Chilli, John Taylor
15.20 Jestem, jaki jestem
16.20 Maraton uśmiechu
17.20 Akademia Policyjna II - Pierwsze zadanie - komedia, USA 1985, reż. Jerry Paris, wyk. Steve Guttenberg, Bubba Smith
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga!
20.00 Dzień zagłady - film katastroficzny, USA 1998, reż. Mimi Leder, wyk. Robert Duvall, Tea Leoni, Elijah Wood, Vanessa Redgrave, Maximilian Schell, Morgan Freeman, James Cromwell, Ran Eldard
22.20 Kasia i Tomek (82) - serial komediowy, Polska
22.50 Drugie dno - film sensacyjny, Kanada 1998, reż. Iain Patersan, wyk. Kevin Dillon, Andrea Roth, J.T. Walsh, Christopher Plummer, Michael Wincott, Daniel Kash
0.40 Nikita (73) - serial
1.30 Nic straconego

TVP 3 Katowice
7.00 Wigilia w lesie − film anim. pol.
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + pogoda
8.00 Apel Jasnogórki
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Ślązak Roku − reportaż, cz. I
9.00 Pałace świata − Pałac królewski w Sintrze − Portugalia
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Lew z krainy Oz − film anim. USA
11.00 Górale z kolędą u Ojca Świętego
11.30 Kurier
11.40 Koncert Palcido Domingo
12.30 Kurier
12.35 Nad Niemnem − film pol.
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Noc Świętego Mikołaja − film pol.
14.45 Niech się spełnią marzenia
15.00 W krainie władcy smoków − film austral.
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Raciborzanie na Cyprze − reportaż
16.15 Aktualności + pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Nad Niemnem − film pol.
17.40 Niech się spełnią marzenia
18.00 Aktualności + pogoda
18.25 Pogoda dla narciarzy
18.30 Kurier
18.35 Prognoza pogody
18.40 Dzieci warte milion dolarów − film USA
20.10 Gwiazdy sportu − felieton
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.55 Kolędowanie bez barier − koncert
21.30 Kurier
21.40 Prognoza pogody
21.45 Komu odbija palma − program rozrywkowy cz. I
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.05 Pan Tadeusz − film pol.
1.35 Zakończenie programu

TV 4
6.10 Strefa P - magazyn
6.45 VIP wydarzenia i plotki
7.00 Muzyczne listy - magazyn
8.00 Eek! The Cat - anim.
8.30 Robocop - anim.
9.00 Klub przyjaciół Stasia i Nel
9.30 Ara urwis - film familijny, Australia 1998, reż. Mario Andreacchio
11.15 Melodia serc - komedia romantyczna, USA 1999, reż. Bobby Roth, wyk. Naomi Judd, Daniel Speck
13.05 Człowiek w żelaznej masce - film kostiumowy, USA 1998, reż. William Richert, wyk. Dennis Hayden, Meg Foster, Edward Albert
15.05 Asterix podbija Amerykę - film animowany
16.30 Czwarty król - film fabularny, Włochy-Niemcy 1998, reż. Stefano Reali, wyk. Raoul Bova, Daniel Ceccaldi, Joachim Fuchsberger, Billy Dee William
18.30 Daję słowo
19.00 Trzej muszkieterowie: Naszyjnik królowej - film kostiumowy, Hiszpania-Panama 1973, reż. Richard Lester, wyk. Michael York, Oliver Reed
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Niebezpieczne Miasto: Zabójcze święta - thriller, USA 1998
23.20 Droga do Santiago (2) - miniserial, Hiszpania 1999
1.10 Muzyczne listy - magazyn
2.00 Sztukateria
2.25 KINOmaniak
2.50 Zakończenie programu

TVN 7
6.20 Telesklep
8.20 Alf (94) - serial, USA
8.50 Biblia - Od Abrahama do Mojżesza (1) - miniserial kostiumowy, USA 2000, reż. Kevin Connor, wyk. Martin Landau, Jacqueline Bisset
10.25 Biblia - Od Abrahama do Mojżesza (2) - miniserial kostiumowy, USA 2000
12.05 Człowiek w żelaznej masce - film przygodowy, Wlk. Brytania-USA 1977, reż. Mike Newell, wyk. Richard Chamberlain, Patrick McGoohan, Louis Jourdan
14.00 U wodopoju - film dokumentalny
14.55 Księga dżungli - Zaginiony diament - film przygodowy, USA 1998, reż. Michael McGreevey, wyk. Gary Collins, Michael Beck, Sean Price McConnell
16.40 Alf (95) - serial, USA
17.10 Gliniarze na motorach (14) - serial, USA
18.10 Miss World 2003 - Finał
20.00 Ucieczka na Atenę - film wojenny, USA 1979, reż. George Pan Cosmatos, wyk. Roger Moare, Telly Savalas, Stefanie Powers
22.10 Ścigany (15) - serial sensacyjny, USA
23.05 Błyskawiczna zemsta - film sensacyjny, USA 1987, reż. Craig T. Rumar, wyk. Michael Pare, Tawny Kitaen, Peter Crook
0.55 Hamlet (2) - miniserial obyczajowy, USA 2000, reż. Campbell Scott, Eric Simonsan, wyk. Campbell Scott, Blair Brown
2.30 Koniec programu

TV Polonia
06:35 Miłość ci wszystko wybaczy; 1981  film fab. prod. polskiej (109'); reż: Janusz Rzeszewski; wyk: Dorota Stalińska,Stanisława Celińska,Piotr Fronczewski.
08:25 Złotopolscy; odc.537 Alibi względem przyzwoitości (25'); telenowela TVP
08:55 Orędzie Bożonarodzeniowe Prymasa Polski
09:10 Do góry nogami; program dla dzieci
09:35 Noddy i Święty Mikołaj; film animowany prod.angielskiej
10:05 Kolędy Pospieszalskich
10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Tradycyjny smak
10:55 Kolędowanie bez barier
11:55 Urbi et Orbi; transmisja błogosławieństwa z Watykanu
12:50 Żona dla Australijczyka; komedia muzyczna prod. polskiej (92'); reż: Stanisław Bareja; wyk: Wiesław Gołas, Elżbieta Czyżewska, Edward Dziewoński, Bogumiła Olędzka, Mieczysław Czechowicz i inni
14:25 Polacy na ziemi helweckiej; reportaż Lucyny Smolińskiej
15:10 Łowca - Ostatnie starcie; 1993  film fab.prod.polskiej (87'); reż: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Mateusz Damięcki,Wojciech Malajkat,Joanna Trzepiecińska
16:35 Kolędy śpiewa zespół Mazowsze
17:00 Teleexpress
17:15 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz; 1978  komedia prod. polskiej (99'); reż: Stanisław Bareja; wyk: Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Ewa Wiśniewska, Stanisław Tym i inni
19:00 Dobranocka; Stąd do ratuszowej wieży; film animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:57 Pogoda
20:00 Koncert świąteczny dla rodzin polskich żołnierzy w Iraku
20:50 Teatr Telewizji; Burzliwe życie Lejzorka; 1990  autor: Ilia Erenburg (126'); reż: Maciej Wojtyszko, Waldemar Śmigasiewicz; wyk: Artur Barciś, Agnieszka Pilaszewska, Grażyna Strachota
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:30 Miłość ci wszystko wybaczy; 1981  film fab. prod. polskiej (109'); reż: Janusz Rzeszewski; wyk: Dorota Stalińska,Stanisława Celińska,Piotr Fronczewski.
01:20 Stąd do ratuszowej wieży; film animowany dla dzieci
01:45 Wiadomości
02:04 Sport
02:09 Pogoda
02:10 Koncert świąteczny dla rodzin polskich żołnierzy w Iraku
03:00 Żona dla Australijczyka; komedia muzyczna prod. polskiej (92'); reż: Stanisław Bareja; wyk: Wiesław Gołas, Elżbieta Czyżewska, Edward Dziewoński, Bogumiła Olędzka, Mieczysław Czechowicz i inni
04:35 Złotopolscy; odc.537 Alibi względem przyzwoitości; telenowela TVP (STEREO)
05:00 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz; 1978  komedia prod. polskiej (99'); reż: Stanisław Bareja; wyk: Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Ewa Wiśniewska, Stanisław Tym i inni
06:40 Zakończenie programu

TV Puls
8.55 Dzisiaj w programie
9.00 Siowo dnia
9.05 Co jasnej bronisz Częstochowy - film dok.
9.55 Dzisiaj w programie
10.00 Transmisja Mszy Świętej z kościoła Ojców Franciszkanów na Nowym Miescie w Warszawie
11.00 Watykan Jana Pawła II - film dok. [3,4)
12.00 Słowo dnia
12.05 Powrót - film dok.
12.40 Alicja w krainie czar6w - film fab.
14.10 Program religijny
15.20 Gwiazdkowe spotkanie z Aniolem
17.00 Słowo dnia
17.05 Nasza antena
17.55 Dzisiaj i jutro w programie
18.00 Detektywi ostatniej szansy - serial fab. [1]
19.00 Eckhart - mysz o wielkim sercu - serial
19.30 Galeria Marka Karewicza [1]
19.50 Słowo dnia
20.00 Jezus - film fab.
21.50 Niech się niesie pieśń - koncert bożonarodzeniowy
22.50 Święta matka Kinga - film dok.
23.20 Nasza antena


HBO 2
06:30    Bananowa liga (Mvp 2: Most Vertical Primate) komedia, Kanada 2001, 83 min., reż. Robert Vince, wyk. Cameron Banroft, Bob Burnquist
08:00    Obłędny rycerz (A Knight's Tale) film przygodowy, USA 2001, 126 min., reż. Brian Helgeland, wyk. Mark Addy, Heath Ledger
10:10    Klub porywaczy (The Abduction Club) komedia/kostiumowy, W. Brytania 2001, 92 min., reż. Stefan Schwartz, wyk. Liam Cunningham, Alice Evans
11:45    Bojangles (Bojangles) obyczajowy, USA 2001, 94 min., reż. Joseph Sargent, wyk. Gregory Hines, Peter Riegert
13:25    Cinema, cinema, odc. 51 (Cinema Cinema Cinema VI. (970) Ep. 51) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
13:55    USS "Squalus" zatonął (Submerged) dramat, USA 2000, 84 min., reż. James Keach, wyk. Sam Neil, Shea Whigham
15:25    Włoskie wakacje (Katja's Adventure) familijny, Dania 1999, 79 min., reż. Lars Hesselhildt, wyk. Fanny Bernth, Alessandro Haber
16:50    Simply Red: koncert na Sycylii (Simply Red - Spring 2003) koncert, W. Brytania 2003, 59 min.
17:55    Niezwykła podróż (Homeward Bound: The Incredible Journey 1993) familijny, USA 1993, 80 min., reż. Duwayne Dunham, wyk. głos w wersji anglojęzycznej Michael J. Fox, głos w wersji anglojęzycznej Sally Field
19:20    Agenci w spódnicach (All The Queen's Men) komedia, Niemcy 2001, 96 min., reż. Stefan Ruzowitzky, wyk. Matt Leblanc, Eddie Izzard
21:00    Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (Lord Of The Rings: Fellowship Of The Ring) fantasy, Nowa Zelandia 2001, 171 min., reż. Peter Jackson, wyk. Elijah Wood, Viggo Mortensen
23:55    Twarda laska (Saving Silverman) komedia, USA 2001, 92 min., reż. Dennis Dugan, wyk. Jason Biggs, Steve Zahn
01:30    Starzy faceci w nowych wozach (Old Men In New Cars) komedia, Dania 2002, 92 min., reż. Lasse Spang Olsen, wyk. Josina Bergsoe, Iben Hjejle
03:05    Don's Plum (Don's Plum) obyczajowy, Dania/Szwecja/USA 1998, 86 min., reż. R. D. Robb/ John Schindler, wyk. Leonardo Di Caprio, Tobey Maguire
04:35    Bojangles (Bojangles) obyczajowy, USA 2001, 94 min., reż. Joseph Sargent, wyk. Gregory Hines, Peter Riegert

Reality TV
06.00 Cuda medycyny (Medical Miracles) (50 min.).
06.50 Cuda medycyny (Medical Miracles) (50 min.).
07.40 Cuda medycyny (Medical Miracles) (50 min.).
08.30 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
09.20 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
10.10 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
11.00 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
11.50 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
12.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
13.30 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
14.20 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.10 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
16.00 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
16.50 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
17.35 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
18.20 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
19.05 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
19.55 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
20.50 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
21.35 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
22.30 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
23.20 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
00.15 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
01.05 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
01.50 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
02.35 To cud (It's a Miracle) 55 min.).
03.20 Cuda medycyny (Medical Miracles) (50 min.).
04.10 Cuda medycyny (Medical Miracles) (50 min.).
05.00 Cuda medycyny (Medical Miracles) (50 min.).

Europa Europa
10.00 Straszni rodzice (Les Parents Terribles) dramat, Francja, 1948, 100 min
11.40 Biały Bim Czarne Ucho (Biełyj Bim - Cziornoje Ucho) dramat, ZSRR, 1977, 182 min
14.40 żandarm z Saint-Tropez (Le Gendarme De Saint-Tropez) komedia, Francja/Wlochy, 1964, 95 min
16.20 Tam, gdzie są góry (Da Wo Die Berge Sind) dramat, Niemcy, 2000, 90 min
18.00 Czarny Tulipan (La Tulipe Noire) film przygodowy, Francja, 1964, 115 min
20.00 Malgaska przygoda (Aventure Malgache) film krótkometrażowy - thriller, Wielka Brytania, 1944, 29 min. 26 sek
20.30 Wstyd (Schande) dramat, Niemcy, 2001, 88 min
22.05 Zagubiona autostrada (Lost Highway) dramat, USA / Francja, 1997, 135 min
00.20 Tajemnica Albumu (La Derniere Fille / The Last Girl) film erotyczny, Francja, 2001, 90 min
01.55 Gładka skóra (La Peau Douce) dramat, Francja/Portugalia, 1964, 113 min
03.55 Zamek (Zamok) dramat, Rosja / Niemcy / Francja, 1994, 100 min.

Romantica
06.00    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 74) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
06.50    (Classica) Perła (Perla) (Część 1) - telenowela, Meksyk 1998, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Vanessa Acosta, Gina Romand, (50 min.).
07.40    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 154) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
08.35    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 83) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
09.25    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 70) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (50 min.).
10.25    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 83) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (60 min.).
11.25    (Gold) Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (część 83) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araque, (55 min.).
12.20    (Classica) Perła (Perla) (Część 1) - telenowela, Meksyk 1998, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Vanessa Acosta, Gina Romand, (50 min.).
13.15    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 154) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
14.10    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 83) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
15.05    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 55/56) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
16.00    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 70) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (50 min.).
16.50    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 83) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (55 min.).
17.45    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 153) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
18.40    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 83) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
19.35    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 55/56) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
20.30    (Classica) Perła (Perla) (Część 1) - telenowela, Meksyk 1998, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Vanessa Acosta, Gina Romand, (50 min.).
21.25    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 154) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
22.20    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 83) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
23.15    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 55/56) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
00.10    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 74) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
01.00    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 83) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (50 min.).
01.50    (Gold) Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (część 83) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araque, (50 min.).
02.40    (Classica) Perła (Perla) (Część 1) - telenowela, Meksyk 1998, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Vanessa Acosta, Gina Romand, (50 min.).
03.30    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 154) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
04.20    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 83) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
05.10    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 74) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).

Planete
08.25 Żyć dla zwierząt: Marion i hieny (4/13)
08.55 Siły powietrzne świata: Amerykańskie samoloty transportowe
09.50 Świadkowie 20. wieku: "Rasa Panów" (9/26)
10.40 Sławnym być (14/14)
11.10 Cartier - jubiler królów
12.05 Opowieści o zwierzętach: Żywe niszczarki - termity (6/6)
12.35 Tajemny świat ogrodów: Mrówki (4/26)
13.00 Przemoc małżeńska w Hiszpanii
13.30 Nastoletnie matki
14.00 Należeć do elity
14.30 Miasto wdów
15.00 Tajemny świat ogrodów: Pluskwiaki (9/26)
15.25 Tajemny świat ogrodów: Trzmiele (14/26)
15.50 Świadkowie 20. wieku: Walka o życie (19/26)
16.45 Świadkowie 20. wieku: Rewolucyjne Chiny (20/26)
17.35 Norodom Sihanouk - król filmowiec
18.45 Być królem
19.45 Gliniarze (4/5)
20.15 Tajemny świat ogrodów: Ważki (19/26)
20.45 Cała prawda o Piotrusiu Panie
22.00 Lewis Caroll w krainie czarów
22.55 Pamiętniki mordercy Sissi
23.50 Sławnym być (4/14)
00.20 Sławnym być (9/14)
00.50 Siły powietrzne świata: Amerykańskie śmigłowce wojskowe
01.45 Siły powietrzne świata: Amerykańskie lotnictwo morskie

Discovery Channel
09:00 Wędkarskie przygody Reksa Hunta
09:25 Wędkarski bzik, Pstrągi i łososie z północnej Norwegii
09:55 Narodziny samochodu wyścigowego
10:20 Lot
11:15 Niesamowite maszyny, Najwspanialsze statki: Niebezpieczne wody
12:10 Oszustwa w świecie sztuki, Rozstrzygnięcie
13:05 Ślady starożytności, Porozrzucane czaszki
13:35 Ślady starożytności, Klątwa mumii
14:00 Pierwsza wojna światowa, Blokada
15:00 Królewska podróż po Jordanii
16:00 10 cudów Wenecji
17:00 Wędkarskie przygody Reksa Hunta
17:30 Wędkarski bzik, Tarponowe szaleństwo
18:00 Wysypisko, Wojna na morzu
19:00 Odkrycie Nefretete
21:00 Detektywi sądowi, Wyciąganie wniosków
22:00 Z akt FBI, Zgubna przyjaźń
23:00 Amerykańscy prawnicy, Poległy przyjaciel
00:00 Ludzie Hitlera, Bormann
01:00 Pola bitew, Mandżuria, część 2
02:00 Dam Busters - skaczące bomby


Ale Kino!
8.00 Przy oddzielnych stolikach - film obyczajowy 
9.40 Polowanie na grube ryby - komedia 
11.35 Człowiek z M-3 - komedia 
13.10 Angiel- ski pacjent - dramat 
15.55 Pościg - film obyczajowy
18.05 F/X - film sensacyjny
20.00 Mocne ale! Wiek niewinności - film obyczajowy
22.20 Seks, kłamstwa i kasety video - film obyczajowy 
0.05 Pod osłoną nieba - film obyczajowy 
2.25 Wielik luz - film kryminalny 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.