FANDOM


TVP 1
06:20 Dylematu 5 - odc. 2/3 - Spóła; serial TVP
07:10 Wielkie, złe święta (Big Bad Christmas)  22'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007)
07:35 Buli - Gdzie się pali?, odc. 103 (Ou est Le Feu?); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
07:45 Classic Childrens Tales - Opowieść Wigilijna, odc. 6 (A CHRISTMAS CAROL); film animowany kraj prod.Kanada (1996)
08:35 Hania - txt str.777  100'; dramat kraj prod.Polska (2007)
10:20 Czarnobrody - cz. 1 (Blackbeard ep. 1) - txt str.777  81'; film przygodowy kraj prod.USA (2005)
11:50 Urbi et Orbi - transmisja z Watykanu
12:45 Czarodziejka (Good Witch, The)  84'; film obyczajowy kraj prod.USA (2008)
14:20 Cała Polska śpiewa kolędy; koncert
15:10 Julie de Maupin - cz. 2/2 (Julie, Chevalier de Maupin, 2 partie) - txt str.777  95'; film kostiumowy kraj prod.Francja, Włochy (2004)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 N jak Neo - Nówka i Przyjaciele: Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru; program rozrywkowy
18:20 Jaka to melodia? - wydanie świąteczne ( odc. 2314 ); teleturniej muzyczny
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Książę i skoczek, odc. 171 (Prince and the Hopper); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (Pirates of the Caribbean: At World's End) - txt str.777  161'; film przygodowy kraj prod.USA (2007)
23:15 Młode szpady (Young Blades (La Jeunesse des trois mousquetaires))  92'; film przygodowo-historyczny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2001)
00:50 Eldorado - Świątynia Słońca (El Dorado: Temple of the Sun)  95'; film przygodowy kraj prod.USA (2009)
02:25 Eldorado - Miasto Złota (El Dorado: City of Gold)  89'; film przygodowy kraj prod.USA (2009)
03:55 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Koncert Bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova 2011
06:35 Orędzie arcybiskupa Józefa Michalika na Święta Bożego Narodzenia
06:45 M jak miłość - odc. 874; serial TVP
07:35 Barwy szczęścia - odc. 673 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
08:05 Jak było na początku - cz. 1 (In The Beginning ep. 1)  86'; film fabularny kraj prod.USA (2000)
09:35 Rodzinne oglądanie - Parada podwodnych potworów (Freaks of the seas)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009)
10:35 Koncert Bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova 2011
10:50 Święty Mikołaj (Joulutarina)  77'; baśń kraj prod.Finlandia (2007)
12:15 Gwiazdy w południe - Kopalnie króla Salomona (King Solomon's Mines) - txt str.777  95'; film przygodowy kraj prod.USA (1985)
14:00 Familiada - odc. 1912 Odcinek Specjalny; teleturniej
14:40 Underdog - Superpies (Underdog)  78'; komedia kraj prod.USA (2007)
16:05 Szansa na Sukces - Mazowsze kolęduje z aktorami
17:00 Na dobre i na złe - odc. 465 - Przyjacielska przysługa; serial TVP
18:00 Panorama
18:25 Sport Telegram
18:30 Pogoda
18:45 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka - txt str.777  82'; komedia kraj prod.Polska (1970)
20:15 Między nami Polakami; widowisko rozrywkowe
21:35 Angielska robota (Bank Job, The)  107'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (2008)
23:30 Mordercza rozgrywka (Knight Moves)  111'; thriller kraj prod.Niemcy, USA (1992)
01:20 Chwała na wysokości - kolędy z Zakopanego
02:05 Osiem milimetrów (Eight Millimeter)  118'; film kryminalny kraj prod.USA (1999)
04:00 Angielska robota (Bank Job, The)  107'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (2008)
05:50 Zakończenie dnia

TVP Info
07:00 Reportaż TVP INFO - Najmniejsza parafia w Polsce; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
08:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
09:01 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Prawdę mówiąc - odc. 13; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:52 Reportaż TVP INFO - ZDROWYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info - Podsumowanie Tygodnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:22 Reportaż TVP INFO - SPOKOJNYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:49 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:54 Reportaż TVP INFO - POGODNYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Medycyna niekonwencjonalna - Fakty i Mity - odc. 52 - Boże Narodzenie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:15 Era Wynalazków - Odc. 13; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:48 Reportaż TVP INFO - WESOŁYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
13:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:01 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Wesołych Świąt; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:46 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Prawdę mówiąc - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:42 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
20:50 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:00 Pani Janka z Kotrysiej Polany; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie (Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie); film dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (2011); reż.:Grzegorz Tomczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony (Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2011); reż.:Grzegorz Tomczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Kolędy  na jazzowo cz. I; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Prawdę mówiąc - odc. 13; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:07 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:10 Medycyna niekonwencjonalna - Fakty i Mity - odc. 52 - Boże Narodzenie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Era Wynalazków - Odc. 13; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:40 Wesołych Świąt; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Medycyna niekonwencjonalna - Fakty i Mity - odc. 52 - Boże Narodzenie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Kolędy na jazzowo cz.I; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Prawdę mówiąc - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:21 Pani Janka z Kotrysiej Polany; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:36 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:01 Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie (Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie); film dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (2011); reż.:Grzegorz Tomczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:27 Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony (Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:54 Zakończenie dnia

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Powrót bałwanka Mrozika - film animowany (USA,1992)

07:40 Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie! - film animowany (Kanada,2003)

08:35 Smocze wzgórze - film animowany (Hiszpania,2002)

10:05 Kolędowanie z Polsatem - program muzyczny (Polska,2011)

11:00 Święty Mikołaj z 34 ulicy - film familijny (USA,1994)

13:15 Zawód Święty Mikołaj - komedia (USA,2001)

14:45 W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju! - komedia (USA,1989)

16:35 Te święta - dramat obyczajowy (USA,2007)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Wesołych świąt (245)

20:05 Epoka lodowcowa: Mamucia Gwiazdka - film animowany (USA,2011)

20:30 Roboty - film animowany (USA,2005)

22:15 Hrabia Monte Christo - film kostiumowy (USA,Wielka Brytania,Irlandia,2002)

01:15 Cafe Futbol - wydanie świąteczne

02:45 Tajemnice losu

04:40 TV Market

TVN

05:40 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 Zeus i Roksana - film przygodowy (USA,1997)

09:50 Odlotowe dzieciaki - komedia przygodowa (USA,2006)

11:35 Psy i koty - film familijny (USA,2001)

13:10 Grinch: Świąt nie będzie - film familijny (USA,Niemcy,2000)

15:05 Święta Dennisa Rozrabiaki - film familijny (Kanada,USA,2007)

16:40 Gwiezdny pył - film fantasy (USA,Wielka Brytania,2007)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Madagwiazdka - film animowany (USA,2009)

20:40 Kung Fu Panda: Święta, święta i Po - film animowany (USA,2010)

21:10 Pada Shrek - film animowany (USA,2007)

21:40 William i Kate - film obyczajowy (USA,Wielka Brytania,2011)

23:20 Naciągacze - film kryminalny (USA,2003)

01:20 Mission: Impossible - film sensacyjny (USA,1996)

03:10 Dowody zbrodni 6 (8)

04:10 Uwaga!

04:25 Rozmowy w toku

05:15 Nic straconego

TV 4

05:30 To był dzień

06:20 V Max - magazyn motoryzacyjny

06:45 Ryzykanci 5 (1)

07:30 Dekoratornia

07:55 Mistrz kuchni: Juniorzy (16)

09:35 Powrót bałwanka Mrozika - film animowany (USA,1992)

10:05 Miś, który przespał święta - film animowany (USA,1973)

10:35 Legenda o bałwanku Mroziku - film animowany (USA,2005)

11:55 Galileo - program popularnonaukowy

12:50 Wyścig - film sensacyjny (USA,Kanada,Australia,2001)

15:05 Czysta chata (8)

16:00 Niekończąca się opowieść - film fantasy (RFN,USA,1984)

17:50 Szalona rodzinka - komedia (USA,1992)

20:00 Jak ugryźć 10 milionów - komedia kryminalna (USA,Kanada,2000)

22:00 Terrorysta - dramat sensacyjny (USA,2001)

23:45 Nieugięci - film sensacyjny (USA,1996)

01:40 Chłopaki z taśmy - program rozrywkowy

02:05 Chłopaki z taśmy - program rozrywkowy

02:30 TV Market

02:45 To był dzień

03:45 Zakończenie programu

TV Puls

07:00 Gwiazdkowy konkurs - komedia (USA,2006)

09:00 Pszczółka Maja (27)

09:30 Szczeniak zwany Scooby-Doo (3)

10:00 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (23)

10:35 Barbie w "Dziadku do Orzechów" - film animowany (USA,2001)

12:15 Życzenie wigilijne Richiego Richa - komedia (USA,1998)

14:00 Królowa Śniegu (1/2) - film familijny (USA,Wielka Brytania,Kanada,2002)

16:00 Czarownice z krainy Oz (1/2) - komedia fantasy (USA,2011)

18:00 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (11)

18:30 Szczeniak zwany Scooby-Doo (3)

19:00 Timon i Pumba (2)

19:30 Jednostka przygotowawcza - film animowany (USA,2009)

20:00 Na psa urok - film familijny (USA,2006)

22:00 Tajemnica templariuszy (1/2) - dramat przygodowy (Kanada,2009)

00:00 Czas zemsty - film sensacyjny (USA,Aruba,2003)

01:50 Dom: Przed miłością nie uciekniesz (16)

04:00 Z archiwum policji (4) - serial dokumentalny

04:30 Zobacz to!

05:30 Telemarket

TVN 7

05:00 W roli głównej: Sharon Stone (15) - talk show

05:30 W roli głównej: Ewa Minge (16) - talk show

06:00 Na Wspólnej (1205)

06:30 Na Wspólnej (1206)

06:55 Mango

09:00 Tajemnice Smallville (22)

10:00 Przyjaciele (1)

10:30 Przyjaciele (2)

11:00 Okruszek i Piegus - film familijny (USA,1995)

12:45 Po rozum do mrówek - film animowany (USA,2006)

14:20 Narodziny - film religijny (USA,2006)

16:10 Przyjaciel gangstera - komedia kryminalna (Francja,2003)

17:50 Conagher - western (USA,1991)

20:00 Angielski pacjent - melodramat (USA,1996)

23:00 Aleksander - dramat historyczny (Francja,USA,Niemcy,Holandia,2004)

02:10 W roli głównej: Mateusz Kusznierewicz (9) - talk show

02:40 W roli głównej: Agnieszka Fitkau-Perepeczko (10) - talk show

03:10 W roli głównej: Sonia Bohosiewicz (11) - talk show

03:40 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Scavolini Pesaro

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Scavolini Pesaro

09:00 Sport Flash

09:05 Łyżwiarstwo figurowe: Unforgettable Moments on Ice

10:00 Sport Flash

10:05 Magazyn alpejski

10:30 Puchar Świata w snowboardzie

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka - podsumowanie 2011 roku

11:30 Boks - podsumowanie 2011 roku

12:00 Sport Flash

12:05 Łyżwiarstwo figurowe: Fashion on Ice

13:00 Sport Flash

13:05 Tenis ziemny - podsumowanie 2011 roku

13:30 Formuła 1 - podsumowanie 2011 roku

14:00 Sport Flash

14:05 Trans World Sport

15:00 Sport Flash

15:05 Łyżwiarstwo figurowe: A Tribute to The Beatles on Ice

16:00 Sport Flash

16:05 Cafe Futbol - wydanie świąteczne

17:30 Atleci

18:00 Sport Flash

18:05 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Mt Claremont - Waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Danny Green

19:00 Sport Flash

19:05 Łyżwiarstwo figurowe: Holiday Celebration on Ice

20:00 Sport Flash

20:05 Cafe Futbol - wydanie świąteczne

21:00 Sport Flash

21:05 Cafe Futbol - wydanie świąteczne

21:40 Atleci - wydanie świąteczne

22:00 Sport Flash

22:05 Boks - podsumowanie 2011 roku

22:30 Siatkówka - podsumowanie 2011 roku

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Rugby: Puchar Świata - mecz finałowy: Nowa Zelandia - Francja

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

09:00 Teenage lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 ESKA PL

11:00 Weekend z Jankesem

11:05 J & J Fashion Show

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Multipremier

12:30 Poranny WF - program rozrywkowy

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Fejslista

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 ESKA Games - magazyn komputerowy

14:30 Klipy Non Stop

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Web Chart

18:00 Backstage Party

18:30 Klipy Non Stop

19:00 World Lista

21:00 Hity na czasie

00:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura
08:05 Ivo Pogorelich gra Chopina (Ivo Pogorelich gra Chopina; tyt. z wideoteki: CHOPIN - POLONAISE IN C - MOLL); koncert kraj prod.Niemcy (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Dokument tygodnia - Deklaracja nieśmiertelności  30'; film dokumentalny; reż.:Marcin Koszałka; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Kolędy różnych narodów; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Lemoniadowy Joe (Limondov Joe aneb Konsk opera)  91'; komedia kraj prod.Czechosłowacja (1964); reż.:Oldrich Lipský; wyk.:Karel Fiala, Milos Kopecký, Kveta Fialová, Olga Schoberová; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Po kolędzie; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Jeszcze dalej niż Północ (Bienvenue chez les Ch'tis)  101'; komedia kraj prod.Francja (2008); reż.:Dany Boon; wyk.:Kad Merad, Dany Boon, Zoe Felix; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 W Nowicy na końcu świata  67'; film dokumentalny; reż.:Natasza Ziółkowska - Kurczuk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Gala z okazji ponownego otwarcia Teatru Bolszoj w Moskwie (The Bolshoi Re - Opening Gala); koncert kraj prod.ROSJA (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Niedziela z... Krystyną Jandą i Marią Seweryn /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Niedziela z...Krystyną Jandą i Marią Seweryn - Męskie-żeńskie - odc. 1 - Wigilia; serial TVP; reż.:Krystyna Janda; wyk.:Krystyna Janda, Maria Seweryn, Beata Zygarlicka, Sylwester Maciejewski, Borys Szyc; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Niedziela z... Krystyną Jandą i Marią Seweryn /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Niedziela z... Krystyna Jandą i Marią Seweryn - Zazdrość - txt str.777  70'; spektakl teatralny; reż.:Krystyna Janda; wyk.:Jan Englert, Krystyna Janda, Dorota Segda, Maria Seweryn, Maciej Wojdyła, Rafał Dziemidok; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Niedziela z... Krystyną Jandą i Marią Seweryn /3/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Niedziela z...Krystyną Jandą i Marią Seweryn - Kolejność uczuć - txt str.777  82'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1993); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Daniel Olbrychski, Maria Seweryn, Eugeniusz Priwiezencew, Wojciech Siemion, Konrad Kujawski, Krystyna Tkacz, Ewa Kasprzyk, Barbara Dziekan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Niedziela z...Krystyną Jandą i Marią Seweryn - Tatarak - txt str.777  82'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Krystyna Janda, Paweł Szajda, Jan Englert, Jadwiga Jankowska - Cieślak, Julia Pietrucha, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Skonieczny, Paweł Tomaszewski, Mateusz Kościukiewicz, Marcin Łuczak; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Za wszelką cenę (Million Dollar Baby) - txt str.777  127'; dramat kraj prod.USA (2004); reż.:Clint Eastwood; wyk.:Clint Eastwood, Hilary Swank, Morgan Freeman, Jay Barruchell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Quincy Jones - koncert jubileuszowy cz. 2 (Quincy Jones - 75th Birthday Concert) kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Kino nocne - Rembrandt: oskarżam...! (Rembrandt's j'accuse)  86'; film dokumentalny kraj prod.Finlandia, Niemcy, Holandia (2008); reż.:Peter Greenaway; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:25 Pasmo kontemplacyjne - 10; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Dziennik telewizyjny - 25.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Kolędy i pastorałki śpiewa Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Śladami Świętej Rodziny (Les sejours de la Sainte Famille); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); Dla małoletnich od lat 7
09:30 Wielkie żarcie - Wielkie przemiany czyli Chaterbriand aux pommes; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
10:00 Święty Augustyn - odc. 1/5 - Adwokat diabła (Sant'Agostino ep. 1); serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2010); reż.:Christian Duguay; wyk.:Alessandro Preziosi, Monica Guerritore, Franco Nero, Wenanty Nosul, Krzysztof Pieczyński, Jerzy Zelnik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Magiczne drzewo - odc. 3 - Kredka - txt str.777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Boże Narodzenie ze smakiem (43); Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Świadkowie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Spotkania z profesorem Zinem - Opowieść wigilijna; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Hej kolęda, kolęda; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Zakochany anioł  95'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Magiczne drzewo - odc. 4 - Berło - txt str.777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 56; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Polska i świat w reportażu - "Na skraju Europy"; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Noc Świętego Mikołaja - txt str.777 AD; film TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Święty Augustyn - odc. 2/5 - Khalida (Sant'Agostino ep. 2); serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Hej kolęda, kolęda; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Ze wszystkich stron - Za Olzą; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dziennik telewizyjny - 25.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Bóg się rodzi letnią nocą; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Szabla od komendanta  100'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Bronisław Pawlik, Franciszek Pieczka, Wiesław Gołas, Witold Pyrkosz; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 56; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:05 lki człowiek małej grafiki; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Gody żywieckie; reportaż; reż.:Maria Szmyt; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Dziennik telewizyjny - 25.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 1788; telenowela TVP
06:20 Plebania - odc. 1789; telenowela TVP
06:40 Plebania - odc. 1790; telenowela TVP
07:05 Plebania - odc. 1791; telenowela TVP
07:25 Plebania - odc. 1792; telenowela TVP
07:45 Koncert Bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova 2011
09:00 Ziarno; magazyn
09:25 Słoneczna włócznia - odc. 6 - Dom Orchidei - txt str.777; serial TVP
09:55 Panna z mokrą głową  94'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1994)
11:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
11:50 Urbi et Orbi - transmisja z Watykanu
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Antoniego w Kalnej
14:20 Tajemnica Jana Pawła II  26'; film dokumentalny
14:45 Mazowsze śpiewa kolędy
15:10 Był Luksemburg...  54'; film dokumentalny
16:10 Cała Polska śpiewa kolędy; koncert
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość - odc. 860; serial TVP
18:15 Przybieżeli do Betlejem
18:40 Kabaretowy Alfabet Dwójki - M jak MoCarta
19:00 Dobranocka - O krasnalach i Wigilii; film animowany
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Ranczo - odc. 55* - Wielki powrót; serial obyczajowy TVP
21:05 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 2/4 (odc. 2/4) - txt str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009)
22:00 Muzyka Filmowa Krzesimira Dębskiego (Fragmenty Koncertu Galowego "Za Zasługi dla Polski i Polaków poza granicami Kraju"); koncert
22:50 Tajemnica Jana Pawła II  26'; film dokumentalny
23:20 M jak miłość - odc. 859; serial TVP
00:10 M jak miłość - odc. 860; serial TVP
01:00 Dobranocka za oceanem - O krasnalach i Wigilii; film animowany
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:50 Pogoda
02:00 Czas honoru - odc. 41* "W pułapce"; serial TVP
02:45 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 2/4 (odc. 2/4); serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009)
03:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
03:50 Cała Polska śpiewa kolędy; koncert
04:35 Kulturalni PL (68); magazyn
05:35 Tajemnica Jana Pawła II  26'; film dokumentalny
06:10 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:05 Złote transmisje - Eliminacje do MŚ'78 - Polska - Dania; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Złote transmisje - Eliminacje do MŚ'78 - Polska - Dania; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Sportowa debata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Sportowa debata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Jeździectwo - Cavaliada - "Speed and Music" - Poznań; relacja; STEREO, 16:9
12:30 Jeździectwo - Rok na Wyścigach; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Świata - 1/2 finału: Kashiwa Reysol - Santos; STEREO, 16:9
15:30 Ze sportowego archiwum - Jak to z futbolem było - cz. I; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Świata - 1/2 finału: Al - Sadd - Barcelona; STEREO, 16:9
17:50 Z archiwum TVP - Stanisław Marusarz - wspomnienia; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ze sportowego archiwum - Jak to z futbolem było - cz. II; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Świata - FINAŁ: Santos FC - FC Barcelona; STEREO, 16:9
20:30 Cristiano Ronaldo - granice ludzkich możliwości (Cristiano Ronaldo - tested to the limit); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9
21:30 Piłka nożna - LM: Arsenal Londyn - Borussia Dortmund; STEREO, 16:9
23:20 RPA 2010 - Dzień Finału; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Zakochany anioł  95'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Kolędy TVP HD; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Gdzie jesteś Święty Mikołaju? - txt str.777  40'; film TVP; reż.:Igor Mołodecki; wyk.:Anna Radwan, Dorota Segda, Dominika Mroczek, Izabella Olszewska, Roman Gancarczyk, Jerzy Grałek, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Letner, Ola Frycz, Marta Kalmus; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Joanny  87'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1994); reż.:Anna Sokołowska; wyk.:Kaja Grąbczewska, Ewa Bukowska, Roman Szafrański, Bożena Dykiel, Janusz Michałowski, Leonard Pietraszak, Henryk Talar, Wojciech Asiński, Mateusz Damięcki, Piotr Gąsowski; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teoria Sportu - Najlepsze fragmenty cz. 1 - odc. 12 (Best of, part 1); serial dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Teoria Sportu - Najlepsze fragmenty cz. 2 - odc. 13 (Best of, part 2); serial dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Mały Indianin - txt str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Życie codzienne Indian - txt str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 U Pana Boga w ogródku - odc. 9/12 - txt - str.777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 U Pana Boga w ogródku - odc. 10/12 - txt str.777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Pan Tadeusz (Pan Tadeusz) - txt str.777  147'; film fabularny kraj prod.Polska, Francja (1999); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Michał Żebrowski, Alicja Bachleda - Curuś, Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Marek Kondrat, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Jerzy Bińczycki, Krzysztof Kolberger; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 26 - Łzy Ewy - txt str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Kolędy TVP HD; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Stawka większa niż życie - odc. 7/18 - Podwójny Nelson - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Szansa na Sukces - Mazowsze kolęduje z aktorami; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Ogniem i mieczem - odc. 1/4 - txt str.777; serial TVP; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Izabella Scorupco, Michał  Żebrowski, Aleksander Domogarow, Krzysztof Kowalewski, Bogdan Stupka; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Ogniem i mieczem - odc. 2/4 - txt str.777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Inny świat (Black heaven) (L' autre monde)  100'; thriller kraj prod.Francja (2011); 16:9
23:40 Synowie anarchii - Synowie anarchii s. II 4 (Sons of Anarchy, 'Eureka'); serial kraj prod.USA (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Złoty środek  101'; komedia kraj prod.Polska (2008); reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Anna Przybylska, Szymon Bobrowski, Cezary Pazura, Edward Linde - Lubaszenko, Robert Gonera, Paweł Wilczak, Tamara Arciuch, Maria Pakulnis, Krzysztof Kowalewski, Edyta Olszówka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
07:05 Nad Niemnem - odc. 4/4 - txt str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Lokatorzy - odc. 198 (243) Pogromcy zwierząt; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Lokatorzy - odc. 199 (248) Życzę miłego dnia!; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 O krasnalach i Wigilii; film animowany; reż.:Agnieszka Sadurska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Magiczne drzewo - txt str.777  83'; film przygodowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Joanna Zientarska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Chyra, Hanna Śleszyńska, Maciej Wierzbicki, Dominika Kluźniak, Anna Guzik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Czterdziestolatek - odc. 7/21 - Judym, czyli czyn społeczny - txt str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
12:00 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 3/4 (odc. 3/4) - txt str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 4/4 (odc. 4/4) - txt str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Miłość, honor i posłuszeństwo - cz. 2/2 (LOVE, HONOR AND OBEY, THE LAST MAFIA MARRIAGE)  87'; film sensacyjny kraj prod.USA (1993); reż.:JOHN PATTERSON; wyk.:Nancy McKeon, ERric Roberts, Ben Gazzara; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Ogniem i mieczem - odc. 4/4 - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Ranczo - odc. 45 - Wymiana międzypokoleniowa - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Ranczo - odc. 46 - Dzieci śmieci - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ranczo - odc. 47 - W samo południe - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Ojciec Mateusz - odc. 5 - Róża - txt str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Z Archiwum X - odc. 13 Za morzem (The X - Files s. I ep. 13 Beyond the Sea); serial kraj prod.USA (1993); Dla małoletnich od lat 16
22:00 Z Archiwum X - odc. 14 Zmiana płci (The X - Files s. I ep. 14 Gender Bender); serial kraj prod.USA (1994); Dla małoletnich od lat 16
22:50 Miłość, honor i posłuszeństwo - cz. 2/2 (LOVE, HONOR AND OBEY, THE LAST MAFIA MARRIAGE)  87'; film sensacyjny kraj prod.USA (1993); reż.:JOHN PATTERSON; wyk.:Nancy McKeon, ERric Roberts, Ben Gazzara; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Glina - odc. 3/25; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.