FANDOM


Linia 2: Linia 2:
   
 
[[Plik:TVP2_(żałobne_logo).png|thumb|left|100px]]<br />05:40 Ocean Avenue - odc. 127/130 (Ocean Avenue ep. 127); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />06:25 Ocean Avenue - odc. 128/130 (Ocean Avenue ep. 128); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />07:10 TELEZAKUPY<br />07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 17 - Spotkanie z kolegą; serial animowany<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 4/6 Tippi i rekiny wielorybie (Tippi and the Whale Sharks); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc. 272 Dictum acerbum - gorzka prawda; serial TVP<br />09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym<br />09:25 Pogoda<br />10:00 Panorama<br />10:35 Panorama<br />10:40 Pogoda<br />10:45 Oblicza Żółtego Smoka (Yellow Dragon's Colors); film dokumentalny kraj prod.Japonia (2006)<br />11:40 Magnum - odc. 124/162 Daj mi tęczę (MAGNUM P. I. s. 6 (Find me a rainbow)); serial kraj prod.USA (1986)<br />12:30 Przygody Tarzana - odc 73/75 Zemsta pirata (Tarzan, ep  320 Pirates revenge); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)<br />13:00 Raj na ziemi - Pustynia Namib-odc.14 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />13:55 Dekalog - Dziesięć<br />15:00 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 1/8  Gdzie jest nieboszczyk?, cz. I (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. The Missing Body Mystery p.1); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)<br />15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 57/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777 kraj prod.USA (1997)<br />16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 20/26 (54) Zapomnij o marzeniach (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Put your dreams away)); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)<br />17:30 Biuro kryminalne -  Złoty łańcuszek; serial TVP<br />18:00 Program lokalny<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:45 Panorama<br />19:10 Psałterz Wrześniowy - oratorium Piotra Rubika (2); koncert<br />20:15 Negocjator (FBI:Negotiator); dramat kraj prod.USA (2005)<br />22:00 Panorama<br />22:15 Pogoda<br />22:25 Sport Telegram<br />22:30 Biznes<br />22:40 Alibi na środę - Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (Once Upon a Time in the West aka C'era una Volta Il West); western kraj prod.USA, Włochy (1969)<br />01:20 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Zabić tyrana; cykl dokumentalny<br />01:50 Żyć z przeszczepem - odc.5; cykl dokumentalny<br />02:20 Zakończenie dnia
 
[[Plik:TVP2_(żałobne_logo).png|thumb|left|100px]]<br />05:40 Ocean Avenue - odc. 127/130 (Ocean Avenue ep. 127); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />06:25 Ocean Avenue - odc. 128/130 (Ocean Avenue ep. 128); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />07:10 TELEZAKUPY<br />07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 17 - Spotkanie z kolegą; serial animowany<br />07:40 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 4/6 Tippi i rekiny wielorybie (Tippi and the Whale Sharks); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc. 272 Dictum acerbum - gorzka prawda; serial TVP<br />09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym<br />09:25 Pogoda<br />10:00 Panorama<br />10:35 Panorama<br />10:40 Pogoda<br />10:45 Oblicza Żółtego Smoka (Yellow Dragon's Colors); film dokumentalny kraj prod.Japonia (2006)<br />11:40 Magnum - odc. 124/162 Daj mi tęczę (MAGNUM P. I. s. 6 (Find me a rainbow)); serial kraj prod.USA (1986)<br />12:30 Przygody Tarzana - odc 73/75 Zemsta pirata (Tarzan, ep  320 Pirates revenge); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)<br />13:00 Raj na ziemi - Pustynia Namib-odc.14 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />13:55 Dekalog - Dziesięć<br />15:00 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 1/8  Gdzie jest nieboszczyk?, cz. I (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. The Missing Body Mystery p.1); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)<br />15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 57/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777 kraj prod.USA (1997)<br />16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 20/26 (54) Zapomnij o marzeniach (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Put your dreams away)); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)<br />17:30 Biuro kryminalne -  Złoty łańcuszek; serial TVP<br />18:00 Program lokalny<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:45 Panorama<br />19:10 Psałterz Wrześniowy - oratorium Piotra Rubika (2); koncert<br />20:15 Negocjator (FBI:Negotiator); dramat kraj prod.USA (2005)<br />22:00 Panorama<br />22:15 Pogoda<br />22:25 Sport Telegram<br />22:30 Biznes<br />22:40 Alibi na środę - Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (Once Upon a Time in the West aka C'era una Volta Il West); western kraj prod.USA, Włochy (1969)<br />01:20 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Zabić tyrana; cykl dokumentalny<br />01:50 Żyć z przeszczepem - odc.5; cykl dokumentalny<br />02:20 Zakończenie dnia
  +
  +
=== Polsat<br>
  +
06.45 Sekret Laury (119) - telenowela<br>
  +
07.45 TV Market - mag. reklamowy<br>
  +
08.05 Psie serce (3): Pauza - serial obyczajowy<br>
  +
09.00 W pustyni i w puszczy (2) - serial przygodowy<br>
  +
10.00 Czarodziejki (23) - serial obyczajowy<br>
  +
11.00 Dotyk anioła (24) - serial obyczajowy<br>
  +
12.00 Pensjonat Pod Różą (23): Tylko seks - serial obycz.<br>
  +
13.00 Jesteś moim życiem (142) - telenowela<br>
  +
14.00 Opowieści bibilijne: Estera - film reliigijny, Niemcy/USA/Włochy 1999<br>
  +
15.50 Wydarzenia<br>
  +
16.15 Prognoza pogody<br>
  +
16.20 Wszystko o zwierzętach (8): Leo, lew - serial dok.<br>
  +
16.50 Strażnik Teksasu (106) - serial sensacyjny<br>
  +
17.45 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (10) - serial sensacyjny<br>
  +
18.50 Wydarzenia<br>
  +
19.20 Sport, Prognoza pogody<br>
  +
19.30 Rodzina zastępcza (143): Burze hormonalne - serial komediowy<br>
  +
20.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (28) - serial sens.<br>
  +
21.00 Wichry namiętności - dramat obyczajowy, USA 1994<br>
  +
21.55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)<br>
  +
23.40 Pokochać - dramat obycz.<br>
  +
02.50 Co się wydarzyło w miasteczku Tarrington? - dramat obyczajowy, USA 1997<br>
  +
04.20 Zakończenie programu<br>
  +
<br>
  +
TVN<br>
  +
05:50     Telesklep<br>
  +
06:40     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 19/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003<br>
  +
07:35     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br>
  +
08:05     Szymon Majewski Show: Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski - program rozrywkowy<br>
  +
09:05     Wykręć numer - teleturniej<br>
  +
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy<br>
  +
11:05     Telesklep<br>
  +
11:30     Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany odc. 9/14<br>
  +
11:55     Detektywi: Powrót - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005<br>
  +
12:25     W11 - Wydział Śledczy: Niezwykła przyjaźń - serial fabularno-dokumentalny Polska<br>
  +
13:05     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 734-736 Polska 2003<br>
  +
14:20     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 20/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003<br>
  +
15:20     Prawo pożądania - telenowela odc. 115/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005<br>
  +
16:20     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006<br>
  +
17:20     Rozmowy w toku: Moje przekleństwo - bulimia! - talk show<br>
  +
18:30     Detektywi: Idolka - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005<br>
  +
19:00     Fakty<br>
  +
19:30     Sport - program informacyjny<br>
  +
19:40     Pogoda<br>
  +
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów<br>
  +
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Nocny pociąg - serial fabularno-dokumentalny Polska<br>
  +
20:55     Ojciec chrzestny - dramat sensacyjny reż. Francis Ford Coppola, wyk. Marlon Brando, Al Pacino, Diane Keaton, James Caan USA 1972 <br>
  +
00:30     Bliskie zagrożenie - dramat sensacyjny reż. Neema Barnette, wyk. Lisa Rinna, Rob Estes, Tom Wood, N'Bushe Wright USA 1997<br>
  +
02:30     Nocne igraszki - program interaktywny<br>
  +
03:30     Telesklep<br>
  +
03:50     Uwaga! - magazyn reporterów<br>
  +
04:10     Nic straconego - programy powtórkowe <br>
  +
<br>
  +
TVP 3<br>
  +
06:00 Kurier; STEREO<br>
  +
06:09 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
06:13 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
06:15 Kurier flesz; STEREO<br>
  +
06:17 Pogoda; STEREO<br>
  +
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
06:23 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
06:27 Kamera Kuriera; STEREO<br>
  +
06:30 Kurier; STEREO<br>
  +
06:39 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
06:43 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
06:45 Kurier flesz; STEREO<br>
  +
06:47 Pogoda; STEREO<br>
  +
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
06:53 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
06:57 Kamera Kuriera; STEREO<br>
  +
07:00 Kurier; STEREO<br>
  +
07:10 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
07:13 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
07:15 Kurier flesz; STEREO<br>
  +
07:17 Pogoda; STEREO<br>
  +
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
07:23 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
07:27 Kamera Kuriera; STEREO<br>
  +
07:30 Kurier; STEREO<br>
  +
07:39 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
07:42 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
07:45 OTV - PASMO LOKALNE<br>
  +
08:00 Kurier flesz; STEREO<br>
  +
08:02 Kurier Gość; STEREO<br>
  +
08:15 Kurier flesz; STEREO<br>
  +
08:17 Pogoda; STEREO<br>
  +
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
08:25 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
08:30 Kurier; STEREO<br>
  +
08:39 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
08:42 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
08:45 OTV - PASMO LOKALNE<br>
  +
09:00 Kurier; STEREO<br>
  +
09:09 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
09:12 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
09:15 Kurier flesz; STEREO<br>
  +
09:17 Pogoda; STEREO<br>
  +
09:19 Przegląd prasy; STEREO<br>
  +
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
09:27 Kamera Kuriera; STEREO<br>
  +
09:30 Kurier; STEREO<br>
  +
09:53 Pogoda; STEREO<br>
  +
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
10:03 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
10:10 Pogoda; STEREO<br>
  +
10:14 Kurier Gość; STEREO<br>
  +
10:30 Kurier; STEREO<br>
  +
10:51 Pogoda; STEREO<br>
  +
10:53 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
11:27 Kamera Kuriera; STEREO<br>
  +
11:30 Kurier; STEREO<br>
  +
11:53 Pogoda; STEREO<br>
  +
11:54 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
11:58 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
12:30 Kurier; STEREO<br>
  +
12:53 Pogoda; STEREO<br>
  +
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
12:58 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
13:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
13:30 Kurier; STEREO<br>
  +
13:52 Pogoda; STEREO<br>
  +
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
13:59 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
14:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
14:30 Kurier; STEREO<br>
  +
14:53 Pogoda; STEREO<br>
  +
14:57 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
15:01 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
15:30 Kurier; STEREO<br>
  +
15:56 Pogoda; STEREO<br>
  +
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO<br>
  +
16:07 Serwis sportowy; STEREO<br>
  +
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO<br>
  +
16:43 Pogoda; STEREO<br>
  +
16:45 OTV - PASMO LOKALNE<br>
  +
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
17:30 Kurier; STEREO<br>
  +
17:55 Pogoda; STEREO<br>
  +
18:00 OTV - PASMO LOKALNE<br>
  +
20:01 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
20:30 Kurier; STEREO<br>
  +
20:51 Pogoda; STEREO<br>
  +
20:59 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
21:30 Kurier; STEREO<br>
  +
21:43 Pogoda; STEREO<br>
  +
21:45 OTV - PASMO LOKALNE<br>
  +
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
22:30 Kurier; STEREO<br>
  +
22:45 Pogoda; STEREO<br>
  +
22:47 16/16 - Emigracja; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO<br>
  +
23:30 Kurier; STEREO<br>
  +
23:50 Pogoda; STEREO<br>
  +
23:55 Magazyn majsterkowicza - odc. 27 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br>
  +
00:20 Magazyn majsterkowicza - odc. 28 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br>
  +
00:44 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
00:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
01:25 Kurier; STEREO<br>
  +
01:45 Pogoda; STEREO<br>
  +
01:48 Magazyn majsterkowicza - odc. 27 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br>
  +
02:13 Magazyn majsterkowicza - odc. 28 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br>
  +
02:38 Zakończenie dnia<br>
  +
<br>
  +
TVN 7<br>
  +
06:10    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        <br>
  +
06:35    Telesklep            <br>
  +
07:40    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo    <br>
  +
08:10    Tarzan na Manhattanie    serial przygodowy...            <br>
  +
09:10    Gorzka zemsta    telenowela obyczajowy...            <br>
  +
10:05    Inspektor Eddie    serial komedia...    stereo        <br>
  +
11:05    Zabawa od kuchni    konkurs interaktywny...    stereolive        <br>
  +
12:05    Telesklep            <br>
  +
14:10    Gorzka zemsta    telenowela obyczajowy...            <br>
  +
15:10    Nikita    serial sensacyjny...    stereo        <br>
  +
16:10    Życie na fali    serial obyczajowy...    stereo        <br>
  +
17:10    Seans filmowy (TVN7)    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive        <br>
  +
18:10    Inspektor Eddie    serial komedia...    stereo        <br>
  +
19:10    Życie na fali    serial obyczajowy...    stereo        <br>
  +
20:10    Krzyk wolności    film obyczajowy...            <br>
  +
23:20    Pole marzeń    film obyczajowy...            <br>
  +
01:30    Czas zbrodni    film sensacyjny...<br>
  +
03:35    Zakończenie programu<br>
  +
<br>
  +
TV Polonia<br>
  +
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
08:00 Wiadomości; STEREO<br>
  +
08:10 Pogoda; STEREO<br>
  +
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
08:30 Ala i As - Jedziemy do ZOO; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
08:50 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
09:15 Taki pejzaż - Bieszczady. Na połoninach; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
09:35 Unijnym traktem - Ciepło z atestem (2); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
09:45 Zespół adwokacki - odc. 8; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
10:40 Muzyczny Festiwal Łańcut 2000 - Koncert bachowski Orkiestry "Wratislavia"; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
11:30 Perły i dukaty - odc. 3/3 - Perły i dukaty; serial; Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
12:00 Wiadomości; STEREO<br>
  +
12:10 Klan - odc. 1254; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
12:35 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Powstanie w Brzegu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
13:05 Siedlisko - odc. 4/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
13:55 Przedmowa do ciszy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
14:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
15:10 Mieszkać w Europie - Siena; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
15:25 W rajskim ogrodzie - Endemity Madagaskaru; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
15:45 Ala i As - Jedziemy do ZOO; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
16:30 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
17:00 Teleexpress; STEREO<br>
  +
17:15 Leśnym tropem - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
17:40 Zespół adwokacki - odc. 8; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
18:30 Stary - nowy Kraków - Tyniec    (Klasztory, pałace, uczelnie); reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
18:50 Perły i dukaty - odc. 3/3 - Perły i dukaty; serial; Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
19:30 Wiadomości; STEREO<br>
  +
19:55 Sport; STEREO<br>
  +
20:05 Pogoda; STEREO<br>
  +
20:10 Klan - odc. 1254; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
20:35 Wieści Polonijne; STEREO<br>
  +
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 9; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
21:50 XV Dni Ignacego Jana Paderewskiego "Paderewski in memoriam" Ludwig van Beethoven III Symfonia Es-dur op.54 "Eroica"; koncert; STEREO<br>
  +
22:40 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
23:00 Tajemnice lasu - Magia drewna; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br>
  +
23:30 Panorama; STEREO<br>
  +
23:45 Pogoda; STEREO<br>
  +
23:48 Sport Telegram; STEREO<br>
  +
23:50 Biznes; STEREO<br>
  +
23:55 Zespół adwokacki - odc. 8; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
00:50 Perły i dukaty - odc. 3/3 - Perły i dukaty; serial; Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
01:30 Wiadomości; STEREO<br>
  +
01:55 Sport; STEREO<br>
  +
02:00 Klan - odc. 1254; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
02:25 Wieści Polonijne; STEREO<br>
  +
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 9; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br>
  +
03:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
04:00 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
04:20 XV Dni Ignacego Jana Paderewskiego "Paderewski in memoriam" Ludwig van Beethoven III Symfonia Es-dur op.54 "Eroica"; koncert; STEREO<br>
  +
05:10 Tajemnice lasu - Magia drewna; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br>
  +
05:35 Leśnym tropem - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br>
  +
06:00 Zakończenie dnia ===

Wersja z 17:52, wrz 5, 2016

TVP1 (żałobne logo)

05:15 Moda na sukces - odc. 3428 (The Bold and the Beautiful ep. 3643); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3429 (The Bold and the Beautiful ep. 3644); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33, 6.15 Biznesowa piatka
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Halloween, odc. 14 (Secret Life of Beniamin Bear - THE BIG SCARE, ep. 14); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Domisie - Szałas; program dla dzieci
09:25 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:30 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 15 - Piątek, trzynastego (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 15 Cerny Patek na ranci); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 101 (odc. 101); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Agnieszka; film obyczajowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 872; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Akcja pod Arsenałem; dramat
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:15 Klan - odc. 1261; telenowela TVP
15:45 Śnić we śnie; film TVP
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3430 (The Bold and the Beautiful ep. 3645); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3431 (The Bold and the Beautiful ep. 3646); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 72; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Wyjątkowy prezent Mysi odc. 28 (Mitzi?s special present ep. 28) kraj prod.Wielka Brytania (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Okruchy życia - Między złem, a złem (Torn Apart) - txt str.777; film fabularny kraj prod.USA (2004)
21:50 Misja specjalna; magazyn śledczy
22:20 Teleexpress nocą
22:40 Piękna Bettien (Bella Bettien); dramat kraj prod.Holandia (2002)
00:25 Dobre, bo polskie - 07 zgłoś się - odc. 5/21 - 24 godziny śledztwa; serial TVP
01:25 Dobre, bo polskie - Droga - odc. 5/6 - Rysopis uwodziciela; serial obyczajowy TVP
02:25 Zakończenie programu
TVP2 (żałobne logo)

05:40 Ocean Avenue - odc. 127/130 (Ocean Avenue ep. 127); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 128/130 (Ocean Avenue ep. 128); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 17 - Spotkanie z kolegą; serial animowany
07:40 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 4/6 Tippi i rekiny wielorybie (Tippi and the Whale Sharks); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 272 Dictum acerbum - gorzka prawda; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym
09:25 Pogoda
10:00 Panorama
10:35 Panorama
10:40 Pogoda
10:45 Oblicza Żółtego Smoka (Yellow Dragon's Colors); film dokumentalny kraj prod.Japonia (2006)
11:40 Magnum - odc. 124/162 Daj mi tęczę (MAGNUM P. I. s. 6 (Find me a rainbow)); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Przygody Tarzana - odc 73/75 Zemsta pirata (Tarzan, ep  320 Pirates revenge); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
13:00 Raj na ziemi - Pustynia Namib-odc.14 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:55 Dekalog - Dziesięć
15:00 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 1/8  Gdzie jest nieboszczyk?, cz. I (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. The Missing Body Mystery p.1); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 57/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777 kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 20/26 (54) Zapomnij o marzeniach (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Put your dreams away)); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Złoty łańcuszek; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:10 Psałterz Wrześniowy - oratorium Piotra Rubika (2); koncert
20:15 Negocjator (FBI:Negotiator); dramat kraj prod.USA (2005)
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:40 Alibi na środę - Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (Once Upon a Time in the West aka C'era una Volta Il West); western kraj prod.USA, Włochy (1969)
01:20 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Zabić tyrana; cykl dokumentalny
01:50 Żyć z przeszczepem - odc.5; cykl dokumentalny
02:20 Zakończenie dnia

=== Polsat
06.45 Sekret Laury (119) - telenowela
07.45 TV Market - mag. reklamowy
08.05 Psie serce (3): Pauza - serial obyczajowy
09.00 W pustyni i w puszczy (2) - serial przygodowy
10.00 Czarodziejki (23) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (24) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (23): Tylko seks - serial obycz.
13.00 Jesteś moim życiem (142) - telenowela
14.00 Opowieści bibilijne: Estera - film reliigijny, Niemcy/USA/Włochy 1999
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.20 Wszystko o zwierzętach (8): Leo, lew - serial dok.
16.50 Strażnik Teksasu (106) - serial sensacyjny
17.45 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (10) - serial sensacyjny
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (143): Burze hormonalne - serial komediowy
20.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (28) - serial sens.
21.00 Wichry namiętności - dramat obyczajowy, USA 1994
21.55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23.40 Pokochać - dramat obycz.
02.50 Co się wydarzyło w miasteczku Tarrington? - dramat obyczajowy, USA 1997
04.20 Zakończenie programu

TVN
05:50     Telesklep
06:40     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 19/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003
07:35     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08:05     Szymon Majewski Show: Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski - program rozrywkowy
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Telesklep
11:30     Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany odc. 9/14
11:55     Detektywi: Powrót - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
12:25     W11 - Wydział Śledczy: Niezwykła przyjaźń - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:05     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 734-736 Polska 2003
14:20     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 20/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003
15:20     Prawo pożądania - telenowela odc. 115/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:20     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:20     Rozmowy w toku: Moje przekleństwo - bulimia! - talk show
18:30     Detektywi: Idolka - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Nocny pociąg - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Ojciec chrzestny - dramat sensacyjny reż. Francis Ford Coppola, wyk. Marlon Brando, Al Pacino, Diane Keaton, James Caan USA 1972
00:30     Bliskie zagrożenie - dramat sensacyjny reż. Neema Barnette, wyk. Lisa Rinna, Rob Estes, Tom Wood, N'Bushe Wright USA 1997
02:30     Nocne igraszki - program interaktywny
03:30     Telesklep
03:50     Uwaga! - magazyn reporterów
04:10     Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:27 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:53 Pogoda; STEREO
11:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:58 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:53 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:58 Serwis sportowy; STEREO
13:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:53 Pogoda; STEREO
14:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:51 Pogoda; STEREO
20:59 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:47 16/16 - Emigracja; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Magazyn majsterkowicza - odc. 27 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:20 Magazyn majsterkowicza - odc. 28 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:44 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:48 Magazyn majsterkowicza - odc. 27 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:13 Magazyn majsterkowicza - odc. 28 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:38 Zakończenie dnia

TVN 7
06:10    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
06:35    Telesklep            
07:40    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo    
08:10    Tarzan na Manhattanie    serial przygodowy...            
09:10    Gorzka zemsta    telenowela obyczajowy...            
10:05    Inspektor Eddie    serial komedia...    stereo        
11:05    Zabawa od kuchni    konkurs interaktywny...    stereolive        
12:05    Telesklep            
14:10    Gorzka zemsta    telenowela obyczajowy...            
15:10    Nikita    serial sensacyjny...    stereo        
16:10    Życie na fali    serial obyczajowy...    stereo        
17:10    Seans filmowy (TVN7)    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive        
18:10    Inspektor Eddie    serial komedia...    stereo        
19:10    Życie na fali    serial obyczajowy...    stereo        
20:10    Krzyk wolności    film obyczajowy...            
23:20    Pole marzeń    film obyczajowy...            
01:30    Czas zbrodni    film sensacyjny...
03:35    Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ala i As - Jedziemy do ZOO; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Taki pejzaż - Bieszczady. Na połoninach; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Unijnym traktem - Ciepło z atestem (2); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zespół adwokacki - odc. 8; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Muzyczny Festiwal Łańcut 2000 - Koncert bachowski Orkiestry "Wratislavia"; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Perły i dukaty - odc. 3/3 - Perły i dukaty; serial; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1254; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Powstanie w Brzegu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Siedlisko - odc. 4/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Przedmowa do ciszy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Mieszkać w Europie - Siena; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 W rajskim ogrodzie - Endemity Madagaskaru; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Ala i As - Jedziemy do ZOO; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Leśnym tropem - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Zespół adwokacki - odc. 8; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Stary - nowy Kraków - Tyniec    (Klasztory, pałace, uczelnie); reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Perły i dukaty - odc. 3/3 - Perły i dukaty; serial; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1254; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 9; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 XV Dni Ignacego Jana Paderewskiego "Paderewski in memoriam" Ludwig van Beethoven III Symfonia Es-dur op.54 "Eroica"; koncert; STEREO
22:40 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Tajemnice lasu - Magia drewna; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 8; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Perły i dukaty - odc. 3/3 - Perły i dukaty; serial; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1254; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 9; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
04:20 XV Dni Ignacego Jana Paderewskiego "Paderewski in memoriam" Ludwig van Beethoven III Symfonia Es-dur op.54 "Eroica"; koncert; STEREO
05:10 Tajemnice lasu - Magia drewna; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Leśnym tropem - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia ===

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.