TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 30 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 30) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Natura w Jedynce  - Małpy bez tajemnic. cz. 3. Sprawny umysł (Monkeys Revealed) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Świętość i miłosierdzie - Kraków; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Smaki polskie - Polędwiczki w kurkach i boczek rolowany; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Blondynka - odc. 26 (seria II, odc. 13) - Coś się kończy, coś się zaczyna -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Korzenie: następne pokolenia - odc. 9/14 (Roots: The Next Generations, ep. 9/14); serial kraj prod.USA (1983); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Drużyna A [ser. IV] - odc. 19, Zatopiony skarb (The A - Team IV, ep. 19, Beneath the Surface); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Natura w Jedynce - Podróż przez życie cz. 4. Władza (Life Story) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 31 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 31) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Miasto ruin; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 50/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 50) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Diecezje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 23 (seria II, odc. 10) - Zabójcza dawka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 51/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 51) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Orędzie Abp. Stanisława Gądeckiego na Światowe Dni Młodzieży 2016 -  txt. str. 777
20:20 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016  - Diecezje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:35 Franciszek
22:30 Gol Ekstra; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
23:00 Wszystko będzie dobrze -  txt. str. 777  97'; dramat obyczajowy; reż.:Tomasz Wiszniewski; wyk.:Adam Werstak, Robert Więckiewicz, Izabela Dąbrowska, Beata Kawka, Daniel Mąkolski, Jarosław Gruda, Janusz Chabior, Janusz Kłosiński, Zdzisław Kuźniar, Stanisław Pąk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Jak się zakochać (How to Fall in Love (aka Dating Coach))  83'; komedia kraj prod.USA (2010); reż.:Mark Griffiths; wyk.:Brooke D'Orsay, Madison Desjarlais, Kurt Evans, Gina Holden; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Transporter - odc. 8/12 (Transporter, ep. 8) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:25 Mój Nikifor -  txt. str. 777  95'; dramat; reż.:Krzysztof Krauze; wyk.:Krystyna Feldman, Roman Gancarczyk, Jerzy Gudejko, Jowita Miondlikowska, Lucyna Malec, Katarzyna Paczyńska, Karolina Paczyńska, Magda Celówna, Ewa Wencel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Notacje - Zofia Kłusek - Daniszewska. Dno piekła; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rodzinka.pl - odc. 36 "Czy siedzi z nami pilot" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1112 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1452 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 199 - Pierwsza rozprawa; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 O mnie się nie martw - s. III odc. 5/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Cyganie morza -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygarnij mnie - odc. 8; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Na sygnale - odc. 76 "Kryzys" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Na sygnale - odc. 77 "Próba" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 M jak miłość - odc. 1217 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 21 (odc 21); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 7/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Jeden z dziesięciu - odc. 8/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Kocham Cię, Polsko! - odc. (4); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 - Wśród swoich -  txt. str. 777 AD; komedia; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:20 Otwarte serce (Open Heart); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Kief Davidson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Grimm - s. 2 odc 20/22 (Grimm season 2 ep. Kiss of the Muse); serial kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Tylko dla twoich oczu (For Your Eyes Only) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.USA (1981); reż.:John Glenn; wyk.:Roger Moore, Carole Bouquet, Chaim Topol; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Otwarte serce (Open Heart); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Rodzinka.pl - odc. 37 "Pierwsza praca Tomka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Rodzinka.pl - odc. 38 "Dziadkowie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie programu

TVP 3
06:00 Spotkania z naturą (6); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; magazyn przyrodniczo - krajoznawczy pod red. Sławomira Lewandowskiego
06:30 Plebania - odc. 660; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Lecznica pod św. Franciszkiem - .; serial dokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Jak to działa - odc. 61 Diagnostyka i walka z nowotworami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 124 Mariusz Szczygieł; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Marzenia do spełnienia - odc. 12/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 TELEZAKUPY
13:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:30 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Plebania - odc. 661; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Ojcowski Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Misjonarska przypowieść; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Tysiące twarzy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 TELEZAKUPY
16:30 Spotkania z naturą (6); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; magazyn przyrodniczo - krajoznawczy pod red. Sławomira Lewandowskiego
17:05 Odkrywanie Jury odc.32; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Fatima i świat - Fatima - Azja i Oceania (Fatima and Asia and Oceania); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 6 - Rymanów Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na ścieżkach polskiego losu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 124 Mariusz Szczygieł; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Fatima i świat - Fatima - Azja i Oceania (Fatima and Asia and Oceania); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Szlakiem drewnianych kaplic - Wola Kopcowa odc. 3; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Lecznica pod św. Franciszkiem - .; serial dokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Marzenia do spełnienia - odc. 12/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Kamień, nożyce, papier  - Portret dziewczyny; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
5.00 Disco gramy - program muzyczny
6.00 Nowy dzień z Polsat News
7.45 Trudne sprawy - serial paradokumentalny
8.45 Malanowski i partnerzy (629, 630) - serial fabularno-dokumentalny Polska
9.45 Dzień, który zmienił moje życie
10.45 Dlaczego ja? - serial fabularno-dokumentalny
11.45 Pielęgniarki - serial paradokumentalny
12.45 Trudne sprawy - serial paradokumentalny Polska
13.45 Małolaty - serial paradokumentalny
14.45 Słoiki - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.15 Interwencja
16.40 Dlaczego ja? - serial fabularno-dokumentalny
17.40 Mój przepis na... - magazyn kulinarny
17.45 Trudne sprawy - serial paradokumentalny Polska
18.50 Wydarzenia
19.30 Świat według Kiepskich - serial komediowy
20.00 Wysmakowani - magazyn kulinarny
20.10 Miasto odkupienia - film sensacyjny USA (2014)
22.35 Wydział zabójstw, Hollywood - komedia sensacyjna USA (2003)
0.55 Haker - komedia sensacyjna Polska (2002)
2.55 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6:00 Uwaga! - magazyn reporterów
6:30 Mango - telezakupy
8:15 Detektywi: Mirek (1020) - serial fabularno-dokumentalny
8:50 Kung Fu Panda - film animowany, USA 2008
10:40 Szkoła (132) - serial paradokumentalny
11:40 Szpital (276) - serial paradokumentalny
12:40 Ukryta prawda (390) - serial paradokumentalny
13:40 W-11 - Wydział Śledczy: Ścigany (899) - serial fabularno-dokumentalny
14:20 W-11 - Wydział Śledczy: Siostry Grochowskie (900) - serial fabularno-dokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Bolesławiec, Pod Złotym Aniołem (3) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (133) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (391) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (277) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (13) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2313) - serial obyczajowy
20:55 Projekt Lady (5) - reality show
21:55 Sekrety lekarzy (10) - reality show
22:55 Najgorszy polski kierowca (10) - program rozrywkowy
23:40 Druga szansa (9) - serial obyczajowy
0:40 Wybrani 3 (19) - serial sensacyjny
1:40 Ocalić Grace 3 (19) - serial obyczajowy
2:40 Uwaga! - magazyn reporterów
3:05 Klub Magii (200)
4:25 Kuchenne rewolucje: Bolesławiec, Pod Złotym Aniołem (3) - program rozrywkowy

TV 4
6.00 Nie igraj z aniołem
7.05 Jake i piraci z Nibylandii
7.35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
8.05 Nowy Scooby i Scrappy Doo
8.35 Tom i Jerry
9.05 Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu
9.35 Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu
10.00 Kosmos
11.00 Moja nadzieja
12.00 Detektywi w Akcji
13.00 Policjantki i Policjanci
14.00 STOP Drogówka
15.00 Sekrety Sąsiadów
15.30 Sekrety Sąsiadów
16.00 Dom nie do poznania
17.00 Moja nadzieja
18.00 Detektywi w Akcji
19.00 Policjantki i Policjanci
20.00 9. miesiąc
21.00 CSI. Kryminalne zagadki Nowego Jorku
22.00 Galileo
23.00 Galileo
0.00 STOP Drogówka
1.00 Mega Chichot
1.30 Interwencja
1.50 Graffiti - film Polska, 2016
2.05 TAK czy NIE
2.40 Eliminacje ME 2016 PNożna
5.00 Top 10 lista przebojów

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 31 (Ojciec Mateusz III odc. 1) - Spa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Salonowiec - Rozwód; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc.147; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Mama - nic - odc. 2/4 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Krótka historia - (34) Przewrót majowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Galicjanie w Apostoles cz. 2; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Przygarnij mnie - odc. 6; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Polska z Miodkiem - (13) Lublin, Lubin, Lubań; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1429 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Przystań - odc. 6/13 - Krokodylek -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Oczy w oczy - (6); rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Z powodu Mojego Imienia - oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Polska z Miodkiem - (8) Częstochowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Diecezje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:55 Galeria - odc. 49; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (35) Walka o władzę; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Saga prastarej puszczy - Opowieść o dziku: Cena niezależności -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1429 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc.147; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 5 - Rajd; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Orędzie Abp. Stanisława Gądeckiego na Światowe Dni Młodzieży 2016
20:55 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:20 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016  - Diecezje; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Dziś uznany za najwybitniejszego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /63/ - "Ogrodu serce" - Daab; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 49; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Mama - nic - odc. 2/4 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 5 - Rajd; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Orędzie Abp. Stanisława Gądeckiego na Światowe Dni Młodzieży 2016
02:50 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Krótka historia - (35) Walka o władzę; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1429 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi  odc.147; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP ABC
05:35 Tu mówią zwierzęta odc. 37 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Świnka Peppa, seria III - Delfina Osiołek, odc. 12 (Delphine Donkey); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:15 Bajeczki Maszy - Smolny byczek, odc. 12 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Przygody Myszki - odc. 9 - Zimowa wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Milly i Molly - odc 4/26 Stokrotka (Milly, Molly ep. Billy Boy); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Studio Stodoła - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Bracia Koala - Poetka Ala, odc. 30 (Alice the poet); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Misiowanki - Pieniądze, odc. 6 (Trouble with money); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - Kapelusz z piórkiem; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Smerfy - Smerfy w potrzasku, odc. 133 (Unsound Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Stacyjkowo - Pasażerski egzamin Koko, odc. 24 (Koko Pulls It Off); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Rodzina Rabatków - Ogródek Stokrotka, odc. 9 (Garden for Damdelion); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 O czym one mówią - odc. 93; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Delfina Osiołek, odc. 12 (Delphine Donkey); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Smolny byczek, odc. 12 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Przygody Myszki - odc. 9 - Zimowa wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Milly i Molly - odc 4/26 Stokrotka (Milly, Molly ep. Billy Boy); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 SUPEŁKOWE ABC - odc. 33 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i zwierzęta świata - Surykatki, odc. 10 (Meerkats); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Nie ma jak Rosie - Niebieski dzień Kicka, odc. 47 (Raggles Gets The Blues); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Bracia Koala - Poetka Ala, odc. 30 (Alice the poet); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Misiowanki - Pieniądze, odc. 6 (Trouble with money); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Smerfy - Smerfy w potrzasku, odc. 133 (Unsound Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Stacyjkowo - Pasażerski egzamin Koko, odc. 24 (Koko Pulls It Off); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Rodzina Rabatków - Ogródek Stokrotka, odc. 9 (Garden for Damdelion); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 93; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Straż pożarna, odc. 13 (The Fire Engine); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Smolny byczek, odc. 12 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 49 Skarby ukryte w ziemi -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Supa Strikas - Między przyjaciółmi, odc. 6 (Between Friends); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Noksu - Łowienie ryb, odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Przygody Dordo - odc. 5; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Przyjaciele lasu - odc. 38 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Kapelusz z piórkiem; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 93; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i zwierzęta świata - Niedźwiedzie grizzli, odc. 11 (Grizzly Bears); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Nie ma jak Rosie - Skrzydła, kółka i robaki, odc. 48 (Wheels, Wings and Crawly Things); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Przygody Myszki - odc. 10 - Myszka i mucha; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Milly i Molly - odc 5/26 Alf (Milly, Molly ep. Alf); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Bracia Koala - Bumerang Paty, odc. 31 (Patty's Boomerang); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Eliminacje, odc. 7 (Out for the team); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Podróż w czasie, odc. 134 (Gargamel's Time Trip); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Wilson i lody, odc. 25 (Wilson And The Ice Cream); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Wynalazek pana Rabatka, odc. 10 (Papa Brambles invention); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Przechwałki; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Trzy prosiaki, odc. 13 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Supa Strikas - Zanik instynktu, odc. 7 (Instinct Extinct); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek nie dali się złapać smokowi, odc. 19 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda siódma czyli tajemniczy list Hipolita Kwassa, czyli wykrycie centralnej meliny Alberta Flasza -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Okrasa łamie przepisy - Francuskie tropy w mazurskiej kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Jak to działa - odc. 58 Nowoczesne materiały -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:35 Ja to mam szczęście! - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Rodzinka.pl - odc. 171 "Manipulować ale z uwagą" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 172 "Chłopaki kontra dziewczyny" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 68 (seria VI, odc. 3) - Narracja negacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 33 (Ojciec Mateusz III odc. 3) - Najpiękniejsza -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Mój Nikifor -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2004); reż.:Krzysztof Krauze; wyk.:Krystyna Feldman, Roman Gancarczyk, Jerzy Gudejko, Jowita Miondlikowska, Lucyna Malec, Katarzyna Paczyńska, Karolina Paczyńska, Magda Celówna, Ewa Wencel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Moje 600 gramów szczęścia - wybrane historie odc. 7/11; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Na dobre i na złe - odc. 634 - Dobra nowina -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (60) - Południowy Tyrol -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Południe (50) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 34 (Ojciec Mateusz III odc. 4) - Skandal -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Wiatr w żaglach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 173 "Czysto, czyściej, czyściuteńko" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Dama w czarnym welonie - odc. 7/12 (Dama velata, La (Woman with the Black Veil), 7 serata); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Downton Abbey - odc. 2/8 (Downton Abbey s. V, ep. 2) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Rodzinka.pl - odc. 155 "Człowiek maszyna" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Rodzinka.pl - odc. 156 "Dżambalaja" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Elita - najlepsi z najlepszych - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Strefa 3D - Zapach; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie programu

TVP Historia
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (55) Irlandia - Wokół Dublina; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Medaliści Olimpiad - Józef Szmidt; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Medaliści Olimpiad - Janusz Sidło; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Najpiękniejsze zamki Francji - St Germain - en - Laye (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Przyłbice i kaptury - odc. 6/9 - W cudzej skórze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Koło historii - Kresowym szlakiem - Kołomyja; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 U wybrzeży Nowej Zelandii cz. 4. Kaikoura (Our Big Blue Backyard: New Zealand); serial dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:35 Zapomniany Legion; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Spór o historię - Jak to z Krymem było; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Tajemnice, zamki i podziemia - Anthon Dalmus; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Cafe Historia - Skandale PRL - u; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Człowiek, który rozpoczął Powstanie; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Buczkowski; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skrzydlate marzenia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Sensacje XX wieku - Zaginione archiwa, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Sensacje XX wieku - Zaginione archiwa, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Ex Libris - odc. 259; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:40 Flesz historii - odc. 296; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Panny i wdowy - odc. 1/5 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Maja Komorowska, Katarzyna Figura, Andrzej Zaorski, Jan Nowicki, Władysław Kowalski, Artur Żmijewski, Mirosława Dubrawska, Jerzy  Dominik; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Była sobie Ziemia - Pracujące kobiety, odc. 19 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Wyśpiewana historia - Marsz Pierwszej Brygady; teledysk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Jurajski Park Hitlera (Hitler's Jurassic Park) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Sensacje XX wieku - Tunele wojny, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Sensacje XX wieku - Tunele wojny, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Historia bez zakończenia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:25 Sen o Warszawie; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Krzysztof Magowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Gdzie rosną poziomki?; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Anna Ferens; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telewizja - Historia telewizji. Dżungla; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 87 (seria II, odc. 39) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 87); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 88 (seria II, odc. 40) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 88); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:17 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:43 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:31 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:29 Gol Ekstra; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:25 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:32 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:40 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:15 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:43 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:16 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
04:57 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:23 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:35 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Kultura fizyczna - Łukasz Jastrubczak - cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pomniki historii - Wieliczka, Bochnia - reportaż 5; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Kierunek Wrocław 4; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Design - Biurko i półki Le Corbusiera (Corbusier LC16 Desk); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Awatar, czyli zamiana dusz -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1964); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Wanda Koczeska, Jan Machulski, Henryk Boukołowski, Gustaw Holoubek, Kazimierz Rudzki, Krzysztof Litwin, Lucjan Zitrig, Ryszard Kotys, Stefania Kołodziejczyk, Inni Broński Bronisław i; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Najntisy - Faustyna -  txt. str. 777; film biograficzny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Lalamido czyli porykiwania szarpidrutów - Set piłkarski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Fronda - I do szabli i do szklanki; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Legendy Rocka - Paul Simon (Paul Simon); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Lekcja martwego języka; dramat; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Anna i wilki (Ana y los lobos); dramat obyczajowy kraj prod.Hiszpania (1973); reż.:Carlos Saura; wyk.:Geraldine Chaplin, Fernando Fernán Gómez, José María Prada, José Vivó, Rafaela Aparicio; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Teledyski zmieniły muzykę - U2 (U2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Teledyski zmieniły muzykę - T'Pau (T'Pau); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Pomniki historii - Wieliczka, Bochnia - reportaż 5; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Bohaterowie polskiej wyobrażni - Życie za życie. Maksymilian Kolbe (Życie za życie. Maksymilian Kolbe.) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Niemcy (1990); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Christopher Waltz, Artur Barciś, Gustaw Lutkiewicz, Krzysztof Zalewski, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Kowalewski, Jerzy Stuhr, Franciszek Pieczka; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Młoda Polska - Dół; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
22:45 Udomowienie; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Transgresje - Alpy (Alpeis); film obyczajowy kraj prod.Grecja (2011); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Videofan - Portrety: Bogna Burska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Kino nocne - Pragnienie miłości (Despues de Luca); dramat kraj prod.Francja, Meksyk (2012); reż.:Michel Franco; wyk.:Tessa Ia, Hernán Mendoza, Tamara Yazbek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Transgresje - Alpy (Alpeis); film obyczajowy kraj prod.Grecja (2011); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (281) Szynk u Bercika; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Makłowicz w podróży - Podróż 40 Malta (151) - Miejsce spotkań; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Namibijskie bezdroża - odc. 28 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Okrasa łamie przepisy - Gęś w soli -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Tylko Ty! - odc 13; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (12) - Polszczyzna; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Dubidu - odc. 5; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Nie pogrywaj, graj po polsku /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Przygarnij mnie - odc. 10; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Hity kabaretu - (9) Konczita i inne hity kabaretu Ani Mru Mru (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Festiwal "Ślimakowe Rytmy"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 27; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 3; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Nowe spojrzenie na ziemniaka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (100) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Polska (152) Wielkanoc na Kaszubach; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 27; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (15); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (32) - Motoryzacja -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /20/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Kryptonim Szef - /7/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 A la show - (22) - Andrzej Poniedzielski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Niezapomniane Koncerty - Biesiada pod żaglami (1); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Niezapomniane Koncerty - Biesiada pod żaglami (2); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Michał Urbaniak /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Życie to Kabaret - Historia literatury według Kabaretu Moralnego Niepokju - Zabawy przyjemne i pożyteczne; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Rozrywka Retro - Sceniczny Parawan Artura I; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Rodzinka.pl - odc. 14 "Marzenia Kacperka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 O mnie się nie martw - s. III odc. 4/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 269 (s. 4, odc. 50) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 269 (s. 4, ep. 50)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 M jak miłość - odc. 344; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:10 07 zgłoś się - odc. 17/21 - Morderca działa nocą -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Rodzinka.pl - odc. 16 "O miłości.." -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ranczo - odc. 4 (seria I, odc. 4) - Otrzeźwienie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ranczo - odc. 5 (seria I, odc. 5) - Wieść gminna -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 147 - Oskarżony (Ojciec Mateusz XI odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 286 Zabójcza lekkomyślność; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 17 "Człowiek uczy się całe życie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 6 (seria I, odc. 6) - Racja gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo - odc. 7 (seria I, odc. 7) - Podwójny agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl - odc. 18 "Zwierzątko domowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Ojciec Mateusz - odc. 148 - Ślady przeszłości (Ojciec Mateusz XII odc. 1) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 270 (s. 4, odc. 51) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 270 (s. 4, ep. 51)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo - odc. 8 (seria I, odc. 8) - Kozy ofiarne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Ranczo - odc. 9 (seria I, odc. 9) - Odwyk i antykoncepcja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Ojciec Mateusz - odc. 149 - Magiczne zwierciadło (Ojciec Mateusz XII odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 5/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Pitbull - odc. 20 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:20 Pitbull - odc. 21 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 07 zgłoś się - odc. 17/21 - Morderca działa nocą -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:45 M jak miłość - odc. 344; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
08:35 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stanford - Finał (Turniej WTA - Stanford - Finał) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
10:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata Juniorów - Bydgoszcz dz. 5; STEREO, 16:9
12:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata Juniorów - Bydgoszcz dz. 6; STEREO, 16:9
14:05 Żeglarstwo - Extrem Sailing Series (Extrem Sailing Series) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
14:40 Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - konkurs indywidualny; STEREO, 16:9
16:25 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Zamość - Finały Kobiet; STEREO, 16:9
17:30 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Zamość - Finały Mężczyzn; STEREO, 16:9
18:25 Żeglarska kadra narodowa; reportaż; STEREO, 16:9
19:00 Jeździectwo - Skoki - Grand Prix Wolnej Polski: Jakubowice; relacja; STEREO, 16:9
20:40 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata Juniorów - Bydgoszcz dz. 6; STEREO, 16:9
22:25 Kierunek Rio - odc. 68 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Echa stadionów; STEREO, 16:9
23:20 Tenis ziemny - Turniej WTA - Bastad - Finał (Turniej WTA - Bastad - Finał) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
01:00 Z archiwum TVP
01:20 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.