FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY; STEREO
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Moda na sukces - odc. 6038 (The Bold and the Beautiful ep. 6038); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wspaniałe stulecie - odc. 28 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 28); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 61 (seria V, odc. 5) - Krowy tłuste, krowy chude -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Drużyna A [ser. II] - odc. 10, Woda, woda na pustyni (The A - Team II, ep. 10, Water, Water Everywhere); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Innowacje w rolnictwie - Nowoczesne szklarnie; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /173/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Niezwykły rezerwat w Strefie Zdemilitaryzowanej (Pilgrims of Wildlife. Secret Wander of the land DMZ); film dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2972; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 6039 (The Bold and the Beautiful ep. 6039); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2650 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Wspaniałe stulecie - odc. 29 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 29); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2973; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2651 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /235/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /174/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Wtorek z komedią - Idealny facet (Perfect Man, The) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2005); reż.:Mark Rosman; wyk.:Hilary Duff, Heather Locklear, Chris Noth; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie. ABC Inwestora. /8/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Pacyfik - odc. 2/10 (The Pacific - ep. 2) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:20 Chłopaki też płaczą (Forgetting Sarah Marshall); komedia kraj prod.USA (2008); reż.:Nicholas Stoller; wyk.:Jason Segel, Kristen Bell, Mila Kunis, Russell Brand; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Idealny facet (Perfect Man, The); komedia kraj prod.USA (2005); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Pacyfik - odc. 2/10 (The Pacific - ep. 2); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Drużyna A [ser. II] - odc. 10, Woda, woda na pustyni (The A - Team II, ep. 10, Water, Water Everywhere); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 673; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Czesi w Polsce; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 674; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama - ok. godz. 08:50; Pogoda - ok. godz. 09:40, 10:25; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Barwy szczęścia - odc. 1197 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 419 - Koledzy; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Na sygnale - odc 18/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Mołdawia winem płynąca (16) -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Pustynia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska 2014 (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Rodzinka.pl - odc. 101 "Bez mieszkania" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:30 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1096 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 18/83; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1197 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1198 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 1097; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 831; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Świat bez fikcji - Rytmy wojny (Songs of war); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Tristan Chytroschek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Czas honoru - Powstanie - odc. 12 "Warszawa" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 12 "Miasto w gruzach"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:05 Jedna gorąca letnia noc (One Hot Summer Night: Crimes of Passion); dramat kraj prod.USA (1998); reż.:James A. Contner; wyk.:Erika Eleniak, Brian Wimmer, Tobin Bell, Barry Bostwick; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Rytmy wojny (Songs of war); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 42; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 43; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie programu

TVP Poznań
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 25.11 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przechodzień codzienny - 25.11-Zamartwianie się(pakiet 46); STEREO, 16:9
07:30 Teleskop poranny
07:36 Pogoda
07:40 Wywiad Teleskopu
07:49 Ekologika - Edukacja ekologiczna 6/2014; magazyn ekologiczny; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 25.11 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
08:35 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Nożem i widelcem - odc. 60) Myszka cielęca, sos chrzanowy, deser z ciasteczek; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Święta wojna - (315) Bekłoszer; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:00 Pogoda - 25.11 - 2; STEREO, 16:9
10:01 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 54; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Nieznana Białoruś. - Nieukorzona cz. 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Rakowiecka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:35 Jedz na zdrowie - odc. 3 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Operacja Życie - odc. 16; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:38 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:40 Przechodzień codzienny - 25.11-Zamartwianie się(pakiet 46); STEREO, 16:9
14:50 Kim Ki Dok; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Gospodarka po Polsku 6; magazyn; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 13/ II - dolnośląski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:32 Teleskop popołudniowy
17:40 Pogoda
17:43 Krajobraz Wielkopolski; magazyn rolniczy; Dla małoletnich od lat 7
17:58 Kto przy Obrze - temu dobrze; Bez ograniczeń wiekowych
18:13 Przyjdź się przytul
18:29 Teleskop
18:50 Pogoda
18:54 Wywiad Teleskopu
19:06 Pogoda
19:10 Medycyna i Ty; Dla małoletnich od lat 12
19:26 Rewolucja na widelcu - Olej lniany w pastach twarogowych; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:43 Tenis stołowy - Ekstraklasa kobiet - odc. 8; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Pogoda
19:59 Debata Prezydencka - Debata Prezydencka II Tura - Wybory Samorządowe 1
20:22 Pogoda
20:26 Przyjdź się przytul
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 25.11 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 25.11 - 4; STEREO, 16:9
22:03 Teleskop Wieczorny
22:20 Pogoda
22:23 Wiadomości sportowe
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Kim Ki Dok; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Jolanta Krysowata; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Gospodarka po Polsku 6; magazyn; STEREO, 16:9
00:15 Przechodzień codzienny - 25.11-Zamartwianie się(pakiet 46); STEREO, 16:9
00:25 Święta wojna - (315) Bekłoszer; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 25.11 - 3; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 25.11 - 4; STEREO, 16:9
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:25 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 13/ II - dolnośląski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
04:20 Kim Ki Dok; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Wolni ludzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Polska samorządna - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
5.00  Wstawaj! Gramy!
6.00  Nowy dzień z Polsat News
8.00  Pielęgniarki
9.00  Malanowski i Partnerzy
10.00  Dzień, który zmienił moje życie
11.00  Dlaczego ja?
12.00  Pielęgniarki
13.00  Trudne sprawy
14.00  Pierwsza miłość
14.45  Dzień, który zmienił moje życie
15.50  Wydarzenia, Pogoda
16.15  Interwencja
16.30  Malanowski i Partnerzy
17.00  Dlaczego ja?
18.00  Pierwsza miłość
18.50  Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30  Świat według Kiepskich
20.10  Transporter 2 - film akcji, USA, Francja
21.55  Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 - film akcji, USA, 2003
0.00  Notorious - dramat biograficzny, USA
2.45  Tajemnice losu

TVN
6.00 Uwaga! - program interwencyjny
6.20 Mango - Telezakupy
7.25 Detektywi - program kryminalny
8.00 Dzień dobry TVN
10.55 Na Wspólnej - serial
11.25 Szkoła - serial
12.25 Szpital - program obyczajowy
13.25 Ukryta prawda - magazyn obyczajowy
14.25 Ugotowani - program kulinarno - rozrywkowy
15.00 Szkoła - serial
16.00 Rozmowy w toku - tak show
17.00 Ukryta prawda - magazyn obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.10 Na Wspólnej - serial
20.50 Ugotowani - program kulinarno - rozrywkowy
21.30 Prawo Agaty - serial obyczajowy
22.30 Kuba Wojewódzki - talk show
23.30 Superwizjer - magazyn reporterów
0.05 Na językach - magazyn
1.05 Agenci NCIS: Los Angeles - serial
2.05 Uwaga! - program interwencyjny
2.25 Sekrety Magii
3.45 Rozmowy w toku
4.45 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6.00 Czyja wina?
7.05 Garfield Show
7.35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
8.05 Garfield Show
8.35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
9.00 Czyja wina?
10.00 Nie igraj z aniołem - telenowela obyczajowa
11.00 Burza
12.00 Na Patrolu
12.30 Sekrety Sąsiadów
13.00 Policjantki i Policjanci
14.00 STOP Drogówka
15.00 Dom nie do poznania
16.00 Nie igraj z aniołem - telenowela obyczajowa
17.00 Burza
18.00 Na Patrolu
18.30 Sekrety Sąsiadów
19.00 Policjantki i Policjanci
20.00 STOP Drogówka
21.00 Malanowski i Partnerzy - serial kryminalny
22.00 Niezwyciężony - dramat, Kanada, USA, 2010
0.15 Jak zostać milionerem
1.30 Interwencja
1.50 To był dzień
2.50 Magazyn Puncher 2014
3.55 Magazyn Atleci Polsat Sport 2014
4.25 Futbol Mundial
5.00 4music

TVN 7
5.10 We Dwoje - program rozrywkowy
6.30 W - 11 Wydział Śledczy - serial
7.10 Niewinna intryga - telenowela
8.15 Sąd rodzinny
9.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10.15 Czterej pancerni i pies - serial
11.20 Mango Telezakupy
12.55 Sąd rodzinny
13.55 Szpital - program obyczajowy
14.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.55 Castle - serial
16.55 Julia - serial
18.00 Castle - serial
19.00 Mentalista - serial
20.00 Długi pocałunek na dobranoc - film sensacyjny USA 1996
22.30 Skazany na śmierć - seria kryminalny
23.30 Amerykański ninja - film sensacyjny USA 1985
1.30 Pamiętniki wampirów - serial grozy
2.30 Sekrety Magii
4.40 Druga strona medalu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /234/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (240); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Urwisy z Doliny Młynów - Witaj Kuba (Witaj Kuba); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985); reż.:Janusz Łęski; wyk.:Ewa Ziętek, Krzysztof Kowalewski, Tadeusz Horvath, Monika Sapilak, Agnieszka Kruk, Olga Piotrowska, Piotr Jankowski, Arkadiusz Wojnarowski, Roman Kłosowski, Irena Kownas; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Urwisy z Doliny Młynów - Prima Aprilis (Prima Aprilis); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama - ok. godz. 08:50; Pogoda - ok. godz. 09:40, 10:25; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Gorący temat - odc. 2/16 Bransoleta; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 1135 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Lubuskie 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Londyńczycy II - odc. 12/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Zapiski Łazęgi - Sianoploty; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Ocalony świat - odc. 11* Na mokradłach życie kwitnie -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złotopolscy - odc. 1080* - Plan Zofii; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Gorący temat - odc. 2/16 Bransoleta; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (613) Paczki w podróży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Lubuskie 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Sensacje XX wieku - Tragedia i nadzieja cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:25 LEGENDA ZŁOTEGO UŁANA; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:40 Notacje - Jadwiga Piłsudska - Jaraczewska. Mój ojciec; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1135 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą. - 25. rocznica upadku muru berlińskiego; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 4/39 - Odludek; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Lubuskie 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (614) Tomek - wolontariat; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
22:45 Oddział Zamknięty cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Notacje - Jadwiga Piłsudska - Jaraczewska. Mój dom rodzinny; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Operacja Życie - odc. 39 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Gorący temat - odc. 2/16 Bransoleta; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Lubuskie 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sensacje XX wieku - Tragedia i nadzieja cz. 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 4/39 - Odludek; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia w Komie - (614) Tomek - wolontariat; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1135; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
04:50 Oddział Zamknięty cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Notacje - Jadwiga Piłsudska - Jaraczewska. Mój dom rodzinny; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą. - 25. rocznica upadku muru berlińskiego; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Fizyka czyni cuda - Fizyka leczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVS
7.00 Telezakupy
8.35 Muzyczny budzik
8.50 Mały koncert życzeń
9.15 Bajkowa TVS
10.00 Express Silesia
11.25 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
11.50 Wyprawy Jeffa Corwina
12.50 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
13.45 Gdzie jesteś?
14.15 Niesamowite historie
14.50 Policjanci z Maastricht
15.50 Silesia Informacje - flesz
15.55 Policjanci z Maastricht
17.05 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego
17.30 W oku miasta
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.30 Biznes klasa
20.55 Gdzie jesteś?
21.30 Policjanci z Maastricht
22.30 Policjanci z Maastricht
23.35 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
0.30 Wyprawy Jeffa Corwina
1.30 Gdzie jesteś?
1.55 Odważna Jessie
3.30 Emisja nocna

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.