FANDOM


TVP 1
06:00    Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25   
07:30    Telezakupy   
07:45    Kawa czy herbata   
08:00    Wiadomości   
08:11    Pogoda   
08:15    Krakowskie Przedmieście 27   
08:25    Kawa czy herbata   
08:45    Lassie; odc.36-Obława; serial prod. kanadyjskiej   
09:10    Budzik; program dla dzieci   
09:35    Kino Malucha; Pico Poco; serial anim.prod.japońskiej   
10:00    Muppet show, czyli rewia gwiazd; Gene Kelly; serial prod. USA   
10:25    Muppet show, czyli rewia gwiazd; Loretta Swit; serial prod. USA   
10:55    Telezakupy   
11:10    Michael Palin śladami Hemingwaya; odc.8-ost.; serial dok.prod.angielskiej   
11:40    Saga Rodu Ganzegal; odc.13 - Cena wolności; nauka języka niemieckiego   
12:00    Wiadomości   
12:10    Agrobiznes; rolniczy program informacyjny   
12:20    Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze   
12:25    Wójt roku 2001; powt.
12:45    Plebania; odc.148; serial TVP; powt.   
13:15    Domownik   
13:35    Telezakupy   
13:50    Dziecko,troski i radości   
14:05    Pani Jola zmienia swoje życie; Przeszkoda 7 - Brak akceptacji siebie   
14:30    Dzieci różnych bogów; Staroobrzędowcy; reportaż   
15:00    Wiadomości   
15:10    Sprawa dla reportera; powt.   
15:40    Układ scalony; magazyn   
16:00    Rower Błażeja   
16:30    Moda na sukces; odc.1565; serial prod.USA   
17:00    Teleexpress   
17:20    Gość Jedynki   
17:35    Klan; odc.561; telenowela TVP [emisja z teletekstem]
18:05    Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - relacja; skrót z ceremonii zamknięcia
19:15    Wieczorynka; Bob Budowniczy   
19:30    Wiadomości   
19:56    Sport   
20:01    Pogoda
20:10    Miej oczy szeroko otwarte; Złodzieje uliczni; film dok.prod.angielskiej
21:05    Złota Setka Teatru TV; Szalbierz; 1990 autor: Gyorgy Spiro; reż: Tomasz Wiszniewski; wyk: Tadeusz Łomnicki,Jan Peszek,Jerzy Grałek   
22:50    Łom - wspomnienie o Tadeuszu Łomnickim   
23:01    Monitor Wiadomości   
23:25    Sportowy flesz   
23:30    Przenośna ojczyzna Reicha - Ranickiego; film dok.Jadwigi Wolskiej
00:20    Obóz upadłych kobiet; Tabor padlych żen; 1997 film fab.prod.słowackiej [tylko dla dorosłych]; reż: Laco Halama; wyk: Juraj Kukura,Dana Dinkova,Stefan Kwietnik   
02:05    Zakończenie programu

TVP 2
06:50 Wyprawa z National Geographic; Powrót kangurów; film dok.prod.USA
07:50 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Na dobre i na złe; odc.92; serial prod. TVP; powt.
09:30 Kraj się śmieje; Niech żyje publiczność
10:20 Afryka moich marzeń; odc.6/12 - Miodowy miesiąc; serial prod.włosko-niemieckiej
12:00 Ojczyzna-polszczyzna; Opodal - nieopodal
12:15 Szkoła liderów młodzieżowych; reportaż
12:30 Małe ojczyzny; Morscy górale; film dok.
13:00 Panorama
13:10 J.A.G Wojskowe Biuro Śledcze; odc.6/25; serial prod.USA [stereo]
13:55 Opowieści według Enid Blyton; odc.32/44 - Morska przygoda [cz.3]; serial prod.angielskiej
14:25 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej
14:50 Jak zrobić diamenty?; film dok.prod.angielskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.395 - Niech żywi nie tracą nadziei; telenowela TVP; powt.
16:55 Na dobre i na złe; odc.92; serial prod. TVP; powt.
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Va banque; teleturniej
19:30 Znaki czasu
20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:28 Pogoda
21:35 997-magazyn kryminalny
22:15 Mokry szmal; 1985  film fab. prod. polskiej [za zgodą rodziców]; reż: Gerard Zalewski; wyk: Jerzy Frydrych, Grzegorz Matysik, Henryk Bista, Bożena Dykiel
23:40 Kilara Exodus Polskie; misterium do muzyki Wojciecha Kilara
00:40 Koleje wojny; odc.6/7; serial prod.angielskiej
01:40 Kruk; odc.21/22; serial prod. USA [za zgodą rodziców]
02:25 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (149) - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Młody Herkules (15) - serial fantastyczny. USA
07.50 Wysoka fala (23) - serial przygodowy, USA
08.40 Jezioro marzeń (61) - serial obyczajowy, USA
09.30 Cud miłości (209) - telenowela, Peru
10.25 Amor latino (28) - telenowela, Argentyna
11.15 Z głową w chmurach (12) - telenowela, Brazylia
12.15 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
12.45 Życiowa szansa - teleturniej
13.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
14.15 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.45 Twój lekarz - mag. medyczny
14.55 Wystarczy chcieć
15.15 Pokemon (150) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.05 Wysoka fala (24) - serial przygodowy, USA
17.00 Młody Herkules (16) - serial fantastyczny, USA
17.30 Cud miłości (210) - telenowela, Peru
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 AMOR LATINO (29) - telenowela, Argentyna
20.00 Życiowa szansa - teleturniej
20.55 KARMAZYNOWY PRZYPŁYW - film sensacyjny. USA
21.30 Losowanie LOTIO i Szczęśliwego Numerka
23.00 Era biznesu
23.05 Informacje i biznes informacje
23.20 Sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Puls biznesu
23.45 Bumerang - program public.
00.15 NA KAŻDYTEMAT - talk show
01.15 Muzyka na BIS
05:00 Zakończenie programu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (69/75) - telenowela, Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (85/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Maska (8/54) - serial animowany
08.15 Oliver Twist (15/52) - serial animowany
08.40 Omer (24/26) - serial animowany
09.05 Świat Bobby'ego (20) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk show
12.35 Mini Playback Show - program rozrywkowy
13.35 Omer (23/26) - serial animowany
14.00 Oliver Twist (15/52) - serial animowany
14.25 Beverly Hills 90210 (120) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (24/169) - telenowela. Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (36/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 13 POSTERUNEK 2 (26/42) - serial komediowy, Polska
20.30 OCZY KłAMCY - film sens., USA
22.20 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
22.50 TVN Fakty
23.05 Fakty, ludzie, pieniądze - mag.
23.35 Melrose Place (38) - serialobycz.
00.30 Multikino - magazyn filmowy
00.50 Kto Was tak urządził?
01.20 Extra Wizjer - magazyn
01.40 Co za tydzień - magazyn
02.05 Nic straconego - pr. powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
07.00 Mały miś - serial
07.35 Kaczorek Huey - serial
08.00 Dzień dobry, tu Gdańsk
08.20 Panorama
08.35 Więzy krwi - serial
09.00 Serial fabularny
09.25 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn
09.30 Zawód weterynarz - telenowela dokumentalna, Wlk. Bryt.
10.00 Dziewczęta z Placu Hiszpańskiego - serial
10.45 Telekurier bis - magazyn
11.15 Kino w południe: Viper (7) - serial kryminalny, USA
12.00 To jest temat
12.15 Od winnicy do kieliszka wina - film dokumentalny
13.15 Rozrywka
14.05 Klan - telenowela, Polska
15.00 Kino familijne: Cyrkowcy - serial
15.25 Studio Trójki
15.40 Magazyn slupski
16.00 Motorsport - mag.
16.20 Gość Trójki
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt - serial
17.15 Gdański dywanik - pr. public.
17.50 Panorama - flesz. Wiadomości sportowe
18.00 Panorama
18.20 Punkt - temat dnia - program publicystyczny
18.30 Schody do niebios - pr. katolicki (powt.)
19.00 Kino wieczorne: Kobiety za kierownicą - komedia, USA
20.35 Telekurier - magazyn
21.00 Zupełnie niewiarygodne (17/18) - serial komediowy, Wlk. Bryt.
21.30 Panorama - wydanie wieczorne
21.40 Halo, Trójka
22.00 Sekcja specjalna (8/13) - serial kryminalny. USA
22.50 Country nocą - magazyn
23.40 Randall i duch Hopkirka (24) - serial kryminalny. Wlk. Bryt.
00.35 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (93) - serial animowany
08.20 Alvaro (76) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Ten drugi (9) - serial sensacyjny, Kanada
11.20 M. A. S. H. (71) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (16) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (22) - serial sensacyjny, USA
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (94) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 M. A. S. H. (72) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (77) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Oni, ona i pizzeria 4 (17) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001- program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Kameleon 2 (20) - serial sens.
20.00 Millennium 2 (7) - serial sens.
20.55 OBCY ŚWIAT (1) - serial S-F, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator prawny - magazyn Gazety Prawnej
22.15 Gliniarz z dżungli (6) - serial
23.15 Kojak (37) - serial krym., USA
00.15 BEZ TRZYMANKI (2) - serial obyczajowy, Kanada
01.15 X Laski - program erotyczny
01.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.35 Strefa P - magazyn muzyczny
03.10 Zakończenie programu

RTL 7
06.40 Teledyski
07.10 Teleshopping
07.40 Odjazdowe kreskówki: Wilki morskie, Speed Racer. Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj - filmy animowane
09.35 Conan - serial
10.20 W obcym mieście - serial
10.45 Ukryte miasto - serial
11.15 Maria Emilia - telenowela. Meksyk
12.00 Izabella - telenowela, Peru
12.45 Teleshopping
14.15 Maria Emilia - telenowela, Meksyk
15.05 W obcym mieście - serial
15.30 Ukryte miasto - serial przygodowy, Wlk. Bryt. /RPA
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy, Dragon Bali - filmy animowane
18.00 Conan - serial SF, Niemcy/USA
18.50 Władca zwierząt - serial fantastyczny, USA
19.35 Trzecia planeta od Słońca 6 - serial komediowy USA
20.00 Ciemność - thriller, USA
21.35 Luz na kółkach - komedia sensacyjna, USA
23.15 Władca zwierząt - serial fantastyczny, USA
00.00 Trzecia planeta od Słońca 6 - serial komediowy, USA
00.20 Ciemność - thriller, USA
01.50 Luz na kółkach - komedia sensacyjna, USA

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:30    - Od A do Z; Marcin Świetlicki; program Krzysztofa Glondysa
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:10    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    Klan; odc. 547; telenowela TVP
09:10    Dwie historie; film dokumentalny Wiesława Romanowskiego
09:30    Język filmu; odc. 8 - Inscenizacja; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika
09:45    Meteory między ziemią a niebem; reportaż Romana Wasiluka
10:00    Małe ojczyzny; Ziemia urodzajna w artystów; film dokumentalny Zygmunta Skoniecznego
10:30    Od przedszkola do Opola; Robert Janowski; powt.
11:05    Psi świat; - Obywatel Doberman; serial prod. kanadyjskiej
11:30    Klan; odc. 547; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Sensacje XX wieku; Najwyższa stawka; program Bogusława Wołoszańskiego i Wojciecha Pacyny; powt.
13:15    Siedlisko; odc. 8 /9/; 1998 serial prod. polskiej; reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner
14:10    Ze sztuką na ty; Żywioły Grochowiaka; reportaż Tadeusza Pikulskiego
15:00    Wiadomości
15:15    Dwie historie; film dokumentalny Wiesława Romanowskiego; powt.
15:35    Język filmu; odc. 8 - Inscenizacja; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika; powt.
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:30    U siebie; Gmina obojga narodów; reportaż Ewy Sochackiej
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Bajki polskie; program dla dzieci
18:00    Psi świat; - Obywatel Doberman; serial prod. kanadyjskiej; powt.
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 547; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
19:15    Dobranocka; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 23 - Wyjątkowo spokojni sąsiedzi; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Sportowy tydzień; program pod redakcją Krzysztofa Miklasa
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:28    Pogoda
21:30    Siedlisko; odc. 8 /9/; 1998 serial prod. polskiej; reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner; powt.
22:25    Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
22:55    Ze sztuką na ty; Żywioły Grochowiaka; reportaż Tadeusza Pikulskiego; powt.
23:45    Monitor Wiadomości
00:07    Sportowy flesz
00:10    Czarne chmury; odc. 6 - Intryga; 1973 serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Leonard Pietraszak, Ryszard Pietruski, Elżbieta Starostecka, Anna Seniuk
01:00    Ojczyzna-polszczyzna; O Łokietku i Rzeczypospolitej; program prof. Jana Miodka; powt.
01:15    Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 23 - Wyjątkowo spokojni sąsiedzi; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Klan; odc. 547; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
02:30    Siedlisko; odc. 8 /9/; 1998 serial prod. polskiej; reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner; powt.
03:30    Serce z węgla; odc. 6; telenowela dok. Jerzego Morawskiego
04:00    Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza; powt.
04:10    Zaproszenie; Kraina piękna jak baśń; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
04:30    Panorama; powt.
04:50    Gość Jedynki; powt.
05:00    Sportowy tydzień; powt.
06:00    Zakończenie programu

TV Puls
7.05 Polak, katolik, obywatel - magazyn
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Było sobie życie [20] - serial
10.15 Detektyw w sutannie [27] - serial
11.10 Dotyk anioła (92) - serial USA
12.00 Rytm serca [8] - serial, Niemcy
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele [31] - serial
14.45 Cudowne lata [32] - serial USA
15,15 Bill Cosby Show (20) - serial USA
15.45 Kacper i przyjaciele - serial USA
16.05 Baśnie braci Grimm
16.35 Było sobie życie [20] - serial
17.05 Domek na prerii [31] - serial USA
18.00 Cudowne lata (33) - serial USA
18.30 Bill Cosby Show [21] - serial USA
19.00 Dotyk anioła (93) - serial USA
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20,00 Wydarzenia
20.20 Sport, pogoda
20.30 Ulica zakochanych [3] - telenowela, Meksyk
21.25 Przepraszam, czy tu biją? - film
22.55 Wydarzenia
23.05 M Kwadrat - talk-show Manna i Materny
23.35 Przepraszam, czy tu biją? - film

TV Niepokalanów II
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Tydzień w Kościele - przegląd wydarzeń
15.35 Drogami Europy: Nazaret - film krajoznawczy
15.45 Gość TV Niepokalanów II: Władysław Blin - biskup witebski
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16,05 Kalendarz liturgiczny: św. Wal­burgi
16.10 Marsz ku nowym granicom: AIbert Einstein - Fizyka XX wieku
16.35 Magazyn diecezji warszawskiej i warszawsko-praskiej
17.00 Stolice i metropolie świata [5]: Kalkuta - miasto Matki Teresy - film krajoznawczy
17.15 Nie lękajcie się być świętymi - reportaż
17.30 Odkrywamy planetę Ziemia: Kaczki Wudi - film przyrodniczy
18.05 U Pana Boga za piecem - mag. niepełnosprawnych
18.20 Oblicza Izraela [5]: Nad jeziorem Genezaret - film dok.
18.40 Róbmy to nadal wspólnie - prog. misyjny
19.00 Głowa (3) - film dok. o rzeźbie artystki Zofii Wolskiej
19.15 Kościoły archidiecezji warszawskiej: Polskie Loretto - felieton
19.20 Nasz Dziadzio [2]: Jak zostałem detektywem - film rys. dla dzieci
19.30 Mała droga - film dok. o św. Teresce od Dzieciątka Jezus
20.05 Polak, katolik, obywatel [1] - prog. publicystyczny
20.35 Różaniec - część radosna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia ,
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Walburgi
21.15 Syn marnotrawny - film fab. produkcji brazylijskiej
22.20 Ewa Uryga - śpiewanie duszą­ - prog. muzyczny
22.50 Książę - reportaż

HBO
06:30 Komedia niewinności - dramat, Francja 2000, 98 min.
08:10 Konwój do Mołdawii - dokument, 44 min.
09:00 Pod niebem Henrietty - przygodowy, USA 1995, 105 min.
10:50 Wielki niedźwiedź - familijny, USA 1999, 100 min.
12:30 Na planie, odc. 7 - magazyn filmowy, 30 min.
12:55 Orzeł - dramat, Polska 1959, 116 min.
14:55 10 najbardziej ryzykownych zawodów - dokument, USA, 47 min.
15:45 Drobiazg - familijny, Dania 1991, 90 min.
17:20 Siostra z innej planety - familijny, USA 2000, 82 min.
18:50 Komedia niewinności - dramat, Francja 2000, 98 min.
20:30 Na planie, odc. 8 - magazyn filmowy, 30 min.
21:00 HBO Na Stojaka! odc. 45 - program rozrywkowy, Polska, 30 min
21:35 American Pie - komedia, USA 1999, 91 min.
23:10 Przynęta - sensacyjny, USA 2000, 88 min.
00:40 Potencjalna dostawa - komedia, USA 2001, 87 min.
02:10 Kasa, odc. 8 - dramat, USA 2000, 44 min.
02:55 Marlena - biograficzny, Niemcy 2000, 126 min.
05:00 Na planie, odc. 7 - magazyn filmowy, 30 min.
05:30 Nieznany świat mody - dokument, USA, 47 min.

TMT
07.00 Początek programu
07.05 Teraz Muzyczna Telewizja
07.30 "Dentysta" film dokumentalny, Wielka Brytania
08.00 "Marketing" film dokumentalny, USA
08.30 Teraz Muzyczna Telewizja
09.00 WWW Garnku - poradnik kulinarny, Polska 2002
09.30 "Wojna w imię dobra" film dokumentalny, Wielka Brytania
10.00 TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
12.00 Telesprzedaż
12.15 Teraz Muzyczna Telewizja
13.00 "Tradycje i święta w Szwecji" film dokumentalny, Szwecja
13.30 "Wojna w imię dobra" film dokumentalny, USA
14.00 Teraz Muzyczna Telewizja
14.30 "Chińskie Dzieci" film dokumentalny, Chińskie
15.00 TMT w krainie bajki- bajki animowane dla dzieci
16.00 Teraz Muzyczna telewizja
16.15 Telesprzedaż
16.30 Smak muzyki - magazyn muzyczny, Polska 2002
17.00 WWW Garnku - poradnik kulinarny, Polska 2002
17.30 "Star show - wywiady niekontrolowane" program rozrywkowy.
18.00 Telesprzedaż
18.30 Auto Plus TV - magazyn motoryzacyjny Polska 2002
19.00 TMT w krainie bajki- bajki animowane dla dzieci
20.00 Telesprzedaż
20.30 "Tajemnice Tybetu" film dokumentalny, Chińskie
21.00 "Tradycje i święta w Szwecji" film dokumentalny, Szwecja
21.30 TMT - Trucker Music Television. - program muzyczno-samochodowy
22.00 Smak Muzyki - program muzyczny
22.30 Auto Klub - program motoryzacyjny
23.00 Film fabularny na życzenie telewidzów
00.35 Zakończenie programu

TeDe
06.00 Strefa P – magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK – odjazdowy magazyn filmowy
07.00 PRZEGLĄD WYDARZEŃ TYGODNIA - publicystyka lokalna
07.15 Czas dla Dolnego Śląska  - publicystyka lokalna
07.30 Czas dla Wrocławia - publicystyka lokalna
07.50 „Hoboczaki” (93) – serial dla dzieci, prod. Richard Bradley
08.20 „Alvaro” („Era Una Vez” aka „Once Upon a Time”) (76) – serial obyczajowy, Brazylia, reż. Rogerio Gomez, wyk. Herson Capri, Andrea Beltrao, Elias Gleizer
09.20 „Chciwość czyli żądza pieniądza” - teleturniej
10.20 „Ten drugi” („Two”) (9) - serial sensacyjny, Kanada 1996-97, reż. David Warry Smith, wyk. Michael Easton, Barbara Tyson, Lochlyn Munro
11.20 (M.A.S.H.) (71) - serial komediowy, USA, 1972-83, wyk. Alan Alda, McLean Stevenson, Wayne Rogers, Larry Linville, Gary Burghoff, Loretta Swit, Harry Morgan, Mike Farrell, David Ogden Stiers, Jamie Farr, William Christopher
11.50 „Oni, ona i pizzeria 4” („Two Guys, a Girl, and a Pizza Place 4”) (16) – serial komediowy, USA 1998, reż. Amanda Bearse, Mark Cendrowski, wyk. Traylor Howard, Ryan Reynolds, Richard Ruccolo
12.20 „Posterunek przy Hill Street” („Hill Street Blues”) (22) – serial dramatyczny, USA 1981-87, reż. Corey Allen, David Anspaugh, wyk. Daniel J. Travanti, Barbara Babcock, Gerry Black, Michael Conrad
13.15 V Max – magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P – magazyn muzyczny
14.20 „Czas dla Dolnego Śląska" - publicystyka lokalna
14.30 "Czas dla Wrocławia" - publicystyka lokalna
14.45 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
15.35 (M.A.S.H.) (72) - serial komediowy, USA, 1972-83, wyk. Alan Alda, McLean Stevenson, Wayne Rogers, Larry Linville, Gary Burghoff, Loretta Swit, Harry Morgan, Mike Farrell, David Ogden Stiers, Jamie Farr, William Christopher
16.00 „Alvaro” („Era Una Vez” aka „Once Upon a Time”) (77) – serial obyczajowy, Brazylia, reż. Rogerio Gomez, wyk. Herson Capri, Andrea Beltrao, Elias Gleizer
17.00 „Oni, ona i pizzeria 4” („Two Guys, a Girl, and a Pizza Place 4”) (17) – serial komediowy, USA 1998, reż. Amanda Bearse, Mark Cendrowski, wyk. Traylor Howard, Ryan Reynolds, Richard Ruccolo
17.30 Hot Chat 2001 - interaktywny program publicystyczny
17.45 informacje Telewizji Dolnośląskiej
18.00 „Chciwość czyli żądza pieniądza” - teleturniej
19.00 "Kameleon 2" ("The Pretender 2") (20) - serial sensacyjny, USA 1996-9,
20.00 „Millennium 2” (7) – serial dramatyczny, USA 1996, reż. Cliff Bole, Jim Charletson, wyk. Lance Henriksen, Megan Gallagher, Brittany Tiplady 
20.55 „Obcy świat” („Strange World”) (1) – serial dramatyczny, USA 1999, producent: Howard Gordon, wyk. Tim Guinee, Kristin Lehman, Saundra Quarterman
21.50 informacje telewizji Dolnośląskiej
22.02 Informacje sportowe
22.05 INFORmator prawny - magazyn Gazety Prawnej
22.15 „Gliniarz z dżungli” („Sentinel”) (6) – serial sensacyjny, USA 1996, reż. Bruce Bilson, wyk. Richard Burgi, Garrett Maggart, Kelly Curtis
23.15 "Kojak" (37) - serial kryminalny, USA 1973, reż. Edward M. Abroms, Jim Benson, wyk. Telly Savalas, Dan Frazer, Kevin Dobson, George Savalas
00.15 „Bez trzymanki” (2) - serial
01.15 X Laski – program rozrywkowy
01.45 Muzyczne Listy – magazyn muzyczny
02.35 Strefa P – magazyn muzyczny
03.10 informacje telewizji Dolnośląskiej

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
10.40    Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (30 min.).
16.10    Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.)
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Alpejski odjazd (Ski Resort) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.).
18.50    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
19.15    Szkoła slawy (Fame School) (25 min.).
19.40    Z pogranicza wiary (Paranormal Borderline) (50 min.).
20.30    Amerykańscy stróże prawa (US Marshals) (55 min.).
21.25    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
21.50    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
22.15    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
23.15    Alpejski odjazd (Ski Resort) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
01.30    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
01.55    Z pogranicza wiary (Paranormal Borderline) (50 min.).
02.45    Amerykańscy stróże prawa (US Marshals) (55 min.).
03.40    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
04.05    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
04.30    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).

OPT 1
06:45 Film akcji „Nazwa kodowa„ Southern Thunder ”. 2nd series
08:00 News
08:10 Army shop
08:40 Disney club. „Mała księga dżungli”
09:05 Jutrzenka
09:50 bibliolatry
10:00 News (z napisami)
10:10 „Golden Moments Olimpiady”
10:45 „Neputevye zauważa”
11:05 Podczas gdy cały dom Discovery
11:40 Klub
12:25 „Srebrna kula”. Elsa Ladey
13:00 Detektyw „Sekrety filmu ojca Dowlinga”. W kościele ojcu Dowling przychodzi bogata kobieta, zajmująca się kosmetykami. Daphne Dumont oskarża świętego ojca, że ​​jest nią ...
13:55 Humorystyczny program „Sam z wąsami”
14:30 Klub Disneya. „Myszka Miki i jego przyjaciele”
15:00 Wiadomości (z napisami)
15:10 Film „Trzy musi zostać usunięty” Thriller
16:55 Wildlife. „Spacer z potworami”, „Absolute killers”
18:00 Wieczorne wiadomości
18:15 XIII Festiwal zespołów KVN „Quivin - 2002”
20:40 Film „Dante Peak” Akcja. Wulkanolog Harry Dalton, którego żona zmarła podczas wybuchu wulkanu kilka lat temu, przybył do spokojnego miasta Peak ...
22:30 Times
23:45 Golden Olympics chwile
00:20 Film Circus wypalił się, a klauni uciekli. Kiedyś słynny i sławny reżyser został bez pracy. Aby rozpocząć kręcenie nowego filmu, próbuje znaleźć pieniądze ...

PTP
06:45 Film-opowieść „ADVENTURES BURATINO”. 1975
09:00 „Victoria”. Soldier's Song Festival
10:35 Uroczysta ceremonia zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Transmisja z Salt Lake City
12:10 Film „DZIEWCZYNA BEZ ADRESU”. 1957. Młody budowniczy Pasza Gusarow spotkał w pociągu dziewczynę Katyę. Wesoła i miła dziewczyna lubiła faceta. Na stacji kolejowej o ...
14:00 Vesti
14:20 Film „ZAŁOGA”. 1980
16:55 Jubileuszowy koncert Aleksandra Zatsepina „Jest tylko chwila ...”
18:45 Złote chwile olimpiady
20:00 Vesti
20:35 Autorski program Arkadego Mamontowa „Druga strona czeku”
21:30 Film „Brat” 2. 2000. Danila zabił jednego ze swoich przyjaciół. Wie, że jego przyjaciel miał kłopoty z powodu swojego brata hokeja mieszkającego w Ameryce. A oto Danila ...
00:00 Film „ŻONA ASTRONAUTA” (USA). 1999. Podczas lotu astronauci napotykają niespodziewane problemy. W wyniku tego komunikacja z nimi zostaje przerwana na kilka minut. ...
02:05 „Kineskop” z Peterem Shepotinnikiem ”. Festiwal Filmowy w Berlinie
05:50 Vesti - Moskiewskie

NTV
07:55 Ogłoszenie dnia
08:00 „Dzisiaj”
08:20 Film „SITUP”. Komedia
10:00 „DZISIAJ”
10:25 Seria. „NARODOWY AGENT BEZPIECZEŃSTWA - III”. Seria 2 'DEAL'
11:40 'DOLLS'
12:00 'TODAY'
12:20 Film 'SEPARATION OF SPECIAL PURPOSE'
13:55 Series. „SINGING IN THE TERNOVIK”. BRAK LAT ”. 3 i 4 (ostateczne)
16:00 „DZISIAJ”
16: Seria 30. „DETECTIVE DOGROIE DUBROVSKOGO”. 5 serii
17:40 KONCERT poświęcony rocznicy filmu Arkadego Haighta
19:00 „DZISIAJ”
19:40 „KILLER”. (USA). Bohater Robert, doświadczony zabójca, otrzymał kolejne zadanie. Konieczne jest wyeliminowanie kobiety, która ujawnia komuś komputer ...
22:25 Kryminalny film „BLISKO RELATYWNY”. (USA). Rodzina Gatesów jest bardzo przyjazna i liczna. Dwóch członków tej rodziny mieszka i pracuje w Chicago. Gerald - kierowca ...
00:40 Seria „STAR GATES” / USA /, 15 serii
01:40 Koniec transmisji

Kultura
10:00 Transmisja programu
10:10 Zamknij bramę. Metropolitan Alexy
10:25 Film dziecięcy „WHILE THE HOURS WATCH”. (Gorky Art., 1976)
11:55 „Archaos”.
12:50 „Prezent od generała”. Dokument
13:10 Ostrovsky. „SERCE NIE KAMIENIA”. Występ Teatru Armii Rosyjskiej. Część 1
14:30 Wiadomości kulturalne
14:45 Ostrovsky. „SERCE NIE KAMIENIA”. Występ Teatru Armii Rosyjskiej. Część 2
15:45 „film ... film ... film ...” Cartoon
16:05 Anatomia filmu. „Amphibian Man”
16:55 „Zizi w„ Zenith ”. Pokaz muzyczno-choreograficzny (Francja)
18:00 „TESS Z ROD D'ERBERVILLET”. Film (Anglia, 1998). 3. seria
19:00 „Carlson wrócił”. Kreskówka
19:20 „Wyspy”. Mikael Tariverdiyev
20:00 Smekonostalgiya
20:30 „TO SIĘ STAŁO W POLICJI”. Film („Mosfilm”, 1963). Film opowiada o ciężkiej pracy policji, która w latach powojennych szukała dzieci i rodziców ...
22:00 Wiadomości kulturalne
22:20 Osobiste wspomnienia z wielkiego życia
22:25 „Powiedz mi, dziewczyny ...” Alibek Dneashev śpiewa
23:05 „ESKADRON HUSAR FLARE”. Film (Gorky Stage). Drugi odcinek
00:20 Harmonogram programu

REN TV
07:00 „POWER RUNGERS, LUB MOCNE RANGERY”. Seria dla dzieci (USA)
07:30 „Diabeł”. Cartoon (USA)
08:00 „Iron Man”. Cartoon (USA)
08:30 „Princess Sisi”. Kreskówka (USA). Final Series
09:
09:30 Metro
09:45 Film „The Reices of God” (Hong Kong) Działanie
11:45 A na naszym podwórku ...
12:00 „DARMA AND GREG”. Comedy Series (USA)
12:30 Football Courier
13:00 Film „ANGEL OF FURY” (Indonezja - USA) Akcja
14:50 „MARSH OF TURKISH-2”. Seria
16:00 „24”
16:15 „Księżniczka Sisi”. Kreskówka (USA). Finałowa seria
16:40 „Iron Man”. Cartoon (USA)
17:05 Film „MÓJ SAILOR” Komedia. Film rozgrywa się w małej miejscowości wypoczynkowej. Dwie dziewczyny pracują w miejskim parku rozrywki. ...
19:00 '24'
19:30 'The Simpsons'. Cartoon (USA)
20:00 „Futurama”. Kreskówka (USA)
20:30 Film „Reaches of God-2” (Hongkong). Poszukiwania złota ukryte przez nazistów w czasie II wojny światowej trwają. Adventurer Condor dołącza do wyścigu o ...
22:50 Teletuz
23:05 Film „STAR GATES” (USA) Akcja
01:50 Noc

STS
06:00 PÓŁNOC. Film
07:00 TALE TO MÓWI. Kreskówka
07:30 PRZYGODA WOODY I JEGO PRZYJACIELE. Kreskówka
07:50 POGODA W MOSKWIE I REGIONIE MOSKWA
08:00 BEVERLY HILLS 90210. Film dla młodzieży
09:00 TV KLUB
09:30 OSOBA I NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK. Film
09:50 POGODA W MOSKWIE I REGION MOSKWA
10:30 Film PAGAN MEDONA
12:30 STYLOWE RZECZY
13:00 ŻYJEMY DOSKONAŁE!
13:30 TV CLUB
14:00 PRYWATNY DETEKTYW MAGNUM. Film
15:00 PRZYGODY W WOODY I JEGO PRZYJACIÓŁ. Kreskówka
15:30 TASMAN DEVIL. Cartoon
16:00 BETMEN. Kreskówka
16:30 SCUBI I SCREPPI. Kreskówka
17:00 NIESAMOWITE HERACLES. Film
18:00 PIERWSZA DATA
19:00 Film SILK NETWORK
19:05 POGODA W MOSKWIE I REGIONIE MOSKWA
19:59 POGODA W MOSKWIE I REGIONIE MOSKWA
20:00 NIEWIDZIALNE LUDZIE. Film
21:00 Film MOON OVER PARADOR. W kraju zwanym Parador dyktator zmarł na atak serca. W tym samym czasie pojawia się aktor z New York Jack Noa ...
23:30 Film WONDER SCIENCE Komedia
00:00 PRAWO I ZAMÓWIENIE. CIAŁO SPECJALNE. Film
00:20 POGODA W MOSKWIE I REGIONIE MOSKWA
01:00 POZNAJ NASZ!

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.