FANDOM


Tvp1 logo

06:00 Kawa czy herbata
07:30 Telezakupy
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Mapeciątka; serial anim. prod. angielskiej
08:50 Lassie; serial prod.kanadyjskiej; reż: Rene Boniere; wyk: Susie Almgren
09:15 Budzik; program dla najmłodszych
09:40 Kino Malucha; Dziewczynka z orzeszka
09:50 Kino Malucha; Niezwykłe przygody pod wierzbami; film animowany prod.czeskiej
10:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 36/120 Bernadette Peters; serial prod. USA
10:30 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.37/120 Rudolf Nureyev; serial prod. USA
10:55 Telezakupy
11:10 Celtowie; odc.4; serial dok.prod.angielskiej
11:40 Saga Rodu Ganzegal; nauka języka niemieckiego
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Rolnictwo na świecie
12:45 Plebania; odc. 160; serial TVP; powt.
13:15 Domownik
13:35 Telezakupy
13:50 Dziecko,troski i radości
14:10 Niepodobni
14:30 Dzieci różnych bogów; Katolicyzm /1/; reportaż
15:00 Wiadomości
15:10 Sprawa dla reportera; powt.
15:45 Układ scalony
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1586; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc.573; telenowela TVP
18:05 Sprawy rodzinne; odc. 12; serial prod.USA
19:00 Wieczorynka; Bob Budowniczy;  Mysia
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Miej oczy szeroko otwarte; Sabrina; film dok.prod. szwajc.
21:05 Teatr Telewizji; Noc czerwcowa; 2001  autor:Jarosław Iwaszkiewicz; reż: Andrzej Wajda; wyk: Grażyna Szapołowska,Aleksander Domagarow
22:20 Szept prowincjonalny; ...Z powyłamywanymi nogami
22:45 Monitor  Wiadomości
23:10 Sportowy flesz
23:20 Wakacje Davide'a; L'estate di Davide'a; 1998  film fab.prod. wł./za zgodą rodziców/; reż: Carlo Mazzacurati; wyk: Stefano Campi, Patrizia Piccinini
00:45 Opus Dei - powszednia droga do świętości cz.II
01:35 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.00 Rydwan Śmierci - film dokumentalny, Wlk. Bryt.
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Na dobre i na zle (96) - serial
09.30 Kabaret z książką w tle - program rozrywkowy
10.20 Afryka moich marzeń (10/12): Drzewo marzeń - serial przygodowy, Włochy/Niemcy
11.55 Ojczyzna-polszczyzna - program prof. Jana Miodka
12.10 Przemoc w rodzinie - reportaż Wojciecha Barczaka
12.25 Wielkim szlakiem wina: Hiszpania (2-ost) - film dokumentalny
13.00 Panorama
13.10 Quo vadis? (1/6) - serial his.
14.10 Tom i Jerry - serial anim., USA
14.25 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
14.55 Australijskie zwierzaki na start - film dokumentalny, Australia
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Złotopolscy - telenowela, Pol.
16.55 Na dobre i na złe (96) - serial
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Va banque - teleturniej
19.25 Znaki czasu - magazyn
19.55 ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY - teleturniej muzyczny
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.25 Prognoza pogody
21.35 Oddam życie za pracę (3/5) - serial dokumentalny Macieja Szumowskiego
22.05 997 - magazyn kryminalny
22.45 KURACJA - sztuka Jacka Głębskiego, Polska 2002
00.00 ROSSINI - komedia, Niemcy
01.50 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Incredible Hulk - serial anim.
7.25 Casper - serial anim.
7.50 Wysoka fala - serial
8.40 Jezioro marzeń - serial
9.30 Serca na rozdrożu - serial
10.25 Samo życie (21) - serial
11.00 Amor Latino - serial
11.50 Z głową z chmurach - serial
12.50 Życiowa szansa
13.45 Apetyt na miłość - serial
14.15 4x4 - magazyn
14.45 Twój lekarz - mag.
15.15 Incredible Hulk - serial anim.
15.45 Informacje
16.30 Wysoka fala - serial
17.20 Bar
17.50 Serca na rozdrożu - serial
18.40 Prognoza pogody
18.43 Era Biznesu
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Amor Latino - serial
20.00 Bar
20.45 Samo życie (22) - serial
21.15 Zakonnica w przebraniu 2 - komedia USA (1993), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
23.15 Informacje
23.30 Graffiti
23.40 Sport
23.45 Prognoza pogody
23.50 Puls biznesu
0.05 Bar - Night Club
0.35 Bumerang
1.05 Na każdy temat
2.00 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie
Logo-19

5.35 Kropka nad i
5.50 Wiosenna namiętność - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula - telenowela
7.50 Maska - serial anim.
8.15 Oliver Twist - serial anim.
8.40 Przybysz z gwiazd (1) - serial anim.
9.05 Milusińscy - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.30 Telesklep
11.30 Big Brother - Ring
12.35 Rozmowy w toku - talk show
13.30 Wesołe smoki - serial anim.
13.55 Oliver Twist - serial anim.
14.20 Beverly Hills 90210 - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother - Bitwa
20.50 Milionerzy
21.35 13. Posterunek - serial
22.15 Nauka jazdy - serial dok.
22.45 Maraton uśmiechu
23.15 TVN Fakty
23.30 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
0.00 Big Brother - Extra
0.45 Multikino - magazyn
1.05 Kto was tak urządził? - magazyn
1.35 Nie do wiary - opowieści niesamowite
2.05 Co za tydzień - mag.
2.35 Nic straconego - powtórki programów
Tvp3-szczecin.svg

6.30 Kurier
6.35 Przegląd gospodarczy
7.00 Bajki małego czarodzieja
7.30 Kurier
7.35 Kaczorek Huey
8.00 Kronika
8.25 Na afiszu
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Malowanie obrazów - to proste
9.30 Kurier
9.35 Ryzykanci - reality show
10.30 Kurier
10.45 Telekurier bis
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Od niedzieli do niedzieli
12.30 Kurier
12.35 Niewolnictwo we Francji
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Świat
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Egipt
15.30 Kurier
15.40 Kronika
15.45 Telenotatnik
15.55 Arka
16.30 Kurier
16.45 Od niedzieli do niedzieli
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.50 Telenotanik
18.00 Kronika
18.20 Regiony kultury
18.30 Telenotanik
18.40 Nasze sprawy
19.10 Portrety
19.20 Telenotatnik
19.30 Portrety
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.15 Kronika
21.25 Na afiszu
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Kronika
21.55 Program na wtorek
22.00 Przechytrzyć mafię
23.50 Kurier
0.20 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (117) - serial animowany
08.20 Alvaro (96) - serial obyczajowy
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Ten drugi (17) - serial sens.
11.20 Miasteczko Evening Shade (23) - serial komediowy, USA
11.50 Kolorowy dom 3 (2) - serial komediowy, USA
12.20 Jak dwie krople czekolady (14) - serial komediowy, USA
12.50 Egzamin z życia (7) - serial obyczajowy, USA
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (118) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (24) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (97) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Kolorowy dom 3 (3) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Dark Angel (2) - serial sens.
20.00 Millennium 2 (12) - serial sens.
20.55 Obcy świat (5) - serial S-F, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator prawny - magazyn Gazety Prawnej
22.15 POLICJANCI Z MIAMI (2) - serial kryminalny, USA
23.15 KOJAK (41) - serial kryminalny, USA
00.15 Bez trzymanki 2 (4) - serial
00.45 Letterman's 5th Anniversary Special - film dokumentalny
01.45 X Laski - program erotyczny
02.15 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.05 Strefa P - magazyn muzyczny
03.40 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Kangoo - serial anim.
7.35 SOS Croco - serial anim.
8.00 Izabela - telenowela
8.50 Maria Emilia - telenowela
9.40 Melrose Place - serial
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieście - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial
16.45 Krok za krokiem - serial
17.15 Prezydencki poker - serial
18.10 Gorączka w mieście - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 Trudny powrót - film obycz. USA (1999), wyk. Rebecca DeMornay, Keith Carradine, Thora Birch, Ellen Burstyn, Lynne Thigpen
21.50 Medicopter 117 - serial
22.45 I umrą miliony - film sens, austral. (1973), wyk. Richard Basehart, Susan Strasberg, Leslie Nielsen, Peter Sumner, Jospeh Fürst
0.30 Tenbit GSM
1.00 Big Brother Bitwa - na żywo
2.00 Trudny powrót - film obycz. USA (1999)
3.40 Koniec programu

Tvpoloniaekran

06.00 - 15.00 KONSERWACJA NADAJNIKA
15.00 Wiadomości
15.15 Czas na antyki: Delft Blau - felieton
15.40 Język filmu (12): Kompozycja utworu filmowego - program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Między Odrą a Renem - magazyn
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.30 Bajki polskie - program dla dzieci
18.00 Psi świat: Psie popołudnie - serial animowany, USA/Kanada 1996 (24 min) (powt.)
18.30 Panorama
18.50 Klan (559) - telenowela, Polska 2002
19.15 Dobranocka: Przygód kilka wróbla Ćwirka (27): Ptasie mleko - serial animowany, Polska
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i Prognoza pogody
20.00 Sportowy tydzień
21.00 RODZINA POŁANIECKICH (3/7): Pojednanie - serial obyczajowy, Pol.
22.20 Sprawa dla reportera - program publicystyczny Elżbiety Jaworowicz
22.50 Ze sztuką na ty: Lenica - film dokumentalny Wojciecha J. Kukli
23.20 Recital organowy Erica Halleina
23.45 Monitor Wiadomości
00.05 Sportowy flesz
00.10 Czarne chmury (10-ost.): Pościg - serial przygodowy, Polska
01.05 Ojczyzna-polszczyzna: Wiosna - program prof. Jana Miodka
01.20 Przygód kilka wróbla Ćwirka (27): Ptasie mleko - serial animowany, Polska
01.30 Wiadomości (powt.)
01.55 Sportowy flesz (powt.)
02.00 Klan (559) - telenowela, Pol.
02.25 Powtórzenia
Puls logo 1

7.05 Polak, katolik, obywatel
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele
9.20 Baśnie braci Grimm
9.45 Byli sobie odkrywcy (14)
10.15 Detektyw w sutannie (31)
11.10 Dotyk anioła (116)
12.00 Rytm serca
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele
14.45 Cudowne lata
15.15 Bill Cosby Show (40)
15.45 Kacper i przyjaciele (22)
16.05 Baśnie braci Grimm
16.35 Byli sobie odkrywcy (14)
17.05 Domek na prerii (51)
18.00 Cudowne lata (53)
18.30 Bill Cosby Show (41)
19.00 Dotyk anioła
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.25 Rekolekcje
20.30 Ulica zakochanych (7)
21.25 Charing Cross Road 84 - serial obyczajowy
23.15 Wydarzenia
23.25 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
23.40 M Kwadrat
0.10 Charing Cross Road 84 - serial obyczajowy
2.00 Piątka u Semki
2.35 Zakończenie programu

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
10.40    Niezapomniane filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.).
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (30 min.).
16.10    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Alpejski odjazd (Ski Resort) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.50    Z pogranicza wiary (Paranormal Borderline) (25 min.).
19.40    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.05    Gliniarze (Coppers) (30 min.)
20.35    Podniebne szaleństwa (Plane Crazy) (55 min.).
21.30    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
21.55    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
22.20    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
23.15    Alpejski odjazd (Ski Resort) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Z pogranicza wiary (Paranormal Borderline) (50 min.).
01.55    Gliniarze (Coppers) (25 min.)
02.20    Gliniarze (Coppers) (25 min.)
02.50    Podniebne szaleństwa (Plane Crazy) (55 min.).
03.45    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
04.05    Katastrofy (Disaster) (30 min.).
04.35    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.