FANDOM


TVP 1
06:10 Warto kochać - odc. 23; serial TVP
07:00  Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Sprawy Nasze Powszednie - Pamięć
08:00 Na pięciolinii kraj prod.Chorwacja (2003)
08:15 Fifi - Orzechy ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:25 Domisie - Kłótliwy dzień; program dla dzieci
08:55 Teleranek - magazyn
09:30 Kodołamacze odc.3; teleturniej
09:55 Dzieci świata - Moje smakołyki - Donatello we Włoszech; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000)
10:15 Siódme niebo - Praca kraj prod.USA (2001)
11:00 Puchar Świata w skokach narciarskich - Planica - loty
12:10 Mistrzostwa Świata w pływaniu - Melbourne
12:25 Puchar Świata w skokach narciarskich - Planica - loty
13:15 Anioł Pański
13:30 Wiadomości
13:45 Śmierć na Nilu; film kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (1978)
16:05 Sportowe hity dnia
16:35 Oczywiście; widowisko
17:00 Teleexpress
17:25 Rodzina jak z nut odc.2; widowisko muzyczne
18:15 Faceci do wzięcia - Porażeni piorunem; serial TVP
18:50 Przed Opolem
19:00 Wieczorynka - Gumisie-Złowrogi rzeźbiarz; serial animowany kraj prod.USA (1992)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Ranczo odc. 15 - Gmina to ja - (TXT - str.777); serial obyczajowy TVP
21:20 Zakochana Jedynka - Zabawa w dom; komedia romantyczna kraj prod.Kanada (2005)
22:50 Losowanie Konkursu Interaktywnego
22:55 Solidarni z Białorusią; reportaż
00:15 Uczta kinomana - Daleko od nieba; dramat kraj prod.Francja, USA (2002)
02:00 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Kolekcja kinomana - W biały dzień; dramat kraj prod.Polska (1980)
04:00 Zakończenie programu

TVP 2
06:05 Dla niesłyszących Słowo na niedzielę
06:10 Smak Europy - Zmiany to nasza specjalność...
06:20 Dla niesłyszących - Lokatorzy - Szalona noc
06:45 Dla niesłyszących - Lokatorzy - Gwiazdka z nieba
07:15 Złotopolscy odc.842-Dwoje na koncercie; telenowela TVP
07:40 Złotopolscy odc.843-Kwestia gustu; telenowela TVP
08:10 M jak miłość odc.481; serial TVP
08:55 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Siódmy Anioł"
09:05 Zacisze gwiazd - Ewa Szykulska
09:30 Ostoja
10:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Karnawał na Wyspach; cykl reportaży
10:30 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (Gala)
11:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Wielicki smak
12:15 Gwiazdy w południe - Ci wspaniali mężczyźni na swych szalejących rowerach; komedia kraj prod.Francja, Włochy (1968)
14:00 Familiada - (TXT - str.777); teleturniej
14:30 Złotopolscy odc.845-Cios; telenowela TVP
15:05 Szansa na Sukces - Stachursky
16:05 Na dobre i na złe odc.288; serial TVP
16:55 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika
17:05 Egzamin z życia odc.72; serial TVP
18:00 Jeździecki PŚ - Sygnity Toyota World Cup 2007; reportaż
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:09 Już w środę mecz - Polska - Armenia
19:15 Mój pierwszy raz; talk-show
20:10 W obliczu śmierci; film sensacyjny kraj prod.USA (1987)
22:25 Panorama
22:50 Sport Telegram
22:53  Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika
22:55 Pogoda
23:05 Kocham Kino - magazyn Grażyny Torbickiej
23:40 Studio Teatralne Dwójki - Cztery kawałki tortu; spektakl teatralny
00:45 Ogród sztuk - Patriotyzm; program Kamili Dreckiej
01:10 Gosford park; film obyczajowy kraj prod.USA (2001)
03:25 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Uwierz w dokument - odc. 26; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Półkowniki - odc. 10; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:40 II liga piłki nożnej - Odra Opole-Ruch Chorzów ; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:35 Pogoda; STEREO
15:38 II liga piłki nożnej - Odra Opole-Ruch Chorzów; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Pogoda; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:55 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Kurier; STEREO
01:35 Pogoda; STEREO
01:40 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Uwierz w dokument - odc. 26; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07.45 Aktualności Flesz + Pogoda
07.50 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych
07.55 Narciarski weekend
08.00 Śląski koncert życzeń
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08.45 Góralska lista przebojów
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Półkowniki - odc. 10; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:40 II liga piłki nożnej - Odra Opole-Ruch Chorzów ; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:35 Pogoda; STEREO
15:38 II liga piłki nożnej - Odra Opole-Ruch Chorzów; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności + Pogoda
16.50 Gramy dla Was
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17.45 Aktualności sportowe
18.00 Aktualności
18.20 Ludzie, ludzie, jak ten czas leci
18.30 Aktualności Flesz
18.32 Magazyn Meteo
18.35 TV Katowice zaprasza
18.43 Retransmisje sportowe
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Pogoda; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe + Aktualności 
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:55 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Kurier; STEREO
01:35 Pogoda; STEREO
01:40 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (415. 416) - serial obyczajowy
07.15 Sonic X (4) - serial anim.
07.45 Tutenstein (21) - serial anim.
08.15 Power Rangers (316) - serial SF
08.45 Sheena (28) - serial sens.
09.45 Dotyk anioła (29) - serial obyczajowy
10.45 Care Bears Movie II: A New Generation - film anim.
12.30 Biały Kieł - film przygodowy, USA 1991
14.45 Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
16.45 Świat według Kiepskich (244): Jak ten czas leci - serial komediowy
17.15 Świat według Kiepskich (245): Wesołych świąt - serial komediowy
17.45 Rodzina zastępcza plus (251): Niech żyją wieloryby - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 13 posterunek (7) - serial komediowy
20.00 Skazany na śmierć (10) - serial sensacyjny
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (8) - serial sens.
21.55 Studio LOTTO
22.00 Prawo miasta (4) - serial sensacyjny
23.00 Gotowe na wszystko (16) - serial komediowy
00.00 Magazyn sportowy
02.00 Dziewczyny w bikini
05.00 Nocne randki
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
07.35 Niania 4 (3): Majowe niesnaski - serial komediowy
08.10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.55 Kawa na ławę - magazyn
11.45 Piękna i Borys Bestia - komedia, USA 1997
13.55 Beethoven - komedia, USA 1992
15.45 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.15 Co za tydzień - magazyn
16.45 Niania 4 (3): Majowe niesnaski - serial komediowy
17.20 Kryminalni 6 (68): Uczta bogów - serial kryminalny
18.30 Hela w opałach 2 (18): Cudowny tydzień - serial komediowy
19.00 Fakty
19.25 Sport. Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
21.45 Kuba Wojewódzki - talk show
22.45 Dworzec Gdański - film dokumentalny, Polska 2007
23.50 Niebezpieczna prędkość - film sensacyjny, USA 1997
01.45 ..Świadek korónny" - kulisy powstawania filmu
02.15 Teleskiep
02.35 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.10 Kinomaniak - mag. filmowy
06.35 VIP - wydarzenia i plotki
07.00 Pokemon (272, 273) - serial animowany
07.50 Kasa na bank - teleturniej
08.50 Moja dziewczyna 2 - komedia, USA 1994
10.55 Prawda o wilkach (2-ost.) - film dokumentalny
12.00 Ja się zastrzelę! (9) - serial komediowy
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Strażnik Teksasu (121) - serial sensacyjny
14.00 Wszystko o zwierzętach (12): Laura i Lucy, lemury katta
14.30 VIP - wydarzenia i plotki
15.00 Koszykówka: Polska Liga Koszykówki - mecz Prokom Trefl Sopot - BOT Turów
17.20 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
18.20 Arabela (28) - serial familijny
19.00 Zagadki historii: Strefa 51 - serial dokumentalny
20.00 Złe towarzystwo - film kryminalny, USA 1995
22.15 Maybe Baby - komedia obyczajowa, Wlk. Brytania 2000
00.30 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.10 Casino Night
02.10 Drogówka - mag. policyjny
02.30 Kinomaniak - mag. filmowy
02.55 VIP - wydarzenia i plotki
03.15 The Rolling Stones w Norymberdze - koncert
04.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
04.20 V-max - mag. motoryzacyjny
04.45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:15 Przebojowe Polki (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 M jak miłość odc.434; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Między nami bocianami odc.13-Odlot; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Niedzielne muzykowanie - XV Dni Ignacego Jana Paderewskiego "Paderewski in memoriam". Ludwig van Beethoven: Koncert potrójny C-dur op.56; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Gałęzie pewnego drzewa; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Kozak Brabancki - Powrót do Macierzyzny cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Anioł Pański
12:30 Transmisja Mszy Świętej - z katedry św. Michała Archanioła i św. Floriana w Warszawie
14:05 Zmiennicy odc.11/15-Antycypacja; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Jarosław Abramow - Newerly - życie za oceanem; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Biografie - Jan Peszek w roli głównej; film dokumentalny kraj prod.Polska (1998); Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Bóg dał, Bug wziął; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 "Zapatrzeni w siebie" - piosenki Marka Grechuty (28 Przegląd Piosenki Aktorskiej - Koncert Galowy); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 M jak miłość odc.435; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy odc.16-W drogę na Togo - Pogo kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Oficerowie odc.3/13-Wypożyczalnia ludzi; serial kryminalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
20:55 Oczywiście; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Mój pierwszy raz ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Dziękujemy za solidarność - Rempert Schleicher; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Wiesław Myśliwski - miejsca, których nie ma; film dokumentalny kraj prod.Polska (2002); reż.:Izabela Szylko; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Zacisze gwiazd - Małgorzata Ostrowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 M jak miłość odc.435; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy odc.16-W drogę na Togo - Pogo kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Oficerowie odc.3/13-Wypożyczalnia ludzi; serial kryminalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Zaproszenie - Bóg dał, Bug wziął; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zmiennicy odc.11/15-Antycypacja; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Biografie - Jan Peszek w roli głównej; film dokumentalny kraj prod.Polska (1998); Dla małoletnich od lat 12
05:10 Gałęzie pewnego drzewa; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:30 Kozak Brabancki - Powrót do Macierzyzny cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

TVP Sport
07:50 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (Gala)
10:00 MŚ w pływaniu
13:15 Siatkówka kobiet
14:30 II liga piłki nożnej - Odra Opole-Ruch Chorzów
16:35 Jeździecki PŚ - ComputerLand Toyota World Cup 2007
18:05 Hokej na lodzie/Koszykówka kobiet
20:30 Mistrzostwa Świata w pływaniu
21:30 Po kryształową kulę
22:00 Sportowa niedziela
23:00 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Polska-Azerbejdżan
00:30 Zakończenie dnia

HBO
06:30     Kim jest ta dziewczyna? - komedia reż. James Foley, wyk. Griffin Dunne, Madonna USA 1987
08:00     Siła flamenco - komedia romantyczna reż. Jim Doyle, wyk. Holly Davidson, Jeremy Edwards, Elize du Toit, Tom Watt Wielka Brytania 2006
09:45     Cinema, cinema - magazyn filmowy
10:10     Radiowe ja - komedia reż. Nicolas van Pallandt, wyk. Tom Bacon, Susie Benton, Lucy Chalkley, Rachel Evans Wlk. Brytania 2004
11:40     Jej mały sekret - komedia romantyczna reż. Charles Matthau, wyk. Estella Warren, Michael Weatherly, Christian Kane, Rachel Dratch USA 2005
13:10     Dziedzic maski - komedia przygodowa reż. Lawrence Guterman, wyk. Jamie Kennedy, Alan Cumming, Bob Hoskins, Traylor Howard USA/Niemcy 2005
14:45     Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę - film sensacyjny reż. Dwight H. Little, wyk. Johnny Messner, KaDee Strickland, Matthew Marsden, Nicholas Gonzalez USA 2004
16:20     Garbi superbryka - komedia przygodowa reż. Angela Robinson, wyk. Lindsay Lohan, Michael Keaton, Matt Dillon, Breckin Meyer USA 2005
18:00     Zobacz w HBO - magazyn filmowy
18:30     Plan lotu - thriller reż. Robert Schwentke, wyk. Jodie Foster, Peter Sarsgaard, Sean Bean, Marlene Lawston USA 2005
20:10     Niedzielna megapremiera Annapolis - dramat obyczajowy reż. Justin Lin, wyk. James Franco, Donnie Wahlberg, Jordana Brewster, McCaleb Burnett USA 2006
21:50     HBO na stojaka! Gdzie diabeł nie może - program rozrywkowy odc. 4
22:25     Deadwood - serial obyczajowy odc. 8 USA 2005
23:20     Tulipany - film obyczajowy reż. Jacek Borcuch, wyk. Jan Nowicki, Zygmunt Malanowicz, Tadeusz Pluciński, Małgorzata Braunek Polska 2004 
00:50     Płotka - thriller reż. Rowan Woods, wyk. Cate Blanchett, Sam Neill, Hugo Weaving, Martin Henderson Australia 2005
02:45     Blade: Mroczna trójca - horror reż. David S. Goyer, wyk. Wesley Snipes, Jessica Biel, Ryan Reynolds, Kris Kristofferson USA 2004
04:35     Plan lotu - thriller reż. Robert Schwentke, wyk. Jodie Foster, Peter Sarsgaard, Sean Bean, Marlene Lawston USA 2005

Ale Kino!
08:00    Mniejsze niebo Dramat psychologiczny, Polska 1980, 105'
09:45    Tin Cup Komedia romantyczna, USA 1996, 140'
12:05    Hathi Film obyczajowy, Kanada 1998, 105'
13:50    Mistrzowie Komediodramat, Czechy 2004, 90'
15:20    Trzy pory roku Dramat obyczajowy, Wietnam / USA 1999, 115'
17:15    Lulu na moście Dramat obyczajowy, USA 1998, 110'
19:05    Wszystkie filmy prezydentów
20:00    Listonosz Opowieść filmowa, Włochy / Francja 1994, 115'
21:55    Hazardziści Dramat obyczajowy, USA 1998, 125'
00:00    Nieugięci Film sensacyjny, USA 1996, 115'
01:55    Na Zachodzie bez zmian Dramat wojenny, USA / Wielka Brytania 1979, 125'

HBO 2
06:30    Heidi Film dla dzieci, Wielka Brytania 2005, 100'
08:10    Cinema, cinema
08:40    Purpurowe skrzypce Dramat kryminalny, W. Brytania / Kanada / Włochy / 1998, 130'
10:50    Jack Błyskawica Western, USA 1993, 95'
12:25    Zobacz w HBO
12:55    Czarownica Komedia romantyczna, USA 2005, 100'
14:35    Terry Dramat obyczajowy, Kanada 2005, 90'
16:05    Porwanie na żądanie Komedia, USA / Kanada 2005, 95'
17:40    Daleko jeszcze? Komedia, USA 2005, 95'
19:15    Diukowie Hazzardu Komedia, USA 2005, 105'
21:00    Rozdanie nagród BAFTA
23:00    Odpoczniesz po śmierci Film kryminalny, Wielka Brytania / USA 2003, 100'
00:40    Wyłącznie dla dorosłych Dzikie żądze: Nieoszlifowane diamenty Thriller, USA 2005, 85'
02:05    Miejska dżungla
03:55    Diukowie Hazzardu Komedia, USA 2005, 105'
05:40    Zobacz w HBO

Polsat 2
06:15    Dekoratornia Dokument fabularyzowany, Polska 2007, 30'
06:45    Magazyn sportowy
09:00    Kalejdoskop tygodnia
09:25    Jesteśmy
09:50    Post scriptum
10:00    Pensjonat Pod Różą serial, odc. 20
10:45    Rodzina zastępcza plus serial, odc. 260
11:30    Wydarzenia
12:00    Daleko od noszy serial, odc. 101
12:30    Co z tą Polską?
13:15    Dekoratornia Dokument fabularyzowany, Polska 2007, 30'
13:45    Magazyn sportowy
16:30    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
17:00    Kalejdoskop tygodnia
17:25    Jesteśmy
17:50    Post scriptum
18:00    Pensjonat Pod Różą serial, odc. 20
18:45    Rodzina zastępcza plus serial, odc. 260
20:00    Daleko od noszy serial, odc. 101
20:30    Co z tą Polską?
21:15    Dekoratornia Dokument fabularyzowany, Polska 2007, 30'
21:45    Magazyn sportowy
00:30    Doniesienia medyczne
01:00    Samo życie serial, odc. 802
01:35    Kalejdoskop tygodnia
02:00    Wydarzenia
02:30    Gra w ciemno
03:15    Oblicza Ameryki
04:10    Pierwsza miłość serial, odc. 460
04:40    Interwencja
05:05    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
05:30    Co z tą Polską?
06:15    Magazyn sportowy

Animal Planet
06:00    Dorastanie...
07:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
07:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie
08:00    Małpi biznes
08:30    Małpi biznes
09:00    Niebezpieczne spotkania
09:30    Życie zwierząt
10:00    Niezwykły świat pingwinów
11:00    Dziwaczne stworzenia
12:00    Żądlą i parzą
13:00    Wszystko o jeździectwie
13:30    Życie w siodle
14:00    Lot do domu
15:00    Małpi biznes
15:30    Małpi biznes
16:00    Dorastanie...
17:00    Policja dla zwierząt w Miami
18:00    Wyprawy Corwina
19:00    Dzikie Indie
20:00    Świat przyrody
21:00    Stworzone do wolności
22:00    Zwierzęta od A do Z
22:30    Zwierzęta od A do Z
23:00    Policja dla zwierząt w Miami
00:00    Ostry dyżur dla ukąszonych
01:00    Dzikie Indie
02:00    Świat przyrody
03:00    Stworzone do wolności
04:00    Zwierzęta od A do Z
04:30    Zwierzęta od A do Z
05:00    Policja dla zwierząt w Miami

AXN
06:20    Robinsonowie serial, odc. 10
07:15    Robinsonowie serial, odc. 11
08:10    Bez pardonu serial, odc. 17
09:05    Bez przeszłości serial, odc. 21
10:00    Bez przeszłości serial, odc. 22
10:55    Bez przeszłości serial, odc. 23
11:50    Regenesis serial, odc. 10
12:45    Charlie Jade serial, odc. 9
13:40    Robinsonowie serial, odc. 10
14:35    Robinsonowie serial, odc. 11
15:30    Tajne akcje CIA serial, odc. 5
16:25    Bez pardonu serial, odc. 16
17:20    Zagadki z przeszłości serial, odc. 6
18:15    Charlie Jade serial, odc. 9
19:10    Bez pardonu serial, odc. 17
20:05    Zagubiony pokój serial, odc. 1
21:45    CSI: Kryminalne zagadki Miami serial, odc. 24
22:45    4400 serial, odc. 2
23:45    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku serial, odc. 3
00:40    Zagubiony pokój serial, odc. 1
02:20    CSI: Kryminalne zagadki Miami serial, odc. 24
03:15    Zabójcze umysły serial, odc. 4
04:10    4400 serial, odc. 2

AXN Crime
12:00    Szczury wodne serial, odc. 86
13:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 8
14:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 11
15:00    Szczury wodne serial, odc. 86
16:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 8
17:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 11
18:00    Szczury wodne serial, odc. 86
19:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 8
20:00    Zabójczynie serial, odc. 6
21:00    Agentka o stu twarzach serial, odc. 14
22:00    Wyczuć prawdę Thriller, USA 2005, 90'
23:30    Zabójczynie serial, odc. 6
00:25    Agentka o stu twarzach serial, odc. 14
01:15    Wyczuć prawdę Thriller, USA 2005, 85'

AXN Sci-Fi
12:00    Star Trek: Następne pokolenie serial, odc. 8
13:00    Lexx serial, seria 1 odc. 3
14:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 16
15:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 11
16:00    Star Trek: Następne pokolenie serial, odc. 8
17:00    Lexx serial, seria 1 odc. 3
18:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 16
19:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 11
20:00    Star Trek: Następne pokolenie serial, odc. 8
21:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 16
22:00    Wirtualni wojownicy Film SF, USA 1995, 100'
23:40    Lexx serial, seria 1 odc. 3
00:30    Star Trek: Enterprise serial, odc. 11
01:25    Wirtualni wojownicy Film SF, USA 1995, 100'

BBC Prime
05:00    Ogrodowi rewolucjoniści
05:30    Balamory
05:50    Tweenies
06:10    Duży kucharz, mały kucharz serial
06:30    Tikkabilla
07:00    Razzledazzle serial
07:15    Tweenies
07:35    Balamory
07:55    Teletubisie
08:20    Show Roly'ego Mo serial
08:35    Andy Pandy serial
08:40    Duży kucharz, mały kucharz serial
09:00    Forsa na strychu
09:30    Ucieczka na wieś
10:30    Ogrodowi rewolucjoniści
11:00    Eastenders serial, odc. 1178
11:30    Eastenders serial, odc. 1179
12:00    Prywatne życie roślin
13:00    Ziemia tygrysa
14:00    Ballykissangel serial
15:00    Wbrew przeciwnościom serial
16:00    Małe aniołki
16:30    Małe aniołki
17:00    Wycena antyków
18:00    Eastenders serial, odc. 1180
18:30    Eastenders serial, odc. 1181
19:00    Potop
20:00    Dni które wstrząsnęły światem
21:00    Statek
22:00    Kłopoty ze snem
23:00    Liberace: nadmiar przyjemności jest cudowny
00:00    Eastenders serial, odc. 1180
00:30    Eastenders serial, odc. 1181
01:00    Potop
02:00    Dni które wstrząsnęły światem
03:00    Liberace: nadmiar przyjemności jest cudowny
04:00    Statek

Canal +
05:00    Sześciostrzałowiec Film krótkometrażowy, 30'
05:30    Wszystko, czego pragniesz Komedia romantyczna, USA 2005, 90'
07:00    Cena sławy
08:00    W świecie luksusu
08:30    Ujarzmić piekło Film sensacyjny, USA 1968, 125'
10:35    Titanic Film katastroficzny, USA 1997, 195'
13:50    Marsz pingwinów
15:15    Światło w mroku Dramat wojenny, USA 1992, 135'
17:30    Dr Dolittle  III Film obyczajowy, USA 2006, 100'
19:10    Łapu capu
19:20    Aktualności filmowe
19:50    Nie przegap
20:00    Czterej bracia Film sensacyjny, USA 2005, 115'
21:55    Mechanik Thriller, Hiszpania 2004, 105'
23:40    Ekipa Ameryka - Policjanci z jajami Film animowany, USA 2004, 100'
01:20    Wyłącznie dla dorosłych Opowieści z krypty - orgia krwi Horror, USA 1996, 85'
02:45    Ósmy dzień tygodnia Dramat obyczajowy, Polska 1958, 85'
04:10    Tajemniczy samuraj serial, odc. 15
04:35    Naga Film krótkometrażowy, 30'
05:05    Przez 24 godziny serial, odc. 18
05:50    Hollywood - z kanapy na plan

Canal + Film
07:00    Szachowe dzieciństwo Dramat obyczajowy, USA 1993, 115'
08:55    Operacja "Koza" Komedia, Polska 1999, 95'
10:30    Aktualności filmowe
11:00    W świecie luksusu
11:30    Kontrola gniewu Komedia, USA 2005, 85'
12:55    Szeregowiec Dolot Film animowany, Wielka Brytania 2005, 75'
14:10    Czarna Carmen Film muzyczny, Południowa Afryka 2005, 125'
16:15    Antidotum Komedia, Francja 2005, 110'
18:05    Duma i uprzedzenie Musical, Wielka Brytania / USA 2004, 115'
20:00    Złodziej serial, odc. 1
21:30    Półmrok Thriller, Wielka Brytania / Niemcy 2006, 110'
23:20    Czterej bracia Film sensacyjny, USA 2005, 110'
01:10    Czeka na nas świat Tragikomedia, Polska 2006, 95'
02:45    Rozmowy z innymi kobietami Komediodramat, Wielka Brytania / USA 2005, 85'
04:10    Plunkett i Macleane Film przygodowy, Wielka Brytania / Czechy 1999, 100'

Cartoon Network
06:00    Laboratorium Dextera serial
06:35    Ed, Edd i Eddy serial
07:00    Podwójne życie Jagody Lee serial
07:30    Robotboy serial
08:00    KND 60 serial
09:00    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial
09:25    Bernard serial
09:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial
10:00    Ben 10 serial
10:20    Duel Masters serial
10:45    B-Daman serial
11:10    Liga sprawiedliwych serial
11:30    Scooby Doo serial
11:55    Harcerz Lazlo serial
12:20    Laboratorium Dextera serial
12:45    Atomówki serial
13:15    Chojrak - tchórzliwy pies serial
13:40    Ed, Edd i Eddy serial
14:05    Bliźniaki Cramp serial
14:30    Tom i Jerry serial
14:45    Zwariowane melodie serial
15:10    Scooby Doo serial
15:35    Kaczor Dodgers serial
16:00    Atomówki serial
16:25    Harcerz Lazlo serial
16:50    Xiaolin: pojedynek mistrzów serial
17:15    Kryptonim: Klan na drzewie serial
17:40    Podwójne życie Jagody Lee serial
18:05    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial
18:30    Co nowego u Scooby'ego? serial
18:55    Bernard serial
19:00    Scooby Doo i cyber pościg Film animowany, USA 2001, 100'
20:40    Scooby Doo serial
21:05    Scooby Doo serial
21:30    Flintstonowie serial
21:55    Flintstonowie serial
22:20    Tom i Jerry serial
23:10    Zwariowane melodie serial
00:00    Johnny Bravo serial
00:50    Krowa i kurczak serial
01:40    Laboratorium Dextera serial
02:30    Jam łasica serial
03:00    Krowa i kurczak serial
03:25    Mroczni i źli serial
03:50    Zło w potrawce serial
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie serial
04:20    Johnny Bravo serial
04:45    Atomówki serial
05:10    Laboratorium Dextera serial
05:35    Ed, Edd i Eddy serial

Cinemax
06:00    Piękna i drań Dramat obyczajowy, Finlandia 2005, 100'
07:40    Tom i Jerry: Misja na Marsa Film animowany, USA 2004, 75'
08:55    Najlepsze w Hollywood - Adaptacje komiksów
09:25    Moje życie to film Komedia romantyczna, USA 2003, 85'
10:50    Zabawna dama Musical, USA 1975, 135'
13:05    Star Trek  III: W poszukiwaniu Spocka Film SF, USA 1984, 105'
14:50    Kawa z gwiazdami
15:15    Mroźny pocałunek Dramat obyczajowy, Norwegia 2005, 80'
16:35    Dzień bez Meksykanów Komedia, USA 2004, 100'
18:15    Piękna i drań Dramat obyczajowy, Finlandia 2005, 105'
20:00    Tajemnica klasztoru Marii Magdaleny Dramat obyczajowy, USA 1985, 120'
22:00    Mistrzowie horroru serial, odc. 12
23:05    Rybka zwana Wandą Komedia sensacyjna, USA 1988, 105'
00:50    Skradzione dzieciństwo Dramat obyczajowy, Włochy 2004, 95'
02:25    Gatunek III Film SF, USA 2004, 90'
03:55    Machuca Film obyczajowy, Hiszpania 2004, 125'

Cinemax 2
06:00    Wielkie starcie Komedia romantyczna, USA 1979, 115'
07:55    Perły i wieprze Komedia, Finlandia 2003, 115'
09:50    Widziałem, jak zginął Ben Barka Dramat dokumentalny, Maroko 2005, 105'
11:35    Czekałam na ciebie Horror, USA 1998, 90'
13:05    W blasku Hollywood
13:35    2001: Odyseja kosmiczna Film SF, USA / Wielka Brytania 1968, 140'
15:55    Najlepsze w Hollywood - Seksowne syreny
16:25    Miłość w obronie własnej Dramat obyczajowy, Hiszpania 2006, 105'
18:10    Wielkie starcie Komedia romantyczna, USA 1979, 110'
20:00    Wyłącznie dla dorosłych Przekleństwo wyspy Thriller, USA / Francja / Kanada 2000, 120'
22:00    Zmienna Jacqueline Komedia erotyczna, USA 2005, 95'
23:35    Przepiórki w płatkach róży Dramat miłosny, Meksyk 1992, 110'
01:25    American Pie: Wesele Komedia, USA / Niemcy 2003, 95'
03:00    Dobra żona Dramat obyczajowy, Australia 1987, 95'
04:35    Uciec przed codziennością Dramat psychologiczny, USA 2005, 85'

Comedy Central
08:00    Bill Cosby Show serial, odc. 712
08:25    Bill Cosby Show serial, odc. 713
08:50    Bill Cosby Show serial, odc. 714
09:15    Ale wtopa!
09:40    Ale wtopa!
10:00    Bill Cosby Show serial, odc. 715
10:25    Bill Cosby Show serial, odc. 716
10:50    Frasier serial, odc. 407
11:15    Frasier serial, odc. 408
11:40    Frasier serial, odc. 409
12:00    Ale wtopa!
12:30    Ale wtopa!
13:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 418
13:25    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 419
13:50    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 420
14:15    Diabli nadali serial, odc. 320
14:40    Diabli nadali serial, odc. 321
15:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 421
15:25    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 422
15:50    Diabli nadali serial, odc. 322
16:15    Diabli nadali serial, odc. 323
16:40    Diabli nadali serial, odc. 324
17:00    Hoży doktorzy serial, odc. 105
17:30    Hoży doktorzy serial, odc. 106
18:00    Hoży doktorzy serial, odc. 107
18:30    Hoży doktorzy serial, odc. 108
19:00    Cybill serial, odc. 317
19:30    Cybill serial, odc. 318
20:00    Cybill serial, odc. 319
20:30    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 103
21:00    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 104
21:30    Terapia grupowa serial, odc. 103
22:00    Terapia grupowa serial, odc. 104
22:30    Seks w wielkim mieście serial, odc. 409
23:00    Seks w wielkim mieście serial, odc. 410
23:20    Seks w wielkim mieście serial, odc. 411
23:45    Gotowe na wszystko serial, odc. 103
00:30    Gotowe na wszystko serial, odc. 104
01:15    Saturday Night Live

Discovery Channel
06:00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
06:30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
07:00    Zwariowane wyścigi
08:00    Cuda stworzone przez człowieka
09:00    Fani czterech kółek
09:30    Fani czterech kółek
10:00    Superjazda
11:00    Amerykański chopper
12:00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
12:30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
13:00    Zwariowane wyścigi
14:00    Cuda stworzone przez człowieka
15:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
16:00    Brainiac
17:00    Jak to jest zrobione?
17:30    Jak to jest zrobione?
18:00    Przełomowe wynalazki
18:30    Przełomowe wynalazki
19:00    Amerykański hot-rod
20:00    Mistrzowie inżynierii
21:00    Walka o ropę
22:00    Na miejscu zbrodni
23:00    Urazówka: życie i śmierć w izbie przyjęć
00:00    O krok od śmierci
01:00    Przedziwne opowieści o UFO
02:00    Kulisy tragedii
03:00    Amerykański hot-rod
04:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
05:00    Fani czterech kółek
05:30    Fani czterech kółek

Hallmark
06:00    Tamta gwiazdka Film obyczajowy, USA 1994, 120'
08:00    Merlin Baśń filmowa, USA / Wielka Brytania 1998, 120'
10:00    Uciec jak najwyżej Film przygodowy, Kanada / USA 1994, 120'
12:00    Córki McLeoda serial, odc. 92
13:00    Córki McLeoda serial, odc. 93
14:00    Merlin Baśń filmowa, USA / Wielka Brytania 1998, 120'
16:00    Zaklęty książę Film fantastyczny, USA 2001, 120'
18:00    Córki McLeoda serial, odc. 92
19:00    Córki McLeoda serial, odc. 93
20:00    Whiskey Echo Dramat obyczajowy, Kanada / Irlandia 2005, 120'
22:00    Dotyk zła serial, odc. 8
23:00    Wyłącznie dla dorosłych Julia wraca do domu Melodramat, Niemcy / Kanada / Polska 2002, 120'
01:00    Whiskey Echo Dramat obyczajowy, Kanada / Irlandia 2005, 120'
03:00    Dotyk zła serial, odc. 8
04:00    Tamta gwiazdka Film obyczajowy, USA 1994, 120'

Kino Polska
07:05    Dzikun Film przygodowy, Polska 1987, 75'
08:20    Dzieci lubią misie Film animowany, Polska 2005, 10'
08:30    Dziwne przygody koziołka Matołka serial
08:40    Król czy królik
08:50    Wędrówki Pyzy serial
09:00    Stawka - życie po życiu
09:25    Stawka większa niż życie serial, odc. 16
10:20    Stawka większa niż życie serial, odc. 17
11:30    Yokmok Film psychologiczny, Polska 1963, 90'
13:00    Owe dni Film krótkometrażowy, 1951, 40'
13:40    Wacuś Komedia, Polska 1935, 65'
14:45    Deklinacja Film animowany, Polska 1979, 15'
15:00    Debiut 1 Film krótkometrażowy, Polska 1979, 30'
15:30    Godzina za godziną Film obyczajowy, Polska 1974, 90'
17:00    Landryneczka Film krótkometrażowy, Polska 2005, 20'
17:20    Czterej pancerni i pies serial, odc. 15
18:20    Czterej pancerni i pies serial, odc. 16
19:25    Powiedz coś Film krótkometrażowy, Polska 2004, 15'
19:40    Stacja Józefa D. Film krótkometrażowy, Polska 1997, 20'
20:00    Na ekranie i na planie
20:20    Wypowiedź: Marek Koterski
20:35    Dom wariatów Film obyczajowy, Polska 1984, 100'
22:15    Pieśń wojenna
22:30    Listopad
23:05    Yokmok Film psychologiczny, Polska 1963, 90'
00:35    Owe dni Film krótkometrażowy, 1951, 15'
00:50    Bezsenność tej nocy Film krótkometrażowy, Polska 2001, 15'
01:05    Polska Kronika Filmowa 1967
01:15    Wycieczka w nieznane Dramat psychologiczny, Polska 1967, 80'
02:35    Bawiłem w Oświęcimiu
02:55    Wybrane zagadnienia z martyrologii osobistej Bronka P.
06:00    Czarne stopy Film przygodowy, Polska 1986, 105'

National Geographic
08:00    W świecie krokodyli
08:30    W świecie krokodyli
09:00    Pingwinki małe
10:00    Dzika Hiszpania
11:00    Niebezpieczne spotkania
12:00    Światło na krańcu świata
13:00    Duchy Bałtyku
14:00    I co wy na to?
14:30    I co wy na to?
15:00    Przyczyny epidemii
16:00    Dom ze śmieci
17:00    Zatopiony sekret Hitlera
18:00    Tuż przed tragedią
19:00    Wielkie konstrukcje
20:00    Megafabryki
21:00    Tuż przed tragedią
22:00    Za kratkami
23:00    Wielkie konstrukcje
00:00    Hood i Bismarck - morska bitwa
01:00    Samoloty wojskowe

Tele 5
07:10    Prognoza pogody
07:15    Prudencja Groszek na tropie serial, odc. 4
07:40    Telezakupy
09:15    Akademia fitnessu i kulturystyki
09:40    Prognoza pogody
09:50    Conan serial, odc. 16
10:50    Mroczny rycerz serial, odc. 8
11:50    Brygada Acapulco serial, odc. 14
12:45    Buon appetito!
13:20    Zaginione miasto Film przygodowy, RPA 1997, 110'
15:10    Plusy dodatnie, plusy ujemne
16:05    Prognoza pogody
16:15    Słodki rewanż Komedia, USA / Francja 1990, 105'
18:00    Cyrograf serial, odc. 14
19:00    Gorączka w mieście serial, odc. 38
19:55    Prognoza pogody
20:00    Łowcy nagród Film sensacyjny, USA 1989, 115'
21:55    Prognoza pogody
22:00    Prawda absolutna Dramat obyczajowy, USA 1997, 110'
23:50    Czynnik PSI serial
00:50    Wyłącznie dla dorosłych Za zamkniętymi drzwiami Film erotyczny, USA 2000, 100'
02:30    Rybia nocka

TV Biznes
07:00    Flesz
07:10    Błękitna kropka
07:30    Flesz
07:40    Style i biznes
08:00    Flesz
08:10    Biznes tydzień
08:30    Flesz
08:40    Partnerski bank
09:00    Flesz
09:10    Magazyn jeździecki
09:30    Flesz
09:40    Nie daj się fiskusowi
10:00    Flesz
10:10    Sektory, wektory, trendy
10:30    Flesz
10:40    Eurolinia
11:00    Flesz
11:10    Auto zwiad
11:30    Flesz
11:40    Style i biznes
12:00    Flesz
12:10    Rozmowa z gościem
12:30    Flesz
12:40    W drodze na listę
13:00    Flesz
13:10    Biznes tydzień
13:30    Flesz
13:40    Klub Polska 2015+
14:00    Flesz
14:10    Auto zwiad
14:30    Flesz
14:40    Błękitna kropka
15:00    Flesz
15:10    Eurolinia
15:30    Flesz
15:40    e-Biznes
16:00    Flesz
16:10    Style i biznes
16:30    Flesz
16:40    Indeks 7
17:00    Flesz
17:10    Autofocus
17:30    Flesz
17:40    Biznes tydzień
18:00    Flesz
18:10    Partnerski bank
18:30    Flesz
18:40    Nie daj się fiskusowi
19:00    Flesz
19:10    Biznes i książki
19:30    Flesz
19:40    W drodze na listę
20:00    Flesz
20:10    Magazyn jeździecki
20:30    Flesz
20:40    Rozmowa z gościem
21:00    Flesz
21:10    Style i biznes
21:30    Flesz
21:40    Pociąg do biznesu
22:00    Flesz
22:10    Klub Polska 2015+
22:30    Flesz
22:40    Błękitna kropka
23:00    Flesz
23:10    e-Biznes
23:30    Flesz
23:40    Biznes i książki
00:00    Flesz

TV Puls
06:00    Gorzkie żale
06:20    Wolność Słowa
06:50    Miasta świata
07:30    Telezakupy
08:30    Burmistrz Da Vinci serial, odc. 9
09:30    Tajna broń Film animowany, Dania 1995, 90'
11:00    Wolność Słowa
11:30    Gorzkie żale
12:00    Anioł Pański
12:20    Żebro Adama
13:00    Ja, Klaudiusz serial, odc. 12
14:10    Miłość słodka jak miód Komedia romantyczna, Włochy 1994, 110'
16:00    Jakub, Jakub Film dla dzieci, Kanada 1999, 120'
18:00    Burmistrz Da Vinci serial, odc. 11
19:00    Prawnicy z Centre Street serial, odc. 4
20:00    Ponad chmurami Dramat obyczajowy, Włochy 2000, 120'
22:00    Pod prąd
22:50    Żebro Adama
23:20    Burmistrz Da Vinci serial, odc. 9
00:10    Prawnicy z Centre Street serial, odc. 4
01:00    Morderca zostawia ślad Film kryminalny, Polska 1967, 90'
02:30    Magazyn przyrodniczy
02:50    Wielkopolskie parki krajobrazowe

TVN 7
05:45    Maraton uśmiechu
06:10    Telesklep
08:10    Na osi
08:45    Seans filmowy
09:45    Siostrzyczki serial, odc. 13
10:15    Siostrzyczki serial, odc. 14
10:45    Kochany urwis Komedia, USA 1990, 100'
12:25    Moja krew
13:25    Łowcy koszmarów serial, odc. 9
14:25    Kochane kłopoty serial, odc. 13
15:15    Zakochaj mnie
15:45    We dwoje
17:10    Szczeniackie wojsko Komedia, USA 1995, 120'
19:10    Inwazja serial, odc. 4
20:10    Wyłącznie dla dorosłych Szeregowiec Ryan Film wojenny, USA 1998, 210'
23:40    Aniołeczki Dramat psychologiczny, Kanada / USA 1998, 110'
01:30    Nocne igraszki

Zone Europa
08:00    Na zawsze ty Komedia, Włochy 1999, 100'
09:40    Bal Film muzyczny, Włochy / Francja 1983, 115'
11:35    Czarny Korsarz Film przygodowy, Włochy 1976, 125'
13:40    Cinemania
14:10    Dealer Dramat obyczajowy, Węgry 2004, 145'
16:35    Delicatessen Komedia, Francja 1991, 105'
18:20    Na zawsze ty Komedia, Włochy 1999, 100'
20:00    Zimne światło dnia Thriller, Wlk. Brytania / Holandia 1996, 115'
21:55    Wyłącznie dla dorosłych Anioły i owady Melodramat, Wielka Brytania / USA 1995, 125'
00:00    Wyłącznie dla dorosłych Delphine, albo niepokojące wspomnienie Film erotyczny, Francja 2003, 100'
01:40    Wyłącznie dla dorosłych Dziwne moce Film erotyczny, Francja 2003, 50'
02:30    Zatańcz ze mną Dramat obyczajowy, Australia 1998, 105'

Eurosport Deutsch
08:30 Curling: Curling Damen-Weltmeisterschaft
10:00 Motorradsport: Motorradsport Straßen-WM: Großer Preis von Spanien
10:15 Motorradsport: Motorradsport Straßen-WM: Großer Preis von Spanien
10:45 Motorradsport: Motorradsport Straßen-WM: Großer Preis von Spanien
12:00 Motorradsport: Motorradsport Straßen-WM: Großer Preis von Spanien
13:15 Motorradsport: Motorradsport Straßen-WM: Großer Preis von Spanien
15:00 Skifliegen: Skifliegen Weltcup-Finale
15:45 Handball: Handball EHF-Cup der Pokalsieger
16:00 Handball: Handball Champions League
17:30 Langlauf: Langlauf Weltcup-Finale
18:00 Schwimmen: Schwimmen Weltmeisterschaften
19:45 Motorsports Weekend: Motorsport Die Entscheidungen des Wochenendes
20:00 Fußball: Fußball EM-Qualifikation
21:00 Fußball: Fußball EM-Qualifikation
21:45 Fußball: Fußball EM-Qualifikation
22:30 Fußball: Fußball EM-Qualifikation
23:45 Fußball: Fußball Inside Euro 2008
01:00 Leichtathletik: Leichtathletik Crosslauf-Weltmeisterschaften
02:00 Fußball: Fußball Inside Euro 2008
02:00 Schwimmen: Schwimmen Weltmeisterschaften
02:15 Schwimmen: Schwimmen Weltmeisterschaften
02:45 Schwimmen spezial: Schwimmen

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.