FANDOM


TVP 1
06:30 Proszę o odpowiedź
06:45 Przystanek Unia
07:30 Piosenki dla dzieci - Serduszko
07:35 Latające misie; odc.10 Biały deszcz; serial anim.prod.chorwacko-kanadyjskiej
08:00 Legenda o Wilhelmie Tellu; odc.15 Pojedynek; serial prod.nowozelandzkiej
08:55 Teleranek na wakacjach
09:20 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk; odc.50
09:50 50 lat TVP; Wojna domowa; odc.9 -Dzień Matki; serial TVP
10:35 Zabawy językiem polskim
11:00 Od przedszkola do Opola; Grzegorz Turnau
11:30 Od A do Zdrowia
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:15 Książki na lato
12:25 Tydzień
13:00 Wiadomości
13:10 50 lat TVP; Podróż sentymentalna
14:05 Mów mi Rockefeller!; 1990  film fabularny dla młodych widzów (88'); reż: Waldemar Szarek; wyk: Kamil Gewartowski, Małgorzata Markiewicz, Artur Pontek, Marek Barbasiewicz
15:35 III Festiwal Piosenki Zjednoczonej Europy Zielona Góra 2002 - BrainStorm; 2002  koncert - zespół BrainStorm
16:00 Bezpieczna Jedynka
16:20 Z uśmiechem do Europy-Lubomierz 2002
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 Kochamy polskie seriale; odc.87; teleturniej
18:10 Śmiechu warte; odc.407
18:30 Jaka to melodia?; odc. 733; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Myszka Miki i przyjaciele; odc.33 Nowy dom Pluta
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:56 Pogoda
20:05 Czas na dokument; Mordercza broń; odc.2/6-Siła; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
20:40 Pokonać lęk; Dare to love; 1995  dramat prod.USA; reż: Armando Mastroianni; wyk: Jossie Bisset,Jason Patrick
22:15 Losowanie audiotele
22:20 Uczta kinomana; Złoto Uleego; Ulee's Gold; 1997  dramat prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Victor Nunez; wyk: Peter Fonda,Patricia Richardson,Christine Dunford
00:15 Sportowa Jedynka
00:35 Józef Wilkoń; film dokumentalny Jakuba Nowaka
00:55 SOC według Szpota czyli wspomnienia Janusza Szpotańskiego; odc.12  Ostatnie przygody
01:10 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Film dla niesłyszących; Matki, żony i kochanki; odc.18/22; serial TVP
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc.60; serial TVP; powt.
09:50 Muzyka duszy-V M.Fest.Muzyki Gospel-Osiek 2002
10:40 Podróż przez Amerykę Południową; odc.6-Wybrzeże pingwinów; serial dok.prod.angielskiej
11:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Francuski smak
12:00 Mookie; Mookie; 1989  komedia prod. francuskiej; reż: Herve Palud; wyk: Eric Cantona, Jacques Villeret
13:25 Nie tylko dla komandosów; Skrzydlate wojsko
14:00 Familiada; odc. 869; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 420 - Możliwości energicznej kobiety; telenowela TVP
15:00 Bezludna wyspa; wyst. Robert Korzeniowski, Zbigniew Buczkowski, Artur Żmijewski
16:00 Na dobre i na złe; odc.101 - Test na miłość; serial prod. TVP
17:00 Święta wojna; odc.67 - Zakochani; serial TVP
17:30 7 dni świat
18:00 Program lokalny
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Świat bez fikcji; Grube dzieci; film dok.prod.angielskiej
19:55 Pamelo żegnaj; -Tercet Egzotyczny i goście - koncert [stereo]
21:10 Z Archiwum X; odc.7
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Nowojorscy gliniarze; odc.41; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
23:20 Bobby McFerrin-człowiek orkiestra /cz.2/
00:15 Dobry ojciec; The Good Father; 1986  film fab.prod.angielskiej; reż: Mike Newell; wyk: Anthony Hopkins,Jim Broadhurst,Harriet Walter
01:45 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Disco Polo Live (336) - magazyn muzyczny
7.00 4 x 4
7.30 Magazyn religijny
8.00 Kosmiczne wojny
8.30 Psotny Bill
8.55 Szkoła przetrwania - program dla dzieci
9.30 Power Rangers (188) - serial fantast. USA
10.00 Disco Relax
11.00 Słoneczny patrol (127) - serial przygod. USA
12.00 Ucieczka z Atlantydy - film przygod. USA, 1997 (88 min)
13.45 Strażnicy miasta (6) - serial sens. USA
14.35 Benny Hill
15.05 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dok. USA
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Polski Monopol Loteryjny Fortuna (losowanie)
16.05 Samo życie (84,85) - serial obycz. pol. (powt.)
17.00 Program sportowy
18.45 Informacje, Sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (10) - serial sens. USA
20.00 Idol - program rozrywkowy
21.00 Wieczór filmowy z kawą Gala: Gorzej być nie może - film krym. USA, 1998 (96 min)
21.30 Losowanie Lotto
22.55 Błyskawiczny atak - thriller USA, 1997 (86 min)
0.35 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu

TVN
5.45 Telesklep
7.45 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
8.10 Niezwykłe podróże Sindbada Żeglarza
8.35 Kapitan Planeta
9.00 Wyprawa do wnętrza Ziemi - film przygod. USA. 1999 (210 min)
12.30 Życie po Big Brother
13.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
14.00 Legendy kung-fu (18/ 44) - serial przygod. USA
15.00 Styl - magazyn
15.30 Interkosmos - kom. USA, 1987 (135 min)
17.45 Kto was tak urządził? - magazyn
18.15 Król przedmieścia (8) - serial kom. pol.
19.00 TVN Fakty
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.35 Kwiaty we włosach - rep.
20.00 Milionerzy - teleturniej
21.45 Ananasy z mojej klasy: Jolanta Fraszyńska i Cezary Pazura - program rozrywkowy
22.00 Adopcje - serial dok.
22.30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.05 Noktowizjer - magazyn dla ludzi o mocnych nerwach
23.40 Granice - serial dok.
0.10 Pamięć absolutna (9/22) - serial sens. USA
1.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
6.30 Kostek – australijski serial fabularny dla młodych widzów
7.05 Zuzia i jej przyjaciele – serial dla dzieci
7.30 Kurier – program informacyjny
7.40 Prognoza pogody
7.45 Dany opowiedz mi – francuski serial przyrodniczy dla dzieci
8.00 Panorama - Flesz, Pogoda
8.10 Gość tygodnia
8.25 Gdański Magazyn Sportowy /powt.
8.40 Rodno zemia - magazyn kaszubski
9.00 Teleplotki – program publicystyczny
9.30 Kurier – program informacyjny
9.40 Prognoza pogody
9.45 Ogniem i mieczem – francuski film fabularny, 1962
11.30 Kurier – program informacyjny
11.35 Wielkie romanse XX wieku: "Lucille Ball i Desi Arnaz" - angielski serial dokumentalny
12.00 Wielkie romanse XX wieku: "Gloria i James Stewart" - angielski serial dokumentalny
12.30 Kurier – program informacyjny
12.40 Prognoza pogody
12.45 Magazyn Kociewski /powt.
13.05 Gość "3"
13.15 Z archiwum TVG: Uśmiechnij się!
13.45 Co mnie gryzie? /powt.
14.05 Panorama tygodnia
14.30 Kurier – program informacyjny
14.35 Sfinks zagadki historii: "Nostradamus" – niemiecki film dokumentalny
15.30 Kurier – program informacyjny
15.35 Prognoza pogody
15.40 Rozmowy z dwiema niewiadomymi: G. Łobaszewska i Schuberth o ... brzydocie /powt.
16.05 Zwyczajne życie rybaka - reportaż
16.30 Kurier – program informacyjny
16.40 Prognoza pogody
16.45 Nasze miasto...
17.30 Kurier – program informacyjny
17.35 Teleplotki – program publicystyczny
18.00 Panorama, Pogoda
18.10 Kronika kulturalna
18.20 Z archiwum TVG: Uśmiechnij się!
18.50 Wielki Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata na Żużlu
20.30 Kurier – program informacyjny
20.45 Prognoza pogody
20.50 Od niedzieli do niedzieli - magazyn
21.15 Książka tygodnia
21.30 Kurier – program informacyjny
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Wieczór ze sportem w TVG
22.30 Kurier – program informacyjny
22.40 Prognoza pogody
22.50 Bezpieczne lato – MP ratowników WOPR
23.00 Siatkówka plażowa – finał MP mężczyzn - Niechorze
23.35 Sport
0.05 Sposób na bezsenność – komedia romantyczna, USA, 1997
1.30 Zakończenie programu

TVP 3 Łódż
6.30 Kostek – australijski serial fabularny dla młodych widzów
7.05 Zuzia i jej przyjaciele – serial dla dzieci
7.30 Kurier – program informacyjny
7.40 Prognoza pogody
7.45 Dany opowiedz mi – francuski serial przyrodniczy dla dzieci
8.00 Pies, kot i...
8.15 Ssaki, ptaki i inne zwierzaki (26)
8.30 Impresje
8.45 Filmowa encyklopedia Łodzi i okolic
9.00 Teleplotki – program publicystyczny
9.30 Kurier – program informacyjny
9.40 Prognoza pogody
9.45 Ogniem i mieczem – francuski film fabularny, 1962
11.30 Kurier – program informacyjny
11.35 Wielkie romanse XX wieku: "Lucille Ball i Desi Arnaz" - angielski serial dokumentalny
12.00 Wielkie romanse XX wieku: "Gloria i James Stewart" - angielski serial dokumentalny
12.30 Kurier – program informacyjny
12.40 Prognoza pogody
12.45 IX Championat Jeździecki Tubądzin 2002
13.50 Magazyn katolicki
14.30 Kurier – program informacyjny
14.35 Sfinks zagadki historii: "Nostradamus" – niemiecki film dokumentalny
15.30 Kurier – program informacyjny
15.35 Prognoza pogody
15.40 IX Championat Jeździecki Tubądzin 2002
16.40 Prognoza pogody
16.45 Nasze miasto...
17.30 Kurier – program informacyjny
17.35 Teleplotki – program publicystyczny
18.00 Łódzkie wiadomości dnia
18.20 IX Championat Jeździecki Tubądzin 2002
18.50 Wielki Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata na Żużlu
20.30 Kurier – program informacyjny
20.45 Prognoza pogody
20.50 Od niedzieli do niedzieli - magazyn
21.15 Książka tygodnia
21.30 Kurier – program informacyjny
21.40 Prognoza pogody
21.45 Łódzkie wiadomości dnia
22.00 Magazyn sportowy
22.30 Kurier – program informacyjny
22.40 Prognoza pogody
22.50 Bezpieczne lato – MP ratowników WOPR
23.00 Siatkówka plażowa – finał MP mężczyzn - Niechorze
23.35 Sport
0.05 Sposób na bezsenność – komedia romantyczna, USA, 1997
1.30 Zakończenie programu

TV 4
6.10 Witajcie w Kapustowie! - serial anim.
6.40 Świniakowie z sąsiedztwa - serial anim.
7.10 Samuraj - dramat krym. franc. (powt.)
9.10 Ania z Zielonego Wzgórza - serial anim.
9.40 Przygody Rin Tin Tina (4) - serial przygod. USA
10.10 Miasto strachu - kom. franc. (powt.)
12.00 KINOmaniaK
12.30 Super VIP
13.00 A kuku
13.30 Magazyn golfowy
14.00 Opowieść o Dżinie - kom. obycz. amer.-rumuń., 1997, (87 min)
16.00 Rycerz nocy 2 (7) - serial sens. kanad.-amer.
16.50 Policyjny klan (13) - serial sens. USA
17.45 Dziennik
17.55 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Diabli nadali (4) - serial kom. USA
18.35 Gniew natury. Bez ostrzeżenia (2) - serial dok. (powt.)
19.30 Mapety i ich goście (7) - serial dla dzieci, USA (powt.)
20.00 Fletch - kom. USA, 1985 (94 min)
21.55 Drogówka - magazyn
22.20 Supergol - magazyn
22.50 To się w głowie nie mieści
23.15 Na wirażu (8) - serial sens. kanad.
0.15 Zwariowana potyczka - kom. sens. hong., 1989 (85 min)
2.00 Super VIP
2.30 Strefa P - magazyn
3.05 Zakończenie programu

TVN 7
7.15 Telesklep
8.45 Zorro
9.10 Grupa specjalna EKO
9.35 Yaiba
10.00 Dragon Ball Z - serial anim.
10.25 Tajemnicza wyspa (8/44) - serial przygod.
10.50 Z życia gwiazd 2 (5/13) - serial kom. USA
11.15 Dr Stefan Frank (8/ 16) - serial obycz. niem. (powt.)
12.05 Schyłek lata - film kostiumowy USA (powt.)
13.50 Peterka z Chatham - film dok.
14.40 Tenbit.pl - Klub przygód (6) (powt.)
15.35 Komando Małolat (12/16) - serial sens. niem.
16.25 Słoneczny patrol (40/44) - serial przygod. USA (powt.)
17.15 Billy Rid - western USA, 1989 (110 min)
19.05 Zatoka szczęścia (10/17) - serial obycz. USA
20.00 Pułapki miłości - film sens. USA, 1992 (110 min)
21.50 Tenbit.pl - Klub przygód (7)
22.50 I umrą miliony - film sens. USA
0.40 Jesienne słońce - film obycz. argent., 1996 (80 min)
2.00 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 Słowo na niedzielę
07:05 M jak miłość; odc. 51; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski
07:50 Nowa Tradycja; Rybka i Przyjaciele
07:55 Namaluję Ci  miłość; program Beaty Szuszwedyk - Sadurskiej
08:15 Biografie; Dowody na istnienie Hanny K.; film dok. Andrzeja Titkowa o Hannie Krall
09:10 Eurofolk - Sanok 2002; cz. 2; relacja z koncertu
09:50 Szczęśliwa trzynastka; 1938  komedia prod. polskiej (70') /cz.-biały/; reż: Marian Czauski; wyk: Stanisław Sielański, Helena Grossówna, Lucyna Messal, Józef Orwid
11:00 Spółka rodzinna; odc. 17/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
11:25 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
12:00 Anioł Pański
12:15 Madonny polskie; Matka Boża Kazimierska; reportaż Jerzego Kołodziejczyka
12:45 IX Tubądziński Championat Jeździecki
13:00 Transmisja Mszy Świętej; Z kościoła św. Wawrzyńca w Słupcy
14:05 Stawka większa niż życie; odc. 4/18 - Cafe Rose; 1968  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Stanisław Mikulski, Emil Karewicz i inni
15:15 Graj z Kuroniem; odc. 7
15:45 IX Tubądziński Championat Jeździecki
16:20 Święta wojna; odc. 16 - Napad; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
16:40 Śladami faraonów; reportaż Artura Głowackiego
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:35 M jak miłość; odc. 51; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
18:20 IX Tubądziński Championat Jeździecki
18:50 Moje życie z filmem
19:15 Dobranocka; Przygody Bolka i Lolka; - Tajemniczy plan; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Gwiezdny pył; 1982  film fabularny prod. polskiej (59'); reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Iga Cembrzyńska, Krzysztof Chamiec, Janusz Gajos, Wojciech Alaborski
20:55 Mój ślad w Telewizji; Józef Węgrzyn
21:05 Violetta - taka jestem-koncert Violetty Villas cz.II
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Ekstradycja 2; odc. 3/9; 1996  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Witold Dębicki
23:30 Na Kresy ze Staśkiem Wielankiem cz.2; (STEREO); wyk: Kapela Staśka Wielanka, Beata Rybotycka, Józef Polok
00:20 Jestem wdzięczna Ameryce - prof. Maria Michejda; reportaż Filipa Kapsy
00:30 M jak miłość; odc. 51; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
01:15 Przygody Bolka i Lolka; - Tajemniczy plan; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Spółka rodzinna; odc. 17/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:25 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
03:00 Gwiezdny pył; 1982  film fabularny prod. polskiej (59'); reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Iga Cembrzyńska, Krzysztof Chamiec, Janusz Gajos, Wojciech Alaborski; powt.
03:55 Mój ślad w Telewizji; Józef Węgrzyn; powt.
04:05 Ekstradycja 2; odc. 3/9; 1996  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Witold Dębicki; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 Stawka większa niż życie; odc. 4/18 - Cafe Rose; 1968  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Stanisław Mikulski, Emil Karewicz i inni; powt.
06:35 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
07:00 Zakończenie programu

Canal + (France)
10.20 La malédiction de la momie. Film d'horreur
12.20 Avant la course
12.30 Journal
12.45 Best of Grolandsat
13.10 Le pire des Robin des Bois
13.35 Best of La semaine des guignols
14.10 Le Zapping
14.25 Le quinte + la grande course. En direct de l'hippodrome de Deauville. Pla
15.00 Cavale australe. Film à suspense
16.30 H. Comédie
17.00 Surprises
17.05 Paroles d'hommes, mémoires d'éléphants. Doc
18.00 La séance de 18 heures, la famille Foldingue. Comédie
19.40 Journal
20.00 Ça cartoon
20.30 Football: Le Havre-PSG
0.00 Downtown

TV Puls
07:30 Archiwum XX wieku - Film dokumentalny , 30 min.
08:00 Jedynie prawda jest ciekawa - Film dokumentalny , 60 min.
09:00 Karolina i przyjaciele - Serial animowany (dzieci) , Francja , 30 min.
09:30 Kacper i przyjaciele - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
10:00 Detektyw w sutannie - Serial kryminalny , Chris Hibler , Tom Bosley,Tracy Nelson,Mary Wickes,James Stephens , USA 1989 , 60 min.
11:00 Dziwny, wspaniały świat - Film dokumenatalny , 30 min.
11:30 Widzialne i niewidzialne - Magazyn , 30 min.
12:00 Anioł Pański - Reportaż , 30 min.
12:30 Arsene Lupin - Serial sensacyjny , Jean Pierre Dessagnet , Georges Descrieres,Yvon Bouchard,Roger Carel , Francja 1971 , 60 min.
13:30 Kuchnia polska - Magazyn , 25 min.
13:55 Program o dobrej książce - Magazyn , 25 min.
14:20 Zdarzyło się jutro - Serial sensacyjny , Robert Ginty , Kyle Chandler,Shanesia Davis-Williams,Vicellous Shannon,Nigel Thatch , USA 1996-2000 , 50 min.
15:10 Dotyk anioła - Serial , Gene Reynolds , Roma Downey,Della Reese,John Dye , USA 1994 , 50 min.
16:00 Lista przebojów filmowych - Magazyn , 30 min.
16:30 Poznaj świat - Program podróżniczy , 30 min.
17:00 Spełnione marzenia - Film obyczajowy , Bruce Neibaur , Trevor Black,Lise Wilburn,Sarah Schaub,Brett Palmer,Steve Anderson,Robert Nelson,Jeff Olson , USA 1990 , 120 min.
19:00 Dotyk anioła - Serial , Terence O'Hara , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Alanna Ubach,Marcia Dangerfield,Mary Joan Negro,Dan Lauria , USA 1994 , 60 min.
20:00 Serwis Pulsu, sport, pogoda - Program informacyjny , 20 min.
20:20 Piątka u Semki - Program publicystyczny , 35 min.
20:55 Detektyw w sutannie - Serial kryminalny , Chris Hibler , Tom Bosley,Tracy Nelson,Mary Wickes,James Stephens , USA 1989 , 55 min.
21:50 Program o dobrej książce - Magazyn , 30 min.
22:20 Studio otwarte - Program publicystyczny , 90 min.
23:50 Widzialne i niewidzialne - Magazyn , 30 min.

Cartoon Network/TCM
06:00    "Żywiołki" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Kacper"
06:55    "Miś Yogi"
07:20    "Szczeniak zwany Scooby Doo"
07:45    "Mike, Lu i Og"
08:10    "Laboratorium Dextera"
08:30    "Tunkowybory"
09:30    "Strażnicy czasu"
09:50    "Owca w wielkim mieście"
10:15    "Ed, Edd i Eddy"
10:35    "Maska"
11:00    "Głupi i głupszy"
11:25    "Dwa głupie psy"
11:50    "Tex Avery"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Nowe przygody Freda i Barniego"
14:25    "Jetsonowie"
14:45    "Scooby Doo"
15:35    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Johnny Bravo"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Looney Tunes"
19:00    "Tom i Jerry"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości" 
21:00     Przeminęło z wiatrem NOCNY SEANS FILMOWY TCM Dramat Org: "Gone with the Wind". Reżyseria: Victor Fleming (USA 1939) 
0:40     Vivien Leigh - nie tylko Scarlett O'Hara Film dokumentalny
1:35     Sing Sing Dramat Org: "20,000 Years in Sing-Sing". Reżyseria: Michael Curtiz (USA 1932) 

Hyper
20:00     Klipy
20:15     Fresh Air
20:30     Gamez!: Salt Lake 2002/Etherlords/Nascar Racing/Shadow Force: Razor Unit/New York Race/Star Trek Bridge Commander odc. 22 
21:00     Odjazdy nie zalecane: Sporty ekstremalne odc. 16      
21:30     Another War
22:00     Anime: "Vision of Escaflowne" odc. 24      
22:30     Fresh Air
22:45     Making of: Wiedźmin
23:00     Gamez!: F1 2002/Hotel Giant/Blood Omen 2/The Shadow of Zorro/The Sims on Holiday/Hooligans odc. 26      
23:30     Anime: "Vision of Escaflowne" odc. 23 


TVP3 Białstok
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Obiektyw program informacyjny
08:10    Sami o sobie magazyn mniejszości narodowych
08:55    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Ogniem i mieczem" reż.Fernando Cerchio, wyk.Jeanne Crain, John Drew Barrymore, Pierre Brice, Elena Zareschi film historyczny Francja/Włochy/Jugosławia 1962
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Lucille Ball i Desi Aranz"/"Gloria i James Stewart" "Wielkie romanse XX wieku" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Świat z TVB
13:00    Retransmisja mszy świętej z TV Polonia
14:00    Pod Twoją Obronę magazyn redakcji programów religijnych
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Nostradamus" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    U źródeł wiary magazyn prawosławny
16:00    Podpowiedzi w plenerze
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Bytom Nasze miasto magazyn
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Obiektyw program informacyjny
18:20    Podlaska Galeria Prezentacji
18:30    Opowieści bałtyckie cykl reportaży
18:50    Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Żużel
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:00    Sport
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato
23:05    Finał Mistrzostw Polski w Niechorzu Siatkówka plażowa sprawozdanie
23:35    Championat Jeździecki w Tubodzinie sprawozdanie
00:05    "Sposób na bezsenność" reż.Tiffanie DeBartolo, wyk.Ione Skye, Jennifer Aniston, Mackenzie Astin, Michael Landes komedia obyczajowa USA 1996
01:30    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Fakty - flesz program informacyjny
08:05    Prognoza pogody
08:10    Kompas magazyn wojskowy
08:20    Trzymaj z Trójką
08:30    Agro - Fakty magazyn dla rolników
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Ogniem i mieczem" reż.Fernando Cerchio, wyk.Jeanne Crain, John Drew Barrymore, Pierre Brice, Elena Zareschi film historyczny Francja/Włochy/Jugosławia 1962
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Lucille Ball i Desi Aranz"/"Gloria i James Stewart" "Wielkie romanse XX wieku" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Weekend, weekend magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Nostradamus" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Półżartem program rozrywkowy
16:05    Goniec regionalny magazyn samorządowy
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Bytom Nasze miasto magazyn
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:20    Więcej kultury reportaż
18:50    Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Żużel
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:00    Tele-sport magazyn
22:15    Sportowe wydarzenie tygodnia
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato
23:05    Finał Mistrzostw Polski w Niechorzu Siatkówka plażowa sprawozdanie
23:35    Championat Jeździecki w Tubodzinie sprawozdanie
00:05    "Sposób na bezsenność" reż.Tiffanie DeBartolo, wyk.Ione Skye, Jennifer Aniston, Mackenzie Astin, Michael Landes komedia obyczajowa USA 1996
01:30    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:30    Ludzie sukcesu wywiad
09:30    V6 magazyn motoryzacyjny
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Amerykański sen" film dokumentalny USA
13:30    Teraz Muzyczna Telewizja
13:45    Telesprzedaż
14:00    W garnku poradnik kulinarny
14:30    Magia Tarota magazyn
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
16:30    Telesprzedaż
17:00    TMT - Trucker Music Television magazyn
17:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
18:00    Wybory Miss WWW półfinały
18:30    Teraz Muzyczna Telewizja
18:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    Telesprzedaż
20:00    "Chińskie latawce" film dokumentalny Chiny
21:00    "Najlepsze lata" film dokumentalny Wielka Brytania
21:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:00    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
22:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Polskie filmy animowane dla dorosłych.
00:15    Magia Tarota magazyn
01:45    Zakończenie programu 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:30    Mistrzowie kuchni magazyn kulinarny
08:00    Top Shop
12:10    "Ziemie biblijne" serial dokumentalny
12:40    "Helena i chłopcy" reż.Jacques Samyn, wyk.Helene Rolles, Patrick Puydebat, Cathy Andrieu, David Proux serial dla młodzieży Francja 1992
13:15    Top Shop
18:50    "Tajemnice Sahary" reż.Alberto Negrin, wyk.Michael York, Ben Kingsley, James Farentino, Andie McDowell serial przygodowy Niemcy/Francja/Włochy/Wielka Brytania 1989
20:00    "Przyjaciele" serial animowany
20:30    "Dzień Tryfidów" reż.Steve Sekely, wyk.Howard Keel, Nicole Maurey, Janette Scott, Kieron Moore film SF Wielka Brytania 1962
22:25    Dotyk tajemnic magazyn
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
02:15    XXX Show magazyn erotyczny
02:30    Crazy Cat Show magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 

Polsat Sport
09:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Hamburger SV - Bayern Monachium
10:50    Mundialowe piosenki
11:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg
12:50    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
13:05    Bundesliga Piłka nożna mecz Energie Cottbus - Hansa Rostock
14:55    Turniej World Tour 2002 w Marsylii Siatkówka plażowa
15:50    Mundialowe piosenki
16:00    Turnieje World Tour 2002 na Rhodos i w Espinho Siatkówka plażowa
16:30    Mundialowe piosenki
16:40    Budesliga magazyn piłkarski
17:25    Bundesliga Piłka nożna mecz Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin
19:20    Turniej World Tour 2002 w Montrealu Siatkówka plażowa
19:50    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
20:20    Windsurfing na lodowcu Sporty ekstremalne
20:50    Magazyn golfowy
21:20    Budesliga magazyn piłkarski
22:25    MŚ 2002 Piłka nożna mecze 1/8 finału Szwecja - Senegal i Hiszpania - Irlandia 

CANAL+ NIEBIESKI
05:45    Liga+ magazyn ligi polskiej
07:00    Mecz + Mecz magazyn piłki nożnej
09:15    Wstęp do meczu
09:30    Liga polska Piłka nożna mecz Wisła Kraków - Groclin Grodzisk
11:30    Liga+ magazyn ligi polskiej
13:00    Liga francuska Piłka nożna mecz FC Nantes - RC Lens
14:55    Liga+ magazyn ligi polskiej
16:15    Wstęp do meczu
16:30    Liga polska Piłka nożna mecz Polonia Warszawa - Lech Poznań
18:30    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
20:00    Sport+ magazyn lig zagranicznych
20:40    Liga francuska Piłka nożna mecz Le Havre - PSG
22:40    Sport+ magazyn lig zagranicznych
23:35    Wstęp do meczu
23:50    Liga polska Piłka nożna mecz Polonia Warszawa - Lech Poznań
01:50    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
03:20    Sport+ magazyn lig zagranicznych
04:00    Liga francuska Piłka nożna mecz Le Havre - PSG 

CANAL+ ŻÓŁTY
05:15    "Manga Landlock - Władca Wiatru" film animowany dla dorosłych
06:50    Zakończenie programu
09:00    Rozkodowany Bugs Bunny filmy animowane
10:00    "Władcy przestworzy" Dzikie wyspy film dokumentalny
10:50    "Zespół" Deser film krótkometrażowy
11:00    "Młody Frankenstein" reż.Mel Brooks, wyk.Gene Wilder, Marty Feldman, Madeline Kahn, Peter Boyle komedia USA 1974
12:50    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
15:10    "Cast Away. Poza światem" reż.Robert Zemeckis, wyk.Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy, Chris Noth film przygodowy USA 2000
17:30    "Cedry pod śniegiem" reż.Scott Hicks, wyk.Ethan Hawke, Max von Sydow, Youki Kudoh, Rick Yune film obyczajowy USA 1999
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    "W rodzinnym sosie" reż.Cedric Klapisch, wyk.Agnes Jaoui, Jean-Pierre Darroussin, Wladimir Yordanoff, Claire Maurier komedia Francja 1996
21:50    "Podejrzany" reż.Stephen Hopkins, wyk.Gene Hackman, Morgan Freeman, Monica Bellucci, Thomas Jane dramat sensacyjny USA/Francja 2000
23:40    "Kowboj z Szanghaju" reż.Tom Dey, wyk.Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill komedia przygodowa USA 2000
01:30    "Niech cię odleci mara" reż.Andrzej Barański, wyk.Marek Probosz, Adam Probosz, Anna Ciepielewska, Bronisław Pawlik dramat obyczajowy Polska 1981
03:10    "Dotyk zła" reż.Orson Welles, wyk.Charlton Heston, Janet Leigh, Orson Welles, Akim Tamiroff film kryminalny USA 1958

Ale Kino!
08:00    "Czerń i biel" film krótkometrażowy
08:20    "O rany, nic się nie stało!!!" reż.Waldemar Szarek, wyk.Bożena Miller-Małecka, Wojciech Malajkat, Kazimierz Kaczor, Janusz Leśniewski komedia Polska 1988
09:45    "Pani Buchan" film krótkometrażowy
10:00    "Za drzwiami Actors Studio - Tom Hanks" film dokumentalny USA
10:55    "Niedziela na wsi" reż.Bertrand Tavernier, wyk.Louis Ducreux, Sabine Azema, Michel Aumont, Genevieve Mnich film obyczajowy Francja 1984
12:30    "Jedna kropelka" film krótkometrażowy
12:40    "Most" reż.Sydney Macartney, wyk.Saskia Reeves, David O'Hara, Anthony Higgins, Joss Ackland film obyczajowy Wielka Brytania 1991
14:25    "Za drzwiami Actors Studio - Kevin Spacey" film dokumentalny USA
15:20    "Ragtime" reż.Milos Forman, wyk.James Cagney, Brad Dourif, Moses Gunn, Elizabeth McGovern film obyczajowy USA 1981
17:55    "Magia kina - Efekty specjalne w komedii" film dokumentalny USA
18:25    "Dwadzieścia dolców" reż.Keva Rosenfeld, wyk.Linda Hunt, David Rasche, George Morfogen, Sam Jenkins komedia USA 1993
20:00    "Kika" WYTRAWNE ALE! reż.Pedro Almodovar, wyk.Veronica Forque, Victoria Abril, Peter Coyote, Rossy de Palma dramat obyczajowy Hiszpania 1993
21:55    "Petulia" reż.Richard Lester, wyk.Julie Christie, George C. Scott, Richard Chamberlain, Pippa Scott film obyczajowy USA/Wielka Brytania 1968
23:40    "Hanussen" reż.Istvan Szabo, wyk.Klaus Maria Brandauer, Grażyna Szapołowska, Erland Josephson, Adrianna Biedrzyńska dramat historyczny Niemcy/Austria/Węgry 1988
01:35    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Bambino mio" reż.Edward Bennett, wyk.Julie Walters, Georges Corraface, John McArdle, Orlando Urdaneta dramat obyczajowy Wielka Brytania 1994
15:30    "Szwejk z Wiednia 2" reż.Franz Antel, wyk.Karl Merkatz, Caroline Vasicek, Sascha Wussow, Michael Schottenberg komedia Austria 1996
18:00    "Co za życie" reż.Colin Nutley, wyk.Helena Bergström, Lena Nyman, Jacob Eklund, Sverre Anker Ousdal komedia Norwegia/Szwecja 1996
20:00    "Muzyka filmowa: Goran Bregovic" Dokument film dokumentalny
20:30    "Krzywym okiem" reż.Rudolf Steiner, wyk.Michael Buscemi, Scott Cohen, Kristen Wilson, Marlene Dahl dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:30    "Przypadki Makarowa" reż.Władimir Kotinenko, wyk.Siergiej Makowiecki, Jelena Majorowa, Irina Metlickaja, Władimir Ilijn dramat obyczajowy Rosja 1993
00:30    "Wspólna droga" reż.Tonino Zangardi, wyk.Isabella Ferrari, Francesco Casale, Massimo Bonetti dramat obyczajowy Włochy 1992
02:00    "Olivier, Olivier" reż.Agnieszka Holland, wyk.Francois Cluzet, Brigitte Rouan, Gregoire Colin, Marina Golovine dramat obyczajowy Francja 1992
03:45    Zakończenie programu 

Tele 5
08:10    Clipsession program muzyczny
08:35    "Doktor Who" serial SF Wielka Brytania 1963-89
09:00    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
09:25    Fashion TV magazyn mody
09:50    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
10:40    "Richard Gere" "Biografie" film dokumentalny W. Bryt.
11:25    Auto Motor i Sport magazyn motoryzacyjny
11:50    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
12:40    "Ten dom to nie hotel" reż.Pier Belloni, wyk.Sabina Ciuffini, Sergio Bustric, Novello Novelli serial obyczajowy Włochy 1999
13:35    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
14:00    Nasze zwierzaki program dla miłośników zwierząt
14:25    "Świat dzikich zwierząt" serial przyrodniczy Wielka Brytania
15:25    "Między nami pacjentami" reż.Vernon Lawrence, wyk.James Bolam, Peter Bowles, Christopher Strauli, Richard Wilson serial komediowy Wielka Brytania 1979
16:20    "Ikony popkultury" serial dokumentalny Kanada
17:15    "Zauroczenie" reż.Gianni Lepre, wyk.Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini, Paola Pitagora serial obyczajowy Włochy 1999
18:15    "Richard Gere" "Biografie" film dokumentalny W. Bryt.
19:05    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
20:00    Graham Norton talk show
20:30    Jay Leno talk show
21:00    "Hale i Pace" reż.David G. Hillier/Peter Orton, wyk.Gareth Hale, Norman Pace, Katy Newell serial komediowy Wielka Brytania 1986
21:25    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
22:00    Conan O'Brian talk show
22:25    "Miss Italia" reż.Dino Risi, wyk.Christiane Filangieri, Alessandra Meloni, Nadia Bengala, Arianna David film obyczajowy Włochy 2001
23:55    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
00:20    Clipsession program muzyczny
00:50    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
07:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
10:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
11:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
18:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
19:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
16:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:00    Magazyn Sprtowy Gillette-2002 magazyn sportowy Polska
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
20:30    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny Wielka Brytania
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
22:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:15    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:50    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:35    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
15:45    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
16:15    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:40    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny
18:10    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:50    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
22:40    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
23:10    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Discovery Civilisation
09:00    20000 mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
09:55    Prezydent Martin Luther King Co by było, gdyby...
10:50    Amerykańska wojna secesyjna Wielkie kampanie
11:45    Szmaragdowy król Rio Minero Łowcy skarbów
12:15    Wieczna legenda Bizancjum
13:10    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
14:05    Amerykańska wojna secesyjna Wielkie kampanie
15:00    20000 mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
15:55    Prezydent Martin Luther King Co by było, gdyby...
16:50    Amerykańska wojna secesyjna Wielkie kampanie
17:45    Szmaragdowy król Rio Minero Łowcy skarbów
18:15    Wieczna legenda Bizancjum
19:10    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
20:05    Amerykańska wojna secesyjna Wielkie kampanie
21:00    20000 mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
21:55    Prezydent Martin Luther King Co by było, gdyby...
22:50    Amerykańska wojna secesyjna Wielkie kampanie
23:45    Szmaragdowy król Rio Minero Łowcy skarbów
00:15    Wieczna legenda Bizancjum
01:10    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
02:05    Amerykańska wojna secesyjna Wielkie kampanie
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Sex appeal Ultranauka
05:45    Zrozumieć lot
06:40    Potęga umysłu Tajemnice natury
07:35    Tornado Planeta żywiołów
08:30    Prehistoryczne rekiny Jurassica
09:00    Dzień zagłady Czy niemożliwe jest możliwe
09:55    Na jupiterze
10:50    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
11:15    Morderstwo Ultranauka
11:45    Poszukiwania 'Liberty Bell'
12:40    Dzień zagłady Czy niemożliwe jest możliwe
13:35    Huragan Planeta żywiołów
14:30    Zagłada dinozaurów Jurassica
15:00    Dzień zagłady Czy niemożliwe jest możliwe
15:55    Na jupiterze
16:50    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
17:15    Morderstwo Ultranauka
17:45    Poszukiwania 'Liberty Bell'
18:40    Dzień zagłady Czy niemożliwe jest możliwe
19:35    Huragan Planeta żywiołów
20:30    Zagłada dinozaurów Jurassica
21:00    Dzień zagłady Czy niemożliwe jest możliwe
21:55    Na jupiterze
22:50    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
23:15    Morderstwo Ultranauka
23:45    Poszukiwania 'Liberty Bell'
00:40    Dzień zagłady Czy niemożliwe jest możliwe
01:35    Huragan Planeta żywiołów
02:30    Zagłada dinozaurów Jurassica
03:00    Dzień zagłady Czy niemożliwe jest możliwe
03:55    Na jupiterze
04:50    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia

MarcoPolo
05:00    Zanzibar - perła Oceanu Indyjskiego Ludzie i miejsca
05:30    Iran Trans Azja
06:00    Holandia - złoty krąg Landscape
06:30    Meksyk Pejzaże
07:00    Kolumbia Spirit of
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Norwegia Marcopolo Express
08:30    Beludżystan Trans Azja
09:00    Francja Rzeki
09:30    Toskania Pocztówki z Włoch
10:00    Norfolk Wielka Brytania z lotu ptaka
10:30    Isola Bella Słynne rezydencje
11:00    Zanzibar Ludzie i miejsca
11:30    Pakistan - Lahaur Trans Azja
12:00    Norwegia Marcopolo Express
12:30    Melbourne i Krzyż Południa reportaż
13:00    Capri - wyzwanie na morzu syren Pod wiatr
13:30    Madryt - kwintesencja miasta Europolis
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Pakistan - Gilgit i dolina Hunzy Trans Azja
15:00    Grecja Wyspa skarbów
15:30    Kolumbia Spirit of
16:00    Nabrzeżny szlak Pembrokeshire Wielka Brytania z lotu ptaka
16:30    Chartwell Angielskie ogrody
17:30    Pakistan - dolina Swat Trans Azja
18:00    Dalmacja - dzień dzisiejszy, przeszłość i legendy Landscape
18:30    Morze karaibskie Rejsy
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Madryt - Movida Europolis
20:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
20:30    Indie - ze złotej świątyni Sikhów do Radżastanu Trans Azja
21:00    Słowenia Atlas
21:30    Święci Wenecji Euganejskiej Jubileusz 2000
22:00    Spotkanie w Filadelfii Complete East Tour
22:30    Irlandia - Connemara Rzeki
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Jaisalmer - perła Radżastanu Trans Azja
00:00    Irlandia - Connemara Rzeki
00:30    Florencja Pocztówki z Włoch
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Za kołem polarnym Norweskie opowieści
02:00    Zanzibar - perła Oceanu Indyjskiego Ludzie i miejsca
02:30    Iran Trans Azja
03:00    Holandia - złoty krąg Landscape
03:30    Meksyk Pejzaże
04:00    Kolumbia Spirit of
04:30    Budapeszt - pomiędzy wschodem a zachodem Europolis

Fox Kids
06:00    "Świat Bobbiego"
06:20    "Denis rozrabiaka"
06:45    "Przygody Kuby Guzika"
07:05    "Lochy i Smoki"
07:30    "Pokemon"
07:55    "Mighty Morphin Power Rangers"
08:15    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:40    "Digimon"
09:00    "Denis rozrabiaka"
09:45    "Walter Melon"
10:05    "Jerry i paczka"
10:30    "Mighty Morphin Power Rangers"
10:50    "Kleszcz"
11:15    "Denis rozrabiaka"
12:05    "Mighty Morphin Power Rangers"
12:30    "Spiderman"
13:15    "Pokemon"
13:35    "Wunschpunsch"
14:00    "Denis rozrabiaka"
14:20    "Łebski Harry"
14:40    "Walter Melon"
15:00    "X Men"
15:40    "Inspektor Gadżet"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Świat według Ludwiczka"
16:45    "Gęsia skórka"
17:10    "Jerry i paczka"
17:30    "The New Addams Family"
17:55    "Liceum na morzu"
18:15    "Tajne akta Psiej Agencji"
18:40    "Łebski Harry"
19:00    "The Simpsons"
19:30    "Świat według Ludwiczka"
19:50    "Jerry i paczka"
20:10    "Kot Ik!"
20:30    "Szalony Jack, pirat"
20:50    "Fantastyczna czwórka"
21:15    "X Men"
21:35    "Spiderman"
22:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Flashback/Happy Birthday
07:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
12:00    Model Talk
13:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
14:00    Flashback/Happy Birthday
14:30    Model Talk
16:30    Paryż, Milan Hity tygodni mody
18:30    Model Talk
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Model Talk
22:00    Flashback/Happy Birthday
22:30    Model Talk 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    Nowe na VIVIE magazyn muzyczny
14:00    Linkin Park i Systhem Of A Down - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy Personality
15:00    Hop Bęc - cotygodniowa lista przebojów
17:00    Planet VIVA - najnowsze hity
18:00    Wszystko od A do Z o Pink Gwiazdy na VIVIE
19:00    Planet VIVA - najnowsze hity
20:00    Overdrive koncerty ze scen całego świata
21:00    Planet VIVA - najnowsze hity
22:00    Hip Hop - Wujek Samo Zło przedstawia kulturę hip hopową
23:00    VIVA Rock - godzinne mocne uderzenie
00:00    Planet VIVA Rock magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

VH1 Classic
05:00    VH1 Classic Smooth
06:00    VH1 Classic Smooth
21:00    VH1 Classic Rock 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    Hot Music
10:30    "Daria" serial animowany
11:00    Moby, Incubus, C. Dick of Papa Roach MTV Cribs
11:30    The Osbournes reality show
12:00    Hitlist Germany
14:00    neu brand
15:00    MTV's Greatest Hits
16:30    Blink 182: First Date Beoming
17:00    News Weekend Edition
17:30    The Osbournes reality show
18:00    Die Populärsten Clips 20 Years on MTV
19:00    Video Music Awards: Diary Of Britney Spears 2001 MTV Masters presents
20:00    US Top 40
22:00    King of the Hill
22:30    "Daria" serial animowany
23:00    Nirvana Unplugged
00:00    Isle of MTV Highlights
01:00    Night Videos 

ONYX
06:00    Morning Kiss - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
07:00    Jamiroquai Power Hour program muzyczny
08:00    Morning Kiss - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
08:45    Kino Hits magazyn muzyczny
09:00    Beatsteaks Startalk wywiady z gwiazdami
09:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
11:00    RTL Shop magazyn reklamowy
14:00    ONYX D.C. - muzyka taneczna
15:00    Club Inferno - hity muzyki klubowej
16:00    Pink Startalk wywiady z gwiazdami
16:15    Kino Hits magazyn muzyczny
16:30    Push It - Nowości muzyczne magazyn
17:00    Jamiroquai Power Hour program muzyczny
18:00    TV.radio magazyn
19:00    Forever Young - hity lat 80-siątych
19:45    Kino Hits magazyn muzyczny
20:00    Beatsteaks Startalk wywiady z gwiazdami
20:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
21:00    Jamiroquai Power Hour program muzyczny
22:00    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
23:00    onyx@night magazyn
00:00    Sexy Spots - erotyczne wideoklipy
01:00    "Electric Blue" serial erotyczny Wielka Brytania 1979/89
02:00    All Night Long - muzyka nocą 

TVN 24
06:00    Cały ten świat magazyn
07:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
08:30    Zdrowie magazyn
09:30    Styl magazyn mody
10:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
11:00    Loża prasowa
12:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
13:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
14:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
15:30    Styl magazyn mody
16:00    Loża prasowa
17:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
18:30    Zdrowie magazyn
19:00    Fakty
19:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
20:00    Loża prasowa
21:00    Magazyn sportowy
21:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
22:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
23:30    Magazyn sportowy
00:30    Styl magazyn mody
01:00    Magazyn sportowy
01:30    Fakty
02:00    Magazyn sportowy
02:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
03:30    Styl magazyn mody
04:00    Cały ten świat magazyn 

TV Dami Skarżysko-Kamienna
14:00    "Bambino mio" reż.Edward Bennett, wyk.Julie Walters, Georges Corraface, John McArdle, Orlando Urdaneta dramat obyczajowy Wielka Brytania 1994
15:30    "Szwejk z Wiednia 2" reż.Franz Antel, wyk.Karl Merkatz, Caroline Vasicek, Sascha Wussow, Michael Schottenberg komedia Austria 1996
18:00    "Co za życie" reż.Colin Nutley, wyk.Helena Bergström, Lena Nyman, Jacob Eklund, Sverre Anker Ousdal komedia Norwegia/Szwecja 1996
20:00    "Muzyka filmowa: Goran Bregovic" Dokument film dokumentalny
20:30    "Krzywym okiem" reż.Rudolf Steiner, wyk.Michael Buscemi, Scott Cohen, Kristen Wilson, Marlene Dahl dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:30    "Przypadki Makarowa" reż.Władimir Kotinenko, wyk.Siergiej Makowiecki, Jelena Majorowa, Irina Metlickaja, Władimir Ilijn dramat obyczajowy Rosja 1993
00:30    "Wspólna droga" reż.Tonino Zangardi, wyk.Isabella Ferrari, Francesco Casale, Massimo Bonetti dramat obyczajowy Włochy 1992
02:00    "Olivier, Olivier" reż.Agnieszka Holland, wyk.Francois Cluzet, Brigitte Rouan, Gregoire Colin, Marina Golovine dramat obyczajowy Francja 1992
03:45    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    Puls Tygodnia przegląd wydarzeń
12:30    Motomania magazyn motoryzacyjny
12:50    Sekrety kobiety magazyn
13:10    Na zdrowie magazyn medyczny
13:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
14:30    Program lokalny
15:00    Studio sport
16:30    Program lokalny
17:00    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
17:30    Puls Tygodnia przegląd wydarzeń
18:10    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Helsinki Europejskie ogrody zoologiczne
19:20    Muzyka z WTK
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:20    "Nim nadejdzie śmierć" reż.John Derek, wyk.Ursula Andress, John Derek, Richard Jaeckel, Rod Lauren film wojenny USA 1965
22:00    Program lokalny
22:30    Arena program sportowy
22:50    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    "Kipiące kłopoty" film dokumentalny
06:00    Początek sztuki Patrz program edukacyjny
06:20    Pocztówki Pejzaże program edukacyjny
06:40    Rozwiązując problem Megamatematyka program edukacyjny
07:00    Po prostu opowieści program dla dzieci
07:10    Baw się razem z nami program dla dzieci
07:30    Superted program dla dzieci
07:50    Spryciarz program dla dzieci
08:10    Po prostu opowieści program dla dzieci
08:20    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:40    Superted program dla dzieci
09:00    Niebieski Piotruś program dla dzieci
09:45    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
10:15    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
10:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
11:15    "Opiekunowie" serial dokumentalny
11:45    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
12:00    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
12:30    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
13:00    Domowi najeźdźcy magazyn
13:30    "To The Manor Born" serial obyczajowy
14:10    "Eastenders Omnibus" serial obyczajowy
16:00    "S Club 7 In Miami" serial
17:00    Hity muzyki pop 2 program muzyczny
17:45    The Weakest Link quiz
18:30    Gardeners' World
19:00    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
19:30    "Jedną nogą w grobie" serial komediowy
20:30    "Ostatnie z letnich win" serial komediowy
21:00    Bardzo ważny Dennis Pennis wywiady
21:30    "Najlepsi Brytyjczycy: Ben Elton" serial dokumentalny
22:10    "Smell Of Reeves & Mortimer" serial komediowy
22:40    "Amerykańska podróż Rubyego" serial dokumentalny
23:15    "Spód" serial komediowy
23:45    "Gliny" serial kryminalny
00:35    Pięciu lekarzy Doktor Who
01:00    "Nomadowie wiatru: Dalekie horyzonty" serial dokumentalny
02:00    "Konspiracje: Prezydenci" serial dokumentalny
02:30    Obleganie Zamek horroru program edukacyjny
03:00    "Sekrety II Wojny Światowej" serial dokumentalny
04:00    Manchester Utd & The Counterfeit Game reportaż 

TF1
05:50    "Island detectives" serial przygodowy Francja 1999
06:45    TF1 Jeunesse filmy animowane
09:50    Mistrzowie w petanque
10:20    Auto moto magazyn sportowy
12:05    Attention a la marche magazyn
12:50    A vrai dire magazyn
13:00    Journal wiadomości
13:30    Grand Prix Węgier Formuła 1
16:10    "Law & Order: Special Victims Unit" wyk.Christopher Meloni, Mariska Hargitay, Richard Belzer, Dann Florek serial kryminalny USA 1999
17:05    "7th Heaven" serial obyczajowy USA 1996
18:00    Video gag program rozrywkowy
18:55    Le maillon faible teleturniej
20:00    Journal wiadomości
20:45    Meteo prognoza pogody
20:50    "Laile ou la cuisse" komedia Francja
22:50    "Special police" melodramat USA
00:30    Celin Dion koncert
02:30    "Les artisans de lexcellance" reportaż
03:35    Tres chasse magazyn dla myśliwych
04:30    Histoires naturelles program przyrodniczy
04:55    Musique teledyski 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Wiadomości
06:15    Ici bla-bla program dla młodzieży
06:30    Les Zaps program dla młodzieży
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis program dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Faut que ca saute program dla młodzieży
09:30    Re-7 magazyn
10:00    Dziennik
10:15    Un clic pour un clip program muzyczny
10:30    La semaine verte
11:00    Les carnets du bourlingeurs magazyn
11:30    Pocztówka łakomczucha program kulinarny
12:00    Wiadomości
12:05    "D" magazyn mody
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    "Vestiges d'Asie" film dokumentalny
14:00    Wiadomości
14:15    Thalassa magazyn morski
15:45    "Histoires d'Iles" film dokumentalny
16:00    Wiadomości
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Gros plan magazyn
17:00    Wiadomości
17:05    "Demain espace" film dokumentalny Kanada
18:00    Dziennik
18:15    Fort Boyard - gra
20:00    Wiadomości tv belgijskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Kroniki z wysoka magazyn
22:00    Dziennik
22:15    "Vent de poussiere" reż.Renaud Bertrand, wyk.Philippe Bas, Eric Poulain, Bernard Verley, Emilie Lafargue film sf Francja 2001
00:00    Wiadomości
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:50    Dzisiejsza Kanada
01:00    Wiadomości
01:05    "Vent de poussiere" reż.Renaud Bertrand, wyk.Philippe Bas, Eric Poulain, Bernard Verley, Emilie Lafargue film sf Francja 2001
02:40    Gros plan magazyn
03:00    Wiadomości
03:05    Kroniki z wysoka magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

ARD
05:00    Tylko w ARD reportaż
05:30    "Flitz" serial animowany Niemcy 1998
06:00    "Zwariowana czarownica" serial animowany Hiszpania 1999
06:05    "Fix & Foxi" serial animowany Australia 2001
06:30    "Pinokio" serial animowany Japonia 1990
07:00    Ulica Sezamkowa program dla dzieci
07:30    Pumuckl TV magazyn dla dzieci
08:30    Tigerenten Club magazyn dla dzieci
09:55    Wiadomości
10:00    Zawsze w niedzielę relacja z Europapark Rust
11:30    Program z myszką program dla dzieci
12:00    Przegląd prasy magazyn informacyjny
12:45    Wiadomości
13:15    "Podróże po świecie" serial dokumentalny
13:45    "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny
14:30    "W pogoni za piękną sylwetką" film dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:05    mecz legend tenisa Boris Becker - Michael Stich Tenis ziemny relacja z Berlina
17:00    Wiadomości
17:05    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
17:30    "To dzieje się w kościele" film dokumentalny
18:00    Wiadomości
18:05    Uwaga - Niebezpieczeństwo! magazyn poradnikowy
18:08    Przegląd sportowy magazyn
18:39    Losowanie loterii liczbowej
18:40    "Lindenstraße" telenowela Niemcy 2000
19:10    Świat w zwierciadle magazyn korespondentów
19:50    Sport-Telegram magazyn
20:00    Wiadomości
20:15    "Miejsce zbrodni" serial kryminalny Niemcy 2002
21:45    Sabine Christiansen talk show
22:45    Raport kulturalny magazyn
23:15    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:35    "Mapa świata" reż.Scott Elliot, wyk.Sigourney Weaver, Julianne Moore, Ron Lea, Dara Perlmutter film obyczajowy USA 1999
01:35    Wiadomości
01:45    "Żona czy sekretarka?" reż.Clarence Brown, wyk.Myrna Loy, Clark Gable, Jean Harlow, James Stewart film obyczajowy USA 1936
03:10    Wiadomości
03:15    Przegląd prasy magazyn informacyjny
04:00    Najpiękniejsze trasy kolejowe świata
04:45    Wiadomości
04:50    Świat w zwierciadle magazyn korespondentów 

CNN
05:00    World News
05:30    Diplomatic License
06:30    World Report
07:00    World News
07:30    International Correspondents
08:00    World News
08:30    Inside Europe
09:00    World News
09:30    Business Unusual
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    World News
12:30    People in the News
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    Pinnacle
15:00    World News
15:30    Inside Africa
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    International Correspondents
18:00    Late Edition
20:00    World News
20:30    DESIGN 360
21:00    World News
21:30    NEXT@CNN
22:00    World News
22:30    The Music Room
23:00    World News
23:30    World Sport
00:00    Newsbiz Today
02:30    World Report
03:00    Larry King Weekend
04:00    World News
04:30    Diplomatic License 

CNBC
05:00    Middle East this Week
05:30    Asia Market Week
06:00    European Market Week
06:30    Morris Cerullo
07:00    Hour of Power
08:00    Randy Morrison
08:30    Cottonwood Christian Centre
09:00    Creflo Dollar
09:30    Joyce Meyer
10:00    Leading the Way with Dr Youssef
10:30    Teleshoping
11:00    Asia Market Week
11:30    Teleshoping
12:00    CNBC Sports
16:00    Teleshoping
17:00    NBC News - MSNBC
18:00    Meet The Press
19:00    McLaughlin Group
19:30    Louis Rukeyser's Wall Street
20:00    Teleshoping
21:00    Tonight Show with Jay Leno
21:45    Late Night with Conan O'Brien
22:30    Tonight Show with Jay Leno
23:00    CNBC Sports
01:00    Asia Squawk Box
04:00    Asia Market Watch 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.