FANDOM


9775e5090005012b484989de

8.05 Język polski, kl. IV — Mazurek Dąbrowskiego
8.35 „Domator" — Rady na życzenie — Chcę schudnąć dla zdrowia i urody
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Dt — wiadomości
9.25 DT — Dodatek gospodarczy
9.40 „Synowie i córki Jakuba Szklarza" (4) — serial czechosłowacki
10.40 „Domator" — Rady na życzenie
12.00 Przygotowanie do życia w rodzinie, kl. I—IV lic. — Moja rodzina
12.50 Chemia, kl. VIII — Dlaczego polimery
13.30 TTR. Fizyka, sem IV — Akceleratory
14.00 TTR: Produkcja roślinna, sem. IV — Użytkowanie łąk i pastwisk
15.25 „Kim być?" — pr. dla maturzystów
15.55 Program dnia - Dt — Wiadomości
16.00 Studio Sport — Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie w przerwie ok
16.35 Telewizyjny informator wydawniczy
17.15 Teleexpress
18.10 Dla dzieci: "Tik — Tak"
18.30 „Klinika zdrowego człowieka"
18.50 Dobranoc: „Dwa małe trzmiele'
19.00 „10 minut"
19.10 Telewizyjny Klub Konsumenta „Stop"
19.30 Dziennik
20.05 „Synowie i córki Jakuba Szklarza" (4) — „W nowym domu" — serial
20.55 Kto, jak. kiedy, dlaczego
21.00 Konferencja prasowa rzecznika rządu
21.30 Kasa Napoleona — rep o działalności firmy Napoi"
22.15 „Sprawa dla reportera
22.50 „Rozmyślania prof Mariana Stępnia"
23.00 Dt — echa dnia
23.20 Język angielski (25)
TP2 1987

16.55 Język angielski (25)
17.25 Program dnia
17.30 „Szokujące nowości, u progu sztuki współczesnej ' (7) —serial dok
18.00 Telerama
18.30 ,Non stop kolor" — mag
19.30 Studio Sport
20 00 Epopeja czerwonego krzyża (3) „Powrót wojny" — serial dok.
21.00 „Na warsztacie historyka"
21.30 Panorama dnia
21.45 „Krew i honor" (2) — film prod. RFN
22.45 Komentarz dnia
22.50 Studio Sport — Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie: Finlandia — RFN
ABC Australia 1975

7.00 Ghostbusters (Rpt)
7.23 Robo Story (Rpt)
7.50 Belle and Sebastian (Rpt)
8.15 Parental Guidance Recommended: Parties
8.25 Play School [S]
9.00 Anzac Day March 1989
12.30 The Anzac Stories (B&W)
13.00 Four Corners (Rpt)
13.45 Australian War Memorial Films: Beaufort Bombers.
14.00 Nancy Wake (G) (Rpt)
15.00 Sesame Street
15.55 Jimbo and the Jet Set
16.00 Play School [S]
16.30 The Wind in the Willows
16.50 Emma and Grandpa (G)
17.00 The Afternoon Show: with James Valentine
17.02 Inspector Gadget (G)
17.30 Grange Hill (G) [S]
18.00 The Oz Game
18.30 Robin's Nest (G) (Rpt)
18.55 Come and Get It: with Peter Russell Clarke. (Rpt)
19.00 News
19.30 7.30 Report
20.00 The Investigators
20.28 News Update
20.30 GP: Michael Craig, John McTernan, Michael O'Neill. [S]
21.28 News Update
21.30 The Big Gig
22.30 News — Late Edition.
22.50 Comrades: The Leningrad Sphinx
23.35 Review: Visual Arts and Design. (Rpt)
0.15 Close
SBS 1985 Logo

15.00 TV Ed
16.00 Sport Report (Rpt)
16.30 Vox Populi (Rpt)
17.00 Kaleidoscope: Cartoons.
17.30 The Electric Company (C)
18.00 And Father Makes Four (G)
18.30 World News
19.00 Sport Report
19.30 First in Line
20.00 Tonight
20.30 Stranger in a Strange Land
21.15 Bushed
21.30 Mini Series: Sicilian Mission (New Series)
22.50 Anzacs over England
23.35 The Good Family Man (PGR)
0.25 Close
Seven Network 1989

5.00 Newsworld (G)
6.00 TV AM
7.30 The Cartoon Connection
9.30 Fat Cat and Friends (G)
10.00 Knots Landing (PGR)
11.00 Eleven AM
12.00 The Bert Newton Show (PGR)
13.00 The Power, The Passion (PGR)
13.30 The Beverley Hillbillies (G)
14.00 Sports Special: VFL Match of the Day - Richmond v Hawthorn
17.00 Wheel of Fortune (G)
17.30 Home and Away (G)
18.00 Prime News
18.30 Seven News
19.00 Hinch
19.30 A Country Practice (G)
20.30 Beyond 2000 (G)
21.30 Winfield Cup Rugby League (PGR)
23.30 Hi De. Hi (G)
24.00 News Overnight
2.00 Late Movie: China 9 Liberty 37. (PGR)
3.55 Tom, Dick and Harriet (PGR)
4.25 Gimme A Break (G)
4.50 Science International (G)
Nine1970.svg

6.00 News
6.30 Business Today
7.00 Today
9.00 Here's Humphrey (G)
9.30 Touche Turtle (G)
9.35 Jazzercise (G) (Rpt)
10.05 The Lucy Show (G)
10.30 Sullivans (G)
11,00 Coronation Street (PGR)
11.30 News
12.00 Midday Show (PGR)
13.30 Days of our Lives (PGR)
14.30 Young and Restless (PGR)
15.30 Diff'rent Strokes (G)
16.00 C'mon Kids (C)
17.00 Sale of the Century (G)
17.30 Eye on Australia
18.00 News
19.00 A Current Affair
19.30 Who's the.Boss: Winter Break. (G)
20.00 Growing Pains (G)
20.30 China Beach: Women in White (PGR)
21.30 Wiseguy: Fascination for the Flame (Part 2). (AO)
22.30 Graham Kennedy Coast to Coast
23.30 Sporting Special: Ski World.
0.20 Late Movie: I Want To Live (1983). (AO)
2.10 Late Late Movie: D-Day the Sixth of June (1956)
4.10 Early Movie: The Wild Westerners (1962)
Ten 1988-89

5.00 Robotech (G)
5.30 Hans Christian Andersen (G)
6.00 USA Today
6.30 News
7.00 Good Morning Australia (G)
9.00 Til Ten (PGR)
10.00 News
10.20 Anzac Day Live
11.30 Mulligrubs (PGR)
12.00 Santa Barbara (PGR)
13.00 The Bold and the Beautiful (PGR)
13.30 One Life to Live (PGR)
14.00 Dallas (PGR)
15.00 Richmond Hill (G) [S]
16.00 Double Dare (C)
16.30 Lassie (C)
17.00 Gilligan's Island (G)
17.30 Perfect Match (G)
18.00 News
19.00 Neighbours (G) [S]
19.30 State Bank Big Game: Canberra v lllawarra
21.30 LA Law (AO)
22.28 News Update
22.30 Thirty Something (PGR)
22.30 Classic Detectives: Columbo (PGR) (Rpt)
23.30 Superstars of Wrestling. (PGR) (Rpt)
0.30 Late Night Movie: House of Cards (1968)
2.30 Movie: Pieces of Dreams. (1970)
4.30 Cartoon
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.