FANDOM


Program 1
7.40 Ekspres gospodarczy
8.00 Dzień dobry
9.00 Wiadomości poranne
9.10 Teleferie: Altanka (zabawy ruchowe i plastyczne)
9.50 Kino Teleferii: "Zagubiona melodia" - odc. 5 serialu czechosłowackiego
10.15 "Dziewczyna i chłopiec" - film fabularny NRD
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 Sensacje XX wieku
18.00 "Dynastia" - odc. 18 serialu USA
18.45 Rolnicze rozmaitości
19.00 Kino Teleferii: "Smurfy"
19.30 Wiadomości
20.05 "Stan ducha" -film fabularny (obyczajowy) prod.francuskiej, reż. Jacques Fansten, grają: Robin Renucci, Francois Cluzet i in. .
21.45 Sprawa dla reportera
22.25 Wokół wielkiej sceny - mag. operowy
23.15 Wiadomości wieczorne
23.30 "Dynastia" - powtórz. odc. 18 serialu USA
0:15 Jutro w programie

Program 2
Telewizja śniadaniowa:
7.55 Dla dzieci: "Ulica Sezamkowa"
9.10 "Santa Barbara" - odc. 14 serial obyczajowego USA
10.00 CNN - Headline news
10.15 Magazyn telewizji śniadaniowej
15.00 Powitanie
15.30 Ekspres gospodarczy (powtórzenie)
16.00 Kontakt TV: w kontakcie z gwiazdami
17.00 "Łokieć"- odc. 4 filmu czechosłowackiego z serii "Szpital na peryferiach" reż. Jarosłav Dudek
18.00 Kronika
18.30 Magazyn "102"
19.00 "Alarm" - odc. 4 filmu angielskiego z serii "Kiedy odszedł Henryk"
19.30 Galeria 37 milionów: drzeworyty Zbigniewa Lutomskiego
20.00 "Siódemka" w "Dwójce": "Glasgow", europejska stolica kultury" (2) - koncert muzyki pop
21.00 Ze wszystkich stron: "Wędrówki z Mariną i Borysem" (2) - dalszy ciąg spotkania z dziennikarzami moskiewskiej TV
21.30 Panorama dnia
21.45 "W labiryncie" - odc. serialu TVP
22.15 997 - Kronika kryminalna
23.15 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Pages from Ceefax
6.30 BBC Breakfast News
8.55 Regional News and Weather
9.00 News; Weather
9.05 But First This....
9.25 Record Breakers
10.00 News; Weather followed by Double Dare
10.30 Playdays
10.55 Five to Eleven
11.00 News; Weather followed by Eats for Treats
11.35 The 0 Zone
12.00: News Weather followed by The Garden Party
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News; Weather
13.30 Neighbours
13.50 The Train Now Departing
14.20 Knots Landing
15.10 Tin Hats and Silk Stockings
16.05 Popeye
16.10 Ewoks
16.35 A Little Monkey's Schooling
17.00 Newsround
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News; Weather
18.30 Regional news magazines
19.00 Wogan with Jonathan Ross
19.30 Them and Us
20.00 Lovejoy
20.50 Points of View
21.00 Nine O'Clock News; Regional News; Weather
21.30 I Know My First Name Is Steven
23.05 Frontiers
23.55 Weather
0.00 Closedown

BBC2
6.45 Open University
6.45 Energy Resources: Coal
7.10 Pieter Bruegel and Popular Culture
8.00 News
8.15 Westminster
9.00 Mastermind 1986
9.30 Ask a Policeman
10.45 Laurel and Hardy: Fraternally Yours
11.45 England
11.50 Thames Wallah
12.30 Of Gods and Men
13.00 Under Sail
13.20 Fingermouse
13.35 Country File
14.00 News Weather followed by The Royal Welsh 1990
15.00 News Weather followed by Wild World
15.50 News and Weather; Regional News and Weather
16.00 I Anastasia: the Mystery of Anna
17.30 A Stitch in Time?
18.00 The Patsy
19.40 DEF II Rough Guide to the World
20.30 The Victorian Kitchen
21.00 ScreenPlay: Night Voice
22.20 Fifth Column
22.30 Newsnight
23.15 Montreux Jazz
23.55 Weatherview
0.00 Open University
0.30 Closedown

Channel 4
6.00 Noah's Ark
6.20 Business Daily
6.30 The Channel Four Daily
9.25 The Art of Landscap
11.00 As It Happens
12.00 The Parliament Programme
12.30 Business Daily
13.00 Sesame Street
14.00 Working Words
14.30 The World at Your Feet
15.30 Animation Now
15.40 The Oprah Winfrey Show
16.30 Countdown
17.00 Storywheel
17.30 Athletics
18.00 Leontyne
18.30 A Different World
19.00 News
19.50 Party Political Comment
20.00 Brookside
20.30 Europe Express
21.00 An Evening with Max Wall
22.00 Film: Caroline?
23.55 Ghulam Ali in Concert
0.55 The Confessions of Felix Krull: Confidence Man
1.55 Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.