FANDOM


TVP1 1990


8.00 Dzień dobry - poranny magazyn rozmaitości
9.00 Wiadomości poranne
9.10 Domowe przedszkole
9.35 Gotowanie na ekranie - magazyn kulinarny
10.00 "Jak cudne są wspomnienia" (5) "W starym parku" - serial prod. polskiej
11.50 Wiadomości
TELEWIZJA EDUKACYJNA
12.00 Agroszkoła - Środowisko a zdrowie zwierząt. Nowości weterynaryjne
12.35 "Era robotów" (1) - serial dok. prod. japońskiej
13.05 Fizyka -Indukcja elektromagnetyczna
13.35 Co, jak i dlaczego? - serial popularnonaukowy prod. niemieckiej, "Dlaczego niebo jest błękitne, a wschodzące słońce czerwone?"
13.55 Węglowodory nasycone - zasady powstawania, reakcje, cechy charakterystyczne
14.20 "Świadkowie przeszłości" - serial popularnonaukowy
14.35 Przygody kapitana Remo - program dla najmłodszych
15.00 Sezam - magazyn popularnonaukowy
15.15 "Świat chemii" (19) - serial popularnonaukowy prod. USA
15.45 Klub Midi - instrumenty elektroniczne, tajniki gry i komponowania
16.00 Studio 7 proponuje
16.15 Dla dzieci: Tik - Tak "Zygzaki" - a w tm ABC rzeźby oraz film "Dennis zawadiaka" (2) - serial prod. francuskiej
17.05 Język angielski dla dzieci (8)
17.15 Teleexpress
17.35 Narodziny firmy (10)-elemantarz przedsiębiorczości
18.00 Family Album - amerykański kurs języka angielskiego
18.20 W Sejmie i Senacie
18.35 "Królik Bugs przedstawia" - serial anim. prod. USA
19.00 Wywiad tygodnia
19.15 Dobranoc - "Mały pingwin Pik-Pok"
19.30 Wiadomości
20.00 Nagrody Grammy '91 - transmisja z Nowego Jorku
ok. 23.00 Wiadomości wieczorne
23.20 Giełda pracy - giełda szans - formy pomocy bezrobotnym, porady prawne
23.40 Jutro w programie
23.45 Poezja na dobranoc
23.50 BBC World Service
0.20 Zakończenie programu

TVP2 1986




7.30 Panorama
7.40 Rano
8.00 Gazeta domowa
8.10 Telewizja biznes
8.35 "Denver - ostatni dinozaur" - serial anim. prod. francusko-amerykańskiej
9.00 Świat kobiet - magazyn
9.25 "Pokolenia" - serial prod. USA
9.45 Rano
10.00 CNN
10.10 Język francuski (powtórzenie lekcji 16-19)
16.25 Powitanie
16.30 Panorama
16.40 "Pokolenia" - serial prod. USA
17.05 Przegląd Kronik Filmowych
17.35 "Pod wspólnym dachem" (32): "Modelki" - serial prod. francuskiej
18.00 Program lokalny
18.30 Moja modlitwa
18.50 "Artysta i jego świat": "Donatello, pierwszy rzeźbiarz nowożytny" cz. 2 - serial prod. angielskiej (1986)
19.30 Język angielski (20)
20.00 Siedmiu Żydów z mojej klasy - film dok.
21.00 Panorama
21.25 Sport
21.55 "Chwały starczy dla wszystkich" (3) - serial prod. angielsko-kanadyjskiej
23.00 997 - kronika kryminalna
24.00 Panorama

Telewizja Lublin 1990



17.30  Studio TV Lublin
17.35  Piosenki na życzenie - oferta  
17.40  Program dziecięcy
17.55  Reklama
18.00  PANORAMA LUBELSKA
18.20  Reklama - Videooferta
18.30  Konkurs z nagrodami
18.35  Magiel - mag. rozrywkowy
18.55  Reklama
19.00  Polskie drogi (cz. I) - odcinek serialu TP
19.30  Reklama
19.35  Piosenki na życzenie  
19.55  Rozstrzygnięcie konkursów  
20.00  PANORAMA  
20.05  Reklama
20.10  Polskie drogi (cz. II) - odcinek serialu TP
21.10  Reklama
21.15  Studio TV Lublin  
21.30  PANORAMA

Sky One (1990-1993)




7.00 The DJ Kat Show — progr. dla dzieci
9.40 Mrs Pepperpot — serial rysunkowy
9.55 Playabout — progr. edukacyjny dla dzieci
10.10 Filmy rysunkowe
10.30 The New Leave it to Beaver — serial komed.
11.00 Maude — serial komed.
11.30 The Young Doctors — serial austral.
12.00 The Bold and the Beautiful — serial obycz. USA
12.30 The Young and the Restless — serial obycz.
13.30 Barnaby Jones — serial detek.
14.30 Another World — serial obycz.
15.20 Santa Barbara — serial obycz.
15.45 Wife of the Week — teleturniej
16.15 The Brady Bunch — serial obycz.
16.45 The DJ Kat Show — progr. dla dzieci
18.00 Diffrent Strokes — serial obycz.
18.30 Bewitched — serial komediowy
19.00 Facts of Life — serial obyczajowy
19.30 Candid Camera — podpatrzone ukrytą kamerą
20.00 Love at First Sight — telezabawa
20.30 Baby Talk — serial komediowy
21.00 Anatomy of a Seduction — film fab.
23.00 Love at First Sight — telezabawa
23.30 Hitchhiker — serial
24.00 Police Story — serial
1.00 Monsters — serial, horror
1.30 Telegazeta

Screensport 1989-1993



8.00 Amerykańskie muskuły
8.30 Sporty motorowe
9.30 Hokej na lodzie — przegląd tygodnia
10.30 Amerykańskie muskuły
11.00 Piłka nożna — Argentyna—Urugwaj
12.00 Koszykówka
13.30 Koszykówka — przegląd tygodnia
14.00 Sporty motorowe
15.00 Amerykańskie muskuły
15.30 Piłka nożna
16.30 Boks w USA
18.00 Volvo PGA European Tour 1992 Open w Portugalii
19.00 Hiszpańska piłka nożna
19.30 Sporty wodne
20.30 Narciarstwo w USA — slalom gigant mężczyzn
20.30 Piłka nożna
21.30 Boks — mistrzostwa Wielkiej Brytanii — na żywo
23.30 Snooker

Mtv start met uitzenden



7.00 Awake on the Wildside — przeboje na dzień dobry
10.00 Przeboje prezentuje Paul King
13.00 Teledyski prezentuje Simone
16.00 MTV’s Greatest Hits — największe przeboje George’a Harrisona
17.00 The MTV Coca-Cola Report — inf. muz.
17.15 MTV at the Movies — informator filmowy
17.30 MTV News at Night — informacje muz., wywiady z artystami
17.45 Trzy wybrane teledyski
18.00 MTV Prime — najnowsze teledyski, wschodzące gwiazdy
19.00 Yo! MTV Raps Today — rap show
19.30 Dial MTV — widzowie wybierają pięć najlepszych teledysków
20.00 Teledyski na życzenie prezentuje Ray Cokes
22.00 MTV’s Greatest Hits cd.
23.00 The MTV Coca-Cola Report — inf. muz.
23.15 MTV at the Movies — informator filmowy
23.30 MTV News at Night — infor. muz., wywiady z artystami
23.45 Trzy wybrane teledyski
24.00 MTV’s Post Modern — znane utwory, popularni wykonawcy
1.00 Teledyski prezentuje Kristiane Backer
3.00 Muzyka nocą

RTL Plus (1988-1992)




6.00 Dzień dobry, Niemcy
6.30 Magazyn poranny
8.30 Treff am Alex — magazyn infor.-muz. z Berlina
8.55 Ojciec Murphy — serial USA
9.45 Bogaci i piękni — serial USA
10.10 Dr med. Marcus Welby — serial USA
11.00 Kochany wujek Bill — serial USA
11.30 Tie Tac Toe — telezabawa
12.00 Potyczki rodzinne — show
12.30 Der Hammer — serial USA
12.55 Wiadomości
13.00 Okropnie fajna rodzina — serial USA
13.30 Santa Barbara — serial USA
14.20 Die Springfield Story — serial USA
15.05 Dallas
15.55 ChiPs — serial USA
16.45 Riskant! — telegra
17.10 Cena jest właściwa — telegra
17.45 Durchgedreht — wideo show
17.55 Wiadomości
18.00 Elf 99 — mag. na żywo
18.45 Wiadomości
19.15 Knight Rider — serial USA
20.15 Colombo — serial USA
22.00 Explosiv — magazyn
22.50 K.A. Law — serial USA
23.50 Wiadomości
24.00 Służba w Wietnamie — serial USA
0.50 Walka z mafią — serial USA
1.40 Strefa zmroku — serial USA
2.05 Sinner’s Blood — film fab. USA — 1970
3.25 Taxi 539 antwortet nicht (99 River Street) — dreszczowiec USA, 1953
4.45 After Hours — magazyn z Ameryki
5.15 Elf 99

Sat.1 logo 1986


6.00 Guten Morgen mit SAT 1
8.30 Bezaubernde Jeannie
9.00 Wiadomości
9.05 Ein Phanton in Monte Carlo
10.40 Shogun
11.40 Glücksrad
12.25 Porada dnia
12.45 Tele-Börse — notowania giełdowe
13.35 Unter der Sonne Kaliforniens — serial USA
14.30 Bezaubernde Jeannie — serial komed. USA
14.55 Wiadomości
15.05 Falcon Crest — serial familijny USA
16.00 Piękna i bestia — serial fantasy, USA
16.55 Wiadomości
17.05 Geh aufs Ganze! — telegra
18.15 Bingo — telegra
18.45 Guten Abend, Deutschland — wiadomości
19.20 Glücksrad — show
20.05 Prognoza pogody
20.15 Die Goldene Hitparade der Volksmusik — muz. ludowa
21.15 Der Adler ist gelandet (The Eagle Has Landed) — ang. film fab., 1976
23.40 Fünf vor Zwölf — reportaż ekolog.
0.10 Wiadomości
0.20 Auf der Flucht — serial krym. USA
1.15 Piękna i bestia

Discovery Channel



17.00 Secret paradise
17.30 Exotic racing
18.00 Nova
19.00 Montevideo Tourism
20.00 Jungle Book's world
21.00 Chanel, Chanel
22.00 The lost and retrieved America
23.00 Equestrian
24.00 Out of the crucible

Bbcwstv



07.30-15.20 Diverse
15.20 I'd Like To Teach The World To Sing
16.00 Swaps
16.15 Radio Roo
16.30 Eggs 'N' Baker
17.00 Bitsa!
17.15 Blue Peter
17.40 Going For Gold
18.05 Not determined program
18.15 100 Per Cent
19.00 BBC News From London
19.35 Wildlife Gems
20.00 Holiday
20.30 Eastenders
21.00 BBC World Service News
21.30 A Question Of Sport
22.30 Mullberry
22.50 Underbelly
23.20 Not determined
23.30 Newsnight
00.15 Business Report
00.30 Close

Super 1989



06.30 US Market Wrap
06.40 Business Insiders
07.05 Business View US
07.30 News Focus
08,30 Spiegel TV
09.00 The Mix
09.30 Super Shop
10.00 The Mix
11.50 Music News
12.00 Super Shop
12.30 Hang Loose
13.00 Japan Business
13.30 Survival
14.00 All Mixed Up
14.50 Music News
15.00 Wanted
16.00 On The Air
17.50 Music News
18.00 Wyatt Earp
18.30 Bill Cosby's I Spy
19.30 Inside Edition
20.00 Prime Sport
20.50 Supersports News
21.00 The Science Show
21.30 Media Europe
22.00 BBC World News
22.30 Europe Reports
22.45 US Market Wrap
23.00 Looking Up (Am. 77)
00.50 Music News
01.00 Blue Night
01.30 Super Shop
02.00 Mix All Night

TCC logo (1984)



07.00 Stories
07.30 Non-Stop Cartoon Capers
08.15 Wisdom of the Gnomes
09.45 Jack In The Box
11.45 Stories
12.15 Non-Stop Cartoon Capers
13.00 Lunchbox
14.30 Jack In The Box
16.30 Wisdom of the Gnomes
18.00 Adventures
19.30 Chicken Minute
20.00 Close

Eurosport 1989



9.00 Narciarstwo alpejskie - retrospekcja
11.00 Bobsleje - retrospekcja
12.00 Biegi narciarskie - retrospekcja
13.00 Łyźwiarstwo szybkie - retrospekcja
14.00 Hokej na lodzie - retrospekcja
16.00 Łyźwiarstwo artystyczne
18.00 Narciarstwo, skoki - retrospekcja
19.00 Badminton - Otwarte zawody w Szwajcarii (3-16 bm.)
20.00 Rajd niemiecki (21-22 bm.)
20.30 Horse ball - gra w piłkę na koniach, l Mistrzostwa Europy
21.30 Eurosportnews l - wiadomości z dnia
22.00 Zapasy
23.00 Narciarstwo szybkie - retrospekcja
24.00 Eurofun - magazyn zabawnych sportów
0.30 Eurosportnews 2 - wiadomości z nocy

Lifestyle 1985



11.00 Gameshows
11.50 Coffee
11.55 Getting Fit
12.25 Wok With Yan
13.00 Sally
13.50 Body Talk
13.55 Search For Tomorrow
14.20 Skyways
15.20 Lifestyle
15.30 I Can Jump Puddles
16.25 Best Of Europe
16.50 Tea
17.00 WKRP In Cincinnati
17.30 Gameshows
18.25 Doc
23.00 Music Videos
06.00 Close

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.