TVP 1
7.00 Rolnictwo na świecie
7.15 Tańce polskie - Śladami Oskara Kolberga: Mozaika (8): Twórcy ludowi
7.35 Notowania
8.05 Poranek filmowy
8.30 Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej - Kielce '96
9.00 "Droga do Avonlea" (71/78) - serial prod. kanadyjskiej
9.50 Reportaże "Teleranka"
10.15 W starym kinie: "Podróż z niespodzianką" - film fab. prod. francuskiej (1946 r., 104 min)
12.00 Anioł Pański - transmisja modlitwy Ojca Świętego
12.20 Opinie - program publicystycmy
13.00 Wiadomości
13.10 Tydzień
13.35 Biesiady Humoru i Satyry - Lidzbark '96
14.25 Seriale wszech czasów: "Pogoda dla bogaczy" (12/34) - serial prod. USA
15.20 Pieprz i wanilia - Tropem Majów: Jak się leczyć
15.50 "Historia opozycji" (2): "Bunt młodych" - film dok. Krzysztofa Langa
16.50 Kartka z kalendarza
17.00 Teleexpress
17.25 Śmiechu warte
17.50 "Dziennik Telewizyjny" - program satyryczny Jacka Fedorowicza
18.05 "Dr Quinn" - serial prod. USA (z teletekstem)
19.00 Wieczorynka: "Myszka Miki i przyjaciele"
19.30 Wiadomości
20.10 "Duma i uprzedzenie" (1/6) - serial prod. angielskiej (1995 r.)
21.10 Letnie koncerty Jedynki
22.00 Audiotele - rozwiązanie konkursu
22.05 Sportowa niedziela: Drużynowe Mistrzostwa Świata na żużlu grupy A w Pile
23.10 Polska w Europie: Konferencja międzyrządowa
23.35 "Hud, syn farmera" - film fab. prod. USA (1963 r., 107 min)
1.25 Spotkanie z orkiestrą (WOSPR)
2.20 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Echa tygodnia (dla niesłyszących)
7.30 Film dla niesłyszących: "Duma i uprzedzenie" (1/6) - serial prod. angielskiej
8.25 Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)
8.30 Programy lokalne
9.30 Powitanie
9.35 Radość władzy - program publicystyczny
10.00 "Życie obok nas": "Przede wszystkim natura" / "Leśny człowiek, wciąż na drzewie" - serial dok. prod. angielskiej
10.30 Ojczyzna polszczyzna: Puszcza Niepołomska czy Niepołomicka?
10.50 Spotkanie z Hanna-Barberą
11.20 Teatr dla Dzieci: Stanisław Bugajski: "Czarodziejski flet"
12.05 Świat się śmieje "Genowefa" - komedia prod. ang. (1953 r., 93 min)
13.40 Listy z Europy
14.00 Studio sport: Mecz I ligi piłki nożnej
15.00 Familiada - teleturniej
15.25 Kabaret telewidzów, czyli z wizytą u was (2)
16.00 II Festiwal Kultury Kresowej - koncert galowy (1)
17.00 "Śmietanka towarzyska" (7-ost.) - serial prod. angielskiej
17.50 Halo 2
18.00 Programy lokalne
18.10 Bogusław Kaczyński zaprasza: Muzyczne spotkania ze znakiem zapytania
19.05 Va banque - teleturniej
19.35 Bezpieczne wakacje
19.45 Chcecie bajki, oto bajka
20.00 Linia specjalna - Bogdan Borusewicz (audiotele: 0-70015022 głosy na NIE, 0-70015055 głosy na TAK)
20.50 Bogusław Kaczyński zaprasza: Muzyczne spotkania ze znakiem zapytania - rozwiązanie zagadek
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 "Szpieg bez matury" - film fab. prod. USA (1991 r., 85 min)
23.05 Yach Film Festival '96
24.00 Panorama
0.05 Muzyczne lato 2 - jazz: Lenny White and Present Tense
1.00 Zakończenie programu

TV Kraków
8.30 Kalejdoskop sportowy
8.55 Idziemy do miasta
9.00 Z plecakiem i walizką - magazyn turystyczny (powt.)
9.30 Mały lord Fauntleroy (43)
10.00 Zniknięcie Nory - amerykański dramat obyczajowy
11.35 Ukryty skarb - amerykański film dok. (6)
12.00 Koncert muzyki poważnej
13.30 Antena, program dnia
13.35 Nasz nowy dom - ang. serial kom.
14.25 Lowcy krokodylI - australijski serial dok.
15.10 Czterej muzykanci z Bremy - hIszpański serial anim. dla dzieci i młodzieży (8)
15.35 Imperium rosyjskiego niedżwiedzia - ang. film fab. dla mlodzieży
16.30 Kalendarium
16.35 Strażnicy lasu - film dla dzieci i młodzieży
17.00 Szkice z bliska
17.20 Wieczny włóczęga - amerykański serial kom. (9)
18.00 Kronika
18.10 Haggart - ang. serial kom.
18.35 Art ambulans - pr. muzyczny
19.00 Gwiazdy Hollywood - magazyn filmowy
19.30 Ogrody świata - amerykański serial dok.
20.00 Prince - angielska komedia obyczajowa
21.15 Stoper - Czy dzieci są naszą własnością
21.35 Gość TV Kraków
21.50 Kronika
22.00 Sportowy magazyn sprawozdawczy
22.30 Kraina łagodności - pr. muzyczny
22.55 Nasza antena
23.00 Marilyn i ja - dramat amerykański
0.45 John Porter Band - koncert cz. II
1.40 Hejnał

Polsat
7.00 Jesteśmy - magazyn redakcji programów religijnych
7.30 Disco Polo Live (30) - program muzyczny
8.30 Kimba, biały lew (26) - serial animowany dla dzieci
9.00 Candy-Candy (68) - serial animowany dla dzieci
9.20 Smakosze i rozkosze
9.30 Klip klaps - naj młodsza lista przebojów
10.00 Disco relax
11.00 Pomoc domowa (33) - serial komediowy
11.30 Panienka z okienka (2): Porwanie - film prod. polskiej (1964 r., 83 min)
13.00 Magazyn
13.30 Magazyn
14.00 Polsat dookola świata
14.30 Gra o wszystko... z Billem Cosby
15.00 Benny Hill - serial komediowy
15.30 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
16.00 Informacje
16.15 Miss Polski Nastolatek - relacja z wyborów, które odbyły się w Sopocie 9 sierpnia
17.25 Robocop (21) - serial amerykańsko-kanadyjski
18.05 Columbo - amerykański serial sensacyjny
19.40 Wyścigi konne
19.50 Informacje
20.05 Tequila i Bonetti (12) - amerykański serial sensacyjny
21.00 Kino satelitarne: 451 stopni Fahrenheita - film prod. amerykańsko-francuskiej (1967 r., 108 min)
22.55 Na każdy temat
23.55 Filmoteka Narodowa: Dwanaście krzeseł - film prod. polsko-czeskiej (1933 r., 66 min)
1.00 Pożegnanie

TV Polonia
08.00 Program dnia
08.05 Giovanni Pierluigi da Palesttina - Offertorium
08.10 Słowo na niedzielę
08.15 Na roztoczańskiej ziemi - film dok.
08.45 Sylwetki: Ks. Zbigniew Peszkowski
09.15 Uczmy się polskiego
09.45 Pieprz i wanilia: Z nami przez świat - Jezioro Wiktorii
10.25 Wspomnienia festiwali muzycznych - Duszniki-Zdrój '95
10.50 Opowieści Starego Miasta: Zaklęcie myśliwego
11.15 Skarbiec - mag. hist.-kulturalny
11.45 Fortele Jonatana Kota - film anim. dla dzieci
12.00 Wakacje na polską nutę - progr. dla dzieci
12.30 Zamek Eureki - film dla dzieci
12.55 Tata, a Marcin powiedział...
13.00 Spotkania z prof. Wiktorem Zinem - Ganki
13.25 Sport w kinie: Gra o wszystko - film fab. prod. pol.
14.30 Piraci - teleturniej
15.00 Biografie: Żaba - kapitan ż.w. Danuta Walas-Kobylińska - film dok.
15.45 Program na popołudnie i wieczór
16.00 Top dance - progr. poświęcony muzyce dance
16.30 Śpiewnik ilustrowany - Hanna Banaszak
17.00 Teleexpress
17.15 Dog City - serial anim. dla dzieci
17.40 Wspomnień car: Dziesięciu z Pawlaka - film archiw. prod. pol. (1931)
19.15 Dobranocka: Dinobabies
19.30 WIADOMOŚCI
20.00 Spotkanie z balladą - Dożynki w Kopydłowie
21.00 Spowiedź dziesięcia wieku - film fab. prod. pol.
22.35 Program na poniedziałek
22.40 Wesoło, czyli smutno - Kazimierza Kutza rozmowy o Górnym Śląsku - z Adamem Michnikiem
23.30 Sportowa niedziela
23.55 Zaproszenie: Książ
00.10 Panorama
00.40 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.