FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3378 (The Bold and the Beautiful ep. 3593); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Moda na sukces - odc. 3379 (The Bold and the Beautiful ep. 3594); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Strażak Sam - odc. 35 (Treasure hunt); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1992); Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Sąsiedzi - Sala gimnastyczna  15 (Telocvicna); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1983); Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Świnka Peppa - Błocko, odc. 1 (Muddy puddles, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Domowe przedszkole - Co mówią znaki?; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Lippy and Messy - TV - Land; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 2 - O tym, jak się rozmnożyliśmy (Ranc u Zeleno Sedmy odc.2 Jak jsme rozmnazili); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998); Dla małoletnich od lat 7
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 76 (odc. 76); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Hector robi zakupy odc.2/30 (Extr@: Hector Goes Shopping) - txt.st.777 kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Zwierzowiec - Budowa ciała; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 52; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; STEREO
12:15 Plebania - odc. 851; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 1/10 - Swaty; serial TVP; reż.:Radosław Piwowarski, Radosław Piwowarski; wyk.:Kazimierz Kaczor, Hanna Stankówna, Jadwiga Kuryluk, Irena Maślińska, Wiesław Michnikowski, Kazimierz Kaczor, Hanna Stankówna, Irena Maślińska, Wiesław Michnikowski, Anna Nehrebecka; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Rodzina jak z nut - odc. 1; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kobieta zaradna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1240; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Dwie strony medalu - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Pani Prezydent - odc. 2 (Commander in Chief, ep. 2 First Choice); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Moda na sukces - odc. 3380 (The Bold and the Beautiful ep. 3595); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Moda na sukces - odc. 3381 (The Bold and the Beautiful ep. 3596); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dwie strony medalu - odc. 63 - txt.st.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Rodeo 4 (Franny's Feet / Ride'em cowboy) kraj prod.Kanada (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Wstrząsy wtórne - część 1 (Aftershock: The Earthquake in New York, ep1) - txt.st.777  80'; film katastroficzny kraj prod.Niemcy, USA (1999); reż.:Mikael Salamon; wyk.:Tom  Skerritt, Sharon  Lawrence, Charles S. Dutton, Lisa Nicole Carson; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Sprawa dla reportera - txt.st.777; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Z refleksem; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Bez pardonu III - odc. 1, Wskrzeszenie (District, The III - ep. 1, Resurerrection); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział - txt.st.777; serial komediowy TVP; reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Dobre, bo polskie - Ja gorę!; film TVP; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Jerzy Turek, Jerzy Wasowski, Cezary Julski, Kaziemierz Rudzki, Krystyna Kołodziejczyk, Marian Opania, Władysław Hańcza; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów - Piosenka jest dobra na wszystko /seria III/; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Ocean Avenue - odc. 85/130 (Ocean Avenue ep. 85); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Ocean Avenue - odc. 86/130 (Ocean Avenue ep. 86); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 TELEZAKUPY
07:15 Ojczyzna polszczyzna - Laureaci konkursu Ojczyzny polszczyzny; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 9/26 Pustynne miraże (Raindrop - water is adventure ep. What a mirage); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 251 Tchórzliwy bohater; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Pogoda; STEREO
10:44 Święta wojna - Doktor Chart Afgański (235); Dla małoletnich od lat 12
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 1; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Magnum - odc. 103/162 Bezcenna Tora (MAGNUM P. I. s. 5 Torah, Torah, Torah Odc. 105 (521)); serial kraj prod.USA (1984); Dla małoletnich od lat 12
12:30 Przygody Tarzana - odc 53/75 Nocne strachy (Tarzan, ep 324 Night horrors); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
13:00 Raj na ziemi - Kostaryka- kraj dziewiczej przyrody-odc.1 (Living Edens- Kosta Rica-Land of pure life-ep.1); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Europa da się lubić - Europa uczciwa ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Dr Quinn - seria VI, odc. 2/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 602 (130)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 37/66 (Honey I shrunk the kids) - txt.st.777; serial kraj prod.USA (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 2, odc. 11/11 (34)  "Deszcz pieniędzy" (Jake and the Fatman,  s. 2, ep. Snowfall); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989); Dla małoletnich od lat 12
17:25 Zorro - odc. 64/78 (.) - txt.st.777; serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny; STEREO
18:30 Sport Telegram; STEREO
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Hotel Babylon - odc. 1/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006); reż.:Alric Riley; wyk.:Tamzin Outhwaite, Max Beesley, Dexter Fletcher, Emma Pierson, Natalie Mendoza; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Czarne chmury - odc. 1/10 - txt.st.777; serial TVP; reż.:Andrzej Konic; wyk.:Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Panorama; STEREO
22:15 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram; STEREO
22:30 Biznes; STEREO
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Trzy kolory - Niebieski (Trois couleurs: Bleu) - txt.st.777  94'; film fabularny kraj prod.Polska, Francja, Szwajcaria (1993); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Juliette Binoche, Benoit Regent, Florence Pernel, Charlotte Very, Philippe Volter, Claude Duneton; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Wieczór filmowy Kocham Kino - Eureka (cz. 1) (Eureka); film fabularny kraj prod.Japonia (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:20 Zakończenie programu

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sekret Laury (98) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
09.00 Graczykowie (24) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (69) - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (2) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (2) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (2) - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem - telenowela
14.00 Miodowe lata (27) - serial komediowy
14.45 Benny Hill - pr. rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępcza (121): Swatka - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (70): Wycieczka na Kanary - serial komediowy
16.55 Strażnik Teksasu (85) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (28) - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (122): Konkurs - serial komediowy
20.00 Mamuśki (1, 2): Przesłuchanie - serial obyczajowy
21.00 Źar - thriller, USA 2002
21.55 Studio LOTTO
22.55 Chirurdzy (24) - serial obyczajowy
23.55 Nasze dzieci - talk show
00.55 Dziewczyny w bikini
01.55 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.50 Telesklep
06.40 Na celowniku (17) - serial sensacyjny
07.35 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
08.05 Rozmowy w toku - talk show
09.05 Wykręć numer - teletumiej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.30 Co nowego u Scooby'ego (2) - serial animowany
11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabulamo-dokumentalny
13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Na celowniku (18) - serial sensacyjny
15.20 Prawo pożądania (94) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabulamo-dokumentalny
17.20 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabulamo-dokumentalny
20.55 Detektyw Monk (2) - serial kryminalny
21.55 Dowody zbrodni (1) - serial sensacyjny
22.55 Kuba Wojewódzki - talk show
23.55 Nie z tego świata (13) - serial SF
00.45 Uwaga! - magazyn
01.05 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.05 Telesklep
02.25 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Rzeszów
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Aktualności, Info Polska 2007
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kalejdoskop, Info Polska 2007
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:01 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Kamera Kuriera; STEREO
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:26 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis ekonomiczny
12:58 Serwis sportowy; STEREO
13:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis ekonomiczny
13:57 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:13 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:28 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:51 Pogoda; STEREO
14:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:12 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:53 Pogoda; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:04 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:29 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Kalejdoskop, Info Polska 2007
17:00 Wędrówki galicyjskie, Dokument Polska
17:14 Pogoda; STEREO
17:16 Serwis sportowy; STEREO
17:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności, Info Polska 2007
18:25 Kalejdoskop, Info Polska 2007
18:40 Parnas, Kultura Polska 2007
18:55 Everyday English, Kurs językowy
19:15 Punkty widzenia, Publicystyka Polska 2007
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności, Info Polska 2007
22:00 Kalejdoskop, Info Polska 2007
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - Rzucałem kamieniami...; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:56 Zabójstwa polityczne - Mahatma Gandhi - Męczennik pokoju (Political Assassinations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:03 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:32 Kurier; STEREO
01:52 Pogoda; STEREO
01:55 Zabójstwa polityczne - Mahatma Gandhi - Męczennik pokoju (Political Assassinations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:48 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (14) - serial anim.
09.00 Psie serce: Fila - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (211) - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (9) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (42) - serial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (10) - serial obyczajowy
16.50 Psie serce: Kara - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (212) - telenowela
20.00 Kameleon (5) - serial sens.
21.00 Boston Public (5) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.35 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.15 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.35 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.00 Ja tylko pytam - talk show
03.45 Zakończenie programu

TVN 7
05.55 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.20 Telesklep
07.25 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07.55 Tajniacy (5) - serial sensacyjny
08.55 Gorzka zemsta (1) - telenowela
09.50 Klinika Berlin Centrum (20) - serial obyaajowy
10.50 Przystanek Alaska (102) - serial obyaajowy
11.50 Zabawa od kuchni
12.50 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta (8) - telenowela
15.10 Policjanci z Miami (113) - serial kryminalny
16.10 Życie na fali (4) - serial obyczajowy
17.10 Klinika Berlin Centrum (21) - serial obyczajowy
18.10 Przystanek Alaska (102) - serial obyaajowy
19.10 Życie na fali (5) - serial obyczajowy
20.10 Agenci NCIS (20) - serial kryminalny, USA
21.10 Nie płacz, to tylko burza - film obyczajowy, USA 1982
23.30 Mała Odessa - dramat sensacyjny, USA 1994
01.25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Miłość, wierność, uczciwość...; reportaż
09:10 Ojczyzna polszczyzna - Biznes i biznesmen; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - Lwów jest wszędzie; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Odlot - odc. 2 Hanka; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Krok od przepaści; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 24; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1233; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Warto kochać - odc. 17; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowy na temat... - Historii Polski w podręcznikach amerykańskich; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Budka Suflera - Największe przeboje; program montażowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Białoruska narzeczona; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Ojczyzna polszczyzna - Biznes i biznesmen; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 SF-Symulator faktu - Kryminalistyka cz.2  odc.41; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Miłość, wierność, uczciwość...; reportaż
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Studiuję w Polsce; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Odlot - odc. 2 Hanka; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - Ulica Fabryczna; Dla małoletnich od lat 7
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 24; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 10 Łakomy traper; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1233; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Akcja Poronin; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Stracona noc; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Warto rozmawiać - Uwaga! Niebezpieczny zakręt.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Polska z bocznej drogi - Ostatni list Profesora; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Odlot - odc. 2 Hanka; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 24; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 10 Łakomy traper; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1233; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Akcja Poronin; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Stracona noc; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Warto rozmawiać - Uwaga! Niebezpieczny zakręt.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Podziemia Polski - W cieniu olbrzyma.; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:20 Polska z bocznej drogi - Ulica Fabryczna; Dla małoletnich od lat 7
05:30 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Canal +
07.05 Minisport + - newsy sportowe
07.15 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.20 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.30 Simpsonowie 18 (1) - serial
08.00 Aktualności filmowe - magazyn filmowy
08.30 Rockefeller Plaza 30 (5) - serial komediowy
09.00 Detektyw Monk 5 (7) - serial kryminalny
09.50 Premiera: Ikonoklaści (6): Chapelle i Angelou - film dokumentalny, USA 2006
10.45 Mit - film przygodowy, Hongkong 2005
12.50 Samoloty, pociągi i samochody - komedia, USA 1987
14.30 Dzięcioł - komedia obyczajowa, Polska 1971
16.05 Siła i honor - dramat obyczajowy. USA 2000
18.20 Poirot. Zagadka "Błękitnego Ekspresu" - film kryminalny, Wielka Brytania 2005
20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie 18 (2) - serial
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.50 Minisport + - newsy sportowe
21.00 Premiera: Gdyby jutra nie było - melodramat, Indie 2003
00.10 Zostań - thriller, USA 2005
01.55 Iluminacja - film obyczajowy, Polska 1973
03.25 Ukryty wymiar - horror SF, USA/Wielka Brytania 1997

HBO
06.30 Zazdrosny Bóg - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2005
08.05 Zamknij się i zastrzel mnie - komedia, Czechy/Wielka Brytania
09.35 Prawda - thriller, Kanada 2005
11.05 Szatański plan doktora Fu Manchu - komedia, USA/Wielka Brytania 1980
12.45 Dżungla - film animowany
14.05 Be Cool - komedia kryminalna, USA 2005
16.05 Selena - film obyczajowy, USA 1997
18.10 Najwspanialsza gra w dziejach - film biograficzny, USA 2005
20.10 Premiera: Studio 60 (9) - serial obyczajowy
20.50 Wyspa - film sensacyjny, USA 2005
23.05 Zbrodnia ze snu - thriller, Kanada 2001
00.45 Przeklęta - horror, USA/Niemcy 2005
02.20 W innym życiu - dramat kryminalny, Wielka Brytania 2001
04.05 Najwspanialsza gra w dziejach - film biograficzny, USA 2005

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry początek dnia
07:00     Penetratorzy - sekrety alkowy
07:30     MTV wkręca - Ashton Kutcher wkręca gwiazdy
08:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu
08:30     Moja własna gwiazda - show randkowe
09:00     Odliczanka MTV - hity jednego artysty lub zespołu
10:00     Państwo bardzo młodzi - program o młodych parach narzeczeńskich
13:00     Re-kreacje - metamorfozy na ekranie
13:30     Summer of MTV - letnie hity
14:30     MTV Maxxx Hits - notowanie
15:30     Summer of MTV - letnie hity
16:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu
16:30     Penetratorzy - sekrety alkowy
17:00     Date My Mom - rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
17:30     Moja własna gwiazda - show randkowe
18:00     Real World v. Road Rules - reality show
18:30     Made - MTV spełnia marzenia widzów
19:00     The Real World - reality show
19:30     Co ty na to, tato? - przemówić dziecku do rozsądku
20:00     Iquiz - program interaktywny
21:00     Mafia w Hollywood - reality show
21:30     Juvies - dokument o trudnej młodzieży
22:30     Przerysowani - serial animowany
23:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu
23:30     MTV Player - program interaktywny 
00:00     Zakład - ile zrobisz dla kasy?
01:00     Bezsenność z MTV - klipy dla nocnych marków

Perszyj kanał
6.00 Dzień dobry, Ukraina!
6.05 Modlitwa poranna
6.10, 6.30, 7.00, 8.00 Aktualności
6.35, 7,15, 8.10, 23.20 Sport
6.55 Globe Ukraina
7.10 Era Biznes
7.35 Budowle
7.45 Daj łapę!
7.55, 8.20 Prawosławny kalendarz
8.45 Rankovi wskazówki
9.00, 19.30, 21.30 Biznes TV Channel WORLD
9.15, 20.00 T / C "Bozhevilnya"
10.05 Jeden za wszystkich
11.00, 13.00, 15.00, 19.00, 21.00 Aktualności
11.20, 2.10 Życie toczy się dalej
12.05, 22.45, 4.45 Dzieci Search Service
12.25 613. Program żydowski
13.10, 1.25 T / C „Monte Kristo +. Kocham zemsty "
14.35 Dobry!
15.25 M / s "Vufy"
15.40 Indyho
16.05 Multfilm
16.25 M / s "Street Football"
16.50 D / s "zwierzęta" Zakohani
17.20 D / s "Spetspidrozdil"
18.25 Element ukraiński
19.15 Punkt widzenia
19.40, 21.40 Świat Sportu
19.50 Vechirnya opowieść
22.00 Ха0ха.ua
22.30 Sytuacja
22.55 Triyka. Keno
23.00 Streszczać
23.30 Widok
0.20 D / F "Big lytsediy N. Yakovchenko"
0.50 D / s "tajemnice i mify XX wieku"
2.50 Nasza piosenka
3.30 Zdrowie
3.55 Wiejskiej
4.25 Manor +

1+1
7.00 M / s "i Huffi zawodnikom"
8.00 Galimatias
9.00 T / S + "Córki Matki"
10.00 T / S "Oliver Bean + 2"
10.30 T / C "Xena"
11.30 T / C "Not Born Beautiful"
12.30 T / S "+ Anioł Stróż"
13.30 T / C "Młodości schaslyvi"
14.25 Sprawa sądowa
15.30, 19.30, 23.15, 2.40 ТСН
16.00 T / s "Księżniczka i żebraka"
17.15 T / S + "Córki Matki"
18.20 T / S "+ Anioł Stróż"
20.00 T / C "Przeklęty raj"
21.00 T / S "Pułapka na Prawo"
22.10 T / S "Plac Czerwony"
23.40 TSN. ProSport
23.50, 5.50 Dzieci Search Service
23.55 Dokument
1.00 T / C "Kodzhak"
1.45 T / S "Pułapka na Prawo"
3.00 T / S "Plac Czerwony"
3.45 T / C "Not Born Beautiful"
4.30 Dokument +
5.00 T / s "Mężczyźni dla slabkoyizhinky"

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.