FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Wakacje z Jedynką - Supah Ninjas - Katara, odc. 4 (.); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Wakacje z Jedynką - Big Time Rush - Bardzo Duża Willa, odc. 7 (Big Time Mansion); serial komediowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Wakacje z Jedynką - Awantura o Basię - odc. 9 - Awantura dziewiąta, czyli rzecz o niespodziewanym spadku -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:10 Natura w Jedynce - Osobliwości mórz i oceanów. cz. 2. Similan (Seas and Oceans II)  52'; serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2013); reż.:Jose Manuel Herrero, Sebastian Hernandis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Druga szansa - odc. 11 (Life Unexpected S. I - ep. 11); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Smaki polskie - Roladki i aromatyczny kurczak; magazyn kulinarny; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Osobliwości mórz i oceanów. cz. 3. Malpelo i Gorgona (Seas and Oceans II)  51'; serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2013); reż.:Jose Manuel Herrero, Sebastian Hernandis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Wszystko przed nami - odc. 15 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wszystko przed nami - odc. 16 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Wilkowyjce 2014; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Polskie Wakacje -Na Pomorzu - odc. 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Klan - odc. 2554 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. I] - odc. 15, Wróg wewnętrzny (MacGyver I, ep. 15, The Enemy Within); serial kraj prod.USA (1985); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Mundial 2014 - studio: Portugalia - Ghana; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Mundial 2014 - 1 połowa - Portugalia - Ghana; 5.1, 16:9, Na żywo
19:00 Mundial 2014 - 2 połowa - Portugalia - Ghana; 5.1, 16:9, Na żywo
20:10 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:44 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:55 Piąty Stadion - odc. 127, Faworyt (seria VI odc. 15); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Mundial 2014 - skróty meczów; STEREO, 16:9
21:25 Mundial 2014 - studio: Algieria - Rosja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Mundial 2014 - 1 połowa - Algieria - Rosja; 5.1, 16:9, Na żywo
23:00 Mundial 2014 - 2 połowa - Algieria - Rosja; 5.1, 16:9, Na żywo
00:20 MacGyver [ser. I] - odc. 15, Wróg wewnętrzny (MacGyver I, ep. 15, The Enemy Within); serial kraj prod.USA (1985); Dla małoletnich od lat 12
01:20 Szczęśliwy człowiek  84'; film fabularny kraj prod.Polska (2000); reż.:Małgorzata Szumowska; wyk.:Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski, Roman Gancarczyk, Mieczysław Grąbka, Andrzej Hudziak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Notacje - Zdzisław Tranda. Holenderski Paszport; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Pogotowie rachunkowe - /1/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Mikołajek - odc. 38 Rex (Le Petit Nicolas ep. Rex); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Mikołajek - odc. 39 Usprawiedliwienie (Le Petit Nicolas ep. Excuses); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Lokatorzy - odc. 77 Dziecinne marzenia; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 M jak miłość - odc. 537; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1104 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 314 Psia mama; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Familiada - odc. 2076; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Na sygnale - odc. 5/26 Pierwszy dyżur -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Statek -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Szkoła życia - odc. 5 "Powołanie"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 8 - Święta, święta i po świetach -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Sabat czarownic - felieton - (10) Wzgórze zamkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Pogoda; STEREO, 16:9
16:25 Mundial 2014 - skrót: Nigeria - Argentyna, Honduras - Szwajcaria, Bośnia - Hercegowina - Iran, Ekwador - Francja
17:25 Mundial 2014 - studio: USA - Niemcy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Mundial 2014 - 1 połowa - USA - Niemcy; 5.1, 16:9, Na żywo
19:00 Mundial 2014 - 2 połowa - USA - Niemcy; 5.1, 16:9, Na żywo
20:25 VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska 2014 (the best of); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Piąty Stadion - odc. 127, Faworyt (seria VI odc. 15); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Mundial 2014 - studio: Korea Płd. - Belgia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Mundial 2014 - 1 połowa - Korea Płd. - Belgia; 5.1, 16:9, Na żywo
23:00 Mundial 2014 - 2 połowa - Korea Płd. - Belgia; 5.1, 16:9, Na żywo
00:25 Modelka na medal (Model Behaviour)  85'; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Mark Rosman; wyk.:Maggie Lawson, Jim Abele, Daniel Clark; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Bar pod młynkiem  78'; film TVP; reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Celina Przygoda-Nalepa, Elżbieta Mieleszczuk, Waldemar Otton, Tadeusz Lis, Andrzej Kondratiuk, Roman Mielczarek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 20/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Altered Stakes); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:25 Art Noc: Izrael (koncert z 1992 r); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Zakończenie dnia

TVP Wrocław
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 26.06 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:25 Pogoda - 26.06 - 2; STEREO, 16:9
07:31 Kulisy - Dziennikarka; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Dzika Polska - Tatrzańskie przebudzenie; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:25 Pogoda - 26.06 - 2; STEREO, 16:9
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Złote łany - odc. 11; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Jedź bezpiecznie - odc. 499; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
10:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 19; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Wspólny dom; film dokumentalny; reż.:Andrzej Słodkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Skarby prowincji. Golub Dobrzyń; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Świat podróży według Ediego - Peru; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:15 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
13:25 Kabarety "Czerwony Tulipan w Piwnicy pod Harendą; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Retro FAMA; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Chiny: Schodami do nieba; film dokumentalny; reż.:Remigiusz Jakubowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wieje piaskiem od strony wojny cz. 1; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:35 Sprawa na dziś - odc. 11; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Dej pozór - Wongiel; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:32 EuroFakty; STEREO, 16:9
17:47 Mieszkam na wsi - Łagiewniki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:01 Turniej Aglomeracji Wrocławskiej - Turniej Aglomeracji Wrocławskiej - Football; STEREO, 16:9
18:13 Zbliżenie; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Pogoda
18:53 Strefa Wrocław - Strefa Wrocław 35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:59 Wrocław pod lupą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:13 Wrocławska podróż do wolontariatu - Wrocławska podróż 17; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:01 Pogoda
20:04 Akta W - Horror w ZOO; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:18 Pełnosprawni - Pełnosprawni (T) -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:33 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 26.06 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:19 Pogoda
22:22 Strefa Wrocław - Strefa Wrocław 36; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
22:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Kamienna cisza; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Kopczyński; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Everyday English odc.227; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 188; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
00:45 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:25 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:50 Mundial 2014 - USA - Niemcy, Portugalia - Ghana; STEREO, 16:9
03:55 Mundial 2014 - Korea Płd. - Belgia, Algieria - Rosja; STEREO, 16:9
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:15 Świat według Kiepskich (148) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy (367) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (368) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (40) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (446) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (21) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (270) - serial paradokumentalny
14:00 Miodowe lata (7) - serial komediowy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:45 Dlaczego ja? (386) - serial paradokumentalny
17:45 Trudne sprawy (340) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (228) - serial komediowy
20:00 Brzydka prawda - komedia romantyczna, USA 2009
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8 (169) - serial kryminalny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8 (170) - serial kryminalny
0:00 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
1:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

TVN
6:30 Uwaga! - magazyn reporterów
6:50 Mango - telezakupy
7:55 Detektywi: Joasia - serial fabularno-dokumentalny
8:30 W-11 - Wydział Śledczy: Gniew (649) - serial fabularno-dokumentalny
9:10 Rozmowy w toku: Rozpaczliwie szukam mojej dawnej miłości - talk-show
10:10 Bitwa o dom (4/13) - reality show
11:10 Dr House (4/22) - serial obyczajowy
12:10 Szpital (115) - serial paradokumentalny
13:10 Ukryta prawda (219) - serial paradokumentalny
14:10 W-11 - Wydział Śledczy: Oszustka (1106) - serial fabularno-dokumentalny
14:55 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
16:00 Rozmowy w toku: Badania genetyczne pokażą, czy mam raka... - talk-show
17:00 Ukryta prawda (220) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (116) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 W-11 - Wydział Śledczy: Porywacze (1110) - serial fabularno-dokumentalny
20:50 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
21:50 Kawaler - komedia, USA 1999
23:55 Tożsamość szpiega (4) - serial sensacyjno-komediowy
0:55 Uwaga! - magazyn reporterów
1:10 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy
2:30 Rozmowy w toku: Badania genetyczne pokażą, czy mam raka... - talk-show

TV Polonia
05:55 Piosenka Biesiadna - III Gala Piosenki Biesiadnej. Biesiada bez granic (1); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Biblia - Księga Pokoleń; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 8. Śledztwo -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 47 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 19/75 - Blokoturystyka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1040; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Przystań - odc. 13/13 - Egzamin -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Czterdziestolatek - recepta na sukces; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 9. Przystanek Woodstock 2003 - Dżem; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Smaki polskie - Ślimak z kiełbasy; magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 973* - Co by było gdyby?; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kabaretowy Klub Dwójki - Mariolka Prawdę ci powie; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 47 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Sri Lanka - Jack (505); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 19/75 - Blokoturystyka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Zapiski Łazęgi - Piąta strona gryfickiego rynku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Encyklopedia II wojny światowej - Obrona Helu cz. 5 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 9* - W matni -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 5 - Ogródek; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Polonia w Komie - Avignion - Warlikowski  (506); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda; STEREO, 16:9
20:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Komisarz Alex - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Człowiek bez twarzy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 19 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Portret Damy - Karolina Lanckorońska  50'; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Przyjaciele lasu - odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 47 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 8. Śledztwo; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 5 - Ogródek; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Człowiek bez twarzy; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Avignion - Warlikowski  (506); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 19/75 - Blokoturystyka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Portret Damy - Karolina Lanckorońska  50'; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Przyjaciele lasu - odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

BBC One Scotland
06:00 Breakfast
09:15 Crimewatch Roadshow
10:00 Homes Under the Hammer
11:00 Countryside 999
11:45 Nigel Slater's Simple Suppers
12:00 Politics Scotland
12:30 Claimed and Shamed
13:00 BBC News at One
13:30 Reporting Scotland
13:45 Wimbledon 2014, Day 4
16:30 Match of the Day Live: 2014 FIFA World Cup, USA v Germany
19:10 BBC News at Six
19:35 Reporting Scotland
20:00 River City
21:00 Celebrity MasterChef
22:00 BBC News at Ten
22:30 Reporting Scotland
22:37 BBC Weather
22:40 Question Time
23:40 This Week
00:25 Weatherview
00:30 Joins BBC News

BBC Two Scotland
06:10 Homes Under the Hammer
07:10 Animal Park
07:40 Match of the Day
08:20 Helicopter Heroes
09:05 Escape to the Continent
10:05 Gardeners' World
10:35 HARDtalk
11:00 Daily Politics
11:30 Wimbledon 2014, Day 4
20:30 Today at Wimbledon 2014, Day 4
21:00 Business Boomers
22:00 Mock the Week
22:30 Scotland 2014
23:00 Newsnight
23:50 Match of the Day: 2014 FIFA World Cup
00:50 See Hear
01:20 Mach of the Day: 2014 FIFA World Cup, USA v Germany
03:05 Programmes will resume at 04:00
04:00 3, 2, 1, Go!
05:00 Ecomaths

BBC Three
19:00 Great TV Mistakes
19:10 Madagascar: Escape 2 Africa
20:30 World's Craziest Fools
21:00 Stacey Dooley in the USA
22:00 Murdered by My Boyfriend
23:00 Family Guy
23:25 Family Guy
23:45 Family Guy
00:05 Family Guy
00:30 Edinburgh Comedy Fest Live
01:30 Murdered by My Boyfriend
02:30 Badults
03:00 Reggie Yates' Extreme

BBC Four
19:00 World News Today
19:30 Top of the Pops
20:00 Precision: The Measure of All Things
21:00 A History of Britain by Simon Schama
22:00 Legends
23:00 Holy Flying Circus
00:30 Rise of the Continents
01:30 Top of the Pops
02:10 Amber
03:00 A History of Britain by Simon Schama

BBC News
06:00 Breakfast (BBC News Channel)
08:30 BBC News
09:00 BBC News
10:00 BBC News
11:00 BBC News
12:00 BBC News
13:00 BBC News at One
13:30 BBC News
14:00 BBC News
15:00 BBC News
16:00 BBC News
17:00 BBC News at Five
18:00 BBC News at Six
18:30 Sportsday Wimbledon 2014
18:45 BBC News
19:00 BBC News
19:35 Sportsday World Cup 2014
20:00 BBC News
21:00 BBC News at Nine
22:00 BBC News at Ten
22:30 The Paperss
22:45 Sportsday
23:00 BBC News
23:30 The Papers
23:40 Sportsday World Cup 2014
00:00 BBC News
00:30 HARDtalk
01:00 Newsday
01:30 ABC World News with Diane Sawyer
02:00 BBC News
02:30 Asia Business Report
02:45 Sport Today
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sport Today
04:00 BBC News
04:30 HARDtalk
05:00 BBC News
05:30 World Business Report
05:45 BBC News

BBC Parliament
06:00 House of Lords
08:45 BOOKtalk
09:00 Wednesday in Parlament
09:30 House of Commons
10:30 Business Questions
11:15 Business Questions
17:30 House of Lords
20:00 House of Lords
23:00 Thursday in Parliament
23:30 Scottish First Minister's Questions
00:00 Daily Politics
00:30 House of Lords

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.