TVP 1
05:05 Notacje - Władysław Siemaszko. Gdzie jest ta Brazylia; cykl dokumentalny
05:15 Moda na sukces - odc. 3894; serial kraj prod.USA (2003)
05:35 Moda na sukces - odc. 3895; serial kraj prod.USA (2003)
05:55 Był taki dzień - 26 czerwca; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Świnka Peppa - Zabawa w przebieranie, odc. 38; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
08:35 Karrypel kontra Groszki - odc. 1 - Latający Królik; serial animowany
09:00 Wirtul@ndia - Powódź
09:25 Krówka Mu Mu - Mówiąca góra, odc. 5; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2004)
09:35 Fifi - Fifi tropicielka odc. 39; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:45 Lilli czarodziejka - W osiem dni dookoła świata odc. 19; serial animowany kraj prod.Irlandia, Niemcy (2003)
10:10 Szkoła złamanych serc - odc. 101; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
11:00 W-skersi
11:20 Ja i mój Pan; magazyn
11:35 TELEZAKUPY
11:55 Był taki dzień - 26 czerwca; felieton
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 1012; telenowela TVP
12:40 Plebania - odc. 1013; telenowela TVP
13:05 Siódme niebo - Praca kraj prod.USA (2001)
13:50 Klan - odc. 1452 - txt str. 777; telenowela TVP
14:15 Smaki polskie; magazyn kulinarny
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Don Matteo - Antyczna róża ; serial kraj prod.Włochy (2000)
16:10 Życie po falstarcie - odc. 3 (Starter Wife, ep. 3); serial kraj prod.USA, Australia (2006)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Przebojowa noc
17:35 Moda na sukces - odc. 3896; serial kraj prod.USA (2003)
18:00 Moda na sukces - odc. 3897; serial kraj prod.USA (2003)
18:30 Faceci do wzięcia - Lepka historia; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Latające dywany, odc. 28; serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 MŚ w rajdach terenowych - Rajd Brazylii; felieton
20:10 Pogoda
20:25 Tajemnice prawdy - Śpij, moje maleństwo (Hush, Little Baby) - txt str. 777; film fabularny kraj prod.USA (1993)
22:00 Sprawa dla reportera
22:35 Lokator doskonały (The Perfect Tenant) - txt str. 777; film fabularny kraj prod.USA (1999)
00:10 Pogoda dla kierowców
00:15 Bracia i siostry - odc. 21; serial obyczajowy kraj prod.USA (2006)
00:55 Śpiewać, jak to łatwo powiedzieć - odc. 1; widowisko rozrywkowe
01:25 Pan Fasola - "Kocia niania" , "Butelka" 16 (Mr Bean the Animated Series ("Cat-Sitting", "The Bottle")); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:50 Był taki dzień - 26 czerwca; felieton
01:52 Notacje - Władysław Siemaszko. Gdzie jest ta Brazylia; cykl dokumentalny
02:05 Zakończenie dnia
TVP 2
06:00 W labiryncie - odc. 4 - Powrót; serial obyczajowy TVP
06:25 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Dinotopia - odc 1/13; serial przygodowy kraj prod.USA (2002)
08:15 M jak miłość - odc. 207
09:05 Barwy szczęścia - odc. 43 - txt str. 777; serial obyczajowy TVP
09:30 Barwy szczęścia - odc. 44 - txt str. 777; serial obyczajowy TVP
10:00 Egzamin z życia - odc. 70; serial TVP
10:55 Święta wojna - (283) Aglomerator; serial TVP
11:25 Córki McLeoda - odc. 16 - Smak zwycięstwa kraj prod.Australia (2001)
12:15 Harry i Hendersonowie - odc. 4/72 Harry wraca do lasu; serial komediowy kraj prod.USA (1990)
12:35 Prywatne życie surykatek seria II - Chłodno i głodno - seria II odc. 1; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:05 Krzyżacy cz. I - txt str. 777 88'; film fabularny kraj prod.Polska (1960)
14:40 Małe Miss (Little Misses); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
15:15 Gliniarz i prokurator - Gdzie lub kiedy cz.2; serial sensacyjny kraj prod.USA (1991)
16:00 07 zgłoś się - Dziwny wypadek - txt str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1976)
16:55 MASH - odc. 57/147; serial komediowy kraj prod.USA (1974)
17:25 MASH - odc. 58/147; serial komediowy kraj prod.USA (1974)
17:50 Dwójkomania
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
18:59 Pogoda
19:00 Moja rodzinka - odc. 4/34; serial kraj prod.Wielka Brytania (2000)
19:35 Biuro kryminalne - Łatwy pieniądz; serial TVP
20:10 Cyrulik Syberyjski - cz. 1 (Barber of Siberia, the) - txt str. 777; film fabularny kraj prod.Francja, ROSJA, Włochy, CZECHY (1999)
21:40 Hotel Babylon - odc. 1/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
22:40 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
23:15 Bez fikcji - Twe ciało opalone...; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
24:00 Panorama
00:20 Czy świat oszalał? - Tajemnicze zniknięcie Madeleine McCann kraj prod.Wielka Brytania (2007)
01:10 Miasteczko Twin Peaks - odc. 23/32; serial kryminalny kraj prod.USA (1991)
02:00 Sekcja 998 - odc. 12 Żądło; telenowela dokumentalna TVP
02:25 Zakończenie dnia
Polsat
5:00 Music Spot - program muzyczny
5:30 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:15 Muszkieterowie - nowe pokolenie (9) - serial przygodowy
7:15 TV Market - magazyn reklamowy
7:30 Wielka wygrana - teleturniej
8:20 Arabela (4) - serial familijny
9:00 Słodkie zmartwienia (4) - serial komediowy
9:30 Czarodziejki (55) - serial obyczajowy
10:30 Beverly Hills 90210 (100) - serial obyczajowy
11:30 Samo życie (1129) - serial obyczajowy
12:00 Piękni (2) - serial obyczajowy
13:00 Dom nie do poznania - reality show
14:00 Pierwsza miłość (734) - serial obyczajowy
14:45 Świat według Bundych (79) - serial komediowy
15:15 Świat według Bundych (80) - serial komediowy
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Prognoza pogody - magazyn informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Rodzina Duque (1) - serial obyczajowy
17:30 Benny Hill (5) - program rozrywkowy
18:00 Pierwsza miłość (735) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:30 Samo życie (1130) - serial obyczajowy
20:00 Piłka nożna: Euro 2008 - studio
20:35 Piłka nożna: Euro 2008 - 2. mecz półfinałowy: Rosja - Hiszpania
22:55 Piłka nożna: Euro 2008 - studio
23:00 Studio LOTTO
23:15 Euro 2008 - magazyn piłkarski
23:45 Nie czas na łzy - dramat obyczajowy, USA 1999
2:15 Ale kasa - teleturniej
3:15 Zakazana kamera - program rozrywkowy
4:55 Zakończenie programu
TVN
04.50 Uwaga! - magazyn
05.10 Telesklep
06.05 Hej-nał show
07.05 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (6, 7) - serial animowany
08.05 Szymon Majewski Show
09.10 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
09.45 Telesklep
10.45 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Fabryka gry - teleturniej
12.40 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
13.10 Na Wspólnej - serial obyczajowy, Polska, wyk. Tomasz Schimscheiner, Grażyna Wolszczak, Wojciech Majchrzak, Renata Dancewicz
14.25 Inwazja (4/22) - serial SF, USA, wyk. William Fichtner, Eddie Cibrian, Kari Matchett, Lisa Sheridan
15.20 Agenci NCIS (21/23) - serial kryminalny, USA, wyk. Mark Harmon, Michael Weatherly, Sasha Alexander, David McCullum
16.15 Rozmowy w toku - talk show
17.25 Sąd rodzinny - serial fabularno-dokumentalny
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 Poczta serc - film obyczajowy, USA 2001, reż. Mark Griffiths, wyk. Kirk Cameron, Catherine Oxenberg, Peter Wingfield, Richard Thomas
22.15 Teraz albo nigdy! (1) - serial obyczajowy, Polska, wyk. Katarzyna Maciąg, Mateusz Damięcki, Adam Krawczyk, Jan Wieczorkowski
23.25 Turniej tańca - 15. Supadance Polish Open Championships
00.25 Trzech kumpli (1/2) - film dokumentalny, Polska 2008, reż. Ewa Stankiewicz
01.25 Uwaga! - magazyn
01.45 Wrzuć na luz
02.45 Telesklep
03.05 Nic straconego - programy powtórkowe
TVP Info
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO
06:10 Pogoda Info Poranek; STEREO
06:11 Przegląd Prasy Info; STEREO
06:17 Serwis sportowy; STEREO
06:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd Prasy Info; STEREO
06:27 Pogoda Info Poranek; STEREO
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO
06:41 Przegląd Prasy Info; STEREO
06:46 Serwis sportowy; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:52 Przegląd Prasy Info; STEREO
06:56 Pogoda Info Poranek; STEREO
07:10 Pogoda Info Poranek; STEREO
07:11 Przegląd Prasy Info; STEREO
07:16 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:19 Przegląd Prasy Info; STEREO
07:21 Serwis sportowy; STEREO
07:25 Pogoda Info Poranek; STEREO
07:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Serwis info flesz; STEREO
08:02 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Pogoda Info Poranek; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
08:41 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:42 Pogoda Info Dzień; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Serwis Info Dzień; STEREO
17:55 Pogoda Info Dzień; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
20:59 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:05 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:42 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:16 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
22:55 Pogoda Info Wieczór; STEREO
23:02 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:54 Pogoda Info Wieczór; STEREO
00:01 Rublowka, cz. I (Rubljovka - Strabe zur Gluckseligkeit (Rublyovka - Road to Bliss)); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:52 Po sukces do Unii; magazyn; STEREO
00:58 Po sukces do Unii; magazyn; STEREO
01:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
01:29 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
01:46 Serwis Info Wieczór; STEREO
02:09 Pogoda Info Wieczór; STEREO
02:10 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:21 Zakończenie dnia
TV 4
05.15 Sztukateria - program kulturalny
05.40 VIP - mag. kulturalno-rozrywkowy
06.05 FIFA Futbol Mundial
06.35 Muzyczne listy - mag. muzyczny
07.40 TV Market - magazyn reklamowy
08.15 Kasa na bank - program interaktywny
09.15 Pokemon (226) - serial, Jap./USA
09.45 Zbuntowani (173) - serial obyczajowy, Meksyk, reż. Juan Carlos Munoz, wyk. Dulce Maria
10.45 Mała czarna - talk show
11.45 Sidła miłości (69) - telenowela, Argentyna, reż. Fernando Espinosa
12.45 Happy Hour - program rozrywkowy
13.45 Dekoratornia - mag. wnętrzarski
14.15 Wygraj fortunę - pr. interaktywny
15.15 Saint-Tropez (19) - serial
16.25 Zbuntowani (174) - serial
17.25 Cudowne lata (19) - serial obyczajowy, wyk. Fred Savage
18.00 Mała czarna - talk show
19.00 Nasze polskie wesele (1)
20.00 Selekcja (3) - reality show
20.35 Selekcja (4) - reality show
21.15 Siostrzyczki - komedia, USA 2002
23.10 24 godziny (22) - serial sensacyjny, USA, wyk. Kiefer Sutherland
00.10 Mała czarna - talk show
01.10 Bunty i Babli (2) - komedia przygodowa, Indie 2005
02.55 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
03.25 Muzyczne listy - program muzyczny
04.15 Wielkie Happy Hour - program rozr.
05.00 Drogówka - mag. policyjny
05.15 Zakończenie programu
TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:33; ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Budzik - Zawód reżyser; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Olimpijczycy 2008 - odc. 17; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Skarby nieodkryte - (25); program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Między struną światła a Rovigo; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Wideoteka dorosłego człowieka - (40); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Zaproszenie - Bursztyn, miód i Rzymianie; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości
12:10 Dwie strony medalu - odc. 1; serial TVP; reż.:Grzegorz Warchoł; wyk.:Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Dwie strony medalu - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Tydzień Polski; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju - dogrywki i repleye (1); program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Cienie PRL - u - Sędziowie stanu wojennego; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Laboratorium XXI wieku - odc. 39; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Szansa na życie - magazyn dla seniorów - Choroba Alzheimera odc. 50; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Zacisze gwiazd - (38) Małgorzata Rożniatowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Raj ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Światowiec; magazyn turystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Budzik - Zawód reżyser; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Za zamkniętymi drzwiami - Zamek Królewski; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Psi psycholog; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Ulice Kultury (73); magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Olimpijczycy 2008 - odc. 17; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Zaginął piesek; serial animowany kraj prod.Polska (1979); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:10 Pogoda
20:15 Dwie strony medalu - odc. 1; serial TVP; reż.:Grzegorz Warchoł; wyk.:Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Dwie strony medalu - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Kino Sąsiadów na bis - Szkoła podstawowa (Obecna skola); film obyczajowy kraj prod.Czechosłowacja (1991); reż.:Jan Sverak; wyk.:Jan Triska, Zdenek Sverak, Libuse Safrankova; Dla małoletnich od lat 16
23:25 Fotograf; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Panorama; STEREO
00:15 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Skarby nieodkryte - (25); program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Zaginął piesek; serial animowany kraj prod.Polska (1979); Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport; STEREO
02:00 Dwie strony medalu - odc. 1; serial TVP; reż.:Grzegorz Warchoł; wyk.:Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Dwie strony medalu - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Kino Sąsiadów na bis - Szkoła podstawowa (Obecna skola); film obyczajowy kraj prod.Czechosłowacja (1991); reż.:Jan Sverak; wyk.:Jan Triska, Zdenek Sverak, Libuse Safrankova; Dla małoletnich od lat 16
05:15 Fotograf; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
Hallmark Channel
6:00 Stary sklep (2-ost.)
8:00 Wielka fala
10:00 Morderstwa w Midsomer: Śmierć na scenie (3)
12:00 Wielka fala
14:00 Kingdom (2)
15:00 Morderstwa w Midsomer: Śmierć na scenie (3)
17:00 Kingdom (2)
18:00 Moje niebo nad Luizjaną
20:00 Morderstwa w Midsomer: Wierna do śmierci (4)
22:00 Prawo i porządek: Sekcja specjalna: Szaleństwo (17)
23:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar: Domek dla lalek (10)
0:00 Prawo i porządek: Sekcja specjalna: Szaleństwo (17)
1:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar: Domek dla lalek (10)
2:00 Moje niebo nad Luizjaną
4:00 Stary sklep (2-ost.)
Ale Kino!
8:00 Spacer z Zombi
9:20 ostatni seans: Lepiej być piękną i bogatą
11:05 Hogo-fogo Homolka
12:30 Przełomowy czwartek
14:20 ostatni seans: Nic
15:45 Purpurowy motyl
18:00 Uprowadzenie Agaty
19:25 Sławni i bogaci: Mickey Rourke
20:00 Kino Mówi
20:05 festiwale: Noi Albinoi
21:45 Synalek
23:20 ostatni seans: Ślady Smoka - Jackie Chan i utracona rodzina
1:05 ostatni seans: Koma
2:30 ostatni seans: Otoczeni niebem
4:00 Zakończenie programu
Animal Planet
6:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (12)
6:30 Zwierzęta nie z tej ziemi (9)
7:00 Na pomoc zwierzętom (96)
7:30 Na ratunek przyrodzie (6)
8:00 Pies na medal (8)
9:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: Na pustyni
10:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (12)
10:30 Zwierzęta nie z tej ziemi (9)
11:00 Małe zoo walczy!: Coroczna wizyta weterynarza
12:00 Przedziwny świat owadów: Arsenał broni
13:00 W poszukiwaniu kobry królewskiej
14:00 Austin Stevens - twarzą w twarz z niebezpieczeństwem: Najbardziej niezwykłe momenty Austina Stevensa
15:00 Ekstremalne zwierzęta (3)
16:00 Na pomoc zwierzętom (96)
16:30 Na ratunek przyrodzie (6)
17:00 Policja dla zwierząt w Houston: Kociak w silniku
18:00 Na ratunek przyrodzie (4)
18:30 Na ratunek przyrodzie (5)
19:00 Pies na medal (9)
20:00 Policja dla zwierząt w Miami: Sabotaż aligatora
21:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: Uwięziony pod ziemią
22:00 Na posterunku: Uzdrowiciele zwierząt (1)
23:00 Na posterunku: Druga szansa
23:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (14)
0:00 Na ratunek przyrodzie (7)
0:30 Pogotowie dla zwierząt: Nocna przygoda Tristana
1:00 Pies na medal (9)
2:00 Policja dla zwierząt w Miami: Sabotaż aligatora
3:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: Uwięziony pod ziemią
4:00 Na posterunku: Uzdrowiciele zwierząt (1)
5:00 Na posterunku: Druga szansa
5:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (14)
AXN
6:00 Misja: Epidemia (6)
6:54 Zoom
7:00 Policjanci z Mt. Thomas 2 (33)
8:00 Brygada ratunkowa 2 (6)
9:00 Zagadki Cosby'ego (18)
10:00 Dr House (18/22)
11:00 Policjanci z Mt. Thomas 2 (33)
12:00 Misja: Epidemia (6)
12:54 Zoom
13:00 Zagadki Cosby'ego (18)
14:00 Dr House (18/22)
15:00 Brygada ratunkowa 2 (6)
16:00 Policjanci z Mt. Thomas 2 (34)
17:00 Raport o zagrożeniach (1)
18:00 Misja: Epidemia (7)
19:00 Dr House (19/22)
19:54 Zoom
20:00 Brygada ratunkowa 2 (7)
21:00 Pentagon: Sektor E (5)
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 8 (2)
22:54 Zoom
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 (3)
0:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 5 (10)
1:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 8 (3)
1:55 Pentagon: Sektor E (5)
2:50 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 (3)
3:45 CSI: Kryminalne zagadki Miami 5 (10)
4:40 Blok promocyjny AXN
AXN Crime
7:00 Blok promocyjny AXN Crime
15:00 Policjanci z Mt. Thomas (4)
16:00 V.I.P. 4 (15)
17:00 Babski oddział (4)
18:00 Policjanci z Mt. Thomas (5)
19:00 V.I.P. 4 (16)
20:00 Wydział zabójstw Baltimore 2 (3)
21:00 Babski oddział (5)
22:00 Agentka o stu twarzach 2 (12)
23:00 V.I.P. 4 (16)
0:00 Bez pardonu 3 (20)
1:00 Agentka o stu twarzach 2 (12)
2:00 Babski oddział (5)
3:00 Wydział zabójstw Baltimore 2 (3)
4:00 Agentka o stu twarzach 2 (12)
5:00 Bez pardonu 3 (20)
6:00 Policjanci z Mt. Thomas (5)
AXN Sci-Fi
6:00 Martwa strefa 3 (8)
7:00 Star Trek: Następne pokolenie (18)
8:00 Gwiezdne wrota 2 (2)
9:00 Blok promocyjny AXN Sci-Fi
15:00 Czynnik PSI (21/88)
16:00 Gwiezdne wrota 3 (15)
17:00 Ziemia: Ostatnie starcie 2 (2)
18:00 Sliders: Piąty wymiar 4 (1)
19:00 Star Trek: Następne pokolenie (18)
20:00 Gwiezdne wrota 2 (2)
21:00 Czynnik PSI (22/88)
22:00 Ucieczka w kosmos (9)
23:00 Ziemia: Ostatnie starcie 2 (3)
0:00 Martwa strefa 3 (9)
1:00 Star Trek: Następne pokolenie (19)
2:00 Gwiezdne wrota 2 (3)
3:00 Czynnik PSI (22/88)
4:00 Gwiezdne wrota 3 (15)
5:00 Ziemia: Ostatnie starcie 2 (2)
BBC CBeebies
6:00 Teletubisie (25)
6:25 Binka (24)
6:30 Roly Mo zaprasza (19)
6:45 Małe roboty (16)
6:55 Smyki (24)
7:15 Charlie and Lola (9)
7:30 Zawiadowca Ernie (13)
7:45 Bill i Ben (1)
7:55 Świat Todda (1)
8:10 Przygody Spota (5)
8:15 Dobranocny ogród (14)
8:45 Finley, strażacki wóz (19)
8:55 Traktor Tom (19)
9:10 Boogie Beebies (18)
9:25 Supercyfry (10)
9:40 Błyśnij-błyskula (38)
10:00 Teletubisie (24)
10:25 Binka (23)
10:30 Roly Mo zaprasza (18)
10:45 Małe roboty (15)
10:55 Smyki (23)
11:15 Charlie and Lola (8)
11:30 Zawiadowca Ernie (12)
11:45 Bill i Ben (26)
11:55 Świat Todda (26)
12:10 Przygody Spota (4)
12:15 Dobranocny ogród (13)
12:45 Finley, strażacki wóz (18)
12:55 Traktor Tom (18)
13:10 Boogie Beebies (17)
13:25 Supercyfry (9)
13:40 Błyśnij-błyskula (37)
14:00 Teletubisie (25)
14:25 Binka (24)
14:30 Roly Mo zaprasza (19)
14:45 Małe roboty (16)
14:55 Smyki (24)
15:15 Charlie and Lola (9)
15:30 Zawiadowca Ernie (13)
15:45 Bill i Ben (1)
15:55 Świat Todda (1)
16:10 Przygody Spota (5)
16:15 Dobranocny ogród (14)
16:45 Finley, strażacki wóz (19)
16:55 Traktor Tom (19)
17:10 Boogie Beebies (18)
17:25 Supercyfry (10)
17:40 Błyśnij-błyskula (38)
18:00 Teletubisie (24)
18:25 Binka (23)
18:30 Roly Mo zaprasza (18)
18:45 Małe roboty (15)
18:55 Smyki (23)
19:15 Charlie and Lola (8)
19:30 Zawiadowca Ernie (12)
19:45 Bill i Ben (26)
19:55 Świat Todda (26)
20:10 Przygody Spota (4)
20:15 Dobranocny ogród (13)
20:45 Finley, strażacki wóz (18)
20:55 Traktor Tom (18)
21:10 Boogie Beebies (17)
21:25 Supercyfry (9)
21:40 Błyśnij-błyskula (37)
22:00 Teletubisie (25)
22:25 Binka (24)
22:30 Roly Mo zaprasza (19)
22:45 Małe roboty (16)
22:55 Smyki (24)
23:15 Charlie and Lola (9)
23:30 Zawiadowca Ernie (13)
23:45 Bill i Ben (1)
23:55 Świat Todda (1)
0:10 Przygody Spota (5)
0:15 Dobranocny ogród (14)
0:45 Finley, strażacki wóz (19)
0:55 Traktor Tom (19)
1:10 Boogie Beebies (18)
1:25 Supercyfry (10)
1:40 Błyśnij-błyskula (38)
2:00 Teletubisie (25)
2:25 Binka (24)
2:30 Roly Mo zaprasza (19)
2:45 Małe roboty (16)
2:55 Smyki (24)
3:15 Charlie and Lola (9)
3:30 Zawiadowca Ernie (13)
3:45 Bill i Ben (1)
3:55 Świat Todda (1)
4:10 Przygody Spota (5)
4:15 Dobranocny ogród (14)
4:45 Finley, strażacki wóz (19)
4:55 Traktor Tom (19)
5:10 Boogie Beebies (18)
5:25 Supercyfry (10)
5:40 Błyśnij-błyskula (38)
BBC Entertainment
6:00 Czerwony Karzeł (6)
6:30 Rozbitkowie - wojna wysp
7:25 Życie w Hollyoaks (53)
7:50 Najsłabsze ogniwo
8:45 Doktor Who (5)
9:40 Jonathan Creek (1)
10:35 Najsłabsze ogniwo
11:25 Doktor Who (5)
12:25 Allo, Allo (9)
13:00 Absolutnie fantastyczne (6)
13:35 Czerwony Karzeł (6)
14:10 Hotel Zacisze (2)
14:45 Tylko głupcy i konie (5)
15:20 Tylko głupcy i konie (6)
15:50 Jonathan Creek (1)
16:50 Życie w Hollyoaks (54)
17:20 Rozbitkowie - wojna wysp
18:10 Najsłabsze ogniwo
19:10 Graham Norton
19:45 Dobrej nocki (3)
20:20 Dobrej nocki (4)
21:00 Przekręty (1)
22:00 Przekręty (2)
23:00 Rozbitkowie - wojna wysp
0:00 Dobrej nocki (3)
0:35 Dobrej nocki (4)
1:10 Przekręty (1)
2:05 Przekręty (2)
3:00 Dobrej nocki (3)
3:35 Dobrej nocki (4)
4:10 Przekręty (1)
5:05 Przekręty (2)
BBC Knowledge
6:00 Dni, które wstrząsnęły światem (8)
6:30 Top Gear 7 (5)
7:25 Czas (1)
8:20 Top Gear 10 (9)
9:15 Top Gear 2004 (2)
10:10 Naziści - ostrzeżenie historii (4)
11:05 Walka o życie (4)
12:00 Dni, które wstrząsnęły światem (7)
12:30 Dni, które wstrząsnęły światem (8)
13:00 Dookoła Pacyfiku z Michaelem Palinem (2)
14:00 W 80 skarbów dookoła świata (9)
15:00 Top Gear 7 (5)
16:00 Naziści - ostrzeżenie historii (4)
17:00 Dookoła Pacyfiku z Michaelem Palinem (3)
18:00 W 80 skarbów dookoła świata (10)
19:00 Dni, które wstrząsnęły światem (7)
19:30 Dni, które wstrząsnęły światem (8)
20:00 Równik (2)
21:00 SAS: twardziele w dżungli (4)
22:00 W 80 skarbów dookoła świata (10)
23:00 Top Gear 2004 (2)
0:00 Równik (2)
0:55 SAS: twardziele w dżungli (4)
1:50 Dookoła Pacyfiku z Michaelem Palinem (3)
2:45 Walka o życie (4)
3:40 Dni, które wstrząsnęły światem (7)
4:10 Top Gear 7 (5)
5:05 Naziści - ostrzeżenie historii (4)
BBC Lifestyle
6:00 Mistrz kuchni - wielki konkurs (31)
6:30 Forsa na strychu (21)
6:55 Forsa na strychu (16)
7:20 Mistrz kuchni - wielki konkurs (31)
7:50 Cała prawda o jedzeniu (3)
8:45 Architektura przyszłości (4)
9:10 Dom jak dzieło sztuki: Modernizm (4)
9:40 Kochanie, mordujemy dzieciaki (3)
10:40 Forsa na strychu (21)
11:05 Forsa na strychu (16)
11:30 Mistrz kuchni - wielki konkurs
12:00 10 lat mniej (4)
12:30 Randka doskonała (6)
13:25 Kochanie, mordujemy dzieciaki (3)
14:25 Cała prawda o jedzeniu (3)
15:25 Forsa na strychu (21)
15:50 Forsa na strychu (22)
16:15 Forsa na strychu (17)
16:40 Mistrz kuchni - wielki konkurs (31)
17:10 Kuchenne koszmary - powrót (3)
18:10 Ukryty potencjał (22)
18:35 Ukryty potencjał (23)
19:00 Małe aniołki (1)
19:30 Małe aniołki (2)
20:00 Kuchenne koszmary - powrót (3)
21:00 Ukryty potencjał (22)
21:25 Ukryty potencjał (23)
21:50 Małe aniołki (1)
22:20 Małe aniołki (2)
22:50 Forsa na strychu (21)
23:15 Forsa na strychu (22)
23:35 Forsa na strychu (17)
23:55 Mistrz kuchni - wielki konkurs (31)
0:30 Kuchenne koszmary - powrót (3)
1:30 10 lat mniej (4)
1:55 Randka doskonała (6)
2:50 Małe aniołki (1)
3:15 Małe aniołki (2)
3:45 Forsa na strychu (22)
4:10 Forsa na strychu (17)
4:35 Mistrz kuchni - wielki konkurs (31)
5:05 Małe aniołki (1)
5:30 Małe aniołki (2)
Boomerang
6:00 Tom i Jerry
6:30 Zwariowane melodie
7:00 Miś Yogi
7:30 Szczeniak zwany Scooby-Doo
7:55 Droopy i Dripple
8:20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
8:40 Niebezpieczna mysz
8:45 Figle z Flintstonami
9:10 Rodzina Addamsów
9:35 Odlotowe wyścigi
10:00 Jetsonowie
10:25 Kapitan Grotman i Aniołkolatki
10:50 Scooby i Scrappy-Doo
11:15 Flintstonowie
11:40 Tom i Jerry
12:05 Zwariowane melodie
12:30 Dastardly i Muttley
12:55 Pomocy! To banda kudłacza
13:20 Josie i Kociaki
13:45 Popeye
14:10 Hong Kong Fu-i
14:35 Jetsonowie
15:00 Tom i Jerry
15:25 Scooby i Scrappy-Doo
15:50 Kocia ferajna
16:15 Strażnicy czasu
16:40 Niebezpieczna mysz
17:05 Hrabia Kaczula
17:30 Szopy
17:55 Maska
18:20 Kocia ferajna
18:45 Scooby-Doo, gdzie jesteś?
19:10 Tom i Jerry
19:35 Flintstonowie
20:00 Dastardly i Muttley
20:25 Odlotowe wyścigi
20:50 Scooby-Doo
21:15 Flintstonowie
21:40 Tom i Jerry
22:00 Kapitan Grotman i Aniołkolatki
22:30 Jabber Jaw
22:55 Quick Draw McGraw
23:20 Perypetie Penelopy Pitstop
23:45 Jetsonowie
0:10 Josie i Kociaki
0:35 Pies Huckleberry
1:00 Snag
1:25 Detektyw Pchełka na tropie
1:50 Heathcliff i Marmaduke
2:15 Odlotowe wyścigi
2:40 Goryl Magilla
3:05 Lew Lippy
3:30 Pixie i Dixie
3:55 Szczeniak zwany Scooby-Doo
4:15 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
4:42 Droopy i Dripple
5:00 Yogi - łowca skarbów
5:20 Atomrówek
5:45 Popeye
Canal +
7:05 Minisport+
7:15 Łapu-capu
7:20 Nie przegap
7:30 Simpsonowie 11 (10)
8:00 Hawana - nowa sztuka obracania w ruinę (1/2)
8:55 Madigan
10:40 Niewygodna prawda
12:20 Holiday
14:40 Idol
16:15 O czym szumią wierzby
18:05 Ściśle tajne
20:00 Łapu-capu
20:10 Simpsonowie 11 (11)
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu-capu
20:50 Minisport+
21:00 Premiera: Detektyw Monk 6: Monk idzie do banku (12/16)
21:50 Premiera: Rockefeller Plaza 30 2: Odcinek 209 (9/13)
22:20 Chuck Berry Hail! Hail! Rock'n'Roll
0:25 Hiena
2:00 Ciężkie czasy
3:55 Emilia
5:15 Zakończenie programu
Canal + Film
8:30 Łapu-capu extra
9:00 Zakochani widzą słonie
10:45 Wielkie kino
12:10 Simpsonowie 11 (10)
12:35 Minisport+
12:45 Łapu-capu
12:50 Nie przegap
13:00 Jesus Christ Superstar
14:50 Deser: Śniadanie Antonia
15:10 DOA: Dead or Alive
16:35 Woda
18:30 Złodziejka
20:00 Obrońca
21:30 Byle do Kalifornii
23:00 Detektyw Monk 6: Monk idzie do banku (12/16)
23:45 Rockefeller Plaza 30 2: Odcinek 209 (9/13)
0:10 South Park 11 (6)
0:35 Stay Alive
2:00 Dolina Issy
3:45 Wiatr buszujący w jęczmieniu
5:50 Zakończenie programu
Canal + Sport
7:00 Szkoła dla drani
8:45 Kłopoty z Harrym
10:30 Tort ze śniegu
12:25 Moja wielka wściekła rodzina
14:15 Wyścig marzeń
16:05 Eragon
17:50 Firma - CIA (2/3)
19:30 Moto+
20:00 Koszykówka mężczyzn: NBA Action
20:30 Królowa
22:15 Przez 24 godziny 5 (19)
23:05 Pani Zemsta
1:05 Nagrody Darwina
2:45 Idlewild
4:50 Czekając na mężczyzn
5:55 Czempioni w Plusie: Aleksandra Klejnowska
Cartoon Network
6:00 Zwariowane melodie
6:35 Laboratorium Dextera
7:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
7:25 Ben 10
7:50 Robotboy
8:15 Johnny Test
8:40 Kryptonim: Klan na drzewie
9:05 Bliźniaki Cramp
9:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
9:55 Baranek Shaun
10:15 Bernard
10:30 Scooby-Doo
10:55 Tom i Jerry
11:20 Ufolągi
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie
12:10 Atomówki
12:35 Laboratorium Dextera
13:00 Harcerz Lazlo
13:25 Johnny Bravo
13:50 Ed, Edd i Eddy
14:15 Bliźniaki Cramp
14:40 Atomówki
15:05 Wiewiórek
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
15:55 Bernard
16:00 Storm Hawks
16:25 Johnny Test
16:50 Klasa 3000
17:15 Szpiegowska rodzinka
17:40 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą
18:00 Ben 10
18:25 Chowder
18:50 Samuraj Jack
19:15 Xiaolin - pojedynek mistrzów
19:40 Młodzi Tytani
20:05 Robotboy
20:40 Jam Łasica
21:00 Krowa i kurczak
21:30 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy
21:55 Zło w potrawce
22:20 Kryptonim: Klan na drzewie
22:45 Johnny Bravo
23:10 Atomówki
23:35 Laboratorium Dextera
0:00 Johnny Bravo
0:50 Krowa i kurczak
1:40 Laboratorium Dextera
2:30 Jam Łasica
3:00 Krowa i kurczak
3:25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy
3:50 Zło w potrawce
4:05 Kryptonim: Klan na drzewie
4:20 Johnny Bravo
4:45 Atomówki
5:10 Laboratorium Dextera
5:35 Ed, Edd i Eddy
Cinemax
6:00 Syreny
7:50 Love Story
9:30 Pokemon: Film pierwszy
11:05 Rozstania i powroty
13:00 Love Story
14:40 Tancerki hula
16:35 Benny i Joon
18:15 Kobieta i mężczyzna
20:00 Premiera: 4400 4 (13)
20:45 Thelma i Louise
22:55 Krwawy sport
0:25 Rob Roy
2:50 Pokonać własny cień
4:30 Małpia strategia przetrwania
Zone Club
6:00 Bazar (11)
6:30 Obieżyświat (29)
7:00 Dru Yoga
7:30 Ćwiczenia na Karaibach (35)
8:00 Telezakupy
9:00 Randka na czas (35)
9:30 Randka na czas (36)
10:00 Modny świat (764)
10:30 Sobota w kuchni (71)
11:00 Ikony popkultury: George Clooney
12:00 Porządek musi być (17)
12:30 Porządek musi być (18)
13:00 Kulinarne podróże z Tonym (18)
13:30 Porady różowej brygady (5)
14:30 Fryzury gwiazd Hollywood
15:30 10 lat mniej (2)
16:00 Wakacje marzeń (7)
16:30 Randka na czas (35)
17:00 Randka na czas (36)
17:30 Kulinarne podróże z Tonym (18)
18:00 Porady różowej brygady (5)
19:00 Porządek musi być (17)
19:30 Porządek musi być (18)
20:00 Ikony popkultury: George Clooney
21:00 Klub niegrzecznych dziewczynek (10)
21:30 Klub niegrzecznych dziewczynek (11)
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera 11 (171)
23:00 Potyczki Jerry'ego Springera 10 (175)
0:00 Porozmawiajmy o seksie (109)
1:00 Potyczki Jerry'ego Springera 11 (171)
2:00 Rozmowy o seksie: Ociekający seks (14)
3:00 Potyczki Jerry'ego Springera 10 (175)
4:00 Porozmawiajmy o seksie (109)
5:00 Randka na czas (35)
5:30 Randka na czas (36)
Comedy Central
6:00 Bill Cosby Show (406)
6:25 Pan Złota Rączka (423)
6:50 Pan Złota Rączka (424)
7:10 On, ona i dzieciaki (417)
7:35 On, ona i dzieciaki (418)
8:00 Roseanne (216)
8:25 Cybill (324)
8:50 Zdrówko! (523)
9:15 Zdrówko! (524)
9:40 Moja rodzinka (505)
10:05 Moja rodzinka (506)
10:30 Moja rodzinka (507)
10:55 Jim wie lepiej (415)
11:20 Pan Złota Rączka (425)
11:45 Pan Złota Rączka (426)
12:10 Hoży doktorzy (519)
12:35 Hoży doktorzy (520)
13:00 Wszyscy kochają Raymonda (412)
13:30 Wszyscy kochają Raymonda (413)
14:00 On, ona i dzieciaki (419)
14:25 On, ona i dzieciaki (420)
14:55 Zdrówko! (525)
15:20 Zdrówko! (526)
15:45 Bill Cosby Show (322)
16:10 Bobby kontra wapniaki (101)
16:35 Diabli nadali (101)
17:00 Diabli nadali (102)
17:25 Wszyscy kochają Raymonda (414)
17:50 Wszyscy kochają Raymonda (415)
18:15 On, ona i dzieciaki (421)
18:40 On, ona i dzieciaki (422)
19:05 Jim wie lepiej (415)
19:30 Hoży doktorzy (521)
19:55 Hoży doktorzy (522)
20:20 Alex (106)
20:45 Bogaci bankruci (117)
21:10 Hoży doktorzy (703)
21:35 IT Crowd: Technicy - magicy (206)
22:00 Trafiony - zatopiony (111)
22:25 Peep Show (106)
22:50 Seks w wielkim mieście (409)
23:15 Seks w wielkim mieście (410)
23:40 South Park (511)
0:05 Włatcy móch (201)
0:30 Włatcy móch (202)
1:00 IT Crowd: Technicy - magicy (204)
1:25 IT Crowd: Technicy - magicy (205)
1:50 IT Crowd: Technicy - magicy (206)
2:10 South Park (511)
2:35 Peep Show (106)
3:00 Hoży doktorzy (521)
3:30 Hoży doktorzy (522)
3:50 Seks w wielkim mieście (409)
4:15 Seks w wielkim mieście (410)
4:40 Zdrówko! (525)
5:05 Zdrówko! (526)
5:30 Roseanne (216)
VH1 Polska
6:00 Espresso
8:00 Rock Your Baby
9:00 Pop lista
10:00 90/godz.
10:30 W domu u...
11:00 VH1 Music
12:00 Aerobic
13:00 VH1 Greatest Hits
14:00 VH1 Music
15:00 VH1 Yesterday
16:00 Pop lista
17:00 Best of Charts
18:00 Smells Like 90's
19:00 Music For The Masses
20:00 VH1 Legends
21:00 W domu u...
21:30 Wspaniałe życie
22:00 VH1 Yesterday
22:30 VH1 Greatest Hits
23:30 VH1 Oldschool
0:30 VH1 Hits
4:00 Chillout
Discovery Channel
6:00 Brainiac (8)
7:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Kontrola umysłu
8:00 Jak to jest zrobione? (11)
8:30 Jak to jest zrobione? (50)
9:00 Superjazda: Eleanor
10:00 Fani czterech kółek: Mini (1)
10:30 Fani czterech kółek: Mini (2)
11:00 Szaleni kaskaderzy: Skok nad fontanną
11:30 Szaleni kaskaderzy: Przedziwny skok na bungee
12:00 Cuda stworzone przez człowieka - Chiny: Modernizacja Szanghaju
13:00 Brainiac (8)
14:00 Brudna robota: Górnik
15:00 Jak to jest zrobione? (11)
15:30 Jak to jest zrobione? (50)
16:00 poTURBOwani (11)
17:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Niemcy i Finlandia - wzloty i upadki
18:00 Amerykański hot-rod: Truck '36 (2)
19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Kontrola umysłu
20:00 Jak to jest zrobione? (12)
20:30 Jak to jest zrobione? (51)
21:00 Wybuchowa rodzina (2)
22:00 Brudna robota Petera Schmeichela: Dania
23:00 Wojny na stadionach: Polska
0:00 Fani czterech kółek: Saab (1)
0:30 Fani czterech kółek: Saab (2)
1:00 Detektywi sądowi: Notatnik lekarza sądowego
2:00 Prawdziwa zbrodnia: Morderstwo prawie doskonałe
3:00 Wybuchowa rodzina (2)
4:00 Brudna robota Petera Schmeichela: Dania
5:00 Amerykański hot-rod: Truck '36 (2)
Discovery Historia
6:00 Gabby
6:55 Tajemnice Tutanchamona
7:50 Początki polskiej awiacji (2)
8:15 Wkoło Wisły: Tyniec
8:40 Wampiry (2)
9:30 Historia Żydów (4)
10:20 Podniebni kurierzy: Zapomniani bohaterowie
11:10 Mur berliński: Ucieczka na wolność
12:00 Epoka Concorde'a
12:50 Wybory '89 (2)
13:40 Dzieci Syberii
14:30 Hannibal - wróg Rzymu (1)
15:20 Cudzoziemcy: Yoshiko Umeda
15:45 Wkoło Wisły (4)
16:10 Buntownicy z imperium
17:00 Kobiety na skrzydłach
17:50 Było, nie było: Bitwa pod Legnicą
18:40 Na tropach tajemnic: Protokoły mędrców Syjonu
19:30 Powrót na Bismarcka
20:20 Lata 60. w rytmie Beatlesów (2)
21:10 Skarb Salomona
22:00 Życie i śmierć w Rzymie: Upadek
22:50 Biblia pod lupą: Jezus: Uzdrowiciel
23:40 Historia z Karty: Historie bliskie
0:30 Z archiwum Czołówki (18)
1:00 Skarb Salomona
1:50 Życie i śmierć w Rzymie: Upadek
2:40 Z archiwum Czołówki (18)
3:05 Biblia pod lupą: Jezus: Uzdrowiciel
3:55 Historia z Karty: Historie bliskie
4:45 Bitwa o Warszawę - Powstanie w '44
5:35 Z archiwum Czołówki (18)
Discovery Science
6:00 Spojrzenie w przyszłość (2)
7:00 Jak to jest zrobione? (32)
7:30 Jak to jest zrobione? (44)
8:00 Powrót na Hubble'a
9:00 Wyścig na Marsa (3)
10:00 Superstatki: Prom Ulysses
11:00 Odlotowe cuda techniki (6)
11:30 Jak to działa? (3)
12:00 Spojrzenie w przyszłość (2)
13:00 Jak to jest zrobione? (32)
13:30 Jak to jest zrobione? (44)
14:00 Powrót na Hubble'a
15:00 Wyścig na Marsa (3)
16:00 Superstatki: Prom Ulysses
17:00 Odlotowe cuda techniki (6)
17:30 Jak to działa? (3)
18:00 Spojrzenie w przyszłość (3)
19:00 Jak to jest zrobione? (33)
19:30 Jak to jest zrobione? (45)
20:00 William Shatner - jak technika zmieniła świat: Jak technika zmieniła świat (1)
21:00 Przedziwne opowieści o UFO: Cała prawda o Roswell
22:00 Superstatki: Kilo Moana
23:00 Odlotowe cuda techniki (7)
23:30 Jak to działa? (4)
0:00 Spojrzenie w przyszłość (3)
1:00 Jak to jest zrobione? (33)
1:30 Jak to jest zrobione? (45)
2:00 William Shatner - jak technika zmieniła świat: Jak technika zmieniła świat (1)
3:00 Przedziwne opowieści o UFO: Cała prawda o Roswell
3:50 Superstatki: Kilo Moana
4:40 Odlotowe cuda techniki (7)
5:10 Jak to działa? (4)
5:35 Narodziny MG (2)
Discovery World
6:00 Amerykańskie kasyno (6)
7:00 Katastrofa w kopalni Sago
8:00 Wyspa Minotaura: Niespokojna wyspa
9:00 Monarchie królewskie (5)
10:00 Historia oręża: Amerykańskie wojska powietrznodesantowe
11:00 Autopsja mumii
12:00 Amerykańskie kasyno (6)
13:00 Katastrofa w kopalni Sago
14:00 Wyspa Minotaura: Niespokojna wyspa
15:00 Monarchie królewskie (5)
16:00 Historia oręża: Amerykańskie wojska powietrznodesantowe
17:00 Pola bitew: Kierunek Okinawa (1)
18:00 Amerykańskie kasyno (6)
19:00 Katastrofa w kopalni Sago
20:00 Wyspa Minotaura: Niespokojna wyspa
21:00 Monarchie królewskie (5)
22:00 Historia oręża: Amerykańskie wojska powietrznodesantowe
23:00 Detektywi sądowi: Motywy zbrodni
0:00 Amerykańskie kasyno (6)
1:00 Katastrofa w kopalni Sago
2:00 Wyspa Minotaura: Niespokojna wyspa
3:00 Monarchie królewskie (5)
3:55 Historia oręża: Amerykańskie wojska powietrznodesantowe
4:45 Detektywi sądowi: Motywy zbrodni
5:35 Wynalazki przemysłowe w Europie: Niezwykła kolej
Disney Channel
6:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
6:25 Zajączkowo
6:50 Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś
7:00 Nowa szkoła króla
7:25 Nowa szkoła króla
7:50 Fineasz i Ferb
8:00 Fineasz i Ferb
8:15 Wymiennicy
8:40 Wymiennicy
9:05 Przygody Timmy'ego
9:30 Przygody Timmy'ego
9:50 Hannah Montana
10:15 Hannah Montana
10:40 Brenda i pan Whiskers
11:05 Brenda i pan Whiskers
11:30 Byle do przerwy
11:45 Cafe Myszka
12:10 Legenda Tarzana
12:35 Lilo i Stitch
12:55 Amerykański smok Jake Long
13:20 Fillmore na tropie
13:40 Byle do przerwy
14:05 Kim Kolwiek
14:30 Brenda i pan Whiskers
14:55 Przygody Timmy'ego
15:15 Nowa szkoła króla
15:35 Amerykański smok Jake Long
16:00 Kim Kolwiek
16:25 Hannah Montana
16:50 Wymiennicy
17:00 Fineasz i Ferb
17:15 Brenda i pan Whiskers
17:35 Amerykański smok Jake Long
18:00 Hannah Montana
18:25 Nie ma to jak hotel
18:45 Fineasz i Ferb
19:00 Przygody Timmy'ego
19:10 Brenda i pan Whiskers
19:25 Czarodzieje z Waverly Place
19:50 Cory w Białym Domu
20:10 Hannah Montana
20:35 Nie ma to jak hotel
21:00 Nie ma to jak hotel
21:25 Filip z przyszłości
21:50 Klasyka Disneya
22:00 Zakończenie programu
Jetix
6:00 Motomyszy z Marsa
6:25 Planeta skeczu
6:50 Yin Yang Yo!
7:15 Odlotowe agentki
7:40 Odlotowe agentki
8:05 Pucca
8:20 Kapitan Flamingo
8:35 Leniuchowo
9:00 Iggy Arbuckle
9:25 Power Rangers Mystic Force
9:50 W.I.T.C.H.
10:15 Team Galaxy
10:40 Yin Yang Yo!
11:05 Monster Buster Club
11:30 Miejskie szkodniki
11:55 Ach, ten Andy!
12:20 Ach, ten Andy!
12:45 Odlotowe agentki
13:10 Odlotowe agentki
13:35 H2O - wystarczy kropla wody
14:00 H2O - wystarczy kropla wody
14:25 Iggy Arbuckle
14:50 Leniuchowo
15:15 Kapitan Flamingo
15:30 Yin Yang Yo!
15:55 Team Galaxy
16:20 Odlotowe agentki
16:45 Odlotowe agentki
17:10 Leniuchowo
17:35 Monster Buster Club
18:00 H2O - wystarczy kropla wody
18:25 H2O - wystarczy kropla wody
18:50 Pucca
19:00 Naruto
19:25 Monster Buster Club
19:50 Miejskie szkodniki
20:15 H2O - wystarczy kropla wody
20:40 H2O - wystarczy kropla wody
21:05 Fantastyczna czwórka
21:30 Power Rangers Dino Thunder
21:55 Power Rangers Dino Thunder
22:20 Power Rangers Dino Thunder
22:45 Power Rangers Dino Thunder
23:10 Power Rangers Dino Thunder
23:40 Power Rangers Dino Thunder
Edusat
6:00 Program sportowy
7:55 Program dnia
8:00 Historia myśli pedagogicznej - prof. dr hab. Karol Poznański (15)
8:50 Historia myśli pedagogicznej - prof. dr hab. Karol Poznański (16)
9:40 Powiat bełchatowski. Dynamika i sukces
10:02 Program dnia
10:05 Pojęcia i systemy pedagogiczne - prof. dr hab. Andrzej Janowski (14)
10:55 Pojęcia i systemy pedagogiczne - prof. dr hab. Andrzej Janowski (15)
11:45 Pojęcia i systemy pedagogiczne - prof. dr hab. Andrzej Janowski (16)
12:30 Program dnia
12:35 Teoretyczne podstawy wychowania - dr hab. prof. WSSE Wojciech Pomykało (19)
13:25 Historia myśli pedagogicznej - prof. dr hab. Karol Poznański (17)
14:15 Historia myśli pedagogicznej - prof. dr hab. Karol Poznański (18)
15:05 Język rosyjski - dr Natalia Gołka (11)
15:55 Uczelnia przyszłości
16:10 Podróż do Indii
17:04 Program dnia
17:05 Język rosyjski - dr Natalia Gołka (12)
17:55 Socjologia - prof. dr hab. Kazimierz Żygulski (17)
18:45 Socjologia - prof. dr hab. Kazimierz Żygulski (18)
19:35 Wojny krzyżowe
20:30 Salon naukowy prof. Wojciecha Pomykało: Szansa edukacyjna jakiej dotąd nie było
21:15 Album wilanowski: Rzeźby z Attyki
21:29 Program dnia
21:30 Program sportowy
22:40 Program sportowy
23:30 Historia myśli pedagogicznej - prof. dr hab. Karol Poznański (15)
0:20 Historia myśli pedagogicznej - prof. dr hab. Karol Poznański (16)
1:10 Pojęcia i systemy pedagogiczne - prof. dr hab. Andrzej Janowski (14)
2:00 Pojęcia i systemy pedagogiczne - prof. dr hab. Andrzej Janowski (15)
2:50 Pojęcia i systemy pedagogiczne - prof. dr hab. Andrzej Janowski (16)
3:40 Teoretyczne podstawy wychowania - dr hab. prof. WSSE Wojciech Pomykało (19)
4:30 Historia myśli pedagogicznej - prof. dr hab. Karol Poznański (17)
5:15 Tropem tajemnic Tarnowa. Zakłady azotowe
ESPN Classic
6:00 Wspaniałe sportowe pojedynki: Kolarstwo torowe: Francja - Niemcy
7:00 Turniej tenisowy: Wimbledon 2004 rok
8:00 Najważniejsze momenty Tour de France z 1994 roku
8:30 Najważniejsze momenty Tour de France z 1994 roku
9:00 Najważniejsze momenty Tour de France z 1994 roku
9:30 Najważniejsze momenty Tour de France z 1994 roku
10:00 Seria Intelligent Sport 2007: The Microsoft Challenge w Yorkshire
10:30 Najwspanialsze momenty igrzysk olimpijskich: Olimpijski duch
11:00 ESPN - wielkie walki: Paul Pender
12:00 ESPN - wielkie walki: Roberto Duran - Ken Buchanan z 1972 roku
13:00 Turniej tenisowy: Wimbledon 2004 rok
14:00 Wspaniałe sportowe pojedynki: Kolarstwo torowe: Francja - Niemcy
15:00 Najważniejsze momenty Tour de France z 1994 roku
15:30 Najważniejsze momenty Tour de France z 1994 roku
16:00 Najważniejsze momenty Tour de France z 1994 roku
16:30 Najważniejsze momenty Tour de France z 1994 roku
17:00 Mistrzostwa świata Strong Man z 2002 roku (3)
17:30 Mistrzostwa świata Strong Man z 2002 roku (4)
18:00 Turniej tenisowy: Wimbledon 2004 rok
19:00 ESPN
19:30 Świat Jeździectwa FEI 2008 (5)
20:00 Droga do chwały: Jeździectwo
21:00 Droga do chwały: Pływanie i skoki do wody
22:00 Do zwycięstwa: Srebrna paproć: Nowa Zelandia na igrzyskach (3)
23:00 Turniej tenisowy: Wimbledon 2005 rok
0:00 ESPN - wielkie walki: Muchammad Ali - George Foreman z 30.10.1974 roku
1:00 Mistrzostwa świata Strong Man z 2002 roku (3)
1:30 Mistrzostwa świata Strong Man z 2002 roku (4)
2:00 Droga do chwały: Jeździectwo
3:00 Droga do chwały: Pływanie i skoki do wody
4:00 Do zwycięstwa: Srebrna paproć: Nowa Zelandia na igrzyskach (3)
5:00 ESPN - wielkie walki: Muchammad Ali - George Foreman z 30.10.1974 roku
Eurosport
8:30 Jeździectwo: Zawody Superligi w Rotterdamie
9:30 Piłka nożna: Euro 2008 Show
10:00 Piłka nożna: Euro 2008
12:00 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Stavanger
13:00 Magazyn olimpijski
13:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Holandii
13:45 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Holandii
15:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Holandii
16:00 Piłka nożna: Euro 2008 Show
16:30 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Stavanger
17:00 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Stavanger
18:00 Piłka nożna: Euro 2008 Show
18:15 Piłka nożna: Euro 2008
20:00 Piłka nożna: Euro 2008 Show
20:15 Snooker: Zawody z cyklu World Series w Saint Helier
21:15 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Neubrandenburgu
23:00 Piłka nożna: Euro 2008 Show
23:30 Piłka nożna: Euro 2008
1:30 Zakończenie programu
Eurosport 2
3:30 Piłka nożna: Konferencja prasowa Euro 2008
3:45 Wiadomości Eurosportu
4:30 Piłka nożna: Konferencja prasowa Euro 2008
4:45 Wiadomości Eurosportu
5:30 Piłka nożna: Konferencja prasowa Euro 2008
5:45 Wiadomości Eurosportu
6:30 Piłka nożna: Konferencja prasowa Euro 2008
6:45 Wiadomości Eurosportu
7:15 Piłka nożna: Euro 2008
9:00 Wiadomości poranne
10:00 Futbol australijski: Australian Football League
11:00 Piłka nożna plażowa: Challenge Cup w Izraelu
12:00 Wiadomości Eurosportu
14:00 Piłka nożna: Euro 2008
15:45 Piłka nożna plażowa: Challenge Cup w Izraelu
17:00 Piłka nożna plażowa: Challenge Cup w Izraelu
18:00 Wiadomości Eurosportu
18:30 YOZ - Youth Only Zone
19:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 Pool: Predator 10-Ball Championships w Las Vegas
21:00 Piłka nożna plażowa: Challenge Cup w Izraelu
22:00 Futbol australijski: Australian Football League
23:00 Wiadomości wieczorne
23:30 Piłka nożna: Konferencja prasowa Euro 2008
23:45 Wiadomości Eurosportu
0:30 Piłka nożna: Konferencja prasowa Euro 2008
0:45 Wiadomości Eurosportu
1:30 Piłka nożna: Konferencja prasowa Euro 2008
1:45 Wiadomości Eurosportu
2:30 Piłka nożna: Konferencja prasowa Euro 2008
2:45 Wiadomości Eurosportu
Extreme Sports
6:00 The Reality Of Speed (6)
6:30 High Octane 2006 (6)
7:00 Nissan Outdoor Games 2007 (29)
7:30 10 Count (35)
8:00 Ride Guide Mountain Bike 2007 (4)
8:30 Amazing Adventures of a Nobody (13)
9:00 Monster Energy Motocross Nationals (8)
10:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (8)
10:30 Backpackers (11)
11:00 Ocean - The 2006/2007 Velux 5 Oceans (6)
11:30 Awe (5)
12:00 Monster Energy Motocross Nationals (8)
13:00 The Reality Of Speed (6)
13:30 High Octane 2006 (6)
14:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (8)
14:30 Backpackers (11)
15:00 Masters of Stone (2)
16:00 Nissan Outdoor Games 2007 (29)
16:30 10 Count (35)
17:00 Ride Guide Mountain Bike 2007 (4)
17:30 Amazing Adventures of a Nobody (13)
18:00 Monster Energy Motocross Nationals (8)
19:00 Ocean - The 2006/2007 Velux 5 Oceans (6)
19:30 Awe (5)
20:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (8)
20:30 Backpackers (11)
21:00 Monster Energy Motocross Nationals (8)
22:00 The Ultimate Fighter - Series 2 (11)
23:00 Nissan Outdoor Games 2007 (29)
23:30 10 Count (35)
0:00 Ride Guide Mountain Bike 2007 (4)
0:30 Amazing Adventures of a Nobody (13)
1:00 The Ultimate Fighter - Series 2 (11)
2:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (8)
2:30 Backpackers (11)
3:00 The Reality Of Speed (6)
3:30 High Octane 2006 (6)
4:00 Ocean - The 2006/2007 Velux 5 Oceans (6)
4:30 Awe (5)
5:00 Masters of Stone (2)
Filmbox
7:00 Pani Parker i krąg jej przyjaciół
9:00 RRRrrrr!!!
10:35 Przejażdżka z diabłem
12:50 Matuzalem 2
14:35 Klątwa skorpiona
16:15 Igraszki losu
17:40 Wojny domowe
19:20 Wasabi: Hubert zawodowiec
21:00 Wszystko, czego pragniesz
22:40 Miasto zbrodni
0:10 Obsesja
2:10 Przeżyć wakacje
3:40 Strefa zabójstwa
5:15 Zmierzch
Filmbox Extra
6:55 Pościg za milionem
8:40 Cena honoru
11:00 Arsene Lupin
13:15 Charlotte Gray
15:10 Córka mojego szefa
16:40 Moja droga Wendy
18:30 Daltry Calhoun
20:00 Nowa policyjna opowieść
22:10 Cena honoru
0:15 Pani naczelnik
1:50 Odznaka
3:35 Pozostańmy przyjaciółmi
5:10 Lilya 4ever
Filmbox HD
7:15 Anthony Zimmer
8:40 Kate i Leopold
10:40 Czas przemian
12:35 Starsza pani musi zniknąć
14:05 Emma
16:05 Dowód
17:45 Mali agenci
19:15 Mroczna Argentyna
21:00 Pret-a-Porter
23:10 Cel
0:45 Sin City - Miasto Grzechu
2:45 Amityville Horror
4:15 Pret-a-Porter
Fox Life
8:10 Czas na Briana 2: Pierwsze kroki (7)
9:00 Summerland: Pierwszy raz (7)
9:55 Zaklinacz dusz: Przeprawa (2)
10:50 Jordan 5: Zaginieni chłopcy (3)
11:40 Ally McBeal 2: Nigdy nie wiadomo (9)
12:30 Gotowe na wszystko 3: Dzieci i sąsiad (8)
13:25 Czas na Briana 2: Sekrety (8)
14:20 Zaklinacz dusz: Duch (3)
15:25 Jordan 5: Sądny dzień (4)
16:20 Gotowe na wszystko 3: Małe królowe piękności (9)
17:10 America's Next Top Model 3: Dziewczyna, która zdradziła swojego chłopaka (10)
18:10 Zaklinacz dusz 3: Medium (7)
19:10 Chirurdzy 2: Deszcz (1)
20:05 Jordan 5: Oświecenie (5)
21:00 Gotowe na wszystko 4: Prawda wyjdzie na jaw (13)
22:00 Zaginiona: Okup (3)
22:50 Czas na Briana 2: Prawdziwe wyznania (9)
23:50 Bracia i siostry: Portret rodzinny (4)
0:40 Ally McBeal 2: Żegnaj Happy (7)
1:30 Jordan 5: Nie ma jak w domu (1)
2:20 Zaklinacz dusz: Przeprawa (2)
HBO
6:00 Super tata
7:30 Wrotkowisko
9:15 Ucieczka łosia
10:45 Ballada o Jacku i Rose
12:35 Złodzieje z klasą
14:05 Magia zmysłów
15:35 Pełnia szczęścia
16:55 Przyszywany wujek
18:25 Firewall
20:10 Premiera: Data ważności
21:40 "Statyści" - wydanie specjalne
23:05 Burzliwy czas
0:45 Graves End
2:20 Data ważności
3:55 "Statyści" - wydanie specjalne
5:20 Za kulisami "Seksu w wielkim mieście"
HBO 2
6:00 Europejskie Nagrody Filmowe 2007
7:30 Twoje, moje i nasze
8:55 Stuart Malutki 3: Trochę natury
10:10 Kod da Vinci
12:35 Wróć na scenę
14:25 Dom nad jeziorem
16:00 Przygoda na Antarktydzie
17:55 Mowa delfinów
19:35 Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
22:00 Na stojaka! (209)
22:30 V jak Vendetta
0:40 Powiedz, że mnie kochasz (6)
1:30 Za kulisami "Seksu w wielkim mieście"
1:55 Apetyt na seks
3:45 V jak Vendetta
HBO Comedy
10:00 Pod jednym dachem 4 (12)
11:20 Wysadzony z siodła
12:55 Kemping
14:35 Obcy w Ameryce (10)
14:55 Gang Wielkiej Stopy
16:20 Księgarnia Black Books (1)
16:45 Księgarnia Black Books (2)
17:10 Księgarnia Black Books (3)
17:35 Księgarnia Black Books (4)
18:00 Księgarnia Black Books (5)
18:25 Księgarnia Black Books (6)
18:50 Kemping
20:30 Premiera: Obcy w Ameryce (11)
20:50 Skradziony notes
22:10 Gdzie dwóch się bije
23:30 Obcy w Ameryce (11)
23:55 Wycieczka szkolna
1:30 Klub Dzikich Kotek
3:05 Zakończenie programu
History
6:20 Tajemnice przejścia
7:10 Egipt - sekrety piramid
8:00 Amazońskie przygody
9:50 Rewolucja amerykańska
10:40 Śledztwo sprzed lat
11:30 Współczesne cuda techniki
12:20 Tajemnice przejścia
13:10 Egipt - sekrety piramid
14:00 Amazońskie przygody
15:50 Rewolucja amerykańska
16:40 Śledztwo sprzed lat
17:30 Współczesne cuda techniki
18:20 Tajemnice przejścia
19:10 Egipt - sekrety piramid
20:00 Wielkie spiski
20:55 Disaster
21:50 Ciężarówką przez krainę lodu
22:40 Hitler na prochach
23:30 Współczesne cuda techniki
0:20 Niebezpieczne przeprowadzki
1:10 Akta ujawnione
2:00 Wielkie spiski
2:55 Disaster
3:50 Ciężarówką przez krainę lodu
4:40 Hitler na prochach
5:30 Współczesne cuda techniki
History HD
6:20 Kod Leonarda da Vinci
8:00 Ciężarówką przez krainę lodu
8:55 Sztuka tworzenia imperium
9:50 Wszechświat
10:40 Niebezpieczne przeprowadzki
11:30 W ogniu walki
12:20 Kod Leonarda da Vinci
14:00 Ciężarówką przez krainę lodu
14:55 Sztuka tworzenia imperium
15:50 Wszechświat
16:40 Niebezpieczne przeprowadzki
17:30 W ogniu walki
18:20 Kod Leonarda da Vinci
20:00 Egejska apokalipsa
20:55 Wielki wybuch i więcej...
22:40 Zaginione światy
23:30 Podziemne miasta
0:20 Sztuka tworzenia imperium
1:10 Mumia
2:00 Egejska apokalipsa
2:55 Wielki wybuch i więcej...
4:40 Zaginione światy
5:30 Podziemne miasta
Kino Polska
5:40 Seans. Czasy i obyczaje
5:45 Seans. Czasy i obyczaje: Bumerang
7:10 Seans. Czasy i obyczaje: Za Niemca idzie?
7:40 Seans. Czasy i obyczaje: Spóźniona podróż
8:10 Rodzina do kina
8:15 Rodzina do kina: Samochodzik i templariusze: Po przygodę (1/5)
8:50 Rodzina do kina: Samochodzik i templariusze: Fałszywy brodacz (2/5)
9:30 Seans. Gwiazda na horyzoncie - Lucyna Winnicka
9:35 Seans. Gwiazda na horyzoncie - Lucyna Winnicka: Gra
11:10 Seans. Gwiazda na horyzoncie - Lucyna Winnicka: Zwyczajny dzień
11:30 Seans w Iluzjonie
11:35 Seans w Iluzjonie: Kronika PAT
12:00 Seans w Iluzjonie: Florian
13:35 Rodzina do kina
13:40 Rodzina do kina: Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
14:55 Seans. Czasy i obyczaje
15:00 Seans. Czasy i obyczaje: Noce i dnie: Babcia (3/12)
16:00 Seans. Poprawka z historii
16:05 Seans. Poprawka z historii: Świadectwo urodzenia
18:05 Seans. Poprawka z historii: Kolorowa kronika
18:25 Seans. Czasy i obyczaje
18:30 Seans. Czasy i obyczaje: Bumerang
20:00 Seans. Poprawka z historii
20:05 Seans. Poprawka z historii: Na pokładzie "Orła"
20:30 Seans. Poprawka z historii: Orzeł
22:20 Seans. Poprawka z historii: Ślubujemy ci, morze
22:45 Seans. Czasy i obyczaje
22:50 Seans. Czasy i obyczaje: Noce i dnie: Babcia (3/12)
23:45 Seans. Czasy i obyczaje: PKF 48A/79
0:00 Seans. Czasy i obyczaje: Klincz
1:35 Seans. Czasy i obyczaje: Etiuda sportowa
1:40 Seans. Czasy i obyczaje: Wynik
2:00 Seans. Czasy i obyczaje: Cyrk odjeżdża
3:30 Seans. Czasy i obyczaje: Arena życia
3:50 Seans. Czasy i obyczaje: Być
4:10 Zakończenie programu
Kuchnia TV
7:00 Telesprzedaż
7:30 Bosonoga Contessa: Po słonecznej stronie (53)
8:00 Gotowanie dla dzieci z Luisem: Piernikowe ludki (12)
8:10 Julie gotuje: Zasady parzenia herbaty (84)
8:15 Para w kuchni 2: Beaujoalis Noveau - Tomasz Prange-Barczyński (13)
8:45 Telesprzedaż
9:15 Kurs gotowania Donny Dooher: Ciastka, ciasteczka... (21)
9:45 Moja grecka kuchnia: Kreta (3)
10:10 Hoduj zieleninę z Sophie: Dyniowate (3)
10:45 Kogel-mogel (26)
11:00 Sobota w kuchni: Mike Robinson i Mitch Tonks (73)
11:30 Telesprzedaż
12:05 Szefowie kuchni 2 (2)
12:35 Gotowanie dla dzieci z Luisem: Piernikowe ludki (12)
12:45 Telesprzedaż
13:20 Kuchnia jak życie (14)
13:45 Martha 2: Cameron Mathison (33)
14:30 Julie gotuje: Zasady parzenia herbaty (84)
14:35 Bosonoga Contessa: Grill na plaży (54)
15:00 Moja grecka kuchnia: Rhodos (4)
15:25 Niewolnicy kambuza (9)
15:50 Kurs gotowania Donny Dooher: Słodkie kremy (22)
16:20 Na słodko 3: Figi (4)
16:45 Julie gotuje: Zasady parzenia herbaty (84)
16:50 Sobota w kuchni: Gino D'Acampo i Jill Dupleix (74)
17:25 Gary Rhodes w Zjednoczonym Królestwie Smaku: Kornwalia (6)
17:55 Hoduj zieleninę z Sophie: Czosnkowate (4)
18:25 Jamie w domu: Pomidory (10)
19:00 Julie gotuje: Zasady parzenia herbaty (84)
19:05 Martha 2: Sir Ben Kingsley (34)
19:50 Gotowanie dla dzieci z Luisem: Budyń (13)
20:00 Szef kuchni!: Carpe diem (18)
20:30 Ken Hom i kuchnia chińska: Warzywa (3)
20:55 Gotuj z Kuroniem 4: Ossobuco Milanese (4)
21:20 Kuchnia jak życie (13)
21:50 Kogel-mogel (27)
22:00 Restauracja Jamiego - Australia: Nabór (1)
22:55 Moja restauracja górą 2 (11)
23:45 Gotuj zieleninę z Sophie: Dyniowate (3)
0:15 Jamie w domu: Fasola (9)
0:45 Dietosfera (10)
1:15 Niewolnicy kambuza (8)
1:40 Kogel-mogel (27)
1:50 Gotuj z Kuroniem 3: Zupa rybna (10)
2:15 Na słodko 3: Nugat (3)
2:40 Gary Rhodes w Zjednoczonym Królestwie Smaku: Aberdeen (5)
3:10 Para w kuchni: Slow food (8)
3:40 Bosonoga Contessa: Grill na plaży (54)
4:05 Słodki drań 2: Smaki południowych plaż (3)
4:30 Gotuj z Kuroniem 3: Zupa rybna (10)
4:55 Jedząc kiełbasę
5:15 Zakończenie programu
Mezzo
5:00 Divertimezzo
10:00 Gioachino Rossini: 'Cyrulik sewilski'
12:40 Wolfgang Amadeusz Mozart: Symfonia C-dur KV 338
13:05 Wolfgang Amadeusz Mozart: Symfonia g-moll KV 183
13:30 Divertimezzo
17:00 Benjamin Britten: 'Requiem wojenne', 2008
18:30 Frank Bridge: Sonata d-moll na wiolonczelę i fortepian
19:00 Sir Neville Marriner dyryguje Italian Swiss Orchestra
20:30 Serge Lifar Musagete
22:00 Na puentach
22:55 Skrzypce na piasku
0:00 Trio Rosenberg na żywo z New Morning, 2003
1:00 Divertimezzo
2:00 Dee Dee Bridgewater: Motherland
3:00 Divertimezzo
4:00 David Fiuczynski na żywo z New Morning, 2004
MGM HD
7:35 Za burtą
9:25 Dziadek do orzechów
10:50 Billy Dwa Kapelusze
12:30 Za burtą
14:20 Kuzyn z Ameryki
15:50 Dlaczego ja?
17:20 Lisa
18:55 Park Gorkiego
21:00 Aria
22:35 Katakumby
0:05 Duchy tego nie robią
1:40 Hardcover w sztywnej okładce
3:10 Aria
4:45 Zakończenie programu
MiniMini
6:00 Kacze opowieści 3 (18)
6:25 Milton Mikroskopek (14)
6:30 Tabaluga 3 (3)
6:55 Tomek i przyjaciele (42)
7:05 Mój mały kucyk (5)
7:30 Witaj, Franklin (39)
7:55 Lisek Pablo (37)
8:00 Noddy (44)
8:10 Powiedz to z Noddym po francusku (34)
8:15 Blanka (8)
8:25 Świnka Peppa (48)
8:30 Pingu 6 (9)
8:40 SamSam (8)
8:50 Rumcajs (29)
9:00 Zdjęciaki 2 (73)
9:05 Strażak Sam (2)
9:20 Listonosz Pat 5, 6 (24)
9:35 Luluś (24)
9:45 Bracia koala (75)
10:00 Bawmy się, Sezamku (60)
10:25 Globtroter Grover (22)
10:30 Klaun Kiri (22)
10:35 Opowieści mamy Mirabelle (22)
11:00 Noddy (43)
11:10 Powiedz to z Noddym po francusku (33)
11:15 Blanka (7)
11:25 Świnka Peppa (47)
11:30 Pingu 6 (8)
11:40 SamSam (7)
11:50 Rumcajs (28)
12:00 Nurkuj, Olly (11)
12:25 Śniegusie (28)
12:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (62)
12:55 Dziwne przygody Koziołka Matołka (6)
13:05 Fifi Niezapominajka (17)
13:20 Magiczne przygody misia Ruperta (5)
13:30 Szczenięce lata Clifforda (26)
14:00 Kacze opowieści 3 (17)
14:25 Milton Mikroskopek (13)
14:30 Tabaluga 3 (2)
14:55 Tomek i przyjaciele (41)
15:05 Mój mały kucyk (4)
15:30 Witaj, Franklin (38)
15:55 Lisek Pablo (36)
16:00 Zdjęciaki 2 (72)
16:05 Strażak Sam (1)
16:20 Listonosz Pat 5, 6 (23)
16:35 Luluś (23)
16:45 Bracia koala (74)
17:00 Bawmy się, Sezamku (59)
17:25 Globtroter Grover (21)
17:30 Klaun Kiri (21)
17:35 Opowieści mamy Mirabelle (21)
18:00 Nurkuj, Olly (12)
18:25 Śniegusie (29)
18:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (63)
18:55 Dziwne przygody Koziołka Matołka (7)
19:05 Fifi Niezapominajka (18)
19:20 Magiczne przygody misia Ruperta (6)
19:30 Szczenięce lata Clifforda (27)
20:00 Zakończenie programu
Movies 24
6:00 Moje dziecko
7:45 Ofiara gniewu
9:30 Dowód rzeczowy
11:15 Wiadomość od Holly
13:00 Perry Mason: Bezwzględny reporter
14:45 Moje dziecko
16:30 Ofiara gniewu
18:15 Dowód rzeczowy
20:00 Perry Mason: Fatalna moda
21:45 Śmiertelna sesja zdjęciowa
23:30 Zwierzęce instynkty 2
1:15 Potajemne igraszki 2
3:00 Projekt "Viper"
4:30 Wiadomość od Holly
MTV Polska
6:00 Alarm MTV
7:00 MTV kofeina
8:00 Music non-stop
10:00 Życie Ryana
13:00 Audiomix
14:00 MTV Maxxx Hits
15:00 Player MTV
15:30 MTV w domu u...
16:00 Co ty na to, tato?
16:30 Exposed
17:00 Date My Mom
17:30 Penetratorzy
18:00 Moje supersłodkie urodziny
18:30 Pimp My Room
19:00 Efekt Eks
19:30 Króliczki Playboya
20:30 Koty obiboki
21:00 Włatcy móch
21:30 Pojedynek gwiazd
22:00 South Park
22:30 South Park
23:00 Najszczęśliwsi geje pod słońcem
23:30 Don't kill the music
National Geographic Channel
6:00 Ukryte światy: Życie w triasowym parku
6:30 Ukryte światy: W krainie smoków
7:00 Śmiercionośna dwunastka: Australia
8:00 Łowcy mórz: Poszukiwanie pierwszych łodzi podwodnych
9:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Azja Południowo-Wschodnia i Australazja
10:00 Małpa geniuszem
11:00 Czysta nauka: Uratowani przez Słońce...?
12:00 Wielkie konstrukcje: Most Golden Gate
13:00 Śmiercionośna dwunastka: Australia
14:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Azja Południowo-Wschodnia i Australazja
15:00 Małpa geniuszem
16:00 Ogólne szaleństwo (1)
16:30 Z życia dzikiej przyrody (3)
17:00 Urodzeni mordercy: Prędkość
18:00 Ukryte światy: Piasek pod stopami
18:30 Ukryte światy: Gerezy trójbarwne z Zanzibaru
19:00 Śmiercionośna dwunastka: Indie
20:00 Tuż przed tragedią: Katastrofa lotnicza w Waszyngtonie
21:00 Premiera: Najgroźniejsze zwierzęta świata: Amazonia
22:00 Premiera: Zabójcze smoki
23:00 Czysta nauka: Morskie głębiny
0:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Amazonia
1:00 Zabójcze smoki
2:00 Tuż przed tragedią: Katastrofa lotnicza w Waszyngtonie
3:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Amazonia
4:00 Zabójcze smoki
5:00 Czysta nauka: Morskie głębiny
nSport
8:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
9:00 Serwis
9:10 Euro 2008 poranek
10:00 Serwis
10:10 Euro od kuchni
10:30 Legia - stawka większa niż mecz
11:00 Serwis
11:05 Ring wolny!: Występ kadry Beenhakkera - na miarę czy poniżej możliwości?
11:30 Fotoreporter: Robert Sycz i Tomasz Kucharski
12:00 Serwis
12:10 eMeReS
12:30 Futbolissimo: Vito Casetti
13:00 Serwis
13:05 Mój sport, moje życie: Ryszard Parulski
14:00 Serwis
14:10 Legia - stawka większa niż mecz
14:30 Fotoreporter: Robert Sycz i Tomasz Kucharski
15:00 Serwis
15:05 Dookoła sportu
16:00 Serwis
16:10 Euro 2008
17:00 Serwis
17:30 eMeReS
18:00 Serwis
18:30 Futbolissimo: Vito Casetti
19:00 Serwis
19:10 Dookoła sportu
20:00 Piłka nożna: Euro 2008
20:45 Euro od kuchni
21:00 Serwis
21:05 Legia - stawka większa niż mecz
21:30 Piłka nożna: Euro 2008
21:45 Euro od kuchni
22:00 Serwis
22:05 Futbolissimo: Vito Casetti
22:30 Piłka nożna: Euro 2008
23:15 Serwis
23:30 Ring wolny!: Występ kadry Beenhakkera - na miarę czy poniżej możliwości?
0:00 Fotoreporter: Robert Sycz i Tomasz Kucharski
0:30 Pasmo powtórkowe
Planete
6:45 Lotnictwo: Samoloty wojskowe na świecie: Vickers Wellington (9/17)
7:50 Przyroda i podróże: Podróże ze szkicownikiem: Indie (4/10)
8:25 Lotnictwo: Samoloty wojskowe na świecie: Rewia w chmurach (2/17)
9:30 Przyroda i podróże: Globalne ocieplenie. Topniejące lody Spitsbergenu
10:05 Przyroda i podróże: W zgodzie z naturą. Drogowcy, ekolodzy, leśnicy
10:35 Portrety: Ikonoklaści: Grazer i Redstone (2/5)
11:30 Współczesny świat: Ruszamy w świat: Gwadelupa (9/26)
12:05 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Przez równiny Oklahomy (2/13)
12:40 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Wspinaczka na Mount Rainier (7/13)
13:10 Nasza planeta: Jak świat długi i szeroki: Australia. Terytorium Północne (16/17)
14:10 Nasza planeta: Jak świat długi i szeroki: Australia. Queensland (17-ost.)
15:05 Przyroda i podróże: Archeologiczna podróż do Peru: Tropami tajemnic (1/3)
15:40 Przyroda i podróże: Archeologiczna podróż do Peru: Nevado Coropuna - święta góra Inków (2/3)
16:15 Mała planeta: Rodziny na świecie: Stany Zjednoczone (11/18)
16:50 Społeczeństwo: Gdy bocian nie przylatuje
17:45 Night of the Jumps
18:05 Filmowe dochodzenia: Podałem rękę diabłu
19:45 Premiera. Współczesny świat: Współczesne dylematy (12/16)
20:20 Premiera. Przyroda i podróże: Pejzaże ze znakiem zapytania: Zagadka potopu (4/8)
20:55 Premiera. Historia: Ściśle tajne: Groźba terroryzmu (3-ost.)
21:45 Premiera. Historia: Zapomniana chińska armada
22:50 Seans Planete: Dzieci z Leningradzkiego
23:40 Filmowe dochodzenia: Śmierć na boisku
0:45 Historia: Miejsca w pamięci: Zamek Malmaison (12/13)
1:50 Historia: Miejsca w pamięci: Carcassonne (7/13)
2:45 Współczesny świat: Ruszamy w świat: Korsyka (4/26)
Podróże TV
7:00 MIX ofert turystycznych z całego świata
9:00 Last Minute i prognoza pogody
9:05 Afryka Północna - Tunezja
9:30 Last Minute
9:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
10:00 Last Minute i prognoza pogody
10:05 MIX ofert turystycznych z całego świata
10:30 Last Minute
10:35 Podróżne tematy
11:00 Last Minute i prognoza pogody
11:05 Europa - Chalkidiki
11:30 Last Minute
11:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
12:00 Last Minute i prognoza pogody
12:05 MIX ofert turystycznych z całego świata
12:30 Last Minute
12:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
13:00 Last Minute i prognoza pogody
13:05 Europa - Turcja
13:30 Last Minute
13:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
14:00 Last Minute i prognoza pogody
14:05 MIX ofert turystycznych z całego świata
14:30 Last Minute
14:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
15:00 Last Minute i prognoza pogody
15:05 Europa - Kreta
15:30 Last Minute
15:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
16:00 Last Minute i prognoza pogody
16:05 Oferty pod lupą
16:30 Last Minute
16:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
17:00 Last Minute i prognoza pogody
17:05 Europa - Egipt
17:30 Last Minute
17:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
18:00 Last Minute i prognoza pogody
18:05 Karaiby
18:30 Last Minute
18:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
19:00 Last Minute i prognoza pogody
19:05 Europa - Portugalia
19:30 Last Minute
19:35 Turystyka i biznes
20:00 Last Minute i prognoza pogody
20:05 Egzotycznie niskie ceny
21:00 Last Minute i prognoza pogody
21:05 Europa - Zakynthos
21:30 Last Minute
21:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
22:00 Last Minute i prognoza pogody
22:05 Europa - Rodos
22:30 Last Minute
22:35 MIX ofert turystycznych z całego świata
23:00 Last Minute i prognoza pogody
23:05 Podróże TV nocą
Polonia 1
6:35 Magiczne igraszki (17/45)
6:55 Księga dżungli (45/52)
7:20 Klub Hawaje (19/80)
8:00 Top Shop
19:05 Prawo do narodzin (53/190)
19:30 Celeste (133/172)
20:20 Ukryta kamera
20:50 Strongman: Mistrzostwa Europy Centralnej Strongman 2008
21:50 Ziemie biblijne
22:25 Zdrowy puls
22:45 Erotyczna giełda
23:00 Amatorki
23:20 Erotyczna ruletka
23:35 Nocne perwersje
23:40 Zaniedbywane
23:50 Amore TV
0:00 Spoty
0:10 Polki amatorki
0:30 Mandarino
0:45 Reflex
0:55 Zaniedbywana mężatka
1:00 Podejrzane
1:10 News
1:15 Dziewczyny z twojej okolicy
1:25 Polskie Foki
1:45 Nocne igraszki
2:00 Anonse
2:40 Spoty
3:00 Amatorki
3:20 Eurocast
5:20 Zakończenie programu
Polsat 2
6:00 Wydarzenia
6:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Męska pauza (90)
7:00 Gra w ciemno
8:00 Pierwsza miłość (728)
8:45 Samo życie (1101)
9:15 Wygraj teraz
10:15 Awantura o kasę
11:15 Gra w ciemno
12:10 Interwencja
12:30 Drogówka
13:00 Daleko od noszy: Siła horoskopów (145)
13:30 Świat według Kiepskich: Emigranci (189)
14:00 mała Czarna
15:00 Tylko miłość (38)
16:00 Pensjonat Pod Różą: Prawda (2)
17:05 Drogówka
17:35 Wydarzenia
18:05 Gra w ciemno
19:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Pożyczona narzeczona (91)
19:20 Eurolinia plus
19:35 Interwencja
20:00 Wydarzenia
20:45 Pierwsza miłość (729)
21:30 Samo życie (1102)
22:00 Fala zbrodni: Nemezis nie zna smaku porażki (90)
23:00 Świat według Kiepskich: Krawczyk (190)
23:30 Rodzina zastępcza: Stryjek z Ameryki (39)
0:00 Daleko od noszy: Polowanie z sokołami (146)
0:30 Drogówka
1:00 Samo życie (1102)
1:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Pożyczona narzeczona (91)
1:55 Eurolinia plus
2:05 Interwencja
2:30 Wydarzenia
3:15 Pierwsza miłość (729)
4:00 Świat według Kiepskich: Krawczyk (190)
4:30 Daleko od noszy: Polowanie z sokołami (146)
5:00 Fala zbrodni: Nemezis nie zna smaku porażki (90)
Polsat Sport
7:00 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon
9:40 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
10:50 Piłka nożna: Euro 2008
13:00 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon
14:00 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon
17:55 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
20:10 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
22:20 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
0:10 Piłka nożna: Euro 2008
2:10 Zakończenie programu
Polsat Sport Extra
7:00 FIFA Futbol Mundial
7:30 Prosto z Bad Waltersdorf
8:00 Piłka nożna: Euro 2008
8:40 Piłka nożna: Euro 2008
10:50 Piłka nożna: Euro 2008
11:50 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
14:00 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon
17:30 Prosto z Bad Waltersdorf
18:00 Piłka nożna: Euro 2008
20:35 Piłka nożna: Euro 2008
22:45 Piłka nożna: Euro 2008
1:00 Zakończenie programu
Religia TV
6:55 Telesklep
7:55 Stary Testament (5/12)
8:25 Opowieści bobasa (9)
8:35 Historia Kościoła katolickiego (7)
9:10 Edyta Stein
9:45 Mistrzowie i ich Arcydzieła (10)
10:00 Rozmównica (175)
11:00 Samson
12:55 Całun turyński
13:45 Lumen 2000 (48)
14:15 Szaleńcy Pana Boga (17)
15:00 Skalpel i dusza (36)
15:30 Kruchta kulturalna (35)
16:00 Rozmównica (175)
17:00 Między sklepami (35)
18:00 Lumen 2000 (49)
18:30 Nieznani - zapomniani (34)
19:00 Sakramenty (7)
19:20 Cerkiew na Antarktydzie
19:50 Samson
21:50 Opowieści bobasa (9)
22:00 Rozmównica (176)
23:00 Anielska kuchnia (32)
23:15 Anielska kuchnia (30)
23:30 Rozmównica (167)
0:55 Zakończenie programu
Sci-Fi Channel
9:00 Czarodziejki: Plan wyjścia (20)
10:00 Czarodziejki: I kto to szczeka? (21)
11:00 Zagubiony w czasie: Zbieg (11)
12:00 Enterprise: Zimny front (11)
13:00 Angel: Całun Rahmona (8)
14:00 Mroczny anioł: Wymaga montażu (7)
15:00 Zagubiony w czasie: Zbieg (11)
16:00 Czarodziejki: Plan wyjścia (20)
17:00 Czarodziejki: I kto to szczeka? (21)
18:00 Enterprise: Zimny front (11)
19:00 Angel: Całun Rahmona (8)
20:00 Mroczny anioł: Wymaga montażu (7)
21:00 Czarodziejki: Cudowne lata (11)
22:00 Czarodziejki: Zaczarowany królewicz (12)
23:00 Głowa pełna koszmarów
1:00 Czarodziejki: Cudowne lata (11)
2:00 Czarodziejki: Zaczarowany królewicz (12)
3:00 Zakończenie programu
Sportklub
5:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
6:45 Poker: PartyPoker Word Open 2
8:45 Piłka nożna: Liga brazylijska
10:30 Futbol amerykański: NCAA
12:45 Mango
13:45 Snooker: Premier League Snooker 2007
15:45 Letnie X Games 2006 (4)
16:45 Pool: Mosconi Cup
17:45 Piłka nożna: Liga brazylijska
19:30 Świat lekkiej atletyki
20:00 Piłka nożna: Liga angielska
23:00 Bushido
0:00 Tenis ziemny: Turniej ATP w Nottingham
2:00 Letnie X Games 2006 (4)
3:00 Piłka nożna: MLS
Sportklub+
5:00 Darts: Premier League Darts 2007
7:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
8:45 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:30 Piłka nożna: Liga argentyńska
12:15 Wyścigi samochodowe: Grand American
12:24 Mango
13:45 Letnie X Games 2006 (4)
14:45 Piłka nożna: Puchar UEFA
16:45 Tenis ziemny: Turniej ATP w Nottingham
18:45 Bayern TV
19:30 Zimowe X Games 2008
20:30 Wyścigi samochodowe: Grand American
21:00 Magazyn ligi argentyńskiej
22:00 Poker: UK Poker Open 4 2007
23:45 Piłka nożna: Liga niemiecka
1:30 Piłka nożna: Liga argentyńska
3:15 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Superstacja
6:00 Dziennik
6:10 Dzień dobry Polsko
6:15 Flesz
6:18 Dzień dobry Polsko
6:30 Flesz
6:40 Dzień dobry Polsko
6:45 Flesz
6:48 Dzień dobry Polsko
7:00 Dziennik
7:10 Dzień dobry Polsko
7:15 Flesz
7:18 Dzień dobry Polsko
7:30 Flesz
7:40 Dzień dobry Polsko
7:45 Flesz
7:48 Dzień dobry Polsko
8:00 Dziennik
8:10 Dzień dobry Polsko
8:15 Flesz
8:18 Dzień dobry Polsko
8:30 Flesz
8:35 Dzień dobry Polsko
8:45 Flesz
8:48 Dzień dobry Polsko
9:00 Dziennik
9:10 Dzień dobry Polsko
9:15 Flesz
9:18 Dzień dobry Polsko
9:30 Flesz
9:35 Dzień dobry Polsko
9:45 Flesz
9:48 Dzień dobry Polsko
10:00 Dziennik
10:15 Raport - analizy i komentarze
10:30 Flesz
10:33 Raport - analizy i komentarze
11:00 Dziennik
11:15 Raport - analizy i komentarze
11:30 Flesz
11:35 Raport - analizy i komentarze
11:45 Najlepsze w "Rezonansie"
12:00 Dziennik
12:15 Raport - analizy i komentarze
12:30 Flesz
12:35 Raport - analizy i komentarze
13:00 Dziennik
13:15 Raport - analizy i komentarze
13:30 Flesz
13:35 Raport - analizy i komentarze
14:00 Dziennik
14:15 Raport - analizy i komentarze
14:30 Flesz
14:35 Tea time
15:00 Dziennik
15:15 Tea time
16:00 Dziennik
16:15 Tea time
16:45 Najlepsze w "Do Elizy"
17:00 Dziennik
17:15 Superstudio
17:30 Flesz
17:35 Superstudio
18:00 Superstudio - Dzień wg ...
18:30 Flesz
18:35 Superstudio - Dzień wg ...
19:00 Dziennik
19:35 Rezonans
20:15 Dziennik
20:35 Do Elizy
21:00 News dnia
21:30 Moje Twoje Państwowe
22:00 Dziennik
22:30 Finał dnia
0:00 Dziennik
0:30 Nocne pasmo powtórkowe
TCM
6:45 Pan Skeffington
8:55 Nagroda
11:10 Filadelfijska opowieść
13:00 Małe kobietki
15:00 Wyższe sfery
16:50 Nagroda
19:00 Uczta Babette
21:00 O jeden most za daleko
0:00 Rok niebezpiecznego życia
1:50 Gwiazdka z nieba
3:00 Pan Skeffington
5:05 Haiti - wyspa przeklęta
Tele 5
6:45 Jeździec srebrnej szabli (37/52)
7:10 Telezakupy
8:45 Brygada Acapulco (12/48)
9:35 Werdykt
10:05 Conan (8/22)
11:00 Łowca (17/22)
12:00 Lub czasopisma
12:15 Buon Appetito!
12:50 Moja piękna grubaska (154/178)
13:50 Brygada Acapulco (13/48)
14:35 Telezakupy
15:15 Czynnik PSI (26/88)
16:05 Łowca (18/22)
17:05 Moja piękna grubaska (155/178)
18:05 Czynnik PSI (27/88)
19:05 Conan (9/22)
20:00 Gwiazdor
21:55 Oblicza zbrodni (6/52)
22:55 Lub czasopisma
23:05 Zachodni wiatr (29/52)
0:10 Nikczemne grzeszki
1:40 Rybia nocka
ZigZap/Hyper
6:00 Histeria: Świruchy (43)
6:25 Pinky i Mózg: Dopóki piłka w grze (33)
6:50 Sushi Pack (35)
7:00 Freakazoid: Freakopies furiatek (5)
7:25 Kod Lyoko 4: Laboratorium (13)
7:50 6 w pracy 6 (5)
8:15 Przymierzalnia: Friday Wear 3 (15)
8:18 Przymierzalnia
8:20 Przymierzalnia: Generation O! (9)
8:45 Przymierzalnia
8:55 Przymierzalnia: Darcy: Życie na farmie (15)
9:15 Przymierzalnia
9:25 Przymierzalnia: Naturalnie, Sadie (29)
9:50 Przymierzalnia
9:55 Przymierzalnia: Friday Wear 3 (16)
10:00 Histeria: Histeria dookoła świata (44)
10:25 Pinky i Mózg: Wszystko czego ci trzeba to Narf (34)
10:50 Sushi Pack (36)
11:00 Freakazoid: Mikroprocesor Freak (1)
11:25 Planeta rocka: Ms. Dynamite (55)
11:50 Derek kontra rodzinka: Pokój (1)
12:15 W pułapce czasu (5)
12:45 Świat Raven: Impreza (12)
13:10 Dziewczyny i miłość (22)
13:35 Gwiazda od zaraz 3: Taka niewinna (2)
14:00 Degrassi - nowe pokolenie: Ujawnienie prawdy (88)
14:25 Teledyski
15:00 Friday Wear 3 (4)
15:10 Klub Winx 3: Objawienie wiedźm (24)
15:35 Ruby Gloom: Naukowe sukcesy i wpadki (6)
16:00 Aparatka (65)
16:25 Zakręceni gliniarze: Zwierzenia gliniarzy (33)
16:50 Świat Raven: Odbierz rzeczy z pralni (13)
17:15 Krewni i znajomi królika
17:35 Kod Lyoko 4: Przechwałki (14)
18:00 6 w pracy 6 (6)
18:25 W pułapce czasu (6)
18:50 Gwiazda od zaraz 3: Natchnienie (3)
19:15 Derek kontra rodzinka: Gra o wysoką stawkę (2)
19:40 Dziewczyny i miłość (23)
20:05 Planeta rocka: Rob Thomas (56)
20:30 Degrassi - nowe pokolenie: Ujawnienie prawdy (89)
21:00 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Tsubasa Chronicle 2 (9)
21:30 Replay
21:45 Fresh Air: Ironman
22:00 Hyper Express
22:15 Making of: "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki"
22:30 Fresh Air: The Bourne Conspiracy
23:00 Fresh Air: Hulk
23:15 Tsubasa Chronicle 2 (8)
23:45 Game Play
0:00 UbiDays
0:30 Hyper Classic
1:00 Zakończenie programu
Discovery Travel & Living
6:00 Świat Boba: Benidorm
6:25 Śnieżny patrol: Les Acrs
6:50 Królowie koktajli: Reykjavik
7:15 Niecodzienne rarytasy: Wybrzeże Zatoki Meksykańskiej
8:10 Kiedy Cię nie było...: Annapolis - na statku
9:00 Wielkie projekty: Hackney
9:55 Klub wędkarski Buena Vista (1)
10:20 Nad brzegiem morza: Tajlandia
10:50 Lonely Planet: Wielkie miasta: San Francisco
11:45 Świat Boba: Benidorm
12:10 Śnieżny patrol: Les Acrs
12:40 Królowie koktajli: Reykjavik
13:05 Niecodzienne rarytasy: Wybrzeże Zatoki Meksykańskiej
14:00 Kiedy Cię nie było...: Annapolis - na statku
15:00 Wielkie projekty: Hackney
15:55 Klub wędkarski Buena Vista (1)
16:20 Nad brzegiem morza: Tajlandia
16:50 Lonely Planet: Wielkie miasta: San Francisco
17:45 Świat Boba: Benidorm
18:10 Śnieżny patrol: Les Acrs
18:40 Królowie koktajli: Reykjavik
19:05 Niecodzienne rarytasy: Wybrzeże Zatoki Meksykańskiej
20:00 Kiedy Cię nie było...: Annapolis - na statku
21:00 Wielkie projekty: Cumbria
21:55 Szkoła dla stewardów i stewardes (7)
22:20 Szkoła dla stewardów i stewardes (8)
22:45 Lonely Planet: Wielkie miasta: Sydney
23:35 Świat Boba: Monako
0:00 Śnieżny patrol: Verbier
0:30 Królowie koktajli: Seattle
1:00 Kiedy Cię nie było...: Annapolis - rezydencja na srebrzystym klonie
2:00 Niecodzienne rarytasy: Trynidad i Tobago
3:00 Domy marzeń (13)
4:00 Lonely Planet: Wielkie miasta: Nowy Jork
5:00 Klub wędkarski Buena Vista (2)
5:30 Nad brzegiem morza: Portugalia
Travel Channel
6:00 Obieżyświat: Centralna Azja
7:00 Z Budapesztu do Bamako 2008: Przetrwać w Maroku
7:30 Podróż w świat wina - Republika Południowej Afryki: Whale Coast
8:00 Wszerz i wzdłuż: Zaułki Kerali, Indie
8:30 Taksówką za 100 dolarów: Dublin, Johannesburg
9:00 Żyłka podróżnicza: Dublin
9:30 Pielgrzymki - indyjskie podróże: Madhja, Zachodni Bengal i luksusowe podróże koleją
10:00 Luksusowe podróże - najlepsze programy: Hongkong (2)
10:30 Smaki Hiszpanii: Morze Śródziemne
11:00 Obieżyświat: Zachodnia Afryka
12:00 Pola golfowe Kalifornii: Palm Springs
12:30 Wspaniałe wyprawy: Yorkshire
13:00 Wszerz i wzdłuż: Jezioro Beratan, Bali
13:30 W poszukiwaniu smaków: Północne Yorkshire, Wielka Brytania
14:00 Pielgrzymki - indyjskie podróże: Orisa i Karnataka
14:30 Caprice i jej podróże: Blackpool
15:00 Obieżyświat: Floryda i Bahamy
16:00 Wszerz i wzdłuż: Zatoka Halong, Wietnam
16:30 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Los Angeles (1)
17:00 Smaki Hiszpanii: Morze Śródziemne
17:30 Spragniony podróżnik: Wspomnienia
18:00 Świat Graingera: Magia łowców
19:00 Ludzie żądni przygód: Indie
20:00 Gniewna Planeta: Afrykańskie piekło
20:30 Gniewna Planeta: Ogień i woda
21:00 Zielone wakacje: Walia
21:30 Włoski luksus: Umbria
22:00 Obieżyświat: Centralna Azja
23:00 Z Budapesztu do Bamako 2008: Przetrwać w Maroku
23:30 Podróż w świat wina - Republika Południowej Afryki: Whale Coast
0:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Hongkong (1)
0:30 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Hongkong (2)
1:00 Obieżyświat: Kraje Zatoki Arabskiej
2:00 Świat Graingera: Magia łowców
3:00 Ludzie żądni przygód: Indie
4:00 Gniewna Planeta: Afrykańskie piekło
4:30 Gniewna Planeta: Ogień i woda
5:00 Zielone wakacje: Walia
5:30 Koczownicy świata - Chiny: Prowincja Xinjiang
TV 1000
6:00 Wielki Kanion
8:10 Nic nie mów
10:00 Urodzeni wczoraj
12:00 Kochanie, zwiększyłem dzieciaki
14:00 Senator Bulworth
16:00 Bye Bye, Love
18:00 Samoloty, pociągi i samochody
20:00 Zaginiona
22:00 Rajska droga
0:00 After party
2:00 Sophia - Camera Coquine
4:00 Wydział Rosja
TV Biznes
7:00 Saldo dnia
7:05 Rozmowa TV Biznes
7:15 Podsumowanie sesji na GPW
7:30 Biznes dzisiaj
7:35 Rozmowa dnia
7:50 Rozmowa TV Biznes
8:00 Dzisiaj
8:10 Przegląd prasy krajowej
8:15 Rozmowa TV Biznes
8:30 Biznes dzisiaj
8:40 Przegląd prasy krajowej
8:45 Poranek prasowy
9:00 Dzisiaj
9:12 Waluty - komentarz
9:30 Biznes dzisiaj
9:40 Przegląd prasy krajowej
9:45 Rozmowa TV Biznes
10:00 Dzisiaj
10:15 Rozmowa TV Biznes
10:30 Biznes dzisiaj
10:45 Rozmowa TV Biznes
11:00 Dzisiaj
11:15 Rozmowa TV Biznes
11:30 Biznes dzisiaj
11:45 Poranek prasowy
12:00 Dzisiaj
12:15 Rozmowa TV Biznes
12:30 Biznes dzisiaj
12:45 Rozmowa TV Biznes
13:00 Dzisiaj
13:15 Rozmowa TV Biznes
13:30 Biznes dzisiaj
13:45 Rozmowa TV Biznes
14:00 Dzisiaj
14:15 Rozmowa TV Biznes
14:30 Biznes dzisiaj
14:45 Rozmowa TV Biznes
15:00 Dzisiaj
15:15 Rozmowa TV Biznes
15:30 Biznes dzisiaj
15:45 Rozmowa TV Biznes
15:55 Aktywny weekend
16:00 Dzisiaj
16:15 Rozmowa TV Biznes
16:30 Biznes dzisiaj
16:45 Rozmowa TV Biznes
16:55 Aktywny weekend
17:00 Dzisiaj
17:10 Poradnik bankowy
17:30 Biznes dzisiaj
17:40 Podsumowanie sesji na GPW
17:55 Aktywny weekend
18:00 Dzisiaj
18:10 Ruch w nieruchomościach
18:30 Biznes dzisiaj
18:40 Polscy milionerzy
18:55 Aktywny weekend
19:00 Dzisiaj
19:10 Nie daj się fiskusowi
19:30 Biznes dzisiaj
19:40 Finanse osobiste
19:55 Aktywny weekend
20:00 Dzisiaj
20:15 Rozmowa TV Biznes
20:30 Biznes dzisiaj
20:55 Aktywny weekend
21:00 Saldo dnia
21:20 Rozmowa dnia
21:35 W 600 sekund dookoła świata
21:45 Rozmowa TV Biznes
21:55 Aktywny weekend
22:00 Saldo dnia
22:05 Godzina publicystów
22:55 Aktywny weekend
23:00 Saldo dnia
23:20 Rozmowa dnia
23:35 W 600 sekund dookoła świata
23:45 Polscy milionerzy
0:00 Saldo dnia
0:05 e-Biznes
0:20 Błękitna kropka
0:40 Finanse osobiste
TV Puls
6:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
7:00 Puls o poranku
9:00 Puls kultury
9:30 Telezakupy
10:00 Z boską pomocą (25/52)
11:00 Telezakupy
11:30 Wszyscy kochają Raymonda (128)
12:00 Królowa Miecza: Świadek (7)
13:00 Klasyka polskiego kina: Sól ziemi czarnej
15:00 Burza uczuć (83/150)
16:00 Hacjenda la Tormenta (168)
17:00 Miłość jak czekolada (49)
18:00 Tylko Ty
18:30 Puls raport
18:50 Pogoda
18:55 Sport
19:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
20:00 Wszyscy kochają Raymonda (129)
20:30 Wszyscy kochają Raymonda (130)
21:00 Najgorszy polski kierowca
22:00 Puls raport
22:25 Pogoda
22:30 Sport
22:35 Tylko Ty
23:05 Klasyka polskiego kina: Szczur
1:00 Wszyscy kochają Raymonda (129)
1:30 Puls kultury
2:00 Puls raport
2:30 Temat numer 1
3:00 Reporterzy
3:30 Żebro Adama
4:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
5:00 Puls kultury
5:30 Zakończenie programu
TVN 24
5:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
5:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
6:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
6:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
6:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
6:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
7:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
7:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
7:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
7:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
8:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
8:15 Eurocafe
8:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
8:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
9:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
9:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
9:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
9:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:15 Eurocafe
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
15:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
15:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
16:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
16:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
16:50 Bilans dnia
17:10 Prosto z Polski
17:30 Magazyn 24 godziny
18:30 Skaner polityczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze
19:26 Fakty po Faktach
19:50 Sportowe podsumowanie dnia
20:00 Kropka nad i
20:30 Polska i świat
21:00 Magazyn 24 godziny
22:00 Szkło kontaktowe
23:15 Eurocafe
23:25 Dzień po dniu
23:45 Bilans dnia
0:00 Skrót informacji
0:02 Kropka nad i
0:25 Serwis sportowy
0:30 Polska i świat
1:00 Dzień po dniu
1:35 Wydanie drugie, poprawione
1:55 Serwis sportowy
2:00 Magazyn 24 godziny
2:50 Supermeteo
3:00 Szkło kontaktowe
3:50 Serwis sportowy
4:00 Supermeteo
4:10 Wydanie drugie, poprawione
4:30 Magazyn 24 godziny
5:20 Supermeteo
TVN 7
5:15 Music Chat
6:20 Telesklep
7:25 Życie na fali (17)
8:25 Ostry dyżur (114)
9:25 Magda M. (37)
10:25 Kryminalni: Dziennikarka (14)
11:30 Telesklep
12:35 Fabryka gry
13:30 Serce z kamienia (74)
14:25 Magda M. (38)
15:30 Życie na fali (18)
16:30 Misja: Epidemia (1/20)
17:30 Kryminalni: Skok (15)
18:35 Domowy front 2 (16/22)
19:05 Przyjaciele (17)
19:35 Diabli nadali (6)
20:05 Wbrew pozorom
22:05 Bez śladu (18)
23:05 Ulice strachu: Ostatnia odsłona
1:05 Wróżki
2:10 Laski na czacie
3:40 Zakończenie programu
TVN CNBC Biznes
7:30 Pieniądze od rana
9:00 Dzień na rynkach
12:00 Biznes lunch
14:00 Dzień na rynkach
16:50 Bilans
17:05 Piąta godzina
18:55 Fakty, ludzie, pieniądze
20:00 Logistyk
20:30 Nieruchomości
21:00 Inwestuj!
21:30 90 minut
23:00 Bilans
TVN Style
6:00 Telezakupy
7:45 Czas na herbatę
7:50 Mamo, to ja - the best of
8:20 Agentka do zadań specjalnych
8:50 Tajemnice ciała 3 (5)
9:25 Nigella ekspresowo
10:00 Targowisko próżności (6-ost.)
11:00 Miasto kobiet - the best of
11:55 Trinny i Susannah rozbierają 2 (2)
12:50 Co za tydzień
13:15 Telezakupy
13:30 Zaklinacze wnętrz 3
14:00 Telewizja od kuchni - flash
14:20 Ślubne pogotowie
14:50 Jak dobrze wyglądać nago
15:20 W roli głównej: Joanna Chmielewska
15:50 Tajemnice ciała 3
16:25 Prywatny instruktor tańca
16:55 Mamo, to ja - the best of
17:25 Miasto kobiet - the best of
18:20 Taka miłość się nie zdarza: Aleksandra Śląska
18:50 Tajemnice ciała 3
19:25 Perfekcyjna pani domu
20:30 W roli głównej: Joanna Chmielewska
21:00 Tori & Dean 2 (9)
21:30 Agentka do zadań specjalnych
22:00 Po mojemu - Wojciech Cejrowski
22:30 Fanny Hill: zwierzenia kurtyzany (1/2)
23:40 Taka miłość się nie zdarza: Zofia Nasierowska
0:10 Lekcja stylu 3
0:40 Mamo, to ja - the best of
1:05 Zdrowy start
1:15 Telezakupy
2:15 Za drzwiami Actors Studio: Robert Redford
3:05 Grunt to zdrowie
3:30 Szkoła randkowania
3:55 Młodsza, piękniejsza, szczęśliwsza?
4:20 Poznaj moich rodziców
4:55 Zakończenie programu
TVN Turbo
6:00 Kulisy Grand Prix
6:30 Telezakupy
8:00 Mechanik
8:30 Gadżet Lab
9:15 Szkoła Auto
9:30 Jazda polska
10:00 Legendy PRL 2
10:30 Na każdą kieszeń
11:00 Motoszoł
12:00 Telezakupy
12:30 Magazyn żeglarski
12:45 Do celu
13:15 Zakup kontrolowany 5
14:15 Wypadek - przypadek
14:45 28 sekund
15:15 Auto-Sport
15:30 Na osi
16:00 USA S.W.A.T.
16:30 Uwaga! Pirat!
17:00 Poza kontrolą
17:30 Raport Turbo
17:45 Motorwizja
18:15 Toolbox
18:45 Test 300
19:15 Legendy PRL 2
19:45 Raport Turbo
20:00 28 sekund
20:30 Motocyklicznie
21:00 Raport Turbo
21:15 Jak to ruszyć?
21:45 Powietrzny patrol
22:15 Wypadek - przypadek
22:45 Raport Turbo
23:00 Auto-Sport
23:15 Operacja Tuning
23:45 Magazyn żeglarski
0:00 Turbo Erotyk
3:00 Operacja Tuning
3:30 Test 300
4:00 Zakup kontrolowany 5
5:00 Zakończenie programu
TVP Historia
8:30 Cienie PRL-u: Płonące archiwa
9:30 Konflikty, bitwy, wojny: Karpatczycy
9:45 3. Dywizja Strzelców Karpackich
10:30 Z archiwów PRL-u (34)
11:00 Dzieje Polaków: Budowniczy Gdyni
11:05 Wielcy znani i nieznani: Eugeniusz Kwiatkowski
12:30 Zakręty dziejów: Czarna śmierć
13:15 Legendy o świętych: Święty Roch
14:00 U źródeł cywilizacji: Polscy Tatarzy
14:05 Oczywiste nieoczywiste: Selim Chazbijewicz
15:00 Historia i dokument: Workuta - portret zbiorowy
15:30 Kulisy III RP: Spór o konstytucję
16:30 Z archiwów PRL-u (34)
17:00 Siła bezsilnych: Poznański czerwiec '56
17:15 Ostatnie powstanie
18:30 Przygody pana Michała: Dymy nad twierdzą (12/13)
19:00 Historia i dokument: Ostatnie dni wojny
20:00 Kontrowersje: Spóźniony koniec wojny
20:30 Przebaczyć
21:30 Konflikty, bitwy, wojny: Nie tylko Enigma
21:40 Tajemnice Enigmy
22:30 Portal
23:00 Cienie PRL-u: Stara nowa telewizja
23:45 Zakończenie programu
TVP Kultura
9:00 Przewodnik
9:05 Studio Kultura - rozmowy
9:35 Dalekie głosy, spokojne życie
11:00 Festiwal Dialogu Czterech Kultur. Etniczne brzmienie kultur - Funk'n'Stein the Band
11:55 Przewodnik
12:00 Niezapomniany Leonard Bernstein: Spotkania z muzyką. W hołdzie Sibeliusowi
13:00 Studio Kultura - rozmowy
13:25 Lato z polską animacją: Był sobie raz...
13:35 Lato z polską animacją: Dom
13:45 Lato z polską animacją: Szkoła
13:55 Polski film dokumentalny: Syberyjski przewodnik
14:45 Jego piosenki
15:00 Biały balonik
16:30 Gala z okazji 40-lecia "Jazz Forum" - Simple Acoustic Trio
17:00 Przewodnik
17:05 Strefa sztuki: Encyklopedia sztuki XX wieku: Milczący świat Kazimierza Mikulskiego
17:30 Strefa sztuki: Mela Muter
18:05 JAJO - wszędzie jest sztuka: Jak być szczęśliwym
18:35 Studio Kultura - rozmowy
19:05 Reżyserzy: François Truffaut. Autobiografia
20:00 Lato z polską animacją: Myszka i kotek
20:10 Lato z polską animacją: Neonowa fraszka
20:30 Do zobaczenia, chłopcy
22:10 Przewodnik
22:20 Święta polskie: Cud purymowy
23:20 Strefa: Studio alternatywne: Marta Deskur - sacrum i profanum
0:20 Strefa: Małe jest wielkie: Jonathan Glazer (49)
0:45 Strefa: Komix: "Orient Men"
0:50 Strefa: Komix: "Orient Men Forever na zawsze"
1:00 Kino nocne: Pociąg do Seulu
1:55 Czysty czwartek
2:40 Lato z polską animacją: Myszka i kotek
2:50 Lato z polską animacją: Neonowa fraszka
3:05 Studio Kultura - rozmowy
3:30 Zakończenie programu
TVP Sport
7:05 TV Moto-sport
7:35 Pełnosprawni
8:05 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata w Val di Sole
9:30 Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata (3)
10:00 Jeździectwo: Międzynarodowe Oficjalne Zawody w Skokach przez Przeszkody CSIO Poznań 2008 (1)
12:00 Droga do Pekinu (59)
12:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata MTB w Fort William (1)
13:00 Tenis ziemny: Turniej Orange Warsaw Open
14:25 Droga do Euro 2012
14:50 Z wiatrem do Pekinu
15:25 Tenis ziemny: Turniej Orange Warsaw Open
17:15 TV Moto-sport
17:45 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Nürburgu
18:15 Piłka nożna: Copa Libertadores
20:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata MTB w Fort William (2)
20:30 Z archiwum TVP - Złote transmisje: Siatkówka kobiet
22:25 Rajdy terenowe: Rajd Brazylii
22:30 K.O. TV
23:00 Olimpijczycy - Pekin 2008 (17)
23:30 Lekkoatletyka: Mityng EAA Outdoor w Jerez de la Frontera
1:25 Zakończenie programu
TVS
10:00 Silesia informacje
10:10 Okno na południe
11:25 Telezakupy
11:40 Góromania: Nad wodą
12:00 Kuklok kulturalny: Rojek - odcinek
12:30 Wywiady ks. Arkadiusza Nowaka
12:45 Telezakupy
13:00 Śląski koncert życzeń
13:30 Gość TVS
13:45 Studenckie debiuty: Kanar
14:15 Telezakupy
14:30 Gość TVS
14:45 Pierwsza liga
15:05 Telezakupy
15:25 Kuklok kulturalny: Rojek
15:55 Wywiady ks. Arkadiusza Nowaka
16:15 Gość TVS
16:30 Reporter
16:50 Śląski koncert życzeń
17:15 Na przełaj: Strumień
17:45 Reporter
18:00 Silesia informacje
18:15 Gość TVS
18:30 Okno na południe - najlepsze fragmenty
19:35 Propozycje do "Listy śląskich szlagierów"
20:00 Blok promocyjny TV Silesia
20:05 Tajemniczy Śląsk: Czarna studnia
20:30 Gość TVS
20:45 Reporter
21:00 Silesia informacje
21:45 Gość TVS
22:00 Akcja kryminalna
22:25 Telezakupy
22:40 S2 Śląsk: Pielgrzymka Rybnik
23:00 Silesia informacje
23:45 Zakończenie programu
Universal Channel
9:00 Diagnoza: morderstwo: Grzechy ojca (1)
10:00 Prawo i porządek: Maraton (6)
11:00 Columbo: Spoczywaj w pokoju, Pani Columbo (53)
13:00 Diagnoza: morderstwo: Grzechy ojca (1)
14:00 Prawo i porządek: Maraton (6)
15:00 Detektyw Monk: Pan Monk i gazeciarz (10)
16:00 Columbo: Spoczywaj w pokoju, Pani Columbo (53)
18:00 Diagnoza: morderstwo: Grzechy ojca (1)
19:00 Prawo i porządek: Maraton (6)
20:00 Detektyw Monk: Pan Monk i gazeciarz (10)
21:00 Sprawa dla Frosta: Mniejszość jednego (1)
23:00 Uśpiona komórka: Al-Faitha (1)
0:00 Kompania braci: Currahee (1)
1:00 Prawo i porządek: Maraton (6)
2:00 Diagnoza: morderstwo: Grzechy ojca (1)
3:00 Zakończenie programu
Viasat Explorer
5:00 Królik doświadczalny: Mniej śmiertelne (1)
5:30 Królik doświadczalny: Nagły wstrząs (2)
6:00 Ian Wright - Harleyem przez Amerykę (6)
7:00 Wojna czterech kółek (10)
8:00 Fans united (6)
8:30 Taaaka ryba! (6)
9:00 Kroniki śmierci (5)
9:30 Łowcy nagród - najemna policja USA (5)
10:00 Niezwykłe rytuały Południowego Pacyfiku
11:00 Królik doświadczalny: Mniej śmiertelne (1)
11:30 Królik doświadczalny: Nagły wstrząs (2)
12:00 Ian Wright - Harleyem przez Amerykę (6)
13:00 Wojna czterech kółek (10)
14:00 Fans united (6)
14:30 Taaaka ryba! (6)
15:00 Kroniki śmierci (5)
15:30 Łowcy nagród - najemna policja USA (5)
16:00 Niezwykłe rytuały Południowego Pacyfiku
17:00 Poza kontrolą
18:10 Wspaniałe przygody: Harry Enfield i jego wspaniała przygoda (5/6)
19:00 Ekstremalny mustang
20:00 Rajdy klasyczne GT (4)
21:00 Więzienie w Kolumbii
22:00 Internetowy seks-biznes (1)
22:30 Dolina porno (12)
23:00 Zakończenie programu
Viasat History
6:00 'Omaha' - plaża we krwi
7:00 Dzieje kartografii: Władza (3-ost.)
8:00 Mój pamiętnik (5)
8:30 Wielcy uczeni: Arystoteles (1/5)
9:00 Wodzowie (1)
10:00 Siedem cudów techniki (5)
11:00 Adolf i Ewa
12:00 Dzieci Abrahama (1/3)
13:00 Wojna stulecia (9)
14:00 'Omaha' - plaża we krwi
15:00 Dzieje kartografii: Władza (3-ost.)
16:00 Opowieści z dna mórz (7)
16:30 Tajemnice renesansu: Co wynalazł Gutenberg? (4)
17:00 Wodzowie (2)
18:00 Siedem cudów techniki: Transkontynentalna linia kolejowa (6)
19:00 Saddam Husajn - najlepszy nieprzyjaciel Ameryki
20:00 Jak upadł Związek Radziecki (1/2)
21:00 Życie z wrogiem (2)
22:00 Morderstwo "lodowego człowieka"
23:00 Siła bez przemocy: Indie i Nashville (1/3)
0:00 Opowieści z dna mórz (7)
0:30 Tajemnice renesansu: Co wynalazł Gutenberg? (4)
1:00 Wodzowie (2)
2:00 Siedem cudów techniki: Transkontynentalna linia kolejowa (6)
3:00 Saddam Husajn - najlepszy nieprzyjaciel Ameryki
4:00 Jak upadł Związek Radziecki (1/2)
5:00 Życie z wrogiem (2)
VIVA Polska
6:00 Planet VIVA
9:00 Całuśnik
9:30 O co kaman?
9:40 Kocha, nie kocha
10:00 Parot
10:30 Kochlik
11:00 Całuśnik
11:30 Parot
12:00 Kocha, nie kocha
12:30 Rendez-vous
12:40 Parot
13:00 Kochlik
13:30 Zwierzak
14:00 PL Top 10
15:00 In & Out
16:00 VivaSpot
17:00 Eurotop
17:50 Rendez-vous
18:00 Parot
18:30 Kochaj albo rzuć
19:00 Parot
19:30 Kochlik
20:00 O co kaman?
21:00 Hot or Not
22:00 Net Charts
22:50 Rendez-vous
23:00 Nightrider
Wojna i Pokój
9:10 Brygada (11/15)
10:05 Prawda: Radziecka rzeczywistość: "Teheran 43"
10:20 Teheran 43
12:45 Straszydło
13:00 Prawda: Kino Daniela Olbrychskiego: "Muzułmanin"
13:15 Muzułmanin
15:10 Srebrne głowy
16:35 Prawda: Kino Daniela Olbrychskiego: "Wołga-Wołga"
16:50 Wołga-Wołga
18:35 Pies Pawłowa
19:50 Brygada (12/15)
20:45 Fotograf
21:00 Mściciel
22:50 Prawda: Wielka literatura: "Solaris"
23:05 Solaris (1/2)
0:25 Solaris (2-ost.)
1:50 Prawda: Radziecka rzeczywistość: "Teheran 43"
2:05 Teheran 43
4:40 Zakończenie programu
WTK
8:00 Puls dnia
8:15 Sport - informacje
8:25 Biznes
8:45 Sofa - architektura, budownictwo, wnętrza
9:00 Puls dnia
9:15 Sport - informacje
9:25 Połykacze książek
9:45 Serwis komunikacyjny
10:00 Puls dnia
10:15 Z pierwszej strony
10:30 Z pierwszej strony
10:45 Serwis komunikacyjny
11:15 Korner
11:30 Korner
11:48 Studio sport
12:45 Studio sport
14:40 Towarzyski tydzień
15:00 Z pierwszej strony
15:15 Z pierwszej strony
15:31 Motomania
15:50 Qulturalny Poznań
16:00 Na zdrowie
16:20 Qulturalny Poznań
16:30 Prognoza pogody
16:40 V 12 (1)
16:55 V 12 (2)
17:15 Qulturalny Poznań
17:25 Serwis komunikacyjny
17:30 Puls dnia
17:40 Spotkajmy się na Malcie
18:00 Puls dnia
18:20 Prognoza pogody
18:30 Puls dnia
18:32 Prognoza pogody
18:39 Qulturalny Poznań
18:47 Sport - informacje
18:55 Serwis komunikacyjny
19:00 Puls dnia
19:20 Prognoza pogody
19:30 Puls dnia
19:32 Prognoza pogody
19:40 ePoznań
20:00 Puls dnia
20:15 Gorący temat
20:30 Puls dnia
20:32 Prognoza pogody
20:33 Gorący temat
20:50 Serwis komunikacyjny
21:00 Puls dnia
21:25 Prognoza pogody
21:30 Puls dnia
21:32 Prognoza pogody
21:35 Sport - informacje
21:44 Rodzina na zakupach
22:00 Puls dnia
22:25 Prognoza pogody
22:30 Puls dnia
22:32 Prognoza pogody
22:35 Sport - informacje
22:45 Serwis komunikacyjny
23:00 Puls dnia
23:25 Prognoza pogody
23:30 Puls dnia
23:32 Prognoza pogody
23:40 ePoznań
0:00 Puls dnia
0:25 Gorący temat
0:40 Gorący temat
1:00 Puls dnia
1:25 Prognoza pogody
1:30 Natura
1:45 Zakończenie programu
Zone Europa
8:00 Gorzka czekolada
9:50 Dlaczego zabija się prokuratora?
11:45 Mirka
13:45 Film krótkometrażowy: Ten pierwszy raz
14:00 Wittgenstein
15:20 Wyspa piratów
17:30 Cinemania (270)
18:00 Pożegnanie z filmem: Napad
20:00 Po miłości
21:50 Szymon Mag
23:40 Dzikie trzciny
1:40 Dwie Angielki i kontynent
3:45 Potwór
Zone Reality
6:00 Oko za oko
6:20 Detektyw Parco
6:45 Szpital dziecięcy
7:35 Dlaczego?
8:00 Telezakupy
9:00 Dlaczego?
9:25 Nieznane opowieści z izby przyjęć
10:15 Opowieści o narodzinach
10:40 Opowieści o narodzinach
11:05 Detektyw Parco
11:30 Oko za oko
11:55 Szpital dziecięcy
12:45 Policjanci z Honolulu
13:10 Policjanci z Honolulu
13:35 Opowieści o narodzinach
14:00 Opowieści o narodzinach
14:25 Detektyw Parco
14:50 Oko za oko
15:15 Dlaczego?
15:40 Dlaczego?
16:05 Policjanci z Honolulu
16:30 Policjanci z Honolulu
17:00 Szpital dziecięcy
18:00 Nieznane opowieści z izby przyjęć
19:00 Zaginieni
19:30 Zaginieni
20:00 John Edwards: Spotkania z medium
21:00 Interwencje
22:00 Niebezpieczne ślicznotki
22:30 Niebezpieczne ślicznotki
23:00 Na tropie zbrodni
0:00 Zdrada
1:00 Zdrada
1:50 Interwencje
2:40 Niebezpieczne ślicznotki
3:05 Niebezpieczne ślicznotki
3:30 Na tropie zbrodni
4:20 Nieznane opowieści z izby przyjęć
5:10 Dlaczego?
5:35 Dlaczego?
Zone Romantica
6:00 Ojciec Coraje (188)
7:00 Smak twoich ust (98)
8:00 Żona dla taty (101)
9:00 Córka ogrodnika (120)
10:00 Pokraka (110)
11:00 Marzenia nic nie kosztują (149)
12:00 Smak twoich ust (98)
13:00 Perła (39)
14:00 Klon (38)
15:00 Pokraka (111)
16:00 Żona dla taty (102)
17:00 Córka ogrodnika (121)
18:00 Kochankowie (39)
19:00 Perła (39)
20:00 Żona dla taty (102)
21:00 Klon (39)
22:00 Wszyscy mamy coś do ukrycia (50)
23:00 Anita (2)
0:00 Pokraka (111)
1:00 Córka ogrodnika (121)
1:55 Klon (39)
2:40 Wszyscy mamy coś do ukrycia (50)
3:30 Anita (2)
4:20 Ojciec Coraje (188)
5:10 Marzenia nic nie kosztują (149)
Al Jazeera English
06.00 News
06.30 Witness
07.00 Riz Khan
07.30 Street Food
08.00 News
08.30 Sportsworld
09.00 News
09.30 It Happened In...
10.00 News
10.30 Inside Story
11.00 News Hour
12.00 Riz Khan
12.30 Everywoman
13.00 News
13.30 Listening Post
14.00 News
14.30 Witness
15.00 News
15.30 People and Power
16.00 News
16.30 101 East
17.00 News Hour
18.00 News
18.30 Witness
19.00 News
19.30 Inside Story
20.00 News Hour
21.00 Riz Khan
21.30 Sportsworld
22.00 News
22.30 101 East
23.00 News Hour London
00.00 News
00.30 Inside Story
01.00 News
01.30 Witness
02.00 News
02.30 Riz Khan
03.00 News
03.30 Sportsworld
04.00 News
04.30 It Happened In...
05.00 Street Food
05.30 Inside Story
BBC World
06.00 BBC News wiadomości
06.30 World Business Report magazyn informacyjny
07.00 BBC News wiadomości
07.30 World Business Report magazyn informacyjny
08.00 BBC News wiadomości
08.30 World Business Report magazyn informacyjny
08.45 Sport Today magazyn sportowy
09.00 BBC News wiadomości
09.30 Fast Track magazyn turystyczny
10.00 BBC News wiadomości
10.30 HARDtalk program publicystyczny
11.00 BBC News wiadomości
11.30 Our World
12.00 BBC News wiadomości
12.30 World Business Report magazyn informacyjny
12.45 Sport Today magazyn sportowy
13.00 World News Today
14.00 BBC News wiadomości
14.30 Football Focus
15.00 BBC News wiadomości
15.30 Asia Today magazyn aktualności
15.45 Sport Today magazyn sportowy
16.00 BBC News wiadomości
16.30 HARDtalk program publicystyczny
17.00 BBC News wiadomości
17.30 Survivor's Guide
18.00 World News Today
19.00 BBC News wiadomości
19.30 World Business Report magazyn informacyjny
19.45 Sport Today magazyn sportowy
20.00 World News Today
21.00 BBC News wiadomości
21.30 Click
22.00 BBC News wiadomości
22.30 HARDtalk program publicystyczny
23.00 World News Today Business Edition
23.45 Sport Today magazyn sportowy
00.00 Weather
00.30 HARDtalk program publicystyczny
01.00 BBC World News America
02.00 BBC News wiadomości
02.30 Sport Today magazyn sportowy
02.45 Asia Business Report
03.00 BBC News wiadomości
03.30 Survivor's Guide
04.00 World News Today
05.00 BBC News wiadomości
05.30 Extra Time
CNBC
06.00 Capital Connection
07.00 Squawk Box Europe
10.00 Worldwide Exchange
12.00 Power Lunch Europe
13.00 Squawk Box (U.S.)
15.00 Squawk on the Street
17.00 European Closing Bell
18.00 Power Lunch (U.S.)
19.00 Europe Tonight
20.00 Street Signs
21.00 Closing Bell (U.S.)
22.30 The Leaders
23.00 Europe Tonight
00.00 Tonight show
00.30 Nightly News
01.00 Poker
04.00 CNBC's Cash Flow
4fun TV
06.00 4fun.PL magazyn muzyczny
07.00 Chcesz - masz.hits lista najpopularniejszych utworów
08.00 Parowanie
09.00 4fun.hits
10.00 Hitofon telesprzedaż
10.20 4fun.hits
12.00 Parowanie
13.00 Star4U program interaktywny
13.30 Parowanie
14.00 4fun.hits
15.00 Kartony filmy animowane
16.00 Chcesz - masz.hits lista najpopularniejszych utworów
17.00 Hitofon telesprzedaż
17.20 4fun.hits
18.00 Parowanie
18.35 Hitofon telesprzedaż
19.00 4fun'rocks
19.20 Szarlotka i przyjaciele serial dla młodzieży
20.00 Generał Italia serial animowany
20.30 Kartony filmy animowane
21.00 Parowanie
21.30 Star4U program interaktywny
22.00 4fun'rocks
23.00 Miś Pushupek serial animowany
23.30 Kartony filmy animowane
00.00 4fun.hits
01.00 Nocny 4fun telesprzedaż
02.00 4fun'ocka
05.00 4fun.PL magazyn muzyczny
Fashion TV
06.00 Kolekcje wiosna-lato
06.30 Modelki
06.45 Fotografowie mody
06.55 F People
07.00 Bielizna
07.30 First Face
07.45 Moda i film
07.55 F People
08.00 Stroje plażowe
08.30 Fotografowie mody
08.45 Moda i muzyka
08.55 F People
09.00 Tygodnie mody
09.30 Modelki
09.45 Tendances
09.55 F People
10.00 Hity sezonu
10.30 Fashion Destination
10.55 F People
11.00 Fryzury i makijaże
11.30 Projektanci mody
11.55 F People
12.00 Tygodnie mody
12.30 Kolekcje wiosna-lato
12.45 Moda dookoła świata
12.55 F People
13.00 Tygodnie mody
13.30 Modelki
13.55 F People
14.00 Focus On
14.30 Tygodnie mody
14.55 F People
15.00 Modelki
15.30 Fotografowie mody
15.55 F People
16.00 Model Awards
16.30 Fashion Destination
16.55 F People
17.00 Models Special
17.30 Hity sezonu
17.55 F People
18.00 Fryzury i makijaże
18.30 First Face
18.45 Moda i film
18.55 F People
19.00 Tygodnie mody
19.30 Projektanci mody
19.45 Moda i film
19.55 F People
20.00 Models Special
20.30 Bielizna
20.45 Wydarzenia ze świata mody
20.55 F People
21.00 Fashion News
21.30 Tendances
21.45 Fryzury i makijaże
21.55 F People
22.00 Wydarzenia ze świata mody
22.30 Stroje plażowe
22.45 Kolekcje wiosna-lato
22.55 F People
23.00 Fashion News
23.30 First Face
23.55 F Parties
00.00 Midnight Hot
00.50 F Parties
01.00 Fotografowie mody
01.30 F Floor
01.45 Stroje plażowe
01.55 F Parties
02.00 F Hot
02.30 Bielizna
02.45 F Floor
02.55 F Parties
03.00 Modelki
03.30 Moda i muzyka
03.55 F Parties
04.00 Tygodnie mody
04.30 Hity sezonu
04.55 F Parties
05.00 Fashion Destination
05.30 Tygodnie mody
05.55 F People
National Geographic HD
08.00 Polowanie na myśliwego: Powrót drapieżnika serial przyrodniczy
09.00 Wielkie konstrukcje: Lodowy hotel serial dokumentalny
10.00 Agenci do spraw zwierząt: Atakujący szop serial dokumentalny
11.00 Polowanie na myśliwego: Powrót drapieżnika serial przyrodniczy
12.00 Wielkie konstrukcje: Lodowy hotel serial dokumentalny
13.00 Agenci do spraw zwierząt: Atakujący szop serial dokumentalny
14.00 Polowanie na myśliwego: Powrót drapieżnika serial przyrodniczy
15.00 Wielkie konstrukcje: Lodowy hotel serial dokumentalny
16.00 Agenci do spraw zwierząt: Atakujący szop serial dokumentalny
17.00 Polowanie na myśliwego: Powrót drapieżnika serial przyrodniczy
18.00 Wielkie konstrukcje: Lodowy hotel serial dokumentalny
19.00 Agenci do spraw zwierząt: Atakujący szop serial dokumentalny
20.00 Agenci do spraw zwierząt: Niedźwiedzie śmieciarze serial dokumentalny
21.00 Czysta nauka: Tajemnice Księżyca serial dokumentalny
22.00 Kształt życia: Rozkwit życia serial dokumentalny
23.00 Agenci do spraw zwierząt: Niedźwiedzie śmieciarze serial dokumentalny
00.00 Czysta nauka: Tajemnice Księżyca serial dokumentalny
01.00 Kształt życia: Rozkwit życia serial dokumentalny
Trace TV
07.00 Code
07.05 Latina
07.35 Playlist
12.00 Code
12.05 Urban Hit
12.50 Playlist
15.00 Code
15.05 Rnb
15.35 Playlist
17.00 Urban Hit
17.45 Playlist
19.00 Code
19.05 Sound System
19.35 Playlist
20.00 Best Of Code
20.15 Playlist
23.00 Trace Electro
00.00 Code
00.05 Hip Hop Us
00.35 Playlist
01.00 Urban Hit
01.45 Playlist
04.00 Code
04.05 Playlist
TV 5
06.00 Dziennik TV5 Świat
06.30 Poranek z telewizją magazyn
08.00 Wiadomości - Radio Kanada
08.30 Kulinarna wyprawa magazyn
09.00 Ogrody i rozrywki magazyn
09.25 Kroniki z góry magazyn
09.50 Dzienniki z podróży film dokumentalny
10.45 Cyfry i litery teleturniej
11.15 Wszyscy chcą jego miejsce teleturniej
12.00 Wiadomości TV5 Świat
12.05 La nature des grands chefs film dokumentalny
12.30 Piękne życie (odc. 324) serial obyczajowy
13.00 Katarzyna serial obyczajowy
13.30 Dziennik RTBF
14.00 Na słońcu (odc. 123) serial obyczajowy
15.00 La galerie des glaces mise a nu film dokumentalny
16.00 Lata na stancji@ (odc. 29) serial komediowy
16.30 Pytania dla mistrza teleturniej
17.00 Debata TSR magazyn
18.00 Dziennik TV5 Świat
18.25 Wiadomości ekonomiczne magazyn
18.30 Życie, prywatne, życie publiczne magazyn
20.30 Wiadomości tv francuskiej F2
21.00 Przeklęty związek film kryminalny reż. Alexandre Arcady, wyk. Richard Berry, Patrick Bruel, Bruno Cremer, Claude Brasseur
22.30 L'annulaire film krótkometrażowy
23.00 Dziennik TV5 Świat
23.10 Wiadomości TSR
23.40 W świetle księżyca magazyn
01.45 Wiadomości z Afryki
02.00 Debata TSR magazyn
03.05 7 km2 d'infini film dokumentalny
04.00 Sous le soleil des Cornouailles... les tropiques film dokumentalny
05.00 Dziennik TV5 Świat
05.30 Lazuryt - mlagazyn