FANDOM


TVP 1
7.00 Królowa Śniegu - film anim.
8.15 Budzik - program dla dzieci
8.40 Bajeczki Jedyneczki, Świąteczny prezent - program dla dzieci (wydanie świąteczne)
9.00 Indianin w kredensie - film fab. prod. USA
10.35 Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich - Zakopane
11.20 Gwiazda na Gwiazdkę - Francis Goya - recital
11.40 Watykan - tego nie pokazywały kamery! - reportaż
12.10 Święty Ktoś - film USA
13.45 Biały Kieł 2 - Legenda o Białym Wilku - film przygodowy prod. USA
15.35 Plebania (246, 247) - serial TVP
16.30 Lokatorzy: Twardy zawodnik - serial TVP
17.00 Teleexpress
17.20 Kochany urwis II - komedia USA
19.00 Wieczorynka: Nowe przygody Madeline, Madeline i Święty Mikołaj - serial franc.
19.30 Wiadomości
19.51 Sport
19.57 Pogoda
20.10 Tunel - film katastroficzny USA
22.10 W szponach korupcji - film sensacyjny USA
0.00 Feralna Gwiazdka - dramat USA
1.30 Narzeczone Fu Manchu - film sensacyjny prod. brytyjskiej
3.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 50 lat TVP: Rytm serca - dramat psychologiczny prod. polskiej
8.10 Kolędy
8.30 Miecz mężnego - baśń filmowa prod. brytyjskiej
10.10 Na wolności: Meg Ryan wokół białych słoni - film dok. prod. brytyjskiej
11.00 Asterix Gal - film animowany prod. francusko-belgijskiej
12.10 Poszukiwany, poszukiwana - komedia prod. polskiej
14.00 Familiada (wydanie specjalne) - teleturniej
14.30 Złotopolscy (472) - telenowela TVP
15.00 Szansa na sukces: Wydanie świąteczne - Kolędy, gość programu Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"
16.10 Bliźniacy - komedia prod. USA
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.52 Pogoda
19.05 Śpiewające Fortepiany - teleturniej muzyczny
20.00 M jak miłość (105) - serial TVP
20.55 Benefis Piotra Machalicy
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.26 Pogoda
22.35 Szybcy i martwi - western USA
0.20 Zamach - film sensacyjny USA
1.45 Wojowniczy z wydm - film fantastyczny USA
3.20 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Psotny Bill (odc. 24) - serial anim.
07.25 Roswell: W kręgu tajemnic 2 (odc. 33) - serial fantastyczny
08.15 Szpital na peryferiach (odc. 15) - serial kom.
08.45 K-9 - komedia sensacyjna USA
10.10 Święty Mikołaj z 34. Ulicy - film dla dzieci
11.45 Miodowe lata - serial kom. prod. polskiej
13.00 Psie serce (odc. 4) - serial pol.
14.20 Świat według Kiepskich (odc. 133) - serial kom.
14.45 Gwiazdkowe życzenie Richiego Richa - film dla dzieci
16.15 Tarzan w zaginionym mieście - film przygodowy USA
17.50 Wybrańcy gwiazd
18.45 Informacje, spot
18.55 Prognoza pogody
19.00 Beethoven II - film familijny USA
20.35 Nie ma mocnych - komedia prod. USA
21.30 Losowanie LOTTO (w przerwie filmu)
22.20 Pazury Skiby (1)
22.50 Soldier Boyz - film sensacyjny USA
00.30 Scorpions (1) - koncert
01.40 Tajemnica guwerantki - horror USA
03.20 Muzyka na bis

TVN
05.45 Telesklep
07.45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (odc. 35) - serial animowany dla dzieci
08.10 Łebski Harry (odc. 51) - serial anim.
08.35 Inspektor Gadżet (odc. 43) - serial anim.
09.00 Magiczny miecz: Legenda Camelotu - film anim. prod. USA
10.25 Gwiazdkowy dar - film obyczajowy, USA
12.05 Tajemniczy ogród - film dla dzieci, Wielka Brytania/USA 1993 
13.50 Trzęsienie ziemi w Nowym Jorku (cz. 1) - film katastroficzny prod. amerykańsko-kanadyjskiej
15.20 Milionerzy - teleturniej
16.15 Trzęsienie ziemi w Nowym Jorku (cz. 2) - film katastroficzny prod. amerykańsko-kanadyjskiej
17.50 We dwoje - teleturniej
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Uwaga! - program publicystyczny
20.00 Akademia policyjna VI: Operacja Chaos - komedia, USA
21.40 Policyjna odznaka (1) - film sensacyjny prod. USA
23.10 Kwiaty we włosach - magazyn muzyczny
00.50 Nic straconego

TVP 3 Kraków
6.55 Franklin i zielony książę [1/2] - film animowany prod. kanadyjskiej
7.45 Kronika
8.00 Z plecakiem i walizką - Szalony mistyk 2002 - rok Gaudiego
8.30 Kurier
8.45 Podpowiedzi w plenerze
9.00 Poznańskie Słowiki - kolędy
9.30 Kurier
9.40 Książę i żebrak - film dla dzieci
11.30 Kurier
11.45 Pomóż mi - koncert
12.30 Kurier
12.45 Napad na bank - komedia prod. francuskiej
14.30 Kurier
14.35 Zwierzęta w filmie [4 i 5/6] - serial dokumentalny
15.30 Kurier
15.45 Kronika
16.05 Katechizm Księdza Twardowskiego - reportaż
16.30 Kurier
16.45 Pomóż mi - koncert
17.30 Kurier
18.00 Kronika
18.20 Tematy dnia
18.30 Kurier
18.40 Powrót Muszkieterów - film obyczajowy prod. francusko-hiszpańsko-brytyjskiej
20.20 Życzenia świąteczne TVP 3
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.55 Kronika
21.15 Kronika wydarzeń 2002
21.30 Kurier
21.45 Studio pogoda
21.50 Mężczyzna na poddaszu - dramat prod. USA
23.20 Młode wilki - film sensacyjny prod. polskiej
0.55 Bezpieczne lądowanie [3/6] - serial prod. francuskiej
1.50 Zakończenie programu

TV 4
6:00 Strefa "P" - magazyn muzyczny
6:30 Tilt TV - magazyn komputerowy
7:00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8:00 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8:30 Czarny królewicz - serial
9:00 Zapasy z Hukiem Hoganem - serial anim.
9:30 Przygody Rin Tin Tina - serial przygod.
11:50 Muskularny św. Mikołaj - komedia USA
13:30 Zaklęta w sokoła - baśń filmowa USA (1985)
15:35 W pustyni i puszczy (2, ost.) - film przygod. pol. (1973)
17:20 Rodzina zastępcza - serial kom.
17:45 Graczykowie - serial kom.
18:10 Rodzina zastępcza - serial kom.
18:35 Graczykowie - serial kom.
19:00 Igła - dramat sens. Wlk. Bryt. (1981)
21:00 Znikający punkt - film sens. USA
22:40 Błyskawiczny atak - thriller USA
0:20 Do odważnych świat należy - thriller szwajc.-Wlk. Bryt. (1982)
2:50 X laski - program erotyczny
3:20 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
4:10 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
4:35 A kuku - program rozrywkowy
5:00 To się w głowie nie mieści
5:25 Zakończenie programu

TVN 7
6.30 Telesklep
8.00 Wojowniczki z krainy marzeń
8.25 Yaiba, legendarny samuraj
8.50 Morski jastrząb - film USA
11.05 Anna Karenina - film USA
12.55 Waśnie w świecie baśni, cz. II - miniserial USA-niem.-ang.
14.30 Grand Prix - film USA
17.30 Gliniarze - serial USA
18.25 Kobiety Kennedych, cz. II - miniserial USA
20.00 Nazajutrz - film USA
21.55 Puma - szkoła męstwa - serial niem.
22.50 Airboss - film USA
0.25 Wojna w czasie - film USA
2.00 Mission Hill (50 min.)
2.50 Koniec programu

TV Polonia
7.00 Śluby ułańskie - komedia prod. polskiej
8.10 Gwiazdki blask - kolędy i pastorałki - widowisko
8.30 Złotopolscy [406] - telenowela TVP
8.55 Świąteczne kolędowanie
9.15 Podróże Pana Kleksa, cz. 2 - baśń filmowa prod. polsko-radzieckiej
10.35 Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich - Zakopane
11.20 Biografie: Teresa Budzisz-Krzyżanowska - film dokumentalny
12.15 Jose Cura śpiewa największe przeboje - koncert
13.10 Teatr Telewizji: Śluby panieńskie
15.25 Świąteczne prezenty - widowisko dla dzieci
16.10 Złotopolscy [406] - telenowela TVP
16.40 Gwiazdki blask - kolędy i pastorałki - widowisko
17.00 Teleexpress
17.20 Dzisiaj, jutro, zawsze - Hanka Bielicka, cz. 1: Wieczór Jublieuszowy - "Goodbye Revue"
18.15 Polska poza Polską, odc. 1, cz. II: O nadziei i beznadziejności - film dok.
19.15 Dobranocka: Przypadki zwierzojeża
19.30 Wiadomości
19.51 Sport
19.57 Pogoda
20.00 Dzisiaj, jutro, zawsze - Hanka Bielicka, cz. 2: Wieczór Jublieuszowy - "Warszawo, Ty moja Warszawo"
20.55 Złotopolscy [406] - telenowela TVP
21.20 Teatr Telewizji: Igraszki z diabłem
22.50 Młode wilki - film fab. prod. polskiej
0.30 Polska poza Polską, odc. 1, cz. II: O nadziei i beznadziejności - film dok.
1.25 Przypadki zwierzojeża - film anim. dla dzieci
1.35 Wiadomości
1.54 Sport
1.59 Pogoda
2.05 Dzisiaj, jutro, zawsze - Hanka Bielicka, cz. 1: Wieczór Jublieuszowy - "Goodbye Revue"
2.55 Złotopolscy [406] - telenowela TVP
3.20 Dzisiaj, jutro, zawsze - Hanka Bielicka, cz. 2: Wieczór Jublieuszowy - "Warszawo, Ty moja Warszawo"
4.20 Młode wilki - film fab. prod. polskiej
6.00 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.25 Rozważania o św. Józefie - rozważania ks. Orzechowskiego
15.50 Nazare - film krajoznawczy
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16,05 Kalendarz liturgiczny: św. Szczepana
16.10 Muzyczne okienko, wywiady na bis [23] - Hanna Banaszak - magazyn muzyczny
16.25 Kolędy
16.30 Człowiek, miłość, rodzina [6]: Naturalne planowanie rodziny i- program edukacyjny
17.00 Dwa domy - film dok.
17.20 Flamandzkie klejnoty - program o sztuce
17.35 Ojciec Święty w Elblągu - wizyta Jana Pawła II w Polsce
18.05 Odkrywamy planetę Ziemia: Śpiewające myszy i inne ssaki - :program przyrodniczy
18.45 Jak powstają ozdoby - film dok.
18.55 Program dnia
19.00 Świąteczne spotkanie - spotkanie z misjonarzami
19.20 Porwanie Baltazara Gąbki [7]-, W krainie BO-BO - film anim.
19.30 Opowieści Maurycego Szwendaczka: Boże Narodzenie - program dla dzieci
19.45 W naszej Dąbrówce - film dok.
20.30 Kolędy
20.35 Różaniec - część radosna
20.55 Program dnia
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Szczepana
'21.15 Studio Otwarte, Cybernetyki 7: Śpiew w kościele - program publicystyczny
22.10 Starodawne kolędowanie - koncert Zespołu Ludowego z Wisły - Jawornika
22.25 Kilka dni w Tunezji - film dok.
22.50 U Pana Boga za piecem - magazyn dla niepełnosprawnych
22.55 Program dnia

Le Cinema
14.00 Ostatni romans (Romanza Final) film biograficzny, Hiszpania, 1985, 121 min
16.05 Eline Vere dramat, Francja / Belgia / Holandia, 1991, 79 min
18.05 Złe zachowanie (Bad Behaviour) komedia, Wielka Brytania, 1993, 103 min
20.00 Dokument. Sylwetki gwiazd: Carlos Saura, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Flamenco film muzyczny, Hiszpania, 1995, 98 min
22.20 Moja piękna pralnia (My Beautiful Laundrette) Film obyczajowy, Wielka Brytania, 1985, 93 min
00.00 Doktor M. (DR M.) thriller, Niemcy/Włochy/Francja, 1989, 111 min.

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 2) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 33) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
08.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 152) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
09.00    Zemsta (La Revancha) (Część 60) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 1) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 32) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 151) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
13.00    Zemsta (La Revancha) (Część 59) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
14.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 2) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 33) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 152) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
17.00    Zemsta (La Revancha) (Część 60) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 1) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 32) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
20.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 151) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
21.00    Zemsta (La Revancha) (Część 59) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
22.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 2) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 33) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 152) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
01.00    Zemsta (La Revancha) (Część 60) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).

HBO
06:30 Gwiazdy Hollywood - Tom Hanks (Hollywood Superstars: Tom Hanks) dokumentalny, USA, 26 min.
07:00 Osiągnąć szczyt (Take It To The Limit) obyczajowy, USA 2000, 78 min., reż. Sam Keith, wyk. Leo Fitzpatrick, Gretel Roenfeldt
08:20 Nieznany świat samochodów (Secret World Of Cars) dokumentalny, USA, 47 min.
09:10 Świat na talerzu (The Dish) obyczajowy, Australia 2000, 96 min., reż. Rob Sitch, wyk. Sam Neill, Kevin Harrington
10:55 Cinema, cinema, odc. 51 (Cinema Cinema Cinema V. (918) Ep. 51) magazyn filmowy, USA 2002, 23 min.
11:25 Aniołek (The Angel Doll) obyczajowy, USA 2000, 88 min., reż. Alexander Johnston, wyk. Betsy Brantley, Pat Hingle
12:55 Cud na wzgórzu (Miracle On The Mountain) obyczajowy, USA 2000, 86 min., reż. Michael Switzer, wyk. Patty Duke, William Devane
14:25 Kylie Fever 2002 Kylie Minogue (Kylie Fever 2002) koncert, USA 2002, 59 min.
15:30 Tata i małolata (My Father The Hero) familijny, Francja 1994, 86 min., reż. Steve Miner, wyk. Gerard Depardieu, Katherine Heigl
17:05 Co za życie (Living It Up: La Gran Vida) komedia romantyczna, Hiszpania 2000, 108 min., reż. Antonio Cuadri, wyk. Salma Hayek, Carmelo Gomez
19:00 Odlotowy prezent gwiazdkowy (The Ultimate Christmas Present) familijny, USA 2000, 77 min., reż. Gregg Beeman, wyk. Hallee Hirsh, Spencer Breslin
20:25 Na planie, odc. 51 (On The Set Ep. 051) magazyn filmowy, USA 2002, 23 min.
21:00 60 sekund (Gone In 60 Seconds) film akcji, USA 2000, 113 min., reż. Dominic Sena, wyk. Nicolas Cage, Angelina Jolie
22:55 Podwójne życie (Auggie Rose) obyczajowy, USA 2001, 104 min., reż. Matthew Tabak, wyk. Jeff Goldblum, Anne Heche
00:40 Szkoła uwodzenia 2 (Cruel Intentions 2) obyczajowy, USA 2000, 83 min., reż. Roger Kumble, wyk. Robin Dunne, Keri Lynn Pratt
02:05 Ognisty krąg (Ring Of Fire) obyczajowy, USA 2000, 100 min., reż. Xavier Koller, wyk. Kiefer Sutherland, Darryl Hannah
03:45 Przerwa w podróży (Layover) sensacyjny, USA 2000, 94 min., reż. Alan McElroy, wyk. David Hasselhoff, Gregg Henry
05:20 Kylie Fever 2002 Kylie Minogue (Kylie Fever 2002) koncert, USA 2002, 59 min. 

BTV Studio TV Vectra
17.15 Puls Bielska
17.25 Film Dokumentalny
22.15 Puls Bielska
22.25 Film Dokumentalny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.